Stranica 65 od 72 PrviPrvi ... 15556364656667 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,201 do 3,250 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #3201

  2. #3202

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Hvala ti jel ju mozes pitati stogod te zanima i da se potrudi odgovoriti?

  3. #3203

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Lagunas prvotno napisa Vidi poruku
    Rade li danas na humanoj, zna li netko? Ili ako ne, na koji br tel da zovnem i pitam sto me muci?
    Ja sam inace kod SS. Pitajte u inbox sto vas zanima.
    Meni su mejlom javili termin pregleda za slj
    tj, a nisam im donijela uputnicu. Rekla sam da ju imam. Jucer su mi javili. A bila sam tamo prosli tjedan, ali nisu imali raspored pa me nisu mogli naruciti. Tad sam imala sa sobom uputnicu pa je sestra mozda zapamtila da ju imam te me zato narucila bez da sam ponovno nosila

  4. #3204

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Lagunas prvotno napisa Vidi poruku
    Rade li danas na humanoj, zna li netko? Ili ako ne, na koji br tel da zovnem i pitam sto me muci?
    Ja sam inace kod SS. Pitajte u inbox sto vas zanima.
    Ne znam kako da ti se javim u inbox :/ kad stisnem tvoj profil ne vidim gdje pise

  5. #3205

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su mejlom javili termin pregleda za slj
    tj, a nisam im donijela uputnicu. Rekla sam da ju imam. Jucer su mi javili. A bila sam tamo prosli tjedan, ali nisu imali raspored pa me nisu mogli naruciti. Tad sam imala sa sobom uputnicu pa je sestra mozda zapamtila da ju imam te me zato narucila bez da sam ponovno nosila
    Pa sta imaju vec raspored za 1.mj jer meni su rekli da zovem poslije 6.1 kad dobiju raspored ali ja mislim vec iduci tj zvat

  6. #3206
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti jel ju mozes pitati stogod te zanima i da se potrudi odgovoriti?
    je, nju možeš sve pitati i sve ti lijepo objasni, a i čula sam po čekaonici da ju cure hvale i zadovoljne su njom. Ja sam bila, ali neke druge stvari me tjeraju da probam dalje

  7. #3207

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    je, nju možeš sve pitati i sve ti lijepo objasni, a i čula sam po čekaonici da ju cure hvale i zadovoljne su njom. Ja sam bila, ali neke druge stvari me tjeraju da probam dalje
    Da probas dalje, ali ne u smislu da ima veze s njom?

  8. #3208

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sta imaju vec raspored za 1.mj jer meni su rekli da zovem poslije 6.1 kad dobiju raspored ali ja mislim vec iduci tj zvat
    Ja sam bila 18.12 tamo i nisu ga imali. I rekla mi da zovem 27-29.12. Al sam jos prije poslala i mail (na koji mi nisu odg do 18.12 pa sam zato isla tamo) mogu li se naruciti bez uputnice, pa ju donijeti na sam dan pregleda. Koji dan nakon 18.12 odg mi mailom da cu biti obavijestena o terminu pregleda. I nisu nis odg vezano za uputnicu. I jucer stize mail da sam slj tj narucena

  9. #3209

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila 18.12 tamo i nisu ga imali. I rekla mi da zovem 27-29.12. Al sam jos prije poslala i mail (na koji mi nisu odg do 18.12 pa sam zato isla tamo) mogu li se naruciti bez uputnice, pa ju donijeti na sam dan pregleda. Koji dan nakon 18.12 odg mi mailom da cu biti obavijestena o terminu pregleda. I nisu nis odg vezano za uputnicu. I jucer stize mail da sam slj tj narucena
    Ok,hvala.probat cu ih danas zvat.

  10. #3210
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Fitnessgirl, ni ja kod tebe ne mogu naci dio za poruke.. nisam odavno bila na Rodinin stranicama pa mozda zato? A sad gledam da si pisala SŠ. Pa sad nisam sigurna da li si mislila na prof? Jer sam kod nje.

  11. #3211
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Ispravak. Mislim da sam ti uspjela poslati pp fitnessgirl!

  12. #3212
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Da probas dalje, ali ne u smislu da ima veze s njom?
    nema nikakve veze sa njom...ja sam od početka bila zadovoljna s njom.

  13. #3213

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Lagunas prvotno napisa Vidi poruku
    Ispravak. Mislim da sam ti uspjela poslati pp fitnessgirl!
    Jesiiii

  14. #3214

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Ok,hvala.probat cu ih danas zvat.
    Jesi ih uspjela dobiti?

  15. #3215

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi ih uspjela dobiti?
    Jesam,hvala,narucila sam se.imaju vec raspored.

  16. #3216
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure ima li koja da je kod dr.SŠ? Ja idem sljedeci tjedan
    Žene, je li ovo nova subspecijalistica s inicijalima prezimena S. Š.?

  17. #3217

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Žene, je li ovo nova subspecijalistica s inicijalima prezimena S. Š.?
    Je, koliko ja znam

  18. #3218
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Žene, je li ovo nova subspecijalistica s inicijalima prezimena S. Š.?
    Ona je došla kada je Vlašić otišao.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  19. #3219
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Ona je došla kada je Vlašić otišao.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Da imamo N.S.S. i T.S.Š. dvije žene na humanoj

  20. #3220

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Cure,testosteron 2.11,oce me pustit u postupak?mislim da je granica oko 1.7?

  21. #3221

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Pozdrav svima! Nova sam na forumu i na ovoj temi. Tek prošli tjedan sam bila na prvim konzultacijama kod dr. Manestra. Dao mi je popis svega što moram obaviti da bih ušla u postupak.... E sad...mene zanima je li neka od vas cura iz Rijeke koja trenutno prolazi kroz MPO ili je već sve prošla (pozitivno i negativno) voljna sa mnom otići na kavu da mi ispriča svoje iskustvo. Puno radim i ne mogu često biti na forumu pa ni ne stignem pročitati sve što me zanima, a nemam poznanica s takvim iskustvom. Eto Ja vas pozivam na kavu na Korzo

  22. #3222

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Pozdrav od jos jedne nove, kako na ovom forumu, tako i u mpo vodama!

    Ne znam odakle da krenem..
    MM i ja imamo 32 god, prije par mjeseci smo krenuli privatno s pretragama jer moj gin nije imao sluha za nas problem (nije proslo godinu dana), napravili hormone, spermiogram, mikrobilosku analizu ejakulata, stitnjacu i sve je bilo ok, osim sto je kod supruga nadjena ureaplazma. Odradili parnu terapiju antibioticima i sad su brisevi cisti.

    Procitala sam sve i svasta na bespucima interneta o mpo putu, pa tako i o kbcRi. Trenutno smo (opet, ovaj put po nalogu mog ginekologa) u fazi skupljanja nalaza prije prvih konzultacija i po glavi mi se vrti jaako puno pitanja i nepoznanica pa bih vas zamolila za par savjeta.
    Kod kojeg dr biste mi preporucile da se upisem (ako budem mogla birati)? Nakon svih vasih prica nikako mi se ne ide kod prof., a s druge strane voljela bih ici kod nekog dr. koji je voljan suradjivati i odgovarari na sva pitanja koja mu se postave.

    Koja je procedura nakon konzultacija? Traze se dodatne pretrage (koje?) i ovisno o nalazima se zakazuje postupak inseminacije ili ivf/icsi ili bez obzira o tome forsiraju najprije inseminacije?

    Unaprijed hvala svima koje imate volje odvojiti malo vremena i pomoci svojim savjetima [emoji4]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #3223
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    pozdrav korina! mogu se ja naći s tobom na kavi, napiši još par postova pa ćeš moći primati privatne poruke, pa ćemo se u inbox lakše dogovoriti..sretno sa prikupljanjem nalaza!!
    AriAnna ne ostaje ti baš neki izbor, ali meni je Manestar uvijek odgovorio na sva moja pitanja, možda da probaš s njim... od bitnih nalaza koji ti trebaju za mpo su papa test i cervikalni brisevi, krvna grupa za oba partnera, markeri na hepatitis,hiv.. moguće da te pošalje na pretragu prohodnosti jajovoda. Ako je spermiogram normo i ako su jajovodi prohodni kreće se od inseminacija, a kod težih dijagnoza spermiograma i/ili neprohodnosti jajovoda od ivf-a u prirodnom ciklusu ili stimuliranog postupka..pitaj ako te još šta zanima i ako sam nešto propustila...sretno!!

  24. #3224

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    AriAnna ne ostaje ti baš neki izbor, ali meni je Manestar uvijek odgovorio na sva moja pitanja, možda da probaš s njim... od bitnih nalaza koji ti trebaju za mpo su papa test i cervikalni brisevi, krvna grupa za oba partnera, markeri na hepatitis,hiv.. moguće da te pošalje na pretragu prohodnosti jajovoda. Ako je spermiogram normo i ako su jajovodi prohodni kreće se od inseminacija, a kod težih dijagnoza spermiograma i/ili neprohodnosti jajovoda od ivf-a u prirodnom ciklusu ili stimuliranog postupka..pitaj ako te još šta zanima i ako sam nešto propustila...sretno!!
    Hvala puno na odgovoru!
    Dvoumim se izmedju dr. Manestra i nove subspecijalistice, a gin me nagovara neka idem kod profesorice. Nisam ni sama pametna.

    Sto se tice nalaza, za sada imamo spermiogram, briseve i hormone (cekam jos nalaz progesterona). Eh sad, spermio je MM napravio u 10.mjesecu 2017. i to privatno u Zg. Treba li sad ponavljati prije konzultacija ili nije nuzno?
    I mislim si da li napraviti hsg prije ili otici na konzultacije bez toga?

    Ma opcenito mene bas muci to sto neznamo u cemu je problem, a ocito je da postoji..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #3225

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Kameleon, hvala unaprijed Evo pišem poruke da mi se otvori mogućnost primanja privatnih poruka da se dogovorimo za kavu Neću još krenuti s prikupljanjem nalaza jer idućih mjesec dana sam u gužvi maximalno...

  26. #3226
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Arianna nema na čemu, samo pitaj,sta god te zanima...što se spermiograma tiče ,mogli bi tražiti novi,ali to možete i nakon konzultacija, brzo je gotovo..,a hsg ti može tvoja ginićka dati uputnicu, ne znam da li se čeka za tu pretragu i koliko..
    što se tiče odabira dr-a tu ćeš stvarno morati sama odlučiti..ovu mladu dr ne znam, Manestar mi je bio stvarno ok, a s profom nisam imala nekih dodirnih točaka, osim na kojoj folikulometriji i to je odradila korektno.
    Korina je tm radio spermiogram?

  27. #3227

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    Arianna nema na čemu, samo pitaj,sta god te zanima...što se spermiograma tiče ,mogli bi tražiti novi,ali to možete i nakon konzultacija, brzo je gotovo..,a hsg ti može tvoja ginićka dati uputnicu, ne znam da li se čeka za tu pretragu i koliko..
    što se tiče odabira dr-a tu ćeš stvarno morati sama odlučiti..ovu mladu dr ne znam, Manestar mi je bio stvarno ok, a s profom nisam imala nekih dodirnih točaka, osim na kojoj folikulometriji i to je odradila korektno.
    Korina je tm radio spermiogram?
    Pokusat cu hsg rijesit prije konzultacija, cisto da vidimo da li u tom grmu lezi zec, naravno ako moj ginekolog bude htio suradjivati.. A sa spermio cemo onda pricekati, prvi nalaz je bio normo, nadam se da je i dalje tako.

    Korina - koliko se ceka na konzultacije i kako ide narucivanje? Nasla sam neke starije podatke da se moze faxirati uputnica pa zvati za termin ili otici osobno. Jel jos uvijek tako?




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #3228

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    Korina je tm radio spermiogram?
    Da, dragi je napravio spermiogram i koooooma je nalaz. Nisam doma sada pa ne znam točno što piše, samo znam da je dr. M. rekao "A jooooj, morat ćete svakako na IVF". I eto mene na forumu da uopće vidim što me čeka. Isto pokušavamo već dugo vremena prirodnim putem pa ništa od toga...

  29. #3229
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    arianna treba ti uputnica, a prije su krajem mjeseca imali raspored za slijedeći mjesec pa su naručivali na konzultacije, čekalo se cca do 2 tjedna...ali korina nek ti javi friške info..ako ti je ginićka ok mogla bi te poslati na hsg baz problema..

  30. #3230

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj AriAnna prvotno napisa Vidi poruku
    Korina - koliko se ceka na konzultacije i kako ide narucivanje? Nasla sam neke starije podatke da se moze faxirati uputnica pa zvati za termin ili otici osobno. Jel jos uvijek tako?
    AriAnna - ja sam otišla osobno na odjel humane reprodukcije par dana prije nove godine s uputnicom koju sam dobila od svoje ginekologice. Prvo su me pitali kod kojeg doktora želim biti, a onda su mi rekli da dođem 18.01. - znači čeka se otprilike oko 2 tjedna na konzultacije (ali uzmi u obzir da su još bili i praznici u to moje vrijeme pa je možda kraće vrijeme čekanja). Uputnica za bilo koji pregled na KBC-u se može poslati skenirana na centralno naručivanje pa ti oni vrate e-mail kada si naručena, u koliko sati i slično...

  31. #3231
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj AriAnna prvotno napisa Vidi poruku
    Pokusat cu hsg rijesit prije konzultacija, cisto da vidimo da li u tom grmu lezi zec, naravno ako moj ginekolog bude htio suradjivati.. A sa spermio cemo onda pricekati, prvi nalaz je bio normo, nadam se da je i dalje tako.

    Korina - koliko se ceka na konzultacije i kako ide narucivanje? Nasla sam neke starije podatke da se moze faxirati uputnica pa zvati za termin ili otici osobno. Jel jos uvijek tako?




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemoraš raditi hsg prije konzultacija. Brže i bolje će ti ići ako ti oni u ri mpo daju uputnicu tj oni ti naprave hsg. Tako sam ja prošle god došla na konzultacije i dr mi je dao popis koje pretrage trebam napraviti i odmah me naručio kod njega na hsg, čekala sam 3tjedna jer su taman praznici bili između. I inzistiraj na hsg-u ako te misle slati na inseminacije. Ja sam ti bila kod mlade dr. Sušanj. Meni je ona super, odgovara na pitanja i sve ti objasni i jako je ugodna. Dr M neznam baš kakav je jer na par folikulimetrija koje sam kod njega obavila nije baš nešto pričao, a prof ne volim baš zbog njezinog nagovaranja na oplodnju manje js od 12 koliko je dopušteno. Daleko od tog da ona nije dobra dr. ali mi to baš i nije fer. Uglavnom sretno i naoružaj se strpljenjem jer se kad si jednom u čekaonici čekaaaa , uzmi knjigu, ne ginu ti 2,3 sata sjedenja.

  32. #3232

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj Korina2010 prvotno napisa Vidi poruku
    AriAnna - ja sam otišla osobno na odjel humane reprodukcije par dana prije nove godine s uputnicom koju sam dobila od svoje ginekologice. Prvo su me pitali kod kojeg doktora želim biti, a onda su mi rekli da dođem 18.01. - znači čeka se otprilike oko 2 tjedna na konzultacije (ali uzmi u obzir da su još bili i praznici u to moje vrijeme pa je možda kraće vrijeme čekanja). Uputnica za bilo koji pregled na KBC-u se može poslati skenirana na centralno naručivanje pa ti oni vrate e-mail kada si naručena, u koliko sati i slično...
    E odlicno, hvala ti na info!

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoraš raditi hsg prije konzultacija. Brže i bolje će ti ići ako ti oni u ri mpo daju uputnicu tj oni ti naprave hsg. Tako sam ja prošle god došla na konzultacije i dr mi je dao popis koje pretrage trebam napraviti i odmah me naručio kod njega na hsg, čekala sam 3tjedna jer su taman praznici bili između. I inzistiraj na hsg-u ako te misle slati na inseminacije. Ja sam ti bila kod mlade dr. Sušanj. Meni je ona super, odgovara na pitanja i sve ti objasni i jako je ugodna. Dr M neznam baš kakav je jer na par folikulimetrija koje sam kod njega obavila nije baš nešto pričao, a prof ne volim baš zbog njezinog nagovaranja na oplodnju manje js od 12 koliko je dopušteno. Daleko od tog da ona nije dobra dr. ali mi to baš i nije fer. Uglavnom sretno i naoružaj se strpljenjem jer se kad si jednom u čekaonici čekaaaa , uzmi knjigu, ne ginu ti 2,3 sata sjedenja.
    Svakako cu inzistirati da hsg obavim prije bilo kakvog postupka, ali nisam znala da oni direkt narucuju (bez posredovanja mog ginekologa, koji nije bas darezljiv s uputnicama, pa vec tu vodim bitke mjesecima).

    Da nisam streberica koja sve unaprijed proucava i da smo se prepustili doktorima (ginekolog, lom) mi do sada nebi imali apsolutno nikakvih nalaza, informacija ni saznanja o icemu. A nakon sto sam iscitala ovu temu sve me strah sto nas ceka na humanoj u Ri i nekako sam vec u startu obeshrabrena [emoji17]





    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #3233
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Ja potpisujem Fusin navod. Ja jesam kod Prof. ali bilo je i suza i borbe. Nije lako sa njom razgovarati. I ni u kojem slucaju ne dozvoli (danas-sutra) na oplodnju manju od 12 jajnih stanica (ako ih bude). Ne postoji "visak". Prije je manjak...

  34. #3234
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    korina kad planiraš početi sa pretragama i eventualno postupkom?
    arianna nemoj odustati još prije nego si krenula,ako ti soc gin ne bude dala uputnicu za hsg,odraditi ćeš to preko interne uputnice kad jednom dobiješ d1 za humanu...sretno!!

  35. #3235

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    korina kad planiraš početi sa pretragama i eventualno postupkom?
    arianna nemoj odustati još prije nego si krenula,ako ti soc gin ne bude dala uputnicu za hsg,odraditi ćeš to preko interne uputnice kad jednom dobiješ d1 za humanu...sretno!!
    Ma nikako necu odustati, samo sam, eto, vec nekako spremna na borbu koja me ceka i nadam se dobrom ishodu [emoji6]

    Pocetkom veljace bi nam svi nalazi trebali biti gotovi i idem ginekologu po uputnicu za humanu, a usput cu traziti i uputnicu za hsg pa kako bude. Ako mi ju ne bude htio dati, onda cu trazit od mpo doktora.
    Za sada naginjem tome da se narucim na konzultacije kod dr. Manestra. Jel on slucajno radi i u Medicu ili sam ja pobrkala loncice?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. #3236
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    AriAnna to je to,mpo je borba i puno puno strpljenja i čekanja,šta prije se navikneš na to,bolje..Manestar radi i u medicu,da..

  37. #3237

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    korina kad planiraš početi sa pretragama i eventualno postupkom?
    Kameleon, čekam još do kraja veljače jer ne stignem ranije (zbog posla) uopće otići ni po uputnicu kod svoje ginekologice. I čekam da konačno mogu slati privatne poruke na ovom forumu da možemo otići na kavu da mi ispričaš neke stvari koje me zanimaju Koliko dugo će još trajati to da ne mogu slati privatne poruke?

  38. #3238
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Korina2010 (volim tvoj nick pa čak i godinu spomenutu)

    treba ti najmanje 10 javljanja na forumu, ti ih koliko sad vidim imaš samo 5.


    Sretno i da se što kraće zadržiš na odjelu humane u Rijeci, odnosno da čim prije zatrudniš

  39. #3239
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ajmo nove! Imamo kavu ovu subotu pa nam se pridružite!
    Ne mogu zapejstat s moba link na temu, neka netko drugi...ili potražite "Riječka kava"

  40. #3240
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Juhuuuu kava!

  41. #3241
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/83709-R...kava!!!/page16
    korina evo link, nadam se da ćeš moći doći..
    araianna i sve ostale koje se žele družiti također ste pozvane..

  42. #3242

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj kameleon prvotno napisa Vidi poruku
    http://forum.roda.hr/threads/83709-R...kava!!!/page16
    korina evo link, nadam se da ćeš moći doći..
    araianna i sve ostale koje se žele družiti također ste pozvane..
    Super! Dolazim! I još jedna frendica sa mnom koju također zanima ova tema!

  43. #3243
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Korina ja ti sad probala poslati pm. Ne mogu..sad da li je razlog sta jos nisi postala dovoljan broj puta na forumu ili sta drugo ne znam. Ako mozes javi se ti meni.

  44. #3244

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Ja cekam 1dc pa se javljam na folikulometrije. Idem u prirodni IVF ovaj mj. Prvi mpo postupak. Kod dr.SŠ sam. Odgovorila mi je na sve sto sam pitala, a i objasnila sve sama kako i zasto nesto ,,ide". Zasad sam zadovoljna.
    Radila sam test na klamidiju prije mj dana i jos mi nije gotov...

  45. #3245

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    P.S. ima li tko kakav savjet vezano za ,,prirodni" ivf? Vezano za bilo sta. Pitala sam na temi, ali nema nikog tamo

  46. #3246
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    P.S. ima li tko kakav savjet vezano za ,,prirodni" ivf? Vezano za bilo sta. Pitala sam na temi, ali nema nikog tamo
    Ako su ti ciklusi kratki i folikuli ti brzo rastu traži da ti rade folikulometriju svaki dan. Ako imaš lh trakica, prati si peak da ti štoperica ne bude nakon pozitivne trakice.
    Možeš probati uzeti voltaren ili brufen dan prije punkcije, to zna spriječiti pucanje folikula prerano.
    U svakom slučaju, sretno!

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  47. #3247
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    P.S. ima li tko kakav savjet vezano za ,,prirodni" ivf? Vezano za bilo sta. Pitala sam na temi, ali nema nikog tamo
    postupci u prirodnom ciklusu imaju puno ograničenja.
    kako nema kontrole ciklusa koja se provodi primjenom lijekova, često se ne dobije jajna stanica za oplodnju. ako se dobije jajna stanica velika vjerojatnost je da radi izostanka oplodnje i zaustavljanja razvoja embrija ne bude transfera.
    stopa živorođenja po započetom postupku u prirodnom ciklusu vrlo je niska, stručna literatura obično navodi brojku od oko 7%. ne znamo kakve rezultate u prirodnjacima postižu naše klinike

  48. #3248

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Ciklusi su mi na 28-33dc... probat cu s lh trakicama, hvala ti
    Ovo za prije punkcije znam.
    i hvala! )

  49. #3249

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    postupci u prirodnom ciklusu imaju puno ograničenja.
    kako nema kontrole ciklusa koja se provodi primjenom lijekova, često se ne dobije jajna stanica za oplodnju. ako se dobije jajna stanica velika vjerojatnost je da radi izostanka oplodnje i zaustavljanja razvoja embrija ne bude transfera.
    stopa živorođenja po započetom postupku u prirodnom ciklusu vrlo je niska, stručna literatura obično navodi brojku od oko 7%. ne znamo kakve rezultate u prirodnjacima postižu naše klinike
    Ma sve znam. Pitam jer bih htjela napraviti sve sto je u mojoj moci.

  50. #3250

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Curke, imam doma prenatal, omega, koenzim Q10, tinkturu konopljike, kapsule ulje nocurka, vrkutu, stolisnik, aloeveru iz ljekarne (sok)... sta da koristim u ovom ciklusu prije postupka? Sve? Nista? Nesto od toga
    Jest cu ananas i ciklu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •