Stranica 73 od 149 PrviPrvi ... 2363717273747583123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,601 do 3,650 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3601

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Ja nisam nista uzimala, jer sam zadnje vrijeme stalno na nekim vitaminima. Pokusavala sam sto vise voca jesti i pila sam sok od ananasa, jedino sto sam pila od tbl to su folati
    Posljednje uređivanje od Ziggy40 : 22.08.2017. at 08:28

  2. #3602
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    ejjjj...... moje dame,kaj ima novoga?? kod mene slapovi njagare...napokon!! jos da sutra beta bude 0...uhh nitko sretniji a su nase trudnjace??

  3. #3603

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    ejjjj...... moje dame,kaj ima novoga?? kod mene slapovi njagare...napokon!! jos da sutra beta bude 0...uhh nitko sretniji a su nase trudnjace??
    Jao neka napokon da se dobro ocistis, i da beta bude 0..i da produ te muke i ponovo odes po svoju srecicu❤️

  4. #3604
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Jao neka napokon da se dobro ocistis, i da beta bude 0..i da produ te muke i ponovo odes po svoju srecicu❤️
    ziggy si ti doma ili delas?? idem idem cim se to sve stabilizira...nadam se barem da jedna od moje 3 mrvica se bude primila...one su skupa zamrznuti!!

  5. #3605

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    ziggy si ti doma ili delas?? idem idem cim se to sve stabilizira...nadam se barem da jedna od moje 3 mrvica se bude primila...one su skupa zamrznuti!!
    Kuci sam, pa jos vise ludim i punooo vremena za razmisljanje

  6. #3606
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Kuci sam, pa jos vise ludim i punooo vremena za razmisljanje
    aaa micek naj si glavicu razbijati evo meni znaci krenulo 23. dan nakon kiretazi a ciklusi su mi inace kratki 24dnt...e sad jel moguce da se normaliziraju tako brzo? jer di god citam po forumima da zene ne dobiju mjesecnicu barem unutar 30/40 dana nakon kiretaze...e sad budi pametna

  7. #3607

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    aaa micek naj si glavicu razbijati evo meni znaci krenulo 23. dan nakon kiretazi a ciklusi su mi inace kratki 24dnt...e sad jel moguce da se normaliziraju tako brzo? jer di god citam po forumima da zene ne dobiju mjesecnicu barem unutar 30/40 dana nakon kiretaze...e sad budi pametna
    Moguce je ne brini se, najvaznije je sada da se sve to ljepo prirodno iscisti

  8. #3608
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Opa....sutra vadi betu?? ako me pamcenje jos sluzi

  9. #3609

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Da opa sutra vadi ❤️
    Cure jeste li vi normalno vozile auto poslje transfera? Znam da kazu ne na duza putovanja a sto je sa kracim relacijama

  10. #3610
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Ja nisam...upravo radi pokrete snogama dolje!! da mi je trudnoca uspijela nebi do prvo tromjesecna...poslje bi vidjela kako se osijecam!! a poznajuci muza nebi mi dozvolio jer je panicar a sa prvom trudnocom jesam i to do kraja jer sam radila 45 dnt do poroda...ali nemozes usporediti prirodnu T i ovu...ja mislim da je ova osijetljivija.

  11. #3611
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Da opa sutra vadi ❤️
    Cure jeste li vi normalno vozile auto poslje transfera? Znam da kazu ne na duza putovanja a sto je sa kracim relacijama
    hahaha obje ju vadimo....ja cu se veselim da pada a ona se bu veselila kaj raste!! ziva komedija

  12. #3612
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Da opa sutra vadi ❤️
    Cure jeste li vi normalno vozile auto poslje transfera? Znam da kazu ne na duza putovanja a sto je sa kracim relacijama
    nije stvar u duzini relacije vec u stresnim situacijama u prometu, i jos k tome ako je netko panicar i mozda nesigurniji vozac to je onda dosta stresno. A taj stres je onda u nama psihicki i fizicki. Moras procijeniti sebe kao vozaca i odvagnuti relacije i promet. Ja sam npr vozila bez straha.

    antonija mia zasto mislis da su trudnoce neusporedivne zbog prirodnog i mpo faktora?! Kakve to ima veze s tijekom trudnoce? Tijekom svih ovih nasih godina popratila sam mnogo trudnoca, sto prirodnih i izuzetno kompliciranih, sa cak i smrtnim ishodom, do vrlo laganih i leprsavih, sto mpo u istim situacijama poteskoca i mirnih, skolskih trudnoca. Ne ovisi tijek trudnoce o faktoru prirodno tj. mpo-a.

  13. #3613
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Opa draga sretno danas, mislimo na tebe

  14. #3614
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Jutar dobar..beta izvađena i nadam se da je doslo do negativacije Opa sad si ti na redu...vibrammmmmmmmmmm za tvoju betu

  15. #3615
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    nije stvar u duzini relacije vec u stresnim situacijama u prometu, i jos k tome ako je netko panicar i mozda nesigurniji vozac to je onda dosta stresno. A taj stres je onda u nama psihicki i fizicki. Moras procijeniti sebe kao vozaca i odvagnuti relacije i promet. Ja sam npr vozila bez straha.

    antonija mia zasto mislis da su trudnoce neusporedivne zbog prirodnog i mpo faktora?! Kakve to ima veze s tijekom trudnoce? Tijekom svih ovih nasih godina popratila sam mnogo trudnoca, sto prirodnih i izuzetno kompliciranih, sa cak i smrtnim ishodom, do vrlo laganih i leprsavih, sto mpo u istim situacijama poteskoca i mirnih, skolskih trudnoca. Ne ovisi tijek trudnoce o faktoru prirodno tj. mpo-a.
    Evo samo da se složim sa Rominkom.
    Trudnoća je trudnoća nema tu neke razlike između prirodne i MPO osim u našem stavu prema istoj. Cijelo prvo tromjesečje se borim sa svojim bližnjima oko ovog pitanja pa sam malo osjetljiva.
    Evo nas u 18 TT, donirane stanice za 40. rođendan dobila prvu pozitivnu betu i osim hematoma i toga da je jedno srce stalo kucati što je i u prirodnim trudnoćama često mi smo super. Ponašam se normalno ponekad i zaboravim da sam trudna[emoji12]. Tako da cure pokušajte se opustiti jednom lada do trudnoće dođem.
    Sretno svim betocekalicama

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  16. #3616

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Hvala vam cure na odgovorima..ja sam isto stajalista da se treba normalno ponasati..ali onaj strah, mozda ako bas sad to napravim pa sve pokvarim, je jaci od svega
    pak..zao mi je za srceko koje je prestalo kucati...ali veselim se sto je ostao borac rasti u tebi, zelim da ti i ostatak trudnoce veselo i pozitivno kao i do sada <3

    Mene je poceo loviti onaj strah, naravno da placem, tuga..uzas

    opa...grlim i puse saljem <3

  17. #3617
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Ziggy

    Pak zelim ti laganu bezbriznu trudnocu i svaka cast na takvoj pozitivi

    Antonija drzim fige da sve bude ok

  18. #3618

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Antonija Mia...nadam se da ce beta biti 0

  19. #3619
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Evo javljam betu 130,26...a prije 5 dana bila 250...znaci na pola!! kako sporo pada ne vjerujem Dr je zadovoljan s padom...ponavljam opet za 7 dana!

  20. #3620
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    nije stvar u duzini relacije vec u stresnim situacijama u prometu, i jos k tome ako je netko panicar i mozda nesigurniji vozac to je onda dosta stresno. A taj stres je onda u nama psihicki i fizicki. Moras procijeniti sebe kao vozaca i odvagnuti relacije i promet. Ja sam npr vozila bez straha.

    antonija mia zasto mislis da su trudnoce neusporedivne zbog prirodnog i mpo faktora?! Kakve to ima veze s tijekom trudnoce? Tijekom svih ovih nasih godina popratila sam mnogo trudnoca, sto prirodnih i izuzetno kompliciranih, sa cak i smrtnim ishodom, do vrlo laganih i leprsavih, sto mpo u istim situacijama poteskoca i mirnih, skolskih trudnoca. Ne ovisi tijek trudnoce o faktoru prirodno tj. mpo-a.
    ja imam takvo videnje ne samo kaj se tice voznje nego i puno toga...evo nakon transfera zake nema seksualne odnose?? a kod normalne trudnoce ju ima?' (pricamo o ranim trudnocama) kad sam radila pipi test s prvom trudnocom i kad je bio pozitivan odma sam se narucila kod dr i nije mi zabranio odnose...nemoze biti isto nikako...a sto se tice kucanski poslova apsolutno sve,jos i na vrtu sam bila....a sad ne pada mi na pamet!! i to moj mpo dr je isto rekao...je trudnoca ali nije se ostvarila kao prirodna...svako ima svoje videnje

  21. #3621
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Evoo me ili da napisem evo nas
    .drage moje prijavljujem vam betu od 1331..nemogu jos vjerovati.da je to to..za 10 dana ultrazvuk pa cemo viditi kakako napredujemo

  22. #3622

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    Evoo me ili da napisem evo nas
    .drage moje prijavljujem vam betu od 1331..nemogu jos vjerovati.da je to to..za 10 dana ultrazvuk pa cemo viditi kakako napredujemo
    Draga moja i ovako ti cestitam od srca..placem jos uvijek od srece

  23. #3623
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    Evoo me ili da napisem evo nas
    .drage moje prijavljujem vam betu od 1331..nemogu jos vjerovati.da je to to..za 10 dana ultrazvuk pa cemo viditi kakako napredujemo
    isusek predivnooooo...cestitam!! koji ti je dan ? da se nisu oba primili

  24. #3624
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    16 dan

  25. #3625
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    Evoo me ili da napisem evo nas
    .drage moje prijavljujem vam betu od 1331..nemogu jos vjerovati.da je to to..za 10 dana ultrazvuk pa cemo viditi kakako napredujemo
    zasluzeno draga! Bravi <3

  26. #3626
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam takvo videnje ne samo kaj se tice voznje nego i puno toga...evo nakon transfera zake nema seksualne odnose?? a kod normalne trudnoce ju ima?' (pricamo o ranim trudnocama) kad sam radila pipi test s prvom trudnocom i kad je bio pozitivan odma sam se narucila kod dr i nije mi zabranio odnose...nemoze biti isto nikako...a sto se tice kucanski poslova apsolutno sve,jos i na vrtu sam bila....a sad ne pada mi na pamet!! i to moj mpo dr je isto rekao...je trudnoca ali nije se ostvarila kao prirodna...svako ima svoje videnje
    ne znam kako da ti odgovorim na ovo. Zaista ne znam. Nakon transfera nema odnosa jer znas da je bio transfer embrija, a u "prirodnoj" ne znas dok se ne potvrdi trudnoca. I to je to. Dalje sve ovisi o samom tijeku trudnoce, o tome kako se zena osjeca. To sto tebi ne pada na pamet ici u vrt nema veze s trudnocom vec sa stavom. Ako je sve u redu i trudnoca tece uredno nemas se razloga zabiti u kucu na krevet i cekati. A ako ti je dr mpo rekao da trudnoca nije ista, nekako ne vjerujem da je mislio na ponasanje tijekom trudnoce. Nije isti nacin ostvarenja, u jednom ti treba pomoc u druge je kucna radinost.

  27. #3627
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    16 dan
    ja sam 13dnt imala 536,9...i jedan se primio!! neka se drzi cvrsto za mamicu i da ti trudnoce bude mirna i dosadna...nemas pojma kako si mi uljepsala dan hvala ti od e sad je Ziggy na redu...vibrammmmmm za tebe do neba

  28. #3628
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    Evoo me ili da napisem evo nas
    .drage moje prijavljujem vam betu od 1331..nemogu jos vjerovati.da je to to..za 10 dana ultrazvuk pa cemo viditi kakako napredujemo
    Opa draga masala. Neka ti je sa srecom i da imas mirnu i dosadnu trudnocu

  29. #3629
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    opa Čestitam!!!
    Antonija Mia stvarno to kod tebe jako sporo pada.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  30. #3630
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Hvala vam drage moje..e sad cekamo ziggii

  31. #3631

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    102

    Početno

    Upadam malo ali... citam ovo za voznju..vrt...prva tri postupka sam doslovno prelezala nikad nist ni biokemijska uvijek procurila i prije bete...sad sam u osmom tjednu trudnoce..nakon transfera sam putovala 200km kuci.. drugi dan se ponasala kao da nisam nigdje ni bila..kuhala, cistila ,dizala teret, bila u vrtu, vozila normalno auto kao i sve ostalo nista se nisam ustrucavala radit bas nista..i za sest dana pozitivan test...tako da...
    Svatko zna svoje no eto ja sam se uvjerila da lezanje i uspjeh nikako nema veze jedno s drugim..a meni je pak i receno da se normalno ponasam..naravno ako je hiper da se preporuca lezanje no to je zbog jajnika a ne implantacije...
    Sretno cure svima..nama...

  32. #3632
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj maraa prvotno napisa Vidi poruku
    Upadam malo ali... citam ovo za voznju..vrt...prva tri postupka sam doslovno prelezala nikad nist ni biokemijska uvijek procurila i prije bete...sad sam u osmom tjednu trudnoce..nakon transfera sam putovala 200km kuci.. drugi dan se ponasala kao da nisam nigdje ni bila..kuhala, cistila ,dizala teret, bila u vrtu, vozila normalno auto kao i sve ostalo nista se nisam ustrucavala radit bas nista..i za sest dana pozitivan test...tako da...
    Svatko zna svoje no eto ja sam se uvjerila da lezanje i uspjeh nikako nema veze jedno s drugim..a meni je pak i receno da se normalno ponasam..naravno ako je hiper da se preporuca lezanje no to je zbog jajnika a ne implantacije...
    Sretno cure svima..nama...
    ja nisam isto bila prikovana za krevet...isti dan transfera sam putovala busom 11h...ali kad sam dosla doma ipak neke stvari sa izbjegavala!! auto definitivno nisam vozila i prije bete i poslje pozitivne bete...zactrtala sam s prvo tromjesece laganini i to je to!! 100 ljudi 100 čudi...pa tak i odabiri su razliciti...na svu srecu nismo svi isti

  33. #3633
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    opa Čestitam!!!
    Antonija Mia stvarno to kod tebe jako sporo pada.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    kaj ne po tome ako svaki tj pola pada treba mi jos mjesec dana do negativacije...bum zludila!! vec sanjam tu betu....grrr

  34. #3634
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Antonija mia upravo u ćudi i govorimo. Jedno je ćud a sasvim nesto drugo nacin ostvarenja trudnoce i njen tijek. To sto mi tocno znamo kada se i sto i kako dogadja nam je u jednu ruku i psihicko opterecenje u odnosu na trudnice iz kucne radinosti.

  35. #3635
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Nisam još došla do transfera, ali sam odmah pitala u bolnici kada smo pričali o detaljima moram li mirovati. Njihova je preporuka da se ne miruje jer nema nikakvih dokaza da mirovanje utječe na implantaciju. Nakon transfera nastavljam s životom kao i prije. Sport, bicikli, auto, vrt, šetnje, posao...

    Ne znam hoće li ovaj ciklus do transfera doći jer sam tek u fazi stimulacije, ali početkom 10. idem na planinarenje. Primio se kikiriki u maternicu ili ne, a nadam se da hoće

    Osim toga, bolje mi se voziti u autu nego truckati u autobusu..

  36. #3636
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam još došla do transfera, ali sam odmah pitala u bolnici kada smo pričali o detaljima moram li mirovati. Njihova je preporuka da se ne miruje jer nema nikakvih dokaza da mirovanje utječe na implantaciju. Nakon transfera nastavljam s životom kao i prije. Sport, bicikli, auto, vrt, šetnje, posao...

    Ne znam hoće li ovaj ciklus do transfera doći jer sam tek u fazi stimulacije, ali početkom 10. idem na planinarenje. Primio se kikiriki u maternicu ili ne, a nadam se da hoće

    Osim toga, bolje mi se voziti u autu nego truckati u autobusu..
    Super...tvoj odabir kaj se mene tice mozes i na Himalaje!! zelim ti sto prije da dode do transfera i naravno da bude dobitan...

  37. #3637
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Opa čestitam ti od srca! Ne možeš ni zamisliti koliko si me obradovala. Ovakve vijesti me ohrabruju!
    Neka trudnoća bude dosadna.
    Uzivaj i javljaj nam kako napreduje.

  38. #3638

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Opa cestitam i zelim ti dalje mirnu i dosadnu trudnocu

  39. #3639
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Tko voli se truckati po busu?? ja bi avionom isla kad bi mi novcanik bil malo deblji...ali eto mi smo isli busom oboje za 980kn!! kalkulacija s autom s vinjetama bilo bi 270 eura...lovu skupljamo 3 mj izmedu svaki neuspjesni transfer a to je s troskovima 12000 kn ja i bogami ne nalazim ne cesti!!! da ne govorim tokom tih mj koliko imamo odricanja...i jos 2 kredita za 4g postupka!! tako da mi je (osim toga) super u zivotu..i za 3mj idemo se opet truckati busom...Bye naty

  40. #3640
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Antonija, smiri malo tenzije. Nemas potrebe niti se pravdati niti kome objasnjavati, a sigurno ti voznja ovim ili onim sredstvom nije napisana u kontekstu kako si to sad shvatila. Svi mi imamo financijskih izdataka. Malo nas uspije dobiti sufinanciranje od strane Zavoda. To je tako, borimo se da se to promijeni, i u medjuvremenu guramo kako tko moze i koliko moze. Svi kalkuliraju i biraju opcije shodno svojim financijama. Prica je bila o sasvim drugoj stvari.

  41. #3641

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    opa,prekrasna beta,čestitam!

  42. #3642

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Ziggy,kad će testić ili beta?

  43. #3643

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Ziggy,kad će testić ili beta?
    Ej draga nina977..kako je..jel uzivas ..ne znam niti sama, strah me raditi jer nemam nikakvih simptoma, tako da mislim da cu samo betu izvaditi u ponedjeljak, da znam kako i kada dalje ici na FET

  44. #3644
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija, smiri malo tenzije. Nemas potrebe niti se pravdati niti kome objasnjavati, a sigurno ti voznja ovim ili onim sredstvom nije napisana u kontekstu kako si to sad shvatila. Svi mi imamo financijskih izdataka. Malo nas uspije dobiti sufinanciranje od strane Zavoda. To je tako, borimo se da se to promijeni, i u medjuvremenu guramo kako tko moze i koliko moze. Svi kalkuliraju i biraju opcije shodno svojim financijama. Prica je bila o sasvim drugoj stvari.
    tenzije?? di ti vidis tenzije...dobro sam ja shvatila u kojem kontekstu i kome i namjenjen post!! kcer i ja koristimo isti nick..i upravu mi je ona skrenula paznju na te zadnje recenice...ti si ocito i opet shvatila (po svom shvacanju) a ja po svom..ja i ti ocito nismo u nikojem slucaju na istoj valnoj duzini...ja odoh sad na moreno a ti lagano psiho(analiziraj) i opet...ugodan weekend svima

  45. #3645
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    cure drage ima tema "Nakon transfera"
    http://forum.roda.hr/threads/83286-N...55#post2999755

    bolje tamo, nego da ulete adminice

    Rominka

    zbilja nema mjesta dizanju tenzija, ovdje smo da mirno i argumentirano rapsravljamo.

  46. #3646
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Antonija, molim te da teme skrenes na informacije koje mogu nekome pomoci. Kao sto rekoh, svi mi imamo neki svoj problem/probleme s kojima se susrecemo tijekom ovih borbi (i prate nas cijeli zivot bez obzira postigli trudnocu ili odlucili odustati) i nikome nije lako. No to je nase i nije za ovu temu. Nemas potrebe toliko naglasavati, iscudjavati se, toliko usklicnika i upitnika u konverzaciji koristiti.
    Hajdemo pomoci svima koji dodju i traze informacije. I uzivaj u moru.

  47. #3647

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej draga nina977..kako je..jel uzivas ..ne znam niti sama, strah me raditi jer nemam nikakvih simptoma, tako da mislim da cu samo betu izvaditi u ponedjeljak, da znam kako i kada dalje ici na FET
    Draga Ziggy,mi istinski uživamo u našoj srećici ❤koju smo čekali 11 godina .Prije 3 dana smo navršili 2 mjeseca..

  48. #3648

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Ne znam zašto ali pola poruke mi se izgubilo

  49. #3649

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Ziggy,mi istinski uživamo u našoj srećici ❤koju smo čekali 11 godina .Prije 3 dana smo navršili 2 mjeseca..
    Prekrasno ❤️..vec je 2 mj proslo..uzivajte❤️

  50. #3650

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Ja također nisam imala simptoma a kad ono beta10 dnt preko 500.Isti scenarij očekujem kod tebe

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •