Stranica 144 od 149 PrviPrvi ... 4494134142143144145146 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,151 do 7,200 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #7151
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Cure, zna li netko obavljaju li se u Pronatalu transferi i subotom? Razmišljamo o odlasku avionom, sad ovih dana bismo bukirali karte, pa si računam kada bismo okvirno trebali biti u Pragu...
    Trenutno sam baš nekako u fazi da mi se miješaju izrazita sreća i strah zbog odlaska....hrpa pitanja u glavi, što ako ovo, što ako ono...ali nekako mi onda prevlada taj neopisiv osjećaj da je dati šansu onom što je preostalo jedino ispravno a tek pomisao na još jedno takvo malo biće, odmah sam gotova
    Posljednje uređivanje od sejla : 21.06.2021. at 13:43

  2. #7152

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, zna li netko obavljaju li se u Pronatalu transferi i subotom? Razmišljamo o odlasku avionom, sad ovih dana bismo bukirali karte, pa si računam kada bismo okvirno trebali biti u Pragu...
    Trenutno sam baš nekako u fazi da mi se miješaju izrazita sreća i strah zbog odlaska....hrpa pitanja u glavi, što ako ovo, što ako ono...ali nekako mi onda prevlada taj neopisiv osjećaj da je dati šansu onom što je preostalo jedino ispravno a tek pomisao na još jedno takvo malo biće, odmah sam gotova
    Ne znam al imam pitanje za tebe. Procitala sam Turner kod tebe, jel imas mozaicizam i koji procent? Imam 1 blastica mozaic Turner al mi doktori ne dozvoljavaju ET. Mozes li mi poslati privatnu poruku il tu odgovoriti?

  3. #7153
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Draga spiritus, čisti sam Turner, bez mozaicizma. Jesam li dobro shvatila, dobili ste blasticu iz tvoje js, ali doktori ipak ne žele et? Ovdje ili je češka klinika u pitanju?

  4. #7154

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    69

    Početno

    Panta, ti imaš još vremena , tvoja 3 embrija te čekaju. To je samo 1.neuspješan transfer. Čak i te mlade donorice imaju određeni postotak aneuplodnih jajnih stanica, embrija. Uostalom i za mlađe žene, gdje je muški faktor neplodnosti ili ga čak i nema, jer znam i za takve slučajeve, uspješnost je možda 30, 40 % po transferu.
    Ovo kod mene je već za zapitat se, jer ipak je to 4 transfera po 2.blasticiste, pa morala bi bit najnesretnija osoba na svijetu da baš svi embriji nisu valjali? Ma imala sam ja i dobrih embrija sa svojim jajnim stanicama.!
    Što se tebe tiće, vjerujem da ćeš otici po svoje embrije. Treba samo izkalkulirat najbolji trenutak. A on ce doć, vjeruj.
    Financije su vel.problem, meni i udaljenost jer stvara veliki pritisak i stres kod organizacije. Al na kraju se sve nekako uspije izvuć.

  5. #7155

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Draga spiritus, čisti sam Turner, bez mozaicizma. Jesam li dobro shvatila, dobili ste blasticu iz tvoje js, ali doktori ipak ne žele et? Ovdje ili je češka klinika u pitanju?
    Turska klinika je u pitanju, da blastica iz moje js i ne preporucuju ET pa trenutno skupljam dokumente za Prag. Koja je tvoja preporuka za ET na mozaicni Turner, kad si saznala za Turner, imala si neke probleme il sasvim slucajno kad ste pozeleli decu? Zelim ti uspeh u Pronatalu.
    Jer trenutno skupljam dokemente dal mi preporucujete da uradim bas sve nalaze koje su navedene od PFC il mogu nesto da ne uradim (sifilis, ultrazvuk grudi)?

  6. #7156
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Hvala ti
    Ja znam za Turner od svoje 10.god., moji roditelji su zatražili dr uputnicu za obradu jer sam sve više zaostajala za vršnjakinjama u visini, pa se tada nakon napravljenog kariograma potvrdila dijagnoza, te krenulo s potrebnim terapijama koje su pomogle da se normalno razvijem. Jajnici su mi zakržljali i nisu u funkciji.
    Potpuno razumijem dvojbe i želju za probati prvo s vlastitim embrijem, no iz sadašnjeg iskustva bih svakako pokrenula postupak donacije, jer ne bih htjela da mi potencijalna kćer naslijedi isti problem.
    Jedino nije mi baš jasno, zašto su te onda uopče stavili u postupak i stvorili blasticu, ako sada ne preporučuju transferirati, jesu li radili neke dodatne testove, ili?
    I da, napravite oboje sve pretrage koje vas traže.

  7. #7157

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Cure, danas mi je 10dnt jedne blastice. Primila sam booster ovitrelle na dan transfera i 2 dana nakon njega. Jutros mi je pozitivan test, u totalnom sam soku! Do danas je trebao izaci booster, jel tako? Mislila sam cekati subotu za betu ali nisam izdrzala

  8. #7158

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    Draga @zeljkala divneee vijesti!!!!! Koje uzbuđenje, cestitam!

  9. #7159

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    36

    Početno

    Citiraj zeljkala prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, danas mi je 10dnt jedne blastice. Primila sam booster ovitrelle na dan transfera i 2 dana nakon njega. Jutros mi je pozitivan test, u totalnom sam soku! Do danas je trebao izaci booster, jel tako? Mislila sam cekati subotu za betu ali nisam izdrzala
    Tri transfera pre moj uspesni sam primala stopericu. Svaki put beta na 10 dan et mi je bila 0,5- 2.
    Ne bih rekla da ti je od inekciju.
    Cestitam.
    Zelim ti visoku betu!

  10. #7160

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Citala sam po forumima da su curama dugo ostajale stoperice u organizmu pa sam oprezna. Kontaktirala sam kordinatoricu, rekla je da ipak pricekam i izvadim betu u petak...

  11. #7161

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti
    Ja znam za Turner od svoje 10.god., moji roditelji su zatražili dr uputnicu za obradu jer sam sve više zaostajala za vršnjakinjama u visini, pa se tada nakon napravljenog kariograma potvrdila dijagnoza, te krenulo s potrebnim terapijama koje su pomogle da se normalno razvijem. Jajnici su mi zakržljali i nisu u funkciji.
    Potpuno razumijem dvojbe i želju za probati prvo s vlastitim embrijem, no iz sadašnjeg iskustva bih svakako pokrenula postupak donacije, jer ne bih htjela da mi potencijalna kćer naslijedi isti problem.
    Jedino nije mi baš jasno, zašto su te onda uopče stavili u postupak i stvorili blasticu, ako sada ne preporučuju transferirati, jesu li radili neke dodatne testove, ili?
    I da, napravite oboje sve pretrage koje vas traže.
    Suprug i ja imamo normalan kariogram ali radili smo PGD i dobili smo različite blastice( normalne, abnormalna, mozaicizam). Za mozaicizam T. ne preporucuju transfer a ga cuvaju jer je mozaicizam. Koliko sam shvatila probleme si uspela da resis sa terapijom za visinu, razvoj a neplodnost sa donacijom i ja bi se zbog ovo odlucila za transver ali trebalo mi tvoje licno misljenje a to je da ne bi zelela da potencijalna kcer nasledi pboblem а ovo mi govori mnogo vište tako da hvala na odgovor.

  12. #7162
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj spiritus prvotno napisa Vidi poruku
    Suprug i ja imamo normalan kariogram ali radili smo PGD i dobili smo različite blastice( normalne, abnormalna, mozaicizam). Za mozaicizam T. ne preporucuju transfer a ga cuvaju jer je mozaicizam. Koliko sam shvatila probleme si uspela da resis sa terapijom za visinu, razvoj a neplodnost sa donacijom i ja bi se zbog ovo odlucila za transver ali trebalo mi tvoje licno misljenje a to je da ne bi zelela da potencijalna kcer nasledi pboblem а ovo mi govori mnogo vište tako da hvala na odgovor.
    Pa evo, budući da ste, koliko iščitavam, dobili i zdrave blastice, ja bih svakako prvo s njima probala.
    Da, imam Turner i srećom nemam `većih´ problema osim male srčane mane i Hashimoto (usporen rad štitnjače za koji uzimam terapiju). Nažalost, kao i kod svih genetskih poremećaja, širok je raspon simptoma, pa ima i dosta težih slučajeva....Ono što mi je svakako najteže padalo je neplodnost, zbog čega sam i rekla da ne bih tako nešto poželjela vlastitoj kćeri. No opet s druge strane, hipotetski kad bi mi se dogodila trudnoća i saznala da se radi o Turneru, ne bih nikako išla na prekid.

  13. #7163
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj zeljkala prvotno napisa Vidi poruku
    Citala sam po forumima da su curama dugo ostajale stoperice u organizmu pa sam oprezna. Kontaktirala sam kordinatoricu, rekla je da ipak pricekam i izvadim betu u petak...
    Sretno za velikuuuu betu!!!!!!!!!!!!

  14. #7164

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Hvala cure ❤

  15. #7165

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj zeljkala prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure ❤
    Priključujem se čestitkama

  16. #7166

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    @zeljkala - vrebamo veliku betu!! Cestitam na testicu javljaj sve!

  17. #7167

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Cureeee moja beta je 754!!!!!

  18. #7168

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    69

    Početno

    Zeljkala, čestitam od srca. Kod tebe je to baš sve super ispalo nakon početnih nedoumica.
    Vidim da si prije napisala da imas endometriozu. Jesi imala nekakvu terapiju za to, mislim kako se to drži pod kontrolom? Jer sam na dosta mjesta pročitala da i to može utjecat na jajne stanice ali i na implantaciju. Ja sam 2 puta vadila ca 125 i uvijek mi je 40, ref.vrijednost je do 35. Ali na pregledima mi sve izgleda uredno pa nitko nije tome dao pažnju.

  19. #7169

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Ria976 prvotno napisa Vidi poruku
    Zeljkala, čestitam od srca. Kod tebe je to baš sve super ispalo nakon početnih nedoumica.
    Vidim da si prije napisala da imas endometriozu. Jesi imala nekakvu terapiju za to, mislim kako se to drži pod kontrolom? Jer sam na dosta mjesta pročitala da i to može utjecat na jajne stanice ali i na implantaciju. Ja sam 2 puta vadila ca 125 i uvijek mi je 40, ref.vrijednost je do 35. Ali na pregledima mi sve izgleda uredno pa nitko nije tome dao pažnju.
    Draga Ria976, hvala ti puno ❤ javila sam u kliniku nalaz, rekli su mi da ponovim betu i progesteron za 2 dana, kako pada u nedjelju onda cu ponoviti u pon.

    Endometriozu sam vec skidala 2 puta laparaskopski, trenutno imam jedan endometriom na lijevom jajniku kojeg pratimo, sad je na malo vise od 2 cm.

    Meni ca125 isto varira, nikad pretjerano ali zna biti iznad granice. Mislim da mi je najvisi bio 50.

    Svi doktori dosad su mi govorili da mi i endometrioza utjece za smanjenu mogucnost implantacije, medutim dr u IVF je rekla da se ne brinem oko toga. Nisam imala trolinijski odjek i nije bila zadovoljna na dan punkcije, ali na dan transfera mi je rekla da je endometrij lijepo zadebljan na 11,1.

    Jos uvijek sam u soku i ne dolazim sebi. Nadam se da ce se lijepo poduplati beta i da ce dalje sve biti u redu

  20. #7170

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj zeljkala prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Ria976, hvala ti puno ❤ javila sam u kliniku nalaz, rekli su mi da ponovim betu i progesteron za 2 dana, kako pada u nedjelju onda cu ponoviti u pon.

    Endometriozu sam vec skidala 2 puta laparaskopski, trenutno imam jedan endometriom na lijevom jajniku kojeg pratimo, sad je na malo vise od 2 cm.

    Meni ca125 isto varira, nikad pretjerano ali zna biti iznad granice. Mislim da mi je najvisi bio 50.

    Svi doktori dosad su mi govorili da mi i endometrioza utjece za smanjenu mogucnost implantacije, medutim dr u IVF je rekla da se ne brinem oko toga. Nisam imala trolinijski odjek i nije bila zadovoljna na dan punkcije, ali na dan transfera mi je rekla da je endometrij lijepo zadebljan na 11,1.

    Jos uvijek sam u soku i ne dolazim sebi. Nadam se da ce se lijepo poduplati beta i da ce dalje sve biti u redu
    Čestitam na beti! Drago mi je tim više što imate endometriozu kao i ja, a i u istoj klinici smo ako se ne varam, Europe ivf. Zanima me zašto su vam rekli da se ne brinete oko utjecaja endometrioze na implantaciju? Sve što sam dosad čitala govori da ima utjecaja, osobito ako je uz to još i adenomioza.

  21. #7171

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Anna1989 prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam na beti! Drago mi je tim više što imate endometriozu kao i ja, a i u istoj klinici smo ako se ne varam, Europe ivf. Zanima me zašto su vam rekli da se ne brinete oko utjecaja endometrioze na implantaciju? Sve što sam dosad čitala govori da ima utjecaja, osobito ako je uz to još i adenomioza.
    Hvala od srca ❤

    A za endometriozu iskreno iznenadila sam se. Bila sam kod doktorice na dan punkcije na uzv. Rekla mi je kako nije dobro sto mi endometrij nije trolinijski, da cemo radi toga vratiti samo jednu blasticu i da mi to smanjuje sansu za uspjesnu implantaciju. Na to sam ja nju pitala ako uzmemo u obzir i moju endometriozu ima li smisla uopce raditi transfer? Ona je rekla da endometrioza nije problem i da ne brinem radi endometrija, da to ne znaci da necu ostati trudna nego da su manje sanse.

    Prvi put sam cula od dr da endometrioza nije problem, dosad su mi svi govorili da ona utjece na kvalitetu jajnih stanica i da smanjuje mogucnost implantacije...

  22. #7172

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    69

    Početno

    Zeljkala, Anna 1989, ma naravno da i žene sa endometriozom ostaju trudne i prirodno i u ivf-u.
    Ali kad imaš ponavljajući impl.neuspjeh kao ja, onda sve promatraš pod povećalom. Mene iskreno zanima zašto mi je taj ca 125, 40 , a nemam nikakvih dr.problema, cistu nikad nisam imala na jajniku , a radila sam i histeroskopiju koja je uredna. Jedino što imam bolne mjesečnice otkad znam za sebe, ali i kao i mnoge dr.žene. Ca 125 može bit povišen i radi neke upale navodno.

  23. #7173

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Cure dal je neka ovih dana putovala do Prag sa kolima preko Mađarska, Slovacka, interesuje me put, restrikcije za tranzit pogotovo u Mađarska kakov je put Brno-Prag sad i za koliko sati stizete?

  24. #7174

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Danas mi je beta 2.650 i progesteron 32.7 u cetvrtak je prvi uzv ❤

  25. #7175

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj zeljkala prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je beta 2.650 i progesteron 32.7 u cetvrtak je prvi uzv ❤
    Prekrasno, čestitam od srca! Jeste dugo morali čekati na ivf nakon laparoskopije? Tj koliko su vam rekli da treba biti pauza minimalno?

  26. #7176

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Anna1989 prvotno napisa Vidi poruku
    Prekrasno, čestitam od srca! Jeste dugo morali čekati na ivf nakon laparoskopije? Tj koliko su vam rekli da treba biti pauza minimalno?
    Ima vec dugo od zadnje laparoskopije, cini mi se da smo napravili stanku od par mjeseci

  27. #7177

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Dobro jutro! Da li je neka koristila elenatal dodatak prehrani? Da li je bolje za pripremu uzimati tablete folacina ili elenatal ili može oboje. Da li ima netko iskustva s tim? Inače enzim MTHFR C677T mi je heterozigot i PAI-1 4G/5G heterozigot pa da li je bolje uizmati tablete folacin ili nešto kao elenatal?

  28. #7178

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    @Dina06 - s obzirom da si heterozigot na MTHFR predlazem ti prenatalne tablete sa aktivnim folatom, nista sa folnom kiselinom sintetickog oblika. Ja sam uzimala tablete prenatalne od THORNE ( basic prenatal). Oni imaju cijelu skupinu B vitamina koje MTHFR moze metilirat. Zadnje smo ih uzimali sa nekog poljskog sajta za 33 eur 90 tableta ( 3 dnevno uzmes). Koliko znam kod nas nema pripravka koji ima 100% aktivni folat prisutan vec vecinom 50% folna kiselina oko 400 iu i 50% folat isto 400.

  29. #7179

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Staples prvotno napisa Vidi poruku
    @Dina06 - s obzirom da si heterozigot na MTHFR predlazem ti prenatalne tablete sa aktivnim folatom, nista sa folnom kiselinom sintetickog oblika. Ja sam uzimala tablete prenatalne od THORNE ( basic prenatal). Oni imaju cijelu skupinu B vitamina koje MTHFR moze metilirat. Zadnje smo ih uzimali sa nekog poljskog sajta za 33 eur 90 tableta ( 3 dnevno uzmes). Koliko znam kod nas nema pripravka koji ima 100% aktivni folat prisutan vec vecinom 50% folna kiselina oko 400 iu i 50% folat isto 400.
    Staples hvala puno!

  30. #7180

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Staples prvotno napisa Vidi poruku
    @Dina06 - s obzirom da si heterozigot na MTHFR predlazem ti prenatalne tablete sa aktivnim folatom, nista sa folnom kiselinom sintetickog oblika. Ja sam uzimala tablete prenatalne od THORNE ( basic prenatal). Oni imaju cijelu skupinu B vitamina koje MTHFR moze metilirat. Zadnje smo ih uzimali sa nekog poljskog sajta za 33 eur 90 tableta ( 3 dnevno uzmes). Koliko znam kod nas nema pripravka koji ima 100% aktivni folat prisutan vec vecinom 50% folna kiselina oko 400 iu i 50% folat isto 400.
    Staples kada si ih počela piti (koliko prije postupka)?

  31. #7181

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    @Dina06- ja sam pocela piti po 2 tablete ( doza dnevna 3) nekoliko mjeseci prije postupka i onda 3 od kad sam dobila mengu i pocela se uskladjivat sa donoricom. I evo sad ih jos pijem jer su i za trudnice i dojilje.

  32. #7182

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    69

    Početno

    Dina 06, imaš od Solgara Folat 400 mikrograma kod nas za kupit. Jedino neznam koja doza bi trebala, mislim bar 2 tbl. Pojavio se i methylcobalamin isto od solgara , to je aktivni b12.
    Ja sam mthfr , homozigot . Sebi sam naručivala na I herb, ali ne isplati se više jer je cijena poštarine porasla a i sa novim zakonom o oporezivanje svih pošiljki koje nisu iz EU definitivno se više neće isplatit. Ja sam uzimala od solgara 800 mcg 2 tbl.prije postupaka.

  33. #7183
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    zeljkala, čestitam od srca, i veselimo se lijepim novostima s uzv-a

    Cure drage, evo ja od jučer krenula s Estrofemom, idući utorak uzv da se vidi stanje endometrija

  34. #7184

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    10

    Početno

    imate li neku preporuku za MPO dr u zagrebu? idemo u 8.mj u PFC pa ne znam treba li prije naci nekog doktora kod nas da prati to sve?

  35. #7185

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    @ sejla- supeer za pocetak jos jednog puta koji ce ti ,zelim ti, donijeti trecu srecicu! Javljaj sve ko i do sad. Mislim da je jako bitno u ovim vremenima podijeliti sve ,i srecu i iskustvo.

    @turist - mene je prije Praga vodio dr A u Podobniku. Isla sam 10ti dan i 12ti dan ciklusa. Za njih same pohvale. Imaju do sad iskustva s tim, skeniraju sve slike i nalaze da odmah mozes poslat na mail. Vjerujem da vecina privatnih klinika ima iskustva.

  36. #7186
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Draga Staples, hvala punooo

    Evo obavila uzv, 10dc endometrij 8,2mm, javila u Pronatal i transfer je zakazan u utorak

    Ima li netko prijedlog za ok hotel koji je relativno blizu Pronatala? Dosad smo uvijek bili smješteni u centru.

  37. #7187

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Drage kraljice i borci.Citam vas cesto.Moze mi koja cura reci ili poslati privatno poruku.Koliko je trenutna cijena po klinikama i gdje je najbolje ici.Hvala vam.

  38. #7188
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme draga mare, hvala tiiiii, baš te lijepo opet vidjeti ovdje, koja si nam podrška svima bila Nadam se da ste dobro ti i curke
    Super su, velike, rastu
    Sretno draga

  39. #7189
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Drage cure, evo vratili smo se jučer iz našeg čarobnog Praga Transfer je super prošao, vraćena je, prema njihovim riječima, savršena blastica Velike pohvale još jednom za kliniku i koordinatoricu Andrijanu, predivni ljudi doista!
    Danas je 2dnt, što se tiče simptoma od jučer popodne osjećam povremeni pritisak i blago boluckanje ko pred M.

  40. #7190

    Datum pristupanja
    May 2020
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Pozdrav cure, je li netko odlazio u skorije vrijeme u Prag. Kako najlakse do tamo te koje su mjere i ograničenja?

    Hvala

  41. #7191
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Draga cackalica, mi smo putovali Flixbusom. Potrebno je imati ili covid putovnicu ili negativan test.

  42. #7192

    Datum pristupanja
    May 2020
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Draga cackalica, mi smo putovali Flixbusom. Potrebno je imati ili covid putovnicu ili negativan test.
    Hvala Sejla.
    A jesu li potrebna dodatna testiranja po dolasku u Češku, s obzirom da smo sada u narančastoj zoni?

  43. #7193
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj cackalica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Sejla.
    A jesu li potrebna dodatna testiranja po dolasku u Češku, s obzirom da smo sada u narančastoj zoni?
    Mi smo imali covid putovnice i to je bilo dovoljno za prelazak granica i Češku. Još je trebalo imati isprintan jedan formular koji mi je poslala Andrijana par dana prije puta. Jedino je sada važno da druga doza bude primljena najmanje 14 dana prije puta ( moj muž je primio 2. dozu cjepiva 5 dana prije, ali je i prebolio covid u prosincu).U hotelu su nam rekli da nas zbog toga nebi smjeli pustiti ali ipak jesu, i rekli su da se testira ako mislimo u bilo koji muzej, ali ionako to nismo ni planirali nego smo dane proveli u šetnjama na otvorenom. Na taj dio prije nismo bili upozoreni, ali na kraju ništa se nije dogodilo.

  44. #7194

    Datum pristupanja
    May 2020
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo imali covid putovnice i to je bilo dovoljno za prelazak granica i Češku. Još je trebalo imati isprintan jedan formular koji mi je poslala Andrijana par dana prije puta. Jedino je sada važno da druga doza bude primljena najmanje 14 dana prije puta ( moj muž je primio 2. dozu cjepiva 5 dana prije, ali je i prebolio covid u prosincu).U hotelu su nam rekli da nas zbog toga nebi smjeli pustiti ali ipak jesu, i rekli su da se testira ako mislimo u bilo koji muzej, ali ionako to nismo ni planirali nego smo dane proveli u šetnjama na otvorenom. Na taj dio prije nismo bili upozoreni, ali na kraju ništa se nije dogodilo.
    Hvala Vam puno na odgovoru. Mi nismo cijepljeni stoga ćemo vjerojatno morati odraditi testiranje po dolasku. Nadam se da će sve proći bez poteškoća.

  45. #7195

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    2

    Početno Prag

    Pozdrav svima! Nova sam ovdje i trebam vaš savjet ženice! Nakon brojnih propali umjetnih u Hr suprug i ja spremamo se u Češku. Sve nalaze smo pribrali i sad od sljedeće mjesečnice pijem kontracepciju... Kakva su vaša iskustva sa PRONATAL om? Hvala unaprijed

  46. #7196

    Datum pristupanja
    Jul 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz svima! Nova sam ovdje i željna vaših iskustava... Suprug i ja spremamo se u Češke Budejovice... Koliko vidim susretljivi su i ekspertni. Ima li koja priča da nas malo podigne... Nestrpljenje je na visokoj razini

  47. #7197
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    @Malena4444, dobro došla na forum.
    Molim te ponovi post s upitom za Pronatal. Greškom sam ga obrisala. Sorry

  48. #7198
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Malena4444 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz svima! Nova sam ovdje i željna vaših iskustava... Suprug i ja spremamo se u Češke Budejovice... Koliko vidim susretljivi su i ekspertni. Ima li koja priča da nas malo podigne... Nestrpljenje je na visokoj razini
    mi smo bili tamo, cetiri postupka. No, 2017 su im se poceli dogadjati neki unutarnji problemi, mailovi su poceli drasticno kasniti, krive informacije su stizale, dr nismo mogli dobiti vec je koordinatorica sve rjesavala a ili se ne bi javila ili bi kasnila ili nije znala u kojoj sam terapiji. Otisli smo taj zadnji put, jer sam vec bila nafilana, imala i smrtni slucaj u sitoj obitelji i zapravo smo ostali sedam dana da se relaksiram
    i dobijem. Otisli smo od njih sa gorkim okusom, nikad ni oprostite nismo dobili. A kad smo krenuli prica je bila skroz drugacija, pokusali su prilagoditi protokol meni i mojim problemima. Ne znam kakva im je sada situacija, mozda se smirilo i mozda opet rade ok.
    Sad cekamo da klinci porastu i da s njima odemo u CB jer grad je prekrasan, okolica fantasticna i tamo se zaista mozes odmoriti i posvetiti sebi.

  49. #7199

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj Malena4444 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz svima! Nova sam ovdje i željna vaših iskustava... Suprug i ja spremamo se u Češke Budejovice... Koliko vidim susretljivi su i ekspertni. Ima li koja priča da nas malo podigne... Nestrpljenje je na visokoj razini
    Draga Malena, suprug i ja smo bili u Budejovicama. Imamo curicu od godinu i pol. Malo podrške za početak. Što se tiče suradnje, nije uvijek išlo glatko i zapravo smo puno toga sami istraživali, postavljali puno pitanja, slali mailove, zvali... Ipak je to njima "samo" biznis. No na kraju je sve ispalo dobro.

  50. #7200
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    10 dnt, moja beta je <0.100 ... javila sam se klinici i čekam upute, ali znam da se nemam čemu nadati jer se radilo o blastici...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •