Stranica 112 od 149 PrviPrvi ... 1262102110111112113114122 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,551 do 5,600 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #5551

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Beta je 1423. U soku smo!
    Čestitam od srca i želim mirnu i zdravu trudnoću. Uživajte u svakom trenutku. Zasluženo.

    Hvala puno na odgovoru. Ja sam jako umorna od tih klinika. Moj dojam je da je sve to veliki biznis, a o individualiziranom pristupu ni govora. Kao ni o sagledavanju onoga što se s pacijentima događa tijekom i poslije stimulacije. Sve ide po špranci pa kome upali, upali. O cijenama uopće neću. Iscijedilo nas je par zadnjih godina.
    Ja još uvijek imam svoje ovulacije i stanice, ali su mi savjetovali donaciju jer misle da trudnoća ne uspijeva zbog loše kvalitete mojih stanica (napunila 40 u lipnju). Bila u pfc na donaciji u kolovozu, rezultat oplodnje lošiji nego što je bio s mojim vlastitim stanicama. Štitnjača me baš rastura još od tog postupka. Želimo pokušati još jednom, no ne znam kako ni što ni gdje. I da li uopće. Već mi je dosta svega. U pfc imamo pravo na doplatu do All inclusive jer smo se tako dogovarili pa je to nešto prihvatljivije cijenom, no ne znam da li ići u prirodnom ciklusu na FET ili se opet uskladiti s donoricom pa ići na svježi transfer. Voljela bih da netko od njih nešto preporuči, no mislim da ću tu temu morati pokrenuti ja ili doći s gotovim prijedlogom. Ide mi užasno na živce da odgovore moram tražiti po forumima.

  2. #5552

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Cure ja sam upravo bila kod hematologa na Rebru, koji mi nije htio napisati za taj heparin, nego da mi to moraju/trebaju u Petrovoj, ali ako oni nebudu onda neka dodjem kod njega i ostavim nalaz u koverti, i da će onda on “probati” Itd Itd
    Tko je tu lud?

  3. #5553
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sanrio ne treba ti aspirin kraj ckexana!
    Ne samo tako sturo odgovarati bez da se nesto ne provjeri!
    I te kako se moze aspirin uzimati zajedno s clexanom sa 12 sati razmaka!!!!

  4. #5554
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Rominka cestitam od srca
    I bilo je vrijeme da budu lijepe vijesti

  5. #5555

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Draga Rominka, cestitam od srca ❤
    Sva sam se najezila.
    Zelim ti ugodnu i skolsku trudnocu. Sretna sam zbog tebe kao da sam ja trudna!

  6. #5556

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hueber tocno, njih nije briga za nas prije ni poslije.. ma koma...
    Ja se samo vrtim u krug sa tim nalazima, skupljam uputnice i termine.. sami smo svoji menađeri...
    totalno me neka tuga ulovila jer smo apsolutno same u tome, osjecam se da samo moljakam i u strahu sam tko će gdje povisiti ton, i kako ću proći i da li ću dobiti to sto mi treba..
    a ovi u Pragu isto, kada im ne pase onda ni ne odgovaraju na mail.
    Sramota, za te novce.. totalno mi je moral pao

  7. #5557
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Lovelife hvala na pitanju evo trudno...doma na komikacijama od prvog dana..malo dosadno al dobro..18 tt i jos ne mozemo doc k sebi...curica je

  8. #5558

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Rominka čestitam, pročitala sam ovaj forum od početka i drago mi je da vam je uspjeloo.Sretno do kraja!!!

  9. #5559
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Lovelife ja placan clexane nedaju ga nasi jer nemam indikacije za clexane...meni je bio dio protokola s kojim sam konacno zacela..al ti ga nasi nece dati ako hematolog ne da odobrenje po nalazima...10 injekcija 324 kn pa si izracunajte...jedino me muci sto mi nitko ne zna rec do kada da ga uzimam...

  10. #5560
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Sara79 Zar mislis da bi nesto pisala napamet na ovoj temi...provjereno kod hematologa s Vinogradske dr. Frkovic-Solomon i dr. iz PFCa nakon toga...
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 16.09.2019. at 16:19

  11. #5561

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Zenica75, drago mi je da si dobro, neka samo tako ostane..
    Znaci hematolog daje zeleno svjetlo i onda ga ovi u Petrovoj na recept ili kako?

  12. #5562
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sara79 Zar mislis da bi nesto pisala napamet na ovoj temi...provjereno kod hematologa s Vinogradske dr. Frkovic-Solomon i dr. iz PFCa nakon toga...
    Ne znaju svi hematolozi sve i ne znaju svi ispravno lijeciti pacijente!!!

  13. #5563
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Lovelufe
    Ne znam gdje se lijecis/vodis u Petrovoj? Ako ne tvoj ginekolog bi ti trebao dat recept al po upiti naseg hematoga..znaci trebala bi obaviti sve nalaze kojima ce se vidit jer imas i indikacije za heparinom...i onda ide na recept!
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 16.09.2019. at 16:24

  14. #5564

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Zenica75 a na temelju čega si ti, koje mutacije, daješ heparin?

  15. #5565

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Lovelufe
    Ne znam gdje se lijecis/vodis u Petrovoj? Ako ne tvoj ginekolog bi ti trebao dat recept al po upiti naseg hematoga..znaci trebala bi obaviti sve nalaze kojima ce se vidit jer imas i indikacije za heparinom...i onda ide na recept!
    Pa ja imam PAI heterozigot 4G/5G

  16. #5566
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Visikorizicni cimbenici su F V leiden, F II, protein S i C, F VIII meni su bili niskorizicni..ovo je prepisano sa mog nalaza...

  17. #5567
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Ja imam PAI homozigot 4G/5G niskorizicna +mthfr homozigot divljeg tipa...tako da placam clexane..postoji opcija da ides na komisiju al mi se nije dalo zezat jad bi bio ishod isti..
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 16.09.2019. at 16:33

  18. #5568

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    1

    Početno


  19. #5569
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Rominka nemaš pojma kako me razveselila tvoja vijest. Ne znam zašto, ali zapela si mi za oko na ovom forumu, možda baš zbog stila kojim pišeš i živiš, hrabra i kad to nije bilo lako.
    Uživaj u svojoj trudnoći.

  20. #5570

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Rominka, čestitam od srca!

  21. #5571

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Lovelife ja placan clexane nedaju ga nasi jer nemam indikacije za clexane...meni je bio dio protokola s kojim sam konacno zacela..al ti ga nasi nece dati ako hematolog ne da odobrenje po nalazima...10 injekcija 324 kn pa si izracunajte...jedino me muci sto mi nitko ne zna rec do kada da ga uzimam...
    Koliko se sjećam s foruma, Vi ste bili u PFC-u, kao i ja. Ako se sjećate sestre Slađe, ona je meni dala preporuku za hematologa u Beogradu. Možete obaviti konzultacije i online. Pokušajte doći do sestre i pitati je kontakt podatke. Koliko sam shvatila, clexane se uzimam do poslije poroda, samo se doza uštimava s hematologom. Ne bih se pravila pametna jer nisam stigla dalje od bete pa ne znam detalje, no ako želite, pokušajte s Bg. I sretno dalje s trudnoćom. Baš sam se pitala što je s Vama jer sam iz Vaših postova doznala prve informacije o Pragu. Super da sve ide kako treba. Pozz

  22. #5572

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Hueber tocno, njih nije briga za nas prije ni poslije.. ma koma...
    Ja se samo vrtim u krug sa tim nalazima, skupljam uputnice i termine.. sami smo svoji menađeri...
    totalno me neka tuga ulovila jer smo apsolutno same u tome, osjecam se da samo moljakam i u strahu sam tko će gdje povisiti ton, i kako ću proći i da li ću dobiti to sto mi treba..
    a ovi u Pragu isto, kada im ne pase onda ni ne odgovaraju na mail.
    Sramota, za te novce.. totalno mi je moral pao
    Ma ne dajte se obeshrabriti! Imate svoj cilj i samo to trebate slijediti. Ne opterećujte se drugima koji se ne opterećuju time da razumiju Vas. Oni to ne zaslužuju. Nemamo baš puno izbora, osim dignuti glavu i biti hrabre. Samo strpljivo s tim papirima. Klinici je uglavnom bitno da ih skupite i da nigdje ne piše da je trudnoća kontraindicirana. Ostalo baš ne gledaju. Tako da ćete heparin i detalje lako rješavati poslije kad dođe do trudnoće.

  23. #5573
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hvala vam od srca! Malo je reci da smo u soku. No, idemo naprijed dan po dan, hladne glave.

    Argente i Beti3 duuugooo god sam ovdje, i kad se sve ucinilo vjecnost, eto maratonka je utrcala u cilj hvala vam drage moje <3
    Posljednje uređivanje od Rominka : 17.09.2019. at 07:56

  24. #5574
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Hvala Hueber da ne znam sto cu jer sam ja clexane dobila u protokolu kad nis prije nije upalilo mozda vise zbog prokrvljenosti +ASET =bingo! To je bilo drugacije i upalilo je e sad meni u KBC Merkur veli ginic da uzimam do ev. 37 tjedna jer cu mozda na carski...privatna ginekologica i do 6 tjedana nakon poroda..pfc u optusnom pismu se ograduje i pise da se konzultiram sa nasim hematologom...

  25. #5575

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Hueber da ne znam sto cu jer sam ja clexane dobila u protokolu kad nis prije nije upalilo mozda vise zbog prokrvljenosti +ASET =bingo! To je bilo drugacije i upalilo je e sad meni u KBC Merkur veli ginic da uzimam do ev. 37 tjedna jer cu mozda na carski...privatna ginekologica i do 6 tjedana nakon poroda..pfc u optusnom pismu se ograduje i pise da se konzultiram sa nasim hematologom...
    Da, zapravo biste trebali imati kontrole kod hematologa s nalazima krvi i po tome se uštimava doza. Zato bi bilo dobro da nađete hematologa od povjerenja koji će Vas voditi.
    Mene isto muči taj implantacijski prozor - imam dojam da je zadnji put transfer bio prekrasno. Imate li kakav savjet za mene?

  26. #5576

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hueber hvala na riječima utjehe..
    A koji dan si tu imala FET?

  27. #5577

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Hueber hvala na riječima utjehe..
    A koji dan si tu imala FET?
    Ja nisam išla na FET već na svježi postupak. Usklađivali su me s donoricom i transfer je pao na 22. dan ciklusa. Mislim da je to za mene kasno jer sam imala dvije (neuspjele) trudnoće iz ivf i u oba slučaja je transfer bio 19. dan (14+5). Moji ciklusi su oduvijek 28 dana i ovulacija mi je uvijek bila na sredini ciklusa.

  28. #5578

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hueber da, razumijem sada..
    A koliko je ta donorka dobila stanica/ koliko ih se oplodilo?
    Vjerovatno si bila rekla, ali mi se već sve pomiješalo.
    Ja se nekako nadam da ćemo dobiti vise stanica..
    Mislim, sve skupa je to takav pothvat, em organizacijski, emocionalno, financijski..

  29. #5579

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Koji doktor uopće radi ET ili FET u Pronatalu?
    Nika jesu li tebi rekli kod kojeg si doktora?

  30. #5580
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Hueber vec sam bila nemam indikacije...napravi ERA test ..procitaj si moje ranije postove...sretno

  31. #5581
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    U ned nisam znala nista.
    U pon sam saznala da sam trudna.
    Danas smo saznali za dva

    život piše svoje priče.
    Ljudi sanjaju svoje snove.
    možda se ponekad te priče i ti snovi nađu na istoj cesti i isprepletu.

    nadamo se naboljem do samoga kraja.

  32. #5582
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Rominka

  33. #5583

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hueber, našla sam tvoj post gdje pišeš o dobivenim js. Ali sam shvatila da ste dobila 2 kvalitetna embrija?
    Jesu ti oba vratili u tom ET?
    Vi ste bas htjeli svježi ET ili su vam oni tako sugerirali?

  34. #5584
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    cestitam Rominka od ❤️
    Posljednje uređivanje od makajica : 18.09.2019. at 09:55 Razlog: krivo slovo

  35. #5585
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    drage moje suborke... nisam dugo pisala nazalost ali tu i tamo Vas popratim... da ne listam sada dugo po forumu, ima li netko iskustava sa biokemijskim trudnocama ? naime ja ih dvije iza sebe... neznam da li je gore kada si odmah negativan ili pozitivan pa onda negativan pa nemas pojma sta se uopce dogada... zadnji put nas je to dotuklo... jer nam je tjedan dana beta bila pozitivna a znate i same da se covijek u takvim situacijama hvata i za mrvice ...

    unaprijed hvala !

  36. #5586
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne samo tako sturo odgovarati bez da se nesto ne provjeri!
    I te kako se moze aspirin uzimati zajedno s clexanom sa 12 sati razmaka!!!!
    Upravo tako.
    Do 34 tt prošle trudnoće bila sam na terapiji clexane i aspirina koji je tada ukinut a clexane do kraja. U ovoj trudnoći terapija je ista .
    Rominka [emoji173][emoji173]

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  37. #5587

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Rominka, ovo je nagrada za sve ove godine muke, boli i nadanja!
    Twinsi, divnoooo!

  38. #5588

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Rominka, divno!!!!
    Lovelife, dr. Mardešić bi nas trebao preuzeti kad smo gore. Barem sam ja takvu informaciju dobila kad sam pitala.
    Cure, jeste vi izvadile europsku zdravstvenu iskaznicu kad ste isle za Prag? Ili ste možda neko dodatno osiguranje platile za to vrijeme dok ste tamo? Kasno sam se sjetiila za iskaznicu.

  39. #5589

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Hueber, našla sam tvoj post gdje pišeš o dobivenim js. Ali sam shvatila da ste dobila 2 kvalitetna embrija?
    Jesu ti oba vratili u tom ET?
    Vi ste bas htjeli svježi ET ili su vam oni tako sugerirali?
    Da, jesu. Nisam se ja miješala u te odluke. Oni su to predložili i ja sam poslušala.
    I da, samo dva embrija smo dobili.

  40. #5590

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    U ned nisam znala nista.
    U pon sam saznala da sam trudna.
    Danas smo saznali za dva

    život piše svoje priče.
    Ljudi sanjaju svoje snove.
    možda se ponekad te priče i ti snovi nađu na istoj cesti i isprepletu.

    nadamo se naboljem do samoga kraja.
    Predivno! Sretno i veselo dalje.

  41. #5591

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Rominka, cestitke od srca, zasluzila si tu duplu srecu!

  42. #5592

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj makajica prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje suborke... nisam dugo pisala nazalost ali tu i tamo Vas popratim... da ne listam sada dugo po forumu, ima li netko iskustava sa biokemijskim trudnocama ? naime ja ih dvije iza sebe... neznam da li je gore kada si odmah negativan ili pozitivan pa onda negativan pa nemas pojma sta se uopce dogada... zadnji put nas je to dotuklo... jer nam je tjedan dana beta bila pozitivna a znate i same da se covijek u takvim situacijama hvata i za mrvice ...

    unaprijed hvala !
    Makajice i ja sam imala 2 biokemijske i transfer nakon toga mi je uspjelo, evo sada moja sreca spava kraj mene

  43. #5593
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Rominkaaaa

    Sad kad ste uspjele i ti i pak, čekam da Svemir/Sudbina/Onaj gore pogleda još i na Snekicu, pa da sve iz moje generacije (koje nisu odustale) budu pravedno obeštećene za ovaj predugi trk.

    Good luck i svima ostalima...

  44. #5594
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Rominkaaaa [emoji813] [emoji813]

    Sad kad ste uspjele i ti i pak, čekam da Svemir/Sudbina/Onaj gore pogleda još i na Snekicu, pa da sve iz moje generacije (koje nisu odustale) budu pravedno obeštećene za ovaj predugi trk.

    Good luck i svima ostalima...
    Ima da ju zaprašimo duplom trudnićkom prašinom pa da završimo ovu godinu u velikom +[emoji5]

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  45. #5595

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka, divno!!!!
    Lovelife, dr. Mardešić bi nas trebao preuzeti kad smo gore. Barem sam ja takvu informaciju dobila kad sam pitala.
    Cure, jeste vi izvadile europsku zdravstvenu iskaznicu kad ste isle za Prag? Ili ste možda neko dodatno osiguranje platile za to vrijeme dok ste tamo? Kasno sam se sjetiila za iskaznicu.
    Nika, ja ti nisam vadila ni euro. zdravstvenu a ni neko posebno dodatno osiguranje.
    Dr.Mardešić je na mene ostavio odličan dojam kad smo bili na konzultacijama u Pronatalu!

  46. #5596
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Draga Rominka cestitam od srca i zelim ti sve naj naj. Rekla sam ti da ce doci i nasih pet minuta. Uzivaj draga ❤️❤️❤️

  47. #5597

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    U ned nisam znala nista.
    U pon sam saznala da sam trudna.
    Danas smo saznali za dva

    život piše svoje priče.
    Ljudi sanjaju svoje snove.
    možda se ponekad te priče i ti snovi nađu na istoj cesti i isprepletu.

    nadamo se naboljem do samoga kraja.
    Draga moja Rominka kako si to lijepo napisala. Tako sam sretna zbog tebe. Nagradjena si za sve ove godine koje si tugovala. Sad uzivaj u svojim mrvicama i mazi busu. I budi sretna.
    Ti si zraka sunca svima koji vode nasu borbu. I sad sjaji za sve nas. ❤❤

  48. #5598
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka, divno!!!!
    Lovelife, dr. Mardešić bi nas trebao preuzeti kad smo gore. Barem sam ja takvu informaciju dobila kad sam pitala.
    Cure, jeste vi izvadile europsku zdravstvenu iskaznicu kad ste isle za Prag? Ili ste možda neko dodatno osiguranje platile za to vrijeme dok ste tamo? Kasno sam se sjetiila za iskaznicu.
    Eu zdravstve u u Klovicevoj iz automata za sebe i muza sa OIBom...+putno zdravstveno...

  49. #5599
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    U ned nisam znala nista.
    U pon sam saznala da sam trudna.
    Danas smo saznali za dva

    život piše svoje priče.
    Ljudi sanjaju svoje snove.
    možda se ponekad te priče i ti snovi nađu na istoj cesti i isprepletu.

    nadamo se naboljem do samoga kraja.
    Rominka draga bas sam sretna zbog tebe ❤❤

  50. #5600

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Hvala na informacijama

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •