Stranica 42 od 149 PrviPrvi ... 3240414243445292142 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,051 do 2,100 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #2051

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    antony34, sporo prolaze dani, ja cu svakako do kraja tjedna napraviti test jer cu izluditi, pa tko ce docekati 21.10. Kako se ti osjecas, jel vise nisi pravila test?

  2. #2052

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    (.)(.) Bolne jos uvijek i to jace nek je bilo prije tri dana. Nisam radila test ni necu. Izvadit cu betu u ponedjeljak pa kako bude. Sporo idu dani ko da su godine. Svaki dan prije podne odem u grad na kavu pa mi nije tak lose. Ti imas kakve promjene?

  3. #2053

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Najgore od svega je sto sam pocela kasljati, smrcati i kihati. Neka viroza me lovi uzas.

  4. #2054

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    antony da li si bolje? vjerojatno nestrpljivo cekas ponedjeljak?! jesi bila po uputnicu! ja malo odmaram, malo prosetam.....za poluditi! Svim curama cekalicama zelim plusice i veeeelike bete!

  5. #2055

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Evo danas isla po uputnicu. Cike i dalje bolne jos me tu i tamo skaklja jajnik. Kako si ti? I ti imas jos dosta za cekati. U ponedjeljak cemo znati sta je i kako je.

  6. #2056

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    Cure moje, znamo kako vam je i da vas trenutno nista ne moze previse utjesiti osim velike bete, ali drzite se...
    Bez obzira na test, ipak se nadamo najboljem za vas...
    i ja sam ful kasno vadila betu, cak 18 dnt, ali valjda postoji razlog za to, zato se i nadam da nije gotovo i da ce sve ipak biti dobro Antony...
    Sve smo razlicite i razlicito podnosimo razocarenja, ali ja nisam radila test ranije jer mislim da bi se totalno psiholoski rasula da mi je bio negativan, a onda jos bila prisiljena da cekam na vadjenje bete.... nekako mi jelakse bilo u neznanju prolaziti iz dana u dan i nadati se...
    Keti, drz se i ti, kazem iz dana u dan...

  7. #2057

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    AnnaBanana ja sam se pocela polako mirit s cinjenicom da ni ovaj put nista. Beta ce pokazati svoje. Cak mogu reci da i dosta mirno to podnosim. Mislim na cekanje bete. Vec sam i pitala kad mogu na fet da se pripremim. I to ce biti zadnji nas pokusaj. Tako smo odlucili i mislim da je tako najbolje. Ipak deset postupaka mi je dovoljno. Vidjet cemo sta ce biti. Al previse se osjeti razocaranje na psihi koju na zalost ne mozemo samo tako obrisati.

  8. #2058

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    Jako mi je zao... i doista imas pravo - deset pokusaja ostavi i fizicki i psiholoski trag na covjeku... od ficickog se cak i opora imo, ali psihicki te dotuce...
    Nema rijeci utjehe nazalost... ti i suprug se pobrinite i utjesite jedno drugo znajuci da ste dali sve od sebe i pokusali...

  9. #2059

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Beta 0 kao sto sam i mislila

  10. #2060

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    antony34, ma nema te rijeci koje bi mogle pomoci......ja nemam vise zivaca, sad sam bila po uputnicu i sutra idem izvaditi betu! Od simptoma nista, kao da nisam bila na transferu, danas vec pocela plakati.....sto su ti rekli kad mozes na fet? da bar mozemo popiti kavicu pa se izjadati jedna drugoj!!!

  11. #2061

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Pitala sam Andrijanu al mi jos nije odgovorila. Mozda to sto nemas simptome bude na kraju dobro. Vidis ja sam imala velike simptome pa na kraju nista od toga. Sretno draga i da vidis lijepu betu.

  12. #2062

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Antony jako mi je zao! Nemoj ocajavati,tvoji smrzlici te cekaju,mozda bas taj fet bude uspjesan,moras vjerovati! Kety puno srece! I ja se prodruzujem cekanju,danas je bio fet. Blatocista je dobra,odradjen je i hatching.Sve je proslo dobro,i sad sve drugacije nego prvi put: umjesto mnogo mirovanja setam,i radim sve sto mi godi

  13. #2063

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Antony, grlim i suosjecam
    Keti, sretno!

  14. #2064

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Cure, hvala vam, sve je sutra u Bozjim rukama! Mi smo napravili sve sto je u nasoj moci! Sutra mi je 13dnt/5d tako da mislim da to nije rano za vaditi betu!

  15. #2065

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Evo samo da javim da je moja beta nazalost 4,44 nakon dva pozitivna testa clear blue - daje lazno pozitivan nalaz!

  16. #2066

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Keti10 nastavi s terapijom i vadi jos betu kad su ti rekli. Ipak ti je jos rano bar ja tako mislim. Ja bi pocekala da sam na tvom mjestu. Koji je danas dnt?

  17. #2067

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Ma, antony gotovo je s terapijom! To je to! Pisala sam Andrijani za fet! I nama ce to biti zadnji postupak! Mi smo prosli i vise od 10 postupaka, 9 transfera.....

  18. #2068

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Kad ides na fet? Mi cemo krajem iduceg mjeseca vjerojatno i to bude onda kraj za nas.

  19. #2069
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    cure, grlim žao mi je za ovaj postupak
    Neka onda taj zadnji objema donese sreću....često se dogodi da uspije baš kad se već i dignu ruke....
    keti, to je mogla biti biokemijska, pogotovo ako je test bio pozitivan, pa je u nekom trenutku nažalost počela beta padati...al čim je bila 4.4, znači da se nešto događalo.

  20. #2070
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Anthony i Keti jako mi je zao, od srca vam zelim da vam zadnji postupci budu dobitni.
    Keti slazem se sa Sejlom, vjerojatno je bila biokemijska trudnoca. Kod mene je tako zavrsio prvi Praski postupak. Test pozitivan, a beta oko 25 i nakon par dana oko 5.ja sam se tjesila da je ipak do trudnoce doslo, a nakon toga smo isli na Fet i eto nase curice.

  21. #2071
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Mala sretno, drzim fige da bude uspjwsno. Red je da neko malo popravi statistiku.

  22. #2072

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    103

    Početno

    Cure nas jako mi je zao... jos postoji tracak nade i zato vas drzimo fige....
    Drzite se i budite hrabre...

  23. #2073

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Cure, hvala vam na podrsci! Pored sveg tog jada jos se moram vratiti na posao i svima objasnjavati......ma najbolje je kad nitko ne zna ali u mom slucaju je to nemoguce jer smo u firmi svi jako dobri i ne mozes a da ne primjetis da nekog nema dva-tri tjedna! Za sada samo znam da cemo jos pokusati fet ali nakon toga nema lezanja i kidanja zivaca nego odmah na posao pa nek' bude bozja volja! Antony javi se ako bude kakvih novosti!

  24. #2074

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Cure jel mislite da je rano sjutra za jedan test,ako racunamo dan transfera,to bi bio 10 dan?

  25. #2075
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jel mislite da je rano sjutra za jedan test,ako racunamo dan transfera,to bi bio 10 dan?
    Mozda malo i je, jel se dan transfera racuna kao nulti. Bolje pricekaj jos barem 2-3 dana, jel ako nedo Bog test bude negativan samo ces se zderati.

    AnaBanana kako si ti? do kojeg tjedna si stigla?

  26. #2076
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Mala, meni je 10dnt blastice oba puta bio plusić Držim figeeeeee!!!

    Mi danas bili na uzv u Vinogradskoj, 21+1, sve je ok i mjere su kako treba, imamo 404 g

  27. #2077

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Mala, meni je 10dnt blastice oba puta bio plusić Držim figeeeeee!!!

    Mi danas bili na uzv u Vinogradskoj, 21+1, sve je ok i mjere su kako treba, imamo 404 g

    I meni je 10 dnt blastica testić bio pozitivan...

    Bravo Sejla! Lijepo bebica napreduje. Brzo će doći vrijeme susreta vas dvoje!

    Moja mrva spava pored mene. Koje blaženstvo! Tako sam to jako željela i napokon se san ostvario!

  28. #2078

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala puno cure,ali meni evo negativno ispadaju testovi koje sam jutros uradila..izgleda nista od mene ovaj put.Vec je 11 dnt.

  29. #2079
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Mala, žao mi je jako zbog neg. testova u pon izvadi betu, pa će se sve vidjeti. Zaboravila sam, isto ti je vraćen 1 kao meni? Ako ništa, čekaju smrzići....grlim

    Nadice

  30. #2080

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Da Sejla,isto mi je vracen 1.Meni ovi testovi dodju kao priprema pred betu,lakse mi je ovako da se malo po malo pripremim za negativno.

  31. #2081

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Evo da javim moja beta je 2,kako sam i mislila posle svih negativnih testova.Sad malo poduzi odmor pa kasnije negdje se nastavlja nasa borba

  32. #2082

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Mala zao mi je. Znam kako ti je. Sretno za dalje.

  33. #2083

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Pronatal Sanatorijum,Arleta ,GYNEM te tri klinike rade Micro TESE i kontaktirali smo ih i čine se sasvim uredu.
    A to de će o klinikama svi reći najbolje nije točno jer mi smo bili i otkazali naš postupak u Bahceci Sarajevo jer su bili toliko drski i neljubazni.
    u svakom slučaju hvala ti na odgovoru i nadam se da će možda netko podijeliti nekakvo iskustvo s ove tri klinike

  34. #2084

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj Slavonka.Os prvotno napisa Vidi poruku
    Pronatal Sanatorijum,Arleta ,GYNEM te tri klinike rade Micro TESE i kontaktirali smo ih i čine se sasvim uredu.
    A to de će o klinikama svi reći najbolje nije točno jer mi smo bili i otkazali naš postupak u Bahceci Sarajevo jer su bili toliko drski i neljubazni.
    u svakom slučaju hvala ti na odgovoru i nadam se da će možda netko podijeliti nekakvo iskustvo s ove tri klinike
    Slavonka, gdje se nalaze nabrojane tri klinike? Prvi put cujem za njih.

  35. #2085

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Slavonka,ja sam bila u gynem klinici,ali nisam htjela pisati prije i tome dok ne steknem svoje iskustvo sa njima..Prvi utisak je super bio,stvarno su mi izasli u susret oko svih pitanja i svega i dala sam im sansu.Ali vec posle prvog transfera nisam bila previse zadovoljna nihovim radom.Mislila sam mozda grijesim i samo sam paranoicna,dala im drugu sansu,ali posle zadnjeg transfera sam se jos vise ubjedila..Ja cak necu ici po smrzlice kod njih,mjenjam kliniku.To je moje licno iskustvo,ja bi pored drugih klinika zaobisla gynem.

  36. #2086

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Slavonka,ja sam bila u gynem klinici,ali nisam htjela pisati prije i tome dok ne steknem svoje iskustvo sa njima..Prvi utisak je super bio,stvarno su mi izasli u susret oko svih pitanja i svega i dala sam im sansu.Ali vec posle prvog transfera nisam bila previse zadovoljna nihovim radom.Mislila sam mozda grijesim i samo sam paranoicna,dala im drugu sansu,ali posle zadnjeg transfera sam se jos vise ubjedila..Ja cak necu ici po smrzlice kod njih,mjenjam kliniku.To je moje licno iskustvo,ja bi pored drugih klinika zaobisla gynem.
    Mala88, da li nam mozes napisati zasto nisi zadovoljna tj. gdje su kod tebe radili propust? I gdje se nalazi ta klinika?

  37. #2087

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Po meni mislim da nisu previse strucni.Doktor mi prije transfera prepise drugaciju terapiju da se pridrzavam do bete,sestra mi je promjeni,kazu mi da ne rade embriogen kad je fet u pitanju,a znam da druge klinike rade bas kad je fet u pitanju.I jos takvih stvari koje me cine sumnjicavom,jednostavno moje misljenje je da sto se licno mene tice,nisu dovoljno strucni.Ja cu ici u drugu kliniku,kojoj cu vjerovati da ce dobro odraditi transfer.A klinika se nalazi u pragu,ledicicka ulica 1

  38. #2088
    LopticaHopsica avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj Slavonka.Os prvotno napisa Vidi poruku
    Pronatal Sanatorijum,Arleta ,GYNEM te tri klinike rade Micro TESE i kontaktirali smo ih i čine se sasvim uredu.
    A to de će o klinikama svi reći najbolje nije točno jer mi smo bili i otkazali naš postupak u Bahceci Sarajevo jer su bili toliko drski i neljubazni.
    u svakom slučaju hvala ti na odgovoru i nadam se da će možda netko podijeliti nekakvo iskustvo s ove tri klinike
    Znate i za CITO u Splitu? Mi smo tamo išli na micro. Negativan rezultat ali za njih imamo samo riječi hvale.

  39. #2089
    LopticaHopsica avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Bok curke! Čitam sve ovo i mislim si koje smo mi fajterice, što nam je servirano u životu i s čim se budimo i spavamo...
    Ovaj mjesec idem na drugi transfer. Ovaj put ćemo ići sa Embryogen+lazt.
    Imamo 15 smrzlića, prvi put smo htjeli transfer samo 1 i dalje stojimo pri tome da idemo samo s 1.
    Strah me dvostruke trudnoće, komplikacija, prerano rođenih, sitnih bebica, makar nema pravila... opet šanse su veće... mm i ja lomimo koplja oko toga...
    Htjela bih čuti malo vaših iskustava i stavova pa da još jednom odvagnemo... hvala.

  40. #2090
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Loptica, sretno!!!!!!!
    Kako su onda smrzlići spremljeni? Po 1 ili po 2?
    Da, sve ima svoje pozitivne i negativne strane, pa sam u stvari sretna što je tu odluku donio dr umjesto mene/nas. Već sam o tome i pisala, odlučeno je da bi za mene eventualna blizanačka trudnoća bila prerizična, a da su se vratila dva bila bi vrlo lako moguća jer su svi potrebni paramatri bili zadovoljavajući (ja jako mlada, maternica ok, vrhunske blastice). U principu smo prije postupka bili spremni i na blizance jer smo znali da se ugl. vraćaju po 2, ali sada nam je u biti drago što je ovako, i eto uspjelo je po drugi put iz prve i zasad sve u redu.
    E sad, da su pritiskale godine vjerojatno bi se išlo na nešto veći rizik, pogotovo jer smo htjeli dvoje djece, pa i to isto igra ulogu u odluci....
    Sretno kako god odlučite!!!!!
    Posljednje uređivanje od sejla : 08.11.2016. at 14:35

  41. #2091
    LopticaHopsica avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Loptica, sretno!!!!!!!
    Kako su onda smrzlići spremljeni? Po 1 ili po 2?
    Da, sve ima svoje pozitivne i negativne strane, pa sam u stvari sretna što je tu odluku donio dr umjesto mene/nas. Već sam o tome i pisala, odlučeno je da bi za mene eventualna blizanačka trudnoća bila prerizična, a da su se vratila dva bila bi vrlo lako moguća jer su svi potrebni paramatri bili zadovoljavajući (ja jako mlada, maternica ok, vrhunske blastice). U principu smo prije postupka bili spremni i na blizance jer smo znali da se ugl. vraćaju po 2, ali sada nam je u biti drago što je ovako, i eto uspjelo je po drugi put iz prve i zasad sve u redu.
    E sad, da su pritiskale godine vjerojatno bi se išlo na nešto veći rizik, pogotovo jer smo htjeli dvoje djece, pa i to isto igra ulogu u odluci....
    Sretno kako god odlučite!!!!!
    Mislim da su po 1. Moj doktor kaže da vrijedi pokušati s dva, s obzirom na moje dobro zdravlje.
    Hvala za iskustvo!

  42. #2092
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Podrav lavice drage
    Evo mene opet u pripremama za ET sa smrzlicima... nisam pohvatala poimenice nove kolacice, ali mogu reci da sam ja u PFC klinici i ok su....imaju dosta posla i mislim da (kao i svi drugi) nas sve gledaju kao jos jednog pacijenta, broj vise....ali u principu su ok....dr Sonja djeluje strucno i dosta dugo se bavi ovim-tako da joj vjerujem i to mi je ok!
    Sretno svima koje su u cekanjima raznoraznim!
    @ sejla

  43. #2093
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Cure moje drage,

    Samo da vam javim da su u pon na ovaj svijet dosle moje dvije male mrve. Rodjene su carskim rezom sa 35+1 tt. Poprilicno su veliki- on 3180, ona 2650. Ja polako dolazim k sebi, jucer sam pustena iz bolnice, a oni su ostali jos koji dan na neonatol. jer ih ipak smatraju nedonoscadi pa ih malo prate.

    Jos jednom veeeeeeliko hvala svima u PFC u koji su mi omogucili da postanem trostruka mama (na pocetku nase borbe nisam ni sanjala da cu ovo dozivjeti).

    .... a svima vama koje se jos uvjek nazalost mucite zelim puno, puno srece, hrabrosti i strpljenja i da sto prije postanete mame tim carobnim malim bicima <3

    Sretno

  44. #2094
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    @sejla mahanje

  45. #2095

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj kia prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje drage,

    Samo da vam javim da su u pon na ovaj svijet dosle moje dvije male mrve. Rodjene su carskim rezom sa 35+1 tt. Poprilicno su veliki- on 3180, ona 2650. Ja polako dolazim k sebi, jucer sam pustena iz bolnice, a oni su ostali jos koji dan na neonatol. jer ih ipak smatraju nedonoscadi pa ih malo prate.

    Jos jednom veeeeeeliko hvala svima u PFC u koji su mi omogucili da postanem trostruka mama (na pocetku nase borbe nisam ni sanjala da cu ovo dozivjeti).

    .... a svima vama koje se jos uvjek nazalost mucite zelim puno, puno srece, hrabrosti i strpljenja i da sto prije postanete mame tim carobnim malim bicima <3

    Sretno

    Kia! Čestitke do neba! Bitno da je sve prošlo ok!
    Ljubi dječicu!
    Znam kakva je to neopisiva sreća...jer jedna srećica od nepunih 3 mjeseca upravo spava pored mene....

  46. #2096
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    kia, čestitke!!!!! Predivne vijesti Ajme kako su i veliki za bliziće, ma brzo ćete zajedno domeka i onda puna kuća veselja Pusa tebi i dječici

    PinaColada, sretno u pripremama!!!!!!
    Posljednje uređivanje od sejla : 13.11.2016. at 08:13

  47. #2097

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Kia ,čestitke od sveg srca !! Predivno

    PinaColada,sretno!

  48. #2098

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Kia cestitam!!! PinaColada sretno. Sto se tice bolovanja ja uvijek dobijem od prve fm pa do bete.

  49. #2099

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Sejla daj mi reci kako ide postupak s fetom? Kad se ide u Prag? Po prilici koji dan? Dal se ceka o ili se ide bez nje? Hvala

  50. #2100

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj LopticaHopsica prvotno napisa Vidi poruku
    Bok curke! Čitam sve ovo i mislim si koje smo mi fajterice, što nam je servirano u životu i s čim se budimo i spavamo...
    Ovaj mjesec idem na drugi transfer. Ovaj put ćemo ići sa Embryogen+lazt.
    Imamo 15 smrzlića, prvi put smo htjeli transfer samo 1 i dalje stojimo pri tome da idemo samo s 1.
    Strah me dvostruke trudnoće, komplikacija, prerano rođenih, sitnih bebica, makar nema pravila... opet šanse su veće... mm i ja lomimo koplja oko toga...
    Htjela bih čuti malo vaših iskustava i stavova pa da još jednom odvagnemo... hvala.
    Pozdrav LopticaHopsica (i naravno svim ostalim curama na ovoj temi ,

    vidim da je i kod vas azoo u pitanju i htjela sam te pitati kojom metodom ste u Pragu dosli do spremija tj. sa tese, micro-tese, tesa, mese, itd.?
    Koliko ste zadovoljni ishodom (do sad), pristupom i postupkom?

    Mi smo imali dosta postupaka u RH, i nazalost nikad nije doslo do T.

    Sad idemo traziti drugdje pomoc, pa među ostalom razmatramo i Prag, pa mi svaki savjet i svako iskustvo puno znaci.

    Hvala unaprijed!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •