Stranica 146 od 149 PrviPrvi ... 4696136144145146147148 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,251 do 7,300 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #7251

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Dina, pretežno rade tako mada su nas obavijestili dva mjeseca kasnije i nije bio problem :D platili smo 230 eur 1 embrij.

  2. #7252

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Meni je godina istekla prije 3 mjeseca. Niko nista do sada pa me strah da ih ne bi uništili ili...?

  3. #7253

    Datum pristupanja
    May 2020
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj Dina06 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! Ostala su mi 4 zamrznuta embrija. Da li se čuvanje (zamrzavanje) naknadno plaća nakon isteka godine dana?
    Pozdrav, mislim da ovisi o klinici, na koliko je dogovoreno čuvanje. Pretpostavljam da se nakon isteka plaća čuvanje, u protivnom uništavaju zametke.
    Ali sve ovisi o klinici

  4. #7254

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Dina, najbolje je da im pošalješ mail za daljnje upute...

  5. #7255

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Dina06 prvotno napisa Vidi poruku
    Staples, kada ste to placali? Nakon godine dana? Da li su vas obavijestili da istjece godina i da morate platiti?
    Mi smo doslovno morali klinici zavrnuti ruku da nam posalju podatke kako bi im platili sljedecu godinu cuvanje. Gledali smo ono kad smo bili.pa godina dana.

  6. #7256

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Hvala vam. Poslala upit klinici pa cemo vidit. Javim!

  7. #7257

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Pozdrav dame, pridruzujem se jer imam par pitanja obzirom da u 11 mesecu idem na donaciju jajnih stanica suprug puca od zdravlja spermiogram top topova , u Pragu naravno. Prva konstatacija mi je - puno vas ima kojima nije uspelo iz prve a ni posle, kako je onda uspesnost 68 posto? To pise na svim klinikama,u Ceskoj, iskreno,malo mi je to cudno. Mi smo zavrsili konsultacije i odabrali Ferty Care kao najbolju po nama pristup je osobni, ostali mi nisu seli nikako. Inace imam 34 god i nizak amh, dve potpomognute iza sebe sa mojim jajnim i u oba postupka biohemijske. Donacija mi nije tesko pala , zapravo ne vidim veliku razliku, trebalo mi je 4 minute da prihvatim to i krenem dalje, i veselim se jako jer je uspesnost velika ali zbunio me ovaj forum. Mozete li podeliti iskustvo, zasto vam nije uspelo, sta kazu te klinike koji je razlog?

  8. #7258

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    3

    Početno

    Cao cure. Mene zanima koliko ste imale debeljino endometrija na dan transfera in je bila sluz trolinijska? Je bio uspesa postopak? Hvala vam puno

  9. #7259

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    3

    Početno

    Cure, gdje možem nabaviti Decapeptyl 3.75 mg depo. Hvala

  10. #7260

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Hello girls Evo da prijavim FET jedne blastice srednjeg kvaliteta, danas 5dnt, osim nervoze ništa za sad... Prag prelijep kao i uvijek ❤️

  11. #7261

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Alondra sretno!!!!

  12. #7262

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Hello girls Evo da prijavim FET jedne blastice srednjeg kvaliteta, danas 5dnt, osim nervoze ništa za sad... Prag prelijep kao i uvijek ❤️
    Pratimo te pazljivo i naravno navijamo ti si ako se dobro sjecam uspjela iz prve sa donacijom? koliko smrznutih ti je ostalo? Koje lijekove su ti dali u protokolu za FET?

  13. #7263

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Dina, Staples Da ja imam dvije cure već, ostao mi jedan koji smo sad prebacili pa ćemo vidjeti. Iz prve u Pragu, inače treći IVF. Dobila sam od prvog dc Estrofem, prednizon, folnu i aspirin, kasnije, od 15 dc i utrogestan. Jučer je bio smeđi spotting danas ništa.

  14. #7264

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Dina, Staples Da ja imam dvije cure već, ostao mi jedan koji smo sad prebacili pa ćemo vidjeti. Iz prve u Pragu, inače treći IVF. Dobila sam od prvog dc Estrofem, prednizon, folnu i aspirin, kasnije, od 15 dc i utrogestan. Jučer je bio smeđi spotting danas ništa.
    Jesi prije imala spotting? A i tak je svaka trudnoca razlicita. Kad vadis betu? Jel bila guzva u klinici? Ti si u europe ivf? Kako je protekao put s obzirom na koronu? Grozno je to iscekivanje..

  15. #7265

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Ja sam imala i prvi puta jače krvarenje, sa velikim ugrušcima, ali se ono desilo nekad nakon bete, ne znam tačno kad ali tad sam već znala da sam trudna, prije bete ne. Ležala sam skoro cijelu trudnoću po preporuci doktora. Sad mi je beta tek sljedeći ponedjeljak. Taj dan je bila zaista velika gužva, čak mi je koordnatorica javila da mogu doći i malo kasnije da ne čekamo gore, i bilo mi je drago jer smo ubrzo po dolasku bili na redu za razliku od nekih koji su čekali puno duže (bilo je naših ljudi pa smo razmijenili poneku usput). Sam put je protekao sasvim ok, kad su nas pitali razlog putovanja i destinaciju, niko nas ni na jednoj granici nije zadržavao, čak ni tražio testove i sl iako smo imali spremno. U Europe IVF su radili antigenski test o svom trošku skoro svim pacijentima koji nisu bili vakcinisani nama nisu jer smo imali PCR test ne stariji od 72h i odmah smo išli natrag.

  16. #7266

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala i prvi puta jače krvarenje, sa velikim ugrušcima, ali se ono desilo nekad nakon bete, ne znam tačno kad ali tad sam već znala da sam trudna, prije bete ne. Ležala sam skoro cijelu trudnoću po preporuci doktora. Sad mi je beta tek sljedeći ponedjeljak. Taj dan je bila zaista velika gužva, čak mi je koordnatorica javila da mogu doći i malo kasnije da ne čekamo gore, i bilo mi je drago jer smo ubrzo po dolasku bili na redu za razliku od nekih koji su čekali puno duže (bilo je naših ljudi pa smo razmijenili poneku usput). Sam put je protekao sasvim ok, kad su nas pitali razlog putovanja i destinaciju, niko nas ni na jednoj granici nije zadržavao, čak ni tražio testove i sl iako smo imali spremno. U Europe IVF su radili antigenski test o svom trošku skoro svim pacijentima koji nisu bili vakcinisani nama nisu jer smo imali PCR test ne stariji od 72h i odmah smo išli natrag.
    Znaci zubi na klinu jos 8 dana

  17. #7267

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Da hahahaha nisam odavno čula ovaj izraz pa me nasmijao :D

  18. #7268

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Da hahahaha nisam odavno čula ovaj izraz pa me nasmijao :D
    Da. Izrazi naseg doba

    Ima li nekih vijesti danas? Kako se osjecas? Hoces raditi test? E tko ti je radio transfer u klinici?

  19. #7269

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Ja sam jutros procurila, prosmeđarila tačnija da budem, išla vaditi betu i manja je od jedan. Nastaviću reda radi sa terapijom do petka pa ću ponoviti betu ako menga ne bude jača i sve izgubi smisao. Bila je doktorica Savelyeva. I da, svaki puta kad sam imala et 21 dan i kasnije ja sam prosto procurila 6 ili 7 dnt jer mi je menga kao lavina na 28dc pa makar se ne znam ti što odvijalo u organizmu. Jedino me prošli puta dr Kult shvatio ozbiljno i terapiju i sve prilagodio meni i imali smo transfer 16dc. I uspjelo je... Zašto ovo pišem... Zato što sam popustila medicini i stručnjacima. Jer ja nisam doktor. Cure ako ste sigurne u bilo šta u vezi vašeg tijela ne popuštajte ni za živu glavu! Ja bih sad bar imala nadu do bete, ovako... A znala sam za to. I nema te terapije koja će to zaustaviti, pa ni moja koja je skočila na 3x300 utrogestana nakon brljavljenja. Eto olakšah se ja hahahah al u svakom slučaju hvala svima u Pragu, dali su mi dvije princeze **

  20. #7270

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jutros procurila, prosmeđarila tačnija da budem, išla vaditi betu i manja je od jedan. Nastaviću reda radi sa terapijom do petka pa ću ponoviti betu ako menga ne bude jača i sve izgubi smisao. Bila je doktorica Savelyeva. I da, svaki puta kad sam imala et 21 dan i kasnije ja sam prosto procurila 6 ili 7 dnt jer mi je menga kao lavina na 28dc pa makar se ne znam ti što odvijalo u organizmu. Jedino me prošli puta dr Kult shvatio ozbiljno i terapiju i sve prilagodio meni i imali smo transfer 16dc. I uspjelo je... Zašto ovo pišem... Zato što sam popustila medicini i stručnjacima. Jer ja nisam doktor. Cure ako ste sigurne u bilo šta u vezi vašeg tijela ne popuštajte ni za živu glavu! Ja bih sad bar imala nadu do bete, ovako... A znala sam za to. I nema te terapije koja će to zaustaviti, pa ni moja koja je skočila na 3x300 utrogestana nakon brljavljenja. Eto olakšah se ja hahahah al u svakom slučaju hvala svima u Pragu, dali su mi dvije princeze **
    Zao mi je sta nije uspjelo❤❤ Cini mi se da je tsj dr Kult stvarno bio najbolji doktor tamo i da od tada vise u Europe ivf nemaju takvih. Slazem se to za dan ciklusa. Tebi je mozda ovulacija oko 11 dana.

  21. #7271

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Jeste, tako otprilike, 11-12 dc.

  22. #7272

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Alondra žao mi je. Tvoj slučaj me je podsjetio na moj neuspjeli FET. Ja sam tjedan dana nakon embriotransfera dobila menstrualne grčeve koji su bili svakim danom jači sve dok nisam dobila 12 dan od ET. Pripremu za embriotransfer pocela sam sa kontracep...pilulama kako bi se uskladila sa donoricom. Nakon prestanka uzimanja kontracepc...pilula trebala sam dobiti menstruaciju za par dana. Međutim to se nije desilo. Menstruacija nije dosla...punkcija donorke je obavljena i embriji su zaleđeni. Nakon mislim desetak dana od prestanka uzimanja kontrac...isla sam izmjeriti endometrij koji je bio ok i pocela sam sa estrofemom. Možda i meni nije bio pravi tajming....kad ni bar znali razlog.

  23. #7273

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Baš tako, ali čovjeka boli najviše ono što nikad neće saznati, ciklus prije sam molila da idem u prirodan FET, rekli mi da pošaljem nalaz UZ do 9dc, ja uradim 6 dc, mali neki folikulići (pcos), endo 7,4 mm naglasim da sam spremna raditi svaki dan UZ ako treba, no oni meni odgovaraju kako bi ipak radije u stimulirani. E tu sam se ja zeznula, jer sam pristala na to uz ponovnu molbu za raniji transfer, pošaljem u ovom ciklusu 11 dc nalaze iako su oni rekli 12-14 dc, sve savršeno bilo no oni mi povećaju estrofem i dodaju progesteron i kao transfer ponedjeljak (21 dc) tu sam odmah doživjela šok. Ponovo naglasim potrebu za ranijim transferom, ali oni tvrde da tablete sve reguliraju i da ne brinem.. Tad sam popustila a nisam trebala, no što je tu je, sad je kasno. Možda ne bi promijenilo stvar, a možda ne bih procurila 28 dc. Ustvari ne bih sigurno, pa makar se i ne desila trudnoća. Tako da moj savjet svima, pri odabiru klinike da insistiraju na individualnom pristupu. Neka im to pitanje presudi pri odabiru klinike. A dr Kult, samo riječi hvale... Osvojio nas je na prvom razgovoru jer me saslušao, i sve što sam rekla uzeo u obzir pri sastavljanju protokola.

  24. #7274

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    69

    Početno

    Cure, jedno pitanje.
    Vi, koje ste prešle 42 godine ( ako ima koja), jel imate problema za dobivanje bolovanja za postupak, i lijekova na recept?

  25. #7275

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj Ria976 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jedno pitanje.
    Vi, koje ste prešle 42 godine ( ako ima koja), jel imate problema za dobivanje bolovanja za postupak, i lijekova na recept?
    Ja nisam imala ikakvih problema sa lijekovima. Nisam trazila bolovanje jer sam uzela Go. Znam i za suborku 44god koja je jos u postupcima i dobiva apsolutno SVE lijekove koje joj prepisu u pragu. Cak i neke koje sam ja npr morala u bolnici trazit. Ti imas frku sa svojom/im dr?

  26. #7276

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    69

    Početno

    Staples, do sada je sve išlo bez problema. Svaka čast doktoru, uvijek je sve davao i lijekove i b.o.iako sam i ja uglavnom godišnji koristila za to. Ali sad je otišao u mirovinu, hm.
    Pa se mislim ako odlučim još pokušat išta, hoće li bit problema? Al o tom potom.

  27. #7277

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jutros procurila, prosmeđarila tačnija da budem, išla vaditi betu i manja je od jedan. Nastaviću reda radi sa terapijom do petka pa ću ponoviti betu ako menga ne bude jača i sve izgubi smisao. Bila je doktorica Savelyeva. I da, svaki puta kad sam imala et 21 dan i kasnije ja sam prosto procurila 6 ili 7 dnt jer mi je menga kao lavina na 28dc pa makar se ne znam ti što odvijalo u organizmu. Jedino me prošli puta dr Kult shvatio ozbiljno i terapiju i sve prilagodio meni i imali smo transfer 16dc. I uspjelo je... Zašto ovo pišem... Zato što sam popustila medicini i stručnjacima. Jer ja nisam doktor. Cure ako ste sigurne u bilo šta u vezi vašeg tijela ne popuštajte ni za živu glavu! Ja bih sad bar imala nadu do bete, ovako... A znala sam za to. I nema te terapije koja će to zaustaviti, pa ni moja koja je skočila na 3x300 utrogestana nakon brljavljenja. Eto olakšah se ja hahahah al u svakom slučaju hvala svima u Pragu, dali su mi dvije princeze **
    Zao mi je. Kako je Dr Kult prilagodio terapiju, interesuje me estrofem? Dao ti je vece doze estrofem od pocetka ciklusa il manje pa povecavao dozu? Dal se secas doza estrofema koje si primala?

  28. #7278

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Dal treba sad samoizolacija za zemlje sa crvene i tamno crvene boje?

  29. #7279

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    54

    Početno

    Mislim da za cjepljenje i one koji su preboljelu ne treba izolacija.

  30. #7280

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Spiritus, mene su tretirali sa skroz malom dozom puregona u stimuaciji, 100ij dnevno, kao zbog hipera, pa mi se punkcija dešavala oko 20 dc a et bio 25 dc, a ja bih dobila 28 dc. On mi je počeo sa 300 ij, punkcija 11 dc, transfer 16 dc. Nikako estrofem, jer je endometrij bio (nije da se hvalim) savršen. Ovaj puta meni nije smetao estrofem, počeli smo sa 1-1-1, pa 2-1-2, pa 2-2-2. Smetalo mi je to što je transfer bio opet kasno, 21 dc a ja imam ciklus 26-28 dana, i već od 25 krene smeđarenje.
    Nikakava izolacija bije bila u igri.

  31. #7281
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Dina06 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da za cjepljenje i one koji su preboljelu ne treba izolacija.
    Potvrdujem ovo, bar za sad je jos tako.

  32. #7282
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pitanje u vezi folne. Gledala sam nesto danas svoje papire od prosllog neuspjesnog FETa jel se spremam ponovno i zapelo mi za oko 5-10mg folne da su mi pisali, a nisam dobila recept nego sam pila samo iz ljekarne neki koji ima 800mcg i bila uvjerena da je to to i sad idem racunati i to je ubiti tek 0.8mg.
    Da li ste dobivale na recept neke folne s tolikom kolicinom mozda?

  33. #7283

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Lijep pozdrav,
    Dali mozda neko bio na donaciji sjemena?

  34. #7284
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Sljokicaa, uzimala sam najobičniji Folacin od 5mg, davao mi soc gin recept, ali uz nalaz ga možeš kupiti u ljekarni, nekih 30/40 kn košta kutija sa 30 tableta. Sretno

  35. #7285

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Potvrdujem ovo, bar za sad je jos tako.
    Interesuje me za necijepljeni i oni koji nisu preboljeli, ako ima neko takav a je bio ovih dana nek pise iskustvo.

  36. #7286

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Pozdrav , evo ja sam bila 05.10. U Pragu, radili smo test u Zagrebu, niko nas nije pitao za testove na ni jednoj granici, niti su nas zaistavljali i bilo sta pitali na granicama. Kada smo dosli u hotel trazili su test i to je to. Slobodno smo setali Pragom i u povratku smo bili u shopingu u Becu. Niko nas nista nije pitao do Sloveneke granice, tada smo pokazali isti test iz Zagreba koji je vredeo 72 sata i to je to.... dakle bez ikakvih problema

  37. #7287

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Ne znam zasto mi poruke kasne satima ,

  38. #7288

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Draga effesolori,
    Na sta ste isli,koji postupak?

  39. #7289

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Na sta ste isli,koji postupak i gdje?

  40. #7290

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Na donaciju jajne stanice,u postupku smo tek, otisli smo samo na prvi ultrazvuk, kupili tamo sve potrebne lekove i ocekujemo transfer pocetkom 12 mjeseca , ostavemo tamo oko 10 dana. Moj suprug ima savrsen spermio. Ja na zalost sa 34 moram na donaciju.

  41. #7291

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    FertiCare klinika Prag

  42. #7292

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Ne znam sta je sa mojim porukama

  43. #7293

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Zaista ne razumem zasto nema mojih poruka?????

  44. #7294

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Poludecu

  45. #7295

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Presporo moje poruke prolaze , moderatorica bi mogla to brze malo molim Vas .

  46. #7296

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj Dejica prvotno napisa Vidi poruku
    Lijep pozdrav,
    Dali mozda neko bio na donaciji sjemena?
    Da, mi smo bili, zasad jedan neuspjeh, a iduce godine cemo opet probati.

  47. #7297

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    45

    Početno

    U kojoj klinic ste bili, ako mogu da znam?
    Pozdrav
    Citiraj Anna1989 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, mi smo bili, zasad jedan neuspjeh, a iduce godine cemo opet probati.

  48. #7298

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Hej cure, imam problem sa porukama, ne stizu!!!!!

  49. #7299

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj nada22 prvotno napisa Vidi poruku
    U kojoj klinic ste bili, ako mogu da znam?
    Pozdrav
    Europe ivf

  50. #7300

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    45

    Početno

    Hvala puno.Pozdrav

    Citiraj Anna1989 prvotno napisa Vidi poruku
    Europe ivf

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •