Stranica 78 od 149 PrviPrvi ... 2868767778798088128 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,851 do 3,900 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3851
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Eto vidis. Bas mi je drago sto ste rijesili. Bilo bi zaista nekorektno naplatiti punu cijenu i jos traziti za transfer a da ga nije bilo u prvom postupku. U svakom slucaju, rijeseno je i to je najbitnije.

  2. #3852
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Dobila sam protokl, bez datumam, ali to je to jedino sto me zbunilo jest da u protokolu ovaj put imam i Pregnyl. No, valjda znaju sto rade. U principu imam sve spremno, skoro pa dovoljne zalihe svega i mogu opusteno docekati menstruaciju u ned. Prvi uzv su predvidjeli 1.11 a moje iskustvo sa praznicima i bolnicama je uvijek bilo dramaticno tako da me jeza hvata od tog dana.

  3. #3853
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako sve bude kako treba oko 8-9 januara smo tamo vi draga?
    I mi cemo tako nekako draga. Bas mi je drago da nisam sama u januaru ❤️

  4. #3854
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam protokl, bez datumam, ali to je to jedino sto me zbunilo jest da u protokolu ovaj put imam i Pregnyl. No, valjda znaju sto rade. U principu imam sve spremno, skoro pa dovoljne zalihe svega i mogu opusteno docekati menstruaciju u ned. Prvi uzv su predvidjeli 1.11 a moje iskustvo sa praznicima i bolnicama je uvijek bilo dramaticno tako da me jeza hvata od tog dana.
    Bice sve ok drzimo fige ❤️

  5. #3855
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Kaji, nista drugo ne prihvacam bit ce ovo duga lijepa zima!

  6. #3856
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka ovo mora biti naša godina. Da uspješno "zatvorimo" godinu i otvorimo vrata novim trudnicama u januaru.

  7. #3857
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka ovo mora biti naša godina. Da uspješno "zatvorimo" godinu i otvorimo vrata novim trudnicama u januaru.
    Sos draga tako si lijepo napisala ovo ❤️❤️❤️

  8. #3858
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    jesen stiže dunjo moja.... vidim dosta planova putovanja nek je svima sa srećom.
    mi cekamo start ovih dana i idemo u FET

    imam pitanjce: koliko dođe taxi od aerodroma do PFCa? sto se vise isplati gledam.

  9. #3859
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Ivy nek ti bude sretan FET. Za taxi nazalost neznam

  10. #3860
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bit ce ove zime pingvinici glavni

  11. #3861

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj little ivy prvotno napisa Vidi poruku
    jesen stiže dunjo moja.... vidim dosta planova putovanja nek je svima sa srećom.
    mi cekamo start ovih dana i idemo u FET



    imam pitanjce: koliko dođe taxi od aerodroma do PFCa? sto se vise isplati gledam.
    Ja sam uvijek preko njih dogovorila za vozaca..super su i ljepo te docekaju na aerodromu i dovezu do hotela ili pfc..mislim da je cijena bila 30€(ili 40) skroz sam zaboravila

  12. #3862

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Sretno cure..❤️❤️❤️

  13. #3863
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Cure, moze mala pomoc molim vas. Da li u Ceskoj rade punkciju sa zamrzavanjem odmah, prvi put? Da li netko to nudi?

  14. #3864
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Taxi s kojim ja idem 23 eura uli 590 čk https://www.prague-airport-transfers.co.uk/

  15. #3865
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Cure samo pricitajte par stranica unatrag sve info imate od hotela do taxia da se ne ponavljamo...ctrl +f kljucna rijec po stranici...

  16. #3866
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Evo 14 dnt negativan test!!!! ocaj i nevjerica...sto, zasto, kako?! Za one zenice koje ne znaju 1. Svjezi transfer 8 stanicni savrseni (2 kom) -Negativno! I sad 2. FET -morule (2 kom) -opet negativno!!! Iz donirane js...ostalo jos dva kom...ne znam vise sto da provjerim koji bi kuki mogao smetat?! Jedino drugacije od ovog proslog puta je da mi je vec mjesec dana na vratu otecen limfni cvor isla na punkciju..uzv.. mislili da je lipom.. ali nakon 2. Punkcije s uzv potvrdil limfni cvor povecan...i svi su mi dr. Rekli da to nece utjecat na zacece...

  17. #3867
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Zenice, zao mi je. Svjesna si da ne mora biti u pitanju nikakav kuki, kako ti kazes, vec jednostavno statistika. Imati dovoljno hrabrosti i zelje ici ponovo pokusati. Zaista su rijetki koji uspiju iz prve, druge, trece...malo ih je. Sreca je sto imate jos smrzlica. Jesi li pokusala u ovom postupku uzeti asistirani hatching? Sto su ti oni rekli? Imaju li mozda oni neke ideje? I svakako napravi betu.

  18. #3868
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Definitivno ne treba nista planirati. Ovaj mjesec sam odradila scraching endometrija, i od subote cekam mengu da dodje, a nje nigdje. Nesto je pocelo, kao, smedjariti no to ne mogu uzeti kao krvarenje i to je bilo samo u ned popodne u dva navrata. inace je k'o svicarski sat, a sad je nema pa nema. I najgore mi je sad sto ne znam hoce li uopce doci, hoce li propasti ovaj ciklus...mah...

  19. #3869

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Drage članice,

    Nova sam na ovom forumu i treba mi vaša pomoć. Naime 42 godine su mi i imala sam već 4 neuspješne umjetne oplodnje. Dvije sam odradila u Splitu i 2 u Zagrebu. Nikad ni muž ni ja nismo dobili jasnu dijagnozu tako da ne znamo jasno s čim smo suočeni ali činjenica je da se prirodno ništa nije dogodilo već 7 godina a naravno ni u 4 postupka. Za svaki postupak koji smo radili smo imali transfer koji se naravno nije primio. 2 godine smo radili pauzu i nismo bili na nikakvim postupcima i evo sad smo se odlučili na jedan zadnji pokušaj u Pragu. Ja sam već bila u kontaktu sa PFC-om i u procesu sam prikupljanju potrebnim nalaza. Hormoni bi trebali biti gotovi sutra, briseve sam napravila..

    Uglavnom meni trebaju sve moguće informacije koje imate a koje bi mi mogle pomoći. Naime ja se nadam da ćemo u 12. mjesecu moći ići na postupak. Išla bi na IVF sa svojim jajnim stanicama - kojih je smanjena rezerva što je i očekivati s obzirom na godine. Vidila sam cjenik klinike ali ne mogu pohvatati sve što je uključeno, nije uključeno pa me zanima netko od vas tko je već bio da mi javi koliko sve to skupa izađe sa lijekovima i ostalim troškovima da se znam zbrojiti.

    Naravno i sve ostale savjete koje imate.

    Puno hvala i sretno svima koje ste trenutno u postupku.

  20. #3870
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Zenice draga zao mi je i znam kako ti je vjeruj mi. Zelim ti da sto prije skupis snage i da ides dalje ❤️

    Rominka jeli se prije tako desavalo? Drzim ti fige da dodje

  21. #3871
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Zenice, žao mi je. Odtuguj, daj si vremena. Znam da nije lako.

  22. #3872
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka, sad će to. Mora doći. Znam koliko je nestprljenja. Vjerovatno zato i kasni. I kod mene je slicno. Simptomima ni traga, a već je trebalo krenuti.
    Vjerovatno i same utičemo na to jer se nerviramo, ali kako biti miran?

  23. #3873

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Ženice baš mi je žao
    Rominka u pravu si što se tiče planiranja. Mi sve pripremili za studeni. Čekala sam još samo briseve. I zove danas sestra iz gin. ordinacije. Imam beta hemolitički streptokok. Prvi put čula za to. Kao inače se ne liječi ali ako se planira trudnoća obavezno. Sve mi lađe potonule jer mi sad slijedi antibiotik i poslije terapije tek nakon 3 tjedna novi bris, čiji nalaz se čeka 2 tjedna. I tako studeni otpada...[emoji26]

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od elvi : 24.10.2017. at 19:46

  24. #3874
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam isla u prvi mpo s tim streptokokom. Opasan je samo kod poroda,i ne lijeci se prije nego se na porodu da antibiotok

    Cijelu trudnocu sam ga imala

    Sad sam imala pred mpo. Gin mi dala antibiotik, ponovljeni bris opet je tu, novi antibiotik. Mpo dr mi rekla da ne smeta, da ne moram ponavljati bris i isla sam u FET.

    Gin koji mi vodi trudnocu kaze da je to normalno stanovnik tijela,samo se nekad namnozi. I da mogu lijeciti,al privremeno mi mlze otic i vratit ce se. Kod mene je ocito tako

  25. #3875

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Vrci hvala na informaciji. Sutra šaljem nalaz koordinatorici Kseniji pa ću vidjet što Dr. kaže

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk

  26. #3876
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Elvi jesu li tise javili? Ne bi bila prva koja je otisla u postupak s tom bestijom. Nije nuzno da ti mora propasti ovaj ciklus. Nadam se da nece, da ce sve ici po nasim planovima.

    hvala vam curke. Eto,koliko me izbediralo to brljavljenje i nedolazak menge, jucer je odcepilo i boli ludo. Boli jace nego inace. A i prosli put nakon sratchinga endo je isto bila jako bolna...vjerojatno i i to ima svoje zasto. No, krenulo je i to je najbitnije. Estrofem sam cvaknula i show pocinje

    sos, inace se ne bih slozila s tobom, ali ovoga puta mislim da je upravo moja nervoza pridonijela svemu. Takve lude snove sanjam zadnjih desetak dana da je to wow. I porod blizanaca sam sanjala, i da decko radi ritmiku tijekom spavanja pa meni kao ne da spavati....ma ludnica.

    zenice, kako si? Ima li kakvih odgovora od klinike?

  27. #3877

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Gđa Ksenija na godišnjem do 01.11.2017. Brrrr... Proslijedila sam mail na kolegicu na koju me uputila. Piše za hitne slučajeve... e pa meni je ovo hitno Znam da neke bezvene stvari nama postanu hitne kad se počnemo pripremati za postupak, no ne mogu si pomoći
    tako da čekam odgovor
    a priča sa snovima... mislim da totalno utječemo na svoju podsvijest i da su ludi snovi baš od toga...
    mene prošli tjedan pucale avionske nesreće, nikad letjela u avionu
    čak i ovaj put planiramo autom

  28. #3878
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Draga Tigerlilly, dobro nam dosla a jos prije se preselila malo nize medju trudnice

    koliko citam, kontakte si vec ostvarila i sa pripremom si skoro gotova. Ostaje ti dogovoriti termin, pronaci smjestaj i krenuti na put. Sto se tice smjestaja, u Pragu imas mali milijun mogucnosti, i to vrlo povoljnih. Sve zapravo ovisi kakav smjestaj trazis i sto zahtjevas da taj smjestaj ima, zelis li blizu klinike ili ti to ne igra ulogu. zaista ima puno mogucnosti, i ja sam dojma da se uvijek prodje povoljnije ako sama sebi bukiras nego kad se ide preko klinike, barem je nase iskustvo takvo. Hrana i smjestaj su ti zapravo najmanje stavke u svemu ovome jer je Ceska, za nas, povoljna sto se toga tice.

    Cijene u PFCu ne ukljucuju lijekove, tako da na cijenu postupka moras nadodati jos lijekove (a to ovisi koliko ces doza trebati). Ako imas protokol, pocni polako skupljati, mozda budes srece pa i neka od nas tu na rodi ima za pokloniti nesto sto tebi zatreba. Meni konkretno je cijena lijekova bila izasla 6600 kn, iako je to bilo pred skoro 6 godina.

    Ne znam jesam li to pomogla stogod, no pitaj slobodno.

  29. #3879
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka,
    nek je krenulo samo. Kod mene još nista. Sretno sa pikanjem.
    Kakva su vaša iskustva: prvi dan ciklusa trebam se javiti u kliniku, ali mene interesu je mogu li ja početi sa terapijom odmah ili moram čekati na njihov odgovor? Ja bi najradije da se bockam oko 7:00 kako bi to obavila prije posla.

  30. #3880
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Prvi dan mesntruacije se javljas njima, i pocinjes s pikanjem drugi dan. Obicno ti oni napomenu u koje doba, zbog kasnijeg kalkuliranja davanja stoperice i puta. Obicno je pikanje u popodnevnim satima, ali pitaj da budes sigurna. Meni su sad npr clexane prebacili na jutarnje sate u odnosu na dosadasnjih 18h. Ali nisam pitala, jer iskreno to mi je najmanje bitno. Jooooj,uzbudjenje raste kad ocekujes da ce ti krenuti? Bas bih voljela da smo u istom gradu,da odemo na kavu

  31. #3881

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Draga Rominka,

    Puno hvala na odgovoru. Toliko mi se svega vrti po glavi to je ludilo. Nisam se jos skroz odlucila za PFC, zato sam se i prikljucila na ovaj forum jer se nadam da me mozete malo posavjetovati. Naime toliko je klinika u Pragu da je jako tesko osluciti se i odabrati u koju ici. Ako vi ostale clanice imate neke savjete i ideje za druge klinike, ovorena sam za sve komentare. I naravno sretno svima koje sad krecu.

  32. #3882

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Meni je PFC ok, ali da smo u startu znali da će cijena lijekova biti tolika mislim da bi se odlučili za drugu kliniku. Ovako idemo s još jednim transferom pa ćemo vidjeti kako dalje. Već sam to htjela pitati cure koje su bile u drugim klinikama, da li onda idu obavezno na pregled prije pa dobiju i lijekove ili ?
    Posljednje uređivanje od elvi : 25.10.2017. at 11:14

  33. #3883
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka,meni piše da prvi dan počinjem sa gonalom. Već sam u avgustu pitala Marinu i ona mi je rekla da je dobro da se pikam ujutro,tako da 8. Dan (kada idem na ultrazvuk) mogu imati sigurnije rezultate ultrazvuka.
    Sad sam zbunjena.
    Trebam li ih ponovo pitati koji dan počinjem sa stimulacijom?
    Ja sam prije tri dana još očekivala da pocnem. Mora ove sedmice stici.

  34. #3884
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Pozdrav cure, majke, kraljice..
    Mene nije bilo par mjeseci među vama

  35. #3885
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Pozdrav cure, majke , kraljice...
    Nažalost nije me bilo među vama par mjeseci ..nakon neuspjele potpomognute u Pragu

  36. #3886
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Tigerlilly, ja sam se tek uključila nakon par mjeseci izbivanja iz foruma, al vidim da su još uvijek aktivne mnoge koje su meni bile od velike pomoći.
    Bila sam u Pragu, neuspješno u 4.mj. nakon toga sam pauzirala i trebala ljetos ići ponovno ali za sad je to neizvedivo iz više razloga...ako kako mogu pomoći, rado ću.
    Možda protokolom dobiješ iste lijekove koje sam ja kupila a sad ih neću koristiti....Sretno!

  37. #3887
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Natipkala sam pola stanice i zabunom umjesto posta sve izbrisala e jesam biser.

    Uglavnom, sad cu skratit.
    Tigerlilly, nezahvalno bi bilo sugerirati u koju kliniku da idete. Javi u sto vise njih, i u Pragu, i u Ceskim Budejovicama, pa u Brnu i poslusaj instinkt. Neki ti jednostavno nece "sjesti" dok ces s nekima naci odmah zajednicki jezik.

    Sos, jesam te zbunila. Sori, nije mi bila namjera. Samo ti slusaj ono sto su ti oni rekli. To je jedino ispravno.

    Elvi, da, velika je razlika u cijenu. Mi u Pronatalu dobijemo i lijekove u cijenu, ali moras doci k njima na konzultacije i pregled, znaci dva puta.ali, to nam nije bio problem. Dapace, moj dojam je da su daleko bili detaljniji s nama nego PFC. Ali, to je nas dojam.

  38. #3888
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj 3006 prvotno napisa Vidi poruku
    Tigerlilly, ja sam se tek uključila nakon par mjeseci izbivanja iz foruma, al vidim da su još uvijek aktivne mnoge koje su meni bile od velike pomoći.
    Bila sam u Pragu, neuspješno u 4.mj. nakon toga sam pauzirala i trebala ljetos ići ponovno ali za sad je to neizvedivo iz više razloga...ako kako mogu pomoći, rado ću.
    Možda protokolom dobiješ iste lijekove koje sam ja kupila a sad ih neću koristiti....Sretno!
    3006
    na ovom forumu pomažemo jedna drugoj, između ostalog, da poklonimo preostale nam lijekove. Zabranjeno je pravilima foruma nuditi direktno ili indirektno lijekove za prodaju.

  39. #3889
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka,meni piše da prvi dan počinjem sa gonalom. Već sam u avgustu pitala Marinu i ona mi je rekla da je dobro da se pikam ujutro,tako da 8. Dan (kada idem na ultrazvuk) mogu imati sigurnije rezultate ultrazvuka.
    Sad sam zbunjena.
    Trebam li ih ponovo pitati koji dan počinjem sa stimulacijom?
    Ja sam prije tri dana još očekivala da pocnem. Mora ove sedmice stici.
    Draga sos pocinjes onako kako ti pise u protokolu koji ti je marina poslala u mailu. Mozes ujutro pikati slobodno. Kada dobijes njima samo javis da oni znaju. Drzim fige da dobijes sto prije ❤️

  40. #3890
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Tigerlilly dobro nam dosla. Za mene je PFC sasvim ok ali i druge klinke su odlicne i uspijesne. Neces pogrijesiti gdje god da odes. Zelim ti puno srece i da sto prije krenes u postupak

  41. #3891
    3006 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    3006
    na ovom forumu pomažemo jedna drugoj, između ostalog, da poklonimo preostale nam lijekove. Zabranjeno je pravilima foruma nuditi direktno ili indirektno lijekove za prodaju.
    Pomislila sam da moguće nije u skladu s pravilima, ispričavam se i brisem post.

  42. #3892

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Hvala svima. Znaci u Pronatal se obavezno mora ici 2 puta. To mi bas i ne odgovara, vise mi odgovara da moram ici samo jednom jer mi je svakako dalek put. Ja sam iz Dubrovnika i put to Praga sada zimi je skoro pa nemoguc.

  43. #3893

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Dobila sam odgovor iz Praga. Njima beštija nije prepreka. Samo trebam s terapijom završiti prije transfera. A obzirom da sam dobila sumamed na 3 dana i neku kremu za 7 dana, za sad definitivno idemo [emoji16]

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk

  44. #3894
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Wooohooooo!!! Bas me veseli hvala Vrci da je ispricala svoje iskustvo s bestijom. Znaju se stvari posloziti kako treba.

  45. #3895
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj elvi prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam odgovor iz Praga. Njima beštija nije prepreka. Samo trebam s terapijom završiti prije transfera. A obzirom da sam dobila sumamed na 3 dana i neku kremu za 7 dana, za sad definitivno idemo [emoji16]


    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk
    Super elvi samo naprijed. Sretnoooo ❤️

  46. #3896
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Cure moje, hvala na odgovorima. Ja još uvijek cekam. Simptoma nema, osim povećanog apetita i nervoze

  47. #3897
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sos, kad je dan d? Ili bolje da pitam kad ti planiras da bude dan d?

    Cure, mene ubi ovaj estrofem. Kako me rastura. Srca lupa, vrti mi se...ma isto kao i prosli put. Nadam se samo da ce prilagodba trajati krace nego ljetos.

  48. #3898
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka ako mislis na ciklus, trebao je početi juce. Doktor je rekao da planiram 11. dan da bude punkcija.
    Uh, samo da krene. Ja sam već i godišnji najavila i sad ako se ne poklopi moram objašnjavati sto i kako ga odgadjam.
    Posljednje uređivanje od sos15 : 26.10.2017. at 19:51

  49. #3899
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bemu misa, isto kao i kod mene. Sve smo odgodili za 4 dana i sad umjesto 9 dana godisnjeg jedva 5 cemo skrpati i bas sam ljuta. Ali bolje mi je i to nego nista. Tako rano su ti punkciju predvidjeli? Kad kreces onda s uzv, 6ti dan?

  50. #3900
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Osmi dan trebam na ultrazvuk. Onda javljam rezultate i onda će mi reci kad da dodjem. On planira 11. dan. Kad ti planiras? Koji dan je tebi punkcija? Meni je i prošli put tako planirano.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •