Stranica 122 od 122 PrviPrvi ... 2272112120121122
Pokazuje rezultate 6,051 do 6,069 od 6069

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Inada, ja sam po protokolu pila Prednison/Decortin kod nas do 12 tj. Do potvrdjene trudnoce sam pila 10 mg, zatim do kraja 11 tt 5mg i 12tt sam smanjivala i zavrsila s njime. Nemoj na svoju ruku prestajat, savjetuj se prije. I, cestitam od sveg srca

Datum pristupanja
    Mar 2011

Početno

Pitala sam u klinici rekli su mi da kako pise u otpusnom do kraja kutije, samo da prestanem. Ja pijem od 5mg

Datum pristupanja
    Apr 2019

Početno

I ja sam dobila uputu da popijem jednu kutiju. Ja sam pila po pola tablete dnevno, dakle 40 dana. Nakon što sam popila tu kutiju, prestala sam ih piti.

sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Citiraj inada prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam cure! Jucer 15dpt beta 1747, meni se cini jako velika, vracena 1 blastocista. 30.12. imamo zakazan uzv.
    Inada, čestitaaaam!!!! Je, beta je stvarno lijepa i velika, samo kad se sjetim moja je prvi put 13dnt bila 2401, isto nakon jedne blastice (starija curka )
    Prednison do kraja kutije, 40 dana pola tbl.

Drage cure, mi razmišljamo o idućoj godini i našem zadnjem transferu jer imamo još zamrznuto, pa možda bude i treća srećica (vj opet u 6.mj)

Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017

Početno

Cestitam inada i moja beta je bila sl. 1733 curka je sretno
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 20.12.2019. at 11:06

Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006

Početno

Sejlaaaaa, kako vam je dobro krenulo, bilo bi predivno! Hocete li familijarno u Prag ili solo?

sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Sejlaaaaa, kako vam je dobro krenulo, bilo bi predivno! Hocete li familijarno u Prag ili solo?
    Hvala draga, pa evo vidjet ćemo, ali sve više maštam i veselim se odlasku, nastavljamo trend: 6/12, 6/16 i 6/20 Pa kako bude, doma već imamo ostvarenje svih snova, ali želimo još dati priliku ovome što imamo, pa kad bi se ostvarilo ajme sreće
    Imamo još vremena, al kad se zahukta i krenu pripreme, pisat ću Dotad vas pratim i svima želim svu sreću
    Posljednje uređivanje od sejla : 21.12.2019. at 08:31

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Ja sam isto dobila 1 kutiju 20 komada ali sam u dogovoru sa svojim doktorom malo produzila konzumaciju istih. Sinoc sam bila na pregledu i vidjela se 2 srca kako kuckaju Sretni praznici

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Alondra koje predivne vijesti!!! Čestitam!
    Sretan Božić svima koji slave!

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Pozdrav nova sam na forumu moj muž je radio biopsiju i nažalost nije bila uspješna. Tako da smo odlučili na spermu donora u Pragu. Molim konkretne odgovore jel mi može netko reći kako to ide preko hzzo koliko financiraju i koliko se čeka?

sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

MarijaLena, dobro nam došla I mi smo bili na donaciji preko hzzo-a, samo što se radilo o js. Potrebno im je dostaviti liječničku dokumentaciju iz koje je vidljivo da je donacija jedini mogući način ostvarenja trudnoće, te zahtjev za podmirenje troškova liječenja u inozemstvu koje ispunjava dr mpo. Čeka se par mjeseci, ovisi...
    Nažalost, refundiraju samo djelomično, oko 1000 E (ako se nije što u međuvremenu mijenjalo).
    Jeste li odlučili o praškoj klinici, ili još razmatrate? Moj je savjet poslati mail na više njih, pa odlučiti koja vam se čini najboljim izborom za vas
    Sretno u planiranju !!!!!
    Posljednje uređivanje od sejla : 03.01.2020. at 13:56

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Alondra!! Prelijepe vijesti draga! Veliko bravo za vas troje junaka Srecna Niva godina svima!

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Bok cure Dakle, naša priča se puno prebrzo razvija, i tako eto nas nakon mjesec i pol od početka već u istraživanju klinika po Pragu -.- Trebamo savjet: je li pametnije raditi TESE u Hr pa voziti smrznuto tkivo u Prag, ili raditi tamo? Ako se ne nađe materijala opcija je donor. Da li sve klinike usklađuju po izgledu, obrazovanju i krvnoj grupi? Ako bude materijala radili bi PGD. U cijeloj toj priči - PFC, Pronatal ili Europe IVF? Ja za sad naginjem prema PFC jer je dr tamo vrhunska, ali me plaši ovo da nju nitko ni ne vidi :/ Help

sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Osobna je odluka, ali ipak nekako mislim da je najbolje sve odraditi tamo. Nadam se da ćete uspjeti tako, no ukoliko ipak dođe do potrebe za donacijom, donor se bira prema osnovnim fizičkim kaakteristikama (građa - tt i tv, boja kose i očiju, krvna grupa). Odabir klinike je po meni stvarno subjektivan, odlučuju sitnice Sretno i dalje

Alondra, čestitke i samo sretno do samog kraja

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Hvala, sejla!

Datum pristupanja
    Oct 2019

Početno

Hvala Durmire i Sejla i od mene Pink F. Mi smo imali nakon biopsije zaledjen materijal u Sloveniji, ja sam se raspitivala kako da ga prebacimo do BiH ili Praga, nikad mi niko nije odgovorio, a sto se tice carine rekli su mi da trebaju posebne dozvole pa smo mi na kraju na suprugovo insistiranje odustali od tog materijala. Slazem se sa Sejlom i mislim da je bolje raditi sve na jednom mjestu. Klinike su zaista sve dobre mislim da greske nema koju god izaberete. Sretno vam!

Datum pristupanja
    Dec 2019

Početno

Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Durmire i Sejla i od mene Pink F. Mi smo imali nakon biopsije zaledjen materijal u Sloveniji, ja sam se raspitivala kako da ga prebacimo do BiH ili Praga, nikad mi niko nije odgovorio, a sto se tice carine rekli su mi da trebaju posebne dozvole pa smo mi na kraju na suprugovo insistiranje odustali od tog materijala. Slazem se sa Sejlom i mislim da je bolje raditi sve na jednom mjestu. Klinike su zaista sve dobre mislim da greske nema koju god izaberete. Sretno vam!
    Meni su rekli iz PFC da se moze prenjeti i dali mi kontakt neke firme da ih kontaktiram, a iz Europe IVF su rekli da nije nikakav problem i da ce oni to izorganizirati da nama bude lakse. Kao unutar EU nije neka drama. Mi bi mozda radije kod nas napravili TESE jer imamo super urologa, a i mozda bi bilo lakse tamo da je on pokretan, a ne da ga razrezuckaju isti dan kad meni bude punkcija. Ali nismo pametni zapravo, vazemo jos sve. Puno odluka :/

Datum pristupanja
    Jan 2020

Početno

Pozdrav, supruga i ja smo se odlučili ići u češku na donaciju jajnih stanica. Čitao sam malo o tome, pa mee zanimaju preporuke/iskustva... u koju kliniku otići?
    hvala vam na svim odgovorima...

sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Pozdrav Ljubek12,
    evo mi smo prošli donaciju js, i imamo doma dva uspjeha iz prve Mi smo bili u Pronatalu u Pragu. Ovo ljeto planiramo na zadnji transfer preostalih smrzlića. Ukoliko imate nekih pitanja i nedoumica, pitajte Uvijek mi je drago cuti kako napreduje netko sa slicnom pricom

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •