Stranica 19 od 22 PrviPrvi ... 91718192021 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 901 do 950 od 1052

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #901
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Pozdrav svima! Prije dvije godine hodočastila sam i ja po Vg. Sad je došlo vrijeme da krenem opet. Zanima me cure kolika je lista čekanja za lijekove, postupak? Imate li saznanja o tome?
    Jel doktori još uvijek priznaju nalaze hormona drugih bolnica kao što je prije bilo? Jel dr. Tomić još radi gore? Hvala vam!!
    Sretnooooooo svima!!

  2. #902
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Priznaju hormone drugih bolnica,lista cekanja je cca 7 mjeseci,a Tomic je jos uvijek gore.Njega sam najcesce vidla.Nadam se da sam pomogla.

  3. #903
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Krtice priznaju sve nalaze iz drugih bolnica, ja sam doduše na postupak čekala od 10.mj a Tomić je tamo još uvijek.

  4. #904
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Hvala vam drage ženske!!

  5. #905

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Cure, imala sam punkciju u petak, danas sam zvala biologicu i od 4 js, 2 su oplodjene. Biologica me trazila da je nazovem jos i sutra, mada je nacelno rekla da je tsf u pon.
    To je uobicajena praksa ili se trebam brinuti da oplodjene js mozda nisu kvalitetne???


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #906
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Krtice priznaju sve nalaze iz drugih bolnica, ja sam doduše na postupak čekala od 10.mj a Tomić je tamo još uvijek.
    O Jolice30 pa to je onda bilo brzo. 5 mjeseci na listi je super. Ja se sjećam da sam 2014. trebala čekati 9 mjeseci.
    Vidim da čekaš betu. Želim ti svu sreću da bude jedna veeelika troznamenkasta brojka.

  7. #907
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    O Jolice30 pa to je onda bilo brzo. 5 mjeseci na listi je super. Ja se sjećam da sam 2014. trebala čekati 9 mjeseci.
    Vidim da čekaš betu. Želim ti svu sreću da bude jedna veeelika troznamenkasta brojka.

    Krtice tko zna kakva će sada biti situacija sa listom...sad nas gore ima jako jako puno i nema dana kada nije gužva... Puno ti hvala na lijepim željama...još tjedan dana dugih kao vječnost.

  8. #908
    mercury avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima! Nova sam ovdje i u isčekivanju sam svog prvog IVF-a u 7.mj. u Vinogradskoj.

  9. #909
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Cure za koji mjesec sada upisuju za lijekove?

  10. #910
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Cure koliko se prakticira u vg pauze između postupaka?

  11. #911
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Kod mene je inseminacija išla jedna za drugom, a između ivf-a po dva mjeseca.

  12. #912
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Dakle, aih 9. i 10. mjesec (2014.), a ivf 11. (2014.), 2. i 5. mjesec (2015.).
    Posljednje uređivanje od Medeja : 27.03.2016. at 21:23

  13. #913
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Medeja dali to po 2 mjeseca između prirodnih postupaka ili stimuliranih?

  14. #914
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Drage cure,
    možete li napisati iskustva o tome koliko se čeka na postupak nakon prikupljenih nalaza.
    Hvala!

  15. #915

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    118

    Početno

    Par mjeseci?
    Čini mi se da jako ovisi o praznicima, godišnjima i listama.
    Jednom sam čekala od 6 do kraja 9 mj. za obicni klomifenski postupak jer *godišnji*
    A opet kad sam s AIH prelazila na IVF i pripremila se psihofizički na minimalno 6 mj. Onda sam došla na red za 2 mj.
    Tko bi ih znao...

    Nego jeste možda primijetili da u zadnje vrijeme jako izbjegavaju bilo što vikendom?
    Malo me to živcira jer su mi neke menge baš stizale u subotu i sad ti trebaš nazvati da ti je prvi dan ciklusa, a njih nema do pon.
    I u ponedjeljak je već treci dan, a ti si trebao po lijekove doci drugi dan.
    I sad se mozes slikati jer kasnis i dodji iduci ciklus.
    Čini mi se da pred 2 godine kad sam prvi puta dosla tamo je bila iznimka da nisu tamo vikendom, a sad ih vec mjesecima nisam vidjela ni u subotu ni u ned.

  16. #916
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Medeja dali to po 2 mjeseca između prirodnih postupaka ili stimuliranih?
    Nisam ja imala prirodne postupke, samo stimulirane.

    Ooleot, zato po lijekove koji se uzimaju od drugoga dana ideš ranije, a ne dan prije ili taj dan. Ja sam po lijekove za punu stimulaciju došla dva tjedna prije menge. A i uvijek daju unaprijed dovoljno injekcija da imaš preko vikenda.

    Ako ovulacija pada na vikend tu nema izbjegavanja, obavi se, npr. aspiracija u subotu ili u nedjelju (slučaj kod mene). Ili transfer jer se mora. Folikulometrije nikad nisu vikendom radili.

  17. #917
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure,
    možete li napisati iskustva o tome koliko se čeka na postupak nakon prikupljenih nalaza.
    Hvala!
    Ako su nalazi uredni već se sljedeći mjesec može ići u postupak. Pogotovo ako se radi o inseminaciji. Lista za punu stimulaciju je duga pa se na ivf čeka nekoliko mjeseci. Ali na slabo stimulirani ivf se isto može odmah, kao i na inseminaciju.

  18. #918

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    118

    Početno

    Medeja, jako dugo sam u vinogradskoj i jako dobro znam da se folikulometrije ne rade vikendom.
    Samo sam primijetila da su prije relativno često radili vikednom. Zadnjih mjeseci nisam ih ni jednom ulovila.

  19. #919
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj ooleot prvotno napisa Vidi poruku
    Medeja, jako dugo sam u vinogradskoj i jako dobro znam da se folikulometrije ne rade vikendom.
    Samo sam primijetila da su prije relativno često radili vikednom. Zadnjih mjeseci nisam ih ni jednom ulovila.
    A smijem li pitati kako znaš da vikendom nisu tamo?
    Zoveš li ih telefonski ili baš ideš fizički tamo?
    Iz kojeg ih razloga baš vikendom trebaš?
    Vikendom su tamo samo prema potrebi i čim sve obave idu dalje za poslom koji ne mora nužno biti u Klinici. Ne znam što bi liječnici i sestra radili gore ako nema pacijentica.
    Gore su samo embriolozi koji se neće javljati na sestrin telefon nego samo na onaj koji su ti dali nakon aspiracije tako da možeš provjeriti kako napreduju embriji.
    Po pitanju informacija oko embrija i susretljivosti osoblja za koplje premašuju ostale bolnice, poput Vuka Vrhovca gdje nemaš pojma pet dana što se zbiva s tvojim embrijima.
    Posljednje uređivanje od Medeja : 18.04.2016. at 12:03

  20. #920
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Cure ja sad u 3.mj kada sam bila u postupku folikulometrije su bile i subotom.

  21. #921
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Eto, super! Ja nisam trebala subotom doći jer su mi valjda folikule rasle predvidljivom brzinom.

  22. #922
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Cure kopiram post ako vam je promaklo. Dvije minute vam treba
    Pomozite Mirni da napiše diplomski rad

    Dragi svi,
    naša Mirna, aktivistica i volonterka obraća vam se molbom za ispunjavanje kratkog upitnika.
    Upitnik "Načini prikupljanja i davanja informacija na forumu udruge Roda - podforum potpomognuta oplodnja" koristit će u svrhu istraživanja za istoimeni diplomski rad iz područja informacijske pismenosti na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.
    Ukoliko imate dodatnih pitanja vezanih za upitnik slobodno joj se obratite na mirna.curkovic@gmail.com
    Mirna vam zahvaljuje!

    http://goo.gl/forms/1YX7UzgaTV

  23. #923

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    3

    Početno

    pozdrav! kakvo je sad stanje u Vinogradskoj sa IVF-om? ima tko nedavnih iskustva ?

  24. #924
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Cure kakvo je gore stanje? Tema nam je slabo aktivna...ja krečem uskoro na drugi ivf..

  25. #925
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    malo friških informacija iz Vinogradske:

    nakon godišnjih započeli su s radom punom parom od 16. 8.

    za stimulirani se čeka više od 6 mjeseci, sad upisuju za postupke u ožujku i travnju 2017.

    za prirodnjake i inseminacije ide brže, kad se prikupe nalazi, u postupak se ide odmah s idućim ciklusom

    za konzultacije se naručuje na telefon: 01 37 87 689

  26. #926
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Inesz hvala na info...znači da je gore poprilično gužva kad upisuju za ožujak-travanj??

  27. #927
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Bok cure!
    Ja sam se u 11.mjesecu prošle godine upisala za listu lijekova u 6.mjesecu. Nisu mi padao TSH pa sam odgođena za 7. mjesec a onda i 9. Taj vremenski period čekanja mi se čini otprilike isti kao i sad.
    Meni su rekli da rade vikendom, ali ne svaki vikend, jer nekad nema punkcija (ima smisla). Da probam nazvati da javim za prvi dan ciklusa, pa ako se nitko ne javi, nazvati u ponedjeljak.
    Gužva je, ali ja se gore stvarno osjećam ugodno, a to mi je ful bitno za barem prvi postupak. Sestra mi je morala ko debilu objašnjavati što i kako s injekcijama i kako se računa ciklus ovisno o tome dođe li menga ujutro ili popodne
    Btw. ono što ja nisam znala je da rade UZV kad dođeš po lijekove :D A ja došla na antibioticima, na početku gljivične upale, totalno nepripremljena i prilično me izbezumilo

  28. #928
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Sestra Anita ima toliko strpljenja, zaista je predivna osoba.
    I meni je uvijek sve objasnjavala, svaki put iznova, a nekoliko sam postupaka imala.
    Kad sam gore isla po lijekove, uputnicu za betu, ma samo ih pozdraviti, bila sam pripremljena za uzv.
    Nikad se ne zna.
    Posljednje uređivanje od Medeja : 07.09.2016. at 03:48

  29. #929
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Imam jednu nedoumicu...nakon što sam pokupila lijekove, bemfolu, u ponedjeljak, uopće ih nisam stigla pogledati jer sam imala tonu obveza...sad sam sjela i krenula gledati uputstva i slučajno naletjela da treba biti u frižideru. Nije bila u frižideru. Nitko mi nije rekao A uopće mi nije palo na pamet. Imate iskustva kakva ili savjet? U stanu je bilo cca 25-26 stupnjeva.

  30. #930

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Hej.Ni meni nije receno da treba bit u frizideru.E meni nije jasna jedna stvar.Znaci upute su: 2-4 DC bemfola od 225, 5-6 DC bemfola od 150 i to izmedu 16-18h od 6 DC orgalutran. 7 dan doci u kliniki na UZV. Znaci prvi dan DC se ne uzima nista? Al sad mi nije jasno ovo za 6 dan tj.od 6 dana.Jel onda taj 6 DC si dam bemfolu 150 + orgalutran? Ili ide org.tek 7 dan? Ima tko iskustva.Budem nazvala gore al me sad to kopka.

  31. #931
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jednu nedoumicu...nakon što sam pokupila lijekove, bemfolu, u ponedjeljak, uopće ih nisam stigla pogledati jer sam imala tonu obveza...sad sam sjela i krenula gledati uputstva i slučajno naletjela da treba biti u frižideru. Nije bila u frižideru. Nitko mi nije rekao A uopće mi nije palo na pamet. Imate iskustva kakva ili savjet? U stanu je bilo cca 25-26 stupnjeva.
    Kasnim s odgovorom skoro 2 tjedna, al nek se ipak nađe . Nema problema. Bemfola, se može čuvati "Prije otvaranja i unutar roka valjanosti, lijek se može izvaditi i čuvati izvan hladnjaka do 3 mjeseca na
    25°C ili ispod 25°C, bez ponovnog odlaganja u hladnjak."
    Tak da je sve ok!

  32. #932

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Vidim nitko ne pise... da se ja prijavim kao cekalica bete. Jucer transfer 2 odlicne blastice, a 2 zamrznute. Lezim i odmaram. Javite se...

  33. #933
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Eto neka se nešto i ovdje dešava...ja u petak po lijekove i krećem

  34. #934

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    74

    Početno

    Pitale ste kakvo je stanje u Vg, pa ja sam eto cekala na red za ivf od 2/2016 do 9/2016. Nije strasno!

  35. #935
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Curke,danas sam dobila protokol.Od 2-4.dc 225 j puregona,5.dc 150 j puregona.Na uzv trebam doc 6.dc.
    Moze mi netko dat misljenje, s obzirom na moju dijagnozu niskog amh ,da li je to dovoljna terapija?
    Zapravo ne znam kako bi protumacila te jedinice,koja je to jacina stimulacije???Hvala na odgovorima

  36. #936

    Početno

    Pozdrav svima! Ja sam nova ovdje i u MPO vodama! Iako vas pratim već neko vrijeme, konačno sam se odlučila i registrirati. Zahvaljujući forumu, dobila sam mnogo korisnih informacija i na temelju toga odlučila se za Vinogradsku! Prošli sam mjesec bila na prvim konzultacijama i ugodno sam bila iznenađena atmosfermom gore. Sestre su bile vrlo ljubazne, a liječnik iznimno empatičan i otvoren za sva pitanja. U postupku smo skupljanja nalaza, zapravo, još su ostali HSG i markeri. Ovo što smo zasada obavili baš i nije dobro, a osjećam da će dijagnoza biti još :/

    JA: 31 g, subklinička hipotireoza, AMH 4,7
    ON: 35 g, oligoasthenozoospermia

    Iako smo tek na početku puta, već se osjećamo potrošeno. Ima li netko da je uspio sa sličnim dijagnozama?

  37. #937
    KitKat82 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    Pozdrav! Ja sam trenutno u svom 1. IVF-u. Forum mi je bio dragocjen izvor informacija te sam se na temelju toga i odlucila za Vinogradsku. Za sada sam zadovoljna sa svime gore. Od stimulacije koristim od 3. -7.dc klomifen, 7. -8.dc menopur, 9.-12. menopur+orgalutran. Sutra 3.uzv, vjerojatno stoperica i u cetvrtak punkcija. Sretno svima!

  38. #938

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Evo da se i ja prijavim,narucena na prve konzultacije 22.12.iiii jedva cekam

  39. #939
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Pozdrav cure

    Da li netko zna cijene postupka u Vinogradskoj?Ja sam ispucala preko HZZO-a i znam da mogu u Vinogradsku uz plaćanje,pa me zanima da li je netko od Vas bio?
    Svima sretno u postupcima

  40. #940

    Početno

    Pozdrav! Prošli sam tjedan bila na drugom pregledu sa svim nalazima. naručena sam za prirodni IVF/ICIS u drugom mjesecu, a za stimulirani u 7. mjesecu. U veljači trebam doći 8. dan ciklusa na UZV. Zanima me koliko ću često
    morati, oprilike, dolaziti na UZV i ostalo u tom ciklusu? Nova sam u ovome, a važno mi je da znam da suprug i ja možemo oragnizirati raspored na poslu? Hvala unaprijed i sretno svima

  41. #941
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Heh, znam da odgovaram puuuno kasnije, ali svejedno, mozda pomogne
    Ides od cca 5-7 dc gore, najvjerojatnije svakodnevno. Ne znam ima li razlike u prirodnom, iako sam ja u cekaonici vidjala svaki dan iste zene bez obzira na vrstu postupka/stimulacije. Racunaj na to. Nekad ces cekati dulje, nekad krace.
    Nemoj odustajati vec na pocetku, nije dijagnoza garancija za bilo sto! Ima ljudi koji su b.o. u svim pogledima pa godinama i godinama nista - i onih s nizom dijagnoza kojima upali od prve! Ako imas jos kakvih pitanja, javi se

  42. #942

    Početno

    Uf! ovo je već treći post koji pišem, ne znam gdje su završila prethodna dva. Uglavnom, puno hvala na odgovoru. Ovaj mjesec krćem s prvim IVF/ICIS u prirodnom ciklusu, a pitanja tek slijede .

  43. #943
    Elaine2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Pozdrav svima! Nova sam na forumu..Čeka me prvi puni stimulirani IVF, u trećem mjesecu. Dosad sam bila na jednom slabo stimuliranom (dvije blastociste), i 3 inseminacije. Imam Hashimotov sindrom te blagu inverziju LH i FSH.
    Jučer sam dobila nalaze hormona TSH: 3.83 i FT4 17.1. Zanima me kako u Vinogradskoj gledaju na ovakvu vrijednost TSH prije IVF-a?
    Sybila, rekla si da su ti dva put odgađali ivf radi tsh. O kojim vrijednostima se radi?
    U ponedjeljak idem kod svoje doktorice sa nalazom, da mi možda pojača terapiju, ne bi li se tsh nešto snizio do ožujka..

  44. #944

    Početno

    Citiraj Elaine2 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima! Nova sam na forumu..Čeka me prvi puni stimulirani IVF, u trećem mjesecu. Dosad sam bila na jednom slabo stimuliranom (dvije blastociste), i 3 inseminacije. Imam Hashimotov sindrom te blagu inverziju LH i FSH.
    Jučer sam dobila nalaze hormona TSH: 3.83 i FT4 17.1. Zanima me kako u Vinogradskoj gledaju na ovakvu vrijednost TSH prije IVF-a?
    Sybila, rekla si da su ti dva put odgađali ivf radi tsh. O kojim vrijednostima se radi?
    U ponedjeljak idem kod svoje doktorice sa nalazom, da mi možda pojača terapiju, ne bi li se tsh nešto snizio do ožujka..
    Meni je u sklopu obrade neplodnosti utvrdena subklinicka hipotireoza, TSH mi je bio izmedu 3 i 4, ne sjecam se tocno. Vec mi je moj soc.ginekolog tada rekao da je to previsok tsh za mpo i uputio endokrinologu. Dobila sam eutyrox 25 mg i nakon mjesec dana mi je tsh pao na 2.6. U Vinogradskoj mi je dr. K. rekao da toleriraju do 2.5. Eto, to je moje iskustvo, najbolje da jos pitas. Sretno!

  45. #945
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Elaine - Tako je, trazit ce te da spustis TSH na ispod 2.5, moj je TSH bio oko 6 i zatim oko 4, a u postupak sam na kraju isla s 0.069 (ne moras ti biti tako nisko). Da, odi endokrinologu, digni terapiju i vadi tsh opet prije samog postupka. Lakse ti je odgoditi postupak mjesec dana nego se nadati da ce ti u stimulaciji tsh ostati relativno ok - moze divljati i to jako. Obavijesti gore odjel nakon sto vidis dr.u ponedjeljak. Nadam se da ce terapija brzo djelovati
    Posljednje uređivanje od Sybila : 11.02.2017. at 17:32

  46. #946
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Iskreno moj tsh koji je bio 3,77 nitko od doktora u vg nije dozivio. Ocito je gore za svaku pacijenticu drugacija klima.

  47. #947
    Elaine2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Hvala ti na odgovoru. Malo me strah tog spuštanja jer mi je prije godinu dana tako otišlo u hiper, pa naglo u hipo..trebalo mi je par mjeseci da se vratim u normalu. Inače, pijem Eut. već skoro 3 godine, i uz sve terapije koje sam pila (počela sa 25, sad pijem 50 svaki dan), nikad mi tsh nije bio niži od 2.55. S takvim nalazom sam bila na polustimuliranom prošle godine. Da li imate iskustva da je nešto od prirodnih pripravaka pomoglo u spuštanju? Ili samo - bez stresa?

  48. #948
    Elaine2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj Jolica30 prvotno napisa Vidi poruku
    Iskreno moj tsh koji je bio 3,77 nitko od doktora u vg nije dozivio. Ocito je gore za svaku pacijenticu drugacija klima.
    Nadam se da će biti tako! Meni je lani Grbavac na prvim konzultacijama rekao da bi bilo dobro malo spustiti ispod 2.5, ali kad sam išla u postupak nitko mi nije komentirao tsh.

  49. #949
    Elaine2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Evo dobila sam povećanje terapije Euthyrox 62,5 svaki dan. Sad me još kopka inzulinska rezistencija, pošto imam Hashimota i inverziju LF i FSH, možda sam kandidat i za IR. Nemam problema sa debljanjem..U biti, imala sam problem što se nikad nisam mogla dovoljno udebljati. Ali imam česte napadaje gladi, već dugo sumnjam da nešto nije ok s te strane. Do normalne kilaže sam došla prošle godine, vježbanjem i većim unosom proteina (60kg, 171 cm). Sad jedem relativno raznovrsno, ali dosta ugljikohidrata. Šećer već par godina svodim na minimum. Vježbam povremeno.. Ali čitam da debljina nije nužno povezana sa inzulinskom rezistencijom. Da li znate koje točno testove bih trebala obaviti za Inz.rez.? Danas sam od dr.opće prakse dobila uputnicu za OGTT test. Da li je to dovoljno? (Molim admina da mi prebaci post ako smatra da trebam biti u nekoj drugoj temi..Hvala!)

  50. #950

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    102

    Početno

    Hej curke, nešto je tiha ova tema..vidim da ni dazler još nitko nije odgovorio na pitanje iz 12-og mj, a i mene bi zanimalo isto: da li postoji i koliko košta postupak uz plaćanje,,ako itko ovdje zna,,naime ovo mi je četvrti stimulirani pa me zanima ukoliko ne uspije koja je razlika (ako je uopće razlika) u cijeni između privatno i plaćanje u državnoj ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •