Stranica 41 od 51 PrviPrvi ... 313940414243 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,001 do 2,050 od 2501

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2001
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Nije ga izgubio, nego radio za hrv.firmu u njemacke i presao nakon toga kod drugog gazde koji trebao prijaviti.,i dok cekao prijavu kod novog gazde koji ne prijavio u tom momentu istekao rok za prijavu zdravstv.kao ne zaposljen u hrvatske

  2. #2002
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci moze bez uputnice???? Posto doktor nece dati ni uputnicu zbog toga kaj nema zdravstvenog ni dopunskog???:samo mozemo doci bez svega i platiti i to je to???
    Može bez uputnice. Kako mm ima loš spermiogram on ode svakih 2-3 mjeseca u Petrovu da vidi jel ima poboljšanja. A ne da mu se tražiti svog doktora, pa ode bez uputnice u Petrovu. I mi smo se iznenadili da je tako jeftino bez uputnice u bolnici, jer je privatno spermiogram oko 300 kn.

  3. #2003
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Trebala bi onda jos nazvati sesetru na VV da vidim koliko kosta bez zdravatvenog osiguranja i bez uputnice, i dal ce ga uopce primiti.

  4. #2004
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Sada sam zabrinuta, treba napraviti spermogram u 12 mjesecu da mogu u drugom mjesecu u postupak. A bez zdravstvenog je MM

  5. #2005
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Nemas zašto biti zabrinuta, kad se ide bez uputnice, uz plaćanje ne treba iskaznica zdravstvenog osiguranja. Samo nazovi sutra sestre i pitaj koliko bi koštalo bez uputnice.

  6. #2006
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    Curke, prijavljujem da mi krećemo po smrzlića. Bila danas gore, dobila estrofem.

  7. #2007
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Nije ga izgubio, nego radio za hrv.firmu u njemacke i presao nakon toga kod drugog gazde koji trebao prijaviti.,i dok cekao prijavu kod novog gazde koji ne prijavio u tom momentu istekao rok za prijavu zdravstv.kao ne zaposljen u hrvatske
    Ljube, ako ti radis a suprug ne, mislim da ga možeš osigurati preko sebe.

  8. #2008
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja ne radim nigdje, stranac sam i sama sebi placam mjesecno a posto placan sama sebe nemogu ga prek sebe osigurati.,

    Anci, bas si me utjesila da moze se bez uputnica i da moze se platiti.

  9. #2009

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    Da,uzas..zato sam ja otisla privatno dr.Alebicu..za sad sam tek na pocetku i sve sto placam nije puno ali ako se uskoro nes ne desi morat cu skupljati za vecu cifru. A ne znam, morat cu se nekako snaci,skupiti novce od rodbine..a koliko vidim po bolnicama je katastrofa..
    Ja sam isto pacijentica dr.A. isto bi isla njemu privatno. Kakvo ti je iskustvo? I ako mozes napisati koliko kosta pregled? (Je li i ultrazvuk ili samo konzultacije i kazu li ti okvirno cjenu postupka)

  10. #2010

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Maybebaby, vise o dr. Alebicu kod Podobnika ima u temi "Potpomognuta u privatnim klinikama".
    Mislim da su cure pisale da su konzultacije i/ili pregled (nisam sigurna) oko 400kn za pacijentice od dr. A s VV.
    Najvise informacije ces dobiti na mail ili tel.
    http://www.podobnik.hr/odjel/medicinska-oplodnja/
    Email: ivf@podobnik.hr
    Tel: 01/639 8001, 01/639 8000

    Ja sam zvala jedan dan vezano za upit cijene za kariogram i sve su mi lijepo objasnili i bili su vrlo ljubazni.
    Posljednje uređivanje od Bananka : 28.11.2014. at 22:20

  11. #2011

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj Bananka prvotno napisa Vidi poruku
    Maybebaby, vise o dr. Alebicu kod Podobnika ima u temi "Potpomognuta u privatnim klinikama".
    Mislim da su cure pisale da su konzultacije i/ili pregled (nisam sigurna) oko 400kn za pacijentice od dr. A s VV.
    Najvise informacije ces dobiti na mail ili tel.
    http://www.podobnik.hr/odjel/medicinska-oplodnja/
    Email: ivf@podobnik.hr
    Tel: 01/639 8001, 01/639 8000

    Ja sam zvala jedan dan vezano za upit cijene za kariogram i sve su mi lijepo objasnili i bili su vrlo ljubazni.
    Hvala! Ma ja sam zadnji put bila kod njega u postupku u travnju, i trebao mi je odmor od svega. I bas kad sam skupila snage za ponovno, muz mi danas kaze da dr. vise nije na VV. Tako da surfam i trazim informacije.

  12. #2012

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Maybebaybe, Bananka je sve rekla..ako te jos sto zanima slobodno mi posalji poruku..

  13. #2013
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Mi smo spermiogram (bez osnovnog i dopunskog osiguranja) u Petrovoj platili 300kn , mislim da bi takva cijena trebala biti i na VV-u.

  14. #2014
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Siskica, puno hvala!!!!

  15. #2015
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Strah mi je bilo da nece ga ni primiti...

  16. #2016

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Eto ja od sutra na klomicima i femari. Danas je doktorica bila raspolozena za poduzi razgovor sa mnom. Sve sta sam pitala mi je pitanko objasnila. Nije ni bila guzva a punkcije su u osam bile gotove. To je nesto novo.

  17. #2017
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    bilo nas je 4 na punkciji. sve je već počelo u 7h. kongres je u opatiji pa biolozi putuju. brzo je sve bilo gotovo. curke su imale po 3, 4 i 5 stanica a ja 13. oplodit će 12 komada a 4.12 idem k biologu da vidim razvoj situacije. FET planiramo za 1mj, sljedeći ciklus nek se tijelo odmori zbog hiperstimulacije. Nije bilo toliko strašno, sad trenutno uopće ne boli tak da sam i na kavici sa mm.

  18. #2018

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Tulipan ti si danas lezala gore u hodniku jer ti nije bilo dobro?

  19. #2019
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Tulipan ti si danas lezala gore u hodniku jer ti nije bilo dobro?
    nisam to bila ja. ta cura je danas imala svoju prvu punkciju pa joj je malo tlak pao. Ja sam pokraj nje bila.

  20. #2020

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    tulipan,
    imas prijeteci hiper, izbjegavaj sjedenje i pij puno tekucine!

  21. #2021
    Anci272 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj Šiškica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo spermiogram (bez osnovnog i dopunskog osiguranja) u Petrovoj platili 300kn , mislim da bi takva cijena trebala biti i na VV-u.
    Šiškice, ovo mi zbilja nije jasno, jer mm je bio zadnji put na spermiogramu u Petrovoj prije dva tjedna i platio je 85kn (nije 75kn kako sam prije rekla, sad sam provjerila s njim).

  22. #2022

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Tulipan onda znam koja ti si sestru zvala a ja san se oblacila jaknu dok si stajala kraj te cure.

  23. #2023
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Da, ta sam. Danas je stvarno gore bila idila, vremena za razgovor s dr kao u priči. šteta što je rijetko tako, al jednostavno nas ima puno i nije moguće usporiti ritam.

  24. #2024
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Dok sam ja bila u srijedu i cekala na prvi pregled, boga mi nacekala s

  25. #2025

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Pa to je prvi put da sam ja s njom razgovarala o svemu. Istina je da nas nije bilo puno. Kad bi svaki put bilo tako bilo bi odlicno al znam da ne moze. Al dobro sad ce 12 mj pa nece biti tako jako guzva

  26. #2026
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    ja sam dolazila ovaj tjedan svaki dan osim utorka. u srijedu je bilo koma. Čak i gužva u labosu za vađenje krvi. baš težak dan bio. a četvrtak upola manje ljudi i totalno drukčije i mirnije

  27. #2027
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Tocno tako, u srijedu bilo strasno. U deset kao me narucili u 14.15 sam dosla na red. Dobro mozda je to zbog toga kaj sam tek nova u sve tome i prvi pregled bio.

  28. #2028
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Tocno tako, u srijedu bilo strasno. U deset kao me narucili u 14.15 sam dosla na red. Dobro mozda je to zbog toga kaj sam tek nova u sve tome i prvi pregled bio.
    na vv ti ide ovak. okvirno. od 8h do 9h, 9.30h su pregledi cura koje su u postupku. onda ide sala ( punkcije i transferi) negdje do 10, 10.30. nakon toga pregledi tih cura koje su bile u sali. pa onda taman stignu nalazi beta i hormona pa se njih riješi. i tek onda idu cure za dogovore i konzultacije.

  29. #2029
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Hvala, prvi put sam isla pa nisam znala, sad cu znati za dalje!!!!

  30. #2030
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Dok izvadia krv od 3- 5DC za hormone, kad ce taj nalaz biti gotov???? Koliko cekati treba???

  31. #2031
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Sada mi rekla da to obavim a kadavadis 21DC isti mjesec ili ?????

  32. #2032

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Bilo bi dobro sve hormone izvaditi isti ciklus, ali nije nuzno.
    Nalazi budu kod dr iduci put kad dodjes.

  33. #2033
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Dok izvadia krv od 3- 5DC za hormone, kad ce taj nalaz biti gotov???? Koliko cekati treba???
    i nazoveš sestre gore i kod njih se naručiš prvi dan ciklusa.njima i uputnicu predaješ pa te one upišu u komp a ti samo odeš pred sobu gdje se vadi krv i čekaš da te pozovu.

  34. #2034
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, puno hvala

  35. #2035
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    I jos jedno pitanje, dal to moj odabir koliko hocu zametaka jedan ili dva.. ili to oni odluce??? Daleko jos do toga da bi znala odluciti, posto jako bi zeljela blizanci

  36. #2036
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    ljube555, sama odlučuješ o broju zametaka, naravno. Doktorica ti može eventualno sugerirati svoje mišljenje, mada mi se čini da je ona dosta suzdržana po tom pitanju.

    Ja sam u prethode postupke išla po starom zakonu i dr A doslovno nije htio ni čuti za ideju da se oplođuju 3 js ili da bi vraćala 3 zametka. Drugu punkciju mi je slučajno radila dr J i kad sam rekla da bi oplođivali samo 2 js samo je rekla nešto u stilu: ok, vaša odluka.
    Sad u zadnjem postupku sam odmah na početku rekla da želim SET, i isto je samo rekla ok.

  37. #2037
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Kitty, hvala puno!!!!

  38. #2038

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj tulipan83 prvotno napisa Vidi poruku
    Doktorica je ziheraš, sve mora imati crno na bijelo, sve provjerava..ok, treba , al po meni ona kad sve to tako radi daje dojam da je nesigurna i ja to nemogu prožvakati. Od kad sam krenula kod nje, govori ići ćemo sve kao zadnji put kad sam ostala trudna, i dođe dan kad treba krenuti sa stimulacijom ona pukne da bi klomifene. a ja šok jer smo se dog da cemo ići na gonale jer ja bi još samo ovaj postupak prošla i to je to. znači htjela bi da se i zamrzne embrija da ak sad ne uspije da imam još mogućnosti a ak uspije,išla bi i na treće dijete. uglavnom nebi ni u kojem slučaju ostavljala zamrznute embrije a da nikad ne dođem po njih. I dobro, još malo popričamo i idemo na gonale. Zadnji postupak sam dobila 13 gonala i 19 jajnih stanica. i isto se alebić bojao teže HS , do bete sam 3 puta bila na kontroli kod njega, al sve prošlo ok i ostala trudna.
    tulipan mi imamo jako slicne scenarije ostale trudne s gonalima, uz puno js, sad klomifeni i odgodjen transfer zbog moguce HS
    i meni je 2011-e dr A unatoc velikom broju js i mogucoj hiperstimulaciji vratio 2 embrija i ostala sam trudna... i sad kad je ona spomenula da nece biti transfera na prvu mi nije bilo svejedno jer sam htjela sve odmah, sad. Ali sam se skulirala i ohladila i skuzila da je ovo ipak bolje za mene i moje zdravlje.

    Jasno mi je zasto su mi vratili zadnji put unatoc HS.. tad je bio drugi zakon i smjeli su smrznuti samo JS, a one imaju puno manju sansu da prezive odmrzavanje. Pa su malo vise "riskirali". I sve cure su pretezno dolazile na jednu kontrolu nakon pozitivne bete, ja sam isto bila na 3 jer se htio uvjeriti da je sve ok.

    A saznala sam da je otkad je novi zakon i dr A imao praksu odgadjati postupke kad je bilo puno js tako da bi ti mozda i on odgodio

    S

  39. #2039
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Malena, dal boli punkcija JS

  40. #2040
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj malena19 prvotno napisa Vidi poruku
    tulipan mi imamo jako slicne scenarije ostale trudne s gonalima, uz puno js, sad klomifeni i odgodjen transfer zbog moguce HS
    i meni je 2011-e dr A unatoc velikom broju js i mogucoj hiperstimulaciji vratio 2 embrija i ostala sam trudna... i sad kad je ona spomenula da nece biti transfera na prvu mi nije bilo svejedno jer sam htjela sve odmah, sad. Ali sam se skulirala i ohladila i skuzila da je ovo ipak bolje za mene i moje zdravlje.

    Jasno mi je zasto su mi vratili zadnji put unatoc HS.. tad je bio drugi zakon i smjeli su smrznuti samo JS, a one imaju puno manju sansu da prezive odmrzavanje. Pa su malo vise "riskirali". I sve cure su pretezno dolazile na jednu kontrolu nakon pozitivne bete, ja sam isto bila na 3 jer se htio uvjeriti da je sve ok.

    A saznala sam da je otkad je novi zakon i dr A imao praksu odgadjati postupke kad je bilo puno js tako da bi ti mozda i on odgodio

    S
    da, jako slični scenariji. Ja sam bila razočarana i tužna što neće biti ET, al kao što ti kažeš, sad sam se smirila, razmislila i možda je stvarno tako bolje. Jedva čekam četvrtak da vidim koliko ih je uspjelo preživjeti. Ja se super osjećam, napuhnuta sam, još boli prilikom nekih pokreta i nemogu sjediti duže od desetak min, il stojim il ležim.

  41. #2041
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Malena, dal boli punkcija JS
    sve mi imamo različit prag boli, iskreno, boli, al opet ovisi i koliko imaš folikula. mene je predzadnja punkcija jako boljela, ova u subotu isto, al nešto manje.

  42. #2042
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ljube555

    ovo će vam biti prvi postupak. Ako nemate teške dijagnoze, ako si ti mlađa žena, dr će vam najvjerojatnije sugerirati transfer 1 embrija.

    Blizanačka trudnoća, koliko god nam to zna romantično zvučati, sa sobom nosi brojne rizike komplikacija, tako da se u liječenju neplodnosti danas ide u smjeru transfera 1 embrija.

    Tri embrija se, upravo zbog mogućeg rizika troplodne trudnoće smiju transferirati samo u određenim slučajevima:


    Zakon o medicinski potpomognutoj oplodnji
    Članak 7

    (3) Kod žena starijih od 38 godina života, žena s nepovoljnim testovima pričuve jajnika, ponavljanog neuspjeha u liječenju, onkoloških bolesnika i težeg oblika muške neplodnosti, dopušten je unos tri zametka u spolne organe žene.

  43. #2043
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Prvi postupak, imam 33 god. Sve uredu samnom i sa MM, problem zacepljenje jajovoda. A bas bi voljela dvojke.

  44. #2044
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    meni je sad dr rekla da bi dva embrija vraćali. tj sljedeći mjesec kad bude FET. a davne 2011 kad je bio stari zakon na snazi i kad se embriji nisu smjeli krioprezervirati, vraćena 3embrija pod hs. baš je sve uvjetovano politikom i zakonima.

  45. #2045
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    da, milinovićev zakon iz 2009. godine radi zabrane zamrzavanje zametaka i posljedičnim čestim transferima 3 zametka, ozbiljno je ugrožavao zdravlje žene i beba u višeplodnim trudnoćama.

  46. #2046

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Malena, dal boli punkcija JS
    napisala sam gore.. misim da je to jako individualno..
    ali meni je prva punkcija bila zbilja super i salili smo se u sali , a ova druga je bila jako bolna

    nadam se da ce ti biti ko moja prva..

  47. #2047

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Prvi postupak, imam 33 god. Sve uredu samnom i sa MM, problem zacepljenje jajovoda. A bas bi voljela dvojke.
    mislim da problema mozes dogovoriti s njom da bude transfer 2 embrija, a mozda ti i ona sama to predlozi
    meni je dr predlozila da vratimo 2 embrija i ja sam pristala jer je to i moja zelja. i to je nesto sto potpisujes i sto i sama mozes i trebas odlucivati... naravno u dogovoru s dr

  48. #2048

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj tulipan83 prvotno napisa Vidi poruku
    meni je sad dr rekla da bi dva embrija vraćali. tj sljedeći mjesec kad bude FET. a davne 2011 kad je bio stari zakon na snazi i kad se embriji nisu smjeli krioprezervirati, vraćena 3embrija pod hs. baš je sve uvjetovano politikom i zakonima.
    meni su i 2011 oplodili i transferirali 2 embrija... od nas 6 koliko ih je bilo na punkciji taj dan i iako nas je dosta imalo 3 ili vise js samo jednoj su uopce isli oploditi 3 jer muz ima azospermiju i morali su upunkcijom dobiti plivace pa je manja vjerojatnost da ce se oploditi i bili su u pravu jer se samo jedan oplodio

  49. #2049
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj malena19 prvotno napisa Vidi poruku
    meni su i 2011 oplodili i transferirali 2 embrija... od nas 6 koliko ih je bilo na punkciji taj dan i iako nas je dosta imalo 3 ili vise js samo jednoj su uopce isli oploditi 3 jer muz ima azospermiju i morali su upunkcijom dobiti plivace pa je manja vjerojatnost da ce se oploditi i bili su u pravu jer se samo jedan oplodio
    ja 2011 imala 19 stanica. 3 su išle u oplodnju i sve tri se oplodile i vraćene. 9 ih je bilo za zamrzavanje. ove ostale kao nisu bile ok. tih 9 smo ove god odmrznuli. 3 preživjele i oplođene a jedna stala sa razvijanjem pa su 2 embrija vratili.
    sad kad sve pišem, vidim da se uvijek poklopi broj vraćenih, preživjelih, oplođenih, onak koliko treba. a sad jel i stvarno tak, tko će ga znati.
    a spermiogram nam je standarno loš svaki put al do sad su uvijek našli dovoljan broj dobrih.

  50. #2050
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure za spermogram uzorak daju u koliko sata???? Narucivati se ne treba????

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •