Stranica 69 od 72 PrviPrvi ... 19596768697071 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,401 do 3,450 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #3401

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam info, pa evo ako će pomoći i nekom drugom.
    Na dan vađenja bete se prvo ode na humanu po uputnicu. Kad dođe rezultat, liječnik s humane odlučuje što i kako dalje.
    Hvala ti na informacijama! I sretno u cetvrtak!!!

  2. #3402

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti na informacijama! I sretno u cetvrtak!!!
    Hvala!!

  3. #3403

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    8

    Početno

    Lijep pozdrav svima, nova sam ovdje, iako vas čitam već neko vrijeme.
    U početku smo sa svime pa trenutno imam jedno tehničko pitanje. Za sada smo odradili samo prve konzultacije na kojima smo dobili popis svih pretraga i nalaza koje moramo donijeti. Na tim prvim konzultacijama, s obzirom na nalaze koje sam već imala, odmah smo s doktoricom dogovorili plan da ćemo preskočit inseminacije i odmah krenuti s ivf. Sada sam skupila sve potrebne nalaze i naručena sam za sljedeći pregled i zanima me prvenstveno treba li muž ići sa mnom na taj pregled? Ne znam ni sama što očekivat i treba li on biti na svakom od tih dogovora (zbog posla je malo problem pa da ne traži bezveze ako nije nužno), a ne da mi se telefonski previše gnjavit ako ne moram.

  4. #3404

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj vendella prvotno napisa Vidi poruku
    Lijep pozdrav svima, nova sam ovdje, iako vas čitam već neko vrijeme.
    U početku smo sa svime pa trenutno imam jedno tehničko pitanje. Za sada smo odradili samo prve konzultacije na kojima smo dobili popis svih pretraga i nalaza koje moramo donijeti. Na tim prvim konzultacijama, s obzirom na nalaze koje sam već imala, odmah smo s doktoricom dogovorili plan da ćemo preskočit inseminacije i odmah krenuti s ivf. Sada sam skupila sve potrebne nalaze i naručena sam za sljedeći pregled i zanima me prvenstveno treba li muž ići sa mnom na taj pregled? Ne znam ni sama što očekivat i treba li on biti na svakom od tih dogovora (zbog posla je malo problem pa da ne traži bezveze ako nije nužno), a ne da mi se telefonski previše gnjavit ako ne moram.
    Dobrodošla!

    Sama ideš na preglede i folikulometrije, a muž ti može biti moralna podrška u čekaonici kad/ako može.
    U načelu sve možeš sama obavljati, jedino će on morati doći na dan aspiracije jajnih stanica, ali to će ti sve tamo objasniti kad kreneš u postupak.

    Puno sreće i javi nam kako ide.
    Posljednje uređivanje od Antigravity : 02.04.2019. at 13:26

  5. #3405

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav svima. Pac. sam prof.Severinski . Od 2017 god sam u mpo prici .Imam ostvarenu trudnocu iz 1.prirodnog postupka (bez stimulacije) Sada sam ponovno u postupku .Na pocetku 2.mj.sam bila na stim.sa Klomifenom od 100 mg . 3-8 dc. Imali 6 folikula ,2 pukla ,4,aspirirana i 2 js. Na dan transfera druga se prestala razvijati.Vracen osmerostanicni .Test 12 dpt. neg.
    Sada sam bila u prirodnom bez stimulacije i dobili 1js ,oplodila se i vracen 1 cetverostanicni super kvalitetan bolji od onog prvog s kojim je ostvarena trudnoca . Sad slijedi cekanje .

  6. #3406

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj MalaZlatokosa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Pac. sam prof.Severinski . Od 2017 god sam u mpo prici .Imam ostvarenu trudnocu iz 1.prirodnog postupka (bez stimulacije) Sada sam ponovno u postupku .Na pocetku 2.mj.sam bila na stim.sa Klomifenom od 100 mg . 3-8 dc. Imali 6 folikula ,2 pukla ,4,aspirirana i 2 js. Na dan transfera druga se prestala razvijati.Vracen osmerostanicni .Test 12 dpt. neg.
    Sada sam bila u prirodnom bez stimulacije i dobili 1js ,oplodila se i vracen 1 cetverostanicni super kvalitetan bolji od onog prvog s kojim je ostvarena trudnoca . Sad slijedi cekanje .
    Neka ti bude veliki plus ovaj put!

  7. #3407

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Pozdrav svima, s obzirom da već godinu dana ne dolazi do trudnoće, partner i ja odlučili smo napraviti pretrage. Spermiogram je po riječima liječnika odličan, a moji hormoni su ok osim što je prolaktin neznatno povišen (REf.vr. 496, a meni je 506) Doktor je rekao da se ne daje terapija za to. Šalje me na na pregled na humanu i ne znam što očekivati od tog pregleda. Je li to klasični ginekološki pregled, konzultacije ili kombinacija? Je li potrebno uzeti slobodan dan zbog čekanja na pregled ili se brzo dolazi na red? Hvala vam puno na odgovoru i samo hrabro

  8. #3408

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Ima li netko iskustva s vođenjem trudnoće kod profesorice na humanoj?
    Molim ako netko ima bilo kakav info o tome da napiše nešto - puno hvala!

  9. #3409
    Sarah777 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko iskustva s vođenjem trudnoće kod profesorice na humanoj?
    Molim ako netko ima bilo kakav info o tome da napiše nešto - puno hvala!
    Svaka njoj cast al kod nje ne bi ni burek kupila a kamo li vodila trudnocu...
    Bezobraznije stvorenje od nje jos nisam vidjela.

  10. #3410

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, s obzirom da već godinu dana ne dolazi do trudnoće, partner i ja odlučili smo napraviti pretrage. Spermiogram je po riječima liječnika odličan, a moji hormoni su ok osim što je prolaktin neznatno povišen (REf.vr. 496, a meni je 506) Doktor je rekao da se ne daje terapija za to. Šalje me na na pregled na humanu i ne znam što očekivati od tog pregleda. Je li to klasični ginekološki pregled, konzultacije ili kombinacija? Je li potrebno uzeti slobodan dan zbog čekanja na pregled ili se brzo dolazi na red? Hvala vam puno na odgovoru i samo hrabro
    Himalaya, na humanoj ces se dogovoriti za konzultacije s nekom od doktorica koja ce te voditi kroz postupke. Na dan kad dogovoris konzultacije obicno oko 12h ti ne bude neko preveliko cekanje, najkasnije do 13h budes gotova. Uglavnom na temelju svih nalaza krenut cete u neki od postupaka i polako svaki drugi dan pratit ce ti rast folikula i ovulaciju.

  11. #3411

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Himalaya, na humanoj ces se dogovoriti za konzultacije s nekom od doktorica koja ce te voditi kroz postupke. Na dan kad dogovoris konzultacije obicno oko 12h ti ne bude neko preveliko cekanje, najkasnije do 13h budes gotova. Uglavnom na temelju svih nalaza krenut cete u neki od postupaka i polako svaki drugi dan pratit ce ti rast folikula i ovulaciju.
    Hvala ti puno na info! Stvarno ste super podrška i izvor informacija!

  12. #3412
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko iskustva s vođenjem trudnoće kod profesorice na humanoj?
    Molim ako netko ima bilo kakav info o tome da napiše nešto - puno hvala!
    Ja nemam osobnog iskustva, ali neke moje suvremenice su vodile kod nje trudnoću i mahom su bile zadovoljne.
    Ono što se meni činilo kao nice touch, je bilo to da je čak i svoje pacijentice kojima nije vodila trudnoće (nego su prešle kod primarnog) naručivala na po još jedan ekstra pregled u 20 i 30 tt.
    Eto, to je bilo prije 5-6 godina, i ne znam je li to radila za svaku ili samo posebne slučajeve, ali to ti je ono što ja znam. Sretno!

  13. #3413

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nemam osobnog iskustva, ali neke moje suvremenice su vodile kod nje trudnoću i mahom su bile zadovoljne.
    Ono što se meni činilo kao nice touch, je bilo to da je čak i svoje pacijentice kojima nije vodila trudnoće (nego su prešle kod primarnog) naručivala na po još jedan ekstra pregled u 20 i 30 tt.
    Eto, to je bilo prije 5-6 godina, i ne znam je li to radila za svaku ili samo posebne slučajeve, ali to ti je ono što ja znam. Sretno!
    Puno hvala!

  14. #3414

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    8

    Početno

    Antigravity hvala na odgovoru na moj upit pred koji tjedan.
    Kod mene se sve nekako brzo odigralo u doslovno tjedan dana. Pred točno tjedan dana sam imala druge konzultacije s nalazima koje smo prikupili, a danas evo već transfer. Ispalo je da sam na konzultacije došla taman u vrijeme da stignemo uhvatit ovaj ciklus. U utorak sam imala punkciju i danas transfer jednog, kako su rekli, vrlo dobrog embrija. Nisam pitala koliko stanični, neću se time sad opterećivati jer ionako nema pravila koliko mi se cini.

    Inače, prije sam imala blighted ovum i vanmaternicnu (odstranjen jajovod), a kod muža astenozoospermija. Ja imam 36, a on 33 godine.

    Vidim da se dosta često spominje stanje bete 14dnt i slično, a meni je rečeno da betu vadim 3 tjedna nakon transfera (naravno ako ne dobijem menstruaciju do tad). To idete na svoju inicijativu ranije ili su različite preporuke kad vaditi?

  15. #3415

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    8

    Početno

    Antigravity hvala na odgovoru na moj upit pred koji tjedan.
    Kod mene se sve nekako brzo odigralo u doslovno tjedan dana. Pred tjedan dana sam imala druge konzultacije s nalazima koje smo prikupili, a jučer transfer. Ispalo je da sam na konzultacije došla taman u vrijeme da stignemo uhvatit ovaj ciklus. U utorak sam imala punkciju i jučer transfer jednog, kako su rekli, vrlo dobrog embrija. Nisam pitala koliko stanični, neću se time sad opterećivati jer ionako nema pravila koliko mi se čini.

    Inače, prije sam imala blighted ovum i vanmaterničnu (odstranjen jajovod), a kod muža astenozoospermija. Ja imam 36, a on 33 godine.

    Vidim da se dosta često spominje stanje bete 14dnt i slično, a meni je rečeno da betu vadim 3 tjedna nakon transfera (naravno ako ne dobijem menstruaciju do tad). To idete na svoju inicijativu ranije ili su različite preporuke kad vaditi?

  16. #3416

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj vendella prvotno napisa Vidi poruku
    Antigravity hvala na odgovoru na moj upit pred koji tjedan.
    Kod mene se sve nekako brzo odigralo u doslovno tjedan dana. Pred tjedan dana sam imala druge konzultacije s nalazima koje smo prikupili, a jučer transfer. Ispalo je da sam na konzultacije došla taman u vrijeme da stignemo uhvatit ovaj ciklus. U utorak sam imala punkciju i jučer transfer jednog, kako su rekli, vrlo dobrog embrija. Nisam pitala koliko stanični, neću se time sad opterećivati jer ionako nema pravila koliko mi se čini.

    Inače, prije sam imala blighted ovum i vanmaterničnu (odstranjen jajovod), a kod muža astenozoospermija. Ja imam 36, a on 33 godine.

    Vidim da se dosta često spominje stanje bete 14dnt i slično, a meni je rečeno da betu vadim 3 tjedna nakon transfera (naravno ako ne dobijem menstruaciju do tad). To idete na svoju inicijativu ranije ili su različite preporuke kad vaditi?
    Bravo, puno sreće ti želim!

    Prve dvije bete sam izvadila privatno (Medico) radi svog mira, a "službenu" na datum koji su mi napisali na nalazu. Ali da, ispada oko 3 tjedna nakon transfera.
    Po uputnicu za betu sam isla kod njih na humanu prije vađenja krvi. Nalaz bude isti dan oko 13-13:30h kod sestre na humanoj.

  17. #3417

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    8

    Početno

    Hvala na lijepim željama i na odgovoru, tebi čestitke i da sve dalje prođe u najboljem redu!!!
    Ja računam da ako budem sumnjala da je uspješno prošlo probam pitat svog ginekologa uputnicu ranije. No dobro, imam još više od tjedan dana do toga, vidjet ćemo hoće li uopće bit potrebe.

  18. #3418

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj vendella prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na lijepim željama i na odgovoru, tebi čestitke i da sve dalje prođe u najboljem redu!!!
    Ja računam da ako budem sumnjala da je uspješno prošlo probam pitat svog ginekologa uputnicu ranije. No dobro, imam još više od tjedan dana do toga, vidjet ćemo hoće li uopće bit potrebe.
    Hvala.

    Brzo će to proći i navijam da bude potreba za vađenjem bete!
    Meni moja gin. nije htjela dati uputnicu...
    Svakako probaj dobit jer sam čitala da nekim ženama daju njihovi ginekolozi.

    Ja sam sebi u glavi otpisala zadnji postupak tako da sam radila test na trudnoću čisto da zaključim i tu priču... na kraju smo se dragi i ja šokirali, baš smo bili izvan sebe :D predobro!

  19. #3419

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Bok cure, već 13 dana čekam termin na humanoj. Prije 8 dana javili su mi mailom da će mi se javiti za nekoliko dana s terminom, ali još uvijek čekam. Je li moguće da je to zbog blagdana i 1. maja ili bi bilo dobro da ih malo zvrcnem i vidim što je s terminom?

  20. #3420

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, već 13 dana čekam termin na humanoj. Prije 8 dana javili su mi mailom da će mi se javiti za nekoliko dana s terminom, ali još uvijek čekam. Je li moguće da je to zbog blagdana i 1. maja ili bi bilo dobro da ih malo zvrcnem i vidim što je s terminom?
    Nazovi ih ponovno ili jos bolje posalji mail da ti zakažu termin!

  21. #3421

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala Hay123, dobila sam termin 16.05. kod dr. Sušanj.

  22. #3422

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Hay123, dobila sam termin 16.05. kod dr. Sušanj.
    E tako sam i ja nekih 10 dana cekala za doc na red. Sretno! Ako ti treba koji savjet slobodno piši!

  23. #3423

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Pozz cure..ovih dana me ceka punkcija... U stimuluranom sam ciklusu.... Pa me zanimaju iskustva... Ovaj put ce mi raditi pod anestezijom...hvala i sretno svima

  24. #3424

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj sandra1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure..ovih dana me ceka punkcija... U stimuluranom sam ciklusu.... Pa me zanimaju iskustva... Ovaj put ce mi raditi pod anestezijom...hvala i sretno svima
    Bok sandra, nista ne brini pod antestezijom ti je puno bolje jer neces osjetiti nikakve bolove! Brzo se probudis nakon 15minuta, malo odmoris, kazu ti koliko je bilo stanica i pomalo krenes doma. Nakon tri ili pet dana, ovisi o broju stanica koliko.budes imala dolazis na transfer embrija! Sretno!

  25. #3425

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav zenskica... Evo da se javim da prošli postupak je bio bez uspjeha .Danas sam 16.dan ciklusa i počela sam sa Decapeptil tako 5 dana pa mu pridruzujem i Menopur . 15.05.će biti 1.uzv. s tim da još 3 dana pijem kontracepciju . Šta Vi mislite o ovom protokolu ?

  26. #3426

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam nikada od njih trazila uputnicu nego.od svog ginekologa. Mada s obzirom da imas d1 uputnicu za humanu koja vazi godinu dana onda te kao oni vode pa mozda postoji mogucnost da ti i oni daju. Nazovi ih ili posalji mail.da ne ides bzvz dole!
    Pozdrav, imam policistične jajnike i loše nalaze spolnih hormona. Trebala bi se naručiti na humanu, ali se nitko ne javlja ne telefon. Može mejl? Ili moram ići osobno? Hvala!

  27. #3427

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj MalaZlatokosa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav zenskica... Evo da se javim da prošli postupak je bio bez uspjeha .Danas sam 16.dan ciklusa i počela sam sa Decapeptil tako 5 dana pa mu pridruzujem i Menopur . 15.05.će biti 1.uzv. s tim da još 3 dana pijem kontracepciju . Šta Vi mislite o ovom protokolu ?
    Pozdrav Zlatokosa, mozda se javi netko tko se vise razumije u to! Ja kad sam isla na.stimulaciju nisam uzimala kontracepciju nego odmah od 2.dana ciklusa sam krenula s Menopurom.

  28. #3428

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj natasa_ri prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, imam policistične jajnike i loše nalaze spolnih hormona. Trebala bi se naručiti na humanu, ali se nitko ne javlja ne telefon. Može mejl? Ili moram ići osobno? Hvala!
    Može se mailom naručit, treba se poslat mail krajem mjeseca jer na početku mjeseca rade raspored za sljedeći mjesec. Ja sam u tom prvom mailu poslala skeniranu uputnicu. Telefonski mislim da je najbolje zvat iza 12, neki dan sam iz prve dobila kad sam zvala.

  29. #3429

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj vendella prvotno napisa Vidi poruku
    Može se mailom naručit, treba se poslat mail krajem mjeseca jer na početku mjeseca rade raspored za sljedeći mjesec. Ja sam u tom prvom mailu poslala skeniranu uputnicu. Telefonski mislim da je najbolje zvat iza 12, neki dan sam iz prve dobila kad sam zvala.
    A na koji mail? Ne nalazim nijedan od humane, samo ovaj na stranicama KBC-a - ginekologija@kbc-rijeka.hr? Hvala na informacijama i vremenu.

  30. #3430

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj natasa_ri prvotno napisa Vidi poruku
    A na koji mail? Ne nalazim nijedan od humane, samo ovaj na stranicama KBC-a - ginekologija@kbc-rijeka.hr? Hvala na informacijama i vremenu.
    ivf@kbc-rijeka.hr Ne čekaš dugo da odgovore, a termin će ti vjerovatno javiti malo kasnije kad naprave raspored za slijedeći mjesec. Ja sam čekala termin 13 dana.

  31. #3431

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Bila sam na prvom pregledu kod doktorice i dogovoreno je da ću se naručiti za hssg nakon menstruacije i prikupljenih nalaza. Zvala sam ginekologa da me naruči za briseve, a njegova sestra naručila me tek za 1.7. Na koji način vi podnosite ta čekanja? Nalazi koje sam već prikupila (hormoni, spermiogram) ću opet morat ponoviti jer će proći 6 mjeseci. Mislite li da je ok ako zaobiđem sestru i pokušam privatno dobiti doktora? Znate li privatno gdje mogu uzeti briseve i koja je cijena? Hvala vam

  32. #3432

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam na prvom pregledu kod doktorice i dogovoreno je da ću se naručiti za hssg nakon menstruacije i prikupljenih nalaza. Zvala sam ginekologa da me naruči za briseve, a njegova sestra naručila me tek za 1.7. Na koji način vi podnosite ta čekanja? Nalazi koje sam već prikupila (hormoni, spermiogram) ću opet morat ponoviti jer će proći 6 mjeseci. Mislite li da je ok ako zaobiđem sestru i pokušam privatno dobiti doktora? Znate li privatno gdje mogu uzeti briseve i koja je cijena? Hvala vam
    Da, bas nije normalnk to cekanje do 1.7. Mozes ici privatno di god ali mozda ti i oni na humanoj to mogu napraviti, meni su jednom tako jer ako imas d1 upitnicu od svog ginekologa za humanu znaci da pripadas njima i trebali bi ti izvadit briseve da ne cekas i placas privatno bzvz! Hormoni ti vrijede 1 godinu tako da ako imas ne moras se zezat s time!

  33. #3433

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    U srijedu ću kod sestre i vidjeti što mogu napraviti, a ako ne dobijem neki korektan savjet, nazvat ću ginekologa na njegov broj i zamoliti ga da me uputi za dalje. Doktorica i sestre na humanoj su zaista bile super prema meni što me ohrabrilo. Hvala na savjetima.

  34. #3434

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, bas nije normalnk to cekanje do 1.7. Mozes ici privatno di god ali mozda ti i oni na humanoj to mogu napraviti, meni su jednom tako jer ako imas d1 upitnicu od svog ginekologa za humanu znaci da pripadas njima i trebali bi ti izvadit briseve da ne cekas i placas privatno bzvz! Hormoni ti vrijede 1 godinu tako da ako imas ne moras se zezat s time!
    Meni su isto sve na humanoj odradili uz D1 svaki put kad je trebalo u zadnjih godinu i pol (uključujući i te prve briseve, papa testove, interne uputnice za hormone, hiv, hep)...baš sve što je trebalo, dr. Manestar je odradio/napisao, a nakon njega profesorica...

    Tako da je i moj savjet Himalayi da ne gubi vrijeme i zamoli na humanoj da se odradi sve što treba.

  35. #3435

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su isto sve na humanoj odradili uz D1 svaki put kad je trebalo u zadnjih godinu i pol (uključujući i te prve briseve, papa testove, interne uputnice za hormone, hiv, hep)...baš sve što je trebalo, dr. Manestar je odradio/napisao, a nakon njega profesorica...

    Tako da je i moj savjet Himalayi da ne gubi vrijeme i zamoli na humanoj da se odradi sve što treba.
    Nazvat ću danas humanu i vidjeti što mogu učiniti. Hvala vam na savjetu!

  36. #3436

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Nazvat ću danas humanu i vidjeti što mogu učiniti. Hvala vam na savjetu!
    Sretno i nadam se da ti neće raditi probleme. Javi nam kako je prošlo.

  37. #3437

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj Antigravity prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno i nadam se da ti neće raditi probleme. Javi nam kako je prošlo.
    Cure javljam da će me primiti na humanoj i uzeti briseve. Sestra je bila puna razumijevanja i išla je pitati doktoricu koja se složila s time. Sutra idem po D1 uputnicu i šaljem njima. Hvala vam puno jer poznavajući sebe čekala bih srpanj

  38. #3438

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Cure javljam da će me primiti na humanoj i uzeti briseve. Sestra je bila puna razumijevanja i išla je pitati doktoricu koja se složila s time. Sutra idem po D1 uputnicu i šaljem njima. Hvala vam puno jer poznavajući sebe čekala bih srpanj
    Bravo, baš mi je drago!

  39. #3439
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Drage naše Riječanke i ostale cure koje se liječe na Kvarneru,

    jeste li primjetile neke razlike u tretmanu i liječenju nakon 01. travnja 2019?

    Naime, HZZO je ipak promijenio nešto i sad postupci npr. stimulirani IVF postupak (standardna stimulacija odnosno puna) ima cijenu od 6718 kuna, u to uračunato je samo postupak i ono što njemu pripada kao dnevna bolnica, prvi i svi ostali kontrolni pregledi specijalista, ultrazvučno praćenje (folikulometrija), anestezija, hormonalna dijagnostička obrada i ostale postupci tijekom ciklusa). Uključeni su svi troškovi materijala i lijekova osim lijeka za stimulaciju ovulacije i NE uključuje za kriopohranu.
    Ovo bi trebalo odnosno moglo značiti jače stimulacije (jer nema više financijskih ograničenja od ranije) , oplodnju svih 12 dobivenih jajnih stanica (i na tome inzistirajte) i kriopohranu zametaka ukoliko ih ostane za kriopohranu.
    Kriopohrana ima zasebnu cijenu i ta iznosi: 2082 kune (2 zametka po nosaču).
    Lijekovi uopće nisu ovoj cijeni i oni se plaćaju po potrošnji.
    Ovo miriši na potencijalno poboljšanje uvjeta liječenja kao i poboljšanje krajnjih rezultata = veći postotak uspješnih trudnoća i poroda (živorođene djece) iz započetog postupka.

  40. #3440

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Znate li možda kad idu na godišnji na humanoj? Konkretno pitam za doktoricu Šepić,ali pretpostavljam da svi idu u isto vrijeme. Hvala

  41. #3441

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Znate li možda kad idu na godišnji na humanoj? Konkretno pitam za doktoricu Šepić,ali pretpostavljam da svi idu u isto vrijeme. Hvala
    Svi idu s krajem 7.mjeseca. Znaci ako ides sada stignes jos u 7.mjesecu na postupak.

  42. #3442

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Svi idu s krajem 7.mjeseca. Znaci ako ides sada stignes jos u 7.mjesecu na postupak.
    Taman sam na knap. Čekam M pa onda na hsg. M bi trebala doći za 15 do 20 dana. Hvala Hay!

  43. #3443

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Taman sam na knap. Čekam M pa onda na hsg. M bi trebala doći za 15 do 20 dana. Hvala Hay!
    Nema problema, mi cemo nadam se stic u 7.mjesecu ako se nesto dodatno ne zakomplicira, s tim se nikad ne zna!

  44. #3444

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    145

    Početno

    Citiraj Hay123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nema problema, mi cemo nadam se stic u 7.mjesecu ako se nesto dodatno ne zakomplicira, s tim se nikad ne zna!
    To je živa istina... Zaista se nadam da vam neće doći do nikakvih poteškoća.

    Mene je katkad izluđivalo kad bi se iskompliciralo..nikako u postupak godinu i nešto, ma uvijek neki problem.
    Dobro je ispalo na kraju, strpljen-spašen.

    Btw. prof. mi je potvrdila da ih nema u 8. mjesecu, tako da sretno svima koji "love" postupke i pretrage u srpnju!

  45. #3445

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Cure, gdje podižem nalaz za bakteriološke briseve? Kod svog ginekologa ili na humanoj? Radila ih je doktorica na humanoj. Nije mi ništa rekla o nalazima već samo da se javim kad dobijem menstruaciju. Hvala

  46. #3446

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Nista se ne brini, doci ce njima nalaz na humanoj na kompjuter. Tako da vjerujem kad sljedeci put dodjes dole nalaz ce vec bit tamo!

  47. #3447

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    14

    Početno

    Pozdrav cure, da li znate kada doktori pocinju sa radom u kbc-u? Znam da su na godisnjem 8. mjesec ali ne znam ksda se vracaju. Hvala

  48. #3448

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    14

    Početno

    Pozdrav cure, da li znate kada se doktori vracaju sa godisnjeg? Hvala

  49. #3449

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    190

    Početno

    Sljedeci tjedan su vec tamo!

  50. #3450

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    14

    Početno

    Hvala puno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •