Stranica 12 od 22 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1052

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #551
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ej cure,
    danas 1 dc, ni sama ne znam šta napraviti - nema više toliko malo godina, a sve se svrmpalo bzvz! Zvati u ponedjeljak VG i naručiti se za konzult....a isti dan ne mogu konzult na 2 mjesta - jooojjjjj.......kao da živim preko svijeta..

  2. #552
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Eto da Vas pozdravim i zaželim svima srežću dalje...napuštam Vas i krećem put VVa....pusa svima

  3. #553

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    362

    Početno

    Sretno Želimo bebu i nek VV bude dobitni

  4. #554
    Pirga avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    14

    Početno

    Zelimo bebu,sretno!

  5. #555
    tlukaci5 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    245

    Početno

    samo da poželim svima puno uspjeha i dobitni postupak, također išla u vinogradsku u postupke i završilo pozitivno, samo sve pohvale za tim

  6. #556
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Tlukaci, jesu li to dječica u Avataru? Trojkice

  7. #557
    tlukaci5 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Tlukaci, jesu li to dječica u Avataru? Trojkice
    jesu da moje male curice

  8. #558
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Pozdrav cure! Kako stvari za sada stoje prvi dan ciklusa bi mi trebao biti u subotu. Moglu li subotom zvati za prve konzultacije ili kako to ide u vinogradskoj? Nisam imala prilike ici do zagreba kako bi podigla nalaze iz kartona na VV, imam povijesti bolesti, hoce li to dr. biti dovoljno?

  9. #559
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Zdravka82...prve konzultacije (koliko se ja sjećam) su se u VG događale na 8 dc, tako da mislim da i u ponedjeljak nazoveš-nije kasno - ali ne uzimaj me za 100%! Probaj ti nazvati u subotu svejedno
    U Vg , govorim iz svog iskustva, sam donijela povijest bolesti te sve svježe nalaze hormona (spolne i štitnjače) iz matične bolnice, spermiogram iz Petrove, markere, briseve i papu - sve je prihvaćeno. Nisam morala ništa dodatno donositi jer su mi nalazi bili vađeni unazad mjesec dana. Popričala sa dr Kunom, UZV i idući mjesec na prirodnjak . Tada sam bila zapisana za ICSI - za 7 mj tek...
    Nadam se da sam pomogla bar mrvu ....sretno...

  10. #560
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Nalaze stitnjace imam, spolni hormoni mi nisu svjezi, markeri i spermiogram su u kartonu na vv. Morat cu se nekako organizirati da odem po njih. Probat cu zvati u subotu, mozda ih dobijem.. Hvala puno zelimobebu!

  11. #561
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ma nema na čemu moja Slavonko
    Ja se bar tako organiziram da već na konzultacije dođem sa svježim nalazima. U Petrovoj može TM sgram napraviti u 1 dan i odmah imaš nalaze (poslije 14) - ali se moraš naručiti...
    Sretno i spretno

  12. #562
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Hvala draga, sretno i tebi na vv! Ako su konzultacije 8 dan onda stignem napraviti i hormone.. Muz u petak ide u zg, pa ce pokupiti nalaze iz kartona..

  13. #563
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Cure, sutra moramo na konzultacije.. Prvi put idemo u vg, pa vam molim za pomoc, koliko je tesko naci mpo? Ima li u blizini bolnice parking?

  14. #564

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    parking nije teško naći...odmah desno od rampe gdje ulazi hitna...malo uzbrdo, ima nekoliko razina parkinga i ne plaća se

    mpo odjel ti je 5. kat u zgradi gdje je ginekologija i urologija, uđeš u lift, čim izađeš iz lifta vrata ispred tebe...pozvoniš i to je to


  15. #565
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Hvala ti Frodda! Jesi ti u vg u postupku? Na ovoj temi vise nitko ne pise.. Jel moguce da nema nikoga na forumu tko je u vg?

  16. #566
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Zdravka...nadam se da si danas našla parking i čekamo tvoje novosti.....

  17. #567
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Hej draga, razocarana sam.. Dr. T. je danas radio, bio je strasno brz, rekao da ponovimo nalaze, spermio, spolne hormone markere. I da idemo na AIH..

  18. #568

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Jesi ti radila hsg?
    Kakav je dosad bio sgram?

  19. #569
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Tek sad vidim da mi nije otisao cijeli post..
    Radila sam hsg, prohodne obe tube, spermio uredan! Nalazi su iz 2013g pa cemo ponoviti spermiogram i spolne hormone i markere, sad valjda po novom oni vrijede samo 6 mjeseci..
    Rekao mi je da moram proci 4 aiha jer tako pise u zakonu i da on ne vidi zasto bi ja odmah na ivf! Pa zato sto vec 11. Godina ne ostajem trudna!! Stare nalaze je samo preletio i nije mu jasno zasto sam na vv isla na ivf, zasto mi je alebic dao klomifen, zasto je isao na aih sa stimulacijom.. Ne znam sta cu sada..

  20. #570

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ajme, lose jako...

  21. #571
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Place mi se otkad sam izasla od njega, uopce nije htio razgovarati, dao mi popis pretraga i to je to.. Ne zelim godinu dana izgubiti na aih! Razmisljam o tome zasto sam uopce isla sa vv?! Upisuju li oni mene sad kao svog pacijenta? Kako to funkcionira?

  22. #572
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    zdravka,
    prije 2 godine si radila hsg i uredan nalaz. zašto opet hsg?

    gdje te je dr uputio da radiš hsg?

    11 godina ne ostaješ trudna, pa opet inseminacije?!

    pa, 11 godina se inseminirate doma sa urednim spermiogramom!

    ne znam... ja bih zatražila drugo mišljenje...

  23. #573
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Nisam se dobro izrazila, njega ne moram ponavljati, ostalo da! Bili smo na vv, otisao alebic i htjela sam promijeniti kliniku, a sad mi je zao zbog toga.. Gdje ici?! Ima li doktor koji ce saslusati cijelu situaciju?

  24. #574

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mozes se na vv vratiti kad god hoces, ako te to muci...

  25. #575

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj zdravka82 prvotno napisa Vidi poruku
    Tek sad vidim da mi nije otisao cijeli post..
    Radila sam hsg, prohodne obe tube, spermio uredan! Nalazi su iz 2013g pa cemo ponoviti spermiogram i spolne hormone i markere, sad valjda po novom oni vrijede samo 6 mjeseci..
    Rekao mi je da moram proci 4 aiha jer tako pise u zakonu i da on ne vidi zasto bi ja odmah na ivf! Pa zato sto vec 11. Godina ne ostajem trudna!! Stare nalaze je samo preletio i nije mu jasno zasto sam na vv isla na ivf, zasto mi je alebic dao klomifen, zasto je isao na aih sa stimulacijom.. Ne znam sta cu sada..
    Zdravka zao mi je sto ti je tako prosao pregled....
    Prespavaj pa razmisli za dalje....ima i drugih bolnica ako nisi u mogucnosti ici privatniku....
    A najlakse je popljuvati onog prije...zasto ovo zasto ono...

    Jel jedan ivf imas iza sebe na vv ili???

  26. #576
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Meni je alebic bio super,ne mislim da je napravio nista pogresno.. Dao mi klomifen, dobila 4 folikula i isao je na ivf iz opasnosti od viseplodne trudnoce.. Dobili 4 jajne stanice, tri se oplodile..
    Da, samo jedan ivf.. Trenutno nismo u mogucnosti ici privatno, razmislit cu sta cu dalje.. Hvala vam drage moje, ne znam sto bih bez vas, nitko ne razumije nase muke!

  27. #577
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    zdravka
    to što si bila na konzultacijama ne zanči da se računaš kao pacijent Vinogradske. u daljnje postupke možeš ići u bilo koju bolnicu.

    sretno

  28. #578
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Zdravka...današnji dan će proći, sutra si pametnija. Nemoj biti tužna, nego odlučna. Razgovarajte TM i ti- u dvoje je pametnije!!
    Po mom mišljenju AIH za tebe je glupost! Time te samo žele mrvu pogurati jer je možda gužva, nema lijekova bla bla....meni se dr T zamjerio baš takvih bahatim ponašanjem (kod mene i površnim) i otišla sam iz VG!
    Dobro ti je Inesz napisala - konzultacije ništa ne znače tako da možeš kuda hoćeš! Karton imaš na VV, lijepo nazovi sestre i dogovori se, ako to budeš željela. Ako ne želiš gubiti vrijeme, odradi markere u matičnoj bolnici, ako će na VV - zovi sestre i dogovori konzultacije ...pa ćeš vidjeti što ti dr J kaže...
    Za druge klinike ne znam kakav je protokol....sretno i drži mi se...

  29. #579
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Hvala vam cure, javim vam se kad razmislimo sta cemo.. Do 1dc imam vremena odluciti, do tada cu napraviti markere i ponoviti papu i briseve, oni mi vrijede do 6 mjeseca..

  30. #580

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Zdravka82, žao mi je što si razočarana današnjim ishodom, ali nažalost situacija je takva ...rijetko gdje bolnički liječnik ima vremena da se malo duže posveti pacijentu...

    pretpostavljam da nemate dijagnozu, odnosno da se radi o idiopatskoj neplodnosti?
    ako je tako onda u potpunosti razumijem liječnika jer on nažalost mora raditi onako kako je zakonodavac propisao...a to su redom 4 aih-a, 4 stim/ivf-a, 2 prir/ivf-a

    s obzirom da sama kažeš kako nemate trenutno mogućnosti za privatnika, predlažem ti da ipak malo prespavaš i razmisliš kako i što dalje...

    ja bih na tvom mjestu zamolila liječnika da me stavi na listu za stimulaciju (znam da se čeka par mjeseci, samo nemam info koja klinika/koliko dugo)...a u međuvremenu bih 4 mjeseca zaredom, dok čekam stimulirani postupak, odradila ta 4 aih-a tek toliko da ih se riješim... 4 mj. brzo prođu...

    znam da je sve igra živaca i snage, ali vrijedi pokušati...


    kako god ti i tvoj muž odlučili, želim Vam svu sreću ovog svijeta i uspjeh na kraju

  31. #581

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Frodda,
    mozes mi molim te citirati dio zakona koji propisuje redoslijed postupaka? Kopam pa ne nalazim to nigdje... Mislim da nisi u pravu i da je to zavaravanje pacijenata.

  32. #582
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Svakako cu razmisliti sto dalje, al raditi 4 aiha ne planiram s obzirom na tolike godine neplodnosti. Kako je i inesz gore napisala, to radimo vec 11 godina.. Na vv mi je dr.a na pregledu prije zadnjeg feta(ne gledajuci u kompjuter da imamo jos jednog smrzlica) rekao da cemo ovaj put krenuti sa pikanjem, misleci na stimulirani postupak.. Tako da mislim da se ti aih postupci ne moraju odraditi ako nemaju smisla..
    I da, za sada smo idiopati! Hvala na svemu!

  33. #583

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    ispričavam se, pretpostavljam da sam se krivo izrazila ...redoslijed nije prava riječ

    uglavnom sjećam se svojih prvih mpo konzultacija kad sam liječnika upitala koliko postupaka imam na teret Hzzo-a i kojim postupkom se kreće na što mi je odgovorio:
    kod vas se kreće s inseminacijama ,a s obzirom da je kod vas i supruga sve u redu, odnosno ne pronalazimo uzrok vaše neplodnosti, moramo prvo tako a onda tek na ivf. Na ivf možete ići 6 puta od toga 4 puta stimulirano/protokolom i 2 puta u prirodnom ciklusu...

    a može biti i da sam nešto krivo povezala...ili sam već postala senilna

  34. #584

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Naravno da ce se kod blazih dijagnoza, recimo malo slabijeg sgrama kretati s inseminacijama, ali inzistirati na inseminacijama nakon 11 godina nezasticenih odnosa je besmisleno i nesavjesno lijecenje...
    Odluka o vrsti postupka je iskljucivo na lijecniku.
    Posljednje uređivanje od bubekica : 05.03.2015. at 07:57

  35. #585

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    zdravka82 kod mene je bila ista stvar ....11 godina pokušaja kod kuće, klomifeni kod drugog liječnika i na kraju poslije Petrove pa sv. duha došla kod dr.T. i
    da dr.T. je dr. koji najmanje priča od svih dr koje sam ja prošla ikad (MM i ja smo se ga na kraju prozvali dr. pričalica ) znali smo proći cijele "konzulatcije" sa svega par riječi
    ali on mi je dao dobitne terapije i punkcija kod njega je bila doslovno bezbolna i isto tako mi je radio i laparoskopiju i ostavio mi je desni jajnik iako su drugi liječnici bili za to da se vadi van a izgleda da sam upravo iz tog desnog jajnika i ostala trudna na zadnjem postupku!
    Tako da na kraju krajeva dr. T. je zapravo jako dobar doktor ali iz njega moraš izvlačiti riječi.
    Inače dr. B. u Vinogradskoj voli puno više pričati pa ako želiš možeš pitati sestre na telefon kad je on u smijeni pa se naručiš kod njega. Bar se tako moglo prije nekih dvije godine, sad gledam na stranicama Bete više ga nema na popisu pa ne mogu tvrditi sa sigurnošću ali i dr. K voli malo više pričati ali dr. B je bio najbolji po tom pitanju .

    A što se tiče silnog čekanja i na konzultacije pa čekanje na AIH pa na prirodnjake pa ovaj nalaz pa onaj i tako u nedogled mogu ti samo reči da sam nakraju morala odustati od živciranja i počela sam čitati knjige u čekaonici ...sve skupa trajalo je ja mislim malo duže od tri godine! nekima traje i puno puno duže a nekima kraće! na žalost to je tako kod nas u Hr.

    i da me ne shvatiš krivo ...nije ovo nagovaranje na Vinogradsku samo sam htjela reći moje iskustvo sa dr. T.! odluka je na kraju na tebi!

  36. #586
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Zdravka, mene je u 37-oj godini upravo dr A inseminiravao dva puta, nije htio ništa raditi što se tiče stimulacija prije toga. Ja sam doduše tada tek ulazila u MPO vode i nisam imala ni približno znanja kao danas. Ako smatraš da je to gubljenje vremena, potraži drugo mišljenje, možda ponovno na VV.
    Dr T ima takav "tvrđi" pristup i nije rječit, svakako je dobar doc (vidi potpis!), ali na žalost često upravo financije i liste čekanja određuju postupke, pogotovo kod cura koje još nemaju 40 godina što je vjerojatno i kod tebe slučaj sudeći po tvojem nicku. Po meni se trebaš što prije upisati na listu za lijekove, pokušaj ako ostaješ u Vg zatražiti upravo to. AIH, kao i prirodnjake, možeš i ne moraš odrađivati. Nije MPO ionako jednoznačan kao ostale grane medicine, rekla bih.
    Posljednje uređivanje od andream : 06.03.2015. at 12:39

  37. #587
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Zdravka ja sam bila pacijentica dr. T i isto mi je prvo rekao da odradimo aih i to 2 puta. Zadnji aih mi je bio odradio dr. B i tražila sam razgovor s njim nakon što mi je odradio inseminaciju. Fino sam mu pokalazala moje nalaze i zamolila ga da me odmah predloži za ivf u stimulaciji i da prije toga odradim jedan prirodnjak. Nisam imala ni malo nade da ću nakon aih-a zatrudniti.
    Ja bi na tvom mjestu otišla natrag u VV jer tamo se ne čeka na stimulaciju toliko dugo, a i zašto bi se u Vg vračala korak unatrag. Da si kojim slučajem imala 4 folikula nakon klomifena i planiranog aih-a poslali bi te kući i ne bi ti ni odradili ivf kao u VV.
    Sretnoooo

    Mene cure zanima jel itko čuo jel moguće da sami kupujemo lijekove pa da ne čekamo na red za ivf?

  38. #588
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Krtice, nije dozvoljeno da osiguranici Hzzo-a u bolnicama sami kupuju lijekove.

  39. #589
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Krtice, vratila bih se ja na vv, ali vec sam bila kod soc.gin. i dao mi je uputnice za sve pretrage koje mi je dr. T rekao da trebam napraviti.. Nisam jos nista osim pape i briseva obavila, ne znam mogu li se sad predomisliti.. Sto vise citam o situaciji u vg, ne ide mi se tamo.. Jos sam nekako presla preko toga da moram odraditi koji aih, ali ako je dr. toliko krut po pitanju toga da mi nece raditi ni aih ni ivf ako dobijem vise folikula nego me poslati kuci, to mi je van svake pameti.. Ne mogu shvatiti taj odnos prema pacijentima i svom poslu.. Pa tamo je gotovo prazna cekaona, mogao bi se svakoj posvetiti po pola sata!! Napravila sam gresku sto sam uopce isla tamo, i sad ne znam sta da radim..

  40. #590
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Draha moja Slavonko...ne vidim gdje je problem....odi ti izvadi nalaze , naruči se na konzultacije u drugu kliniku kad ti bude 1 dc....ako ideš na VV obavezno napomeni da si bila pacijent dr A i da ti je karton tamo.
    Ne vidim problem..što si od uputnica dobila ??

  41. #591
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    dobila sam markere, hormone, za mm spermiogram i odradila sam papu i briseve.. Ne znam hoce li mi soc.gin. raditi problem oko toga sto mi daje opet uputnice za konzultacije u drugu bolnicu?

  42. #592
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Onda fino markere izvadi, to ti vrijedi bilo gdje...a za spermio ti vrijedi uputnica za TM - samo ćeš to donijeti na konzultacije i neka TM ima apstinenciju 3 dana bar.... napomeni sestrama da imaš za TM uputnicu za sgram...
    Ma sve će se to riješiti da nećete reći - keks (može i obrnuto )

  43. #593

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Da si kojim slučajem imala 4 folikula nakon klomifena i planiranog aih-a poslali bi te kući i ne bi ti ni odradili ivf kao u VV.
    Sretnoooo
    ovo nije istina... sa mnom na punkciji je bila žena koja je pod klomifenom dobila 4 folikula i automatski su je sa aih-a premjestili na ivf

  44. #594

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj frodda prvotno napisa Vidi poruku
    ovo nije istina... sa mnom na punkciji je bila žena koja je pod klomifenom dobila 4 folikula i automatski su je sa aih-a premjestili na ivf
    da znam i ja za sličan slučaj u VG., a ja sam imala sličnu situaciju na SV.duhu, sa klomifenom su mi "buknuli" jajnici pa su me odmah stavili na IVF
    Ali bilo kako bilo...
    Zdravka ti se nemoj obazirat na to što će ti reći tvoj socijalni, možeš jednostavno reći da si ti odlučila ići kod drugog doktora i to je to! Ideš tamo gdje ti je ugodnije tj. ideš kod doktora kod kojeg se osijećaš malo sigurnije!!
    Meni je socijalni ginić radio problema sa prebacivanjem iz klinike u kliniku (tada su soc.ginići pisali uputnice) pa je ipak nakraju napisao uputnicu tamo gdje sam ja htjela ići! Ali radio je on meni i većih problema pa sam se na kraju prebacila kod druge ginićke.

  45. #595
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Meni uvijek so. ginekolog napiše uputnicu na : HUMANA REPRODUKCIJA - pa mogu birati kuda želim ići...

  46. #596
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Hvala vam cure! Sutra idem podici nalaz briseva pa cu odmah do ginekologa.. Javim kako je proslo..

  47. #597

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav curke ,

    nova sam ovdje..mislim da mi nedostaje razgovor sa nekime ko prolazi što i ja .
    Ušla sam u MPO postupak kod dok. Kune ,idem prvi puta pa sam sva tako zbunjena , sve mi je novo ... , najvjerovatnije u sub ili ned IUI , pa me bas zanima kakva vi iskustva imate ?
    Trudim se ne veseliti previse, da se ne razočaram...opet, ali prava istina je da sam jako uzbuđena .
    Inace 3 god. pokusavamo dobiti bebu , a svi nalazi u redu ...kazu da imam mikrocistične jajnike , ali da bi uz stimuliranu O trebalo doci do bebe
    Eto toliko za sada....

  48. #598
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Bibi,
    dobrodošla! Koliko imaš godina?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 18.03.2015. at 21:00

  49. #599

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Ej Inesz

    evo sad cu uskoro 32. U nedjelju definitivno IUI .

  50. #600

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    draga bibi, evo mi smo bili u MPO pune tri godine sa jednom pauzom od nekih pol godine i eto uspjelo nam iz 7-og pokušaja , sad polako razmišljam kad ćemo krenuti po drugu bebu
    želim ti sreću danas ili si već bila jučer? Kako je prošlo?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •