Stranica 79 od 149 PrviPrvi ... 2969777879808189129 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,901 do 3,950 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3901
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ja sam u FET-u koji je planiran izmedju 16.-19.og dana. Sve napetije je sada.

  2. #3902
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    dobar dan svima,danas dobila nalaz trombofilij i sve je ok osim MTHFR (C677T) heterozigot....dr mi veli da ta mutacija ne stvara nikakve probleme kod zatrudnjivanje niti tokom trudnoce!! a vidim po nekim forumima da zene su na heparin...rekla u slucaju da beta bude pozitivna neka joj se javim da bude pitala svojeg nadređenog za heparin da nije sigurna!! kaj da napravim? i isto pise da se uz tu mutaciju ne pije folacin nego folat 1000...cujem da dr Đelmis je tatamata za to,pa jel bi bilo pametno da se narucim kod njega privat? Jaoooo dobit cu žulj na mozgu od gruntanja,vise sam pukla....

  3. #3903
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bilo bi super kad mutacije MTHFR ne bi predstavljale probleme tijekom trudnoce, no nazalost nije to bas tako. Ta mutacija onemogucava ti preradu sintetske folne kiseline pa ti trebaju folati-prirodni oblik. Djelmis se definitivno nametnuo zadnjih godina kao strucnjak po tom pitanju i ako imas priliku otici k njemu po savjet, nemoj se utrucavati. Mozda nisi za heparin od pocetka, ali postoje i druge opcije s kojima on zapocinje. Znam da mozda nisi od mene htjela citati savjete, ali...sad kad imas konkretnu informaciju, bit ce ti lakse jer znas odakle krenuti. Sretno!

  4. #3904
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo bi super kad mutacije MTHFR ne bi predstavljale probleme tijekom trudnoce, no nazalost nije to bas tako. Ta mutacija onemogucava ti preradu sintetske folne kiseline pa ti trebaju folati-prirodni oblik. Djelmis se definitivno nametnuo zadnjih godina kao strucnjak po tom pitanju i ako imas priliku otici k njemu po savjet, nemoj se utrucavati. Mozda nisi za heparin od pocetka, ali postoje i druge opcije s kojima on zapocinje. Znam da mozda nisi od mene htjela citati savjete, ali...sad kad imas konkretnu informaciju, bit ce ti lakse jer znas odakle krenuti. Sretno!
    Hvala...narucena sam kod dr Đelmiša privat pa javim njegovo misljenje vezano za moj nalaz

  5. #3905
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Cure,treba mi Vaša pomoc. Kod mene je upravo počelo brljaviti. Kako sad to racunam? Danas mi je prvi ili 0. Dan? Naravno da se kod mene sve iskomolikovalo. U Pragu danas nema nikoga. I ultrazvuk mi pada onda za vikend kad moj doktor ne radi.

  6. #3906
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sos, tako je meni sad bilo. Od sub je smedjarilo i kad sam nazvala rekli su mi da cekam bas pravu svjezu krv (tocno tim rijecima). I nakon 4 dana je krenula bas prava krv. Mozes li do bolnice na uzv?

  7. #3907

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Treba bas cekati da krene, to sto brljavi oni ne smatraju prvim danom..tako je meni bilo..i rekli su da bas cekam da krene i ne odmah u prvim satima krenuti sa pikanjem nego tek nakon nekoliko sati

  8. #3908

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Sretno curke❤️
    Ja sve ostavljam za 1 mjesec

  9. #3909
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Hvala Vam na odgovorima. I Marina se javila i napisala da od sutra racunam. Mog ginekologa mogu dobiti tek u četvrtak. Ovdje su praznici. Nadam se da će mi dati uputnicu da u bolnici odradim ultrazvuk. Ako ništa krenucu odmah za Prag.

  10. #3910
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno curke❤️
    Ja sve ostavljam za 1 mjesec
    Ziggy draga ima nas jos u prvom mjesecu ❤️

  11. #3911
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Vam na odgovorima. I Marina se javila i napisala da od sutra racunam. Mog ginekologa mogu dobiti tek u četvrtak. Ovdje su praznici. Nadam se da će mi dati uputnicu da u bolnici odradim ultrazvuk. Ako ništa krenucu odmah za Prag.
    Sos draga jeli rano u ponedeljak za UZ? Jer to je radni dan. Pogledaj ima li tvoj gyn vertretung, mozda ce ti naplatiti ali napravit ce ti sigurno UZ. Sretno draga ❤️

  12. #3912
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Cure, molim vas info o cijeni u CZ - IVF/ICSI s doniranom spermom?

    hvala puno

  13. #3913
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Sos draga jeli rano u ponedeljak za UZ? Jer to je radni dan. Pogledaj ima li tvoj gyn vertretung, mozda ce ti naplatiti ali napravit ce ti sigurno UZ. Sretno draga ❤️
    Kaji, ja trebam tek osmi dan na ultrazvuk (ja sam prije radila prvi i 8. dan, zasto sad ovako, nemam pojma?), ali moj ginekolog ne radi vikendom. Vec sam ga ranije pitala sta cemo u tom slucaju, ali on kaze da cekam prvo da vidim hoce li pasti na vikend. Svakako cu platiti gdje god da odem, jer mi osiguranje nista ne pokriva.

  14. #3914
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Kadauna, 3200 €, s time da u PFCu ne ulaze lijekovi u cijenu dok u Pronatalu ulaze. PFC je dizao neke cijene, ali mislim da donaciju u ovoj kombinaciji nisu.
    Posljednje uređivanje od Rominka : 27.10.2017. at 22:19

  15. #3915
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka, kad si ti dobila te informacije o cijenama? Ja sam u avgustu dobila cjenovnik u kome piše 2300 € bez lijekova,donirane sperme i analiza krvi.
    Marina mi je rekla da moram računati bez lijekova oko 3000!

  16. #3916
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sos, pa to ti je to. u konacnici kad poplacas sve (donaciju, anesteziju, zamrzavanje) ispadne +/- 3200. Sad bih morala kopati po racunima, ali u Pronatalu nas je ispalo puno manje i u cijeni su bili ukljuceni lijekovi. A sigurno sam i ovdje bila pisala. Razlika je bila velika.

  17. #3917
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji, ja trebam tek osmi dan na ultrazvuk (ja sam prije radila prvi i 8. dan, zasto sad ovako, nemam pojma?), ali moj ginekolog ne radi vikendom. Vec sam ga ranije pitala sta cemo u tom slucaju, ali on kaze da cekam prvo da vidim hoce li pasti na vikend. Svakako cu platiti gdje god da odem, jer mi osiguranje nista ne pokriva.
    A ja sam pogresno shvatila sorry. Mislila sam da te ova dva praznika utorak i srijeda hvata. Napravi u petak nista nece smetati ja mislim. To je dan ranije samo.

  18. #3918
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka,

    sad sam gledala račune :
    Postupak 2300 €
    Lijekovi : 700 €
    Donirane sperma: 200 €
    Zamrzavanje 300 €
    I još nalaz krvi za oboje za hiv?
    Marina je rekla da moram računati bez lijekova oko 3000€ , znači ukupno oko 3700 €.

    Kaji, super ideja. Pitaću Marinu mogu li u petak napraviti ultrazvuk.

  19. #3919
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Nas postupak sa doniranom u Pronatalu, sve ukljuceno (donacija, postupak, lijekovi, vadjenje krvi, aspiracija) je iznosio 3281 €, plus 95€ cestarina i benz, plus 500€ smjestaj/hrana/izleti 9 dana. A u PFCu nas je postupak samo bez lijekova izasao 3200€ plus lijekovi 1200€. Smestaj i cestarina je uvijek sitna lova naspram postupka. Velika razlika. Cak i s time da smo dva puta isli za CB, prvo konzultacije i kasnije postupak.

    sos, taj dan razlike ne bi trebao igrati jako veliku ulogu. Meni bas pada na 1.11 pa su rekli da slobodno pomjerim dan gore, dan dole.

  20. #3920
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Onda su ili promijenili cijene ili ja nešto nisam shvatila kako treba. Ne bitno. Bitno je da to prodje kako treba i da nam Pronatal donese srecu. Tu razliku u cijeni ću lako zaboraviti.

  21. #3921

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Kolika je cijena FET-a doniranih stanica u Pronatalu i ako netko zna kakav je postupak i cijena lijekova?Hvala!

  22. #3922
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sos, nesto su se cijene mijenjale. Nadam se da ce se javiti netko sa najsvjezijim informacijama. Ali kako god, mislim da nema puno odskakanja od ovog sto smo nas dvije navele.

    Nadice, jel' se spremate opet? Najbolje da im posaljes mail. Niste imali nista zamrznuto preklani?

  23. #3923

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Sos, nesto su se cijene mijenjale. Nadam se da ce se javiti netko sa najsvjezijim informacijama. Ali kako god, mislim da nema puno odskakanja od ovog sto smo nas dvije navele.

    Nadice, jel' se spremate opet? Najbolje da im posaljes mail. Niste imali nista zamrznuto preklani?
    Imamo zamrznuto...Ali čisto me zanima cijena....

  24. #3924
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Dobro jutro! Ja sam si Gonal f već piknula,ali sad me muči sledece:
    Orgalutran dajem u isto vrijeme kad i gonal ili njega navece?
    Citala sam da ste nalazile povoljne smještaje u blizini klinika? Možete li mi sta preporuciti?
    Meni je bitno: čistoća, parking, i vlastito kupatilo!
    Doručak je poželjan,ali nije neophodno da bude ukljucen.

  25. #3925
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka kad ces ti za Prag? Ja očekujem da bi u ponedeljak trebali biti tamo. Uzbuđenje raste.

  26. #3926
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sos, mi idemo za Česke Budejovice . Krecemo oko 7. ili 8.11. Ovisi o uzv.

  27. #3927
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Rominka,ja sam pomijesala. Mislila sam da sad ideš u Prag. Onda se nećemo vidjeti

  28. #3928
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    pozdrav curke
    prosli vikend je krenuo ciklus,odbockala svoju dozu i nastavljam s estrofermom dalje....12ti dan bi trebali na uzv...sto naravno pada na praznik. moram vidit s njima da li da idem dan prije ili dan iza.
    Rominka...ne znam sto me ubilo decapeptin ili estroferm ali ova menstruacija mi je bila cisti uzas s odljevima i bolovima. uffff.
    FET tranfer isto izmedju 17og i 20og dana-valjda. sto je vec sljedeci tjedan!!! ajme meni!
    naravno da je uvijek nesto naopako pa je tako cura bolesna vec par dana,samo da ozdravi i u miru ostane s bakom i djedom....
    ima li tko na pfc 6-10.11.?
    jos nismo uzeli ni karte ni hotel,ceakm uzv za precizniji datum jer mi se ne da izbivat dugo zbog curke.

    Tigerlilly....polako i sretno! Meni je pfc sasvim ok. ljekove sam nabavila u Gradu. sve laganini nema preše,skupi informacije i kreni. ako sta treba...pp.

  29. #3929
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Little ivy, vec slijedeci tjedan bome nas ide sad u ovom jesenskom periodu. Kad se preselimo dolje kod trudnica imat cemo super ekipicu. Mene estrofem ubija. Nikako da se priviknem na njega. Glava mi puca, srce hoce iskociti. Cak mi je gore nego ljetos s onim vrucinama. Ali, smirit ce se.

  30. #3930

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Little ivy vidim da smo u sličnoj situaciji. Čekam ovaj tjedan da mi počne menga i da se počnem pikati decepeptylom i gutati ostale tabletice.[emoji3] I 12 dan uzv. Tad ću vjerojatno riješiti smještaj. Računam ta 3,4 dana možemo biti bilo gdje. Meni su napisali od 16-24 dan transfer. Jedino što mi odemo autom. MM kaže da mu je bezveze da idem sama. Ovako nekako zajedno to prođemo. A onda nam je avion duplo skuplji.
    Taman ćete ti i Rominka obaviti sve prije mene. Pa zajedno u čekanje [emoji3]


    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od elvi : 29.10.2017. at 16:07

  31. #3931
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    stvarno nas dosta kreće u jesenske avanture. nadam se pozitivnim ishodima.

    i mi idemo zajedno elvi samo nama je avion zbog udaljenosti jedina opcija,sa ko zna koliko presjedanja...ufff. sta je tu je. isto cekam uzv pa da sredim i prijevoz i smjestaj...ne bi htjela dugo stat gore bezveze da cura ne stoji sama doma. avion ce nas doc ko papar a smjestaj stalno gledam preko bookinga...ima dosta opcija oko klinike pa bit ce nesto.

    ajme sto ce nam svima biti dobro.....

  32. #3932
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Little ivy, ocisti si inbox draga

  33. #3933
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    evo jesam

  34. #3934

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Dobar dan svima, vidim da diskutirate oko cijena, pa možda može pomoći odgovor koji sam jučer dobila friško iz PFC-a. Citiram ih: "IVF postupak ,osnovne metode ,košta 2900 euro.
    Postoje i dodatne metode koje mogu poboljšati implantaciju,a koje se plaćaju posebno: LAZT,PICSI,Embryogen,EmbryoGlue." Ove dodatne metode, po informacijama sto sam ugrubo prikupila, koštaju ukupno 1.000 eur.
    Slala sam i upit u Pronatal, ali još nisam dobila odgovor od njih.

    Meni treba i vasa pomoc, nova sam i nista ne razumijem Sto mi preporučate od ovih dodatnih metoda: LAZT, PICSI, Embryogenesis i Embroj Glue i ako mi možete po laički objasniti što je to. Inace sam problem ja, imam ociti problem s plodnosti. Drugo što me interesira, a vidim da se i to dosta spominje - traže me nalaze kako bi bili sigurni da nemam familijarnu sklonost trombozi, a meni je nažalost mama nedavno od toga i umrla, a imala je i moždani udar unatrag 15 godina. Što takva sklonost može značiti za mene u postupku IVF? Voljela bih čuti, ukoliko netko zna, zašto IVF u Češkoj košta 2 900 eur, a po mojom informacijama u splitskom Citu je dosta jeftinije.... Nadam se da će mi netko moći nešto sugerirati. Hvala vam unaprijed i veliki pozdrav

  35. #3935
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    vikky dobro došla na forum.
    predlažem da malo čitaš ovu i druge teme, a cure ti sigurno budu odgovorile na tvoja pitanja.

    sretno!

  36. #3936
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    jutro svima...prekjucer sam bila na konzultacijama kod dr Đelmiša vezano za nalaz trombofilij i od dana transfer sam na heparin 0,4 do pozitivne bete nakon toga na clexan 0,4 ali preko Petrove,rekao mi je nikakav aspirin protect ali zato B-complex kao jos dodatno!! jutros ponovljen TSH...cekamo nalaz i naravno svima od koji kreceju u Praski vlak zelim uspjeh i da se vrate trbusaste....

  37. #3937

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u FET-u koji je planiran izmedju 16.-19.og dana. Sve napetije je sada.
    Sorry Rominka sto je to FET? Thx

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  38. #3938

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Nas postupak sa doniranom u Pronatalu, sve ukljuceno (donacija, postupak, lijekovi, vadjenje krvi, aspiracija) je iznosio 3281 €, plus 95€ cestarina i benz, plus 500€ smjestaj/hrana/izleti 9 dana. A u PFCu nas je postupak samo bez lijekova izasao 3200€ plus lijekovi 1200€. Smestaj i cestarina je uvijek sitna lova naspram postupka. Velika razlika. Cak i s time da smo dva puta isli za CB, prvo konzultacije i kasnije postupak.

    sos, taj dan razlike ne bi trebao igrati jako veliku ulogu. Meni bas pada na 1.11 pa su rekli da slobodno pomjerim dan gore, dan dole.
    Rominka i ostale cure...
    Tesko za povjerovati ali zesci Azoo kod nas (i nakon biopsije nista)...
    Preostaje nam donacija...
    Kontaktirala sam Pronatal i sad me samo zanima koliko se cca ceka na red i u kojem periodu smo u Pragu. Zar 10ak dana? Koliko puta za jedan postupak se ide? Npr trebaju li prvo konzultacije? Od kojeg dana ciklusa smo gore i do kad ako se nor dogodi transfer i sve bude ok?

    Hvala puno...

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  39. #3939
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    jutro svima...prekjucer sam bila na konzultacijama kod dr Đelmiša vezano za nalaz trombofilij i od dana transfer sam na heparin 0,4 do pozitivne bete nakon toga na clexan 0,4 ali preko Petrove,rekao mi je nikakav aspirin protect ali zato B-complex kao jos dodatno!! jutros ponovljen TSH...cekamo nalaz i naravno svima od koji kreceju u Praski vlak zelim uspjeh i da se vrate trbusaste....
    mozes li, molim te, napisati zasto ti je preporucio b-complex? Koja mu je uloga?

  40. #3940
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Sorry Rominka sto je to FET? Thx

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

    transfer zamrznutih embrija. Bez sorry tu smo da pomognemo

  41. #3941
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Carrot, Pronatal zahtijeva dva dolaska, jednom na konzultacije i prvi pregled i drugi put na postupak. Kad se ide gore ovisi o tome koliko kome ciklusi traju, kakva je reakcija na stimulaciju...transfer pak ovisi o embrijima i njihovom razvoju.

  42. #3942

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Vještica došla dva dana ranije. Ali nema veze. Krenula sam sa pikanjem decapeptylom, a od sutra i ostatak terapije. Malo mi je jutros bilo frka opet bocnut, nekako se nisam pripremila ali što dalje sve bolje ide... Čekamo uzv 12 dan...

    Poslano sa mog T04 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od elvi : 02.11.2017. at 22:37

  43. #3943
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Elvi, neka je sa srecom!

  44. #3944

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    54

    Početno

    elvi, sretno! kad si krenula s decapeptylom, ujutro ili?

  45. #3945
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Cure moje sretno vam svima ❤️

  46. #3946
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    mozes li, molim te, napisati zasto ti je preporucio b-complex? Koja mu je uloga?
    nemam pojma iskreno...dr nije bas pricljiv moras doslovno mu rijeci (izvaditi) kad sam spomenula zadnju neuspjesnu trudnocu nadovezao se s B-complex. A za heparin je rekao samo da obzirom na moje god i da pospjesuje implantaciju...

  47. #3947

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Antonija, ti ces uzeti dakle fragmin? Imas koju mutaciju? Moj doktor nije za fragmin, a ja imam pai i mtfhr mutaciju. Znam da nije tema, ali ne volim pisati u inboxe. Imam skoro 40god i jedan smrzlic još. Prosli transfer je bila biokemiska uz andol. To mi je jedini plus u zivotu. Za slijedeci ivf planiram prag, pa čitam ovu temu

  48. #3948

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    sos15: hvala samo pozitiva
    nora eleonora: ujutro sam se piknula... to mi je nekako bilo lakše. Tako sam i kad sam imala hrpu za pikanje kad smo išli na punkciju. Ispada da je ova jedna "piece of cake"
    Moram priznati da me danas glava luđački boli i ne mogu skužiti da li je od ovog ludog vremena ili od decapeptyla
    Budući da sam sretnica koja ima preosjetljivost na nesteroidne protuupalne lijekove, kao što je brufen i ostali ...ofeni ništa od pomoći od neke tabletice. jer lakše mi pregurat glavobolju nego da me astma dotuće...
    sva sreća da je petak

  49. #3949
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Cure moje, potrebna mi je vaša pomoc.
    Danas sam bila na ultrazvuku i nakon toga mi je Andrijana napisala da u nedelju trebam primiti stopericu, tacnije Ovitrelle 500.
    Sad ja moram postaviti glupo pitanje: ja sam u Pronatalu dobila Ovitrelle 250 mikrograma, 0.5.
    Jesam li ja dobila pogrešnu injekciju ili je to isto?

  50. #3950

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Carrot, Pronatal zahtijeva dva dolaska, jednom na konzultacije i prvi pregled i drugi put na postupak. Kad se ide gore ovisi o tome koliko kome ciklusi traju, kakva je reakcija na stimulaciju...transfer pak ovisi o embrijima i njihovom razvoju.
    Rominka divna si...
    Hvala i na prethodnoj poruci i nesebicnoj pomoci...ok ok bez hvala [emoji4]
    Sto ne postoji mogucnost pracenja ciklusa recimo u Petrovoj? Znas li nesto o tome?
    Nesto mi je u glavi da oni suradjuju?


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •