Stranica 113 od 149 PrviPrvi ... 1363103111112113114115123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,601 do 5,650 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #5601
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    puno hvala na odgovoru

  2. #5602
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Ima da ju zaprašimo duplom trudnićkom prašinom pa da završimo ovu godinu u velikom +[emoji5]

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Prenosimo dalje Snekici ❤️❤️ Cekamo ju da se pridruzi, samo sto nije

  3. #5603

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    152

    Početno

    Pomoć!!
    Kakva je to pretraga i koliko se dugo čeka na nalaz? C4=8Dene i urodjene trombofIlije...

  4. #5604

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    U ned nisam znala nista.
    U pon sam saznala da sam trudna.
    Danas smo saznali za dva

    život piše svoje priče.
    Ljudi sanjaju svoje snove.
    možda se ponekad te priče i ti snovi nađu na istoj cesti i isprepletu.

    nadamo se naboljem do samoga kraja.
    Aaaaaaa cestitam!!!!!
    Bas mi je drago <3
    Posljednje uređivanje od milasova8 : 20.09.2019. at 10:38

  5. #5605

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Citiraj makajica prvotno napisa Vidi poruku
    drage moje suborke... nisam dugo pisala nazalost ali tu i tamo Vas popratim... da ne listam sada dugo po forumu, ima li netko iskustava sa biokemijskim trudnocama ? naime ja ih dvije iza sebe... neznam da li je gore kada si odmah negativan ili pozitivan pa onda negativan pa nemas pojma sta se uopce dogada... zadnji put nas je to dotuklo... jer nam je tjedan dana beta bila pozitivna a znate i same da se covijek u takvim situacijama hvata i za mrvice ...

    unaprijed hvala !
    Imam ja, do sada dvije prirodno prije svih postupaka, pa vanmaternična, pa opet dvije u postupcima. Nalazi svi uredni, spermiogram uredan. Obavezno napravite kariograme jedan i drugi i testove trombofilije.
    Brzo bi ostala trudna ali se ne bi primilo kako treba. Istraživala sve sama, pretrage tražila sve sama, Clexane mi uveli na temelju anamneze makar nije bilo indikacije jer sam mislila da je to problem. Tražila sam sa mi naprave histeroskopiju jer sam brijala da mi endometrij ne valja. Imunologiju radila isto jer sam mislila da imam autoimunu bolest.
    Kod nas se ispostavilo da su nam embriji kromosomski abnormalni i sad po najnovijem idemo na donaciju.
    Ti si u postupcima ili prirodno si ostala trudna?
    Naravno da ti nemaš moje probleme ali kreni od nekud. Obavezno kariograme i testove trombofilije. Najčešće je slučaj da je trombofilija i to se lako rijesi sa Clexanima. Progesteron isto može biti problem, on čuva trudnocu. To se isto lako riješi sa Utrogestanima.
    Ne želim nikog plašiti stvarno ali ako netko godinama pokušava i ne ide uzmite stvar u svoje ruke. Ako netko neće slušati, ima ko hoće. Pogotovo danas u vrijeme kada su nam sve info dostupne. I najbitnije od svega treba slušati sebe i logično neke stvari uključiti.
    Mogla sam isprobavati godinama sa savršenim nalazima, savršenim blastocistama a ne prima se. E da, imala sam stvarno sreće sa doktorima. I mojim mpo i mojim socijalnim koji su prihvaćali sve moje solucije. A jadni i oni, više ne znaju što će samnom
    Sretno svima.

  6. #5606

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    I na donaciju nismo odlučili na temelju samo ovog što sam napisala. PGD nalazi svih 10 blastocista u dva postupka su imali kromosomske anomalije.
    Posljednje uređivanje od LF2 : 20.09.2019. at 12:00

  7. #5607
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Rominka, dugo me nije bilo...

    Čestitam od srca ❤️❤️❤️ Hrabro samo naprijed!!

  8. #5608

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Rominka, sviđa mi se tvoja priča
    Čestitam
    Posljednje uređivanje od LF2 : 20.09.2019. at 17:07

  9. #5609

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Rominka baš si me razveselila. Čestitam.

  10. #5610

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Cure koje su išle na donaciju js u koliko sati je suprug morao biti u klinici?
    Hvala

  11. #5611

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Moj je bio naručen u 9 i 30

  12. #5612

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Evo moj je danas bio na redu oko 9. Al kad stigneš, prvo hrpu papirologije ispišeš i potpišeš, tako da su nam rekli da dođemo u 8:30. Toplo ti preporučam da dođete dan ranije. Jučer je bila grozna gužva na cesti i granici i putovali smo skoro 12 sati.

  13. #5613

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Nika, vi u Pragu!?
    Super, avantura je počela!
    Javlja nam sve novosti i sretnooooo!

  14. #5614

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Super Nika
    Držimo palčeve! A jesu li vam savjetovali koliko dana bi bilo najbolje da suprug apstinira?
    Hvala.
    Sretno, sretno,sretno! Svi nestrpljivo čekamo informacije ❤️

  15. #5615

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Hvala cure!
    Nisu ništa konkretno javili, osim u petak popodne da mora apsinirati za danas. Inače, prema prijašnjim iskustvima, dr.kažu između 2 i 5 dana apstinencija.
    Lovelife, kada vi dolazite?

  16. #5616

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Nika, naša donorka očekuje ciklus oko 25.8., znaci da bi mi mogli očekivati za poziv oko 8.-10.10., tako sam ja izračunala, a sad, ćemo vidjeti.
    Gdje ste uzeli smještaj?
    Da li će i tebe pregledati prije transfera?
    Koliko puta si na uzv mjerila endometrijum i koliko je bio?
    Hvala ti.

  17. #5617
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    U ned nisam znala nista.
    U pon sam saznala da sam trudna.
    Danas smo saznali za dva

    život piše svoje priče.
    Ljudi sanjaju svoje snove.
    možda se ponekad te priče i ti snovi nađu na istoj cesti i isprepletu.

    nadamo se naboljem do samoga kraja.
    Nisam dugo dugo bila na forumu i sad svratim i vidim ovo... predivne vijesti ❤️❤️
    Sretno, sretno i sretno ❤️❤️

  18. #5618

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Nika i Lovelife sretno vam cure. I nemojte zaboraviti uživati u Pragu. Prekrasan je. Mi smo stalno bili vani. Imaju i veeeeliki zološki vrt. Prekrasno je. U gradu jako puno događanja. Prođite sve. Ostati xe vam u ljepom sjećanju.

  19. #5619

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Vedre, evo Nika prva probija led!
    Sretno Nika!
    A u kojoj ste vi fazi Vedre?

  20. #5620

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Nika, naša donorka očekuje ciklus oko 25.8., znaci da bi mi mogli očekivati za poziv oko 8.-10.10., tako sam ja izračunala, a sad, ćemo vidjeti.
    Gdje ste uzeli smještaj?
    Da li će i tebe pregledati prije transfera?
    Koliko puta si na uzv mjerila endometrijum i koliko je bio?
    Hvala ti.
    Hvala svima na pozitivi!
    Mi smo kod njih u hotelu smješteni.
    Bila sam prije Praga 2 puta na uzv kod svog mpo u RH. Zadnji endometrij na 13.dan mi je bio 8.1..Nisu mi rekli hoće li biti pregled prije et, no sigurno da ga naprave. Tebe je prije zanimalo ima li et i punkcije za vikend-ima. Mi bi trebali biti na redu u subotu. Ali dr.M tada ne radi i nema koordinatorica.

  21. #5621

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Lovelife ja sam prije par dana bila u Makedoniji na razgovoru za donaciju js. Postupak ocekujemo u 1.mj. Kod njih u Mk to malo traje dok uvezu js. Hzzo nam pokriva cijeli postupak donacije i prijevoz.

  22. #5622

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Super Vedre, bas mi je drago da je i tebi Hzzo odobrio.

  23. #5623

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Cure, vi koje ste uzele monitoring(time lapse) jeste dobivale dnevno informacije kako stanice napreduju ili ste to dobile da nosite doma slike? Čini mi se da je netko napisao da je pratio svaki dan jer je imao uvid , al ne mogu sad to pronaći.
    Jesu vas u drugim klinikama (mi u Pronatalu)obaviještavali svaki dan kako napreduju stanice ili ste živjeli u neznanju do transfera?

  24. #5624

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    vedre negdje mi je ostalo da ste putovali flixbusom, molim te informaciju odakle ste putovali i cijenu karte. Gledam opcije avion, bus i jako mi je jeftin flixbus a mislim da jedino oni imaju direktnu liniju za Prag. Ali malo me je strah da nebi otkazali liniju netom prije putovanja jer vidim da se to zna kod njih cesto desit. Molim te iskusto s njima

  25. #5625

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, vi koje ste uzele monitoring(time lapse) jeste dobivale dnevno informacije kako stanice napreduju ili ste to dobile da nosite doma slike? Čini mi se da je netko napisao da je pratio svaki dan jer je imao uvid , al ne mogu sad to pronaći.
    Jesu vas u drugim klinikama (mi u Pronatalu)obaviještavali svaki dan kako napreduju stanice ili ste živjeli u neznanju do transfera?
    Nas u Pfc-u nisu dnevno obavještavali o napretku.Peti dan su rekli koliko ih je ostalo i kakve su kvalitete te kako su ih zamrzli.
    Kad smo došli na et. onda nam je embriolog pokazao time lapse svih embrija i objasnio kako su se razvijali po danima.

  26. #5626

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Sanrio, kako si ti?

  27. #5627

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Evo guram nekako od pregleda do pregleda
    Za sad sve ok, mučnine skoro pa i nemam, nešto malo u popodnevnim satima.
    Samo da potraje ovako!

  28. #5628

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Sanrio, hvala na informaciji. Nekako mi je to dugo za čekati, pa sam zato pitala.
    Ti samo polako u danima koji slijede. Nadam se da će nas biti još u tvojem društvu

  29. #5629

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Sanrio, hvala na informaciji. Nekako mi je to dugo za čekati, pa sam zato pitala.
    Ti samo polako u danima koji slijede. Nadam se da će nas biti još u tvojem društvu
    Nika, sigurna sam u to!

  30. #5630

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    inada mi smo putovali iz Zg. Stvarno se ne sjecam koliko je bila karta....mozda oko 200kn po osobi. Ne sjecam se. Ja sam preko svoje firme imala popust za flixbus nekih 15%. Pokusati cu to pronaci pa ako je jos aktualno posaljem ti kod za popust. Dugo se vozi ali je dosta jeftinije nego avionom. Mi smo bili zadovoljni.

  31. #5631

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Ma da karta je oko 220kn po osobi, zbilja povoljno. Samo me je strah da ne otkazu liniju pred putovanje jer se to kod njih jako cesto zna dogodit. Pa mi to malo nesigurno. Iskustva nekoliko ljudi koje poznajem kazu autobusa nema, nisu dobili nikakvu obavijest, aplikacija zablokirana, na salteru nitko nista ne zna i tak totalno neozbiljno. Budemo jos vidjeli imamo jos vremena

  32. #5632

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Ja zaista nisam imala nikakvih problema
    Sve je bilo uredu.

  33. #5633

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Vedre, poslušali tvoj prijedlog i obišli zoo. Šaljemo preporuku dalje, isplati se! I skrati se vrijeme iščekivanja jer zbilja treba cijeli dan odvojiti za njega☺

  34. #5634

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Nika super. Bas mi je drago. Zoo im je zbilja veliki. Sve si vidjela. Imaju ono veliko brdo pa iza brda jos životinja, restoran i svaßta nešto. Mi smo to sve prošli i baš nam je dan prošao.

  35. #5635

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Nika39, ima li kakvih novosti?U kojoj ste fazi?

  36. #5636

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Vratili se doma prije par dana.Evo, moj kratki osvrt. Od 10 stanica, 8 se oplodilo, na kraju su ostale 3 blastociste. 2 vraćene, 1 zamrznuta. Možda je trebalo bolje, ali recimo da je zadovoljavajuće. Otišli smo gore s velikim očekivanjima oko cijelog postupka, a vratili se pomalo razočarani. Koliko sam puta pomislila doma kako smo samo broj u našim bolnicama. E pa moram priznati da se ništa bolje nisam osjećala ni kod njih u privatnoj klinici, gdje smo i dobre novce investirali. Doktora za kojeg nam je rečeno da će nas preuzeti, jer sam pitala u mailovima, nisam niti vidjela. Osim na transferu, nitko od doktora nije obavio nikakav razgovor s nama. Sve to ide kao po traci. Nisam pitala prije, ali sada jesam, kordinatorice govore naš jezik, ali nisu medicinske struke. Moram priznati da me to iznenadilo jer cijelo vrijeme je ona pisala mailove i pisala terapiju(za koju bih rekla da je svima ista). Ako te dopadne vikend za transfer ne možeš imati razgovor s embriologom jer ne rade kordinatorice. Tek nakon uvjeravanja da je to diskriminirajuće i nekorektno(financijski) dogovoren je razgovor s embriologom na engleskom jeziku. Zato cure, koje tek idete, sve pitajte i za sve se izborite. Prvi dan rečeno je da slobodno zovemo, no kada smo pokušali nazvati kordinatoricu da nam kaže stanje u laboratoriju, nije se javljala niti je uzvratila poziv. Poslali smo 2 maila i tek je kasno popodne odgovorila na mail. Uglavnom, nisu me oduševili pristupom za tu lovu. Evo, iskreno sam napisala svoj dojam, neovisno o tome kakav bude rezultat.

  37. #5637

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Nika na iskrenim dojmovima,
    Ja se samo nadam da je istina da su donorke testirane na bolesti koje kažu..
    Bas se pitam sto mi u ugovoru potpisujemo?
    Cure, kako je u drugim klinikama?
    Iako, sve je to postao ogroman biznis, a radi se o ljudskim životima

  38. #5638
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Uf, Nika. Zao mi je. Upravo zbog takvog postupanja smo mi poceli traziti i raspitivati se o drugim doktorima u Češkoj. I ima ih, i dostupni su za razgovore, i ne rade copy/paste, vec se posvete pacijentima. Neki imaju koordinatore za slavenske jezike dok neki nemaju. Mislim da je najveci problem sto se nasi ljudi boje te jezicne barijere. Morate moci pitati doktore i morate dobiti odgovore, od doktora zasto je odlucio ici u smjeru u kojem jest.
    Moj dojam je, a bili smo i u PFC i u Pronatalu, da su poceli raditi na traci i da su postali industrija. Medjutim, nisu jedini, potrazite i druge. Kontaktirajte ih, pitajte, usporedite. Imate pravo na informacije.

  39. #5639

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Baš to! Sjetila sam se tamo i tvog prijašnjeg posta i shvatila u potpunosti što si htjela reći. No što je tu je, sad samo čekanje☺
    Posljednje uređivanje od Nika39 : 02.10.2019. at 08:31

  40. #5640

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Ma na početku su svi ljubazni, dok te ne pridobe
    Svi odgovori odmah, kasnije čekaš 3 tjedna
    I meni je otpočetka čudno da nismo trebali na nikakve konzultacije, a valjda sam 5 x pitala da dodjemo

  41. #5641

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    946

    Početno

    Nika žao mi je da si se tako osjećala. Vjerujem ti. Ipak su to preveliki novci koje smo odvojili i onda nekako ocekujes bolji i ljudski pristup. Oni imaju jaaaako puno posla. Jako je puno tamo parova koji se bore i eto na žalost oni rade po svojoj šabloni i nemaju vrimena posvetiti nam se više i mozda malo bolje istražiti.
    Ja ti od srca želim debeli plus na testo i da se ova priča sretno završi.

  42. #5642

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Nika, nadam se da će rezultat zasjeniti loše dojmove. Ipak ste išli na svježi transfer?
    Koji ti je danas dnt?

  43. #5643

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Nika na iskrenim dojmovima,
    Ja se samo nadam da je istina da su donorke testirane na bolesti koje kažu..
    Bas se pitam sto mi u ugovoru potpisujemo?
    Cure, kako je u drugim klinikama?
    Iako, sve je to postao ogroman biznis, a radi se o ljudskim životima
    A što nam drugo preostaje nego nadati se da je tako kako kažu?
    Na početku ovog puta sam razbijala glavu sa sto pitanja, da li je to stvarno tako kako kažu, tko mi garantira da je tako i sl.
    I onda skužiš da nema nikakve garancije i da im moraš vjerovati na riječ i izbaciti takve misli iz glave jer ćeš se samo izluditi!
    A da je biznis, naravno da je i to žestoki! Samo se nadam da nije postao i beskrupulozni biznis.

  44. #5644

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Vedre,
    Ne slažem se sa tobom. Oprosti, ali ako imaju jaaako puno posla onda neka zaposle vise ljudi ili neka ne obećavaju brda i doline. Evo, Andrijana obećala danas javiti situaciju,znaci koji dan idući tjedan trebamo doći.. kao da je to samo tako na 5 min. Suprug i ja smo u 2 odvojene države, kupit karte, dogovoriti na poslu,pa ne mogu ja na poslu zadnji čas- e nema me 3 dana, rezervirat u Pragu smještaj..
    I još ništa ne odgovara. Tu Uzv se rade vjerojatno ujutro pa znaju situaciju.
    Nema opravdanja za to. A nisu to ni mali novci, te koliko se samo tu namucimo kad sve doktore obiđemo. Strašno.

  45. #5645

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Drage cure, ne treba gubiti nadu. Što se tiče novaca zaboravila sam na njih onog trena kad sam platila. Vjerujem da znaju što rade i nadam se najboljem. Ono što me zasmetalo je što nisam bila s njihove strane pripremljena što mogu očekivati ako me zapadne vikend. Mada, mislim da ne bi trebalo biti razlike u pristupu ako te zapadne vikend ili dan u tjednu. Tim više jer to ne utječe na cijenu(ne umanjuju ju za ono što ti ne pruže).Nije bila moja želja da dođem za vikend, nego je tako tijelo odreagiralo. Uredno isporuče račun na kojem piše:"uplata na dan konzultacija"=200€. Možda je moj problem što nisam pitala jesu li to konzultacije s doktorom?! Biste li se vi sjetile? Mi konzultacije s doktorom nismo imali, samo smo se s kordinatoricom "konzultirali". Eto, to mislim da nije u redu!!

  46. #5646

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Sanrio, da na svježi smo išli. Danas je 4.dan, ako se dan transfera računa kao 0.? To nikad ne znam

  47. #5647

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Želim se nadovezat na temu konzultacija u pojedinim klinikama, ja sam osim pfc i pronatala kontaktirala europe ivf i gynem, evo oni su mi jedini pod obavezno naveli besplatne konzultacije s dr. Pozeljno bi bilo doci k njima ali ako ne mozete obave se video pozivom. Tako smo mi obavili konzultacije s dr. Kultom. Ja sam prvo poslala svu svoju papirologiju sto imam i moram rec da je bio dobro upoznat s nasom povijesti bolesti i objasnio mi kako cemo i sto cemo radit. zapravo nista novog nisam cula sto vec na znam ali dobro i to je nesto, bar znam da je pogledao moje papire. Konzultacije smo obavili i prije nego smo se odlucili ici k njima. U pfc nitko nije spominjao konzultacije, dok se kordinatorica iz pronatala na moj drugi mail nije niti javila. Iz europe ivf kordinatorica gotovo odmah odgovara, iz gynem pak nazove telefonom.

  48. #5648

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Nika39 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, ne treba gubiti nadu. Što se tiče novaca zaboravila sam na njih onog trena kad sam platila. Vjerujem da znaju što rade i nadam se najboljem. Ono što me zasmetalo je što nisam bila s njihove strane pripremljena što mogu očekivati ako me zapadne vikend. Mada, mislim da ne bi trebalo biti razlike u pristupu ako te zapadne vikend ili dan u tjednu. Tim više jer to ne utječe na cijenu(ne umanjuju ju za ono što ti ne pruže).Nije bila moja želja da dođem za vikend, nego je tako tijelo odreagiralo. Uredno isporuče račun na kojem piše:"uplata na dan konzultacija"=200€. Možda je moj problem što nisam pitala jesu li to konzultacije s doktorom?! Biste li se vi sjetile? Mi konzultacije s doktorom nismo imali, samo smo se s kordinatoricom "konzultirali". Eto, to mislim da nije u redu!!
    Nika, naravno da nije u redu i imaš puno pravo biti nezadovoljna! I mi smo na dan transfera imali konzultacije sa embriologom i kordinatoricom, doktorici ni traga. Previše je to love i preozbiljne su to stvari da bi se tako ležerno ponašali.

  49. #5649

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Drage cure, meni Andrijana sada javlja da se uzv ponavlja sutra i da bi aspiracija mogla biti od 6.-8.10.
    Da li se nekome tako dogodilo, ja ne znam kako to izvesti..
    Ako je ciklus bio 25.9.kako je već moguće aspiracija 6.10.????

  50. #5650

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    152

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, meni Andrijana sada javlja da se uzv ponavlja sutra i da bi aspiracija mogla biti od 6.-8.10.
    Da li se nekome tako dogodilo, ja ne znam kako to izvesti..
    Ako je ciklus bio 25.9.kako je već moguće aspiracija 6.10.????
    Ne brini. Bit će najvjerojatnije 8. jer je to 14.dan. Tako je bilo i kod nas.
    Imat ćeš kao ja situaciju da ćeš u petak popodne saznati da u pon ili utor moraš biti tamo. Možeš ti to
    Posljednje uređivanje od Nika39 : 03.10.2019. at 10:29

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •