Stranica 84 od 149 PrviPrvi ... 3474828384858694134 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,151 do 4,200 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #4151

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Mala drzim fige, kada betu vadis?
    Kaji sretno nam bilo, ja sam 6dc. Jesi ti u PFC, mozda se i sretnemo ?
    Sretno i tebi draga beta u utorak, a ako test bude pozitivan mozda i ranije

  2. #4152
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Drage moje, ne stizem od posla dignuti glavu, ali mislim na sve i svima saljem najpozitivnije misli ❤️

  3. #4153
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Drage cure, jutros endo 8 mm na 10 dc. Javila sam u prag pa cekam odgovor. Bilo bi bolje da je malo deblji ali sta je tu je.

  4. #4154

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, jutros endo 8 mm na 10 dc. Javila sam u prag pa cekam odgovor. Bilo bi bolje da je malo deblji ali sta je tu je.
    Kaji, blizi se vrijeme Sto se endo tice, znam slucajeve kojima je bas sa 8 uspjelo a meni je u proslom bio 12 pa nista, tako da se nebi opterecivala sa time

  5. #4155
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji, blizi se vrijeme Sto se endo tice, znam slucajeve kojima je bas sa 8 uspjelo a meni je u proslom bio 12 pa nista, tako da se nebi opterecivala sa time
    Hvala Mala

  6. #4156
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, jutros endo 8 mm na 10 dc. Javila sam u prag pa cekam odgovor. Bilo bi bolje da je malo deblji ali sta je tu je.
    Kaji sretno, moj jedva bio 9'3mm na najboljem dijelu, po ocjeni doktorice u PFCu
    Uspjelo bez problema
    Isto zelim tebi i svima na temi, pratim vas i navijam!

  7. #4157
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, jutros endo 8 mm na 10 dc. Javila sam u prag pa cekam odgovor. Bilo bi bolje da je malo deblji ali sta je tu je.
    Kaji mislim da ni ja nisam puno bolja. Žao mi samo što nisam danas pitala doktora koliki je endo, ali na 7dc je bio 8mm pa sumnjam da je sad u 2 dana jako baš narastao. Pisala sam tu o današnjem pregledu: http://forum.roda.hr/threads/89556-O...=1#post3026087
    Posljednje uređivanje od sljokicaa : 19.01.2018. at 18:52

  8. #4158
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Sljokica, kismet hvala vam ❤️
    Javili su mi iz PFC da je u srijedu punkcija donorke i da su danas izbrojali oko 12 folikula. Transfer je planiran za ponedeljak 29og. Od srijede navecer da pocnem sa utrogestanom. Jos jednom curke hvala, sa vama je sve lakse

  9. #4159
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Kaji,

    Nije to loše. Ni kod mene nije bio bolji, pa je uspjelo. Pokušaj se opustiti i misliti pozitivno. Ja ti šaljem vibrice.

  10. #4160
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji,

    Nije to loše. Ni kod mene nije bio bolji, pa je uspjelo. Pokušaj se opustiti i misliti pozitivno. Ja ti šaljem vibrice.
    Hvala ti draga ❤️

  11. #4161

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Kaji,za 10 dc endo 8 mm je super..Do transfera ima još vremena se i podebljati..Ne brini,sretno!

  12. #4162
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji,za 10 dc endo 8 mm je super..Do transfera ima još vremena se i podebljati..Ne brini,sretno!
    ❤️❤️❤️

  13. #4163

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Pozz cure. Zna možda koja da li nam hzzo pokriva barem nekaj od troškova liječenja u Pragu naravno naši doktor nas šalje jer nam je to jedina opcija donacija sperme... hvalaa puno... I kojee klinike preporučatee ??

  14. #4164
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    dobro jutro svima....evo danas pocinjemo sa terapijom i pripremama za fet naoruzala sam se ciklom i cekamo 12.dan....

  15. #4165
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, jutros endo 8 mm na 10 dc. Javila sam u prag pa cekam odgovor. Bilo bi bolje da je malo deblji ali sta je tu je.
    nikaj se nemoj brinuti,endo ti je savrsen...moj je bio na 12.dnt 6,9 pa su mi dali flastere i na dnt transfera je bio 10...i primilo se!! sretno od srca ti zelim

  16. #4166
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Andy 5 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure. Zna možda koja da li nam hzzo pokriva barem nekaj od troškova liječenja u Pragu naravno naši doktor nas šalje jer nam je to jedina opcija donacija sperme... hvalaa puno... I kojee klinike preporučatee ??
    Draga Andy, nazalost bez biopsije ti nece priznati zavod nista. A i s biopsijom placaju ti prijevoz, 1000€ i tvoje lijekove dobijes kod nas u klinici u kojoj se vodis. Ako se kojim slucajem sto promijenilo, javit ce se vec netko od cura pa me ispraviti, no bojim se da nama s azoo dijagnozom nisu bas naklonjeni.

  17. #4167
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Antonija Mia sretno!

    Meni je danas 12dc, bila sam na UZV i endo je 10mm, vodeci folikul 21mm i jos 9-10 manjih. Dali mi jos 1 orgalutan, 75ui gonal f i navecer u 20h ovitrelle. U srijedu pinkcija, a transfer vjeroj. subota ili ponedjeljak. Joj sad sam bas uzbudena sam nek sve dobro prode

  18. #4168
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija Mia sretno!

    Meni je danas 12dc, bila sam na UZV i endo je 10mm, vodeci folikul 21mm i jos 9-10 manjih. Dali mi jos 1 orgalutan, 75ui gonal f i navecer u 20h ovitrelle. U srijedu pinkcija, a transfer vjeroj. subota ili ponedjeljak. Joj sad sam bas uzbudena sam nek sve dobro prode
    sljokica drzim fige i ostani u tom raspolozenju(uzbudena) jer nam je stress najveci neprijatelj

  19. #4169

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Isli budemo mi privat napraviti biopsiju palniramo pa nadam se da nam bude i to značilo nekajza hzzo posto nam u bolnici ne zele napraviti a salju nas za Prag kao jedina opcija a biopsiju ne zele napraviti ... Neznas kaj reci na sve to alii bas zalosno ...

  20. #4170
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Andy, a da odete ponovo razgovarati s njima. Objasni da vam treba i taj nalaz. Nemoj se samo previse nadati. S druge strane ne znaci ni da ce vam privatno htjeti raditi biopsiju ako nalazi upucuju da se ni njome ne ocekuje nista. Pokusaj se jos jednom cuti s bolnicom.

  21. #4171

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Postovi
    7

    Početno

    Budemo probali nekaj rijesiti ako bude nam to značilo za Prag budemo rijesili makar privat ako ne onda bude kak je ... kaj drugo reči Hvala Vam punoo ...

  22. #4172
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    dobro jutro svima....evo danas pocinjemo sa terapijom i pripremama za fet naoruzala sam se ciklom i cekamo 12.dan....
    Super draga i neka ti bude sretno. Javljaj nam ❤️

  23. #4173
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija Mia sretno!

    Meni je danas 12dc, bila sam na UZV i endo je 10mm, vodeci folikul 21mm i jos 9-10 manjih. Dali mi jos 1 orgalutan, 75ui gonal f i navecer u 20h ovitrelle. U srijedu pinkcija, a transfer vjeroj. subota ili ponedjeljak. Joj sad sam bas uzbudena sam nek sve dobro prode
    I nama je sutra punkcija. Nocas putujemo da muz obavi svoje pa se vracamo jer nam nije puno daleko. U nedelju opet idemo i ostacemo 2 dana. Transfer je za pondeljak planiran. Drzim fige za sutra da bude lijepih jc . Bice sve dobro nebrini. Mi smo uz tebe sve ❤️❤️❤️

  24. #4174

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Danas sam narucila lijekove...
    Veliki korak za mene [emoji85][emoji85][emoji85]
    narucila sam 2x450 gonal, 2x 300 gonal, 1 Ovitrelle ampulu i orglutran x4.
    Uzela sam za dan dva vise da ne bude drame. Sve skupa oko 5.000,00kn, pf.
    Ako netko ima vise iskustva neka mi provjeri je li to sve u redu. A stavila sam i sve da vide buduci Pragovci.
    Nadam se da cemo ici u 2.mj.
    Sve imam, jos smo internist i pregledi za anesteziju. Tipa ekg, jetrene probe i sl. To bih mogla sve u Petrovoj, jel da? Kad dodjem na uzv prije puta. Mislim da bi mi to napravili moji MPO-vci...
    Malo me trta....do sad je najvise sto sam uzimala Klomifen i s njim sam imala cak 4 j.s.! Bojim se malo hiperstimulacije s gonalima...[emoji85][emoji85][emoji85][emoji85] Bojim se svega. Bojim ali idem [emoji16]

    "Sa stimulacijom pocinjete od 2 d.c. Gonal primate tako da od drugog dan ciklusa primite 250 jedinica, od 5 dan 150 jedinica i dalje po protokolou.
    Od 6dana ciklusa cete poceti uz gonal uzimati i orgalutran 1 ampulu dnevno i 8.dan uradite UZ i nalaz posaljete meni na e-mail.
    Ukoliko ultrazvuk 8.dana izlazi na nedelju, mozete ga uraditi u subotu 7.dan. U nedelju klinika ne radi.
    Bitno je da doktor izmjeri broj i velicinu svih folikula i debljinu endometrija.
    Ultrazvuk bolje uradite jos prije primanja terapije.
    I nakon ultrazvuka ce doktorica odrediti da li je potrebno sa stimulacijom jos koji dan nastaviti
    ili ce vec biti stop inekcija (Pregnil 10000 jedinica ili Ovitrelle jedna ampula).
    U slucaju da ce folikuli biti jos mali, tada ce biti potrebno i 8. dan primiti stimulaciju i dalje kako doktorica odredi."


    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  25. #4175

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Uglavnom, za sve koje zanima, lijekove sam narucila i bez recepta u "Sv.Kuzma...", Djelatnica je divna. Navodno, da se neki lijekovi mogu i vratiti (oni koji ne idu u hladnjak).

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  26. #4176
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    I nama je sutra punkcija. Nocas putujemo da muz obavi svoje pa se vracamo jer nam nije puno daleko. U nedelju opet idemo i ostacemo 2 dana. Transfer je za pondeljak planiran. Drzim fige za sutra da bude lijepih jc . Bice sve dobro nebrini. Mi smo uz tebe sve ❤️❤️❤️
    Hvalaaaa i tebi sretno, pratimo se

  27. #4177

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Pozdrav svima. Kaji, Šljokica, Mala 88 i sve ostale koje ste u pripremama ili postupku sretno. Mo smo zbog zakašnjelog nalaza papa testa morali odgoditi za 2.mjesec. Naručene lijekove sam samo odgodila, nije bilo problema. Papa test uradila još i privatno za svaki slučaj.
    Carrot ti i ja imamo, osim doze Gonala potpuno iste upute.
    Jedno pitanje, jel se prije i za vrijeme lijekova pridržavate nekog posebnog načina ishrane?

  28. #4178
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Hvala Gita. Da ta načekavanja PAPA nalaza preko HZZO stvarno nisu normalna , ja sam jednom imala raspravu s doktoricom o tome pa mi je rekla kao da što očekujem kad je besplatno, a tko uplačuje doprinose u HZZO ako ne mi?! Ali ajde biti će to dobro idući mjesec , želim ti puno sreće.

    Ja sam od lijekova potrošila 1750UI gonala f, 13 ampula menopura, 4 orgalutrana i 1 ovitrelle.
    Danas sam imala punkciju i od 10 folikula dobili 4 zrele jajne stanice. Ja sam se nadala da će ih malo više biti, ali što je tu je, spermiji su dobri i sad idu na PICSI i monitoring.

    Od ishrane ja se trudim jesti više povrća i manje slatkog, ali nije da mi uspijeva svaki dan

  29. #4179

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Sljokica...pa dovoljno ce biti bravo!
    Hvala za info o lijekovima...
    Gita vidimo se gore [emoji4]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  30. #4180
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    [QUOTE=kaji;3026915]I nama je sutra punkcija. Nocas putujemo da muz obavi svoje pa se vracamo jer nam nije puno daleko. U nedelju opet idemo i ostacemo 2 dana. Transfer je za pondeljak planiran. Drzim fige za sutra da bude lijepih jc . Bice sve dobro nebrini. Mi smo uz tebe sve ❤️❤️❤️[


    vauuuuu Kaji bas sam sretna radi tebe i drzim palceve da sutra bude sto vise kvalitetnih jc...i sretan put veceras

  31. #4181
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    a kaj je s nasom Ziggy40??? zeno pa di si nestalaaaaaaa....zar neides i ti ovaj mj na fet??? javiiiiiiiii seeee

  32. #4182

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    jao koliko nas ima...SRETNO SVIMA!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  33. #4183
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Di mi je poruka?

  34. #4184
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Drage ženice evo i mene opet…za nove cure ja 42. g. ja hipo-hashi/MTHFR + muž 45 g.:
    1. svježi ET sve iz donirane js., vraćena dva 3 dana stara 8-stanična embrija + embrioglue ; negativna beta; 2. FET; vraćene dvije morule 4 dana stare; beta negativna
    Evo sad se pripremam za svoja zadnja dva embrija vjerujem da će opet biti morule. Što se tiče protokola ovaj put idem na histeroskopiju-scrathcing 21.dana ciklusa koji prethodi ciklusu FET-a.
    PFC protokol ovaj zadnji put mi uvode od 1 dc-7dc: Dipherelin 0,1 mg (zamjena za Decapeptyl 0,1 mg) da li netko zna njegovu ulogu u mom slučaju?? ?
    Ostalo sve isto od 2. dc. – Estrofem 2mg 3x1, Prendison 5mg 1x1; Aspirin 100 (ja uzimam Andol 100 1x1); Acidum folicum 10 mg 1x1 (ja sam uzimala Folic plus sad ga više nema pa uzimam Femibion 1 jer ima aktivni oblik folata) nakon uzv utrogestan 100 mg 3x2
    Pijem još - Vitamin C 500 solgar, B kompleks Natural Welth, Oleovit D3, B12 spray Better you, Magnezij spray za kožu Better you, Femisan A za sada…
    Ajmo cure koja vam je bila dobitna kombinacija? kako se pripremate još?
    BTW da vam se poruke ne izbrišu pišite u wordu pa samo copy paste 

  35. #4185
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage ženice evo i mene opet…za nove cure ja 42. g. ja hipo-hashi/MTHFR + muž 45 g.:
    1. svježi ET sve iz donirane js., vraćena dva 3 dana stara 8-stanična embrija + embrioglue ; negativna beta; 2. FET; vraćene dvije morule 4 dana stare; beta negativna
    Evo sad se pripremam za svoja zadnja dva embrija vjerujem da će opet biti morule. Što se tiče protokola ovaj put idem na histeroskopiju-scrathcing 21.dana ciklusa koji prethodi ciklusu FET-a.
    PFC protokol ovaj zadnji put mi uvode od 1 dc-7dc: Dipherelin 0,1 mg (zamjena za Decapeptyl 0,1 mg) da li netko zna njegovu ulogu u mom slučaju?? ?
    Ostalo sve isto od 2. dc. – Estrofem 2mg 3x1, Prendison 5mg 1x1; Aspirin 100 (ja uzimam Andol 100 1x1); Acidum folicum 10 mg 1x1 (ja sam uzimala Folic plus sad ga više nema pa uzimam Femibion 1 jer ima aktivni oblik folata) nakon uzv utrogestan 100 mg 3x2
    Pijem još - Vitamin C 500 solgar, B kompleks Natural Welth, Oleovit D3, B12 spray Better you, Magnezij spray za kožu Better you, Femisan A za sada…
    Ajmo cure koja vam je bila dobitna kombinacija? kako se pripremate još?
    BTW da vam se poruke ne izbrišu pišite u wordu pa samo copy paste 

    isusek kaj sve to pijes??? cemu toliko vitamina,ja bi se pogubila majkemi...ja imam 46g i ne pijem tolike vitamine i uspjelo mi je (missed 10tj) pijem b complex,(kršitelj koda) isto jer sam heter mthfr,estrofem ,decortin i utrice....to je sve...i od transfer sad budemo i heparin sto zadnji put nismo.to je moje iskustvo....

  36. #4186
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage ženice evo i mene opet…za nove cure ja 42. g. ja hipo-hashi/MTHFR + muž 45 g.:
    1. svježi ET sve iz donirane js., vraćena dva 3 dana stara 8-stanična embrija + embrioglue ; negativna beta; 2. FET; vraćene dvije morule 4 dana stare; beta negativna
    Evo sad se pripremam za svoja zadnja dva embrija vjerujem da će opet biti morule. Što se tiče protokola ovaj put idem na histeroskopiju-scrathcing 21.dana ciklusa koji prethodi ciklusu FET-a.
    PFC protokol ovaj zadnji put mi uvode od 1 dc-7dc: Dipherelin 0,1 mg (zamjena za Decapeptyl 0,1 mg) da li netko zna njegovu ulogu u mom slučaju?? ?
    Ostalo sve isto od 2. dc. – Estrofem 2mg 3x1, Prendison 5mg 1x1; Aspirin 100 (ja uzimam Andol 100 1x1); Acidum folicum 10 mg 1x1 (ja sam uzimala Folic plus sad ga više nema pa uzimam Femibion 1 jer ima aktivni oblik folata) nakon uzv utrogestan 100 mg 3x2
    Pijem još - Vitamin C 500 solgar, B kompleks Natural Welth, Oleovit D3, B12 spray Better you, Magnezij spray za kožu Better you, Femisan A za sada…
    Ajmo cure koja vam je bila dobitna kombinacija? kako se pripremate još?
    BTW da vam se poruke ne izbrišu pišite u wordu pa samo copy paste 
    pazi samo da si ne podignes previse imunitet. Znam da bi voljela biti sto zdravija, ali cilj prednisona je "rusenje" imuniteta kako ti tijelo ne bi odbacilo, tj. borilo se protiv embrija.

    Inace, bas mi je drago citati da vas puno ide sada. Zelim svima lijepa iskustva i pozitivne bete ❤️

  37. #4187
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Cure moje evo mi stigli kuci. Dobili smo 8 zrelih jc i 3 koje nisu jos ali sutra cemo saznati konacni broj i kako je prosla oplodnja. Veceras startam sa utrogestanom.

    Zenice ja sam sada prvi put imala decapeptyl, ja mislim da je to da ne dodje do ovulacije ali neka me iskusnije curke isprave ako grijesim. Ostalo nam je sve slicno osim vitamina jer njih nisam pila bas iz razloga koji je rominka napisala. Samo sam jela ananas za endic. Ja ti drzim fige da tvoji smrzlici budu uspijesni ❤️

    Antonija bas te lijepo opet citati ❤️

    Carott, sljokica, gitta i ostale curke sretno i pusa ❤️

  38. #4188
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav cure,

    Evo ja sam upravo dobila info da imamo 3 embrija. Nadala sam se vecem broju, ali eto sto sad, kazu i 1 je dovoljan .
    Od danas sam pocela sa estrofemom i utrogestanom, a nastavljam s andolom, predisonom i acidum folicumom.
    Nisam znala za ovo s imunitetom i predisonom. A jeste uz ovo jos pile dodatno neke prenatalne vitamins? Ili i to bolje ne?

  39. #4189
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Pijem to jer sam u deficitu sve je to provjereno iz krvi kod moje endokrinologice...za zdravu trudnocu moras imat dobru zalihu B12, D3, folne..sve sam ja to vadila...a hashi bokesnici su u glavnom u deficitu s time...ja to prestajem kad pocmem s protokolom...

  40. #4190
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Ima li koja cura s 42.g. na dalje da mi da preporuku za ginića u Zagrebu..
    Moze u inbox pod hitno ju trebam promijenit!!!

  41. #4191

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    trebamo li piti folnu prije postupka?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  42. #4192
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    trebamo li piti folnu prije postupka?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    to svakako. Inace mozes koji mjesec prije poceti s folnom.

  43. #4193
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Rominka a tijekom postupka dok se pije 10mg folne i prednison da li piti uz to ponatal vitamine?

  44. #4194
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Mislim da ti je folna dovoljna.

  45. #4195

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Pozdrav cure. Ja ne uzimam ništa od "popratnih" stvari. Prilikom otkrića terapije ginekolog je u nalaz napisao folna kiselina u slučaju postupka. Ali od toga je ptošlo puno vremena i ja sam zaboravila na to. Sada doktorica u klinici PFC nije spominjala folnu. Kako da znam da trebam i to uuimati? Osijećam se kao totalni neznalica. Jel vi imate neki poseban način ishrane za vrijeme terapije i tokom? Mislim ni doktorica ni moj ginek.mi to nisu spomenuli. Volila bi ubaciti i to ako nije kasno i ako ce pomoci. Evo podsjetnik, ja 32 sve ok, MM azoo. Od terapije Gonal, Orgalutran, i za stop Ovitrelle ili Pregnil.

  46. #4196
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Mislim da ce ti nakon punkcije ili transfera sigurno reci za folnu, ali ne skodi ni prije poceti.

  47. #4197

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Evo drage moje da se i ja ubacim. Danas mi je prvi dan i sutra krecem sa terapijom tako da ce vjerojatno sljedeci vikend biti u Pragu pa se nadam da cu vidjeti neke od vas. Ovo za prednison prvi put cujem i bas cu pitati doktoricu je li to preporucuju s obzirom na 4 do sada neuspjesna postupka. Sva 4 postupka imala po 2 vracena embrija ali nisu se primili tako da bi mozda ovo moglo i pomoci. je li netkom od vas pomogao ovaj prednison?

    Puno srece svima, nadam se da je ovo ipak nasa godina!

  48. #4198

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Tigerlilly prvotno napisa Vidi poruku
    Evo drage moje da se i ja ubacim. Danas mi je prvi dan i sutra krecem sa terapijom tako da ce vjerojatno sljedeci vikend biti u Pragu pa se nadam da cu vidjeti neke od vas. Ovo za prednison prvi put cujem i bas cu pitati doktoricu je li to preporucuju s obzirom na 4 do sada neuspjesna postupka. Sva 4 postupka imala po 2 vracena embrija ali nisu se primili tako da bi mozda ovo moglo i pomoci. je li netkom od vas pomogao ovaj prednison?

    Puno srece svima, nadam se da je ovo ipak nasa godina!
    Sretno Tigerlilly...
    4 postuka u Pragu ili?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  49. #4199
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Tigerlilly, jesu sva 4 u Ceskoj odradjena? Po tome sto pises rekla bih da ne, jer Cesi odavna u protokolu imaju prednison. A opet, kazes da vec za vikend si u Pragu...to znaci da ga ni sad u protokolu nemas..u svako slucaju sretno!

    Povedite cure jos jedan zimski vlakic

    Mi smo napokon skovali plan. Ovoga puta me traze da napravim histeroskopiju. (Bljak, fuj...nije mi bas, ali no..i to cemo obaviti). To znaci da krajem veljace radim histeroskopiju, i sa slijedecim ciklusom u ozujku pocinje priprema. U medjuvremenu imam spisak toga za odraditi, izmedju ostalog HLA tipizaciju, pa briseve (standardno) i jos neke stvari s kojima se do sad nisam susrela. Da odmah kazem, to me nisu trazili Cesi vec je to savjet reumatologice. Naime, ljetos mi je dijagnosticiran reumatoidni artritis, da bih neki dan bila kod reumatologice i ona vjeruje da je tu nesto drugo posrijedi sto je u direktnoj vezi sa stimulacijom. Stoga me poslala na dodatne pretrage i smatra da ce time puno toga biti rijeseno. I tako sam ja sad skupila hrpicu uputnica i krecem put hrvatskih bolnica.

  50. #4200
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    pijem estrofem s nadom da nebu opet tanak endo...jer zadnji put sam i flastere dobila, jos ktome ga sa ciklom...u petak uzv i od jucer mi je herpes skocio...sutra malo do M.Bistrici da nam dragi bog uslisi nase zelje i molitve ,ovaj put me optimizam drzi full i nadam se da bude tako do kraja...puno srece svima i da nam 2018 bude plodna

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •