Citiraj Iva28 prvotno napisa Vidi poruku
A on očito te ne želi filati hormonima, ako baš nije potrebno. Možda sam naivna ali nekalo si mislim da ne bi gurao postupke za koje su male šanse da uspiju...
Koliko imas inseminacija besplatnih?
ma nakon 3 godine i dvije inseminacije već me sve nervira. Imam besplatne 4 jer sam dvije išla privatno.
Situacija sada nije dobra. Loše sam reagirala na klomifen. Imam ogromnu cistu, jedan folikul od jučerašnje fmetrije od 16-17mm, tri malena koji više ne rastu, jednaki su dva dana. Ovaj od 16-17mm je uz cistu i ona mu smeta jer nema mjesta za rast. Doktor u Os koji me prati misli da aih nema smisla s ovakom situacijom. Dr. Tomić, on smatra da treba čekati 22-23mm da narastu za štopericu, a moj doktor ovdje misli da je to kasno.
Ići ipak u Zg il ne ne znam. Ako odem onda sam korak bliže do ivf. Dr T mi je predložio još dvije inseminacije i ako ne ide onda ivf. Sad se situacija mjenja jer mi klomifen nije napravio što se očekivalo. kakvu terapiju može dati sljedeći put pojma nemam. Do sada sam na njega super reagirala (dvije tablete dnevno)