Stranica 3 od 51 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2501

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    ma otići ću makar me odbili!zašto nam ne kažu da je 12.mj rezerviran za hep.pacijentice
    zašto mi jutros ne reče da zovem dr.samo nas vozaju..
    jel vrijedi ova uputnica za dalje ako me sad ne prime?cure šta bi mi neznalice bez vas

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Uputnica ti vrijedi mjesec dana.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Kaj ove nove uputnice ne vrijede godunu dana?to mi je netko rekao...

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    http://www.cezih.hr/dokumenti/Vodic_...a_02082013.pdf
    i pazite da vam datume ne prepravljaju rucno uz stambilj - nece vam to priznati, tj. radit ce probleme oko toga.

  5. #105
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Mene su otkantali za fet ovaj mjesec. U subotu sam bila gore,isto logikom da stignem do bozica na transfer,ali no no.

  6. #106
    mimadz avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    32

    Početno

    ja sutra imam FET... meni su rekli prošlog petka da 12mj. nije rezerviran samo za "hep-poz." pacijentice, kao redovno rade ...ALI sam čula dr. A prošlog petka kako je govorio sestrama da još samo taj dan (znači prošlog petka) mogu naručiti pacijentice za pregled 3dc.... sve ostale morat će pričekati do poslije blagdana tj. do nakon 13.01.14.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno

    Danas sam bila na vv i upoznala dr Alebica. Malo mi je bezveze kad je rekao da dodjem krajem sijecnja izvadit hormone,jer ne priznaje hormone iz iz drugih bolnica... a mogla sam lijepo danas doci s uputnicom i odradit te pretrage. Ovak sad iskljcivo radi toga moram u sijecnju u zg a to mi je sto dodatni trosak sto dadatna gnajavza jer nisam iz zg...Muz mi je danas raduo spermiogram, hoce li oni njega kad bude nalaz gotov nazvati i reci mu kakav mu je nalaz. Ili ce dr cekati do kraja sijecnja akd sam sljedeci put narucani. Thanks curke.. Jel jos netko od vas jutros bio na pregledu. TinaH??

  8. #108
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj mimadz prvotno napisa Vidi poruku
    ja sutra imam FET... meni su rekli prošlog petka da 12mj. nije rezerviran samo za "hep-poz." pacijentice, kao redovno rade ...ALI sam čula dr. A prošlog petka kako je govorio sestrama da još samo taj dan (znači prošlog petka) mogu naručiti pacijentice za pregled 3dc.... sve ostale morat će pričekati do poslije blagdana tj. do nakon 13.01.14.
    Meni je sestra rekla za taj hepatitis al nekako me nije uvjerila . Ja bas imam onaj neki osjecaj da je to zbog godisnjeg ili tako neceg
    Doktor je rekao kao nesto u stilu ne stignem na transfer ovaj tjedan pa ne moze. Al dobro,ajde ,sta su dva mjeseca cekanja

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Cure provjereno znam da ima hep pozitivnih pacijentica ovaj mjesec.

  10. #110
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    VV radi sve do badnjaka... Nove postupke ne uzimaju--da se uspije na miru završiti sve započeto.
    A mogu reći---gužve ima dosta. U salu dnevno ide preko 6 žena, a u čekaonici od 7 - 10 h fali puno stolica, dok poslje 10 h ima puno slobodnih...

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    ja sam danas bila gore i gotova sam bila prije 8h,išla na dogovor a pošto počinju raditi od 13.1 onda sam dobila duhfaston da malo pomaknemo mengu za koji dan,ka d se otpuste punkcije i transfere nema više nikoga tako da ko je za dogovor barem neće čekati dugo.

  12. #112
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    orhideja i Jo1974, vas dvije kao da pričate o dvije različite bolnice ste sigurno obje bile na VV-u?

  13. #113
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    orhideja i Jo1974, vas dvije kao da pričate o dvije različite bolnice ste sigurno obje bile na VV-u?
    hh, a ustvari obije jednako govorimo. do 10 gužva....poslje puno mirnije

  14. #114
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj mari80 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam bila na vv i upoznala dr Alebica. Malo mi je bezveze kad je rekao da dodjem krajem sijecnja izvadit hormone,jer ne priznaje hormone iz iz drugih bolnica... a mogla sam lijepo danas doci s uputnicom i odradit te pretrage. Ovak sad iskljcivo radi toga moram u sijecnju u zg a to mi je sto dodatni trosak sto dadatna gnajavza jer nisam iz zg...Muz mi je danas raduo spermiogram, hoce li oni njega kad bude nalaz gotov nazvati i reci mu kakav mu je nalaz. Ili ce dr cekati do kraja sijecnja akd sam sljedeci put narucani. Thanks curke.. Jel jos netko od vas jutros bio na pregledu. TinaH??
    eej mari ja idem 6.12 kod doktorice..da na vv priznaju nalaze samo od njih,ali mene je prvo moj ginekolog poslao raditi te nalaze hormone,spermiogram pa kad sam to napravila onda na pregled..a nalaz od spermiograma trebas dobit na kucnu adresu jer mi kad smo dosli pitali su nas na salteru
    ali dolazimo po nalaze ili hocemo postom,i stigli nam za dva tjedna i hormoni i spermiogram..znaci muz se trebao dogovoriti snjima..
    Dali su te pregledavali,kako to ide prvi put?

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    samo da javim da nisam uspjela mjenjat smjenu..cure sretno!

  16. #116
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam danas bila gore i gotova sam bila prije 8h,išla na dogovor a pošto počinju raditi od 13.1 onda sam dobila duhfaston da malo pomaknemo mengu za koji dan,ka d se otpuste punkcije i transfere nema više nikoga tako da ko je za dogovor barem neće čekati dugo.
    Kad ideš na dogovor isto dolaziš 3 dc?

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    da vaki trebala bi 13.1 treći dan tako smo naštimali sa tabletama .

  18. #118
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Cure, off je preseljen na Odbrojavanje možete nastaviti tamo.
    Posljednje uređivanje od Argente : 05.12.2013. at 20:18

  19. #119
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    pozz
    danas mi.je 1 dc i narucena sam 10dc na prvi pregled a mm na spermio.
    kako se racunaju dani.apstinencije i koliko dana treba biti?
    pitala se sestra kojem.doktoru zelim.i.izabrala.sam.dr. A.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Mala28 prvotno napisa Vidi poruku
    pozz
    danas mi.je 1 dc i narucena sam 10dc na prvi pregled a mm na spermio.
    kako se racunaju dani.apstinencije i koliko dana treba biti?
    pitala se sestra kojem.doktoru zelim.i.izabrala.sam.dr. A.
    preporuca se 2-5 dana apstinencije, znaci zadnji keks u ponedjeljak ujutro najkasnije (u srijedu ste na pregledu). najbolje mozda keks za vikend i onda apstinencija.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    koliko vrijede brisevi i papa

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj nova21 prvotno napisa Vidi poruku
    koliko vrijede brisevi i papa
    godinu dana sigurno.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    hvala, postoji li mogućnost da u 1 mj ukoliko mi bude 3dc kad sam naručena krenemo odma u postupak

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    postoji, da, pogotovo jer nisi reagirala na klomifen.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Pozdrav cure, triban vašu pomoć.
    Nakon 3 neuspješna IVF u Splitu , odlučili smo se krenuti za Zagreb , VV, dr. Alebić. Sutra bi zvala za prvi dogovor, nego muči me sljedeće, kako na VV ne priznaju nalaze drugih bolnica a ja ne bih tila gubiti vrime, da li je moguće napraviti hormone i spermiogram u bilo koje vrijeme ili ima određeno kad se to radi?
    Svaka informacija bi mi dobro došla (jer ne znam niti di je bolnica) pa vas opet molim za pomoć

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Vv radi do badnjaka, hormone mozes vaditi 3-5dc kao vanjski pacijent na uputnicu. Za konzultacije i sgram zoves pocetkom ciklusa i dolazis 7-10dc. Iskreno mislim da konzultacije i sgram mozes odraditi prije bozica ako ti se tako potrefi ciklus, a za hormone ces morat cekati sijecanj...

  27. #127
    TinaH avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    sisačko-moslavačka županija
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj cvitka prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, triban vašu pomoć.
    Nakon 3 neuspješna IVF u Splitu , odlučili smo se krenuti za Zagreb , VV, dr. Alebić. Sutra bi zvala za prvi dogovor, nego muči me sljedeće, kako na VV ne priznaju nalaze drugih bolnica a ja ne bih tila gubiti vrime, da li je moguće napraviti hormone i spermiogram u bilo koje vrijeme ili ima određeno kad se to radi?
    Svaka informacija bi mi dobro došla (jer ne znam niti di je bolnica) pa vas opet molim za pomoć
    cvitka hormone moras raditi izmedu 3. i 5. dc tada moze i muz doci stobom napraviti spermiogram nek ima uputnicu A3 i onda se nemora narucivati samo morate doce do pola 10...qko nezelis gubiti vrijeme bilo bi ti najbolje da nazoves1dc i narucis se za 1 pregled kod doktorice ili doktora i to 3 dc i onda poneses uputnicu za pregled,te uputnicu za hormone i suprug za spermiogram..i kad dodes doktorica/ doktor ce ti reci sto dalje..ponesi nalaze CB i papu, i te sto trenutno imas..neces izgubiti puno vremena kod njih ti to ide brzo! Samo odma ponesi uputnice za sve da nemorate dolaziti ponovo jer ipak niste bas blizu...do bolnice nikako nije tesko doci,sad zavisi kako dolazis ja kad idem idem vlakom ili busom do zg.i onda do bolnice imas 20min.tramvajem..eto ukratko sad pitaj ako te jos nesto zanima!

  28. #128

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    72

    Početno

    Puno vam hvala na informacijama, pokušat ću se naručiti za 13. 01. to bi mi bilo idealno 4 dc mogu izvaditi hormone a muž spermiogram. I naravno obaviti konzultacije.
    Hvala još jednom i sretno!!!

  29. #129
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Pitanje? Kakav je točan naziv klinike na uputnici? VV,Merkur? Moja dr.nije znala što kliknuti,a ne znam ni ja ..Meni kod narudžbe nisu rekli da ponesem uputnicu za hormone,već samo za spermiogram za MM od opće prakse.Što treba biti na toj uputnici za hormone?

  30. #130
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Kužim,hormoni idući puta jer sam naručena na 9.dc kada je kasno za njih,ali još uvijek stoji pitanje za ime klinike na uputnici??

  31. #131

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ne treba pisati ime klinike, ali inace vv pripada pod merkur i na svim pov bolesti pise kb merkur.

  32. #132
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Ona kaže da mora kliknuti ime klinike,a pod VV je samo klinika za dijebetes,to bi značilo da mora biti Merkur...ma tu više mi moramo znati nego oni koji nas upućuju..

  33. #133
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    philipa,meni moj ginić piše na uputnicu KB MERKUR.

  34. #134
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Cure, u kakvim ste protokolima u zadnje vrijeme?
    Jeste sve u kratkima (od 3dc nadalje)? Ima koja u dugom (od 21 dana prošlog ciklusa)?
    Sve antagonist (prvo stimulacija, onda supresija)?
    Koje lijekove trošite?

  35. #135
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    menopur 24 ampule + 3centrotide 3dc-10dc.
    štoperica 10dc,
    punkcija 12dc, cefaleksin+utrogestan 3x x2 , et 17dc

  36. #136
    philipa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    philipa,meni moj ginić piše na uputnicu KB MERKUR.
    Ok,hvala u međuvremenu mi je sestra rekla KB Merkur(humana reprodukcija)...

  37. #137
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    pozz
    u sri idemo na prvi pregled, dali da nosim grafove bazalne ili ne? dali da doktoru kazem da koristim lh trakice?

  38. #138
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj Mala28 prvotno napisa Vidi poruku
    pozz
    u sri idemo na prvi pregled, dali da nosim grafove bazalne ili ne? dali da doktoru kazem da koristim lh trakice?
    Ja bih mu sve rekla, to ti može samo pomoći! Ako ga ne zanima, reći će ti!
    Sretno!
    Posljednje uređivanje od Vaki : 15.12.2013. at 12:45

  39. #139
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    Pozdrav svima, nova sam ovdje, ali vec neko vrijeme pratim raspravu i ovdje i na jos nekim forumima
    Naime, mi se trudimo nesto malo vise od godinu dana ostati trudni, i samoinicijativno smo i obavili pretrage, otisli po nekoliko misljenja i konacno se odlucili ici na V.V.
    Odradili smo u medjuvremenu folikulometriju - ovulacija je dokazana, hsg- jajnici i jajovodi prohodni, brisevi na klamidiju, ureoplazmu...- uredni, jedino je suprugu nalaz spermiograma na granici li- la, i ne desava se eto nista, a sto bi mi zelilii tako ja prosli mjesec udjem na forum, nadjem broj od V.V. i idem probati nazvati, i javi mi se odmah sestra i naruci me za ravno tjedan dana, negdje iza 10 da dodjem i da cekamo, i kaze da donesem sve nalaze koje imam, uputnicu za pregled, i uputnicu za supruga za spermiogram jer koliko sam ja shvatila, nalaz spermiograma ne priznaju niciji nego svoj. Mi smo dosli nesto prije 10, suprug je odmah svoju pretragu obavio i sa mnom ceka. Dr. Alebic je dosao oko 10 i uzimao pacijentice koje su bile u sali, tako mi je rekla sestra, a onda tek nas. Ja sam dosla na red oko 11:30, dr je uzeo i priznao apsolutno sve moje nalaze, pregledao me, i tada je vec stigao i nalaz supruga, tada nam je rekao da ce s nama na inseminaciju i da nemamo sto brinuti, te neka dodjem sljedeci ciklus izvaditi hormone. To je bilo poc. 12. mj, dosla sam u 8., izvadila krv, nisam izasla van vec me je dr. zvao svoju ordinaciju, i rekao da jos ponovim nalaze krvne grupe, rh faktora i da se javim 14.1. za dogovor za postupak. Eto to je nekako moje iskustvo, koje je pozitivno, dakle bez ikakve veze, sasvim normalno i relativno brzo sam dosla na red. Sestre su bile jako ljubazne. Dr. je prvi puta s nama razgovarao sigurno 45 minuta, drugi put nije imao vremena, ali ja to razumijem, pa nas ima more, ja sam to tek sada vidjela. Mislim da sam u sigurnim rukama, i nekako se ne bojim sta ce biti dalje.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Zodijak prvotno napisa Vidi poruku
    i rekao da jos ponovim nalaze krvne grupe, rh faktora i da se javim 14.1. za dogovor
    Nije mi jasno zašto se ovako odvratno maltretiraju pacijenti, pa nije baš da se krvna grupa i rh faktor mijenjaju iz mjeseca u mjesec, ne, al to je već za onu drugu temu. Oprosti Zodijak kaj ovako upadam, tebi sretno u postupku

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Zečurka prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasno zašto se ovako odvratno maltretiraju pacijenti, pa nije baš da se krvna grupa i rh faktor mijenjaju iz mjeseca u mjesec, ne, al to je već za onu drugu temu. Oprosti Zodijak kaj ovako upadam, tebi sretno u postupku
    vjerojatno je rijec o pretragama - markerima na hepatitis, hiv i sifilis, a ne o krvnom grupi i rh faktoru. nalaz krvne grupe i rh faktora vrijedi zauvijek, dok se markeri ponavljaju svake 2 godine.

    zodijak drago mi je da je tvoje iskustvo pozitivno, lijepo je citati da su se stvari na VV ubrzale.

  42. #142
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Zečurka prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasno zašto se ovako odvratno maltretiraju pacijenti, pa nije baš da se krvna grupa i rh faktor mijenjaju iz mjeseca u mjesec, ne, al to je već za onu drugu temu. Oprosti Zodijak kaj ovako upadam, tebi sretno u postupku
    Ne upadas, pa i je predvidjen topic da raspravljamo, mislim da to ima veze sa antihiv i tim stvarima vise...hvala i ja svima Vama zelim srecu. E da, sjetih se bolnih punkcija, naime o tome sam raspravljala sa dr. Lucingerrom i to sto je on meni rekao ima smisla; naime, rekao je ako cijelo vrijeme hranimo hormonima folikule i pospjesujemo na taj nacin sam postupak oplodnje, da potpuna anestezija jednostavno kod punktiranja uspori cijeli proces jer anestezija uspava mozak, i da su rezultati daleko losiji sa anestezijom.

  43. #143
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    vjerojatno je rijec o pretragama - markerima na hepatitis, hiv i sifilis, a ne o krvnom grupi i rh faktoru. nalaz krvne grupe i rh faktora vrijedi zauvijek, dok se markeri ponavljaju svake 2 godine.
    Stvarno, tako rijetko? Mi u RI smo morali hep i HIV vaditi svakih pola godine...to jest, ako bi se doktor sjetio sifilis uopće ne.

    Citiraj Zodijak prvotno napisa Vidi poruku
    E da, sjetih se bolnih punkcija, naime o tome sam raspravljala sa dr. Lucingerrom i to sto je on meni rekao ima smisla; naime, rekao je ako cijelo vrijeme hranimo hormonima folikule i pospjesujemo na taj nacin sam postupak oplodnje, da potpuna anestezija jednostavno kod punktiranja uspori cijeli proces jer anestezija uspava mozak, i da su rezultati daleko losiji sa anestezijom.
    Je, zato je punkcija bez anestezije svugdje po svijetu zlatni standard (sori Zodijak, ne rolam tebi, nego Lučiju)

  44. #144

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Zodijak prvotno napisa Vidi poruku
    Ne upadas, pa i je predvidjen topic da raspravljamo, mislim da to ima veze sa antihiv i tim stvarima vise...hvala i ja svima Vama zelim srecu. E da, sjetih se bolnih punkcija, naime o tome sam raspravljala sa dr. Lucingerrom i to sto je on meni rekao ima smisla; naime, rekao je ako cijelo vrijeme hranimo hormonima folikule i pospjesujemo na taj nacin sam postupak oplodnje, da potpuna anestezija jednostavno kod punktiranja uspori cijeli proces jer anestezija uspava mozak, i da su rezultati daleko losiji sa anestezijom.
    Eheerrmm, ta anestezija traje toliko kratko da čisto sumnjam da išta dopre do folikula. Ali valjda on bolje zna zašto tako govori.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Dopre do folikula jer jajne stanice pacijentica koje su prosle anesteziju moraju u drugaciju obradu. Ali to da su rezultati losiji je cista glupost.

    Argente i ja sam se iznenadila, pitala sam dr.a. sad na zadnjim konzultacijama, provjerio je kad sam zadnje radila jer je mislio da trebam ponovit - cinilo mu se da sam duze kod njega nego sto jesam

  46. #146
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    Ne znam, ali kako je meni Lucinger objasnio, meni to ima smisla.

  47. #147
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    A osim toga sto mi zvuci logicno, sigurna sam da to ne rade bez anestezije kako bi nas dodtano patili, pos. ne dr. Lucinger koji radi privatno sada, jednostavno smatraju to tako kako su meni rekli i ja im nemam razloga ne vjerovati, i sigurna sam da to kud i kamo bolje znaju od mene. Svaka bolnica ima svoj stil, odnosno ucenje pa se svako moze presaltati gdje mu pase, ja isto mislim probati ako cu morati, i ako mi to bude sve skupa prestresno i prebolno, ne mislim ici dalje.

  48. #148
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Zodijak prvotno napisa Vidi poruku
    Ne upadas, pa i je predvidjen topic da raspravljamo, mislim da to ima veze sa antihiv i tim stvarima vise...hvala i ja svima Vama zelim srecu. E da, sjetih se bolnih punkcija, naime o tome sam raspravljala sa dr. Lucingerrom i to sto je on meni rekao ima smisla; naime, rekao je ako cijelo vrijeme hranimo hormonima folikule i pospjesujemo na taj nacin sam postupak oplodnje, da potpuna anestezija jednostavno kod punktiranja uspori cijeli proces jer anestezija uspava mozak, i da su rezultati daleko losiji sa anestezijom.
    Vuk Vrhovec i privatna ordinacija dr Lučingera jedine su u HR, a valjda i u Europi, koje ne nude mogućnost odgovarajuće anestezije prilikom malog kirurškog zahvata koji se zove aspiracija folikula.

    Više puta smo čuli smiješne i na nikakvim dokazima utemeljene tvrdnje dr Lučingera o razlozima zbog kojih ne nudi mogućnost anestezije, ali budući da smo sada na temi VV, zanima me kakvo objašnjenje za aspiraciju "na živo" imaju liječnici sa VV?


    Kakva objašnjenja vam daju kad pitate za mogućnost anestezije?
    Budući da smo na temi VV,
    Posljednje uređivanje od Inesz : 18.12.2013. at 10:20

  49. #149

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Glavni argument je nedostatak prostora.

  50. #150
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    I ja sam čula da je nedostatak prostora istaknut kao objašnjenje za nemogućnost anestezije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •