Stranica 13 od 22 PrviPrvi ... 31112131415 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 1052

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #601

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Cure pozdrav svima! Nova sam na ovom forumu! Danas sam se prvi put naručila na konzultacije, tj. kontrolni pregled kod dr. Bolanče. Rekao je da dođem već sutra! Očekivala sam čekanje na termin od barem dva tjedna! U iščekivanju sam mjesečnice, pa me zanima da li kontrolni pregled podrazumijeva samo konzultacije ili baš ginekološki pregled?! Bojim se da sutra ne dobijem mengu! Inače imam pcos, već skoro dvije godine radimo na bebici, četiri ciklusa sam uzimala klomifene, na koje dobro reagiram, imala sam po 3 velika folikula, 22, 23 mm, ali ništa od trudnoće. Mužev spermiogram dobar. Molim Vas pomozite! Rekao je da donesem uputnicu D1, što to znači? Sretno svima na postupcima!

  2. #602
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Pozdrav Martens

    Ako i dobiješ menstruaciju,popričat ćeš sa doktorom,reći će ti koje sve nalaze moraš obaviti ti i muž prije nego krenete u postupak.D1 nemam pojma,znam da je D2 bolničko lijećenje(to će ti trebati kod aspiracije),ovo je možda samo kontrolni ultrazvuk
    Doktor Bolanča je drag i ugodan.Sretno
    Ako imaš bilo kakvih pitanja(kao sa uputnicom),slobodno nazovi gore sestre,dat će ti sve potrebne informacije

  3. #603

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Jučer ujutro napravim test, prije zg i pozitivan je. Pomalo skepticna i ne vjerujuci da sam trudna, ipak sam otisla u zg, da znam kud dalje ako dobijem mengu. Jedino se nadam da ce sve biti u redu. Danas opet pozitivan test. Zelim od srca da vam se dogodi isto sto i meni, kad se najmanje budete nadale eto +. Samo hrabro!

  4. #604
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    martens,
    čestitam! jako lijepa priča. sretno

  5. #605

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    joj odlično!!!! i ne treba ti kiseli smajlić!!!

  6. #606
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Martens predivnooooooooooooooooooooooooooooooooooo

  7. #607

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Danas ujutro smeđi gusti iscjedak, utrogestan vaginalete i strogo mirovanje. Za 5 dana uzv. Doktor kaže da je svako krvarenje na neki način rizično, pogotovo u ranoj trudnoći, ali i da sve može biti ok. Evo, pije se sok od cikle i gleda se tv. Hvala svima na podršci! Nadam se da cu imati lijepe vijesti za koji dan.

  8. #608

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj zdravka82 prvotno napisa Vidi poruku
    Place mi se otkad sam izasla od njega, uopce nije htio razgovarati, dao mi popis pretraga i to je to.. Ne zelim godinu dana izgubiti na aih! Razmisljam o tome zasto sam uopce isla sa vv?! Upisuju li oni mene sad kao svog pacijenta? Kako to funkcionira?
    Takav je dr T ja svaki put kad dod kod njega iz bolnice izlazim uplakana ....ne govori ...ne pogleda te ..uvijek u zurbi ..a nedaj boze ga nesto pitati

  9. #609
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Zato sam se odlucila vratiti na VV, tamo se prema meni odnose kao prema covjeku i imam pravo nesto reci... Kad se sjetim konzultacija kod njega odmah se nasekiram! Grozno..

  10. #610
    La-tica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    74

    Početno

    Lijep pozdrav svima, nakon prve uspjesne IVF/icsi postupka i trudnoce razmisljam si da se opet upustim u avanturu zanima me koliko se ceka? Cula sam da su liste cekanja poduze. Pa eto. Ako ima kakvih noviteta u Vg pisite lp svima

  11. #611

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    drage cure,
    od danas je na vg dostupna brosura NEPLODNOST
    (online dostupna ovdje http://issuu.com/udrugaroda/docs/neplodnost_2014)

    brosura je besplatna i namjenjema "friskim" pacijentima

  12. #612
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    La-tica, u Vg ti sada upisuju za stimulirane za 9. mjesec.
    Mi isto krenuli po drugu bebicu, nakon 2 ne baš pogođene stimulacije na VV odlučili sreću okušati na Vg

  13. #613

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    38

    Početno

    Evo da se i ja javim nakon dugog vremena ;mi smo se isto bili spremali na postupak u Vinogradsku, a kad ono mjesec dana pred sami tretman otkrila da sam trudna,trudnoca protekla uredno bez ikakvih problema i dobili lijepog zdravog sina.
    Isto nakon duge muke i postupaka na kraju smo uspijeli prirodno,od svih postupaka na kojima smo bili na kraju uspijeli prirodno.

  14. #614
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Erika čestitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!Predivna priča

  15. #615
    marinab1304 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    137

    Početno

    Pozdrav.
    mi smo imali jednu trudnocu iz IVF koja je nazalost ruzno zavrsila u 32 tt. Zatrudnili iz prvog puta u Vg.
    krecemo ponovno u 11 mj.

  16. #616

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    362

    Početno

    marinab1304 sretno u 11. mj.

  17. #617
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    tema Vinogradska zamrla izgleda sam samo ja tu

  18. #618
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Nisi, pa cekaonica je uvijek puna, samo nisu cure na rodi.

  19. #619
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    da,da vidjela sam i danas

  20. #620
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    da,da vidjela sam i danas
    Koliko si vec puta bila gore?
    Ja sam sve svoje postupke odradila kod njih, vidi potpis.

  21. #621
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    kod njih prvi postupak ,šmizlu smo 2009 dobili kod Lučingera

  22. #622
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj Medeja prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko si vec puta bila gore?
    Ja sam sve svoje postupke odradila kod njih, vidi potpis.
    lijep potpis posebno zadnji

  23. #623
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Pozdrav cure!
    S obzirom da iza sebe imam 1 neuspio ivf na vuk vrhovcu ( beta 0 ), za sljedeci postupak moram cekati do 10 mjeseca ( tako mi je dr rekla da je guzva) zanima me kakvo je stanje tu?
    Imam sve nalaze friske ( sve iz 4mj/2015)
    Kako funkcionira gore narucivanje ? Zovem 1 dan ciklusa ili ? Puno hvala! <
    Puno srece svima !


    Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

  24. #624
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Ja sam bila sad kod njih u 4. mjesecu u stimuliranom postupku no za sljedeći stimulirani mi rekli tek u 11 mjesecu,e ne sjećam se koji dc si ide na dogovor

  25. #625
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj Anitsirk 84 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila sad kod njih u 4. mjesecu u stimuliranom postupku no za sljedeći stimulirani mi rekli tek u 11 mjesecu,e ne sjećam se koji dc si ide na dogovor
    Hvala Anitsirk , znaci ipak se dugo ceka izmedju 2 stimulirana ....

    Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

  26. #626
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Iva, jel to bila puna stimulacija?
    Znam djevojku koja je odmah nakon pune stimulacije isla u prirodni postupak kod njih.
    A ako je bila slaba stimulacija, to se moze mjesec za mjesecom raditi (ja isla tako 3 puta zaredom).
    Posljednje uređivanje od Medeja : 12.06.2015. at 16:55

  27. #627
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Medeja ja neznam jel to puna stimulacija mislim da je po 2 menopura svaki dan ..vjerujem da je .mislila sambu prirodnjak pa sta bude !

    Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

  28. #628
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    juce je bila punkcija ali smo imali peh nije bilo spermija iako je spermiogram oscilirajuci a nije imao tko raditi punkciju,biopsiju pa imam par pitanja ako zna tko odgovor
    Muz ce ponoviti spermiogram a ja sam za postupak upisana u prosincu sta uraditi prije da bi bili pripravni za slican scenarij,unapijed zalediti spermije tj uraditi biopsiju ili samo dogovoriti da na dan punkcije bude neki d.koji to radi urolog kako to ec ide.Nismo se susretali s tim pa sam malo izvan a i jos u nekom soku od svega

  29. #629

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Zao mi je...
    Mi smo smrzavali "dobar" uzorak prije. Nekoliko urologa nam je reklo da je to najbolja opcija i da su spermiji iz ejakulata (naravno, ako ih ima), uvijek bolji od onih dobivenih punkcijom ili biopsijom.

  30. #630
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Pozdrav svima!

    Našu "povijest" možete vidjeti u potpisu. Dakle, imamo jednu predivnu curicu i sada smo počeli razmišljati o još jednom djetetu pa me zanima kakva je situacija u Vinogradskoj... I općenito, kakva je procedura za drugo dijete? Trebaju li se ponavljati svi nalazi i koji ono sve? Hoće li nas opet najprije "tjerati" na inseminacije?!? Nama je upalio prvi polustimulirani IVF pa bih opet okušala sreću s tim - nadam se da za to nema dugo čekanja? I može li se uopće krenuti u sljedeći postupak ili postoji neka procedura prije (pa kao, probavajte još priorodno, pa neke pretrage itd)?

    Sljedeća stvar koja me muči su folikulometrije i izostajanje s posla. Prošli put sam si to mogla priuštiti (izlazila sam za vrijeme radnog vremena, hvala šefici!), ali ovaj put ne mogu tako. Što napraviti, uzeti bolovanje? To mi je isto malo blesavo, izostati ne znam koliko dana samo radi toga, a nema smisla uzimati bolovanje svaki drugi dan. Isto tako, ako idem na bolovanje, vidi se šifra bolesti, a ne bih željela da u firmi uopće znaju da idemo u postupak. Pa sam razmišljala kad bismo barem mogli istempirati da idemo oko Božića/NG jer smo tad na godišnjem 2 (i više) tjedna, samo da li rade uopće postupke u to vrijeme, zna li netko?

    Znam, hrpa pitanja, ali se nadam da ćete mi barem na većinu odgovoriti pa unaprijed zahvaljujem

  31. #631
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    BillieJean, baš je lijepo vidjeti neki poznati nick, sjećam se da smo u isto vrijeme čekale betu kad smo ostale T
    Da ti probam odgovoriti...

    Morat ćete ponovo raditi obradu - hormone, cervikalne briseve, markere, spermiogram, bakteriologiju ejakulata. Mi sad bili prvi put u Vg u postupku, nalaze sam imala oko 6 mjeseci stare sa VV-a jer smo nakon trudnoće tamo odradili jedan neuspješan postupak i započeli još jedan koji je prekinut nakon par dana. Sve nalaze su nam normalno priznali, jedino smo još tu bakteriologiju ejakulata morali napraviti.

    Lista čekanja za stimulirani ti je cca 6 mjeseci ali u prirodnjak / polustimulirani možeš ranije.

    Folikulometrije baš jesu u nezgodno vrijeme da nema šanse da stigneš na posao (osim ako radiš popodne), ja sam bila uzela godišnji, ali dobra vijest ti je da na doznaci za bolovanje više ne piše šifra dg zbog koje si na bolovanju.

    Sretno!

  32. #632
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Pozdrav svima, evo i mene medu vas, novi smo u mpo vodama, tj.tek krecemo, dobila sam od svog ginekologa uputnicu za vinogradsku za humanu reprodukciju, dali se trebam narucivati za pregled i kako to sad dalje ide? Sto uopce ocekivati prvi put tamo? Hvala svima

  33. #633
    happymom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6

    Početno

    Hi, Jolica...
    Ja sam nova forumu ali imam par postupaka iza sebe.
    E sada...nazoves 01 3787689, i narucis se na konzultacije. Trebas Papa Test, cervikalne briseve, krvnu grupu od sebe i supruga, nalaz spermiograma, markere na Hepatitis od sebe i supruha , spolne hormone....To ce ti sve dr. reci i dati spisak pretraga.
    Ovisno o pretragama i misljenja lijecnika ce odrediti u kakav i postupak ides. Aih, IVF, ICSI....

    Naoruzaj se strpljenjem jer ako ces trebati na stimulaciju, morati ces cekati na listu lijekova najmanje 6 mj...a ako ides u prirodnjak onda odmah sa prvim ciklusom mozes i u postupak.

    Nadam se da ti je ovo malo pomoglo....ako bilo sto trebas tu sam.
    Pozzz

  34. #634
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Hvala puno na odgovoru happymom , idem ionako gore kod endokrinologa pa ću navratiti vidjeti za kad se mogu naručiti. Vidim ima dosta pretraga za obavljanje, koliko vam je trebalo da skupite sve nalaze? pozz

  35. #635
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Pozdrav cure,da li je potrebna uputnica za konzultacije ili se moze narucit telefonski ?
    Zna li netko koliko se ceka u vinogradskoj za vadenje spolnih hormona?
    Hvala na odgovoru.

  36. #636
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Hormone vadiš na Vuku Vrhovcu. Dođeš od 2-4 dana ciklusa gore i doneseš uputnicu. A drugu turu hormona vadiš od 22-24dc. Koliko se sjećam.
    U Vinogradskoj se za konzultacije naručuješ telefonom, a kad dođeš tamo onda dpredaš uputnicu.
    Uputnica je potrebna i za uzv. Najbolje je kod soc.gin. uzeti sve moguće uputnice da ti nešto ne nedostaje.
    Posljednje uređivanje od Medeja : 14.07.2015. at 02:09

  37. #637
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Na vuk vrhovcu se ne ceka za vadenje hormona?
    Kaj napravit ako 3-4 dc pada za vikend?
    Da li se hormoni vade i vikendom?

  38. #638

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    Na vuk vrhovcu se ne ceka za vadenje hormona?
    Kaj napravit ako 3-4 dc pada za vikend?
    Da li se hormoni vade i vikendom?
    dobro je naruciti se unaprijed, barem 1dc. iako ako dodjes vaditi na blef, ne zamjeraju
    vikendom se ne vade hormoni, mogu se vaditi 3-5dc.

  39. #639
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Ja se nisam naručivala, samo sam se pojavila. Pravila sam se glupa. Normalno da su me primili. Odmah sam došla na red, sve bilo gotovi za 15min. Najdulje je trajalo traženje vene.

  40. #640
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Puno hvala happymom na odgovoru, daj mi reci molim te koliko vam je trebalo otprilike da skupite sve nalaze? dali se većina može odraditi u jednom dolasku u Zg osim hormona?

  41. #641
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Citiraj kitty prvotno napisa Vidi poruku
    BillieJean, baš je lijepo vidjeti neki poznati nick, sjećam se da smo u isto vrijeme čekale betu kad smo ostale T
    Da ti probam odgovoriti...

    Morat ćete ponovo raditi obradu - hormone, cervikalne briseve, markere, spermiogram, bakteriologiju ejakulata. Mi sad bili prvi put u Vg u postupku, nalaze sam imala oko 6 mjeseci stare sa VV-a jer smo nakon trudnoće tamo odradili jedan neuspješan postupak i započeli još jedan koji je prekinut nakon par dana. Sve nalaze su nam normalno priznali, jedino smo još tu bakteriologiju ejakulata morali napraviti.

    Lista čekanja za stimulirani ti je cca 6 mjeseci ali u prirodnjak / polustimulirani možeš ranije.

    Folikulometrije baš jesu u nezgodno vrijeme da nema šanse da stigneš na posao (osim ako radiš popodne), ja sam bila uzela godišnji, ali dobra vijest ti je da na doznaci za bolovanje više ne piše šifra dg zbog koje si na bolovanju.

    Sretno!
    Draga Kitty, oprosti što mi je toliko trebalo da odgovorim. Nisam baš često na forumu, nisam se još prešaltala u mpo vode, čak ni mislima, ne u potpunosti - tek malo ispipavam situaciju. Da, sjećam se da smo skupa čekale betu

    Hvala ti puno na odgovoru! Dakle, ne ginu nam ponovno sve pretrage Aj bar čujem da su ukinuli ono glupo psihološko savjetovanje

    Zašto ste se prebacili sa VV? Ja čak razmišljam da se prebacim pak možda i tamo, jer sam negdje pročitala informaciju da su folikulometrije ujutro rano (u 7 već), što bi mi odgovaralo više radi posla, odnosno ne bih morala uzimati BO i tijekom folikulometrije, a ovako ću morati. Je li istina to za folikulom. na VV?

    A samo prebacivanje, je li to problem, ipak u jednoj bolnici (valjda) imaju neku tvoju "povijest" ili to nema nikakve veze? Ma da, kaj ja pričam, kakva povijest, pa nemaju kompjutere ni niš :D

    A to su odlične vijesti da nema šifre BO na doznakama, uopće to nisam znala/primjetila znači baš nikakava šifra nije - ni da se vidi da je ginekološki nešto?

  42. #642
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Cure, jel postoji mogućnost (jel koja od vas tako išla) da folikulometrije radi netko drugi, odnosno privatno negdje (bilo bi najbolje ako neki od dr-a u VG ima svoju privatnu ordinaciju), a onda da se u VG dođe na punkciju i transfer? I da se dobiju lijekovi u VG i štoperica, dakle sve osim folikulometrija?

  43. #643
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Koji su uopće liječnici sad na humanoj?
    Posljednje uređivanje od BillieJean : 22.07.2015. at 13:03

  44. #644
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Tomić je najčešće, Kuna i Bolanča.
    Na jednoj mi je folikulometriji bio Grbavac.
    Posljednje uređivanje od Medeja : 22.07.2015. at 13:07

  45. #645
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Znaci ista ekipa

  46. #646
    stela10 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    89

    Početno

    VG na godišnjem do 17.08.

  47. #647
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno HZZO ugovorio IVF/ICSI postupke s dvije privatne poliklinike

    Radi smanjenja Nacionalne liste čekanja HZZO ugovorio IVF/ICSI postupke s dvije privatne poliklinike

    Udruga Roda od HZZO-a je primila informaciju o novougovorenim IVF/ICSI postupcima u privatnim poliklinikama koji se radi smanjenja lista čekanja u bolnicama trebaju provesti do 31. 12. 2015.:

    Poliklinika Škvorc u Samoboru je ugovorila:
    a) 100 postupaka IVF/ICSI u prirodnom ciklusu
    b) 150 postupaka IVF/ICSI u blago stimuliranom ciklusu
    c) 200 postupaka IVF/ICSI u stimuliranom ciklusu

    Poliklinika Betaplus u Zagrebu je ugovorila:
    a) 10 postupaka IVF/ICSI u prirodnom ciklusu
    b) 30 postupaka IVF/ICSI u blago stimuliranom ciklusu
    c) 10 postupaka IVF/ICSI u stimuliranom ciklusu

    Natječajem za sklapanje ugovora o provođenju dijagnostičkih/terapijskih postupaka radi smanjenja Nacionalne liste čekanja od 03. lipnja 2015. godine bilo je predviđeno 900 IVF postupaka, a dodijeljeno je ukupno 500 postupaka.

    Link na Odluku o izboru najpovoljnijih ponuditelja:
    http://docdro.id/nYfvz8C

  48. #648

  49. #649
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Pozdrav, u petak idemo na prvi pregled u vinogradsku, recite molim vas dali su i vaši muževi išli sa vama i dali su i oni potrebni na konzultacijama taj prvi put?

  50. #650
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Cure pozdrav svima, eto mi odradili prvi pregled, na pregledu je bio prof.Kuna. Jako ljubazan i dobar. Dobili popis pretraga, uputnice su vec u rukama. Ja sam za sve pretrage dobila da obavim u vg. Sretna i puna pozitive jer se napokon nesto dogada. Napravljen je prvi korak prema mojoj maloj srecici koja me sigurno negdje ceka

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •