Stranica 39 od 149 PrviPrvi ... 2937383940414989139 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,901 do 1,950 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #1901

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    6

    Početno PFC kontakt

    Drage cure,

    mi smo u postupku u PFC kod Sonje. Ksenija nam je kontakt, ali mi se od petka ne javlja na tel., a danas zovem kliniku niko se cijeli dan niti na jedan telefon ne javlja..zovem tel koji su naweb stranici....zna li ko sta se desava, da li im je danas kakav praznik ili sta?
    Vec panicarim!!!!

  2. #1902

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    6

    Početno

    drage cure,

    mi smo u postupku u PFC kod Sonje, Ksenija nam je koordinator....ali mi se Ksenija od petka ne javlja, danas sam pokusala na njen mob i na kliniku, ali se niko od njih ne javlja...zovem na brojeve sa web stranice...ima li neka info sta se desava, da im nije neki praznik danas ili slicno? Hvala!!!!

  3. #1903

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Zdravo cure! Evo I ja sredinom 10 mjeseca bi trebalo na FET.Sad me zanima dali je neka od vas cula za embrioglue? To se koristi kod FET-a da pomogne da se emrio zakaci za matericu bolje..ja prvi put cujem,dali je neka od vas cula za to mozda?

  4. #1904

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravo cure! Evo I ja sredinom 10 mjeseca bi trebalo na FET.Sad me zanima dali je neka od vas cula za embrioglue? To se koristi kod FET-a da pomogne da se emrio zakaci za matericu bolje..ja prvi put cujem,dali je neka od vas cula za to mozda?

    mala88, ja sam nesto cula o tome i pricala sa nasim doktorima...onako,podijeljenja su misljenja o efektima, ali niko mi nista nije rekao lose o tome,da moze da ima negativne posljedice...zato, sve sto ima u klinici i sto iole ima sanse da pomogne uzmi....

  5. #1905
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Mala88, ja sam u ovom postupku primila Embryoglue. Pitaj što god treba

  6. #1906

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Sejla nisam znala da si radila embrioglu,znam da sam citala za embriogen,ja sam se za to raspitala al moja klinika mi ponudila embrioglu.Samo me je zanimalo dali je vrijedno probati to uopste,ali vidim da je tebi dalo rezultata,tako da mislim da cu probati.. sto god makar malo pomaze,i ne skodi uradicu

  7. #1907

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Sejla a daj mi reci to su ti oni predlozili ili si sama htjela? Meni je Adrijana rekla da je meni to ukljuceno u cijenu postupka. Bas sam ju pitala.

  8. #1908
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Embryogen i Embryoglue je u stvari jedno te isto, samo valjda drugi proizvođač, jedna klinika koristi jedan, a druga drugi.
    Meni ga nisu preporučili, nego sam se sama raspitala i odlučila da ga uzmem. Nije mi bio u cijeni, nego smo platili dodatnih 100 E.
    Kažu da pospješuje implantaciju za 5%. Da, sad teško je reći i ne može se ustvari znati je li mi uspjelo baš zbog toga što sam ga uzela, ali baš to, čovjek se hvata za svaku slamku pa...

  9. #1909

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Da meni je Adrijana rekla da pospjesuje 5-10% a zasto ne probati. Mozda ipak ima neke pomoci od toga.

  10. #1910

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Drage cure!
    Nije me bilo dosta dugo...
    Javljam samo da nam je prije 2 i pol tjedna stigao mali princ!
    Ali...neke stvari su se iskomplicirale....pa danas putujemo u Zg...
    Nisam se mogla javljati ovdje...Neću opet moći ni sada....
    Ali, nadamo se da će se sve riješiti i da ćemo uskoro svi troje biti zajedno!
    Sretno svima koji kreću u postupak, a trudnicama velika

  11. #1911

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Nadica zelim ti da cim prije rjesite problem i da se vratite kuci. Sretno.

  12. #1912
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Nadice, čestitam na malom princu Nadam se da nije ništa jako strašno, da će se brzo riješiti i sve opet biti u najboljem redu Kad budeš mogla, javi nam se. Pusa i sretno

  13. #1913
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Nadice, pobijedit cete sve bitke s malim princem <3 dobrodosao Prince!

  14. #1914

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Keti10 kako si? Evo ja gotova sa utricima sad cekamo vjesticu. Jedva cekam da dode jer me dole sve rastura

  15. #1915

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Keti10 kako si? Evo ja gotova sa utricima sad cekamo vjesticu. Jedva cekam da dode jer me dole sve rastura
    antony34, doktorica mi je rekla da popijem zadnju pilulu 12 ili 13.09. jer ne mogu točno znati da li ću dobiti za dva, tri ili četiri dana od zadnje! Ja trebam dobiti 17.09. ali bi svakako bolje da dobijem dan ranije nego da dođe 18.09. a ja još nisam dobila! Javi svakako kad dobiješ! Dobila sam dvije kutije estrofema (moram uzimati 3x1 do dvanaestog dana), valjda će to biti dosta?? za dalje ništa ne znam! Ma nama je sigurno sve isto!

  16. #1916

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    antony34 da li ćeš ti tražiti embryoglue? - ako pomaže ne pitam više koliko košta jer sam već iscrpljena od svih postupaka!

  17. #1917

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Mislim da ti nece biti dovoljna jedna kutija estrofema. Ja uvijek dobijem dvije jer ces ga piti i dalje. Da meni je embryoglu vec uracunat u postupak. Bas sam pitala Adrijanu i rekla je da to odma upisu al najbolje ti je da pitas. Neznam dal svima ide ili ne. Ja bi morala do cetvrtka dobiti al mislim da cu sutra vec su simptomi tu.

  18. #1918

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    Nadice, drzimo fige da sve bude u redu! Nadam se da nije nista jako ozbiljno iako znam da ti ni zbog sitnice ne moze biti svejedno, pogotovo nakon svega sto smo prosle... mislimo na tebe... Javi se kad mognes

  19. #1919

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    39

    Početno

    Cure meni triba pomoć,dajte mi neki hotel u blizini Pronatala,31.10 su mi konzultacije pa bi htjela rezervirati neki hotel ali stvarno neznam koji...

  20. #1920
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Prag ili C. budejovice? Imas toga puno.

  21. #1921

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Keti10 evo kod mene krenuo spoting. Dolazi vjestica. 26.9 idem na fm i onda cemo cuti sta dalje. Al imam pitanje za cure koje su vec bile. Dal cu tek dva dana prije nek moramo krenuti znati kad idemo ili vele bar pet dana prije?

  22. #1922
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    antony, prvi put smo saznali 2 dana ranije, jer se čekao donorkin uzv, a sada za fet 5 dana ranije, nakon što je uzv 10dnt pokazao da sam spremna.

    Ina, mi smo u Pragu sad bili u hotelu Populus. Nije blizu klinike, ali je bio stvarno vrhunski za jako nisku cijenu u usporedbi s drugima. Dobro je malo pogledati booking.com, tamo smo surfali i vidjeli da je najisplativiji. Možeš pitati i koordinatoricu, znaju i oni sredit smještaj, mislim da s nekim hotelima imaju i suradnju pa se dobije mali popust još.

    Cure, veselim se vašim pripremama, keti, antony, ina, sretnoooo
    Posljednje uređivanje od sejla : 15.09.2016. at 07:56

  23. #1923

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Sejla hvala na brzom odgovoru. Evo meni danas 1dc. Pocele su polako pripreme. Malo me hvata nervoza. Keti kako je situacija kod tebe?

  24. #1924

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Sejla hvala na brzom odgovoru. Evo meni danas 1dc. Pocele su polako pripreme. Malo me hvata nervoza. Keti kako je situacija kod tebe?
    Ja sam zadnju pilulu popila u utorak 13-tog i sad čekam da dobijem, nadam se da ću do subote 17-tog dobiti! Jel si javila u Pronatal prvi dan ciklusa?
    Cure, sretno svima u kojoj god da ste fazi!!!!

  25. #1925

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Jesam javila sam jos jucer jer mi je pocelo polako jucer al je bilo oko 15h pa sam pitala kak da racunam 1dc. Bit ce to dobro mozda dobijes dan prije al bolje tako nego da kasni.

  26. #1926

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam javila sam jos jucer jer mi je pocelo polako jucer al je bilo oko 15h pa sam pitala kak da racunam 1dc. Bit ce to dobro mozda dobijes dan prije al bolje tako nego da kasni.
    Jel se javila Andrijana?, mislim ne javlja se netko tko ne zna hrvatski!?

  27. #1927

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Ja ti sve pisem na mail Adrijani tako smo se dogovorile. Sve sta trebam i sta me zanima saljem joj mail i javi mi odgovor u roku od sat-dva. Stvarno je stalno pristupacna.

  28. #1928

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ti sve pisem na mail Adrijani tako smo se dogovorile. Sve sta trebam i sta me zanima saljem joj mail i javi mi odgovor u roku od sat-dva. Stvarno je stalno pristupacna.
    Pa da, super je! Znači, nisi zvala nego si joj poslala mail. I ja sam tako mislila!

  29. #1929

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    To ti je najbolje jer zacas odgovori i znas sve. Sretno nam. Meni je rekla da i donorka ima uzv kad i ja 26.9 koje li slucajnosti i rekla je da ce mi javiti situaciju.

  30. #1930

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    na90, jel na kraju idete autom ili busom?
    Najbolje vam je gledati booking jer znaju imati dosta akcija, mi smo tako sva tri puta uzimali hotele na akciji.. bude hotel super, ali na akciji pristupacan...
    Mi smo bili s autom i sva tri hotela su nam bila max 15 min voznje do Pronatala... stvarno se brzo dodje i u njihovoj spici, uvijek smo u Pronatal bili naruceni izmedju 7-9 sati.
    Prvi put u Bed & Breakfast Hotel, drugi put u Royal Hotel i ovaj zadnji mi je najbolji i po lokaciji i po vrlicini sobe -Akcent Hotel.
    Ako ste bez auta onda nisam dobra za davanje smjernica... upravo iz tog razloga smo mi isli s autom jer sam se bojala javnog prijvoza kako cemo se snaci i u kakvom cu ja biti stanju... onda definitivno sto blize neki hotel i onda ne bi lose bilo upitati Andrijanu da ti neki preporuci....
    Jel ti sada ides na punkciju ili? Ti si za PGD jel tako ak ose sjecam da smo pricale prije dva mjeseca....

  31. #1931

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    To ti je najbolje jer zacas odgovori i znas sve. Sretno nam. Meni je rekla da i donorka ima uzv kad i ja 26.9 koje li slucajnosti i rekla je da ce mi javiti situaciju.
    Hej, evo meni danas krenulo, jučer je bio spotting danas krenulo lagano krvarenje, nije jako kao obično ali mi je doktorica rekla da je nakon kontracepcije to normalno. Pisala sam i čekam da mi Andrijana odgovori. Kako piješ estrofem - svaki dan 3 puta u isto vrijeme ili? Ja na ultrazvuk 27.09. - ma mi se moramo sresti u Pragu!!!
    Posljednje uređivanje od keti10 : 16.09.2016. at 09:38

  32. #1932

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Pijem vise manje u isto vrijeme. Da tri puta na dan i uvijek ga popijem poslije obroka. Mislim da cemo mi mozda dan razlike za Prag. Bilo bi lijepo da se tamo nademo. Bar ce vrijeme brze proci. Adrijana ce ti se javiti tokom dana ne brini.

  33. #1933

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Moja vjestica skoro pa gotova. Jos danas i to je to. Sve sreca pa imam jako slabu m.

  34. #1934

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja vjestica skoro pa gotova. Jos danas i to je to. Sve sreca pa imam jako slabu m.
    Meni je ovo malo neobično, ovako slaba m, ja imam uvijek prva tri dana jače, do sada nisam uzimala kontracepciju pa nisam ni znala da je manje bolna i oskudnija kad si na pilulama! ma, sad što je tu je! idemo sad sa estrofemom!

  35. #1935

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Mene je sad jako boljelo dok nije procurila kak spada. Inace imam jako slabe m i to tri dana i to je to. Sad sam ipak tri tj stopala pa mi nije bas cudno da me tak bolelo. A glavno da je dosla kako mora da mozemo dalje sve po ps-u.

  36. #1936

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    39

    Početno

    Annabanna mi idemo tek na konzultacije 31.10 ja idem busom ali mi muž iz njemačke dolazi autom morali sve odgodit radi njegovog posla,rezervirala sam neki hotel preko bookinga piše da je udaljen 8 km od klinike valjda ćemo se snaći...da da i nas čeka PGD...kako si mi ti,kako mrvica...

  37. #1937

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Keti10 evo meni Adrijana poslala mail da je poceo ciklus donorke danas. Povecala mi je estrofem na 2×2. I rekla da ce mi 26 reci kad dolazimo al nek si racunamo oko 28 da cemo morati tamo.

  38. #1938

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Sve super, sve se polako odvija po planu, vjerojatno donorka dobila m koji dan ranije! Jos malo pa put pod noge! Ti vec mozes traziti smjestaj!

  39. #1939

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Pa da donorka je dobila dva dana ranije. Meni pse bitno da je sve za sad u redi. Polako vec gledamo al cemo rezervirati 26 jer cemo onda tocno znati.

  40. #1940
    Blubutterfly avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    112

    Početno

    Dobar dan cure. Evo da vam dodam jos jednu info mozda kojoj pomogne. U pragu su vam jako dobre prometne veze za one koji ne idu autom. Imate metro bas i tram i za cas ste sa jednog kraja na drugom. Karta vam kosta 35 kruna i vrijedi za sva 3 prijevozna sredstva a mozete se voziti sat i pol sa istom kartom. Mi smo isli avionom i bili u dosta udaljenom hotelu od klinike ali u roku pola sata ili malo vise dodjes gdje trebas. Nama se nije dalo gnjavit sa autom i parkingom i stvarno smo bili odusevljeni prijevozom brzinom i cijenom karata. To naravno govorim bas za prag. I sljedeci put kad budemo isli ici cemo tako avionom gore jer smo za sat i pol tamo i javnim prijevozom skitat po gradu.

  41. #1941

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Pozdrav svima!
    Mi smo napokon kod kuće!
    Uživamo u čarima roditeljstva!
    Svašta se izdogađalo, ali sve će biti ok!
    Beban lijepo papa, napreduje i uživa u našoj pažnji!

  42. #1942

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Nadica super sto je sve u redu. Kako si ti? Nadam se da nije nista lose bilo!??

  43. #1943
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Pozz ekipi u pripremama za Cesku! Ja sam u pripremi za et sa smrzlicima ali TSH mi se povecao na 7,5. Da li ste inali iskustva sa tim? Jer ovi iz Praga govore da vidim sa svojim endokrinologom, a endokrinolozi to polagano shvataju i malo po malo mjenjaju trrapiju...a ja vec na estrofemu?! Imate li savjet/prijedlog? Da li ici na transfer sa velikim tsh????

  44. #1944

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj antony34 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadica super sto je sve u redu. Kako si ti? Nadam se da nije nista lose bilo!??
    Ja sam rodila sekcijom...U utorak je bilo 3 tjedna od poroda. Nisam odmorila ni dana...osim u intenzivnoj, al to je najmanje važno!Bilo je svašta nešto,s bebačem...Bitno nam je da je on s nama i da će sve biti ok, a krivca ćemo tražiti kasnije! Jer nečijom greškom i nemarnošću izgubili smo prve dane s anđelom, koje smo trebali provesti zajedno, a ne po bolnicama i dijagnozama koje vam lede krv u žilama...

  45. #1945
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Da li vas ima da ste u pripremi za ET, pijete estrofem plus sam uzela i intealipid infuziju kako bi se pripremila za et za narednih 7 dana...medjutim tsh visok....sta radit??

  46. #1946
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    PinaColada, ja imam Hashimoto i stalno sam na euthyroxu, tsh 7.5 je previsok za odlazak na et. Ne znam imaš li i inače problema sa štitnjačom, ali po meni treba prvo tsh dovesti u normalu. Za postupak je najbolje da je 1.5-2. Jesu li ti barem prepisali euthyrox? Znaš što, primijetila sam da se pražani od tsh dosta ograđuju, čak i puštaju u postupak s visokim tsh ali ja svejedno mislim da to nije dobro. Ponovi opet nalaz i svakako kreni s terapijom za štitnjaču ako dosad nisi.

    Nadice, žao mi je što su vam prvi dani bili tako teški, ja sam isto rodila cr ali su mi Emu doveli odmah čim sam se probudila i bila je samnom i na intenzivnoj i kasnije u sobi, cijelo vrijeme...ali najvažnije je da ste sada skupa, puno se ljubite, mazite i uživajte

  47. #1947
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Sejla
    Jesam na eutiroxu vec dugo i povremeno kontrolisem nalaze....no u zadnje vrijeme tsh dosta varira od 23 preko 15 pa do 0.03....u pola godine tako varira : S Sada, 7 dana prije planiranog ET nalaz tsh mi 7,5. Shock....evo treci dan cekam info iz Praga da vidim sta dalje?!
    Vec pijem estrofem za endic....ne znam sta ako ne odem na ET....a endic raste....

  48. #1948
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Pina, to je ipak previsok nalaz TSH. I ja sam isto hipo/hashi i od mene su trazili da minimalno tri mjeseca uzastopce imam dobar nalaz, a to znaci 1,5-2. Isto mi je tako kao tebi skakalo, u visine, pa nagli pad. Trebalo mi je 7 mj da ga napokon stavim pod kontrolu, ali to tek nakon sto sam promijenila doktoricu koja me poslala vaditi vit b, d, magnezij i selen da bi ustanovili da su mi svi ti vit i minerali nemjerljivi i na niskim vrijednostima, sto je znacilo da eut nema kako se pretvarati u ono sto nasem organizmu treba. Zatim sam dobila piti selen, sto vise bivanja na suncu (taman je krenulo ljeto), magnezij (koji i dan danas pijem). Moja endokrinologica me ne pusta u novi postupak dok mi se sada opet ne smiri. A u postupku smo bili u 4 mj i jos mi skace gore dole. Neki na tu stitnjacu gledaju kao nije nam nista, dok drugi ipak shvacaju sto ona cini i kad se zakotrlja visok tsh i krene se u postupak on samo jos vise poludi jer se nastoji boriti sa tim dozama hormona i reakcijama organizma. Ne zelim te izbedirati, ali trazi nekoga tko je specijalizirao trudnoce i tsh da budes sigurna da si u dobrim rukama.

  49. #1949
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    PinaColada, znam da si već krenula s terapijom, no neće se ništa dogoditi niti ako ovaj mjesec odlučiš `propustiti´. Ja sam u prvoj t počela s estrofemom ciklus prije `glavnog´, čisto da vidim kako reagiram na terapiju i danu dozu estrofema, budući da mi je bio prvi put. To sam naravno u suradnji s dr Mardešićem, pitala i oni su rekli da je to ok. Ovo ti pišem čisto jer vidim da te muči to što ti se organizam već priprema, odnosno zadebljava endometrij.

    Nadam se da si u međuvremenu dobila neki odgovor iz Praga. Vjerujem da ti je sada užasno teška odluka, što i kako dalje. U svakom slučaju, trenutna doza euthyroxa ti nije dovoljna. S druge strane, istina je da ju dr ne smije niti naglo povećati, već postepeno, koliko god ti sada `nemaš vremena´.
    Ja imam sreću što imam divnu dr s kojom se mogu čuti telefonski i onda joj javljam čim mi tsh nije ok, pa usmeno dogovorimo modificiranje doze lijeka.
    Sada sam otišla na FET s tsh oko 3, kasnije mi je početkom t unatoč povećanju doze lijeka narastao na 4,5 što me uplašilo, ali je sada nakon dva mjeseca napokon kako treba, 1,7. Koliko dugo, vidjet ćemo
    U svakom slučaju, štitnjaču i tsh prepuštaju endokrinolozima, tako da to moramo rješavati same, pražani se tu `ne petljaju´. Barem je takvo moje iskustvo, rekli su mi neka se kontroliram i sve dogovaram sa svojim endo.

  50. #1950
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Evo ipak je odluka pala da cekamo do uzv 12dc, sto je za 3 dana, i tada opet vaditi tsh i onda konacno odluciti da li ici u postupak ili ne....uz to, preporucene tbl za smirenje i relaxaciju, pa sam evo na poslu nasmijana i uspavana....nema mi druge nego cekati taj petak....nemam pametnije rjesenje....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •