Stranica 33 od 149 PrviPrvi ... 2331323334354383133 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,601 do 1,650 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #1601
    LopticaHopsica avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj elvi prvotno napisa Vidi poruku
    Obavili punkciju. Bolno. Ne sama punkcija, vec poslije. Grcevi. Tako da mirujem danas. Nismo bas presretni jer od 11 folikula, 5 js,od cega 1 savrsena ,3 nezrele, 1 abnormalna. Dr. kaze da ne zna zasto tako slab rezultat jer u moji hormoni ok. Ove 4 ce oploditi i cekamo sutra vijesti za transfer.
    Elvi, na pameti si mi svaki dan jer upravo prolaziš ono što mene čeka kroz mjesec dana.
    Držim ti fige najjače što mogu!

  2. #1602

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Hvala svima na pozitivnim vibrama. Evo javili nam da imamo dva embrija. Vec smo se uplasili da nece biti nista. Sutra transfer. Nedjelja idemo doma.

  3. #1603

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadica nadam se da ce to brzo. A daj mi reci kako to ide s onim produzenjem za hzzo. Dal to iz Ceske rjesavaju i produzjz ako se ne ode u roku od 60 dana?

    Barem dva tjedna pred istek riješenja, napišeš hzzo zamolbu da ti produlje riješenje, jer nije još pronađena donorica. To pošalješ hzzo i nakon nekoliko dana zoveš, da vidiš jesu dobili i jel to riješeno. Bez problema produljuju, samo pazi da to na vrijeme riješiš. Obavezno to šalji i Pragu, da vide da je produljeno.

    I mi smo bili u Populusu. Čisto ok hotel! Još smo ga našlji u last minut ponudi i stvarno je povoljan, hrana ok...10-tak min lagane vožnje od klinike(Pronatal).

  4. #1604
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Elvi, neka se barem jedan primi ma mogu odma i dva sretno na transferu!!!!!!

    Mi smo u Pragu u srijedu, u četvrtak transfer Javim koji ćemo hotel odabrati, hvala puno na korisnim info

  5. #1605

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Pozdrav cure,evo ja da se javim iz praga :D jvila bih se prije,ali znate kako je,trudili se da obidjemo sto vise pa nije bilo vremena za net..inace pragom sam ocarana,ovo je jedan od najboljih odmora koje sam imala,karlov most,pa ljudi,ja sam se zaljubila u prag! vec se zalim mm da necu kuci haha :D inace sjutra transfer,drzite mi fige a ja javljam dalje sjutra :D ima lijepih embrija,za 5 a ima ih I za zamrzavanje :D

  6. #1606
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Kako je lijepo citati takve vijesti. Svima zelim plusice
    sejlaaaaaaa do neeeeba!!!! Vec vidim da ces setati trbuscic ovo ljeto!
    mala tocno znam kako se osjecas, i to je dobro. To znaci da ste opusteni a takva i moras biti

  7. #1607

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Nadica hvala na pomoci. Eto nadam se brzom odgovoru od klinike. Krivo sam napisala nije 60 vec 90 dana. Sejla sretno. I ostalim curama koje su u Pragu da kuci dodu i razvesele nas ljepim betama.

  8. #1608
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Sejla sretnooooo

  9. #1609
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    sejla , sretnooooo !!! ~~~~~

  10. #1610

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Drage moje,evo mene sa transfera..sve proslo lagano,vracen je jedan embrio zbog moje dijagnoze,ali je odlican stvarno,i doktor gaji velike nade.lezala sam nakon transfera 20 min,i onda uzeli taxi i u hotel..sada lezanje,odmaranje i cekanje :D sve je ispalo super i imam velike nade ako neka ima pitanja u vezi transfera rada sam da odgovorim

  11. #1611

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Hej evo I mi odradili transfer. Malo smo cekali mjesto u sali ali sve proslo OK. Dr. kaze da se vidi da je bilo malo naoteceno nakon punkcije. Od stimulacije. Kod nas su vratili 2 embrija I sad drzimo fige. Sutra idemo doma.

  12. #1612

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Srecno Elvi,isti dan transfer smo imale sada smo nas dvije cekalice,nadam se najboljem!

  13. #1613

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    I da vas pitam,mozda je glupo pitanje,ali dali je ok posle transfera lezati i spavati na stranu? To mi je najudobnije,a neznam moze li sta poremetiti

  14. #1614
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    sejla sretno i uživaj u predivnom Pragu (baš me nostalgija hvata kad se sjetim)!

  15. #1615

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    I da vas pitam,mozda je glupo pitanje,ali dali je ok posle transfera lezati i spavati na stranu? To mi je najudobnije,a neznam moze li sta poremetiti
    Možeš ležati na boku, neće se ništa poremetiti. Izbjegavaj saginjanje...Malo se pripazi koji dan i onda sve po starom.

    Sretno svima i mrvicama u bušama!

  16. #1616

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala puno Nadice!

  17. #1617
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    kiki, pinacolada, romi, bluebella, hvalaaaaa

    Ajme Bluebella, predivno te čitati Napiši nam nešto o svom potpisu Pa čestitke draga, baš sam sretna!!!!!

    Elvi i Mala, bravo za transfere, čekamo ~~~~~~~~~~~~

    Mala, kad smo kod položaja spavanja, prvi put me pred transfer ulovila panika smijem li spavati na trbuhu jer mi je tako jedino udobno i jedino tako spavam....I nastavila sam spavati na trbuhu još dobar dio trudnoće dok me nije počela lupat, jadno moje dijete
    Posljednje uređivanje od sejla : 12.06.2016. at 08:05

  18. #1618
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Elvi i Mala držim fige i šaljem puno ~~~~~~ za lijepu betu..
    Ja inače na trbuhu spavam..odmah nakon ET dr mi rekao da ležim na trbuhu a poslije i spavam i tako sam do poz.bete onda više nisam ..valjda strah da ne zgnječim mrvu hahahha
    bluebella, pa čestitam na iznenađenju

  19. #1619
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Bravo cure, cestitam Elvi i Mala. Sretan put kuci i onda s vama iscekujemo
    Sejla tebi drzimo fige za cetvrtak

    Ajde curke vec dugo nitko na ovoj temi nije objavio lijepe vijesti, zato bi mogle sve tri <3

  20. #1620
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Bbella, cestitam od srca
    Sretno svima

  21. #1621
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    hvala na čestitkama

    iznenadio nas je plusić na testu prošli tjedan, prva beta 611, pa nakon dva dana 1400 i sad čekamo uzv u čet


    sretno svima ~~~~~~~~~~~~

  22. #1622

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala puno drage moje cure! Juce sam cjeli dan prelezala,samo do toaleta,e danas vec setam pomalo,radi bolje cirkulacije! povremeno osjecam pritisak i tupi bol u stomaku,ali to se vjerovatno embrion smjesta! sada putujemo kuci,samo lagano do bete

  23. #1623
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    Sretno sejla ja drzim fige a i sretno svim ostalim borcima !

  24. #1624

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Sinoc konacno stigli doma. Stajanje svakih sat vremena na putu zbog pritiska na mjehur. Dr. rekla obavezno 3 l vode jer mi se skupila neka tekucina oko desnog jajnika kao poslijedica stimulacije. Imala sam osjecaj da mi je mjehur velicine graska.
    Ali zato sad laganini.

  25. #1625
    LopticaHopsica avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Elvi i Mala, čestitam na dobrom početku i od srca želim da sve bude pic-mic s vašim bebicama!
    Nadam se da se uskoro priključujem vašim pričama!

  26. #1626
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Elvi i Mala dobrodosle u klub cekalica....nadam se da cemo se sve rado sjecati bas ovog odlaska u Prag

  27. #1627
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Curke, mi večeras putujemo (bus) Bukirali smo si na kraju hotel Populus, vidim po slikicama da odlično izgleda i da ćemo lijepo moći odmoriti
    U četvrtak transfer, u petak navečer putujemo nazad.
    Ako nekom treba bilo kakva info dok smo u Pragu, pišite pa ću pitati u klinici.
    Pusa svima

  28. #1628

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    sretno sejla!

  29. #1629

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, mi večeras putujemo (bus) Bukirali smo si na kraju hotel Populus, vidim po slikicama da odlično izgleda i da ćemo lijepo moći odmoriti
    U četvrtak transfer, u petak navečer putujemo nazad.
    Ako nekom treba bilo kakva info dok smo u Pragu, pišite pa ću pitati u klinici.
    Pusa svima

    Sejla, sretno! Vrati se s mrvicama u stomaku i s plusićem za 2 tjedna. I mi smo bili u Populusu. Ok hotel, čist,miran i doručak super! Sad je sigurno još ljepše, kad možeš biti u vrtu...(mi smo bili u 12.mj.).

  30. #1630

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Sejla sretno. Da nam se vratis i doneses mrvice koje ce se izboriti.

  31. #1631
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sejla, sretno!
    Možes li pitati da li primateljice donacije uzimaju žene do napunjene 49. ili 50. godine?

  32. #1632

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    39

    Početno

    Pozz..cure hvala vam na pomoći oko TSH.nas nikako da krene ni muzev spreriogram nije najbolji samo 25% koji valjaju i smanjen je broj spermija,ali nedamo se mi u pon. idemo na konzultacije kod svog profesora,a još čekamo termin konzultacija u Pragu u 9 mjesec...
    Sretno svim curamo koje su se upravo vratile i koje su još u Pragu da svi dobijete svoje mrvice...

  33. #1633
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Evo cure, popodne bila na transferu Dvije morule nisu prezivjele odmrzavanje, a meni je vracena prema njima odlicna blastica Jos imamo 2 morule i 2 blastice.
    Odusevljeni smo hotelom Populus! A o ljepotama Praga ne moram ni pisati...mir i uzitak za dusu i tijelo Sutra navecer se vracamo.

    Inesz, granica je navrsenih 50god.

    Hvala drage moje na podrsci

  34. #1634

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Sejla srecnooo! Da ugledamo sve pozitivne bete! Cure da vas pitam,jeli vas posle transfera bolio stomak? Mene boli svaki dan od transfera,pa stane neko vrijeme..nekad su to jaki bolovi a nekad blagi samo.Ponajvise kad spavam boli.jeli to dobro?

  35. #1635
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sejla, hvala!
    Odbrojavamo s tobom. Sretno!

  36. #1636
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    Sejla , sretno !! ~~~~
    Evo mi brojimo 33+2.. ja zatvorena ,ctg ok..sljedeci pregled za dva tj..uh blizi see

  37. #1637

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure, popodne bila na transferu Dvije morule nisu prezivjele odmrzavanje, a meni je vracena prema njima odlicna blastica Jos imamo 2 morule i 2 blastice.
    Odusevljeni smo hotelom Populus! A o ljepotama Praga ne moram ni pisati...mir i uzitak za dusu i tijelo Sutra navecer se vracamo.

    Inesz, granica je navrsenih 50god.

    Hvala drage moje na podrsci


    Sejla, sretno do neba! Sad samo mazi trbuh i za dva tjedna čekamo pozitivne rezultate!
    Drago mi je što ti se sviđa Populus! Stvarno je ok hotel.
    Sretan povratak kući!

  38. #1638
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Cure evo kod mene lose vijesti....beta 15dnt <1,20
    Ostaloj ekipi iz Praga zelim vise srece!
    Pitanje: koordinatorica mi rekla da ponovim betu u ponedjeljak, ali nije rekla da li da prestanem sa terapijom??
    Da li postoje sanse za vecom betom???
    Jer na otpusnici iz PFC pise ako je beta negativna, da se prelime s lijekovima. Pls savjetujte me!

  39. #1639
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Pina žao mi je


    ovo je negativna beta, neće rasti draga.

    Sejla sretno
    i hvala!
    Posljednje uređivanje od Inesz : 17.06.2016. at 19:32

  40. #1640
    Blubutterfly avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    112

    Početno

    Pozdrav cure. Nova sam ovdje. Ja i suprug idemo na ivf de znaci transfer sa doniranim embrionima jer sam ja u preuranjenoj menopauzi a suprugu diagnosticirana azoospermia. Zanima me dali je neka od vas bila u tom programu u europa fertility centru u pragu da mi kaze svoja iskustva. I jos me zanima ako je koja od vas koristila Progynova tablete i Climara flastere pa da mi kazete cijenu od prilike i gdje bi ih mogla nabavit? Pozz

  41. #1641
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Pina, nazalost to je to. Zao mi je da je tako zavrsilo.

    ostalim Cesima zelim sretno! Vidim da se Anna ne stize javiti, pa cu vam
    samo reci da ima embrija za transfer (anna jedva cekam da odete i vratite se uduplani!)
    mi smo se pokrenuli, tj ja sam se pokrenula. Bila sam
    napraviti kariotipizaciju i sad cekam nalaz. Nadam se da ce biti ok. Zatim slijedi DHEA - da li se to dugo ceka, ili? Ako ga se ceka da ga napravim sto prije.

  42. #1642
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Jutro cure Evo mi jučer ujutro stigli u zg, iz bajke u stvarnost. Presretni vidjeti našu Emu koja nam je nedostajala ovih dana
    Danas 3 dnt....čekanje. Ne mogu da se ne osluškujem i prisjećam prve t, makar se trudim čim više ne razmišljati o simptomima....

    Pina Colada, žao mi je

    Romi, držim fige za nalaze ~~~~~~~~~~~~~

    Moje betosučekalice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  43. #1643

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Dobrodosla kuci sejla! Ma sve mi osluskujemo simptome sad kod mene je bio taj stalni bol u stomaku,sada se polako smiruje,mada najvise uvece je tu..no bice to dobro ljubi emicu,pretpostavljam da je i ona pozeljela mamu i tatu puno! <3

  44. #1644
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Pina jako mi je žao Nadamo se da će slijedeći pokušaj biti onaj pravi, drži nam se.

    Ostatak čekalica sretno do neba i nazad. Znam da je nemoguće, ali nemojte se opterećivat simptomima. Kod mene niti u prvoj, a niti u drugoj trudnoći nije bilo niti jednog jedinog simptoma. Zato nas je + iznenadio.

    Rominka go, go, go girl....

    AnnaBanana jako mi je drago da ima dobrih vijesti, sretno vamu kojoj got fazi da jeste i javi nam se kad stigneš.

  45. #1645

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Evo ja da se javim..danas 9 dan test negativan,nisam mogla vise cekati..vjerovatno je to to.Sjutra 10 dan idem vaditi betu pa da konacno potvrdim.

  46. #1646

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    S čim drugim da počnem nego, strpljivo čekam...
    Uhh moram priznati da je to tako teško...
    Mala88 kako to da već 10 dpt ideš na betu?
    Meni dr. napisao tek 16 dpt.
    Kakve su vaše preporuke?
    Mislim da ni neću pokušavati s testovima doma (ako uspijem izdržati). Nisam ih ni kupovala da ne dođem u napast.
    To je samo još 7 dana...kad se sjetim da je Bog stvorio zemlju u 7 dana...
    Mislim da me najviše drži nečija izjava tu na forumu: Trudna sam dok se ne dokaže suprotno...
    Tako da pokušavam uživati...u čekanju
    Posljednje uređivanje od elvi : 20.06.2016. at 20:17

  47. #1647

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Elvi,meni je napisano beta 14 dan,ali ja nestrpljiva..mislim da ako ima nesto i beta ce pokazati pa makar malo 10 dan..htjela sam cekati par dana ali me ovaj test deprimirao zato bih da idem ranije..

  48. #1648

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Neznam vidjecu vec ujutro sigurnije dali cu ici,jos sam pod utiscima,ne razmisljam svojom glavom..

  49. #1649
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Mala, žao mi je za minus Radi li se o blastici? Držim fige da je test bio lažno negativan, beta će točno sve pokazati. Javi ~~~~~~~~~

    Prvi put sam napravila kućni test 10dnt, i kako je bio odmah pozitivan, 13dnt sam išla po betu....sad ne znam što ću sa sobom nestrpljivija sam nego prvi put, ali budem zdurala nekako do kraja tjedna pa opet oko 10 dnt probala

    elvi ~~~~~~~~~~~~~~~

  50. #1650
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mala Žao mi je za minus, izvadi betu pa ćeš znati više. 10 dpt je dosta rano, beta će pokazati dali se šta dešava.

    Meni je u prvoj trudnoći test bio jedva pozitivan na 13 dpt. Ja tu drugu crticu nisam ni vidjela, nego sam od tuge i jada otišla na selo. Tek MM kad je došo s posla ju je vidio na suncu na balkonu. Tri dana poslije beta mi je bila 96 (dakle 16 dpt).
    Dakle, Mala možda je stvarno pre rano.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •