Stranica 52 od 52 PrviPrvi ... 242505152
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,564 od 2564

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Kad smo bili u PFC-u spavali smo nedaleko od klinike,ali oni su ti se selili tako da bi to sad bilo daleko. U Pragu se nadje daleko povoljniji smjestaj nego u CB, samo posebno treba obratiti paznju na parking. Odustali smo od njih jer su se vodili idejom da sam mlada pa su moje kontrole bile bazirane na hormonima. A CB su bili detaljniji i tu se otkrilo stosta. Inace, mislim da su PFC suzdrzaniji i profesionalniji u odnosima dok se u CB Ljiljala i Biljana postavljaju kao da se znamo godinama i tjese te (sto mi se ne svidja previse, ali znam da je svaki postupak 50:50 sansa ne diraju me previse ti njihovi izljevi ljubaznosti i tjesenja i podrske).
    U Ceskoj je hrana jeftina, pa se jede po restoranima. Neisplativo ti je kupovati hranu pa spremati si naknadno. Naravno. Ako idete samo u postupak pa ste tamo nekih 8/9 dana.
    Yubi, neugodno ne rijesava nista. Neka oni to dobro rasprave i poduzmu nesto. Tako nesto se nije smjelo dogoditi. Losa reklama. Ispadaju neozbiljni, neprofesionalni. Zelim da sto prije rijese i donesu neki pametan zakljucak.

Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Evo cure samo da vam javim da mi se B javila nakon njihovog sastanka s mailom da se cijeli kolektiv osoblja klinike ispričava na učinjenom propustu,te da će osobe odgovorne za lijekove imati posljedice i kaznu većih razmjera,da je ovo velika njihova pogreška i da pošaljem svoje podatke kako bi mi napravili povrat novca (trošak ne samo neispravnog Menopura već cijele stimulacije svih ljekova) jer su se odgovorni ljudi klinike tako dogovorili/odlučili.
    Stvarno nam je žao osoba koji će imati kazne zbog ovoga,to nam nikako nije bila namjera,Samo smo potraživali svoja prava i imali potrebu kliniku uputiti na njihove propuste.
    Eto cure,ispali su na kraju korektni i smatraju se odgovornim za ovo što se dogodilo.Evo mi B taman poslala mail da je zahtjev za povrat novca poslan.

Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Super
    Sad ces sa manje briga u slijedeci postupak
    Posljednje uređivanje od maritas : 28.03.2017. at 14:17

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Citiraj Yubi prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure samo da vam javim da mi se B javila nakon njihovog sastanka s mailom da se cijeli kolektiv osoblja klinike ispričava na učinjenom propustu,te da će osobe odgovorne za lijekove imati posljedice i kaznu većih razmjera,da je ovo velika njihova pogreška i da pošaljem svoje podatke kako bi mi napravili povrat novca (trošak ne samo neispravnog Menopura već cijele stimulacije svih ljekova) jer su se odgovorni ljudi klinike tako dogovorili/odlučili.
    Stvarno nam je žao osoba koji će imati kazne zbog ovoga,to nam nikako nije bila namjera,Samo smo potraživali svoja prava i imali potrebu kliniku uputiti na njihove propuste.
    Eto cure,ispali su na kraju korektni i smatraju se odgovornim za ovo što se dogodilo.Evo mi B taman poslala mail da je zahtjev za povrat novca poslan.
    super! reakcija je brza, poštena i svaka čast. naravno da će biti posljedica! pa mora ih biti. ne možeš biti tako naivna pa misliti da se nakon takvog propusta neće ništa dogoditi, da neće nitko odgovarati. sad će se i protokoli mijenjati, postrožiti, možda će se i protokol davanja lijekova parovima tkđ malo postrožiti i promijeniti. i to je sasvim u redu, dapače. uočen je propust, koji je moga imati gore posljedice, ukazano im je na njega, obeštetit će vas kao par, unijeti promjene u svoje poslovanje i nadajmo se da se to više neće događati. žao mi je da nakon neuspjeha i neugodnog iskustva još i ovo ste morali proći. ali svaka škola košta. drž'te se sada

Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    super! reakcija je brza, poštena i svaka čast. naravno da će biti posljedica! pa mora ih biti. ne možeš biti tako naivna pa misliti da se nakon takvog propusta neće ništa dogoditi, da neće nitko odgovarati. sad će se i protokoli mijenjati, postrožiti, možda će se i protokol davanja lijekova parovima tkđ malo postrožiti i promijeniti. i to je sasvim u redu, dapače. uočen je propust, koji je moga imati gore posljedice, ukazano im je na njega, obeštetit će vas kao par, unijeti promjene u svoje poslovanje i nadajmo se da se to više neće događati. žao mi je da nakon neuspjeha i neugodnog iskustva još i ovo ste morali proći. ali svaka škola košta. drž'te se sada
    Stvarno se nismo nadali povratu novca,mislili smo da ako krenemo potraživat novac da će bit "natezanja" s njima,pa bezbroj mailova i sl. a stvarno nemamo živaca još i za to.Onda ste me vi cure ovde potakle/podržale za tu "akciju" i eto..hvala vam na savjetima i podršci
    Mora bit da s ovim mojim slučajem sam pokrenila pravu revoluciju u klinici s tim da će sada biti dodatno pažljiviji prema nama i nadam se svakoj od vas pomogla ovim iskustvom.

Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Citiraj maritas prvotno napisa Vidi poruku
    Super
    Sad ces sa manje briga u slijedeci postupak
    Maritas,znamo dobro svima koja nam je najveća briga nažalost..al kako si i sama rekla,jedna briga manje za slijedeći postupak,a i to je nešto

Datum pristupanja
    Dec 2012

Početno

Rominka i Yubi hvala vam. Sigruno cu imati jos pitanja pa se javim. Idem malo procackati smjestaje u blizini klinike. Mozda nadjem nesto povoljno. Ma da klinika preporucuje hotel 65€ s doruckom ili neki apartman 50€, sto se oboje cini uredu.

Yubi, drago mi je za povrat novca, to je najmanje sto su mogli napraviti. Po meni su trebali cijeli novac postupka refundirati, ako si im nesto platila. Jesi li ti putovala do njih pa su ti tamo rekli da nema nista, ili?

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Bananka, Prag ti je super povezan, a i taxi je jeftin, pa mozes prosiriti pretragu hotela, b&b-a oko klinike. Inace imas i za duplo jeftinije smjestaja koji je odlican. Mislim da ako sama potrazis mozes bolje proci. Ali smjestaj je tako mala stavka u odnosu na sve ostalo tako da...

Yubi, neka si reagirala. To je zaista bio veliki propust i povrat novca je najmanje sto su mogli uciniti. Iako ostaje gorak okus, ali sasa zaboravi na to i fokusiraj se na daljne korake.

Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Citiraj Bananka prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka i Yubi hvala vam. Sigruno cu imati jos pitanja pa se javim. Idem malo procackati smjestaje u blizini klinike. Mozda nadjem nesto povoljno. Ma da klinika preporucuje hotel 65€ s doruckom ili neki apartman 50€, sto se oboje cini uredu.

Yubi, drago mi je za povrat novca, to je najmanje sto su mogli napraviti. Po meni su trebali cijeli novac postupka refundirati, ako si im nesto platila. Jesi li ti putovala do njih pa su ti tamo rekli da nema nista, ili?
    Bananka,mi smo bili kod njih jer smo imali dogovor s njima da već budemo kod njih od prvog dana stimulacije,prve folikulimetrije,u biti da sve radimo kod njih.
    Nakon mog drugog uzv doktor je odlučio da prekinemo postupak ponajviše zbog nikakve reakcije na određenu stimulaciju.
    Ne znam ništa o cjenama što se tiče smještaja u Pragu,ali znam da smo mi apartman sa spavaćom sobom u centru grada u Češkim B. noć plačali po 30 € ,i apartman je bio stvarno luksuzan s odličnom lokacijom.Jedino što smo platili još dodatno 35€ za parking ,ne po danu,već taj iznos za cijeli period boravka.

Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Bananka, Prag ti je super povezan, a i taxi je jeftin, pa mozes prosiriti pretragu hotela, b&b-a oko klinike. Inace imas i za duplo jeftinije smjestaja koji je odlican. Mislim da ako sama potrazis mozes bolje proci. Ali smjestaj je tako mala stavka u odnosu na sve ostalo tako da...

Yubi, neka si reagirala. To je zaista bio veliki propust i povrat novca je najmanje sto su mogli uciniti. Iako ostaje gorak okus, ali sasa zaboravi na to i fokusiraj se na daljne korake.
    Tako je Rominka,sve ružno ćemo zaboraviti,a sad nakon ovoga triba ponovo pokupiti i sastaviti "zadnje" "trzaje" snage,strpljenja i živaca i lagano opet s optimizmom u nove pobjede.

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Dobila sam protokol, bez datuma. Estrofem i prednisnon, a ako sam dobro shvatila kasnije se uvodi i utrogestan. Jedino me muci sto nigjde nisu spomenuli heparin pa sad cekam odgovore. Inace, cekam rezultate briseva i pape, hormona i sutra idem na dogovor za biopsiju endometrija. Jeeej

Datum pristupanja
    Dec 2011

Početno

Go Rominka, go!!!

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Stigao novi protokol sa fraxiparinom od drugog dana. Malo sam ljuta sad na njih. Zasto je potrebno postavljati pitanja i pitanja kad imaju karton....

Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017

Početno

Stigao novi protokol sa fraxiparinom od drugog dana. Malo sam ljuta sad na njih. Zasto je potrebno postavljati pitanja i pitanja kad imaju karton....
    Bravo! Još malo pa ideš po ostvarenje želje Veseli se tome,a ljutnju pusti nek odmara,ona je nebitna.

Stranica 52 od 52 PrviPrvi ... 242505152

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •