Stranica 12 od 149 PrviPrvi ... 210111213142262112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #551
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Lana hvala za info....jer su meni nakon postupka rekli da je radjeno uz embryiogen, te sam naknadno to platila. Pa se pitam zasto to nisu uradili u ranija 2 transfera? Bilo kako bilo, svaki potez koji omogucuje i pospjesuje uspjesnost postupka treba iskoristiti.....

    Moja beta je 4.9. ....Lana, sretno nam ))

  2. #552
    florjan avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Pozdrav ekipo došao je i taj dan!

    Sljedeći tjedan odlazimo za Prag (prvi IVF) iz vašeg iskustva kako vam je bilo nakon punkcije?
    Što ako nedajbože dođe do hiper stimulacije kako ste to podnosili i rješavali gore?
    Naravno slušati će mo upute koje dobimo gore od njih kako se ponašati, ali kako je vama bilo i kako ste vi provodili vrijeme do transfera.

    Mi idemo autom iz Zg, kada ste krenuli na put nakon transfera, kakva je preporuka?

    Malo nas hvata nerovoza

    Hvala

    Pozdrav

  3. #553
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    između punkcije i transfera, ako je žena ok mi smo prakticirali tzv. shoping turizam u kombinaciji sa kovencionalnim i gastro turizmom
    pouzdano otklanja crne misli i smanjuje nervozu...
    nakon transfera nema preporuke za put kući ali mogu reći da je zgodno ići vikendom kad nema radova na Prag-Brno tj. manje je kamiona...
    sretno...

  4. #554
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Mi smo putovali nakon transfera, ni lezala nisam nakon transfera jer mi je vec bilo dosta pa dvije cure hodalice sad spavaju, al, da, preporuke su kako kaze milivoj

  5. #555
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Do transfera cjelodnevne šetnje po Pragu, a putovali smo nazad dan nakon (vlakom). Nisam potpuno mirovala do bete, samo sam se suzdržavala dizanja teškog i fizičkih napora. Preporuka je tuširati se mlakom vodom, izbjegavati vruće kupke, bazene, saune....
    Sretno vam florjan!!!!

  6. #556
    florjan avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Hvala vam

    Znači nadam se da će sa suprugom nakon punkcije sve biti ok i da će mo švrljanje Pragom protegnuti na više dana ,
    Transfer će vjerojatno biti krajem tjedna tako da će vikend biti za povratak što je ok.

    Još jednom hvala i pozdrav

  7. #557
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    pozdrav soborci !

    nakon nekog dužeg vremena imam jedno pitanje radi odlaska u Prag... financijska situacija je naravno u pitanju, pa me zanima da li netko slučajno zna... tko je išao o vlastitom trošku, da li u PFC kod dr Lazarowske slučajno primaju kreditne kartice ili samo gotovinu kao sredstvo plaćanja ?
    Znam da je pomalo glupo pitanje ali info bi mi uvelike pomogla onda u planiranju odlaska po naše male mrvice smrzliće...

    Unaprijed hvala...

  8. #558

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj makajica prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav soborci !

    nakon nekog dužeg vremena imam jedno pitanje radi odlaska u Prag... financijska situacija je naravno u pitanju, pa me zanima da li netko slučajno zna... tko je išao o vlastitom trošku, da li u PFC kod dr Lazarowske slučajno primaju kreditne kartice ili samo gotovinu kao sredstvo plaćanja ?
    Znam da je pomalo glupo pitanje ali info bi mi uvelike pomogla onda u planiranju odlaska po naše male mrvice smrzliće...

    Unaprijed hvala...
    Makajica, naravno, moze se platiti i kreditnom kartom,...mi uvijek placamo kreditnom,.....sretno!!!

  9. #559
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    Hvala Lulu !

  10. #560

  11. #561
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    Milivoj hvala na linku ! baš sam smotana kad nisam uspjela nać ovo !

  12. #562

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    97

    Početno

    Florjan

    Ja sam nakon punkcije bila super, na dan punkcije malo lošije, ali to je od žene do žene.
    Imala sam 18 js, i bila sam u blagoj hiperstimulaciji, piti puno tekućine, jesti puno proteina kao i proteinskih napitaka koje možete kupiti gore u ljekarni, to su mi savjetovali u klinici.
    Mirovala sam taj dan a kasnije krenula u šetnje.
    Sretno...

  13. #563

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    83

    Početno

    Evo da se javim,puno sam sretna,zato sto je moja beta 1551.
    Izgleda da ovaj embriogen pomaze,pa sretno svima.

  14. #564
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Lana, cestitam

  15. #565
    florjan avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Pozdrav
    Evo samo da se javimo, Prag prošao ok, punkcija prošla dobro (15 stanica), lagana hiperstimulacija tako da sada kad smo se vratili žena nije išla raditi nego se malo pazi doma i čekamo test.
    Gore je dosta gužva što u samom Pragu što u klinici tako da ako vam se Mirna kasnije javlja to je zbog toga.

  16. #566

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    27

    Početno

    Cestitam Lana,uzivaj u trudnoci i da te pitam jeli je trudnoca iz FET-a ili iz svezeg embriotransfera?

  17. #567

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Lana, cestitam!
    florjan, super broj js! Koliko je embrija dobiveno? Drzim fige!

  18. #568
    florjan avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Lana, cestitam!
    florjan, super broj js! Koliko je embrija dobiveno? Drzim fige!
    Točnije 16 stanica (1 nezrela), 12 embrija, 2 vračena, 7 zamrzli (2+2+3), ostali se nisu dobro dijelili.
    Čekamo betu 14 dan, žena ok osim tih simptoma blage HS.

    I zaboravismo Lana čestitke!
    Posljednje uređivanje od florjan : 02.09.2014. at 07:58

  19. #569

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Pazi zenu - neka lezi ili hoda, sjedenje izbjegavati sto vise ili ikakve kucanske poslove koji ukljucuju ponavljajuce radnje poput peglanja i usisavanja. Nek pije puno tekucine i poveca unos proteina i smanji unos ugljikohidrata.

  20. #570
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Lana77 supeeeeer, cestitam od srca!

    I kod mene je bio embryogen, ali jutros testic prikazuje samo I

    Sutra me ceka beta, kako su mi i napisali u PFC, ali vec sam u totalnom down raspolozenju

  21. #571

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala vam svima na cestitkama!Suen,ovo je iz svezeg embriotransfera.
    PinaColada,bas mi je zao,mislila sam da ce i tebi biti pozitivno,zbog embriogena.Meni je 13.dana nakon transfera bio plusic na testu i to je beta i potvrdila.

  22. #572
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    miny, lijekovi se mogu poklanjati samo na Oglasnoj. Pražanke, virnite tamo

  23. #573

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Bog curke,

    trebala bih jednu informaciju. Suprug i ja smo odlučili ići u Prag na MPO o svom trošku. S obzirom da mi je 40 za vratom mislim da nemam više šta čekati tu kod nas. Može li mi netko tko je o svom trošku išao dati informacije gdje je u Zagrebu išao na pripremu za postupak.

    Lp

  24. #574

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj Alerim prvotno napisa Vidi poruku
    Bog curke,

    trebala bih jednu informaciju. Suprug i ja smo odlučili ići u Prag na MPO o svom trošku. S obzirom da mi je 40 za vratom mislim da nemam više šta čekati tu kod nas. Može li mi netko tko je o svom trošku išao dati informacije gdje je u Zagrebu išao na pripremu za postupak.

    Lp
    Ja sam išla kod dr.R. u polikliniku Vili..

  25. #575
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Dobro nam došla Alerim Ja sam u Vinogradsku išla. Puno sreće želim!!!! (idete u PFC ili Pronatal?)

  26. #576

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro nam došla Alerim Ja sam u Vinogradsku išla. Puno sreće želim!!!! (idete u PFC ili Pronatal?)

    Malo sam istraživala i odlučili smo se za Prague Fertility Centre. Sada mi preostaje jedino napraviti sve one pretrage prije odlaska. U kokoj si ti klinici bila u Pragu?

    Pozdrav

  27. #577
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    alerim, sretno
    ima nas dosta iz obje klinike, preporucam www.prag-putopis.com za citanje

  28. #578
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj Alerim prvotno napisa Vidi poruku
    Malo sam istraživala i odlučili smo se za Prague Fertility Centre. Sada mi preostaje jedino napraviti sve one pretrage prije odlaska. U kokoj si ti klinici bila u Pragu?

    Pozdrav
    Ja sam bila u Pronatalu Sretno s pretragama, da čim prije obavite i možete u postupak
    Piši nam

  29. #579

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila u Pronatalu Sretno s pretragama, da čim prije obavite i možete u postupak
    Piši nam
    Naravno da ću se javiti možeš li mi samo reći koje si pretrage napravila i gdje ih mogu odraditi ako ti nije problem.
    Puno hvala.

  30. #580
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    florjan, kako je

  31. #581
    valiana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    470

    Početno

    Sretno svima velikim i malim čehinjama da uskoro budu ponosni i sretni roditelji!

  32. #582
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj Alerim prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da ću se javiti možeš li mi samo reći koje si pretrage napravila i gdje ih mogu odraditi ako ti nije problem.
    Puno hvala.
    Ono što sam ja morala je uzv maternice i sp. hormoni (Vinogradska), krvna grupa i testovi na zarazne bolesti (i muž i ja, Petrova), mužev spermiogram (Petrova). Plus što sam još priložila svoje kardiološke i endokrinološke nalaze (Vinogradska), jer su povezani s mojom dijagnozom.
    Najbolje je da kontaktiraš Mirnu u pfc-u i neka ti u mailu pošalje popis svih pretraga koje trebate ti i muž obaviti, jer se ipak razlikuje od dijagnoze do dijagnoze, ja sam bila na donaciji js (iako je ovo što sam napisala osnova, ovo svatko treba).

  33. #583

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Ono što sam ja morala je uzv maternice i sp. hormoni (Vinogradska), krvna grupa i testovi na zarazne bolesti (i muž i ja, Petrova), mužev spermiogram (Petrova). Plus što sam još priložila svoje kardiološke i endokrinološke nalaze (Vinogradska), jer su povezani s mojom dijagnozom.
    Najbolje je da kontaktiraš Mirnu u pfc-u i neka ti u mailu pošalje popis svih pretraga koje trebate ti i muž obaviti, jer se ipak razlikuje od dijagnoze do dijagnoze, ja sam bila na donaciji js (iako je ovo što sam napisala osnova, ovo svatko treba).
    Hvala na pomoći.

    Pozdrav

  34. #584
    florjan avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Pozdrav

    mare41, nažalost nismo uspjeli ovaj put, nismo se ništa javljali jer smo bili malo utučeni. Svi preduvjeti bili ok pa smo imali veliku nadu ali što je tu je idemo dalje. Malo se odmaramo od svega i već se polako pripremamo za 11mj kada idemo ponovo u Prag po naše "smrzliće"

    Pozdrav svima

  35. #585
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    florjan, ima puno beba smrzlica, sretno

  36. #586
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    nikako stici na internet,zaokupirala nas bebica. stigla je prije mjesec dana sve je uredu,napredujemo dobro i pomalo se sprijateljujemo na svim poljima
    pozdrav svima i sretno

  37. #587
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    little ivy, čestitam uživajte u svojoj srećici

    florjan, sretno u 11mj sa smrzlićima

    Svima i sretno, u kojoj god fazi bili!

  38. #588
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    http://slobodnadalmacija.hr/Novosti/...7/Default.aspx

    u Slobodnoj Dalmaciji članak o donacijama kojeHZZO višene plaća 100 %

  39. #589
    inna28 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    132

    Početno

    Pozdrav svima

    Početkom 11.mj idem u Prag u novi postupak . Zanima me koje štoperice ste koristile? Ksenija mi je rekla da mogu uzeti PREGNIL 10 000 jedinica ili OVITRELLE jedna ampula. Šta da kupim?

    p.s.Ako je netko u to vrijeme u Pragu,nek' se javi

  40. #590
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Prvo cestitke Little Ivy od ❤️ i neka je i smiha i placa, od smiha naravno!
    Inna28, mislim da se mozes dogovoriti s njima gore pa da ne kupujes stopericu kod nas vec da to gore rijesis. Ja sam tako bila dogovorila (ok, nismo bili u eu tada pa nisam htjela nositi lijek sa sobom) - kad smo stigli, dr me pregledala i dala stopericu. Jedino ako mislis putovati nakon stoperice, onda zanemari sto pricam ☺️
    Eh sada, ja napokon nakon dvije godine od postupka (uzas kako se zivot poigra nekada s nama; i nadam se da se nisam sada urekla) mogu poceti planirati novi. Stitnjacu sam dovela u granice, i to nakon samo 5-6 mj trazenja doze i presretna sam jer su se i ciklusi sredili, polako ali sigurno osjecam da dolazim na sebe. I ciste su se sve ocistile same!! Uglavnom, mislim da je stigao trenutak da pocnem planirati novi odlazak u predivni nam Prag. Stoga molim one koji su nedavno boravili u Pfc-u da mi posalju novi cijenik, da ne gnjavim Mirnu samo zbog toga. Pretpostavljam da ih necu uloviti prije NG, ali to mi taman daje vremena napraviti sve one silne nalaze i rijesiti financijsku konstrukciju. Veselim se

  41. #591
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Rominka draga, sretno! Tako sam sretna zbog tebe!

  42. #592
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Bravo Rominka Puno sreće, i da nam čim prije odete u Prag po dugo čekanu srećicu/srećice

    Inna, sjajno za skorašnji odlazak, sretno i navijamo!!!!

  43. #593

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    97

    Početno

    Hej curke, evo stigla i moja m, počinjemo sa Decapeptylom i oko 12.11. smo u Pragu, jedva čekam svoje mrvice.
    Ako je netko u to vrijeme u Pragu neka se javi

  44. #594
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Evo Angely i tebi je proletjelo, sretno sa smrzlićima

  45. #595
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Bokić curke, prvo svima koje su ostvarile trudnoće čestitam od srca, a svima ostalima u bilo kojoj fazi postupka puno,puno uspjeha.
    Evo i mi smo odlučili da o svojem trošku krenemo put Praga. Odlučili smo se za PFC. Poslala sam mail Mirni da mi pošalje koje pretrage trebamo napraviti i jedva čekam da krenemo sa prikupljanjem istih. Sretno nam svima

  46. #596
    Vlatka35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    55

    Početno

    Dragi moji putnici..bivši, sadašnji i budući, javljam se da vas sve lijepo pozdravim. Mi smo u 21.tjednu i jučer saznali da nam stižu dvije princezice! Mislim na Vas i svima želim da vam se ostvari ono što se i meni.
    Nadam se da će moj doprinos..kakav takav, ipak nekom od vas i pomoći.

    http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...7/Default.aspx

    ako niste pročitali..

    pusa svima

  47. #597
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Bravo Vlatka35!

    Sretno svima!

  48. #598
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Vlatka draga, bravo za članak, i još veći bravo za dvije princezice Predivne vijesti, čestitam i želim svu sreću do kraja

    hrki, sretno s prikupljanjem nalaza da možete čim prije put našeg Praga....da i vama donese najveću sreću
    Posljednje uređivanje od sejla : 30.10.2014. at 06:11

  49. #599
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Vlatka čestitke na curicama, hvala na sjajnom članku!

    Svima na putu, sretno! Da se skoro javite s dobrim vijestima.

  50. #600

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Rominka, jesi dobila cjenik?
    Imam ga ja. Evo i link na kojem ga možeš skinuti.
    http://www.docdroid.net/kamz/pfc-cjenik-2014.pdf.html

    Sretno svima u postupcima!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •