Stranica 5 od 22 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 1052

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #201
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Liječnik specijalist u bolnici ne smije preporučiti bolovanje...već ga na osnovi dokumentacije prepisuje
    u ovom slučaju socijalni ginekolog

    Sad mi je jasno da više u otpusnom ne prepisuju mirovanje, iako ne bi smjeli bolovanje, dakle igra riječi
    Činjenica jest da se u Vinogradskoj striktno drže HZZO-ovih propisa, u svakom pogledu

  2. #202
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Evo mene sutra u Vg, ide li još netko od vas sutra?

  3. #203
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    Citiraj amazonka prvotno napisa Vidi poruku
    Liječnik specijalist u bolnici ne smije preporučiti bolovanje...već ga na osnovi dokumentacije prepisuje
    u ovom slučaju socijalni ginekolog

    Sad mi je jasno da više u otpusnom ne prepisuju mirovanje, iako ne bi smjeli bolovanje, dakle igra riječi
    Činjenica jest da se u Vinogradskoj striktno drže HZZO-ovih propisa, u svakom pogledu
    upravo tako amazonka

  4. #204

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    molila bih vas da mi kažete koji sve doktori rade u vinogradskoj na hum.repr. znam samo za dr tomića i kunu, iz potisa je vidljiva moja dijagnoza. znate li možda koji bi dr bio "dobar", znam da je to relativno ali ipak. nisam nikada bila u vinogradskoj aželjela bi se sada tamo prebacit. na koji br.tel. se naručuje i koliko se otprilike čeka za konzultacije i lijekove

  5. #205
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    inada,

    u VG doktori ne vode svoje pacijentice kroz postupak, već praktički na svakom pregledu dolazi drugi dokotr, valjda prema njihovom rasporedu rada.
    Uz doktore koje si spomenula još su dva mlađa subspecijalista Bolanča i Grbavac.

    Dr Tomić ima puno iskustva i posvećen je mpo-u tako da je dobar izbor. Pacijentice su zadovoljne i s dr Bolančom i dr Grbavcem.


    Vidim ti u potpisu da ste imali 3 postupka bez transfera. Gdje si bila u postupcima? Međutim, nije mi jasno jesu li ti jajovodi prohodni ili ne.

    Kakvu si stimulaciju primala u postupcima, koliko js dobivala, koliko embrija? Napiši nam nešto više.


    gdje si dosad bila u postupcima?

  6. #206

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Nakon laparo desni jajovod otezano prohodan a lijevi uredno prohodan. Drugo mi je sve navodno ok. Sve postupke mi je radio dr strelec u petrovoj.u svakom postupku oko 8 folikula koji su uvijek podjednake velicine,i puno manjih.

    1.ivf 3gonala,ovitrelle,2js.nisu se oplodile

    2.ivf 1dc decapeptil 5m..(zaboravila kak se zovu) poslije po 3,ovitrele.4js koje su odmah
    po punkciji bile u atreziji

    3.ivf od 1dc diane35,21dc decapeptil,3gonala,ovitrele. 1js koja se oplodila ali se prestala djelit,nema transfera

    Nikad nismo dosli do transfera,na svakom otpusnom mi pise sve js u atreziji.nikakve dodatne pretrage nisam radila,osim standardnih hormona koje dr nije pravo ni pogledao.samo govori promjenit cemo stimulaciju,a ja ga vise gledat ne mogu.zato bi promjenila kliniku cisto da cujem drugo misljenje.
    sory na dugackom postu

  7. #207
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    menopur u drugoj stimulaciji?


    dr je pokušavao mijenjati stimulaciju kako bi dobio boji odgovor, ali i na na menopure i gonale reagiraš zapravo loše.



    kakvi su ti nalazi? koliki ti je amh, fsh? kako ti izgledaju jajnici? je li ti neki dr kad brojao antralne folikule?

  8. #208

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    A da menopur...tako bitan a ja...
    amh nisam vadila,ne sjecam se vise vrijednosti morala bi pogledat. Uopce nije obraco pozornost na hormone,a kamoli brojao antralce. U svakom slucaju zelim promjenit dr. Pa cemo vidjet.

  9. #209
    Iva28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    hvala curke! Folacin ću definitivno početi već sad, škoditi mi ne može.

    Trebala bi dobiti 27.03.m a 01.04. se moram gore javiti za ljekove i krenuti taj mj u stimulirani. Ma ko će to dočekati...

  10. #210
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    POzdrav cure...bome sam se začudila kad sam vidjela listu čekanja za stimulirani...ja sam opet svoj fulala u 10 mj, sad pitaj B kad bi mogla na red...imam još pravo na prirodnjak, ali mislim da mi je to gubljenje vremena..nalazi ne smiju biti stariji od godinu dana??

  11. #211
    doanna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    213

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    POzdrav cure...bome sam se začudila kad sam vidjela listu čekanja za stimulirani...ja sam opet svoj fulala u 10 mj, sad pitaj B kad bi mogla na red...imam još pravo na prirodnjak, ali mislim da mi je to gubljenje vremena..nalazi ne smiju biti stariji od godinu dana??
    ma smiju, to samo ako doktor traži ponavljanje nekih nalaza, ali to što imaš nalaze starije od godinu dana nije razlog da ne nastaviš svojim putem....samo se ti što prije zapiši na listu i sretno!!!!!

  12. #212
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    inada evo broj telefona pa zovi. najbolje poslije 12 sati: 013787689.
    Sretno! Ja sam na konzultacije čekala 10ak dana. Bila kod Tomića. Nije baš pričljiv, al na svako moje pitanje da je odgovor. Malo smo pričali nevezano za mpo. Sve u svemu ugodno sam se osjećala.

  13. #213
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    zelimo bebu moji nalazi hormona su bili stariji i više od godinu dana pa nije tražio da ih ponavljam. Išla sam na aih. E za stimulirani ivf ne znam hoću li morati sve ponoviti.

  14. #214
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    zelimo bebu moji nalazi hormona su bili stariji i više od godinu dana pa nije tražio da ih ponavljam. Išla sam na aih. E za stimulirani ivf ne znam hoću li morati sve ponoviti.
    ja bih nakon godine dana zasigurno ponovila sve hormone, sve briseve, jedino vam važe pretrage za HIV i hepatitis. Ostalo treba ponoviti, svašta se u međuvremenu može pošemeriti, promijeniti, poboljšati ali i pogoršati, prije IVF-a je bitno znati na čemu ste, ne sam vi nego je i liječnicima bitan detalj - unatoč općoj štednji

  15. #215

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    evo zvala danas oko 13,30 i odmah mi se ljubazna sestra javila i naručila me već 27.01. ali ne garantira mi koji će dr bit, no nema veze. hvala ti

  16. #216
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Draga Inada, želim ti da u Vinogradskoj nađete svoju sreću i ostvarite trudnoću ~~~~~~~~~~~!

  17. #217

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Inada, želim ti da u Vinogradskoj nađete svoju sreću i ostvarite trudnoću ~~~~~~~~~~~!
    hej draga, eto i mene u vg. možda se i sretnemo da proslavimo zajedno možda neke buduće radosti......

  18. #218
    tina_julija avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    331

    Početno

    bila i ja danas u vg, dakle parovi koji imaju azoo, ne primaju... I stvarno su preeeeeljubazni, i sestra i doktori...

  19. #219
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Kako misliš ne promaju parove koji imaju azoo??

  20. #220
    Iva28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Kako misliš ne promaju parove koji imaju azoo??
    To mi je precudno. :zbunjena:
    Možda je mislila reci da ne primaju nalaze starije od god dana...

  21. #221
    tina_julija avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    331

    Početno

    Možda sam trebala malo više detalja napisati, oprostite... Znači mm treba punkciju da bi dobili spermiće, oni trenutno to ne rade jer imaju neke 'komplikacije' sa svojim urolozima, tako mi je doktor rekao, također je spomenuo da nam je bolje ostat na vv...

  22. #222
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Cure imam pitanje
    Imam niski AMH-6,6,do sada sam bila na 2 stimulirana IVF-a pod menopurima i nisam dobila baš puno jajnih stanica.Sada su mi dali gonale,pa me zanima da li koja od vas ima takav slučaj i kako je reagirala na gonale u odnosu na menopure

  23. #223
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    dazler, odgovorila sam ti na odbrojavanju

  24. #224
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Anddu hvala,idem pogledati

  25. #225
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Cure jel ima smisla pitati dr. Tomića sada na inseminaciji kad budem da odmah nakon nje, ak ne bude uspjelo, idem u prirodni ivf, a da me za to vrijeme stave na listu za stimulirani? 3. i 4. mj im je popunjen. Naručuju sada za 5. mjesec, a ja bi voljela da dođem na red bar do ljeta i njihovih godišnjih. Jel nekome takav plan upalio?

  26. #226
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj dazler prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam pitanje
    Imam niski AMH-6,6,do sada sam bila na 2 stimulirana IVF-a pod menopurima i nisam dobila baš puno jajnih stanica.Sada su mi dali gonale,pa me zanima da li koja od vas ima takav slučaj i kako je reagirala na gonale u odnosu na menopure
    Dazler, koliko si to malo stanica dobivala?

  27. #227
    ivka13 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jel ima smisla pitati dr. Tomića sada na inseminaciji kad budem da odmah nakon nje, ak ne bude uspjelo, idem u prirodni ivf, a da me za to vrijeme stave na listu za stimulirani? 3. i 4. mj im je popunjen. Naručuju sada za 5. mjesec, a ja bi voljela da dođem na red bar do ljeta i njihovih godišnjih. Jel nekome takav plan upalio?
    Krtice, ako ne pitaš, nećeš znati da li možeš realizirat svoj plan ili ne. Ja bih na tvom mjestu svakako pitala, ništa te ne košta.

  28. #228
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Krtica slobodno pitaj,mislim da ti takav plan može uspjeti jer u prirodni možeš slobodno odmah,a naručuješ se za stimulirani ionako unaprijed
    Ivka 1 postupak 3 od toga 1 nezrela, 2. postupak 2 od toga 1 nezrela

  29. #229
    Iva28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jel ima smisla pitati dr. Tomića sada na inseminaciji kad budem da odmah nakon nje, ak ne bude uspjelo, idem u prirodni ivf, a da me za to vrijeme stave na listu za stimulirani? 3. i 4. mj im je popunjen. Naručuju sada za 5. mjesec, a ja bi voljela da dođem na red bar do ljeta i njihovih godišnjih. Jel nekome takav plan upalio?
    Nama je dr.G prvo rekao da odmah idemo na prirodni ivf, da ne gubimo vrijeme, a odmah nas stavlja na listu za ljekove.
    Kad smo skupili nalaze i došli gore, dr T. je rekao da to nema smisla, s obzirom da nam je prvi postupak i da ne bi savjetovao, kao malo je vjerojatno da će prirodni uspjeti i da ćemo ga baciti bezveze i ubiti se u pojam, odmah na početku. Tu je apsolutno u pravu. Iako je rekao da je na nama da odlučimo, ako baš želimo na prirodni možemo u drugom mjesecu, pa u četvrtom na stimulirani. Ipak smo odlučili još malo pričekati.
    No ako si ti već uzimala nešto od hormona, onda bi i mogla.

  30. #230
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Iva sada bi trebala opet na klomifene i na zadnju inseminaciju. Ne znam dal bi dr.T odmah sljedeći ciklus poslije prirodni ivf.

  31. #231
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Citiraj Anitsirk 84 prvotno napisa Vidi poruku
    I taj nalaz DHEA-s ste morale vaditi?
    Vadila sam kompletne hormone i baš gledam imam i DHEA-s. Očito da onda treba. A gdje si vadila hormone?



    Pozdrav moje drage suborke!!
    Ima još mjesec dana i krećemo u novi 5. pokušaj,napravili sve moguće nalaze,ogtt nalaz čekam i još napravit kariogram. E sad čekamo i nalaz MM spermiograma,ovo čekanje je najteže..uf..

  32. #232
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Izgleda da neću na ivf u Vinogradsku, tjedan dana zvala redovno i nikako dobit dr.Tomića tako da sam zvala na V.V. i odmah dobila i tamo idem u 2mj na pregled.
    Pozdrav moje suborke!

  33. #233
    PerAsperaAdAstra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Cure bok!
    Pratim vas već neko vrijeme, a evo napokon sam vam se odlučila i pridružiti Nadala sam se da neće biti potrebe, ali evo u 5. mjesecu krećemo na IVF u Vinogradskoj pa rekoh da vas pozdravim i napokon vam se i službeno pridružim
    Htjela sam vas pitati, možete li mi možda reći koje je sve pretrage potrebno napraviti prije postupka? Koliko "friški" trebaju biti nalazi?
    Jer mi je dr.T samo rekao da dođem 10-ak dana prije 1dc po upute o protokolu pretpostavljajući valjda da imamo sve papire (jer smo prije godinu dana išli privatno na IUI), ali ne znam jesu li ti nalazi sada zastarjeli i možda Vinogradska traži još nešto drugo. Pa ako biste bile tako drage da mi napišete što sve trebamo, bila bih vam zahvalna!

  34. #234

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    362

    Početno

    Citiraj PerAsperaAdAstra prvotno napisa Vidi poruku
    Cure bok!
    Pratim vas već neko vrijeme, a evo napokon sam vam se odlučila i pridružiti Nadala sam se da neće biti potrebe, ali evo u 5. mjesecu krećemo na IVF u Vinogradskoj pa rekoh da vas pozdravim i napokon vam se i službeno pridružim
    Htjela sam vas pitati, možete li mi možda reći koje je sve pretrage potrebno napraviti prije postupka? Koliko "friški" trebaju biti nalazi?
    Jer mi je dr.T samo rekao da dođem 10-ak dana prije 1dc po upute o protokolu pretpostavljajući valjda da imamo sve papire (jer smo prije godinu dana išli privatno na IUI), ali ne znam jesu li ti nalazi sada zastarjeli i možda Vinogradska traži još nešto drugo. Pa ako biste bile tako drage da mi napišete što sve trebamo, bila bih vam zahvalna!
    Pozdrav perasperaadastra

    što se tiče nalaza obično se dobije papir s popisom pretraga na konzultacijama. Uobičajeno prije postupka treba napraviti hormone, briseve, papa test, krvnu grupu, markere na hepatitis i hiv, spermiogram (to smo mi trebali napraviti). Ali ako vam je dr t prizanao prijašnje nalaze onda pretpostavljam ne trebate obavljati. Ja bi ponovo za svaku sigurnost prije postupka obavila briseve i papu ako su stariji od godine dana.
    Sretno u 5 mj.

  35. #235
    PerAsperaAdAstra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Lotta81 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav perasperaadastra

    što se tiče nalaza obično se dobije papir s popisom pretraga na konzultacijama. Uobičajeno prije postupka treba napraviti hormone, briseve, papa test, krvnu grupu, markere na hepatitis i hiv, spermiogram (to smo mi trebali napraviti). Ali ako vam je dr t prizanao prijašnje nalaze onda pretpostavljam ne trebate obavljati. Ja bi ponovo za svaku sigurnost prije postupka obavila briseve i papu ako su stariji od godine dana.
    Sretno u 5 mj.
    Lotta, puno hvala!
    Ma ja sam baš bila tamo na LPSC, radio mi ju je dr.T, pa mi je samo iza rekao da me upisao za IVF i da dođem prije ciklusa u tom mjesecu po protokol. Budemo mi za svaki slučaj ponovno napravili sve te nalaze, da ne bi bilo nismo znali
    a jel mi trebaju kakve uputnice?

  36. #236
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    perasperaaadastra, ako ćeš pretrage raditi u državnim klinikama uputnica ti svakako treba
    za spolne hormone traži od socijalnog ginekologa
    za hormone štitnjače kod liječnika opće prakse

    U Vinogradskoj se za laboratorijske pretrage ipak čeka, pa bi bilo dobro da kreneš što prije

  37. #237
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Za dolazak po protokol ti treba uputnica za pregled (mada pregleda nema) a onda će ti sestre dalje reći za sam postupak. I obavezno radi svog mira napravi briseve, koji ti moraju biti čisti pred postupak a sad imaš još vremena za eventualno kakvu tearpiju ako se što nađe, papu ako ti je stara godinu dana i hormone

  38. #238
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Perasperaadastra za IVF ti trebaju uputnuce :1. za pregled
    2. za folikulometriju
    3. IVF postupak-dnevna bolnica (ambulantno liječenje)

  39. #239
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    cure, je li još uvijek na otpusnim pismima nakon IVF-a pišu da smo u bolnici boravile 2-3 dana?

  40. #240
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    cure, je li još uvijek na otpusnim pismima nakon IVF-a pišu da smo u bolnici boravile 2-3 dana?
    Zar je to ikad pisalo?! Meni ni na jednom

  41. #241
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    I meni nije ni jednom pisalo...

  42. #242
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    sad sam pogledala, nije pisalo boravak već liječenje. pisalo je da sam liječena u bolnici od dana punkcije do 2 dana iza transfera, tj. 6 dana.

  43. #243
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Inesz,meni to nikada nije pisalo na otpusnom pismu.
    Imam ja jedno pitanje cure: zašto u nekim bolnicama nakon punkcije daju andol,a u nekim aspirin?Da li je učinak isti?
    Zašto u Vinogradskoj poslije transfera više ne daju utrogestane?

  44. #244
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Da, andol ili aspirin, ista stvar po pitanju učinka. A za utrogestane ne znam, ali umjesto njih, koliko mi je poznato, daju duphastone i/ili crinone gel - sve je to progesteron kao i utrići (cure koje ste freško u postupcima ispravite me ako griješim po pitanju lijekova).
    Posljednje uređivanje od anddu : 27.01.2014. at 09:23

  45. #245

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    362

    Početno

    Umjesto utrogestana daju duphaston ili crinone gel ( koji je meni bolji od utrogestana jer kad si cijeli dan na poslu malo je nezgodno s utrogestanima).

    Anddu u pravu si duphaston i crinone gel su isto progesteron kao i utrogestan.

  46. #246
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj Lotta81 prvotno napisa Vidi poruku
    Umjesto utrogestana daju duphaston ili crinone gel ( koji je meni bolji od utrogestana jer kad si cijeli dan na poslu malo je nezgodno s utrogestanima).

    Anddu u pravu si duphaston i crinone gel su isto progesteron kao i utrogestan.
    Znam da je sve to progesteron, tako sam i napisala samo nisam bila sigurna je li još pšrepisuju duphaston i crinone ili ne - to je bilo moje pitanje

  47. #247
    sanjam avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Ja sam zadnji put dobila samo duphaston, bez crinone gela.

  48. #248
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Hvala cure

  49. #249
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Meni su pisali duphastone al pošto sam imala doma utriće sestra je rekla da mogu onda njih. SVjedno je. Neke cure imaju jake mučnine od duphastona pa sam ipak utriće uzimala

  50. #250

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    296

    Početno

    Evo nakon dužeg izbivanja mi smo opet u akciji
    Vidim da ima jako puno novih cura i puno "starih" koje su ostvarile svoju trudnoću. Ovim putem vam čestitam!!!

    Prije zadnje VM sam dobila popis pretraga koje moram ponovit ali se nažalost desila VM pa sam sad samo nastavila skupljat nalaze!
    Muž je naručen na spermigram 17.02 (mjesec dana čekanja-Petrova) Ja još čeka nalaze ogtt-a s inzulinom i gotova sam (nadam se )
    Vidim da se situacija u VG puno promjenila. Duže vrijeme čekanja za konzultacije i postupak?
    Pa za početak vas molim pomoć koliko se čeka na konzultacije?

    Razmišljam da nazovem prije nego dobijemo nalaz spermiograma ako se dugo čeka

Stranica 5 od 22 PrviPrvi ... 3456715 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •