Stranica 99 od 149 PrviPrvi ... 4989979899100101109 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,901 do 4,950 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #4901

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Lovelife da, uzela sam ih 2tj prije transfera, na dan transfera i sada treba svako 2tj. Moze biti koji dan razlike.
    Mogu ti poslati koje su nam pretrage oni iz Pfc trazili. A ja i muz smo tokom ovih godina napravili puno pretraga.

  2. #4902

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Leptirica, Intralipid je infuzija koja se inače daje nedonoščadi, ljudima nakon operacije....Sadrzi soju, jaja, kikiriki....i ne smiješ ju primiti ako si alergična na bilo šta od navedenog. Kažu da pomaže održavanju trudnoće i kao daje veću šansu i pomaže da se embrij primi.
    To ti je ukratko.

  3. #4903

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Taj Intralipid se uzima na svoju ruku ili to prepišu iz Praga? Koliko sam skužila, jako teško je pronaći nekoga da ju da?

  4. #4904

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Leptirica oni u Pragu ju preporučuju. A kod nas zaista imaš problem jer se svi ograde i ne žele ti ju dati. I bez obzira što im doneseš protokol u kojem piše da ju trebaš dati.

  5. #4905

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, meni se čini velika razlika u cijeni između PFC-a i Pronatala..

  6. #4906

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Lovelife ja sam se malo pogubila u ovim svim cijenama. Gledam ove nove pa moje stare pa iz pronatala. Nekako mi najlakše kada to sve imam na papiru isprid sebe. Jel sad ispada da je Pronatal jeftiniji....ako sam ja dobro sve zbrojila

  7. #4907

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    68

    Početno

    Hej neka od vas je spominjala Ovitrel koji se dobije na dan transfera i nekoliko dana poslije. O čemu je riječ? To vam je netko u Pragu preporučio ili? Ja ih jesam koristila, mislim ukupno šest injekcija, u fazi stimulacije, ali ovo dalje mi nitko nije spominjao.
    Isto me zanima za te intralipide, nitko mi ih nije spomenuo, to sam saznala tek od vas ovdje. ako to kod nas ne žele davati koje su onda eventualne opasnosti ili nuspojave. Pod pretpostavkom da se testiram da li sam alergična na neki sastojak ima li još koja nuspojava koje se boje?
    Ja nisam jedna od onih koja će pod svaku cijenu sve stavljati u sebe samo da zatrudnim. Želim znati benefite nečega i štetu koja može nastati. Jer naša tjela sve to pamte pa bi ipak htjela dozirati što stavljam u sebe.

  8. #4908

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Vedre, i meni je lakše gledati sa papira.. ispada da je Pronatal povoljniji..
    Ima li koja curka iz Pronatala?

  9. #4909

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Ja sam ih kontaktirala i dobila sam iste info o cijenama kao što su gore priložene. Još nismo zakazali konzultacije.

  10. #4910

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Sanrio nemoj uzimati taj monitoring za 400e. moja preporuka ti je da ih pitaš picsi+monitoring. To ti je skupa 200e.
    A za latz od 300e dobiješ u tu cijenu i embryogen. Pitaj ih.
    Pitat ću ih ali na mom cjeniku ne piše takva kombinacija.
    Piše da je PICSi (do 10 j.s)600eura
    Hvala na savjetu!

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Sanrio tek sam sad skuzila da si nova na forumu, jer ti se kasnje pojavljuju poruke. Ti i muz ste znači već bili gore na razgovoru. Kada ste bili? Ti se onda vodiš po onom starom cjeniku kao i ja. Od 5200
    Bili smo ti krajem 4 mjeseca.
    I na cijeniku mi je te opcije po tim cijenama zaokružila.

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Sanrio tek sam sad skuzila da si nova na forumu, jer ti se kasnje pojavljuju poruke. Ti i muz ste znači već bili gore na razgovoru. Kada ste bili? Ti se onda vodiš po onom starom cjeniku kao i ja. Od 5200
    Krajem ožujka smo bili,prije 14 dana
    Posljednje uređivanje od spajalica : 10.04.2019. at 07:41

  11. #4911

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Panta 13, koga ste kontaktirali, imamo vise cijena...

  12. #4912

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Tina1979, vezano za intralipide. Oni sadrze soju, jaja i kikiriki. Kako postoje ljudi koji su alergicni na neki od ovih sastojaka zato je najbolje ako nisi sigurna otići se testirati. I zbog toga našim dr ovdje nije svejedno da ti ju daju tek tako i vecina ih se ogradi zbog toga.

  13. #4913

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Sanrio i ja sam bila dobila takav cjenik gdje piše da je picsi 600e ali koordinatorica mi je u mailu napisala da je 200e. I nisam na poxetku obracala paznju na to jer mi nije bilo jasno zasto je u cjeniku puno veca cijena. Ali pitaj ih.

  14. #4914

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Pozdrav svima, evo da podjelim svoje pozitivno iskustvo sa PFC-om. Mi smo se odlučili na donaciju j. s nakon 20 ne uspješnih stim.postupaka u Hr.
    U PFC-u sam prošla 2 donorke i 6 ET. Zadnji je bio dobitini
    Nakon prvog don. ciklusa svaki put su nam skinuli po par stotina eura radi neuspjeha. Doktorica je čak rekla ako zadnji bude neuspješan i ako se odlučimo ponovno da će nam cijeli postupak dati gratis. Cijelo vrijeme su bili jako fer i korektni.Naš put je bio dug a tamo sam upoznala puno cura koje su većinom uspjele iz prvog ili drugog puta.

  15. #4915

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Nina977 drago mi je da si sa nama podijelila svoje iskustvo sa Pfc. Čestitam ti na uspjehu. Šišaš me za par postupaka

  16. #4916

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Nina, hvala ti na podijeljenom iskustvu..
    Možeš li nam reci zbog koje dijagnoze ste išli u donaciju js.
    Koliko imaš godina?
    Da li si ti odmah radila pretrage za trombofiliju, i sl.. jer mi se čini da na početku idu sa manjim brojem tih pretraga, a ako ne uspije, onda se dalje traži.
    Kada ste vi bili u PFC-u?
    Hvala!

  17. #4917

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Nina imala sam veću poruku ali vidim da mi ju nije poslalo. Kakva je muzeva sperma? Vidim da si imala dvije donatorke. Mozes li nam reci kako.su one reagirale...koliko js koliko embrija. Imala si 6 trsnsfera pa pretpostavljam da je bilo i smrzlića. Jesi uzimala šta od dodatnih metoda...monitoring, lazt, intralipidi

  18. #4918

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Lovelife meni su u Pfc odmah trazili pretrage za trombofiliju

  19. #4919

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala ti Vedre..
    Znaci vaša cijena je cca 6000€.. a sad svaki sljedeći ET se posebno naplaćuje, koliko? Nadam se da neće biti potreban

  20. #4920

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Lovelife mislim da je sljedeći transfer sa smrzlićem 700e ako sam dobro skužila

  21. #4921

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Evo da vam ukratko ispričam našu priču.
    Na donaciju smo se odlučili jer su moje stanice bile jako loše kvalitete, dobila bi ih preko 10 a nikad niti jedan kvalitetan embrij. Trombofilju smo još davno radili u HR, samo jedan parametara je odstupao ali sam svejedno primala heparin jer doktori više ni sami nisu znali šta bi samnom.
    U PFC - u sam bila u jedom postupku sa svojim js, dobila sam ih 10, 9 ih se oplodilo ali niti jedan kvalitetan embrij.(tad su nam isto zbog lošeg rezultata na platili samo 1000E)
    Taj put sam uzela monitoring i tu se je vidjela greška na embrijima u razvoju sa 2.-3. dan. Tad smo se odlučili na donaciju. Mužev spremio ok(nije savršen ali ok za spermije za oplodnju).
    Prvi donacijski ciklus 9js,6 odličnih embrij. Prvi puta smo vraćali morule, beta 0,drugi 3.dan - biok. trudnoća, treći puta blastociste - opet biokemijska.
    Druga donorka 10 js, 7 embrija.
    Prvi put vraćene 2 morule, ostali embriji zamrznuti u fazi morule,beta 0.
    Drugi put 2 bl-beta 0.
    Za treći put ostala 3 embrij, 1 nije bio za ET pa mi vratli 2 bl..Taj put se desilo trudnoća i to blizanačka ali nam je u 10. tt jedan plod odustao ..
    Svaki put sam uzimala heparin, decortin, intalipide. Latz nisam svaki put već u dogovoru sa embriologom.
    Nakon transfera sam uzimala boostere i progesteron u inj.
    Na tom našem putu kroz 10 godina napravila sam gomilu pretraga, uzimala gomilu terapije (i potrebne i nepotrebne), svi nalazi su bili ok osim šta imam Hashimoto. Doktori stvarno više ni sami nisu znali šta bi napravili.
    Ovaj zadnji put su se valjda i "zvijezde poklopile".
    Naš bebač će još malo 2 god a ja sam ostala trudna sa 39.
    Nadam se da sam malo pomogla da dobijete vjetar u leđa, jer ako smo mi uspjeli nakon svega..
    Sretno svima

  22. #4922

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Ugl. u dobitnom postupku nije bilo ništa drugačije od terapije nego u prijašnjima.

  23. #4923

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Nina imala sam veću poruku ali vidim da mi ju nije poslalo. Kakva je muzeva sperma? Vidim da si imala dvije donatorke. Mozes li nam reci kako.su one reagirale...koliko js koliko embrija. Imala si 6 trsnsfera pa pretpostavljam da je bilo i smrzlića. Jesi uzimala šta od dodatnih metoda...monitoring, lazt, intralipidi
    Vedre, tebe se sjećam još od naših početaka. Mislila sam da ste već došli do bebača, baš sam se iznenadila kad sam shvatila da si to ti.. Stvarno držim palčeve na najjače.

  24. #4924
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Vedre, tebe se sjećam još od naših početaka. Mislila sam da ste već došli do bebača, baš sam se iznenadila kad sam shvatila da si to ti.. Stvarno držim palčeve na najjače.
    Nina hvala na postu...o ja sam hashimoto i slucan put...jos ceksm cudo...sta su boosteri?i zasto injekcije progesterona?a ne utrogestan..koja je razlika?

  25. #4925

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Bosteri su Brevactide i slično, dobiju se na dan transfera pa opet nakon 2-3 dana. Uz utrogestan sam primala i progesteron u inj. do 12 tt. Sve to može pomoći implantaciji i održavanju trudnoće.
    Ja sam već bila u onoj kategoriji "daj sve" šta postoji na ovom svijetu )

  26. #4926

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Nina977 da, to sam ja. Kada sam ti kasnje pogledala kroz stare postove tek tada sam skuzila da si to ti. Moja "stara" suborka. Drago mi je da vam je uspilo i nekako sam i uvijek mislila da kad tad skoro pa svakome i uspije na bilo koji način. Tvoj put je sličan mojem.
    Ja sam nekako ovaj prvi put bila razočarana jer od donatorkinih 8js na kraju su ostale 3 dobre. Sada su mi vracene 2 morule i jednog smo smrzli. Ali osjećaš se na kraju baš nekako posrano jer si ocekivao vise smrzlića i pitaš se ako sad ne uspije...kakav li će biti i taj smrzlić jedan jedini.

    A vidim da je u tvom slučaju kod obe donatorke bio ljep broj js a bome i embrija.

  27. #4927

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Mozda sam se krivo izrazila. Htjela sam reci da je od donatorkinih 8js nakon što se oplodilo ostala su 3 embrija

  28. #4928
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Bosteri su Brevactide i slično, dobiju se na dan transfera pa opet nakon 2-3 dana. Uz utrogestan sam primala i progesteron u inj. do 12 tt. Sve to može pomoći implantaciji i održavanju trudnoće.
    Ja sam već bila u onoj kategoriji "daj sve" šta postoji na ovom svijetu )
    Hvala Nina..od kad si uzimala heparin?svakih 24 h?utrogestan i progesteron od transfera ili?

  29. #4929

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, tko odlučuje da li utrogestan uzimamo vaginalno, oralno ili injekcije?
    Ženica75, onda bi bio red da i tebi ponude neki popust ili bez naknade nešto posto su odmrzli pogrešno.
    Znaci ako se uzme npr.paket od 7500€ još se svaki embrio transfer placa?

  30. #4930

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Drage cure, nije me bilo dugo već jer nisam stigla tipkati ali sam vas čitala stalno. Sad sam ulovila malo vremena pa da vam napišem našu priču s PFC-om.
    Mi smo se odlučili na njih iz razloga što su bili ''brži'' u odgovorima od Prenatala. A cijenom su bili tu negdje. Ukupna cijena je bila 5200 EUR s tim da smo prije samog postupka platili još 200 EUR i imali smo dodatno smanjenje membrane oko embrija i embrioglue. Dobili su 7 oplođenih embrija i na 4-ti dan su nam radili transfer. 4 embrija su se razvila, dva su nam vratili i dva su zamrznuli po 1 u svakoj posudi, to sam ih izričito tražila. Danas smatram da smo jedni od rijetkih sretnika kojima je uspjelo iz prvog postupka. Imamo živo i zdravo dijete iz tog postupka. Što se tiče komunikacije, s Ksenijom je išla jako dobro, što putem maila tako i poruka. Kad se dođe na sami postupak imate razgovor s nekim od doktora s našeg govornog područja tako da pripremite pitanja i izrešetajte ga. Mi smo sve ispitivali, čak i po par puta da budemo sigurni (a vjerovatno smo mu išli i na živce jer smo neka pitanja ponavljali dok nam nije 100% sjelo) a tako i Kseniju. Prije samog postupka smo imali sastanak s Ksenijom i embriologicom koja nam je pokazala naše embrije i njihov razvoj ali iskreno, nije da se razumijem u to pa nisam previše ispitivala. Na samom transferu je bila dr. Lazarovska koja priča i hrvatski što me je iznenadilo. Sve mi je potanko objasnila, pokazala na ekranu i nisu mi dali da se ustajem i sama prebacujem na svoj krevet već su me oni prebacili i odvezli u sobu. Tu sam ležala sat vremena i išla doma. Ono što nije u redu s njihove strane je to da te upozore na plaćanje čuvanja embrija. Kao godinu dana je besplatno a nakon toga se plaća (to piše u cjeniku koji su mi poslali na početku). Nije problem u plaćanju ali bi bilo dobro imati takve stvari na umu. Valjda to ne spominju jer se ni oni ne nadaju da ce se primiti od prve.
    Nešto pretjerano nisam odmarala, popodne sam prošetala s mužem, bili u restoranu na ručku i čak sam zapalila cigaretu (u postupku su mi rekli da ako sam do jučer pušila pola kutije i popila 1-2 pive, jer ipaak smo u Pragu, da danas ne prekidam naglo s svime jer to više odmaže nego pomaže). Pivu nisam popila al cigaretu jesam zapalila. Kad smo se vratili doma umrla je svekrva pa ja nisam mogla mirovati. Na kraju se naša beba primila čvrsto za nas i evo ju spava kraj mene.
    Što se tiče informacija o donorici dobili smo info o njenoj visini, težini, krvnoj grupi, hobijima i što radi ili studira. I to je to.
    Nadam se da sam nekome pomogla s svojim iskustvom.
    Svima držim fige da vam postupci uspiju.

  31. #4931

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Drage cure, pitala sam PFC kako ide sa tim plaćanjem embrio transfera, odgovor:
    U Basic paketu se ne garantira KET, ukoliko neće biti i embrija za zamrzavanje. Ako ce biti embrija i za zamrzavanje tada se KET doplaćuje 900€.
    U paketu All Inclusive je i garancija bar jednog KET-a i 1 KET je u cijeni paketa.

    Možda nekoj posluzi ova informacija

  32. #4932

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Rečeno mi je raspon cijena od 4700 do 5150. Još uvijek nisam zakazala konzultacije da bih imala više informacija.

  33. #4933

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Nina..od kad si uzimala heparin?svakih 24 h?utrogestan i progesteron od transfera ili?
    Heparin sam uzimala od transfera svakih 24 sata, utrogestan nekoliko dana prije transfera(oni ti kažu kad se krene), a inj. progesterona od transfera.

  34. #4934

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Mozda sam se krivo izrazila. Htjela sam reci da je od donatorkinih 8js nakon što se oplodilo ostala su 3 embrija
    Ja sam se isto uvijek bojala da ne bude mali broj embija ali nema garancije.
    Držim fige da ove tvoje morule budu dobitne i da ti neće ni trebati smrzlići, osim za drugu bebu ..
    Kad će pasti testić?

  35. #4935

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Leptirica82 ja sam trudna, PFC, 2. pokušaj. Prvi put nije uspjelo, bila sam hiper dobila sam puuno js. Mislim da se radilo o pznkciji kod nas u RH da nebi ni došlo do transfera 1.put.

  36. #4936

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Nama na žalost ni ovaj put nije uspjelo. Imamo jednog smrzlića i idemo po njega poslje ljeta.

  37. #4937

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Zao mi je Vedre.. to vam je 2.pokusaj bio?

  38. #4938

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Lovelife ovo je bio prvi sa donacijom js. A inace imam preko 15 postupaka.

  39. #4939

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Vedre, nema predaje

  40. #4940

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj vedre prvotno napisa Vidi poruku
    Lovelife ovo je bio prvi sa donacijom js. A inace imam preko 15 postupaka.
    Žao mi je. Ali pozitivno je da imate smrzlića koji vas čeka ................ samo hrabro
    Posljednje uređivanje od Tina1979 : 14.04.2019. at 19:07

  41. #4941

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Draga Vedre, žao mi je ..

  42. #4942

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Vedre, baš mi je žao.

  43. #4943

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Hvala cure. Mene čekaju nadam se neki bolji dani.

  44. #4944
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Vedre smrc...nedamo se...ima li koja curka da nam se javi koja je izabrala neku drugu polikliniku u Pragu (osim pfc-a i pronatala)dojmovi...savjeti...
    rominka?

  45. #4945
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bok curke
    odlucili smo se za IVF i dr. Kulta...eventualno u steku cuvam Reprofit Brno. Kolebam se iako dogovaramo sa IVF-om. Obje klinike imaju fresh pogled i ne idu cpy-paste protokolom, pitaju za prijasnja iskustva ali se time ne vode. E sad, moze li to biti taj faktor....vidjet cemo. Planirali smo u srpnju ili eventualno u kolovozu, no neke privatne stvari su nas zakocile tako da je to sad na cekanju.
    ono sto vam mogu reci jest da razgovarate i sa ostalim klinikama. Sastavite pitanja i trazite odgovore i putem cete vidjeti s kime ste "kliknuli". Imate pravo na pitanja i odgovore.

  46. #4946

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Rominka, vi ste već prosli vise klinika koliko se sjećam starih postova..
    Kakva su vaša iskustva,da li ste imali uspjeha u prijašnjim pokušajima? Ili još vaš put za prvom trudnoćom još uvijek traje?
    Puno hvala

  47. #4947

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Romina,
    prije par tjedana sam pitao da li je netko isao u IVF. MI smo njih odabrali, sve je proslo ok nakon prvog razgovora, i onda smo poslali neke nalaze da provjere, nako dva dana nisu nista odgovorili, pa smo se javili Dini, rekla je da dr. mora pogledati, proslo je dva tjedna odustali smo. Ne ocekujem da me drze na dlanu, ali su to veliki novci, mogla mi je reci da su nalazi ok i mi povjerovali. Kako to da ste njih odabrali? Sada smo odlucili PFC, ali isto ima smijesnih situsacija u razgovoru.

  48. #4948

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Mrgud, možeš li pojasniti kojih smiješnih situacija?

  49. #4949

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    317

    Početno

    Podrav, evo mrgud1978 naše iskustvo s PFC-om. Između Pronatala i PFC-a se dvoumili/dvoumimo se i ja sam nekako uvijek navijala za PFC zbog doktorice i embriologa. Međutim, komunikacija s njima je užasno spora. Zadnje sam poslala nalaze 10.4. i koordinatorica K. mi je rekla da se čujemo kroz tjedan dana dok dr. ne pregleda nalaze. Mđutim, od njih ni traga ni glasa. Prijavila se i na njihovu stranicu, napisali da ću kroz 3 dana dobiti šifru ali ni traga od toga (prošlo već sigurno 3 tjedna).
    Što se tiče Pronatala, dopisujem se s Jelenom i žena je užasno strpljiva, svako moje pitanje mi napiše zasebno i ispod odgovori. Komunikacija brza tako da mislim da idemo ipak k njima.

    A sada za ostale....plan je bio ići u 6 mj, međutim, meni SADA otkrili polip i hidrosalpinks. Preporučuju mi maknuti jajovod i naravno riješiti polip. Ima itko da je to rješavao nedavno da prenese iskustva? Koliko čitam, laparoskopija nije nešto prestrašno, ali ipak je to operacija pa molim iskustva.... negdje sam pročitala i da je voda toksična pa eto...molim iskustva.

  50. #4950

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav leptirica82,
    evo mi od kada smo presli komunkaciju sa PFC, kako posaljem tako dobijem. Korinatorica D., odgovara isti dan ili sljedeci.
    Ispunili smo upitnik, danas obavili razgovor sa d. I.. Kod nas kada smo rekli da li trebaju nalaze, oni su rekli da nije potrebno, da smo ispunili. Ovo za sifru nisam vidio na stranici, sada gledam. Ne znam, kako je netko napisao svi smo mi samo neki broj. U IVF smo odustali jer se nisu javili, da smo nazvali mogli su reci nalazi ok, ali sve vise mi postaje smijesno, izgubis povjerenje u njih.


    Citiraj leptirica82 prvotno napisa Vidi poruku
    Podrav, evo mrgud1978 naše iskustvo s PFC-om. Između Pronatala i PFC-a se dvoumili/dvoumimo se i ja sam nekako uvijek navijala za PFC zbog doktorice i embriologa. Međutim, komunikacija s njima je užasno spora. Zadnje sam poslala nalaze 10.4. i koordinatorica K. mi je rekla da se čujemo kroz tjedan dana dok dr. ne pregleda nalaze. Mđutim, od njih ni traga ni glasa. Prijavila se i na njihovu stranicu, napisali da ću kroz 3 dana dobiti šifru ali ni traga od toga (prošlo već sigurno 3 tjedna).
    Što se tiče Pronatala, dopisujem se s Jelenom i žena je užasno strpljiva, svako moje pitanje mi napiše zasebno i ispod odgovori. Komunikacija brza tako da mislim da idemo ipak k njima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •