Stranica 58 od 72 PrviPrvi ... 848565758596068 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,851 do 2,900 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #2851

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Ja sam imala razgovor sa biologicom, onom sa crvenom kosom, pojma nemam za ime, to nikad ne pamtim...

    Dixidi, gdje je ona, što nije trebala opet u prirodni?

  2. #2852

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    danas je endometrij ok. 10-i dan cilusa i on je 7.5 mm. folikul mi je mislim 20mm. bas mi je lijep da mi je zao da cemo cekati da se unisti da bi isli na fet. pila sam macu ove dane. mozda ona pomaze. pohvalile mi je i zene sa joge koje su pred menopauzu da im pomaze da dobiju menzis.
    dragi danas bio na sistematskom. neki dan vadio krv i danas mu rekli da ima najbolju krv u firmi, sto nije malo za nekog od 40god. i on pije macu, ali nije bas redovit. u biti dvije dobre vijesti danas

  3. #2853
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Znaci ipak ides u fet ovaj ciklus? Ajde super. Bilo je slucajeva kad zene idu u fet pa dobiju i blizance-1 prirodno od tog ciklusa i jedan iz fet-a.
    Meni je na dan stoperice (8 dc) endometrij bio 8.
    Posljednje uređivanje od CHIARA... : 13.05.2017. at 13:05

  4. #2854

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci ipak ides u fet ovaj ciklus? Ajde super. Bilo je slucajeva kad zene idu u fet pa dobiju i blizance-1 prirodno od tog ciklusa i jedan iz fet-a.
    Meni je na dan stoperice (8 dc) endometrij bio 8.
    joj, izgleda sam sam nesto kribo razumijela. daj mi molim te objasni. ja sam uvjerena da su mi rekli da nesmijemo imati odnose kada je fet, nego samo kada je inseminacija. Sam nesto krivo shvatila?
    još sam bila uvjerena da se ceka da folikul pukne da bi se odredio dan od kojeg se racuna za transfer. ja sam mislila da oplodeni ne moze puknuti.
    malo sam tupasta za razumijevanje biologije pa sve sto znam je vise streberski napamet (bez razumijevanja)

  5. #2855
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Folikul puca i odlobađa se jajna stanica. Ako se ona oplodi u tih 12-24h koliko joj je rok trajanja onda dođe do oplodnje,a ako ne onda ona propadne..Folikul najprije mora puknuti u svakom slucaju...vjerojatno treba izbjegavati odnose da se izbjegne viseplodna trudnoća..

  6. #2856
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    malo sam tupasta za razumijevanje biologije pa sve sto znam je vise streberski napamet (bez razumijevanja)
    Brošuru „Neplodnost“ pripremile su volonterke Rode, a recenzirali prim.dr.sc. R. Bauman i dr.sc. E. Radončić. Brošura je dostupna u pdf formatu na linku:
    http://www.roda.hr/media/attachments...st_A5_2016.pdf

  7. #2857

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Brošuru „Neplodnost“ pripremile su volonterke Rode, a recenzirali prim.dr.sc. R. Bauman i dr.sc. E. Radončić. Brošura je dostupna u pdf formatu na linku:
    http://www.roda.hr/media/attachments...st_A5_2016.pdf
    hvala .)
    ovaj put sam isprintala i sada kada više znam bolje cu razumijeti

  8. #2858

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    57

    Početno

    Pozdrav cure , ja sam bila prije skoro 5 god na IVF ali sam totalno zaboravila postupak . zelimo drugu bebicu, naravno, opet se prirodno nije ulovilo, a godine lete. Znaci suprug mora spermiogram, moze se popodne ici ? Za ivf , dali se ono isto ide na folikulometriju ili samo za inseminaciju ?

  9. #2859
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Narucite se za konzultacije. Suprug se mora naruciti na spermiogram. Mozete i taj dan kad idete na konzultacije ujutro od 7 i pol predati uzorak i imat cete nalaz na konzultacijama koje su u podne. Kod kojeg ste doktora? Popodne nista ne mozete obavljati na humanoj, sve se radi iskljucivo ujutro. Folikulometrije idu za sve- inseminacije, ivf, tempirane odnose.

  10. #2860
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Maritas jesi isla na FET?

  11. #2861

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Maritas u pon. ima FET, pa držimo palčeve.
    Ima li netko da je u postupku ili čeka betu?
    Ja krećem sljedeći tjedan, napokon!!!
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 17.05.2017. at 18:45

  12. #2862

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Brdo ljudi je u postupku. Danas sam izbrojala 19 zena ispred sebe, a doslo ih je još nakon.
    Jedva cekam srijedu za dva tjedna i moj plusic

  13. #2863

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Brdo ljudi je u postupku. Danas sam izbrojala 19 zena ispred sebe, a doslo ih je još nakon.
    Jedva cekam srijedu za dva tjedna i moj plusic
    Znam da je brdo, iako, bilo ih je i vise nego sto ih ima trenutno. Znam jer sam bila i ovaj tjedan tamo.
    Mislila sam na cure koje ovdje pisu, naravno.

  14. #2864

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Skuzila sam
    Htjela sam ohrabriti i druge cure da pišu

  15. #2865

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Skuzila sam
    Htjela sam ohrabriti i druge cure da pišu
    Da, vidjela sam u cekaonici da se dobro čitaju forumi, a opet ne pise bas puno cura iz našeg KBC-a

  16. #2866

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Narucite se za konzultacije. Suprug se mora naruciti na spermiogram. Mozete i taj dan kad idete na konzultacije ujutro od 7 i pol predati uzorak i imat cete nalaz na konzultacijama koje su u podne. Kod kojeg ste doktora? Popodne nista ne mozete obavljati na humanoj, sve se radi iskljucivo ujutro. Folikulometrije idu za sve- inseminacije, ivf, tempirane odnose.
    Hvala ti puno na info, tek moramo ici na konzultacije. Prije sam bila kod Vlasica , nadam se da je on jos tamo, iko sam nacula da odlazi ili je vec otisao.

  17. #2867

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Dr.Vlašić nije u KBC-u već skoro tri mjeseca

  18. #2868

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    Dr.Vlašić nije u KBC-u već skoro tri mjeseca
    Znaci informacija je bila tocna ? Sta je isao u privatnike ili ? on je imao odlican pristup....koga preporucate sada ?

  19. #2869
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj prskalica prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci informacija je bila tocna ? Sta je isao u privatnike ili ? on je imao odlican pristup....koga preporucate sada ?
    Da on ti je otišao raditi privatno u Split. Ja sam osobno bila kod njega samo 1mj i onda sam se prebacila kod dr Sušanj, mlade, koja njega mjenja i zadovoljna sam sa njom. Ali to ti sve ovisi o ukusu, kako kome paše. Dosta cura se sad prebacilo kod dr M, ako voliš kod muških...

  20. #2870
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Prskalica ja sam bila kod dr Vlasica, a sad sam kod dr Manestra i zadovoljna sam. Maritas javi se

  21. #2871

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    evo me. odmrzavanje je proslo ok i vratili su nam ga jucer pred kraj radnog vremena. mi mislimo da je musko i rekao mu je moj decko neka ide u pi.du materinu :D
    ja nisam bas optimisticna, ja bi jos nesto osim crinone, jer prosli put nije pomogao. osjecam se beskorisno tako da ili vec u 7mj ili na jesen cemo promijeniti kliniku. ne osjecam se vise ugodno ovdje iako sam bila puna povjerenja prvi ciklus.
    sada se ne mogu niti javiti na topic poslije transfera jer se ne osjecam da pripadam tamo
    Posljednje uređivanje od maritas : 23.05.2017. at 12:27

  22. #2872
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    evo me. odmrzavanje je proslo ok i vratili su nam ga jucer pred kraj radnog vremena. mi mislimo da je musko i rekao mu je moj decko neka ide u pi.du materinu :D
    ja nisam bas optimisticna, ja bi jos nesto osim crinone, jer prosli put nije pomogao. osjecam se beskorisno tako da ili vec u 7mj ili na jesen cemo promijeniti kliniku. ne osjecam se vise ugodno ovdje iako sam bila puna povjerenja prvi ciklus.
    sada se ne mogu niti javiti na topic poslije transfera jer se ne osjecam da pripadam tamo
    baš mi je žao što se tako osijećaš....nemam ti što pametno reći jer sam se točno tako ja sad zadnji put osijećala, bez imalo nade, ali opet mislim da sam se imala na osnovu čega tako osijećati i to se potvrdilo. Nadam se da ti nemaš, vratili ste balasticu, puno si radila na sebi sad pred FET, i mislim da će sve biti dobro...meni nije jasno kako te dr tako otkantala sa tvojim prijedlogom, mislim, nemaš ti 20god pa imaš vremena da se zaj...vaš. Ne sviđa mi se ona baš, kao da joj je svesvejedno, mislila sam da je barem sa svojim pacijentima bolja, ali očito nije...Možda ako ne uspije sad (nadam se da hoće) traži taj prirodni i onda iskoristi još u 7mj jedan stimulirani pa ako ne uspije traži gdje bi vam bilo bolje.

    ja sam sad zadnja 4dana imala strašno bolnu ovulaciju(očito je ostalo nešto od prošle stimulacije), nismo je iskoristili jer nema koristi kad su mi začepljeni jajovodi a i od sutra mjenjam sve crne plombe...pijemo čajeve i tinkture, vitamine i ja se mažem nekom kremom Tebiba 2x na dan-fitoterapija i nadam se da ćemo do jeseni popraviti stanje embrijića.

  23. #2873

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    ma ne znam sto reci. previse je mojih emocija u pitanju da još moram paziti sto cu reci i pitati. rekla sam decku sto je bilo i slozio se da idemo dalje. bez obzira na novac.
    rijeka je super za one koji imaju problema sa "muskim" faktorom. mislim da premalo daje za zenski faktor. tu našu garazu treba ojačati malo i ja to ne znam sama. nit mi je receno sto da radim ako pocnem krvariti, niti mislim da sam dobila najbolju terapiju za nakon zaceca. uzasno se osjecam. i još znam da mi ginekolica nece nista pomoci vise od propisivanja lijekova iz terapije koju dobijem u rijeci. imam osjecaj da se ugnijezdjuje, a tako je bilo i prosli put i onda sam taj osjecaj izgubila.
    nama bas bioloski sat otkucava. vi imate vremena i iskoristite ljeto da se napunite energijom u svim poljima

  24. #2874

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Maritas, znam kako se osjecas, ja sam imala daleko gori uspjeh od tebe tako da razumijem. Ja sam sad u prirodnom ako ne uspije stimulirani, pa ako i dalje bude isto, jedan pokusaj cu obaviti privatno. Ima cura koje su se iz ZG, Ceske itd.opet vracale u Ri jer tamo nisu uspjele. Ponavljam, sreca je najveca stavka...
    Sto se prof.tiče nisam kod nje, ali sam u zadnjem postupku dosta dugo s njom pričala i koliko god neke stvari bile na mjestu, puno toga nije bilo kao npr.da kod mpo nema izvanmatericnih trudnoća, sto na žalost nije istina...

  25. #2875
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Maritas mislim da imas velike sanse da ti ovaj put uspije, pa ipak imas blasticu. Ja sam imala 6-stanicni u prirodnom i nije se primilo. A u stimuliranom nisam ni dosla do transfera. Zato mislim da se imas cemu nadati. I crinone gel ti je sasvim dovoljan za dnevnu potrebu za progesteronom, on se sporo otpusta. Kazu da je bolji nego utrogestan koji sam ja koristila. Ja ti drzim fige da nam uskoro javis da je uspjelo.
    Mala-bebica kad se ide privatno u postupak, moras li traziti kopije nalaza sa humane ili im ni ne moras reci da ides privatno?
    Fusa sad kad nabildas js, imat ces brdo blastica. Zelim ti srecu u iducem postupku na jesen. A tko zna, mozda se sretnemo.
    Ostale cure, sretno u postupcima.
    Pak cestitke na velikoj beti. Cestitam ti i ovdje, ipak si ti nasa.

  26. #2876
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Hvala CHIARA

  27. #2877
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Što se tiče nalaza slobodno pitajte sestru da vam da pa kad iskopirate vratite u karton.
    Ja sam uvijek kopije ostavljala njima. Naučila sam se kopirati u dva primjerka odmah. Jedan na humanu, jedan kod gin. a original meni

  28. #2878

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    PAK, to mi je prvi glas, pa cestitam, bas mi je drago nakon svega, zelim da bude skolska!!! Kolika je beta, koliko si tt vec?

  29. #2879

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Chiara, pa mislim da ih treba pitati eventualno ono sto nemas da si iskopiras, pa vratis. Ja inače od svih nalaza njima dam kopiju a sebi ostavim original.

  30. #2880
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj mala-bebica prvotno napisa Vidi poruku
    PAK, to mi je prvi glas, pa cestitam, bas mi je drago nakon svega, zelim da bude skolska!!! Kolika je beta, koliko si tt vec?
    Danas 4+1. Beta je 777,26 9. dnt[emoji4]

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  31. #2881
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Danas 4+1. Beta je 777,26 9. dnt[emoji4]

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Čestitam !!! konačno malo i pozitivnih vijesti!

  32. #2882
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Hvala cure, želim vam svima ovakav scenarij ali što prije, da ne slijedite moj primjer pa da godinama čekate na ovo.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  33. #2883
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Pak


    Cestitam!

  34. #2884

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Pak cestitam
    Ja se vratila raditi i puno mi je lakse. Jucer sam bila i psihicki i fizicki loše.
    Sad treba izdrzati do utorka/srijede i ne citati pak na drugim temama i da pocnem od 4dana

  35. #2885
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Pak
    [emoji813]

    Cestitam!
    ❤ hvala

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  36. #2886
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Pak cestitam
    Ja se vratila raditi i puno mi je lakse. Jucer sam bila i psihicki i fizicki loše.
    Sad treba izdrzati do utorka/srijede i ne citati pak na drugim temama i da pocnem od 4dana
    Ha ,ha maritas.
    Samo polako . 4dnt je ful rano ne radi si to.Pricekaj bar 5.dan
    Moje su blastice bile neke napredne, hatching pa sam ja krenula bar sjenu hvatati tako rano
    Posljednje uređivanje od pak : 24.05.2017. at 21:25

  37. #2887

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Maritas, kako ide?

    Dixidi, koliko jos do testica?

  38. #2888

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Napisala sam na temi nakon transfera. Opet nista. Prokrvarila 5nt idendicno kao prosli put. Isto u 6 sati popodne. Moja avantura sa rijekom zavrsava ovdje. Nemam zivaca cuti još jednom da je dovoljan crinone.
    Svima sretno

  39. #2889

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    A joj, samo hrabro, tek je jedan postupak iza tebe!
    Neka druga klinika donese vise srece! -
    Koje ti dolaze u obzir?

  40. #2890

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Mislim dace biti repromed. Zavisi i o njima. Da li me prime.
    Ako ne slovenija

  41. #2891

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Mislim da privatno nema odbijanja

  42. #2892
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Maritas bas mi je zao. Nadam se da ces privatno imati vise srece. Samo 1 postupak ste iskoristili do sada? Ja sam vec 5.

  43. #2893

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    da, samo jedan stimulirani koji nam je dao i jedan fet, pa ukupno smo imali dva transfera.
    divim ti se kako si sve izdrzala

  44. #2894

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Ja sam trenutno u 6., nadam se da ce konačno biti sreće

  45. #2895
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Nisam bas popratila pa ako ti nije tesko, napisi sto ste sve prosli od postupaka. Mi smo imali 2 inseminacije, 2 prirodna i 1 stimulirani ivf.

  46. #2896

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Jako slično, 2 iui, 1 prirodni ivf/icsi, 1 stimulirani ivf/icsi a prošli prirodni odustali nakon sto sam mjesec dana gore putovala. Nadam se da ce me zato ovaj ciklus nagraditi

  47. #2897
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Ma ovaj mjesec ce biti bolje, mora. Onda smo isto postupaka iskoristili. Jesi li cula u ovo vrijeme sto si na humanoj da je neka ostvarila trudnocu? Ove cure sto sam ja upoznala, nisu.

  48. #2898

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    145

    Početno

    Ja osobno znam četiri cure iz mog grada koje su u zadnjih dva mjeseca ostvarile trudnoću;dvije su kod profesorice (jedna inseminacijom i jedna iz prvog stimuliranog),jedna je kod dr.M(iz drugog stimuliranog) i jedna kod dr.SŠ(inseminacijom).
    I niti jedna ne piše ovdje i nije znala za ovaj forum dok im ja nisam rekla.
    Tako da,mislim da ima trudnoća na KBCu Rijeka samo što se baš nezna za njih.
    Gore je netko napisao da je Rijeka dobra samo za one postupke di je problem muški faktor;također mislim da to nije istina. Kod nas sam problem bila ja:neprohodni jajovodi,progesteron koji ne raste,štitnjača...i ulovilo nam se iz drugog prirodnog;prvi transfer.
    Ove cure što sam navela gore,samo je kod jedne bio problem kod muškarca.
    Slažem se da su nekad nemarni (posebno jedna od dr.)... I divim Vam se nekima na volji i snazi;tipa pak,koja je nakon 12g. dočekala svoje malo čudo,a možda i dva...ali odustati nakon jednog postupka od klinike mi je isto malo "smješno"...jedan jako bitan faktor koji je bitan u svemu ovom je SREĆA,ali obično ljudi sve očekuju da se dogodi SAD i ODMAH!
    Netko ima malo više sreće pa mu se dogodi odmah kao nama,a neki malo manje pa čekaju godinama kao pak...
    Samo treba vjerovati,ne gubiti nadu i malo smanjiti očekivanja...sve se u životu događa po nekom planu koji je osmišljen baš za nas...

  49. #2899

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ovaj mjesec ce biti bolje, mora. Onda smo isto postupaka iskoristili. Jesi li cula u ovo vrijeme sto si na humanoj da je neka ostvarila trudnocu? Ove cure sto sam ja upoznala, nisu.
    U ovom trenutku se mogu sjetiti 3 iz moje okoline, a već su i rodile. 2 dr.Vlašić i 1 prof.
    Od ranije znam isto par slučajeva.
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 29.05.2017. at 18:37

  50. #2900

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    287

    Početno

    Citiraj sjuskica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja osobno znam četiri cure iz mog grada koje su u zadnjih dva mjeseca ostvarile trudnoću;dvije su kod profesorice (jedna inseminacijom i jedna iz prvog stimuliranog),jedna je kod dr.M(iz drugog stimuliranog) i jedna kod dr.SŠ(inseminacijom).
    I niti jedna ne piše ovdje i nije znala za ovaj forum dok im ja nisam rekla.
    Tako da,mislim da ima trudnoća na KBCu Rijeka samo što se baš nezna za njih.
    Gore je netko napisao da je Rijeka dobra samo za one postupke di je problem muški faktor;također mislim da to nije istina. Kod nas sam problem bila ja:neprohodni jajovodi,progesteron koji ne raste,štitnjača...i ulovilo nam se iz drugog prirodnog;prvi transfer.
    Ove cure što sam navela gore,samo je kod jedne bio problem kod muškarca.
    Slažem se da su nekad nemarni (posebno jedna od dr.)... I divim Vam se nekima na volji i snazi;tipa pak,koja je nakon 12g. dočekala svoje malo čudo,a možda i dva...ali odustati nakon jednog postupka od klinike mi je isto malo "smješno"...jedan jako bitan faktor koji je bitan u svemu ovom je SREĆA,ali obično ljudi sve očekuju da se dogodi SAD i ODMAH!
    Netko ima malo više sreće pa mu se dogodi odmah kao nama,a neki malo manje pa čekaju godinama kao pak...
    Samo treba vjerovati,ne gubiti nadu i malo smanjiti očekivanja...sve se u životu događa po nekom planu koji je osmišljen baš za nas...
    Potpisujem sve navedeno, iako imamo isti problem ali jos na humanoj nisam ostvarila trudnoću, ali dobro...
    Također mogu reći da razumijem Maritas da je razocarana, naravno i sama sam bila onda kada su imali puno zametaka a ništa mi nisu zamrznuli, a svi su "bili kvalitetni". A ona je i u gorem položaju od mene zbog godina i što nema ni jednu trudnoću, pa razumijem da želi okušati sreću negdje drugdje jer joj vrijeme bas curi sa 39god
    Posljednje uređivanje od mala-bebica : 29.05.2017. at 18:42

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •