Stranica 24 od 72 PrviPrvi ... 14222324252634 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #1151
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Mi u cambierijevoj ne plaćamo uzv pa mi nije jasno šta ovo vrijedi od ordinacije do ordinacije? Šta je to moguće?

  2. #1152
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Mislim da uzv mogu naplaćivati oni koji su ga sami kupili. Ne znam odakle uzv u cambierievoj, al š. ga je kupila sama, pa onda valjda smije i naplaćivati.
    Iako, bilo bi lijepo da barem izda račun...

  3. #1153
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Newbie prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da uzv mogu naplaćivati oni koji su ga sami kupili. Ne znam odakle uzv u cambierievoj, al š. ga je kupila sama, pa onda valjda smije i naplaćivati.
    Iako, bilo bi lijepo da barem izda račun...
    Ne ovo ti uopće nije istina provjereno sa HZZO-om dakle oni ne smiju naplaćivati UZV ako pacijent kod njih ima karton kupili oni taj UZV sami ili ne, smiju naplaćivati samo vanjskim pacijentima koji dođu na pregled i to uz obavezan račun!

  4. #1154
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ali ja sam to o plaćanju čula sa više strana i za više ginekologa.Si sigurna da je baš zabranjeno? Jer ja znam da ti ona mora dati na izbor ili platiti kod nje ili da ti da uputnicu za polikliniku..Mislim da to sa plaćanjem ne smije biti jedini izbor za pacijenta..
    Ja znam da Škunca izvan radnog vremena dovede svog dragog tamo i onda on radi ultrazvuk kod nje..Ne znam da li baš socijalni ginekolog tako nešto smije raditi..

  5. #1155
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Ali ja sam to o plaćanju čula sa više strana i za više ginekologa.Si sigurna da je baš zabranjeno? Jer ja znam da ti ona mora dati na izbor ili platiti kod nje ili da ti da uputnicu za polikliniku..Mislim da to sa plaćanjem ne smije biti jedini izbor za pacijenta..
    Ja znam da Škunca izvan radnog vremena dovede svog dragog tamo i onda on radi ultrazvuk kod nje..Ne znam da li baš socijalni ginekolog tako nešto smije raditi..
    da sigurna sam jer je to isto radio naš ginekolog i onda smo se raspitali u HZZO-u, uglavnom ni on nije izdavao račun za te svoje usluge a šta mislite zašto ga nije izdavao zato jer to ne smije raditi, da je to sve legalno on bi mogao izdati račun za svoje usluge. Imao je i inspekciju pozvanu puno puta ali valjda ga je teško uhvatiti u prekršaju.Kad bi izdao račun e onda bi sve bilo crno na bijelo i tek bi onda pobrao kaznu

  6. #1156

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    16

    Početno

    ne znam što je dotična napravila da se "legalizira" ali mi je nedavno izdala račun. tako da očito postoji neka siva zona u kojoj je dopušteno zarađivati na pregledu iako za to isto prima plaću.

  7. #1157
    nina32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    359

    Početno

    A ti lijepo s tim računom ( originalom) i s kopijom svog tekućeg računa pravac u HZZO i predaj zahtjev za refundaciju novaca. To što radi dotična sramotno je i ilegalno. Imam informacije da joj je već bila porezna, ali očito je "pojeo vuk magare" kad se praksa nastavlja.

  8. #1158
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Ne znam.. Ja sam na više strana čula da ga smiju naplaćivati ako su ga sami kupili. To mi je nekako i logično... Pa uložio si svoje novce u to. Al onda treba izdati račun..

  9. #1159
    nina32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    359

    Početno

    Jok, kažu iz HZZO-a ono isto što je malo prije napisala Mali Mimi- kupio ti iz vlastitih resursa uzv ili ne, ne smiješ naplaćivati uslugu korištenja istog. Postoji službena stranica hzzo-a, na kojoj među ostalim zanimljivostima postoji i mogućnost postavljanja pitanja. Bilo bi lijepo kad bi se njihov odgovor prikačio ovdje pa da svi ga svi vide. Ajd' Red pitaj ih zašto ti primarni ginekolog uskraćuje uputnicu za betu koju ti je propisao specijalist humane reprodukcije?

  10. #1160
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Newbie prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam.. Ja sam na više strana čula da ga smiju naplaćivati ako su ga sami kupili. To mi je nekako i logično... Pa uložio si svoje novce u to. Al onda treba izdati račun..
    Ona može vratiti to što je uložila od vanjskih pacijenata koji dolaze tamo a da nemaju karton kod nje, čim ti imaš karton tamo znači da ona dobiva za tebe glavarinu i skidaju ti svaki mjesec, ako si zaposlena, podosta od plaće za usluge liječenja u što bi i posjet ginekologu spadao, e sad ako se tebi čini logično da ti pored sveg toga moraš iskeširati 200-250 kn po pregledu onda Ok, ali meni to nije logično!
    Ja bih radije dala i 400 kn ali privatniku onda kad ja odlučim da ću mu platiti a ne zato što moram i što nemam drugog izbora...zamisli da su svi takvi pa šta bi onda ona sirotinja koja zaradi jedva za osnovne potrebe kod kog bi se oni trebali pregledavati

  11. #1161
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Mislim da se malo nepravedno napalo samo na jednu ginekologicu. Moje "istraživanje" je pokazalo da svi, ali baš svi koji imaju bolji uzv naplaćuju. Oni koji nemaju 3D ne naplaćuju, ali ni trudnice ne dobiju kvalitetan pregled. Pregled traje 5 min, nema slike, nema mjera bebe....kao da smo u 80-ima. Trudnica kojoj prati trudnoću takav ginekolog obavezno bar tri puta posjeti nekog privatnika i iskešira za to cca 1500 kn.

  12. #1162

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Mali mimi na spomen našeg ginekologa moja kuma je kod njega plaćala uzv i bila ljuta na to i ja sam nakon toga zvala HZZO rekli su da ima pravo naplaćivati uzv jer je u njegovu vlasništvu ali da treba davati račune pogotovo trudnicama jer imaju pravo povrata novca kad ga je nazvala da joj izda račune za sve uzv šta on ne može unazad 9 mj....drugo jutro je našla u sandučiću u koverti sve novce vraćene osobno ih je dostavio

  13. #1163
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj nina70 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da se malo nepravedno napalo samo na jednu ginekologicu. Moje "istraživanje" je pokazalo da svi, ali baš svi koji imaju bolji uzv naplaćuju. Oni koji nemaju 3D ne naplaćuju, ali ni trudnice ne dobiju kvalitetan pregled. Pregled traje 5 min, nema slike, nema mjera bebe....kao da smo u 80-ima. Trudnica kojoj prati trudnoću takav ginekolog obavezno bar tri puta posjeti nekog privatnika i iskešira za to cca 1500 kn.
    Ma nisam ja napala konkretno nju samo me sve to skupa jako nervira, taj njihov rad na crno, kažem i moj ginekolog je takav zato nisam ni odabrala njega za vođenje trudnoće jer mi se nije dalo natezati oko računa pa sam radije vodila kod privatnika trudnoću i na kraju me došlo tu negdje što se love tiče (kod njega bi pred kraj išla svaki 2. dan na UZV pa bi platila ohoho više, ovako sam išla na Polikliniku).
    Vita ja ne kužim a zašto onda lijepo ne izda račun ako to može, pa zar je to tako teško? Koliko ja znam nikome od mojih prijateljica i poznanica nije izdao račun

  14. #1164

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    492

    Početno

    Mali mimi pa stavlja pare u džep ne kažu bezveze da mu jahta vozi na uzv pogon

  15. #1165
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj vita22 prvotno napisa Vidi poruku
    Mali mimi pa stavlja pare u džep ne kažu bezveze da mu jahta vozi na uzv pogon

  16. #1166
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    Citiraj vita22 prvotno napisa Vidi poruku
    Mali mimi pa stavlja pare u džep ne kažu bezveze da mu jahta vozi na uzv pogon
    Joj meni
    I moja naplaćuje, ali uredno izdaje račune. Istu informaciju sam i ja dobila kao i vita22 od HZZO, dakle ako je uzv u njihovu vlasništvu imaju pravo naplaćivati.

  17. #1167
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Meni i dalje nije jasno, a ništa čudno inače! Kako u njihovom vlasništvu? U vlasništvu ordinacije koja je pod Ministarstvom zdravstva inače ili baš privatnom vlasništvu te ginekologice? Pa šta mogu primat plaću od Ministarstva, bit njihovi zaposlenici i kupiti uzv s čijim parama? Od participacija ili vlastitih privatnih sredstava kupiti uzv i naplaćivati! I dalje, kod moje je dobar uzv, 3D, sličice, niko ne plaća
    Šta to znači, ako neki aparat u bolnici nedostaje, neki dr. ga kupi, može nam naplaćivati? Baš sam se uhvatila...

  18. #1168
    nina32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    359

    Početno

    I nek' si se uhvatila. Treba raščistiti neke stvari (pa makar i na ovom topicu). Svi mi radiše itekako izdvajamo za zdravstveno osiguranje.Plus za dodatno osiguranje. Kad čujem ovakve stvari kosa mi se na glavi diže. To je po meni u rangu ovog. Profesor tjelesnog u osnovoj ili srednjoj školi kupio o svom trošku jednu spravu, recimo fitness flayer pa lijepo krenuo naplaćivati svojim učenicima uslugu korištenja istog. Tko neće ne mora , a tko hoće -nek'plati. Ja kupio.TO MOJE.

  19. #1169
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Pa to mi nije jasno, u školi je silnim dopisima od našeg Min stizalo strogo zabranjeno reklamiranje bilo čega što se naplaćuje...znači neko izvana nudi instrukcije recimo za državnu maturu, mi nesmijemo dat tu info...a kamoli da tipa tvog primjera, kupim printer i klincima u pol cijene čak printam i uvezujem maturalne radove...pa otkaz automatski...zato toliko i pitam jer mi nije jasno...kamo zapravo onda idu ti novci, privatni džep ili?

  20. #1170
    nina32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    359

    Početno

    Novci idu u jahtu na uzv pogon , kako već rekoše naše drage bodulice
    E i ovo s printerom je također odličan primjer. Da to netko u školi napravi svi bi digli hajku, od učenika, roditelja, kolega profesora. Uslijedio bi otkaz automatski. A ovdje , ima osjećaj kao da postoji empatija s ginekologom, ginekologicom koji je kupio /kupila uzv iz vlastitog džepa, odnosno da je posve razumljivo i opravdano da ga može naplaćivati . Zar je ok da ti bilo tko izda račun za uslugu koja ti je besplatna? Jer ako je je to ok, odoh si po printer ili fitness flayer Sad smo stvarno otišle OT, ali da treba raspravljati o tome, definitvno treba!!!

  21. #1171
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Moj gin nema fitness flyer nego običan stari orbitrek, zato naplaćuje samo 50 kn

  22. #1172
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Mimi, nisam mislila na tebe i slažem se sa svime što ste napisale o naplati i neizdavanju računa. Mene živcira što se oko svega nerviraju oni kojima njihovi gin.ne naplaćuju i oni koji dobivaju račune, a ove što bi trebale nešto reći..........muk. Možda je razlog što su žene prijavljivale nepravilnosti ali nadležne službe nisu radile svoj posao i na kraju je opet posran pacijent.
    Posljednje uređivanje od nina70 : 19.07.2014. at 11:32

  23. #1173

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    54

    Početno

    ja ću vam malo razbit ovu temu,zanima me akop sam jučer dobila m ima li kakve šanse da me sad naruče za fm ili je od prvog kolovoza kod njih ''ključ u bravi''
    ?

  24. #1174

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Nova 13,zovi sutra pa ćeš znati.Ja sam prošle godine preskočila osmi mjesec,jer su išli na godišnji.Rekli mi da dođem u devetom.

  25. #1175

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Znali li neko da li se može dobit povrat novca od socijalnog ili od HZZO-a.Morala sam kupit Crinone gel koji košta 380 kn,zato što je moja ginekologica na godišnjem,a zamjenska nije htjela da mi da recept.Ali sutra idem po uputnicu za betu,tako da će me i ta zamjenska čuti,a i ona moja kad dođe sa godišnjeg...glupača mi od početka pravi probleme

  26. #1176

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    54

    Početno

    a smiljanica mi na zadnjem postupku rekla da idemo odmah na novi postuak,a gledala je u kalendar i vidila je kad bi trebala m doć... a može li mene moja b olja polovica naručiti ili moram osobno? radim do 3 a nemogu telefonirat.. i dal meni sad treba nova d1 uputnica,ili vrijedi od prošlog postupka?

  27. #1177
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Antonella14 prvotno napisa Vidi poruku
    Znali li neko da li se može dobit povrat novca od socijalnog ili od HZZO-a.Morala sam kupit Crinone gel koji košta 380 kn,zato što je moja ginekologica na godišnjem,a zamjenska nije htjela da mi da recept.Ali sutra idem po uputnicu za betu,tako da će me i ta zamjenska čuti,a i ona moja kad dođe sa godišnjeg...glupača mi od početka pravi probleme
    Čisto sumnjam. Na dnu svakog nalaza sitnim slovima piše da liječnik primarne zaštite ima pravo zamijeniti preporučeni lijek drugim istog djelovanja ili sl. Ona ti je morala dati recept za Utrogestane onda.

  28. #1178

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Nova13, uputnica ti vrijedi godinu dana, nova treba za spermiogram svaki postupak.
    Citiraj nova13 prvotno napisa Vidi poruku
    a smiljanica mi na zadnjem postupku rekla da idemo odmah na novi postuak,a gledala je u kalendar i vidila je kad bi trebala m doć... a može li mene moja b olja polovica naručiti ili moram osobno? radim do 3 a nemogu telefonirat.. i dal meni sad treba nova d1 uputnica,ili vrijedi od prošlog postupka?

  29. #1179
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Moj gin nema fitness flyer nego običan stari orbitrek, zato naplaćuje samo 50 kn
    Na ovo moram odgovorit Ima 3D Philipsov
    A sjećam se kad ga je kupio, rečeno mi je da će sad godinu dana naplačivat 50 kn da malo povrati sredstva.... Tih godinu dana još traje, valjda već 10 godina
    Nije fer, ne izdaje račun, ne opravdavam ga, ali ipak je više fer nego ovi drugi. Em je "samo" 50kn, em u trudnoći mi nikad ništa nije naplatio, a i kad sam visila kod njega na fm isto mi nije naplačivao....

  30. #1180
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Sto se tice naplate UZ stara doktorica na pehlinu u domu zdravlja je naplacivala,nisam nikad racun dobila niti mi je rekla da mogu ne platit vec otic npr napravit UZ u bolnicu(dr D) ..ova nova (dr Š) ne naplacuje,a u ovoj trudnoci sam ih bas dosta imala..
    Posljednje uređivanje od jejja : 20.07.2014. at 22:05

  31. #1181
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Vidim da se spominje E.Š., jest da upadam malo sa zakasnjenjem, ali...htjedoh rec da se onda nesto gadno kod nje promjenilo. Mozda vezano uz HZZO i ono s ogranicenim brojem uputnica, recepata i slicno. Ako je to jos aktuelno, a u nasem zdravstvu vjerujem da je i sve gore. Pred sest godina bez beda mi je davala sve uputnice za pretrage koje su bile narucene iz privatne klinike. Isto tako pred tri godine mi je bez problema pisala uputnice za vadjenje bete, istina, nisam betu nikada ponavljala ali sam uputnicu redovno dobivala i to je muz odlazio po nju. I za UTZ, nisam nikad dobila racun ali znam da je nekim mojim poznanicama na zahtjev izdavala i pred sest godina i pred tri pa vjerojatno i sad i da su to cure mogle nekoc refundirati od HZZO. Istina je da i meni ide na zivce ono minimalno cekanje po 2-3 h i da jos dam 250kn jer sam skuzila da privatno dam 300 i budem odmah na redu ali sam svejedno vodila trudnoce kod nje i za to mi je bila zbilja okej i savjesna.
    Posljednje uređivanje od Kikica1 : 24.07.2014. at 14:34

  32. #1182

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Sta kazete, Vlašić do 15.9 na Go?

  33. #1183
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj vatra86 prvotno napisa Vidi poruku
    Sta kazete, Vlašić do 15.9 na Go?
    Tocan datum neznam, ali prva polovica rujna sigurno.

  34. #1184

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Aaaaaa opet ko lani znaci necu se moc niti ponadati da me potrefi na porodu :tuzni:

  35. #1185

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    122

    Početno

    Cure, ja sam betu vadila 28.7. Cekam prvi utz, al cujem da ce to vjerojatno biti nakon 18.8.cekam da mi sestre jave datum, imate li saznanja je li netko od njih troje i ranije tamo?ako bude sve ok, tada cu biti nekih 8 tjedana.kasno za prvi pregled?

  36. #1186
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj njoka prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ja sam betu vadila 28.7. Cekam prvi utz, al cujem da ce to vjerojatno biti nakon 18.8.cekam da mi sestre jave datum, imate li saznanja je li netko od njih troje i ranije tamo?ako bude sve ok, tada cu biti nekih 8 tjedana.kasno za prvi pregled?
    Njoka čestitam! Nas su sestre i naručivala tako sa 7,8 tjedana trudnoće tako da ti to nije kasno

  37. #1187
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    njoja-čestitke!!!!!
    mislim da nema tamo do 18.8 nikog od dr.jer sam ja bila zvala sestru za dogovor,i rekla je da je tek od 18.8 dr. M. dole

  38. #1188

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    122

    Početno

    Hvala vam na cestitkama!!!nadam se da ce vec deveti mjesec biti sretan i za vas! Danas mi javili za pregled.tamo sam 21.8.po mom racunanju uci cu tada u 9. tjedan.a nidta, preostaje mi samo cekanje...

  39. #1189

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Njoka cestitke od srca
    Ja sam isto isla na prvi pregled sa 7tt
    Oni ne vole da te gleda tvoj ginekolog prije pa eto miruj doma i uzivaj u trudnoci a 21.8 ce brzo

  40. #1190
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    njoka kako u 9tj?ti to računaš od zadnje M ili od punkcije?

  41. #1191

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    122

    Početno

    Paty, računam od zadnje M, koja je bila 25.6. Ma brzo će to proć, još 15 dana, al nekako nisam ni na nebu ni na zemlji dok mi ne potvrde da je to to, i dok ne čujem/vidim srce.

  42. #1192
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    znam,tako je meni.ja sam sa prvom trudnoćom išla na prvi UVZ u 5tj.a kod svog gin.u 8tj gdje sam dobila slikicu bebe.
    a sad ću ići na prvi UVZ u tom tj.
    nadam se da će biti sve u redu.između nas je razlika 2 dana.

  43. #1193
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Gdje se sada na kbc-u vadi beta?

  44. #1194
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Na poliklinici u prizemlju lijevo.

  45. #1195
    dani82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,186

    Početno

    Je i pozitivan je... Ali nekako sam mislila čekati betu da objavim.
    Je li netko od vas betu radio koji dan ranije no što mu je dr napisao. Trebala bi betu vaditi 14.8., ali ja bi sutra (3 dana ranije), zato što sutra i tako moram na kbc, a ne da mi se po ovim vrućinama dva puta ići za Rijeku u jednom tjednu.

  46. #1196
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Super dani, jesam ja 13. dan nakon transfera ma ko bi čekao kad oni propišu, nek i beta bude velika

  47. #1197
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I bi velika...sorry cure, čestitare sam ipak selila na Odbrojavanje.

  48. #1198

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    54

    Početno

    da li netko zna kad na humanoj počinju s radom?

  49. #1199
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    za narudžbe prima sestra.ja bila u srijedu i žena se došla naručiti.za sve ostalo od 1.tako je meni rečeno.

  50. #1200

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    91

    Početno

    cure jedno pitanjce ,trudnica sam u 7 tj.već obavila pregled ..kad vam trudnoću vodi MPO liječnik ,predate D1 uputnicu koju vam da vaš soc.ginekolog.da li ste vi imale problema sa svojim soc.radi toga te gdje su vam rađeni pregledi ,dole na humanoj ili poliklinici? hvala..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •