Stranica 61 od 149 PrviPrvi ... 1151596061626371111 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,001 do 3,050 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3001
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Hvala vam drage moje na podrsci.
    Rominka,možda sam se pogrešno izrazila, zaista nemam problem s tim da neko sazna da idem na donaciju,ali mi pomisao da donator ima pravo saznati podatke o djetetu i da djete sa 18 godina može saznati podatke o donatoru nije prijatna. Mislim da bih svaki dan razmišljala da li će mi se neko pojaviti na vratima i tražiti svoje dijete.
    Znam da to može biti i pozitivno u slučajevima, ne daj Bože neke bolesti,ali meni jednostavno ne prija.
    Vidim da kao i svugdje ima dobrih i loših iskustava. Poslušaću vaše savjete i kontaktirati sve klinike. Nadam se da ću onda biti "pametnija"
    Posljednje uređivanje od sos15 : 28.06.2017. at 20:16

  2. #3002
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Ne znam zašto mi ne prikazuje cijelu poruku

  3. #3003
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Da reze poruke..jel ima neki admin da to prijavimo?? Dogodi mi se da nekom od vas tako napisem lijepu dugu poruku pa mi je izbriše i onda nemam volje vise
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 28.06.2017. at 20:32

  4. #3004

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    draga sos15..razumijem te u potpunosti..moje misljenje je kad dijete nosis ispod srca, volis ga, odgajas ga u dobrom pravcu...tko god ti dode nakon 18-te nece ti ga moci uzeti za njega ce biti samo stranci...jutros sam procitala jedan post na forumu, mislim da ga je nadica napisala..jedna cura je isto imala nedoumice oko donacije...ali kad procitas taj tekst, sve ti je jasno ..to je tvoja beba, tvoj zivot

  5. #3005
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Ma ne sumnjam ja da bi nama bebica odmah osvojila srce. Samo ne želim razmišljati hoće li se neko kasnije pojaviti i tražiti da je upozna ili tako nesto. Zato sam za anonimnu donaciju.
    Treći pokusaj: Elvi sretno u ponedeljak!
    Ziggy40 sretno u novom postupku.
    Rominka: kakvi su planovi za dalje?

  6. #3006

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    draga sos15..razumijem te u potpunosti..moje misljenje je kad dijete nosis ispod srca, volis ga, odgajas ga u dobrom pravcu...tko god ti dode nakon 18-te nece ti ga moci uzeti za njega ce biti samo stranci...jutros sam procitala jedan post na forumu, mislim da ga je nadica napisala..jedna cura je isto imala nedoumice oko donacije...ali kad procitas taj tekst, sve ti je jasno ..to je tvoja beba, tvoj zivot
    Hvala Ziggy40!Da, ja sam odgovarala jednoj curi i mislim da sam sve dosta detaljno odgovorila. Ako bilo kome mogu pomoći,uvijek sam tu!(53.str.foruma)
    E,sad da se malo pohvalimo!Mi smo napunili 10mj.Jako smo veliki i napredni. Počeli smo puzati, pridižemo se na nogice i pravimo prve korake. Sve razumijemo i pravi smo mali zvrk!I nešto najvažnije! Naše dijete kaže MA-MAAAAA!!Ne mogu vam opisati taj osijećaj!Svaki puta zaplačem od sreće!Dočekati nešto tako divno nakon 5 godina teške borbe, neopisiv osijećaj!Za to vrijedi živjeti!Pusam svima od nas troje!

  7. #3007

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Bravo, andeo prekrasni...uzivajte draga nadica i veselite se svakom danu ....vidim da si i ti imala staza prije ove odluke..

  8. #3008
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Nadica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Ziggy40!Da, ja sam odgovarala jednoj curi i mislim da sam sve dosta detaljno odgovorila. Ako bilo kome mogu pomoći,uvijek sam tu!(53.str.foruma)
    E,sad da se malo pohvalimo!Mi smo napunili 10mj.Jako smo veliki i napredni. Počeli smo puzati, pridižemo se na nogice i pravimo prve korake. Sve razumijemo i pravi smo mali zvrk!I nešto najvažnije! Naše dijete kaže MA-MAAAAA!!Ne mogu vam opisati taj osijećaj!Svaki puta zaplačem od sreće!Dočekati nešto tako divno nakon 5 godina teške borbe, neopisiv osijećaj!Za to vrijedi živjeti!Pusam svima od nas troje!
    Draga nadice bas te lijepo citati. To nam svima ovdje daje nadu da cemo i mi jednog dana uspijeti. Sve imamo slicne diagnoze i puno smo postupaka ostavile iza nas. Ja samo mogu reci da ni malo sumnje nemam sto se tice donacije i sretna sam sto postoji ta mogucnost da nam se pomogne.
    Posljednje uređivanje od kaji : 29.06.2017. at 07:48

  9. #3009

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Hvala sos15..i tebi svu srecu..kakva god odluka bila
    Kaji..jesu tebi javili termin..uskoro se blizi, ja bi najradije otisla sad u Prag i cekala svoj termin

  10. #3010
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Nisu jos ziggy. Prosli put su mi se tek javili kad je kod donorke krenuo ciklus. I ja nemogu docekati ali jos malo pa idemo jupii. Puno je opustenije jer nemoras razmisljati o punkciji i hoces ili koliko ces jc dobiti. Meni je to prije horor bio jer sam uvijek imala samo jednu ili ni to cak. A 15 Kila sam dobila u zadnje 3 godine od svih tih stimulacija.

    Kako nase cekalice zenica i elvi? Pozdrav curke

  11. #3011

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Hej Kaji... čekajući dan D... 14 dpt ...uopće ne mogu vjerovati da ti se u ti 17 dana život svede na samo jedno pitanje.
    ali još samo vikend. U pon idem vaditi krv i počinjem raditi. Tako da će biti veselo.
    Meni stimulacija nije utjecala na težinu. Više ovo čekanje. Kako mi je inače ispušni ventil za sve trčanje, moram priznati da mi jako fali. A li dr. rekla strpite se dok ne vidimo da li je uspjelo a i onda prvo tromjesečje lagano ili nikako.

  12. #3012

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Ja sam dobila isto par kila, ali to sam si i sama kriva, jer sve kao nesto necu vjezbati, jer sad se pikam, ili cekam betu...ili uvijek nesto..da kod mene slicna situacija, hoce li biti js, hoce li se oploditi..uff sto muka...cure hvala vam na svim utjesnim postovima, na svim rijecima..ljepo je imati nekoga uz sebe tko te razumije, pa makar i ovako na forumu...
    Zenica75 i Elvi...jos samo malo, jedva cekam da nam javiti pozitivne vijesti

  13. #3013
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno


  14. #3014
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Ja sam zeznula...sinoc probala s testom nekim jeftinim trakicama nije nis pokazalo...eto bio 12dpt 3dana starih embrija 8stanicnih..pfc mi rekli 3.7. Vadit betu...nekako se tjesim mozda beta pokaze drugacije...donirane jst su u pitanju..pa sta sad ne valja?..endomezrij na dan transfera bio 9mmm rekla da je ok....i jos nestoo rekla je da mi je maternica okenuta prema naprijed...so what?!nisam skuzila jer to dobro ili nije...ili je sami komentirala cijeli postupak na glas...ahhhh poludit cu sta cu sad.....

  15. #3015
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Uff draga zenice kako mi je to poznato. Mozda si ipak prerano testirala. Nadam se da je tako. Za maternicu sam samo cula da neke znaju biti zavaljene. Znaci cekamo ponedeljak i drzimo fige i tebi i elvi. Zelim vam od srca pozitvne bete.

  16. #3016

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Ženica sad sam skužila da si i ti bila u PFC. Mimoišle se za jedan dan. Ja sam tako zadnji put, napravila test 13dpt jer nisam mogla čekati. I nažalost je beta bila 0. Ali možda je stvarno prerano. Zato se sad pokušavam skulirat i čekati , jer stvarno ne želim potopit sve nade prije reda. Super mi je bila nečija izjava:" Trudna sam dok se ne pokaže suprotno" Pa se time vodim.

  17. #3017
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Ajde vidjet cemo u pobedjeljak....pusaa svima havim vam u ponedjeljak...pa sta bude...imam jos 4 smrzlica☺

  18. #3018

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Pozdrav svima,
    samo sam htjela svima zahvaliti na osjecajima i informacijama koje ovdje dijelite. Nekad je tesko nesto napisati, ali se uvijek moze citati. Onaj tko nije prosao, tesko moze razumijeti, a ona koja je prosla nakon svakog zareza klima glavom.
    Ja se spremam u Prag po prvi put i pokusavam organizirati informacije. (4 puta IVF ZG neuspjesno, sada zivim vani)
    Zenica i elvi drzim fige

  19. #3019

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Cure jel znate dali uvijek vracaju 3 dan ili nekad i 5..meni su rekli kako se dogovorimo..posto nikad nisam uspjela doci do blastice, mislila sam mozda nije na odmet probati
    Zenica75..samo hrabro..mozda je ipak prerano
    Posljednje uređivanje od Ziggy40 : 30.06.2017. at 13:36

  20. #3020
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Ivana dobro nam dosla slobodno pitaj sve sto te interesuje.
    Ziggy meni su prva dva puta vracali morule ( 96 sati ) a poslije blaste. Na blaste smo isli tek kad sam ja pitala dali bi sta pomoglo.

  21. #3021

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Meni uvijek vrate 3 dan, embrio jer dobijem malo kvalitetnih js. Više ih propadne ako ih ostave duže. Ali mislim da je sve do dogovora

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od elvi : 30.06.2017. at 15:34

  22. #3022

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Ivana72..dobro dosla, pitaj sve sto te zanima. Meni je isto prvi put da idem u Prag, i cure su mi puno pomogle..ides na donaciju ili sa svojim?
    Meni su isto uvijek vracali 3 dan, ali zato sto sam imala jednu js...pa me sada zanima jel mogu traziti da mi blastice vrate posto idem sa doniranim js

  23. #3023

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Hvala na dobrodoslici
    Svakako cu pitati, hvala. Jos sam u ranoj fazi pa jos citam... hrpa je pitanja, moram to malo sebi prvo posloziti u svojoj glavi pa da mogu druge pitati
    Idem na donaciju js.

  24. #3024
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Draga ziggy oni ce ti procijeniti ovisno i o broju doniranih jajnih stanica i izgledu i kvaliteti da li ce ici na blastice...moras znat da se ponekad ne odrze do stadija blastice pa recimo o 4 js dobijes 2 blastice a ostalo propadne...pa si amo na dva embrija...ja sam dibila 6 js pa su mi rekli da bi isli na blastice ja sam odlucila da ostanem na 3 dana 8st...nusam htjela riskirat jer he na kraju krajeva bolje okruzenje u maternici...e sad ako je tebal biti blastica onda se po meni trebala i kao 8st razvijat....

  25. #3025

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Curke, kultura blasticiste radi se iskljucivo zbog bolje selekcije embrija buduci su tak embriji slozeniji na vise razina je moguce raditi selekciju. Znaci ako nema vise embrija, nema smisla cekati 5i dan i stadij blastociste.

  26. #3026

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Da trebalo bi doci do blastice ako je dobra js..kod mene je osobno bio problem sto bi se prestalo tada razvijati, ali to je bilo da mi je kvaliteta js losa..ali iskreno voljela bi da pokusamo i sa blasticama, mislim znam da ako ne uspije iz prve kod FETa su uvijek blastice,ali znate ono kad vam vrag neda mira...hahahhahah

  27. #3027
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Elvi i zenica, mislim na vas i drzim fige za danasnju betu

  28. #3028
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Ziggy tvoj potpis kao da svoj citam. Sva sam se najezila

  29. #3029

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Kod mene negativna beta. Mrzim taj osjećaj kad ti pošalju taj nalaz na mail i vidiš negativan nalaz.

  30. #3030
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj elvi prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene negativna beta. Mrzim taj osjećaj kad ti pošalju taj nalaz na mail i vidiš negativan nalaz.
    Elvi jako mi je zao. Bas sam se nadala lijepim vjestima. Imas li smrzlica? Glavu gore i nedaj se mila ❤️

  31. #3031

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Imamo jedan smrzlić. Pa ćemo vidjeti kada i kako opet otići do Praga. No danas samo tuga...sutra ćemo ispočetka

  32. #3032

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Elvi..zao mi je..koliko sam shvatila to je sa tvojim js..koji ti je dan.. da uzasan osjecaj kad procitas taj nalaz
    Zenica75.. gdje nam je ona

  33. #3033
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    M

  34. #3034
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Cure od jutra pokusavam poslat f..poruku...ovako stoje stvari..beta negativna al nekako sam to i osjećala jos ranije oko 7 dana..e sad fakat ne znam koji je kuki problem samnom.sve je bilo ok hormoni, krv, tsh..sve sto su trazili i nisu sve zivo mi je bilo ok..embriji savrseni 3d stanicni endometrij 9mm+embryoglue...e sad kako dalje...kako se pripremit i kad na FET?sto napravit dodatno od pretraga...trenutno farbam i postavljam lajsne u sobi jer miram si ispucat negatovu i bedaru..od hausmajstorice do majke ocito je dug put...

  35. #3035

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Zenica75..to je bilo prvi put..zao mi je za neg betu..ispucaj svu negativu i tugu i glavu gore za nove postupke
    Saljem ❤️ Tebi i elvi..i svim cekalicama, onim koji se pripremaju i one koje uzivaju u plusicima

  36. #3036
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Pozdrav ...evo mene opet ...i mi se spremamo za Prag..cekamo rjesenje od Hzzo_a za Ivf+ donirane sp..nadam se da cemo ovaj put imati vise srece nego zadnj put kad smo bili prije 2 godine..jer tad nisam dobila dovoljno jaj.stanice..tj.nisu bile zrele...mi idemo u Pfc..u kontaktu smo sa gosp.Ksenijom tako da se nadam da smo u 8 mjesecu u Pragu
    _

  37. #3037
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Zao mi je zenice. Odtuguj i nastavljamo zajedno dalje. ❤️

    Opa sretno i da brzo dobijes rjesenje. Znaci ima nas u osmom mjesecu wow. Puni se praski vlakic

  38. #3038

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    opa...rado bi da ti ne kazem dobrodosla natrag..ali bar ti zelim brz odlazak u Prag i da bude zadnji..
    dobro si rekla kaji Praski vlakic se puni....

  39. #3039
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    O cure moje. Žao mi je sto je tako ispalo. Baš sam se nadala da ćemo se danas radovati pozitivnim betama. Teško mi je sad bilo sta vam pametno savjetovati,jer znam kakav je osjećaj i znam da svako od nas reaguje drugacije.
    Ja sam juce pisala meilove. Danas mi je odgovorila Marina iz Pronatal. Nije napisala cijene,već samo sta traži od nalaza i kakva je procedura. Na sajtu sam vidjela da su izložene cijene za njemačke osiguranike,ali ne i za ostale. Nadam se da mi neće naplatiti zbog toga vise

  40. #3040
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Da li je neka od vas radila konsultacije i nalaze u Pragu odjednom? Koliko to košta i traje?

  41. #3041

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    sos15..zamoli ih da ti odmah i napisu cijene, pitaj ih sve sto zelis da znas. Meni su u Pfc odmah napisali cijene postupka i sto ide u tu cijenu, ali nazalost ti ne znam cijene za pretrage koje su potrebne obaviti ...

  42. #3042
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Sos mi smo onda platili konsultacije i moj uz pregled 100 eur. Ovo ostalo sam radila kod svoje dr jer mi moje osiguranje placa

  43. #3043
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Sos mi smo onda platili konsultacije i moj uz pregled 100 eur. Ovo ostalo sam radila kod svoje dr jer mi moje osiguranje placa
    Kaji,

    jesi li i ti u Njemackoj? Imas li privatno osiguranje? Ja sam ovdje nova, pa nisam upucena koliko su doktori fleksibilni i spremni pisati uputnice, a da postupak radim u Ceskoj?
    Posljednje uređivanje od sos15 : 03.07.2017. at 20:38

  44. #3044
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Jesam sos. Moja dr sve napravi i propise recepte kad trebam. Ja joj samo mail od pfc izprintam i odnesem. Nesto moram i sama platiti ali vecinu ona obracuna preko osiguranja. Nemam privatno nego obicno osiguranje. Mozda mozes te pretrage i u pragu napraviti, sigurno imaju mogucnost za to. Mozda je tako i jednostavnije
    Posljednje uređivanje od kaji : 03.07.2017. at 20:54

  45. #3045
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Sos imas pp

  46. #3046
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Cure, zao mi je sto niste vec sada docekale lijepe bete i pluseve. Odtugujte sada, i spremite se za nove borbe. Dokle god osjecate da mozete i zelite.

    Sos, ako mozes, obavi sto vise toga preko svog zdravstvenog. Inace, gin daju up, nema problema. Jedino ne mozes dobiti bolovanje kad budete isli na put. Jesi li odlucila kamo cete ili jos skupljas info? Idete sa donorom? Ono sto je kod Pronatala dobro jest da su u cijeni i lijekovi. Oni traze dva dolaska. Jedan je drugi dan ciklusa kad te dr pregleda, i uzme povijest bolesti jos jednom, te ti tada daju lijekove i dogovorite idete li u taj ciklus ili ne. Postupak sa donorom izadje oko 3000€ (s lijekovima). Koji Pronatal ti se javio, Prag ili Ceske Budejovice?

    Opa, ako sam te dobro shvatila idete sa donorom, ili? I cekate rjesenje Zavoda? Kad ste predali zahtjev?

  47. #3047

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Elvi, strasno mi je zao.
    Znam taj osjecaj, gledas i gledas... Ne daj se! Zao mi je da je jucer bila tuga, ali se nadam da ti je danas novi dan donio novu nadu! Nemoj se pustiti, napravi sebi nesto lijepo, nesto sto te dize!

  48. #3048

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Zenica75, stvarno mi je zao.
    Nemam rijeci, a divim ti se da si prionula poslu. Svaka cast! Nadam se da ces i ti nesto lijepo napraviti samoj sebi i pronaci novu snagu! Mislim da nitko nema odgovor zasto, premda su svi nalazi ok. Jedino sto znam da je ispravno je vjera u samu sebe, stati na svoje dvije noge, uspraviti se i ponovo krenuti!

    Drage elvi i Zenica 75, saljem vam puno pozitivne energije!

  49. #3049

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    9

    Početno

    Pozdrav opa, nadam se da ces kratko boraviti na ovoj temi i da ces nam poslati dobre vijesti iz Praga!

  50. #3050
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka,

    samo mi se Marina iz Pronatal Prag javila. Sinoć sam joj ponovo pisala,ali još nisam dobila odgovor. Ja znam da oni svi imaju puno pacijenata, ali moram priznati da sam ja nestrpljiva.
    Ja bi najradije u avgustu otišla na konzultacije i da odmah dogovorimo postupak. Dobiti termin u kratkom roku ovdje kod ginekologa je prilično tesko. Sad čekam odgovore,pa ćemo dogovoriti termin. 99,99 % da idemo na donaciju. Marina je napisala da oni predlažu da mm još jednom odradi pretrage, ali iskreno sumnjam da ima svrhe.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •