Stranica 103 od 103 PrviPrvi ... 35393101102103
Pokazuje rezultate 5,101 do 5,108 od 5108

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Javili su mi se povratno iz genesisa (nazvali na mob.). ERA test 890 eura kod njih. Jedanput se radi ako potrefe ako ne dva put?i/!ili drugi put kosta manje..objasnila protokol i mislim da se to radi za FET...NK ne rade ali oni automatski daju intralipide 3x na dan ET, + bete i 3. X zaboravila provjerit cu....ERA test je pogodan u NS do godine dana i vrijedi za naredne cikluse ne samo za ciklus poslije ERE...
    Prag ERA 1000 eur ciklus nakon rade FET... NK 70 eur
    Cekam mail sa dodatnim objasnjenjima...
    A koja je razlika u pretrazi između N. Sada i Praga, kad kod jednih vrijedi godinu dana, a kod drugih samo ciklus iza Era-e?
    I kako može vrijediti samo 1 mjesec kad se nalazi čekaju min 45-60 dana?
    Što znači da daju intralipide? Ako se ide k njima u postupak?

Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017

Početno

Upravo se i ja pitam isto...zato cekam mail...nalaz se ceka oko 2/3 tjedna...to znaci da oni ne rade test na NK stanice da bi davali intralipidne infuzije jer im nije to preduvijet...to je njima isto kao sto u praga svima daju decortin...

Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017

Početno

Dali se receptivnost mijenja s ciklusima (sorry ak je glupo pitanje?)

Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017

Početno

Tasha koja uputnica treba za NK stanice na Rebru A3 crvena? Sto tocno treba pisati na uputnici?

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo se i ja pitam isto...zato cekam mail...nalaz se ceka oko 2/3 tjedna...to znaci da oni ne rade test na NK stanice da bi davali intralipidne infuzije jer im nije to preduvijet...to je njima isto kao sto u praga svima daju decortin...
    Da li je za intalipide preduvjet da nk stanice nisu ok? Ja sam radila taj nalaz u 3 mjesecu i nk su mi bile dobre, ali sam dobila i intralipide ( 3 ukupno do negativne bete) ... jedino nisam pristala na decortin jer mi uneredi guk.
    Nekako me Genesis iz N. Sada nije uvjerio u ozbiljnost, pa sve rečeno uzimam sa rezervom, i više se vodim za onim što su mi rekli u Pragu.

Datum pristupanja
    Feb 2013

Početno

Nisam si spremila tu uputnicu da pogledam ali znam da mi je gin pisala nk stanice na crvenoj uputnici...ne moraš se naručivati, samo dođeš u zelenu zgradu i javiš se na šalter bilo koji dan.

Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017

Početno

Zenice naisla sam na netu pa mozda neka korist i
    od stranice: www.eggdonationfriends.com

Datum pristupanja
    Dec 2015

Početno

Ukrajinska banka:

Egg donor screening

All egg donors are screened according to the list of tests provided below and are rescreened immediately before starting the program.

Before being qualified for the participation in the egg donation program,`the fertility assessment of each candidate is carried out. This assessment includes hormonal testing for AMH level and ovarian evaluation, based on ultrasound examination during which antral follicle count is performed. General Egg Donor Testing and Physical Examination are performed to evaluate an egg donation program applicant’s personal and family medical history, to exclude the possibility of the potential risks to the candidate’s health and the children who will be born in the result of her egg donation.

Egg donor examinations ( Infectious Disease Testing):

HIV 1, 2 & 0
    Hepatitis B
    Hepatitis C
    Syphilis
    Gonorrhea
    Chlamydia
    Egg donor Genetic testing:

Kariotype
    Cystic Fibrosis
    Fragile X
    We will ensure any further genetic screening of the donors whose biological material has been supplied by First Egg Bank in case of necessity and on request of our clients and partner clinics.

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •