Stranica 21 od 22 PrviPrvi ... 1119202122 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,050 od 1052

Tema: Potpomognuta u VINOGRADSKOJ

  1. #1001
    Elaine2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Citiraj this too shall pass prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav. Zna li netko kada Humana ide na godisnji? Pokusavam ih dobiti danas, no nesto nije u redu s linijom.
    Koliko znam na godišnjem su samo onaj tjedan između Božića i Nove godine.

  2. #1002

    Početno

    Hvala, uspjela sam ih na kraju dobiti. Trebala sam na stimulirani u 12.mjesecu, no uzimaju samo one koje dobiju menstruaciju do 4.12. Nazalost, nisam medu tim sretnicama.

  3. #1003

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Pozdrav cure, evo malo sam čitala ovu temu, i nakon pročitanog mi je nekako žao što sam se odlučila za Vinogradsku. Bila sam ovaj tjedan na konzultacijama kod dr Tomića, ok je, moram nove hormone i prohodnost jajovoda još obavit.
    Ugl, mene sad zanima kako vi rješavate to sa slobodnim danima kad idete na postupke? Ili uzimate bolovanje? Pretpostavljam da se za npr uzv kad se prati ovulacija ne može dobit bolovanje, a malo po malo ja bum potrošila sav godišnji i onda ??

  4. #1004
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Pozdrav Nadia!
    Zasto ti je zao?
    Ja sam dobila bolovanje odmah, a neke cure su isle na fm i nakon toga na posao ili uzimale godisnji.

  5. #1005

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav Nadia!
    Zasto ti je zao?
    Ja sam dobila bolovanje odmah, a neke cure su isle na fm i nakon toga na posao ili uzimale godisnji.
    Pa zbog dugog čekanja, uglavnom, zanima me npr da li se može dobit dan bolovanja kada ću na tu pretragu prohodnosti jajovoda i kada bi recimo trebala obavljat te uzv gdje će oni pratit ovulaciju.

  6. #1006
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Koliko znam, trenutno se ceka cca 3mj, sto nije puno. A po drugim parametrima je vinogradska i bolja od nekih bolnica. Primarno ovisi o tome kako se ti gore osjecas. Uvijek mozes promijeniti bolnicu ako ti nije ok.
    Bolovanje ti trebas dogovoriti da svojim lijecnikom ali, da, trebala bi ga dobiti za prohodnost, a za uzv ces vidjeti.

  7. #1007
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Preporučam ak se ne osjećaš gore dobro, promjeni bolnicu.

    Mene su na pregledu 26.2. zapisali za ljekove u 5 mj. - znači malo više od 2 mjeseca čekanja na ljekove.
    Imala sam sreću sva tri puta gore sam bila kod dr. Bolanče. ( to sam i htjela)
    Kod mene sve ide dosta brzo zato što sam došla sa svim nalazima i diagnozom . ( što zapravo ništa ne znači)

    Budemo vidjeli kak bude završilo !!!

  8. #1008

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Onda super, to i nije tako strašno, mislila sam, po ovim postovima iz 2017 da se čeka 6 mj.

  9. #1009

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima! U slučaju da se želi promijeniti bolnica, traži se nova uputnica od primarnog ginekologa ili kako?
    Hvala!

  10. #1010

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Da li se treba naručiti za vađenje hormona u Vinogradskoj ili se samo dođe 3.dan ciklusa?

  11. #1011

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Da li se treba naručiti za vađenje hormona u Vinogradskoj ili se samo dođe 3.dan ciklusa?
    Samo se dode..mislim da je od 7 do 9 ujutro

  12. #1012

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Curke ima netko da je trenutno u proceduri u Vinogradskoj?
    Jeste mogle birati doktora ili je bilo tko vas potrefi?

  13. #1013

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ima netko da je trenutno u proceduri u Vinogradskoj?
    Jeste mogle birati doktora ili je bilo tko vas potrefi?
    Hej, na forumu nikoga a u čekaoni krcato
    Mene su za konzultacije narucili kod dr.Tomića , bilo mi je svejedno, i igrom slučaja kasnije mi je na folikulimetrijama i inseminaciji bio on.

  14. #1014

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Isto me zanima ako netko zna, da li se u Vinogradskoj može obaviti HSG - ispitivanje prohodnosti jajovoda? Naime, čula sam sestru kako govori da dr.Bolanča utorkom i četvrtkom to obavlja, a meni je dr .Tomić rekao da se kod njih to ne može.
    I onda sam si to platila, tamo gdje me on poslao a to iskustvo je bilo živi užas.

  15. #1015

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Mislim da oni to sigurno rade!
    Zašto ti je bitno jel se može ako si već napravila hsg?

  16. #1016

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Nadia koliko ste prošli inseminacija ako smijem pitati?
    Koja je vaša dijagnoza?

  17. #1017

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Pa zato što očito laže, mislim kako bi mu ja sad trebala vjerovati bilo šta drugo?

    Prva je ovo bila inseminacija, dijagnoza muž najčešće oligo, iako mu je nalaz jako promjenjiv, nekad dođe i do normale, a ja nizak AMH, inače drugo je ok.
    Mi vec imamo dijete od 4 godine, prirodnim putem.

  18. #1018
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Isto me zanima ako netko zna, da li se u Vinogradskoj može obaviti HSG - ispitivanje prohodnosti jajovoda? Naime, čula sam sestru kako govori da dr.Bolanča utorkom i četvrtkom to obavlja, a meni je dr .Tomić rekao da se kod njih to ne može.
    I onda sam si to platila, tamo gdje me on poslao a to iskustvo je bilo živi užas.
    Prejako jel te on to mozda poslao u svoj privatni biznis?
    Ja mislim da se u svakoj bolnici radi HSG, ali pricekajmo da se javi netko bas s VG iskustvom.

  19. #1019
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Moje iskustvo, izbjegavati dr.T gore u sirokom luku. Lik je koma.

  20. #1020

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    Ma iskreno ja ne znam koji je dr.T-mršaviji, visok, cca 50-ak god??
    Ovaj tjedan sam bila gore na odjelu i doktor koji se tamo prešetavao mi tako nije sjeo, a nisam s čovjekom ni rječ progovorila, to bi mogao biti dr.T, jel?
    A ovo da se hsg napravi privatno jer se ne može u bolnici, ne znam što reći...
    Posljednje uređivanje od Purple Lu : 16.11.2018. at 21:22

  21. #1021
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    T je jedini sjed gore, ima da oko 50-ak godina. Iskreno on je meni priustio traumu zivota i da sad znam sve sto znam o mpo nikad nikad nikad nebi koracila u vinogradsku. Najgore je sto ne mozes birati dr nego ze pregleda onaj tko je taj dan gore.

  22. #1022
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Isto me zanima ako netko zna, da li se u Vinogradskoj može obaviti HSG - ispitivanje prohodnosti jajovoda? Naime, čula sam sestru kako govori da dr.Bolanča utorkom i četvrtkom to obavlja, a meni je dr .Tomić rekao da se kod njih to ne može.
    I onda sam si to platila, tamo gdje me on poslao a to iskustvo je bilo živi užas.
    Nadia.L upitaj na odjelu da li se radi HSG. Uputi mail ili nazovi ured ravnatelja Klinike za ginekologiju u Vinogradskoj prof. Krunoslavu Kuni koji je ujedno i šef odjela humane reprodukcije i pitaj da li rade HSG.

    A ovo da te je liječnik iz bolnice uputio na zahvat u privatnu ustanovu i da si s tim imala neugodno iskustvo prijavi inspekciji ministarstva zdravstva.

  23. #1023

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Stvar je u tome što cu jos morat gore hodočastiti tko zna koliko dugo, a da se žalim Kuni, nema smisla, nijh dvojica su si prijatelji, mislim da bi time postigla nista, a samo bi im bila na crnoj listi. Eventualno, ako se može anonimno prijavit, provjerit cu.
    Ne znam kad rade Bolanča i Kuna, ne rade kako piše na vratima, jer je Tomic tamo 0-24

  24. #1024

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Žene, kada se ide u Vinogradskoj na IVF u prirodnom ciklusu da li se za taj jedan folikul isto ide pod anesteziju?

  25. #1025

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Mislim da ne, mozda ako bas inzistiras. Ja sam, doduse, prije 2 god. bila na klomifenima, imala sam 2 folikula i nisam isla pod anesteziju. Nije bilo strasno, ok boli, ali traje zbilja kratko i da se izdrzati.

  26. #1026
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ima netko tel.broj na koji mogu nazvati i naručiti se za prvi/kontrolni pregled? I mogu li tražiti dr.Bolanču za taj pregled, ne bih kod Tomića...

  27. #1027

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    013787689 Vinogradska humana reprodukcija; naravno da mozes traziti dr Bolancu. Zovi poslije 12 sati
    Posljednje uređivanje od inada : 04.04.2019. at 16:45

  28. #1028

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure, evo danas sam dobila prvu turu Klomifena i uskoro započinjem priču zvana inseminacija pa sam se odlučila priključiti forumu. U Vinogradskoj sam kod doktora Bolanče i moram priznati da me u ovih nekoliko pregleda oduševio. Iznimno drag, ljubazan i profesionalan. Odradio mi je i HSG i minimalno je boljelo. Kada sam zvala prvi put rekla sam sestri da ga je preporučila moja ginekologica pa su me naručili direktno kod njega. Vjerujem da ću i inseminaciju raditi kod njega osim ako se baš ne dogodi da ga nema taj dan. Muž i ja nemamo nikakvih jasnih problema i nema zapravo razloga da ne napravimo dijete ali, kao što i same znate, ne ide to baš tako, pa zadnje 3 godine pokušavamo. Došlo je vrijeme za stepenicu više pa se nadam se će biti uspješno. Ginekologica mi nije baš ulila pozitivu jer kaže da inseminacija gotovo nikada ne uspije iz prvog puta tako da nemam prevelika očekivanja...vidjet ćemo.
    Imam samo jedno pitanje , za sada hehe, nakon inseminacije se mogu vratiti na posao normalno ili se treba ležati ostatak dana i čak mirovati par dana?

  29. #1029

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj teuska prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, evo danas sam dobila prvu turu Klomifena i uskoro započinjem priču zvana inseminacija pa sam se odlučila priključiti forumu. U Vinogradskoj sam kod doktora Bolanče i moram priznati da me u ovih nekoliko pregleda oduševio. Iznimno drag, ljubazan i profesionalan. Odradio mi je i HSG i minimalno je boljelo. Kada sam zvala prvi put rekla sam sestri da ga je preporučila moja ginekologica pa su me naručili direktno kod njega. Vjerujem da ću i inseminaciju raditi kod njega osim ako se baš ne dogodi da ga nema taj dan. Muž i ja nemamo nikakvih jasnih problema i nema zapravo razloga da ne napravimo dijete ali, kao što i same znate, ne ide to baš tako, pa zadnje 3 godine pokušavamo. Došlo je vrijeme za stepenicu više pa se nadam se će biti uspješno. Ginekologica mi nije baš ulila pozitivu jer kaže da inseminacija gotovo nikada ne uspije iz prvog puta tako da nemam prevelika očekivanja...vidjet ćemo.
    Imam samo jedno pitanje , za sada hehe, nakon inseminacije se mogu vratiti na posao normalno ili se treba ležati ostatak dana i čak mirovati par dana?
    Koliko ste dugo čekali na inseminaciju? Da li je obavezna HSG pretraga?

  30. #1030

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Obavezna je HSG pretraga, ja sam 2 dana nakon HSG-a došla na ultrazvuk i 2 dana nakon UZV prva inseminacija, sljedeca odmah sljedeci mjesec, 2 mj nakon toga pravi postupak jer mi te inseminac.nisu imale smisla.

  31. #1031

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj teuska prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, evo danas sam dobila prvu turu Klomifena i uskoro započinjem priču zvana inseminacija pa sam se odlučila priključiti forumu. U Vinogradskoj sam kod doktora Bolanče i moram priznati da me u ovih nekoliko pregleda oduševio. Iznimno drag, ljubazan i profesionalan. Odradio mi je i HSG i minimalno je boljelo. Kada sam zvala prvi put rekla sam sestri da ga je preporučila moja ginekologica pa su me naručili direktno kod njega. Vjerujem da ću i inseminaciju raditi kod njega osim ako se baš ne dogodi da ga nema taj dan. Muž i ja nemamo nikakvih jasnih problema i nema zapravo razloga da ne napravimo dijete ali, kao što i same znate, ne ide to baš tako, pa zadnje 3 godine pokušavamo. Došlo je vrijeme za stepenicu više pa se nadam se će biti uspješno. Ginekologica mi nije baš ulila pozitivu jer kaže da inseminacija gotovo nikada ne uspije iz prvog puta tako da nemam prevelika očekivanja...vidjet ćemo.
    Imam samo jedno pitanje , za sada hehe, nakon inseminacije se mogu vratiti na posao normalno ili se treba ležati ostatak dana i čak mirovati par dana?
    Ne moraš mirovat niti ležat, odmah ideš doma i možeš normalno na posao, taj dan, ili sljedeći, a isto tako možeš biti na bolovanju do bete.

  32. #1032

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala na odgovorima cure, evo odradili smo i prvu inseminaciju. Prije toga sam tjedan dana (svaki drugi dan) išla na UVZ i zadnji put kad sam došla rekli su sad je idealan trenutak pa sma zvala muža da dođe i odradili smo postupak odmah. Sve je prošlo dobro, nije bolno uopće i odmah nakon toga sam se obukla i otišla raditi. Dobila sam Duphaston 3x1 12 dana i folnu i sad čekam da prođe 12 dana pa idem vaditi betu. I tamo su mi naglasili kako je s nama sve uredu ali da prva inseminacija gotovo nikada nije uspješna. Nadam se samo da će mi nakon druge ponuditi odmah da idemo IVF da ne gubim dodatno vrijeme.
    Imam male nuspojave od Duphastona - valunge ilitiga maloo mi je hladno a malo vruće i prve dvije tablete sam imala blagu mućninu ali sad je ok.
    @strumfeta - za inseminaciju smo došli brzo na red, došli bi i prije da nisam morala na HSG tako da prošlo je2 i pol mjeseca od kada sam otišla na prvi razgovor s doktorom.

  33. #1033

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Bok cure! Nova sam ovdje u glavi milijun pitanja. Trebala bi na HSG iduci tjedan ( iskreno malo me strah bolova kod pretrage vise samih nalaza) a onda najvjerojatnije u Vinogradsku najprije na konzultacije. Kolko se dugo ceka na konzultacije? Kolko na postupke? S obzirom a ljetne mjesece vjerojatno dulje nego kroz godinu?!

  34. #1034

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav svima, zanima me što točno piše u formularu koji se potpisuje kao dokaz da ste u izvanbračnoj zajednici kako bi mogli na potpomognutu oplodnju. Zna li netko?

  35. #1035
    Elaine2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Pozdrav! Evo da podijelim svoje iskustvo s potpomognutom na Vinogradskoj - imali smo ukupno 6 transfera, zadnji je bio uspješan. Bila sam u kontaktu sa sva tri doktora i na punkcijama i na transferima i ne mogu ni za jednog reći lošu riječ. Svi ostali na odjelu su isto odlični i atmosfera je zapravo jako prijateljska i srdačna. Bila sam puno puta tamo i normalno da nije uvijek isto, ali s obzirom na gužvu i uvjete rada trebamo imati razumjevanja. Sretno svima od srca! ❤️

  36. #1036
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Nadia.L prvotno napisa Vidi poruku
    Isto me zanima ako netko zna, da li se u Vinogradskoj može obaviti HSG - ispitivanje prohodnosti jajovoda? Naime, čula sam sestru kako govori da dr.Bolanča utorkom i četvrtkom to obavlja, a meni je dr .Tomić rekao da se kod njih to ne može.
    I onda sam si to platila, tamo gdje me on poslao a to iskustvo je bilo živi užas.
    Radi li se HSG u Vinogradskoj?

  37. #1037

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Radi li se HSG u Vinogradskoj?
    Radi se

  38. #1038

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Pozdrav, dogovorila sam konzultacije u Vinogradskoj za iduci tjedan. Od nalaza imam sve staro par mjeseci, jedino hormone iz 4mj i spermiogram iz 3mj, pa me zanima jel mislite da su to stari nalazi ili ce me poslat da izvadim nove hormone i spermiogram? Hvala

  39. #1039

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ja sam našla neku šprancu na narodnim novinama. Mene zanima što se dešava u slučajevima ako po osobnim iskaznicama niste na istoj adresi 3 godine,a imate ovjerenu potvrdu od strane bilježnika, može li to u nekom momentu postati problem?

  40. #1040
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ako sam dobro skužila, ti i tvoj nevjenčani suprug imate istu adresu na osobnoj, samo ne zadnje 3 godine, nego npr. zadnjih 4 mjeseca. Kao prvo, ne mogu oni provjeriti koliko dugo živite skupa, a kao drugo, ni ne morate biti prijavljeni na istim adresama uopće - ni ako ste oženjeni, ni ako niste. To ne piše nigdje u zakonu. Tako da ne brini. Govorim iz prve ruke.

  41. #1041

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Pozdrav, ima li netko informaciju koliko se u Vinogradskoj čeka za HSG i za histeroskopiju?

  42. #1042
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    MPO Rezultati za 2017. godinu.
    Klinike nisu prikazane nazivom već kodom (šifrom)
    Šifra KBC Sestre milosrdnice je HR001305.
    https://zdravlje.gov.hr/UserDocsImag...za%202017..pdf

    U 2017. godini KBC Sestre milosrdnice, "Vinogradska" je imao ovaj broj postupaka:
    226 IUI
    105 IVF
    244 IVF/ICSI+sekundarni ICSI
    85 FET

    Iz gore izlistanih MPO postupaka rođeno je 119 djece a broj poroda nije dostupan.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 28.02.2020. at 18:57

  43. #1043
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Drage sve. Ako ste bile u postupcima u periodu od 19.03 do danas ( ovaj period epidemije) molim vas da nam pomognete i ispunite anketu.
    Cilj ove ankete je prikupiti informacije o iskustvima žena u hrvatskom zdravstvenom sustavu za vrijeme pandemije COVID-19 tijekom postupaka medicinski pomognute oplodnje. Rezultati ankete koristit će se u svrhu objave zajedničkog tematskog izvješća udruge Roda i Pravobraniteljice za ravnopravnost spolova te zagovaranja za zdravstvenu skrb žena temeljenu na dokazima u doba javnozdravstvene krize poput pandemije COVID-19. Hvala
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...mSWjw/viewform

  44. #1044

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Molim vas ako je koja s niskim AMH isla u Petrovu da napise iskustvo?
    I kakav je dr. Bolanca?
    Hvala!

  45. #1045

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj BelleA prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas ako je koja s niskim AMH isla u Petrovu da napise iskustvo?
    I kakav je dr. Bolanca?
    Hvala!
    Koliko niski?Njega ne poznajem,ali u Petrovoj sa niskom amh dr.Vrcic izvuce stvarno najbolje...

  46. #1046

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    54

    Početno

    BelleA, već sam ti pisala na temi sv. duh o mom amh (oko 3 šeta), ali sad vidim da pitaš za Bolanču, a bila sam kod njega na dva stimulirana i nekoliko (pokušaja) prirodnjaka. On je svakako izvrstan doktor sa ugodnom osobnošću (ako ti je to bitno). Mene je primio s niskim AMH-om, ali se jako zabrinuo oko mog FSH (šeta od 12 do 14).. i nježno mi na prvim konzultacijama rekao da mi ne može obećati da ću imat bebu, ali da će oni napraviti što mogu.. ali me normalno primio.
    Ne znam koji ti je Amh i fsh, i imaš li druge probleme (meni se još prikačila i endomerioza, i godine i loš spermiogram), ali ako nisu baš jako loši nalazi, on će te primiti i bit ćeš u dobrim rukama

  47. #1047

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Hvala! Jeste uspjeli ili si jos u postupku? Oprosti sto nisam zaoamtila..

  48. #1048

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Pozdrav svima, malo podižem temu. Naručeni smo u četvrtak 26.05. na prve konzultacije. Inače MM ima azoospermiju te moramo ići na ICSI. Ima li netko da je nedavno bio?

  49. #1049

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Srculence3 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, malo podižem temu. Naručeni smo u četvrtak 26.05. na prve konzultacije. Inače MM ima azoospermiju te moramo ići na ICSI. Ima li netko da je nedavno bio?
    Pozdrav svima, baš sam namjeravala isto tako pisati u svrhu podizanja teme. Dugo nitko ništa nije pisao o Vinogradskoj, a sve me zanima oko stanja po različitim klinikama... Vinogradska mi je trenutačno prioritet, imam neke preporuke, ali voljela bih saznati više toga unaprijed. Naime, nekad smo bili u Petrovoj, i tada se nisam previše raspitivala, neke stvari su bile super, neke baš očajne, pa se želim pripremiti barem donekle za ono što mogu znati unaprijed i želim iz tih preostalih postupaka na koje imamo pravo preko HZZO-a izvući maximum u svakom smislu, što u tom prvom definitivno nismo dobili...
    Zamolila bih vas tko ima friška iskustva: kako funkcionira naručivanje, koliko doktora je na raspolaganju u klinici, kolike su liste čekanja na 1. pregled i onda na početak stimulacije, kolike su šanse da vas doktor kod kojeg krenete vodi kroz cijeli postupak (odnosno odradi punkciju i transfer), tko odrađuje folikulometrije, kako rade tijekom ljeta, rade li subotama/nedjeljama/praznicima... Puno pitanja, ali da sam išta od toga znala prije, a ne saznavala u hodu, vjerujem da bi mi bilo lakše i da bi bilo manje prolivenih suza, a više smijeha.. Hvala svima unaprijed na odgovorima!

  50. #1050

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj CoverMeInSunshine prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, baš sam namjeravala isto tako pisati u svrhu podizanja teme. Dugo nitko ništa nije pisao o Vinogradskoj, a sve me zanima oko stanja po različitim klinikama... Vinogradska mi je trenutačno prioritet, imam neke preporuke, ali voljela bih saznati više toga unaprijed. Naime, nekad smo bili u Petrovoj, i tada se nisam previše raspitivala, neke stvari su bile super, neke baš očajne, pa se želim pripremiti barem donekle za ono što mogu znati unaprijed i želim iz tih preostalih postupaka na koje imamo pravo preko HZZO-a izvući maximum u svakom smislu, što u tom prvom definitivno nismo dobili...
    Zamolila bih vas tko ima friška iskustva: kako funkcionira naručivanje, koliko doktora je na raspolaganju u klinici, kolike su liste čekanja na 1. pregled i onda na početak stimulacije, kolike su šanse da vas doktor kod kojeg krenete vodi kroz cijeli postupak (odnosno odradi punkciju i transfer), tko odrađuje folikulometrije, kako rade tijekom ljeta, rade li subotama/nedjeljama/praznicima... Puno pitanja, ali da sam išta od toga znala prije, a ne saznavala u hodu, vjerujem da bi mi bilo lakše i da bi bilo manje prolivenih suza, a više smijeha.. Hvala svima unaprijed na odgovorima!
    Pokušala sam ti poslati pp, ali vidim da nemogu (vjerovatno nemaš još 10 postova za to). Mi smo tek krenuli u MPO vode, i ono što ti mogu reci da smo jako brzo dobili termin za konzultacije (u roku 10 dana). Čitajući ovdje po forumu vidim da puno hvale doktora Bolanču, a i moj ginekolog ga je spomenuo pa sam odmah sestru pitala mogu kod njega kad sam zvala za naručiti se. To je ono što ti zasad mogu reći.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •