Stranica 57 od 149 PrviPrvi ... 747555657585967107 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,801 do 2,850 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #2801
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Naš put u Prag:
    1. Prijevoz- avion 2 karte povratne cca 2.555,00 kn croatia airlines online kupljene..u određene dane u tjednu su jeftinije..onda imate izbor i opty/ flexy za zamjenu datuma uz nadoknadu ili bez..kombinacija koje vam odgovaraju..nama se vise tako isplatilo al vidim ekipa dolazi i s autima..neka meni muz bude odmoran..
    2. Prijevoz narucila online iz Zagreba Prague airport transfers sve vam je na hrvatskom..
    Cekali nas sa natpisom s nasim imenima..direkt do hotela 22 eur
    3. Hotel Carol e sad citajuci komentare oprecna su misljenja o njemu...nama je super!!! dobili smo veliku sobu..e sad ja sam u zadnjem mailu trazila s tus kabinm...ova je soba zapravo za invalide (kupaonica) pa je mozda zato tako prostrana 4.kat soba 411 gleda na dvorisnu stranu..jako je mirno, ima klimu, u laganom potkrovlju, minibar, sve čisto uredno...dorucak od 7-10h švedski stol ima svega i najedes se...jedino su im salame nekak drugacije od nasih...osoblje najs..terasa u dvoristu zatvorenom tu mozete i zapaliti..od 1.6. stupio na snagu zakon o zabrani pusenja na javnom mjestu!!! wi fi u cijelom hotelu besplatno i racunalo kod recepcije...ima bazen besplatno i saunu koja se placa...u restoranu mozete i rucsti/vecerati...menu vas ceka u sobi..

  2. #2802
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    4. U blizini hotela:
    Blok zgrada bocno od ulaza ili patalelno s hotelom 5.min hoda vam je veliki šoping centar Harfa mall na 3. katu su vam razni restorani tu mozete jesti povoljno ima svega...kinez mislim da se zove crvena jabuka klopa prosjecno 85 č kruna..to je jako isplativo...na vrhu zgrade se nalazi i parkic i tu mozete vani popiti ili pojesti nesto iz onoh mnogobrojnih restorana jer je sve na tacni...
    Nsduprot ulazu u harfu nalazi se redtoran kovarska..tamo smo doslovno svaki dan na pivici ili na klopi koja je ok....blizu je i pizzeria Ceretto ali pizza im je bez okusa i mirisa mozda bolje neko tijesto...uglavnom krcata je...
    U shoping centru prizemlje je veliki hipermarket Albert i tu si mozete nesto kupiti za jesti ili barem vidu za sobu...
    5

  3. #2803
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    5. Novci- ne mijenart u hotelu! Najbolje u centru u mijenjacnicama daju po 26 ...
    6. Javni prijevoz -metro koji se nalazi nasuprot soping centra harfa karta najeftinija 23čk 30 min. Jedan smjer. Stanica se zove českomoravska linija B černy most-Zličin -do centra se vozite do stanice Mustek...uzmite kartu grada u hotelu i uzivajte..predivan je...pazite na crnce i torbice/pederuse..nas su pratili...centar je skup kao i cuga i klopa..opcija je uvijek duckas za cugu.
    Pusa do sljedeceg izvjestaja...pitajte sto cas zanima dok sam tu..

  4. #2804

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Hej ekipa. Dobila danas obavijest iz klinike. Oplođena sve 3 js. Jupiii. U petak je transfer.

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk

  5. #2805
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bravo Elvi! Koliko ti vracaju? E sad kad imas vremena odi u Zoo. Izgubit cete cijeli dan tamo, ali vrijedi jer je fenomenalan!

  6. #2806
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Elvi,

    sretno!

    Rominka, jeste se vratili? Kakvo je stanje kod tebe?

  7. #2807

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Vratit će nam 2 embrija. I jedan ćemo zamrznuti. Baš sam htjela pitati, ali me Bornastra prestigla:
    Romina kako si ti?
    I planiramo danas još šunjanje po gradu ili Zoo. Ovisi što se MM više svidi.

  8. #2808
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Karta metro ispravak je 24kč!
    Rominka hvala bas smo jucer bili u ZOO i fenomenalan je!! Javili su nam da imamo "danas" 6 oplođenih js (donirane js) jel to ok?

  9. #2809
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Vratili, vratili jaaa bi joos malo
    osjecam se kao da je to to, ali kako zapravo ne znam kako bi se trebalo manifestirati, onda sva ta skakljanja i povremeno treperenje i "rastezanje" maternice pripisujem mogucem dolasku menstruacije. Ne znam zaista. Mislila sam pisnut test u pon, ali jos cu vidjeti hocu li si uskratiti i ta dva dana nadanja.

    Curke, ako imate jos vremena nemojte propustiti Tehnicki muzej. Fenomenalan postav ima.
    Zenice, meni se 6 oplodjenih cini ok. Kad bi trebao biti transfer?
    Elvi kad ce kod vas biti transfer?

  10. #2810
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Rominka meni su rekli u subotu...mada su me zvali (emdrilog kao pita) da li bi umjesto subote u ponedjeljak jer im je ocito guzva u sub..e sad u srijedu mi je lijecnik sugerirao 3.dan jer je sigurnije ukoliko bi cekali do 5.dana blastice mozda bi sve docekali/pola ili mozda nista jer je prirodnihe okruzenje maternica...ja sam se vec onda odlucila da cu 3. dan..da bi me nazvali za ponedjeljak?! pa sam im ja to sve navedeno ponovila pa su me stavili u subotu wtf?! Da li znas nesto o smrzavanju ostataka?jel se zamrzavaju blastice? jel mogu dvije po dvije u slamke ako mi ostanu 4 kako to ide u PFCu?

  11. #2811
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ok, nista nisam skuzila. Mislim kuzim da su ti dali da biras, ali to mi je prvi glas da PFC tako radi. Inace je embriolog taj koji odlucuje o tome na temelju razvoja embrija. Ja sam imala uvijek transfer blastica 5 dan. I nazalost nikad za zamrznuti. Stavi si pitanja na papir i posalji im mail sutra i trazi objasnjenja za sve sto te muci. Jedino ti oni mogu dati odgovor.

  12. #2812

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Pozdrav cure..citam vas vec neko vrijeme. Uz podugacki razgovor sa svojim doktorima odlucili smo se krenuti u novu borbu u Pfc, sa doniranim js.
    I ne mogu vam reci koliko sam uzbudena, termin mi je zakazan za pocetak 8mj. Za sada sam 2 ciklusa na kontracepciji i onda malo ljekica i put za Prag. Za sada sam samo razgovarala sa Mirnom i cini mi se jako simpaticna (ispravite me ako grijesim)...Moze li mi netko malo objasniti kako to ide, naime dobila sam papir sa objasnjenjem, ali ako netko moze svoje osobno iskustvo mi malo opisati. Mozete li me savjetovati za smjestaj, znam da ima par hotela u blizini, ali ako mi mozete reci sto bi bilo bolje uzimati, sobe, apartmane...hvala vam

  13. #2813
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Rominka skuzila si ti dobro isto ko i ja...totalno sam se zacudila da me koordinatorica to pita u ime embriologa!?....pa kako da ja to znam...a na pitanje kako napreduju nisam dobila odgovor...hvala ti evo sastavila sam si pitanja sutra saljem mail...koliko god sam upucena uvijek nesto novo saznam pa ni ne znam da li sam sve bitno pitala...sretno rominka

  14. #2814
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Pozdrav svim curkama. Evo da se i ja malo pridruzim. Ukratko mi imamo vec 3 Inseminacije i 6 IVF iza nas. Od prosle godine smo u klinici PFC u Pragu i vec smo odradili jedan ciklus donacije jajnih celija ali bez uspijeha- jednom smo izgubili u 7 nedelji , jednom smo imali biokemijsku i 2 puta beta 0. Sad se spremamo u drugi ciklus sa novom donatorkom pa se nadamo da ce imati vise srece. Juce mi je poceo ciklus i od sinoc uzimam pilule za uskladjivanje ciklusa sa donatorkom. Transfer je predvidjen pocetkom osmog mjeseca. Zelim nam svima puno srece i velike bete

  15. #2815
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Ja se nadam da ce admin ubrzo da me pusti

  16. #2816

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Pozdrav, mi danas obavili transfer. Vratili nam dva embrija 3. dan od punkcije. Treći embrio smo dali zamrznuti.
    Sva tri su se super razvijala.

  17. #2817

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Danas odmaramo, a sutra put pod noge i doma. Jeee

  18. #2818
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bravo Elvi <3 ako imas normabel, od 2mg, popij si prije puta. Da se misici opuste.
    Posljednje uređivanje od Rominka : 16.06.2017. at 17:00

  19. #2819

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svim curkama. Evo da se i ja malo pridruzim. Ukratko mi imamo vec 3 Inseminacije i 6 IVF iza nas. Od prosle godine smo u klinici PFC u Pragu i vec smo odradili jedan ciklus donacije jajnih celija ali bez uspijeha- jednom smo izgubili u 7 nedelji , jednom smo imali biokemijsku i 2 puta beta 0. Sad se spremamo u drugi ciklus sa novom donatorkom pa se nadamo da ce imati vise srece. Juce mi je poceo ciklus i od sinoc uzimam pilule za uskladjivanje ciklusa sa donatorkom. Transfer je predvidjen pocetkom osmog mjeseca. Zelim nam svima puno srece i velike bete
    kaji..ti si znaci samnom pocetkom 8mjeseca..meni je ovo prvi put

  20. #2820

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Rominka...moze informacija, citala sam u jednom tvom postu da si morala napomenuti za Embryoglue da moraju naruciti..Koliko unaprijed im se to mora najaviti

  21. #2821

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Rominka,neće pasti neki testić ranije?

  22. #2822
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Cure ne muntajte me (test nosam sa sobom u torbi ) - sutra mi je 10 dnt, i vrlo vjerojatno bi bi mogla, ali...kkao da to kazem da lijepo zvuci... nemam muda! Danas sam otisla na posao na nekih tri sata i takvo slabo me ulovilo, nesvjestica da sam se lijepo vratila kuci. A onda sam, da mi ne bude dosadno, sjela i pocela plakati. Mislim, ludujem ja, ali nastojim cekati srijedu.

    ziggy40, klinike to i nemaju bas na skladistu tako da ukoliko planiras uzeti embryoglue reci im neka mogu racunati na to da ga moraju pribaviti na vrijeme, a ujedno ces i ti biti mirnija.

    Koliko vidim to ce biti party u Pragu u osmom mjesecu samo naprijed!

  23. #2823

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Rominka srecno! Ja osobno volim napraviti test 10 dan,jer me to nekako pripremi na betu pa mi bude lakse da bice veseo 8 mjesec,i meni je odlozeno za pocetak 8

  24. #2824
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka,neće pasti neki testić ranije?
    Ja sve virkam dali je pao testic[emoji1] . Kako izdržiš samo da ne pišneš.
    Stvarno bi mogla ,do sada se blastice svakako pokažu[emoji6] . Znaš kada sam ja pišnula.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od pak : 16.06.2017. at 21:49

  25. #2825

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Hvala Rominka..onda cu ga naruciti..Mala88, ti si vec bila ili ti je isto prvi put?

  26. #2826

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Rominka..unaprijed se ispricavam na puno pitanja..dali se taj Embryoglue moze koristiti i u svjezem transferu ili samo kad se vracaju smrzlici

  27. #2827
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Cure jel mogu drmnut normabel prije ETa da me opusti? I drugo imam lak na nogama a nemam aceton hahaha jel glupo ak pitam jel mogu s lakom u salu

  28. #2828

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Rominka..unaprijed se ispricavam na puno pitanja..dali se taj Embryoglue moze koristiti i u svjezem transferu ili samo kad se vracaju smrzlici

  29. #2829
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Da ziggy. Idemo pocetkom osmog jer je sonja na odmoru citav juli. Nama je ovo drugi ciklus donacije. Sad cemo uvesti i clexane pa se nadamo uspijehu. Kakav prtokol imas? Ja moram pilule pa onda synarel spray uz estrofen predinson i folacin. Ovaj put od punkcije i clexane. Puno srece svim curkama

  30. #2830
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Rominka drzim fige naj naj

  31. #2831
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure jel mogu drmnut normabel prije ETa da me opusti? I drugo imam lak na nogama a nemam aceton hahaha jel glupo ak pitam jel mogu s lakom u salu
    Zenica lak nesmeta nebrini. Normabel mozes popiti ali ja uzmem magnezium jer me strah tih tableta. Puno srece

  32. #2832
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    kaji..ti si znaci samnom pocetkom 8mjeseca..meni je ovo prvi put
    Ziggy pitaj slobodno sve sto te interesuje. I ja na pocetku nisam znala kako di sta ali citajuci cure ovdje puno mi je pomoglo. PFC je stvarno super klinika i znam puno parova koji su tamo uspijeli. Nekom uspije brze a kod nekih malo traje. Tako je i kod prirodnih trudnoca. Samo pozitvno i sve ce biti ok.

  33. #2833
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Popij si svakako normabel. A noktici ne smetaju

  34. #2834

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Ziggy40,ja sam vec bila dva puta,ovo je treci sada

  35. #2835
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka..unaprijed se ispricavam na puno pitanja..dali se taj Embryoglue moze koristiti i u svjezem transferu ili samo kad se vracaju smrzlici
    Moze i kod svijezeg i kod feta

  36. #2836

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Meni su dali za pocetak kontracepcije da uskladimo cikluse i onda Decapeptyl 7 dana, Estroferm i poslje uvodimo Prednison..U ovome sam nova pa se jos pokusava skulirati i pohvatati sve. Do sada sam bila u 10 postupaka od kojih je bilo 5 transfera, ali uz hasmito, low responder a ne zaboravimo i godine, odlucili smo se za donaciju..
    Kaji..hvala za info, jesi li ti probala sa tim Embryoglue, ja mislim da cu ga svakako naruciti

  37. #2837

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    znaci sad je sigurno i dobitni

  38. #2838
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ziggy imas jos i asistirani hatching koji se inace preporucuje starijima od 35, i nakon nekoliko neuspjesnih postupaka. Meni je to bio slijedeci izbor, no za ovaj put sam uzela samo embryoglue. Pitaj ih i za jedno i za drugo.

  39. #2839

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Clexane to je za trombofiliju, jel da? Ja sam samo na Aspirinu, imam neki blazi oblik mutacije pa mi je samo Aspirin potreban
    Posljednje uređivanje od Ziggy40 : 17.06.2017. at 15:26

  40. #2840

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Pitala sam za ih bila sa taj asistirani hatcking(to je ono kad opnu zarezu) pa su mi rekli da cemo vidjeti kod samog transfera..kod mene je izgleda problem lose kvalitete js, naime nikako da dodu do blastice, a do morule dode tek 5 dan..ali svakako cu sve pokusati uzeti

  41. #2841
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su dali za pocetak kontracepcije da uskladimo cikluse i onda Decapeptyl 7 dana, Estroferm i poslje uvodimo Prednison..U ovome sam nova pa se jos pokusava skulirati i pohvatati sve. Do sada sam bila u 10 postupaka od kojih je bilo 5 transfera, ali uz hasmito, low responder a ne zaboravimo i godine, odlucili smo se za donaciju..
    Kaji..hvala za info, jesi li ti probala sa tim Embryoglue, ja mislim da cu ga svakako naruciti
    Nema na cemu. Drago mi je ako mogu pomoci. Ja sam u zadnjem fet postupku imala prvi put embryoglue i namjeravam iduci put isto. Ovaj put cu probati i akupunturu prije i poslije transfera. Ako budes htjela pitaj u pfc imaju kontakt i naprave ti termin.To mi je moja gyn predlozila. Neznam sta vise nebi napravila samo da nam jednom uspije. I ja sam imala puno punkcija bez transfera i zato smo se odlucili na donaciju i trebala sam vec davno ali eto uvijek sam se nadala da cu ipak moci sa svojim jc.

  42. #2842
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Clexane to je za trombofiliju, jel da? Ja sam samo na Aspirinu, imam neki blazi oblik mutacije pa mi je samo Aspirin potreban
    Ja nemam dijagnozu po tom pitanju ali je sonja rekla ovaj put da probamo bez aspirina i sa clexane. Kazu da nemoze da steti. Na pocetku sam i ja uzimala aspirin 100

  43. #2843
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Stigla s transfera...drmnula normabel bila opustena mrakk sve teklo savrseno...od 8 js doniranih dobili 6 savšenih 8-staničnih embrija rekla embrilogica i 100% nesto? Uglavnon svi super što je dobro...uzela sam embryoglue odmah (ne moze odmoć al može pomoć)...što se tiče zamrzavanja ja sam si napravila kombinaciju da mi tih 4 zamrznu- 2 osmostanična posebno/1-osmostaničan posebno/1- osmostanican poseno..naime ovaj jedan ce biti odmrznut do blastociste a drugi na isti dan ce ostat osmostanican tako da cu probat transfer s osmistanicnim i blastocistom istovremeno..
    Sve je teklo super nis nisam osjetila tehnicki odlicno odrađeno..jos jedan info za one koji piju aktivni oblik folata dr. Lazarowska mi je preporucila Fembion1 tog nema u HR ima samo folic plus...pa sam se opskrbila u ljekarni kutoja 30 tableta 395 kč...

  44. #2844
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Zenice to super zvuci. Sad se malo pricuvaj i mazi stomacic. Nadam se da ces nas ubrzo obradovati velikom betom. Sretno

  45. #2845

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Konačno doma... oo jeeee
    Nama su nudili i emnryoglue i asistirani hatching. I rekli da navedeno povećava šanse za 5-7%. I da je navedeno 500€. Pa kad smo sve zbrojili odlučili smo to ipak ostviti za ovaj jedan smrzlić ako bude trebalo.

  46. #2846
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Kaji hvala ti..elvi meni nisu nista od toga nudili ni spomenuli već sam se sama nametnula da bi ja embryoglue...sve dodatno sto se nudi su mediji i tehnike koje u određenim postocima mogu pomoći odmoći ne mogu...ali i košta...meni se od svega embryoglue cini ok a i moj mpo gyn iz jedne zg poliklinike je rekao da mi od svega bas to preporucuje...

  47. #2847
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Zenice super, onda za koju god idete po pingvinice ja bih ti savjetovala i da prije puta popijes normabel i po potrebi.

    Elvi, koka evo i vas krijumcara stvarno kod njih to dvoje dodje 500€?? Ali to ce ti ionako trebati za koju godinu.

    Zelim vam veeeeliku srecu za dva tjedna <3

  48. #2848

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Kaji..a jesu li ti sto, koji su razlozi da se ne uspije odrzati trudnoca?

  49. #2849

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Rominka..jel pao onaj testic iz torbe

  50. #2850
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Cure dogodilo mi se da sam zabunom satavila opet vag. Utrogestan dvije kuglice...naime dr. Mi ih je stavila valjda po zavrsetku ETa e sad kako ona tako tiho i jednolicno prica ja nisam to uopce skuzila neg sam mislila da mi neku gazu stavlja hahaha..to je bilo oko 13h a ja sam po svome redosljedu stavila opet u 16h...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •