Stranica 82 od 82 PrviPrvi ... 3272808182
Pokazuje rezultate 4,051 do 4,061 od 4061

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

Datum pristupanja
    Sep 2013

Početno

Čestitke little Ivy [emoji16] odmah je lakše čekati betu

Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk

Datum pristupanja
    Apr 2016

Početno

Draga Ivi cestitammmm! :D Elvi sretno!

Datum pristupanja
    Apr 2016

Početno

Cure da vas pitam, neodlucna sam: uzeti hatching,embrioglu ili oboje? Kakvo je vase misljenje? Da se opredjelim za jedno ili ipak uzeti oba? Neznam kako hatching i embrioglu idu zajedno

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Ja sam sad uzela oboje, a vrlo vjerojatno cu i slijedeci put bez obzira sto ovaj put nije uspjelo.

Datum pristupanja
    Apr 2016

Početno

Tako sam i ja mislila, najvjerovatnije cu uzeti oboje ako povecava sanse. 2018 je nasa godina Romi

little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

uzela oboje. sto god povecava šanse dobro dođe.

Datum pristupanja
    Sep 2013

Početno

I mi smo uzeli oboje jer smo imali samo jednog smrzića.

Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk

Datum pristupanja
    Nov 2017

Početno

Rominka jako mi je žao, Ivy od srca čestitam.

Datum pristupanja
    Dec 2015

Početno

Pozdrav svima! Cestitam svim saborkama koje su u skorije vrijeme postale mame i zelim srecu svima koji ocekuju embrio transfere, i srecu u postupcima generalno.
    Ja sam bila aktivna prije godinu dana kada je moj muz imao operaciju Micro Tese, nakon koje nije pronadjen nijedan spermic. Nakon toga smo napravili pauzu dok smo razmislili kako i sta dalje. Odlucili smo se za donaciju sperme u klinici Pronatal Repro u C.B. Imamo zakazane konsutacije 15.12. Koliko vidim vecina vas je isla ili u Pronatal ili u PFC i komentari su pozitivni kako za jednu tako i za drugu kliniku. Ja sam odabrala Pronatal jer je to bila i preporuka embriologa koji mi je ujedno i savjetovao da ukoliko se odlucimo za donaciju da idem na proces inseminacije, jer su svi moji nalazi u redu. Znam da je postotak uspjesnsti ove metode nizak, ali nekako vjerujem da cu uspjeti. Da li je neko imao iskustva sa inseminacijom? Veliki pozdrav za sve!

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Lopuzice, ne znam odakle ste i placate li sami. Pretpostavit cu da placate. U tom slucaju, meni je van pameti, bez obzira na tvoju ok situaciju ici na inseminaciju. Kad vec potezete toliki put, upustate se u te vode, placate postupak, nije li bolje ici u ivf, zbog sansi. S druge strane, godine idu, i pocinjati s inseminacijom u tvojim, u Cekoj....ne znam. Ja zaista ne bih. Mukotrpni su ti postupci. Kolike su sanse sa inseminacijom? Tko ti je to preporucio? Cesi? Inace, mi smo se pred dva tj vratili iz CB pa ako ti bilo sto zatreba vezano za grad, od smjestaja, do restorana, izleta javi se.

Datum pristupanja
    Dec 2015

Početno

Romanika, hvala na iskrenom odgovoru. Htjeli smo da probamo sa inseminacijom bas iz razloga sto je povoljnija i zato sto inseminacijom ne narusavam svoje zdravlje jer ne moram imati stimulaciju, a kao sto si i rekla ti postupci su mukotrpni. Ineseminacija je 900 eura, a IVF oko 3200 e. Jos uvijek razmisljamo, nisamo donijeli konacnu odluku, zato sam i htjela da se konsultujem sa vama.
    Hvala u svakom slucaju. Ako mi bude potrebna pomoc oko bilo cega, javicu ti se.

Stranica 82 od 82 PrviPrvi ... 3272808182

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •