Stranica 2 od 26 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 1271

Tema: Glasam protiv!

  1. #51
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    Ako niste sposobne prihvatiti moje argumente zašto sam protiv gay brakova i njihova prava na roditeljstvo
    Koje argumente? To da to nije prirodno?
    A tko si ti da određuješ što je prirodno? Ti si u dosluhu s prirodom pa znaš?
    Fakat me zanima okuda ti da homoseksualnost nije prirodna.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj anđeo26012013 prvotno napisa Vidi poruku
    Dasha poštujem tvoje razmišljanje,ali ja bi iskreno da su me dvije mame ili dva oca odgojila nego da odrastam u domu,jer u tome ne vidim ništa loše,dijete se ne bude povlačilo za njihovim izborom ljubavi,ne vidim razloga da bi to dijete bilo išta lošije odgojeno nego ja koja sam odrasla u jednoj tradicionalnoj obitelji....mogu dati jedan drugi primjer...nedavno je bilo u novinama da su dijete zlostavljali vlastiti roditelji i nudili drugim ljudima da ga zlostavljaju,dijete je oduzeto udomiteljima,zašto??sada je to velika cura s puno trauma u životu,da li je to u redu,a bila je iz obitelji heterosexualne zajednice.
    Ti govoriš o ljudskoj naravi, a ljudska narav se ne gleda kroz nečije afinitete za gay...na žalost i vlastiti roditelji mogu zlostavljati svoje dijete ali to meni nije argument da ih zato mogu odgajati i gay parovi...

  3. #53
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    prirodno??imala sam dva muška ptića skupa u kavezu,nije prirodno,ali divno su se slagali...sve su dali samo da nisu sami

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Koje argumente? To da to nije prirodno?
    A tko si ti da određuješ što je prirodno? Ti si u dosluhu s prirodom pa znaš?
    Fakat me zanima okuda ti da homoseksualnost nije prirodna.
    Ja uopće nisam rekla da homoseksualnost nije prirodna:- nego da su homoseksualci osobno prirodnim zakonima onemogućeni da dobiju potomke...

  5. #55
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    dasha, nemam ja ništa protiv toga da ti ili bilo tko drugi ima o tome kakvo god mišljenje, ali imam protiv toga da to stavite u Ustav. Imam protiv toga da se ljudima nešto zabrani što nikome ne šteti.

    i ja imam svakakvo mišljenje o narodnjacima i nogometu, ali ga ne mogu nametnuti cijelog zemlji.

    Inače, mislim da sam duhovita, ali to nije bila poanta mog komentara. Nego mislim da se ljudi često pozivaju na prirodno i dano od boga kad im to odgovara i kad je kod njih sve ok, a kada zapne nemaju ništa protiv "neprirodne" ne znam, transplantacije organa ili krvi, neprirodne boje kose i auta.

  6. #56
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    Ja uopće nisam rekla da homoseksualnost nije prirodna:- nego da su homoseksualci osobno prirodnim zakonima onemogućeni da dobiju potomke...
    A što ćemo sa hetero koji su onemogućeni?

  7. #57
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    dasha puno ljudi ima i zauzima tvoj stav, dakle nemaju nista protiv homseksulane zajednice, ali im smeta da imaju djecu, bilo posvojenu, bilo da ih dobiju nekim od MPO posutpaka.
    no probelm je sto to uopce nije pitanje ovog referenduma, pitanje je:
    Jeste li za to da se u Ustav Republike Hrvatske unese odredba po kojoj je brak životna zajednica žene i muškarca?
    dakle dvojebe i problemi koje ti imas uopce nisu pitanje koje se pita 1.12.

  8. #58
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    dasha, vidim da si nova na forumu. lijepo si pročačkaj teme na filozofskom kutku koje se tiču MPO - tamo imaš sve argumente i objašnjenja što je sa smrznutim embrijima. kad postavljaš takvo pitanje na pdf-u Potpomognuta oplodnja + tvojih 100-tinjak postova, jasno je da zbilja nemaš pojma o čemu pričaš i da si samo nafilana informacijama iz isključivo jednog smjera. tj., ukratko - skroz si neinformirana. i nema tu ničeg lošeg - da bi se mogao informirati, prvo moraš ne imati pojma. loše je to što si daješ pravo pričati sve i svašta o temi o kojoj nemaš pojma, a informacije ne tražiš. (i btw, nisi mi odgovorila na pitanje). no, to nije tema ovog topica. on topic, poštivati različitosti, a biti protiv istospolnih brakova i roditeljstva je kontradikcija. poštivati različitosti i pričati o stanju organizma koji sprečava ostvarivanje roditeljstva također je kontradiktorno. informiraj se pa zaključuj ili jednostavno prestani mazati oči i sebi i drugima jer, dasha - ti itekako diskriminiraš.

  9. #59
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    i još jedna stvar - nevjerojatno je koliko ljudi misli da će se ustavnom definicijom braka gayjevima onemogućiti posvajanje ili drugi načini ostvarivanja roditeljstva. koja zabluda! to veze nema jedno s drugim!

  10. #60
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    Ja uopće nisam rekla da homoseksualnost nije prirodna:- nego da su homoseksualci osobno prirodnim zakonima onemogućeni da dobiju potomke...
    i ponavljam Zuskino pitanje - a što je s nama hetero koji smo "prirodnim zakonima onemogućeni da dobijemo potomke"?

  11. #61
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj Bluebella prvotno napisa Vidi poruku
    Referendum, Željka Markić, Ivo Sanader, Nadan Vidošević, Darko Milinović, HDZ, Joe Šimunić, dvije kolone u Vukovaru, čirilica u Vukovaru, HAC, lopovluk, afere, homofobija, prepucavanje ministar zdravlja - liječnici dok pacijenti čekaju... ZAISTA ME STID ŠTO ŽIVIM U OVOJ DRŽAVI!!!!

    PROTIV

    X

  12. #62
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    I jos jednom kazem - dasha, nemas blage veze o cemu pricas...

  13. #63

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    dasha, nemam ja ništa protiv toga da ti ili bilo tko drugi ima o tome kakvo god mišljenje, ali imam protiv toga da to stavite u Ustav. Imam protiv toga da se ljudima nešto zabrani što nikome ne šteti.

    i ja imam svakakvo mišljenje o narodnjacima i nogometu, ali ga ne mogu nametnuti cijelog zemlji.

    Inače, mislim da sam duhovita, ali to nije bila poanta mog komentara. Nego mislim da se ljudi često pozivaju na prirodno i dano od boga kad im to odgovara i kad je kod njih sve ok, a kada zapne nemaju ništa protiv "neprirodne" ne znam, transplantacije organa ili krvi, neprirodne boje kose i auta.
    Može se transplantirati organ, ali samo u istoj funkciji...ne možeš staviti jetru u funkciji srca...ali društvena prava na ono što ne može ispuniti svrhu, po meni ne treba legalizirati.

  14. #64
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ok ako imas takav stav, mozes li meni reci zasto onda to nije pitanje?
    jer koliko ja shvacam, ovdje se trazi da nesto udje u Ustav, a vec je definirano Obiteljskim zakonom. dakle pitanje koje se postavlja ima odgovor u Obiteljskom zakonu. Zasto toliko halabuke, novaca oko necega sto je definirano. Obiteljski zakon nije dovoljno chic? ili sto?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    dasha, vidim da si nova na forumu. lijepo si pročačkaj teme na filozofskom kutku koje se tiču MPO - tamo imaš sve argumente i objašnjenja što je sa smrznutim embrijima. kad postavljaš takvo pitanje na pdf-u Potpomognuta oplodnja + tvojih 100-tinjak postova, jasno je da zbilja nemaš pojma o čemu pričaš i da si samo nafilana informacijama iz isključivo jednog smjera. tj., ukratko - skroz si neinformirana. i nema tu ničeg lošeg - da bi se mogao informirati, prvo moraš ne imati pojma. loše je to što si daješ pravo pričati sve i svašta o temi o kojoj nemaš pojma, a informacije ne tražiš. (i btw, nisi mi odgovorila na pitanje). no, to nije tema ovog topica. on topic, poštivati različitosti, a biti protiv istospolnih brakova i roditeljstva je kontradikcija. poštivati različitosti i pričati o stanju organizma koji sprečava ostvarivanje roditeljstva također je kontradiktorno. informiraj se pa zaključuj ili jednostavno prestani mazati oči i sebi i drugima jer, dasha - ti itekako diskriminiraš.
    Ne mogu na sve odgovarati... ali ukratko, mislim da nisi razumijela bit onoga o čemu ja pričam, a to je ne treba legalizirati nešto što ne može ispuniti svrhu...zato jer je to nečije pravo??? Ja mogu tražiti pravo da budem astronaut mada nemam ama baš nikakve predispozicije za to!!!! Pitam se je li jednostrano mišljenje tvoje ili moje???

  16. #66
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    kakvu svrhu, dasha? hoćeš reći da ne treba legalizirati gay brak jer ne ispunjava svrhu reprodukcije? hoćeš reći da brakovi bez potomaka ne ispunjavaju svrhu? hoćeš reći da brak bez potomaka nije brak? da to nije obitelj?

    i ako je tvoj odgovor na moja pitanja potvrdan, zar zbilja želiš reći da ti ne diskriminiraš? ajme meni... tuge li...

  17. #67
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    Ja uopće nisam rekla da homoseksualnost nije prirodna:- nego da su homoseksualci osobno prirodnim zakonima onemogućeni da dobiju potomke...
    Ja bi svima poput dashe uskratila svu modernu medicinu jer nije u skladu s prirodnim zakonima. Bakterijska upala a tvoj imunosustav se ne zna prirodno izboriti? Sorry stara, nije prirodno da te nakljukamo antibioticima, nije to prirodna svrha bakterije penicilina.Itd... Bio bi to bas prigodni primjer evolucije na djelu, samo da se drustvo napokon odluci za to...

    U medjuvremenu uz malo biotehnologije, donacije i surogatstva mozda generacija nase djece vec dodje do toga da iako gay mogu biti i bioloski ocevi svojoj zajednickoj djeci. Nije ni to toliko daleko, da medicina prekrsi jos jedan od "prirodnih" zakona..

  18. #68

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    A i voljela bi da mi kažeš FRKA što sam ja to svašta pričala o MPO?????
    Brak bez potomaka ispunjava svrhu ali mi govorimo o gay brakovima protiv kojeg sam u samom startu...mislim da je najbolje za dijete da ima mamu i tatu, i to je to...

  19. #69
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    a to je ne treba legalizirati nešto što ne može ispuniti svrhu..
    Stvarno se trudim biti širokih vidika, shvatiti svačiji stav, uvažavati svakoga, ali ova tvoja izjava mi nikako nije nešto što mogu uvažiti. Zar je svrha braka samo i jedino rađanje djece???!!! I nema drugog razloga za brak? A ljubav, a međusobna podrška, a prijateljstvo, briga o ostarjelim roditeljima i rođacima, pijenje kave nedjeljom ujutro, zajednička šetnja, kuhanje ručka...nema kraja svrhovitosti braka.
    Nema kraja svrhovitosti života u paru, za one koji žele živjeti u paru.
    S druge strane, da nema medicine, ne bi ni mene bilo, doduše, ne uz MPO, jer ga još nije bilo, nego uz liječenja i operacije moje mame. Živjela MPO, živjeli svi liječnici i biolozi koji su osmislili i provode MPO i hvala im za svu dječicu kojima su omogućili da žive i uveseljavaju svoje roditelje!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    dasha iz posta u post menjaš mišljenje, te gay brak ne ispunjava svoju svrhu, a hetero ispunjava, te svrha braka nije potomstvo
    a ako svrha nije potomstvo kakvu onda svrhu ne ispunjava gay brak?

  21. #71
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    A i voljela bi da mi kažeš FRKA što sam ja to svašta pričala o MPO?????
    Brak bez potomaka ispunjava svrhu ali mi govorimo o gay brakovima protiv kojeg sam u samom startu...mislim da je najbolje za dijete da ima mamu i tatu, i to je to...
    ne samo o MPO - pričaš svašta o svemu, potpisuješ druge bez argumenata, spominješ zamrznute embrije a očito si neinformirana o tome. i ako brak bez potomaka ispunjava svrhu, zašto to ne čini gay brak? koja je ta svrha? da možda konzultiraš rječnik pod pojmom "svrha"?

  22. #72
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Puka reproducija tuđih stavova, bez samostalnog kritičkog promišljanja, uglavnom dovodi do nereda u glavi i nemogućnosti konzistentnog zastupanja pozicije.

  23. #73
    Teta Eta avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    471

    Početno

    Protiv. Protiv primitivizma. Protiv mijesanja crkve u sve i svasta (posebno drzavne stvari). Protiv pokazivanja misica bilo kojoj manjini. Nadam se da ce nasa djeca zivjeti u jednoj modernoj i veseloj zemlji jednog dana, koliko god nam se to sada cinilo nemoguce

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Da ne bude da sam se samo zbog dashe javila na temu, hoću da vas podržim svim srcem da se izborite za protiv.
    16. novembar je bio International day for tolerance. Prema Deklaraciji UN tolerancija je prihvatanje činjenice da “ljudska bića, prirodno različita po izgledu, položaju, govoru, ponašanju i vrednostima, imaju pravo da žive i budu to što jesu”. Dakle nije tolerancija kad samo "podnosimo, trpimo" drugačije od nas, već ih i poštujemo i ne uskraćujemo im prava. Svi smo mi u nečemu drugačiji, to je ono što nas čini posebnim

  25. #75
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    protiv

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi svima poput dashe uskratila svu modernu medicinu jer nije u skladu s prirodnim zakonima. Bakterijska upala a tvoj imunosustav se ne zna prirodno izboriti? Sorry stara, nije prirodno da te nakljukamo antibioticima, nije to prirodna svrha bakterije penicilina.Itd... Bio bi to bas prigodni primjer evolucije na djelu, samo da se drustvo napokon odluci za to...

    U medjuvremenu uz malo biotehnologije, donacije i surogatstva mozda generacija nase djece vec dodje do toga da iako gay mogu biti i bioloski ocevi svojoj zajednickoj djeci. Nije ni to toliko daleko, da medicina prekrsi jos jedan od "prirodnih" zakona..
    A ti govoriš kao da moderna medicina ide uvijek u smjeru plemenitih svrha i ciljeva pa bi ju baš meni uskratila jer su moji stavovi neplemeniti...gledaj, evolucija će u pm kad gay budu mogli postati biološki očevi...

  27. #77
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    evolucija je već otišla u pm čim se ljudi ovako ponašaju jedni prema drugima.

  28. #78
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    i btw, gayjevi mogu biti očevi (osim ako su neplodni kao mi jadnici koji ne mogu ispuniti prirodnu svrhu).

  29. #79
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    A ti govoriš kao da moderna medicina ide uvijek u smjeru plemenitih svrha i ciljeva pa bi ju baš meni uskratila jer su moji stavovi neplemeniti...gledaj, evolucija će u pm kad gay budu mogli postati biološki očevi...
    Sto tocno mislis da ce evolucija u pm, jer svrha joj je unapredjenje vrste, ako priroda tako odluci, tesko da cemo protiv nje.

  30. #80
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    da će glasati protiv "zato što želim stati na put ljudima koji svoj trud, vrijeme i energiju ulažu kako bi drugima naudili", a baš tako doživljavam ovu inicijativu. Nitko ništa neće dobiti, a skupinu građana ćemo klasificirati kao manje vrijedne.
    i ja glasam PROTIV, zbog svog djeteta i jednom njegove djece.. i da, što tek slijedi ako se na ovakve stvari troše novci? kamo ide čovječnost.
    sramota.

  31. #81
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    A ti govoriš kao da moderna medicina ide uvijek u smjeru plemenitih svrha i ciljeva pa bi ju baš meni uskratila jer su moji stavovi neplemeniti...gledaj, evolucija će u pm kad gay budu mogli postati biološki očevi...
    Totalno krivo. Ja govorom da je smisao medicine krsenje "prirodnih" zakona u svrhu lijecenja ljudi i da su oni koji je koriste za sebe a uskracuju drugima zbog "neprirodnosti" teski licemjeri na koje bi primjenila drasticne metode suocavanja sa vlastitim stavovima na sebi. Lako je ovako s tudjim k...

    a to da ce drustvo, evolucija ili nesto trece otici u pm se cuje uvijek za sve promjene, od ukidanja ropstva, kmetstva, prava glasa, ravnopravnosti crnaca, zena itd...

  32. #82
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    evolucija će u pm kad gay budu mogli postati biološki očevi...
    pojasni mi u kom smislu bi gay roditelji bili loši roditelji, tj. jesu, jer ih itekako već ima?

  33. #83
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    i btw, gayjevi mogu biti očevi
    da mogu, samo čini se da to dasha baš i ne kuži

    blago nama u ovoj državi kad kraj svih problema, nezaposlenosti, afera, krađa, prijevara, rasprodaja, kriminala i korupcije na svim razinama... imamo referendum ni manje ni više nego o braku. ma užas
    gadi mi se sve skupa

  34. #84
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Protiv.

    I prvi put u životu se ozbiljno pitam bi li trebali van iz Hrvatske, situacija postaje nepodnošljiva.

  35. #85
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Ja cu napisati samo jedno:
    "47 bolnica. 47 vrtića. 47 škola. 47 staračkih domova. 47 dječjih parkova. 47 obrta. 47 firmi.
    Minimalno 47 načina za riješiti minimalno 47 problema koji se tiču cijele nacije."

    A U mom potpisu se jasno vidi Sta mislim o referendumu!
    Cista glupost jos gluplje vlade! Puj, puj!

  36. #86

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno se trudim biti širokih vidika, shvatiti svačiji stav, uvažavati svakoga, ali ova tvoja izjava mi nikako nije nešto što mogu uvažiti. Zar je svrha braka samo i jedino rađanje djece???!!! I nema drugog razloga za brak? A ljubav, a međusobna podrška, a prijateljstvo, briga o ostarjelim roditeljima i rođacima, pijenje kave nedjeljom ujutro, zajednička šetnja, kuhanje ručka...nema kraja svrhovitosti braka.
    Nema kraja svrhovitosti života u paru, za one koji žele živjeti u paru.
    S druge strane, da nema medicine, ne bi ni mene bilo, doduše, ne uz MPO, jer ga još nije bilo, nego uz liječenja i operacije moje mame. Živjela MPO, živjeli svi liječnici i biolozi koji su osmislili i provode MPO i hvala im za svu dječicu kojima su omogućili da žive i uveseljavaju svoje roditelje!
    Ja sam protiv gay braka upravo zato što će im se onda omogućiti da usvajaju djecu, MPO...

  37. #87
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    A što ima tako loše u tome?

  38. #88
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Ma daj dasha, stvarno mi ideš na živce! Eto, rekla sam.
    Ti bi radije gay ljudima zabranila djecu nego otvorila vrtić ili školu ili park ili razminirala polja... Katastrofa!
    Imaš možda viška 47milijuna??
    Posljednje uređivanje od fingertips : 22.11.2013. at 21:25

  39. #89

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Totalno krivo. Ja govorom da je smisao medicine krsenje "prirodnih" zakona u svrhu lijecenja ljudi i da su oni koji je koriste za sebe a uskracuju drugima zbog "neprirodnosti" teski licemjeri na koje bi primjenila drasticne metode suocavanja sa vlastitim stavovima na sebi. Lako je ovako s tudjim k...

    a to da ce drustvo, evolucija ili nesto trece otici u pm se cuje uvijek za sve promjene, od ukidanja ropstva, kmetstva, prava glasa, ravnopravnosti crnaca, zena itd...
    Ali gay ne možeš IZLJEČITI od neplodnosti!!!

  40. #90
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam čula da ako bude gay braka da će ih onda i lječiti od neplodnosti!

  41. #91
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    možda zato što nisu neplodni, dasha? ajd proširi malo horizonte. uostalom, niti neke neplodne ne možeš izliječiti. hoćemo li u ustav dodati i da njihova zajednica ne može biti brak?

  42. #92
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    ...gledaj, evolucija će u pm kad gay budu mogli postati biološki očevi...
    Joj, ovo me sada podsjetilo na "MPO frenda" nam Ćorušića Antu, blagoglagoljio je on u vezi Zakona o MPO prije kojih godinu dana sve i svašta, između ostaloga: "'Najdefektnije u njemu je to što se majke samice mogu oplođivati, ali i žene koji su bili muškarci, pa se predomislile i hoće biti žensko. Ova vlast daje ljudima mogućnost samooprašivanja, a to nije uobičajena pojava".
    A zatim je Ante hrabro stao u živi zid u obranu katedrale od "komunističkih pedera".

  43. #93
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam protiv gay braka upravo zato što će im se onda omogućiti da usvajaju djecu, MPO...
    još jednom, po čemu su gay roditelji loši ili manje vrijedni od hetero roditelja?

  44. #94
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Dasha, poznajes li bar jednu homoseksualnu osobu?

  45. #95
    sanjam avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Glasam protiv. I bojim se sto je iduce.
    Dasha sta ti pises...cccc...vrijedjas sve nas u MPO vodama.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Dasha, poznajes li bar jednu homoseksualnu osobu?
    Protiv sam toga da oni imaju djecu, na ovaj ili onaj način...Po meni djeca moraju imati mamu i tatu, to je njihovo pravo...
    Daj dosta više o homoseks osobama, nemam niš protiv njih osim za ta njihova prava....
    Btw. gluhe osobe nemaju pravo posvajati djecu, a zašto? Velika nepravda

  47. #97
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nisi mi odgovorila na pitanje.

  48. #98
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    Protiv sam toga da oni imaju djecu, na ovaj ili onaj način...Po meni djeca moraju imati mamu i tatu, to je njihovo pravo...
    Daj dosta više o homoseks osobama, nemam niš protiv njih osim za ta njihova prava....
    Btw. gluhe osobe nemaju pravo posvajati djecu, a zašto? Velika nepravda
    Btw. meni se čini da ti ni sama ne znaš protiv čega si i zašto.
    inače bi davno odgovorila na jednostavno pitanje.

  49. #99
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam čula da ako bude gay braka da će ih onda i lječiti od neplodnosti!
    srećom, liječnici štrajkaju, pa ne LJEČE.

  50. #100
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Citiraj dasha prvotno napisa Vidi poruku
    Po meni djeca moraju imati mamu i tatu, to je njihovo pravo...
    A svi oni koji nemaju tatu? Zvucis ko i ova ************* koja se toliko bori za taj nepotrebni referendum... Umanjujes vrijednost samohranog roditelja...
    Kao dijete disfunkcionalne "normalne" obitelji sutra bi potpisala da bi radje da su me odgojili dva muskarca/dvije zene u istospolnoj zajednici nego nejaka majka i otac alkoholicar sklon nasilju...
    I ne zapocinji o posvajanju jer je i tu zakon u takvoj banani da je to sramota..
    Da sutra moram izabrat radje bi da moje dijete odgaja gay zajednica nego netko zadrtih stajalista.. jer gay nije bolest za razliku od mrznje i zadrtosti..
    Posljednje uređivanje od daddycool : 25.11.2013. at 11:23

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •