Stranica 11 od 51 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2501

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #501
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Histeroskopiju valjda, ne histerektomiju, puj-puj
    Nastavak diskusije o TSH premješten na istoimenu temu.

  2. #502
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Ako je pitala za histeroktomiju naravno da ju je odbio... :D Malo crnog humora, nadam se da neće zamjerit... (histeroktomija=odstranjivanje maternice, ako se ne varam!?)

    Btw, ja sam u pon gore. Moja menga se udostojila doć po planiranom vremenu i eto me..

  3. #503
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Da histeroskopiju


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #504
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Sretno ti strašna u postupku!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #505

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Strašna i ja sam u pon. gore, Tada mi je osmi dc. Nadam se da folikulići napreduju.

  6. #506
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj kika222 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno ti strašna u postupku!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hvala, baš se radujem sad opet i jedva čekam
    Btw imaš pp.

  7. #507

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    da se javim, danas sam morala vadit krv i čekati da nalaz bude gotov dr nije zadovoljan,bio je u čudu izgleda da ne reagiram baš ni na puregone, povećao mi je puregon na 100UI, u utorak sam ponovo gore.

  8. #508
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Trebam pomoć, ne sjećam se što je sestra rekla za Utrogestan. Da li se uzima i većer i jutro prije transfera? Ako da, da li isto ide vaginalno ili je bolje da ga popijem. Ne znam da li smeta kod transfera.

  9. #509

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Anci ja sam ga ujutro prije transfera popila iako su rekli da moze i vaginalno! Malo mi se vrtilo u glavi od njega
    Sretno

  10. #510
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Hvala, saan

  11. #511
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Da Anci,sestra je rekla staviti utriće i to jutro na dan transfera.Al vjerojatno možeš popiti,mada bolje djeluju vaginalno..

  12. #512
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Hvala žužy.
    Sjećam se da je sestra rekla da se može i popiti, (npr. ako idemo poslije transfera na posao), ali da obavezno nešto pojedemo prije da nam ne bi bilo muka. Ali sad čitam uputstva, i piše da se oralno obavezno mora popiti natašte.

  13. #513

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    78

    Početno

    Bolje stavit ako i curka na dan transfera doktoru ne smeta a ima bolji ucinak tako je meni sestra rekla

  14. #514
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Na dan transfera se utrogestan stavlja vaginalno...ako netko baš ne može, može i popit, ali ima bolji učinak vaginalno valjda...

  15. #515
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    A ništa, stavit ću ga onda vaginalno. Radije bih oralno, ali me frka da mi se ne zamanta dok vozim.

  16. #516
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Ja sam prije putovala 3 sata do VV, ujutro bi se ustajala ranije, stavljala utrogestan, odlazela pol sata...dizala se, tuširala i onda kretala...Vozila se 3 sata :D

  17. #517
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Tak i ja planiram,treba nam sat i pol do VV,probudit se ranije i stavit,odležat pa se spremit.
    Kad dođete na razg. s biologom nakon punkcije,oko kolko sati to bude otprilike?Rekli nam oko 8,znači prije sale.

  18. #518
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Koliko sam ja skuzila iza 8 biologica te prozove i kaze koliko je oplođeno. Onda prvo u salu idu cure za punkciju, pa nakon toga one za transfer. Bar je tako bilo u petak kad sam ja bila na punkciji.

  19. #519
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Tnx Anci.

  20. #520

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ne znam ima li gdje posebna tema pa cu pitati ovdje...u petak prvi put dolazimo u vv, a kako nismo iz Zg, zanima me ima li neki parking u blizini bolnice jer je to svagdje problem. Hvala

  21. #521
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Huh parking je tamo vječni problem. Nema baš neki parking u sklopu bolnice pa se onda svi većinom guraju u onu uličicu...A tamo je prava lutrija pronać mjesto. Nadam se da će se netko javiti s konkretnijim info, da ti malo više pomogne. Ja uvijek idem busom, a muž kad ide...onda je tvrdoglavac koji se gura u toj uličici dok se ne ugura :D :D :D U svakom slučaju sretno!
    Btw ima li ko sutra gore?

  22. #522
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam ima li gdje posebna tema pa cu pitati ovdje...u petak prvi put dolazimo u vv, a kako nismo iz Zg, zanima me ima li neki parking u blizini bolnice jer je to svagdje problem. Hvala
    Mi uvijek parkiramo u toj ulicici gdje je bolnica,onako uz rub ceste uvijek se nadje mjesto a nemamo bas mali auto

  23. #523

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ili ulicica ili garaza na kvatricu pa pjeske 10min...

  24. #524

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Nije bas ulicica, ulica je

  25. #525
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Bome je ulica..nekad imamo sreće pa nađemo mjesto skroz kod bolnice,al uglavnom se sparkamo skroz gore,tak smo i skužili da nema dalje.Al sve u svemu još se nije desilo a da nije bilo mjesta,kuc,kuc,kuc.

  26. #526

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Uh,prvi put cemo doci ranije da proucimo okolicu bolnice a nadam se da cemo i mi imati srece da ulovimo neko slobodno mjesto, ali parking na Kvatricu mi se ne cini los tih desetak min nije puno za hodanje. Hvala vam svima, lakse je kada cujes savjete iz prve ruke

  27. #527
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    ja sam u utorak na VV na prvom pregledu,ajde mi recite od željezničkog kolodvora koliko se vozim i kojim tramvajem?

  28. #528

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    194

    Početno

    Klara ja ti preporučam taxi 20kn i stane ti pred vrata bolnice.

  29. #529
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    hvala!

  30. #530

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    klara ja idem tramvajem 13 do kvaternikovog trga i onda gore na brdo, kraj konzuma gore ideš, a i ja sam ti u utorak gore dolazim vlakom

  31. #531

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    i ja sam konacno dobila u nedelju i to poprilično kasno, al sma to odlucila brojati kao prvi dan... tak da sam sutra ujutro na VV... Imam bus u 3.30 u noći i u zg na autobusnom sam u 7.15h!! Klara 31 i nova 21 kad ste vi u zg, da popijemo kavu u kantini bolnice ako ste isto rano gore, ja se ne zurim nazad, opet 4 sata vozikanja??

  32. #532

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mari80, samo mali podsjetnik - nazovi danas sestre.

  33. #533

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    bas sam se mislila da ih nazovem da kazem da danas necu doci vec sutra!! idem odmah!!

  34. #534
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    vidimo se gore onda,ja iz Splita idem vlakom i idemo ja i muž, vlak dolazi u 6h tako da ćemo imat dosta vrimena do 10h,rekli su nam da prije ne triba doć,tako da ćemo bit će malo i šetat tamo okolo
    a poslije pregleda me kupi teta pa smo s njom do 22h- vlaka za natrag...

    mari80 kako su meni govorili ginekolozi do 19h ako ne dobiješ to se ne broji kao prvi dan,nego je sljedeći dan 1dc
    Posljednje uređivanje od KLARA31 : 17.02.2014. at 14:46

  35. #535
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Evo mene napokon...gore danas pregužva...
    Na gonalima sam od danas...po 3 Ovaj put bez Siofora i ičeg drugog za sad. U četvrtak prva FM.

  36. #536

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    104

    Početno

    Što se tiče određivanja 1dc sve što se dobije do ponoći je taj dan,a nakon drugi kako piše u kalendaru, tako mi je objasnio dr. A.

  37. #537
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Cure, ne znam kod bi s pitanjem pa evo tu. Jel netko od vas probao tražit kakav povrat novca ili nešto za ono ovjeravanje kod javnog bilježnika? Netko mi je stavio bubu u uho, a više ne znam ko.

  38. #538

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    od danas sam uz puregon dobila i orgalutran, jel ga netko koristio?

  39. #539
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, ne znam kod bi s pitanjem pa evo tu. Jel netko od vas probao tražit kakav povrat novca ili nešto za ono ovjeravanje kod javnog bilježnika? Netko mi je stavio bubu u uho, a više ne znam ko.
    Vjerojatno ja, kada sam napisala da sam trenutno u postupcima, da bih tražila povrat. Vodeći se logikom da su to troškovi postupka koji pokriva HZZO. Kao što imaš pravo i na povrat troškova prijevoza ako ispunjavaš uvjete kilometraže.
    Da li je itko od vas koji ste plaćali te ovjere tražio povrat?

  40. #540
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    Odusevljena doktorom Al. I sestre ljubazne. Puno vise kulture i strpljenja nego u St.
    Moram doc vadit hormone 3dc. Muzev spermiog.ok

  41. #541
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Klara31, nećeš se ljutit, al ja moram regairat na ovu tvoju rečenicu:" puno vise kulture i strpljenja nego u St", ne znam što ti to znači, ali ja sam prošla i Cito i Firule, za oba mjesta imam samo riječi hvale od dr-a, med. sestara, biologa i ostalog osoblja. I Cito i Firule. Baš sam friško iz postupka na Firulama, tj. jučer mi je bio transfer i imam tako jedno lijepo iskustvo dolje sa Firula, a ljubaznost i uslužnost i su na visokom nivou. Tako da ne bi htjela da se za ST šalju neki negativni "signali" što se tiče potpog. oplodnje jer ljudi se trude i obavljaju svoj posao najbolje što mogu. Što sve sestra Z. na Firule pokriva, ta žena je zmaj, jedna jedina je sestra na humanoj, a uvijek osmijeh na licu, ljubazna i srdačna. Isto sve mislim i za Cito jer sam tamo imala 5 postupaka.
    Znamo da svi mi imamo različita isustva i možda si ti imala i neko neugodno iskustvo sa nekim dr.u St-u i sl, al to ne znači da je tako generalno.
    Klara želim ti uspjeh na VV-u za drugu bebu i nemoj zamjerit na ovom mom postu, ali mislim da sam realna i da u St-u nema nikave nekulture i neljubaznosti.

  42. #542

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj KLARA31 prvotno napisa Vidi poruku
    Odusevljena doktorom Al. I sestre ljubazne. Puno vise kulture i strpljenja nego u St.
    Moram doc vadit hormone 3dc. Muzev spermiog.ok
    Klara jesi ti bila u nekojbez jaknici a suprug je imao crveni rusak na ledjima?? bas ste mi izgledali onak opušteno za razliku od mene

  43. #543

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    drage cure, jucer sam se vrtaila s VV, dobila sma terapiju 225 iu purgona, i jutros sma se prvi put piknula sama...s ad se brinem jesam li se ubola preblizu pupka( neka 2 cm od puka odmah sa strane) i jel se to primilo...uglavnom u petak i u subotu (6 i 7) dan ciklusa moram ponovno doci na ultrazvuk da vidi dr jel treba promijeniti/ prilagoditi terapiju... ja sam i jucer bila u panici, zeludac me je zabolio nogom kad sam korocila u čekaonicu. Dr mi je ponovio 3 puta da moram u labaratorij, al ja ga nekako nisam čula... pa me je onak uhvatio za ramena stisnuo par puta, i doslovno slovkao labaratorij i izveo me iz 'kancelarije'... to me malo ohrabrilo međutim kad sam vidila ove cure sto su se vratile s punkcije, srce mi se opet spustilo u pete... mislim da cu s petka na sub ostati u zg, pa ak je netko gore ja sam slobodna za kavu svima puno srece u postupcima i nadam se da ćemo ostvariti naše želje u pogledu trudnoca...

  44. #544

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mari80, bez brige dobro si ubola. Uf bas te oprala panika, nemam savjeta za to, nadam se da ce te proci. Ponudila bih se za kavu, ali sam nazalost petak i subotu jako zauzeta...

  45. #545
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Ima netko sutra gore? Ja opet pohodim brdašce...

    mari80 driž se! Samo hrabro

  46. #546

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    ja sam sutra gore

  47. #547
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    mari80 ne to nismo bili mi ja u maslinasto zelenoj vesti do koljena. Jesi ti sa smedjom ispeglanom kosom do ramena,modra kosulja?
    Sta te takva panika hvata,cega? Ja prije nisam mogla gledat kako mi vadi krv a na kraju sama davala injekc.sebi.Probaj gledat na to da si sretnica sta dodjes do transfera da se nesto nezakomplicira,pa da uopce nemos na postupke...

  48. #548
    KLARA31 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    800

    Početno

    sara10 nezamjeram nista. Imala sam 5postupaka u Budimira,i 2ivf u cito i trudnocu vodila u Sparca.
    Svasta bi mogla rec o humanoj na firulama,eto necu.
    A nazalost imala i neugodna iskustva sa sestrama s pedijatrije,a svi smo osjetljivi na djecu.

  49. #549
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Draga Klara, razumijem te, kao što sam već napisala, svi imamo svoja iskustva bilo pozitivna, bilo negativna. Na koncu, moja si sugrađanka i želim ti uspjeh gdje god da ga ostvariš (a vidim da je za prvu tvoju srećicu zaslužan Cito). Sretno ti!

  50. #550
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj KLARA31 prvotno napisa Vidi poruku
    Odusevljena doktorom Al. I sestre ljubazne. Puno vise kulture i strpljenja nego u St.
    Moram doc vadit hormone 3dc. Muzev spermiog.ok
    Već je Sara sve rekla na tvoj post,ja ću samo dodati da sam prošla 2 postupka na VV i 3 na Firule i ne vidim u čemu je kvaka sa kulturom i ljubaznošću u Splitu,sve je to slično ljudi rade i daju sve od sebe,meni su ok.Ne mogu reći da je VV nešto iznad jer sam kod njih uspjela,a za Firule da su neljubazni i nekulturni jer kod njih ne uspijevam.Eto nemoj se ljutiti ali morala sam dati repliku,sretno ti i uspješno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •