Stranica 130 od 149 PrviPrvi ... 3080120128129130131132140 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,451 do 6,500 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #6451

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Panta13, Sada je trenutno takva situacija, ali ako imaš snage, izdrži, i doći će i tvoje vrijeme..
    Hvala draga Sanrio❤️
    Cure, danas Beta 3118.02 (15.dpt)

  2. #6452

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, da li je koja imala problem sa zatvorom i tvrdom stolicom? I kako ste to rijesile? Pretpostavljam da se ne smijemo naprezati, ali sto nikako drugačije ne možemo?

  3. #6453
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Lovelife, osim hranom mozes si uzeti magnezij citrat (u dm ti je najpovoljniji, njihova marka) - osim sto moze imati laksativni ucinak, dobro ce ti doci za grceve, kontrakcije, san. Uzimas na vecer pred spavanje. Gledaj sto raznovranije jesti, uvedi si kefir/fortiu ili nesto slicno.

    Jelena iskreno, ne zvuci mi bas, ali betu vadis 14ti dan. Blastice se znaju rano pokazati na testi. A bolovi...pravilo je da pravila nema. Mene nije nista boljelo, 7. dan me probolo u kupovini da sam zvijezdice vidjela i to je to. I imala sam najpidje snove ikad.

  4. #6454

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Rominka, uvijek tu za nas ❤️❤️❤️..

  5. #6455

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku

    Jelena iskreno, ne zvuci mi bas, ali betu vadis 14ti dan. Blastice se znaju rano pokazati na testi. A bolovi...pravilo je da pravila nema. Mene nije nista boljelo, 7. dan me probolo u kupovini da sam zvijezdice vidjela i to je to. I imala sam najpidje snove ikad.
    Nazalost nije dobro prošao ni ovaj transfer
    Hej Rominka kazi mi ti si čini mi se imala fet u prirodnom ciklusu.
    Mozes li mi napisati nešto detaljnije
    Posljednje uređivanje od JelenaJA : 23.07.2020. at 18:59

  6. #6456
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Lovelife, sad ti pocinju muke i vjezbanje strpljenja. Slusaj svoje tijelo no nemoj panicariti. Osjecat ces bolove, lagane grceve i to je sve normalno jer se maternica siri. Ako su duplici, iskreno mislim da mozda samo ranije pocnu ti grcici jer im je potrebno vise mjesta.

    Jelena, da zadnji pokusaj je krenuo nepripremljeno, slucajno u prirodnom ciklusu jer sam ja na tome inzistirala. Svejedno je dr uveo 7 ili 9ti dan, nisam vise sigurna, estrofem ali vaginalno jer ga ja lose podnosim kad ga oralno uzimam. Od transfera je uveden crinone gel, decortin/prednison 5 mg, do transfera 2,5mg i od transfera fraxiparin 2500 a kasnije od 5000 iu do kraja trudnoce i opet 2500iu nakon poroda. Cilj je bio sto manje hormonski dirati organizam jer ja imam gadnu reakciju na kombinacije estrofema/utrogestana/decortina. I utrogestane sam do pred kraj trudnoce vaginalno uzimala, dok sam mogla od trbuha

  7. #6457

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    Lovelife yay!!!! Duplići it is ❤❤❤ Panta13 drzi se ❤

  8. #6458

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    Hej cure, zanima me da li je netko od vas koristio akupunkturu za ivf i kakva su vam iskustva? Ja sam krenula prije nekih mjesec dana kod Sandre Morovic u Aviva kliniku.

  9. #6459

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Mausflee
    Ja sam čula da je jako dobra abdominalna masaza.. jedna cura je išla nekoliko puta u pripremi za IVF i ostala trudna prirodno (nizak Amh), ali mora biti stručna osoba jer to nije “klasična” masaza. A vjerujem da je i akupunktura dobra!

    Rominka, ne bojim se bolova koji slijede zbog rastezanja maternice i širenja zdjelice, već taj odlazak na toalet, jao :ups

  10. #6460

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Mausflee
    Ja sam čula da je jako dobra abdominalna masaza.. jedna cura je išla nekoliko puta u pripremi za IVF i ostala trudna prirodno (nizak Amh), ali mora biti stručna osoba jer to nije “klasična” masaza. A vjerujem da je i akupunktura dobra!

    Rominka, ne bojim se bolova koji slijede zbog rastezanja maternice i širenja zdjelice, već taj odlazak na toalet, jao :ups
    Lovelife draga, probaj s Activiom, stvarno zna pomoci...a najprirodnije.
    Ja polako vec luda od ovog cekanja i neizvjesnosti... a tek 5. dan nakon ET

  11. #6461

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Opet reze poruke...
    Cice ogromne i bolne, ali to pripisujem utricima i estrofemu. Doslovno “cice-ubice”. I cesce pisanje. Ostalo nista ne osjecam... Grozan mi je taj “prazan” osjecaj. Stalno imam paranoju da sam ispisala balstice odmah nakon ET kak mi je mjehur bio pun. Valjda to nije moguce...

  12. #6462

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    [QUOTE=Rominka;3170646]
    A koji dan ciklusa je transfer,to se verovatno ne zna tačno,kad je tebi bio
    I jesi li pratila dane nesto mi jedna zena rece da je koristila neke tračice i radila svaki drugi dan ultrazvuk
    Posljednje uređivanje od JelenaJA : 24.07.2020. at 11:44

  13. #6463

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Gregibela počela sam sa Donat Mg, chia sjemenke i domaći kefir.. to ću kroz dan rasporediti..i nadam se da će pomoći.

    A kako se ti osjećaš? Ja sam bila bas neka umorna, i najviše mi je odgovaralo ležanje, čitanje knjiga, spavanje, iako sam išla 2x dnevno u laganu šetnju. A koliko si ležala nakon transfera?

  14. #6464

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Gregibela počela sam sa Donat Mg, chia sjemenke i domaći kefir.. to ću kroz dan rasporediti..i nadam se da će pomoći.

    A kako se ti osjećaš? Ja sam bila bas neka umorna, i najviše mi je odgovaralo ležanje, čitanje knjiga, spavanje, iako sam išla 2x dnevno u laganu šetnju. A koliko si ležala nakon transfera?
    Ma sigurno ce ti to pomoci.
    Ja sam umorna i inace, tak da ne pripisujem ni to postupku. 15-20 min nakon transfera sam se smjela ici popisati, a nakon toga jos lezanje dok nije proslo sat vremena nakon ET. Nemam nikakav osjecaj i to me izludjuje. Tebi su vracali 23 dan ciklusa? A koliko ti inace traje ciklus?

  15. #6465

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Da, vraćali su mi 23.dan; inače mi je ciklus cca 31-32 dana (reguliran hormonima)

  16. #6466

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Da, vraćali su mi 23.dan; inače mi je ciklus cca 31-32 dana (reguliran hormonima)
    A meni vratili 22. dan, a ciklus mi traje 25-26 dana. To me brine... Znaci vratili su mi 3-4 dana prije nego sam trebala dobiti.

  17. #6467
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Drage sve. Ako ste bile u postupcima u periodu od 19.03 do danas ( ovaj period epidemije) molim vas da nam pomognete i ispunite anketu.
    Cilj ove ankete je prikupiti informacije o iskustvima žena u hrvatskom zdravstvenom sustavu za vrijeme pandemije COVID-19 tijekom postupaka medicinski pomognute oplodnje. Rezultati ankete koristit će se u svrhu objave zajedničkog tematskog izvješća udruge Roda i Pravobraniteljice za ravnopravnost spolova te zagovaranja za zdravstvenu skrb žena temeljenu na dokazima u doba javnozdravstvene krize poput pandemije COVID-19. Hvala
    https://docs.google.com/forms/d/e/1F...mSWjw/viewform

  18. #6468
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    [QUOTE=JelenaJA;3170700]
    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    A koji dan ciklusa je transfer,to se verovatno ne zna tačno,kad je tebi bio
    I jesi li pratila dane nesto mi jedna zena rece da je koristila neke tračice i radila svaki drugi dan ultrazvuk
    Transfer ovisi i od ciklusa i od stadija embrija te endometrija, tako da je tesko reci kad ce biti. A inace pratis stanje folikulometrijama odnosno svaka dva dana ides na uzv.

  19. #6469
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj gregibela prvotno napisa Vidi poruku
    Opet reze poruke...
    Cice ogromne i bolne, ali to pripisujem utricima i estrofemu. Doslovno “cice-ubice”. I cesce pisanje. Ostalo nista ne osjecam... Grozan mi je taj “prazan” osjecaj. Stalno imam paranoju da sam ispisala balstice odmah nakon ET kak mi je mjehur bio pun. Valjda to nije moguce...
    Draga gregibela,
    podsjetila si me na moj prvi transfer. Toliko mi se piškilo da sam mislila da će mi mjehur puknuti. I jednostavno sam otrčala na wc i vratila se na mirovanje dok nas nisu pozvali...tako da, ak se primi, primi se iako razumijem, svakakve misli i gluposti prolaze kroz glavu u iščekivanju. I što se simptoma tiče, školski sam primjer da može uspjet i sa hrpom simptoma (curka) i bez ikakvih simptoma (dečko). Držim fige
    JelenaJA, žao mi je

  20. #6470

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Draga Sejla, bas si me utjesila. Hvala ti!
    Evo dosli sinoc na more pa se nadam da cu malo manje misliti o implantaciji, simptomima/nesimptomima. Znam da su bazeni zabranjeni u ovom periodu, ali lagano plivuckanje u moru ne bi trebalo nikako stetiti?

  21. #6471

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    JelenaJA, žao mi je
    Menjamo kliniku po drugi put,pa cemo videti valjda ce nam se posrećiti.

  22. #6472

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Rominka hvala na odgovorima ⚘
    Posljednje uređivanje od JelenaJA : 25.07.2020. at 15:39

  23. #6473
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Gregibela, nemoj se brinuti Meni se nakon prvog transfera isto jako piskilo jer sam krivo shvatila uputu da dodjem punog mjehura (nalila sam se koliko sam mogla popiti) i trcala na wc. Sve je proslo u redu, a u mojoj bolnici ne prakticiraju mirovanje. Beba je ziva, zdrava i svojeglava

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od Munkica : 25.07.2020. at 15:40

  24. #6474

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Evo mali update,
    Upravo rezervirala hotel u Pragu, odlucili smo se na put busom. U cet mi je 10 dan ciklusa pa idem na uzv.
    Sve mi to tako brzo doslo, i nestvarno, to da sam vec za 10 dana u Pragu.

    Molim informacije gdje se moze nešto fino pojesti a da nije preskupo.

  25. #6475
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj gregibela prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Sejla, bas si me utjesila. Hvala ti!
    Evo dosli sinoc na more pa se nadam da cu malo manje misliti o implantaciji, simptomima/nesimptomima. Znam da su bazeni zabranjeni u ovom periodu, ali lagano plivuckanje u moru ne bi trebalo nikako stetiti?
    Ne bi se smjela kupati u vrućoj vodi, lagano plivanje u moru je ok

  26. #6476

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Gregibela, nemoj se brinuti Meni se nakon prvog transfera isto jako piskilo jer sam krivo shvatila uputu da dodjem punog mjehura (nalila sam se koliko sam mogla popiti) i trcala na wc. Sve je proslo u redu, a u mojoj bolnici ne prakticiraju mirovanje. Beba je ziva, zdrava i svojeglava

    Sretno!
    Hvala draga Munkica!
    Odbrojavala sam te minute u hladnom znoju, samo da mogu na wc.. Znam da se u nekim klinikama vise ne prakticira mirovanje nakon transfera. Ovo me bas iznenadilo. U sali su me prebacili na krevet i bas rekli da se tek nakon 20 minuta smijem dici na wc, a onda ponovno lezanje do sat vremena nakon ET. Ovo cekanje izludjuje pa mi svakakve misli prolaze kroz glavu. U svakom slucaju, hvala na tjesenju moje nerazumne glavice...

  27. #6477

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bi se smjela kupati u vrućoj vodi, lagano plivanje u moru je ok
    Tak sam i mislila.
    Sejla, kad ti ides po 3. srecicu?

  28. #6478

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Tinca18 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mali update,
    Upravo rezervirala hotel u Pragu, odlucili smo se na put busom. U cet mi je 10 dan ciklusa pa idem na uzv.
    Sve mi to tako brzo doslo, i nestvarno, to da sam vec za 10 dana u Pragu.

    Molim informacije gdje se moze nešto fino pojesti a da nije preskupo.
    Restorana imas na svakom koraku i cijene su uglavnom prihvatljivije nego kod nas. Mi setali pa uvijek na Tripadvisoru gledali kaj dobroga imamo u blizini...

  29. #6479
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Proguglaj nešto što se zove LOKAL, to su modernizirane pivnice, imaju jako dobro pivo i vrlo povoljna dnevna jela. Ima ih na više lokacija u gradu, ja sam bila u Lokalu u ulici Dlouha, što je vrlo blizu centru starog grada, i bila sam u jednom kod samog Karlovog mosta (sa hradčanske strane).
    Hrana je jako ukusna, češka nacionalna, svaki dan imaju nova dnevna jela, i to objave na webu pa možeš pogledati.
    Cijene su vrlo povoljne.

  30. #6480

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Drage cure, kada ste vi išle na prvi Uzv nakon transfera?
    Gregibela, kako si?

  31. #6481

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    @tinca mi isto gledali na mapi sta ima u blizini i kakve su ocjene i cijene, cijene su bolje nego kod nas i hrana je stvarno fina, nismo nigdje lose jeli. Isto tako imas dosta kineske i tajlandske kuhinje koje je jeftina a dobra. Mi smo se kretali po cijelom centru, a bili smo smjesteni u hotelu Michael blizu klinike, znaci cca 30 minuta od centra, prosli Prag uzduž i poprijeko, i jeli svugdje za normalne cijene. Btw busevi i tramvaji su im super povezani tak da ako imate vremena odite u razgledavanje, Prag je predivan.
    @lovelife mislim da sam ja isla tipa tjedan dana nakon druge bete, znam da je bilo skoro 5 tjedana kada sam dosla kod ginekologice, ona je sama odredila kada da dođem. Ides privatno ili kod drzavnog ginekologa?
    @gregibela znam da svakakva stvari prolaze kroz glavu tijekom i nakon transfera, ja sam u pronatalu lezala po sat vremena, ali znam da su curke po forumu pisale da nisu uopce puno lezale tak da pravila nema, probaj se opustiti sto vise i um i tijelo, drzim fige i saljem dobru vibru ❤ ❤❤

  32. #6482

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Mausflee, idem kod državnog doktora, ginekologica mi je super, ali bi najradije vodila trudnoću u Petrovoj, nekako se tako najsigurnije osjećam. Kako ste vi ostale cure?
    I još jedno pitanje, nakon pozitivne bete, koje poslove ste radile po kući? Znam da ne dizati teško, ali usisavanje i sl?
    Mausflee, još malo pa i vi jurite za Prag?
    Tinca, mi smo isto preko neta tražili, a sve je zaista fino a cijene su ok!

  33. #6483

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Hvala svima na informacijama, imat cemo vremena, pa cemo setati i istraživati

  34. #6484

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    @lovelife cekam menstruaciju i onda 12 dana do endometrija, mislim da cemo kroz cca 2 tjedna ici, zadnji nam je embrij od ove donorice, kako god bude neke stvari su van nasih ruku tako da fingers crossed za sve

  35. #6485

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    JelenaJA, žao mi je što nije uspjelo. U kojim ste klinikama bili i kamo sada planirate?
    Lovelife, divna beta! Nadaš li se duplićima?
    Gregibela, kako je na moru? Pratiš simptome ili si se uspjela malo odmaknuti od toga? Kada je beta?
    Tinca, stvarno vam se bliži datum. Sigurno ste uzbuđeni, i meni se već pomalo čini da se sve brzo bliži.
    Što se naše priče tiče, prošli se tjedan dosta zaiskrilo između mene i Ksenije, priča je dosta duga, ali svodi se na to da mi se čini da smo tamo kao na traci. Bila sam toga svjesna i prije, ali eto, provalilo iz mene tom prilikom jer mi se obraćala svisoka pa sam bila poprilično oštra. Ona je sada rezervirana, ali ne mislim se time opterećivati.
    Danas šaljem mail HZZO-u i nadam se da ću rezervirati hotel.
    Mausflee i Sejla, sretno!

  36. #6486

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Ne mogu više urediti prethodnu poruku pa pišem novu. Tiče se onog mog pitanja od prošlog tjedna kako javiti HZZO-u termin primanja u kliniku kad ne znam točan datum. Uglavnom, nisam dosta pažljivo čitala rješenje HZZO-a. Termin primanja u bolnicu HZZO-u mora javiti klinika, a ne ja pa eto, čisto da ne bi bilo više zabune oko toga.

  37. #6487

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Drage, hvala na dobrim vibrama.
    Malo sam se uspjela opustiti na moru (ali malo). Od simptoma nema nista znacajno. “Cice-ubice” jedva stanu u kupaci i dalje bolne, cesce piskanje i pojacan libido (to u prijasnjim postupcima nije bio slucaj, no mozda je do ljeta, sunca...). Betu bi trebala vaditi 4.8. (nedjelja), ali mislim da necu izdrzati do tada, a da prije ne popiskim koji testic. Osjecaj nemam nikakakv, ni dobar ni los... I ustvari me zivcira to da nemam nikakav osjecaj.

  38. #6488

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Brananis, u koju ti ono kliniku ides? Iskreno, imam isti osjecaj, da smo kao na traci. Ocekivala sam puno individualniji pristup. I ja sam s nasom koordinatoricom imala slicnu situaciju, doslovno sam joj napisala da im je pristup prilicno neozbiljan i neprofesionalan. Nakon toga me nazvala i pucala od ljubaznosti. Tek na moje inzistiranje je dogovorila da mi dr na dan punkcije donorice pogleda UZV endometrij. Inace bi dr vidjela tih 3 minute na ET. I dalje ne mogu reci da sam odusevljena pristupom, ali sto je tu je...

  39. #6489

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Brananis! Pa, mi ćemo svakako biti sretni bilo da je jedna beba ili 2! Samo da je živo i zdravo
    Ja sam u iščekivanju prvog Uz-a. Nekako nebi da on bude prerano, jer se pitam koliko su zdravi učestali Uzv-i, ali naravno treba se vidjeti jel sve tamo gdje treba biti..
    Koliko nakon Fet-a bi se moglo čuti srce?
    Brananis, a u kojoj ste vi klinici?
    Gregibela, samo pozitivno!

  40. #6490

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Idemo u PFC, a mislim, prihvatila sam da smo mi tamo samo broj, ponuda im se zove All inclusive, pobogu. I ja sam napisala slično, da mislim da nam se ne posvećuju dovoljno i da pristup nije individualiziran, ali moja koordinatorica na to nije pucala od ljubaznosti, već je bila hladno otresita i na to sam pukla i održala lekciju. Onda se kao povukla, ali je sada pomalo napeto.
    Gregibela, vjerujem da je iščekivanje ubitačno. Držim fige da dani prođu što prije! Ne znam kada cure počnu s testovima, odnosno kada nije „prerano“.
    Lovelife, ne znam ništa o tome, nažalost, ali šaljem vibre da će sve biti kako treba.
    Mene sada more druge brige. Naime, želim rezervirati hotel na Booking.com, zasad smo dobili neki datum kada bismo trebali doći, ali sve ovisi o UZV-u koji je nekoliko dana prije pa je, naravno, moguće da se naš dolazak pomakne koji dan kasnije. E sad, hoteli nude besplatno otkazivanje u pravilu taman dan prije nego što je UZV, a nakon toga naplaćuju. Kako ste to rješavale? Nisam nikada prije rezervirala ovako hotel pa ako ima nekak kvaka, javite!
    Posljednje uređivanje od Brananis : 27.07.2020. at 12:00

  41. #6491

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Mi nismo imali tih problema sa hotelom, tako da ne znam točno.
    Ali ja nekako mislim da možda neće biti gužva u hotelu zbog ove Korona situacije, pa da si rezervirate kada ćete točno znati?
    A Prag ima i dosta hotela, pa se nemoj brinuti zbog toga.
    Bas sam čitala neke postove od prije 2-3 godine, gdje žene jako hvale dr.Sonju, i da im je svaki dan bila na pregledu, Itd.
    A danas jedva da vidiš doktora. Vi isto idete na donaciju js?

  42. #6492

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Lovelife, možeš reći u kojem ste hotelu bili da pogledam? Ne znam, UZV je 14. i punkcija bi mogla biti 17., znači 16. bi trebali biti u Pragu. Nekako mi je panika ne rezervirati ništa do dva dana prije. A hoteli u pravilu imaju besplatno otkazivanje do 13. 8. Našla sam jedan koji ima 14. 8., ali oni pak nemaju privatni parking.
    Da, donacija js, preuranjena menopauza. To je i tvoja dijagnoza? Pretpostavljam i većine žena na ovoj temi.

  43. #6493

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Lovelife draga, ja bih na tvom mjestu slusala dr kaj preporucuje za pregled. Ja se fakat nisam nikad brinula da UZV steti i imala sam dvije savrsene trudnoce. Znam da vani puno rijedje rade UZV preglede, ali imam osjecaj da je ipak pristup nasih ginekologa bolji. Na UZV se ipak nekaj vidi. Kaj on moze skuziti obicnim pregledom? Samo jesi li otvorena.... Ja sam isto pratila trudnice kod soc. ginica, a pred kraj tek krenes u bolnicu u kojoj mislis roditi. Sina sam rodila na Sv. Duhu i iskustvo mi je jako lose, a kcerku u Vinogradskoj i imam samo rijeci hvale za njih. No, sve je to jako individualno i mislim da je veliki faktor srece kakvu smjenu pogodis. Odjel babinjaca (kad rodis) je neprocjenjivo bio bolji u Vinogradskoj. Imala sam problema s mlijekom i bili su stvarno super. Na Sv. Duhu su za istu stvar samo odmahnuli rukom... Ali ponavljam, to je sve poprilicno individualno.

  44. #6494

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Brananis, ne znam kaj se hotela tice....
    A jeste mozda razmisljali naci privatni smjestaj preko AIRBNB-a ili Bookinga? Mi smo isli u drugacijem aranzmanu (Homeexchange), ali kad god smo prije putovali smo uglavnom nasli super smjestaj preko tih stranica. U filter mozes staviti da trazis i besplatan parking u okviru smjestaja. I pokusat se okvirno dogovoriti oko datuma (porukama s iznajmljivacem). Mi smo nasem domacinu 3 puta pomicali termin od prvotnog dogovora, kako se mijenjao datum punkcije...U startu smo mu rekli da dolazimo zbog postupka i da nam sve ovisi o med. situaciji u postupku. Bas je imao razumijevanja.

  45. #6495

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    A ja sam u na velikoj vagi raditi test sutra ujutro ili ne? Kcerki je sutra rodjendan i to bi bio najljepsi poklon na svijetu, a s druge strane me strah da u slucaju loseg rezultata budem cijeli dan u bedu. Sutra je 9. dan nakon ET.

  46. #6496
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj gregibela prvotno napisa Vidi poruku
    Tak sam i mislila.
    Sejla, kad ti ides po 3. srecicu?
    Jooooj draga stvarno ne znam...nadam se da cu preko jeseni rijesit situaciju na poslu, i onda daj Boze da situacija bude koliko-toliko stabilna sto se tice virusa,,,nazalost, jako neizvjestan period, ali nadam se da cemo oko prosinca-sijecnja otici na nas zadnji pokusaj...u svakom slucaju najkasnije do lipnja, jer smo tako uplatili cuvanje embrija.
    Ako ce pomoci, oba puta sam radila kucni test 10dnt, i bili su pozitivni. Razumijem tvoju dilemu, vj bih i ja bila u istoj, jer emocije ne bih mogla skriti...Sretnoooo
    Posljednje uređivanje od sejla : 27.07.2020. at 13:20

  47. #6497

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Brananis, mi smo rezervirali hotel red & blue design hotel preko bookinga.
    Meni je 10 dan u cetvrtak, kad i ja idem na uzv, a hotel mozemo otkazati do subote.
    Ja sam ga rezervirala dan ranije od predviđenog datuma, pa ako cemo trebati doci dan ranije imam i to pokriveno, a ako ce biti kasnije pokusat cu to riješiti s hotelom direktno.

  48. #6498

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Cure, hvala svima na savjetima! Tinca, probat ću onda tako. Hvala na pomoći!
    Gregibela, što si odlučila s testom?

  49. #6499

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Brananis, i ja imam tu dijagnozu
    Mi smo bili u hotelu Michael jer nam je blizu klinike, ima parking, dorucak, i ok je.
    Gregibela, čekamo

  50. #6500

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Naravno da nisam izdrzala i napravila test ujutro. Najvjerojatnije je negativan, iako se meni i MM cini da smo vidjeli sjenu od sjene od druge crte. Fantomsku crtu... Ok sam, nisam skroz zbedirana, samo malo. Jos uvijek je tu trunka nade. Za 3 dana cu ponoviti test pa bumo pametniji.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •