Stranica 83 od 149 PrviPrvi ... 3373818283848593133 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,101 do 4,150 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #4101
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    i mi smo sada preko Beča,dobro to ispadne,stigne se,mali aerodrom i lako se snaći

    ljekove prvi put prije 4 god naručila preko svog ginekologa pa mi ispalo povoljnije a ove godine posla na apoteku

  2. #4102

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Cure kako ste mi? Blizi se ovaj 1 mjesec polako ja pocela sa terapijom polako. Jel ima jos neka da pocinje sada ili sam ja prva?

  3. #4103
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Hej Mala88, ja sam pocela sa tabletama za odgodu m, pa kad produ godisnji pocinjem s terapijom. Sretno!

  4. #4104
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    I ja sam na kontracepciji do 5.1 i onda cim dobijem startam sa terapijom. I ovaj praski vlakic polako se puni

  5. #4105

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Skljokica, kaji sretno nam!

  6. #4106
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Kaji, sljokica, malena od srca samo pozitivne vibre vam saljem. Da u januaru slavimo sa vama na forumu.

  7. #4107
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    evo i mene nakon duze pauze ovaj nadolazeci ciklus nista nego sljedeci krecemo i mi..tsh sam uspjela dotjerati na 1,67 i za heparin sam se izborila i a je to!! imam jos 3 smrzlica nadam se da bude se barem 1 primio...sve je u bozijim rukama

  8. #4108

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Drage cure, ako mi mozete savjetovati ljekarne u kojima se mogu naruciti lijekovi i koliko dugo cekate na njih, te da li salju na kucnu adresu?

    Hvala.

  9. #4109
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    kako su moje praške cure? tko putuje početkom godine. želim svima puno sreće
    tigerlilly ne znam za ljekarne,ima neka u zgb a znam da mi je frendica nabavljala u splitu i zadru. mogu propitat se u nje da mi napise koje su u pitanju.

    mi smo na 9+4 ali na strogom mirovanju zbog hematoma i opvremenog krvarenja....nadam se da ce sve proci dobro

    vjerujem da 2018 ce krenuti dobro i donjeti veselja u vaše domove

  10. #4110

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Drage suborke, napravila sam malu pauzu od foruma. Svima želim sretne blagdane, i da nam iduća godina bude bolja. Meni je ciklus prošao oko Božića, čekam idući za postupak. Nalaze sam skoro pa sve riješila, za sada je sve u redu . Čekam rezultat papa testa a nalaze krvi ću učiniti iza Nove god. Za lijekove sam zvala nekoliko ljekarni i do sada je najpovoljnija F. u Zg. Little Ivy i meni bi dobro došla informacija gdje si uzimala u Splitu i Zadru? Svim curama koje idu u postopak želim puno sreće.

  11. #4111

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Pozdrav cure moje evo se javljam, bila sam na ultrazvuk, endo je 11 mm mislim da je to dobro? Dali neko zna kako se placaju lijekovi u apoteci pronatal, dali u evrima ili ceskim krunama?

  12. #4112
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Mala, kao prvo sretno.
    Lijekove možeš tamo platiti i u eurima i u krunama,a možeš i karticom.

  13. #4113
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    evo sto se tice lijekova mi se javila prijateljica koja je sebi ih kupovala u ljekarni naletilić u splitu te sv.kuzma i damjan u zagrebu i zadru. eto ako kome treba pa neka provjeri cijene. isto tako zadnji put je uzela u nekoj ljekarni kod firula ali je na kraju štrcaljka bila zaglavljena i nije radilo pa je skoro propao i cijeli postupak a o kunama necemo.
    Mala88 sretno...

  14. #4114

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Mala sretno. Little Ivy hvala puno na informacijama. I jako mi je žao što se to dogodilo prijateljici, ne mogu ni zamisliti da se nešto tako dogodi. Isto kao i što mi je strašna pomisao da dođem gore i da ne uspiju uzeti js iz nekog razloga, a uredno treba i to platiti bez obzira na ishod. Drage moje sretno.

  15. #4115

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    cure samo jedno pitanje...trebamo li kupiti i stopericu sami?
    Koliko gonala i orgalutrana da kupim?
    onako kako pise po protokolu ili eventualno nesto vise?

    hvalaaa

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  16. #4116

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    u ljekarni kazu da imaju Gonal f (pen) od 900j....meni treba ovako: 3 dana x 250j i min 4 dana po 150j.
    to je cca 1350j...i vise...kako se ti gonali zapravo kupuju i doziraju?
    postoje li manja pakovanja?

    za Orgalutran mi pise 0.25mg tj jednu ampulu dnevno..znaci jedna ampula je zapravo 0.25mg zar ne?

    hvala unaprijed....totalna sam neznalica [emoji17]



    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  17. #4117
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    draga Carrot
    ako se dobro sjecam,nisam ja sebi davala ali mislim da sam srela druge, gonal pen ti je nesto kao penkala za dijabeticare. ima kao mali brojcanik i ti izvuces tj zavrtis ga na onoliko jedinica koliko ti treba i daš.i onda sljedeci put ispocetka dok ne dođeš na nulu. naravno zadnja doza mozda ne bude potpuna tj bude ti falillo nekoliko jedinica pa ces nadodat iz sljedeceg pena. ako je pen od 900j znaci u prva 3 dan ces potrositi 750j ostaje ti jos 150 taman za prvu dozu sljedeceg dana i onda ides na novi i davas po 150.
    molim da me netko ispravi ako griješim da ženu ne zeznem.
    ne znam u kojem si gradu carrot ali dobro se posavjetovat s nekom medicinskom sestrom ili na nekoj klinici da si mirna. svi ljekovi su pakirani s dobrim uputama tako da ce se sestra snaći bez problema
    eto ja mislim da je to tako s gonalom pen

  18. #4118

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Carrot ti i ja smo dobile istu terapiju što se lijekova tiče. Ja ću tek naručivati lijekove. Molim te reci mi o kakvoj je štoperici riječ? U mojim uputama se ne spominje štoperica, jel nešto propuštam?

  19. #4119

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Carrot ja sam dobila link sa videom kako koristiti Gonal pen. Na youtube također ima nekoliko linkova.

  20. #4120

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    https://www.youtube.com/watch?v=Nk2Dy6iBSl0
    Video sam pogledala prije mjesec dana kada sam dobila protokol. Van toga ti ne znam reći ništa više.

  21. #4121

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Carrot & Gita 10 - u koju kliniku idete? Ja sam dobila svoj protokol u PFC i krecem sa sljedecim ciklusom krajem mjeseca tako da sam u prvom tjednu veljace u Pragu. Ja moram sad naci nacin kako kupiti sve lijekove.

  22. #4122

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    116

    Početno

    Cure, jel netko zna sto sve od dokumentacije treba predati na hzzo da bi dobili sufinanciranje za donaciju jajne stanice? Bila bih zahvalna da mi netko napise jer na njihovoj stranici nista ne mogu naci. Hvalaaaa

  23. #4123
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Gonal pen - tacno kako je little ivy opisala.
    Sretno cure!

  24. #4124

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Tigerlilly ja sam u PFC. Mislim i Carrot. Ja sam za stimulaciju dobila 2×200, 4×150 Gonal, 3×Orgalutran, i 8.dan će vidjeti hoće li produžiti stim.ili će biti stop inekcija. Idem sa sljedećim ciklusom u zadnjoj polovici mjeseca. Što se lijekova tiče najbolje sa cijenama su Ljekarna Naletilič St, Ljekarne Filipović Zg_ali one na adresi Savska cesta 2. I kao što je Little Ivy napisala Sv. Kuzma i Damjan Zadar. Zvala sam samo ljekarne na ppodručju Splitsko dalm. I Zagrebačke županije i ovu u Zadru. Filipović šalje autobusom, Naletilić i Sv.Kuzma i Damjan samo osobno preuzimanje.

  25. #4125

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Tulipan 37 možda da pokušaš na brojeve tel. 01 6397429 ili 016397431. Možeš sobiti informaciju bez ostavljanja osobnih podataka. U mom slučaju nije donacija js pa ne znam točno kako ide za to. Ali meni su poslali na mail zahtjev sa stranice za liječenje u inozemstvu i ostale podatke koji au me zanimali.

  26. #4126
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    Tulipan37 u takvom postupku prvi korak ti je da se javis u bolnicu nadležnom liječniku za MPO koji ti kasnije piše pismo uz sve nalaze i to se sve onda zajedno šalje u HZZO. Kod MPO liječnika dobiješ popis nalaza koje trebaš obaviti.
    Uglavnom to su lab nalazi krvi zajedno sa jetrenim probama, papa test i brisevi kod ginekologa, markeri na Hepatitis (vađenje krvi) i vađenje krvne grupe obavezno. ostalo ovisi o tvojoj dijagnozi

    Pozz

  27. #4127

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Carrot ti i ja smo dobile istu terapiju što se lijekova tiče. Ja ću tek naručivati lijekove. Molim te reci mi o kakvoj je štoperici riječ? U mojim uputama se ne spominje štoperica, jel nešto propuštam?
    "...nakon ultrazvuka ce doktorica odrediti da li je potrebno sa stimulacijom jos koji dan nastaviti
    ili ce vec biti stop inekcija (Pregnil 10000 jedinica ili Ovitrelle jedna ampula)...."

    to ti ide obvezno ja mislim....

    Uglavnom mogli bi se vidjeti onda u Pragu u 2.mj [emoji4][emoji4][emoji4]



    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  28. #4128

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Tigerlilly prvotno napisa Vidi poruku
    Carrot & Gita 10 - u koju kliniku idete? Ja sam dobila svoj protokol u PFC i krecem sa sljedecim ciklusom krajem mjeseca tako da sam u prvom tjednu veljace u Pragu. Ja moram sad naci nacin kako kupiti sve lijekove.
    isto PFC samo ja cu sredinom ili krajem...sretnooo!
    ja sam u strahu i svemu ali nema cekanja ide se

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  29. #4129

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj little ivy prvotno napisa Vidi poruku
    draga Carrot
    ako se dobro sjecam,nisam ja sebi davala ali mislim da sam srela druge, gonal pen ti je nesto kao penkala za dijabeticare. ima kao mali brojcanik i ti izvuces tj zavrtis ga na onoliko jedinica koliko ti treba i daš.i onda sljedeci put ispocetka dok ne dođeš na nulu. naravno zadnja doza mozda ne bude potpuna tj bude ti falillo nekoliko jedinica pa ces nadodat iz sljedeceg pena. ako je pen od 900j znaci u prva 3 dan ces potrositi 750j ostaje ti jos 150 taman za prvu dozu sljedeceg dana i onda ides na novi i davas po 150.
    molim da me netko ispravi ako griješim da ženu ne zeznem.
    ne znam u kojem si gradu carrot ali dobro se posavjetovat s nekom medicinskom sestrom ili na nekoj klinici da si mirna. svi ljekovi su pakirani s dobrim uputama tako da ce se sestra snaći bez problema
    eto ja mislim da je to tako s gonalom pen
    hvala ti little ivy

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  30. #4130

    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Gita 10, mozda se onda i vidimo u Pragu. Mislim da cu onda ici na opciju preko Filipovica jer salju autobusom. Je li se mora narudzba dugo cekati jer ih moram kroz nekoliko dana nabaviti s obzirom da ciklus dobijam izmedu 25. - 27.01.

    Sretno svima!!!

  31. #4131

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Tigerlilly možda

  32. #4132

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Tigerlilly natipkala sam cijelu poruku i ostale su samo 2 riječi. Sorry. Ljekarne F imaju dva vlasnika. Treba zvati ove u Sesvetama. Migu ti poslati br.tel. Samo molim te dobro provjeri to slanje sa autubosom. Meni su rekli da se lijekovi čekaju 1 dan, samo se Pregnil čeka duže cca 7 dana jer je trenutno nestašica. A u uednoj ljekarni su mi rekli čak dva tjedna.

  33. #4133

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Carrot točno to su i meni napisali. Da ide stop inekcija Pregnil ili Ovitrelle jedna ampula. Samo ja to nisam povezala da je to štoperica.

  34. #4134

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Cure ako kome što znači 2 Gonala od 450 IU su u gotovo svim ljekarnama koje sam kontaktirala jeftinija od 1 Gonala od 900 IU.

  35. #4135

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Pozdrav cure, znam reći ćete da sam totalna neznalica. Jako me hvata panika i stalno imam neko pitanje. Molim vas koje ste uzimale Gonal za stim.za pomoć.
    1. Jel ima kakve veze ako uzmem Gonal f a da nije od 900 IU. U uputama od koordinatorke ne spominje, ali to sam negdje pročitala i sad mi para uši. Naime, naručila sam Gonal f 2×450 IU, 1×300 IU. Treba mi po protokolu ukupno 1000 IU do ultazvuka. Rekla sam teti u ljekarni u penu. No sad sam gledala upute o lijeku i vidim da postoji i neki prašak. I sad se mislim jao ako mi nije u penu. Od pustih poziva i provjera cijena više nisam sigurna što sam kome napomenula. Teta u ljek.mi je predložila da uzmem 2×450 IU jer je jeftinije (a to sam i jučer napisala gore u poruci). No sad se mislim, jel to ok? Mislim, logično bi trebalo biti ali toliko me hvata panika da si ne mogu pomoći.
    2. Lijekovi su mi stigli danas, a počet ću ih koristiti tek za 10-tak dana. Idem u Subotu po njih. Nema veze ako lijekovi stoje neotvoreni kod mene u frižideru par dana?
    Hvala svima na razumijevanju.

  36. #4136
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Jutro cure. Evo da se i ja malo javim. Danas mi je 3 dc i krenuli smo opet sa pripremama. Ovaj put sam prvi put na Decapeptyl inekcijama inace sam uvijek imala Synarel Spray. Uz to uzimam estrofem,folnu,predinson i clexane. U petak idem na UZ pa ako bude sve ok kod meine i donorke trebali bi oko 24.1 za prag. Nadam se uspijehu i svima nam to od srca zelim

  37. #4137

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    124

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, znam reći ćete da sam totalna neznalica. Jako me hvata panika i stalno imam neko pitanje. Molim vas koje ste uzimale Gonal za stim.za pomoć.
    1. Jel ima kakve veze ako uzmem Gonal f a da nije od 900 IU. U uputama od koordinatorke ne spominje, ali to sam negdje pročitala i sad mi para uši. Naime, naručila sam Gonal f 2×450 IU, 1×300 IU. Treba mi po protokolu ukupno 1000 IU do ultazvuka. Rekla sam teti u ljekarni u penu. No sad sam gledala upute o lijeku i vidim da postoji i neki prašak. I sad se mislim jao ako mi nije u penu. Od pustih poziva i provjera cijena više nisam sigurna što sam kome napomenula. Teta u ljek.mi je predložila da uzmem 2×450 IU jer je jeftinije (a to sam i jučer napisala gore u poruci). No sad se mislim, jel to ok? Mislim, logično bi trebalo biti ali toliko me hvata panika da si ne mogu pomoći.
    2. Lijekovi su mi stigli danas, a počet ću ih koristiti tek za 10-tak dana. Idem u Subotu po njih. Nema veze ako lijekovi stoje neotvoreni kod mene u frižideru par dana?
    Hvala svima na razumijevanju.
    Ja nisam uzimala Gonal, ali isto je sa svakom stimulacijom. Nema veze koje si pakiranje uzela, od koliko jedinica, bitno je koliko si ih sveukupno uzela i da si daješ dnevno propisanu dozu. Naravno da ćeš kupiti ono što ti je isplativije, nemoj se toliko zamarati odmah u startu

    Možes ih slobodno držati u frižideru, dugo, odnosno sve do isteka roka trajanja.

  38. #4138

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Kaji sretno. Inso hvala. Zvala sam jutros ljekarnu i rekli isto. A ja sam se danas iznervirala jako. Mene je jako strah. Pravi sam slabić. Nadam se da će proći. I onda se još i uspjela posvađati sa MM ma krasno..eto...

  39. #4139

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji sretno. Inso hvala. Zvala sam jutros ljekarnu i rekli isto. A ja sam se danas iznervirala jako. Mene je jako strah. Pravi sam slabić. Nadam se da će proći. I onda se još i uspjela posvađati sa MM ma krasno..eto...
    Draga gita znam kako ti je, i mene od transfera strah pa jos hormoni rade ma nemoguca sam prema mm u nekim momentima, mada se mm trudi da razumije, inace svaki proces tako budem osjetljiva i placljiva a i od hormona. Joj samo da beta bude brzo! A vama drage moje puno srece i uskoro da cujem najljepse vijesti!

  40. #4140

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    4

    Početno

    Zanima me da li je za potpomognutu oplodnju u Češkoj potrebno biti vjenčan ili je dovoljno predočiti ugovor o izvanbračnoj zajednici od javnog bilježnika ?

  41. #4141
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Evo jos jedne lude zivcane u startu ivf ciklusa
    Danas 2dc, bila na pregledu i dobila ljekove. I kako sam isla na posao reko ne mogu gonale sad sa sobom nositi i ostavim ih MM u autu i sad panicarim jel moraju oni u frizideru biti prije otvaranja? Ja sam shvatila da nakon trebaju. Ugl izludila sad MM jel sam ga u suzama zvala da nek ih hitno sad kod sebe na poslu stavi u friz.
    Usto jos trebam neke nalaze za prije anestezije radit, a doktorica na GO pa sad cekam da mi se neka zamjena javi.
    Sorry cure sto vas zamaram, al nemam kome se izjadat.

  42. #4142

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ne brini, ne trebaju u frizider prije otvaranja.
    Sretno!

  43. #4143
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj TiggiLovezIrina prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me da li je za potpomognutu oplodnju u Češkoj potrebno biti vjenčan ili je dovoljno predočiti ugovor o izvanbračnoj zajednici od javnog bilježnika ?
    Nista te ne traze, dovoljna je vasa rijec. Odnosno, dobijete formulare koje morate popuniti i potpisati.

  44. #4144
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Hvala bubekica. A da i nije ni u autu u garaži pretoplo bilo, ali eto kad panika uhvati . Sad sam se malo smirila tijekom vikenda, pokušavam se ne živcirati oko svake sitnice. Samo da sutra uspijemo još doktoricinu zamjenu dobiti i bude sve ok valjda.
    Sretno svima!

  45. #4145
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga gita znam kako ti je, i mene od transfera strah pa jos hormoni rade ma nemoguca sam prema mm u nekim momentima, mada se mm trudi da razumije, inace svaki proces tako budem osjetljiva i placljiva a i od hormona. Joj samo da beta bude brzo! A vama drage moje puno srece i uskoro da cujem najljepse vijesti!
    Mala sretno, ja sam sad tek skontala da si bila na transferu. Koji dan ti je?

  46. #4146
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaji sretno. Inso hvala. Zvala sam jutros ljekarnu i rekli isto. A ja sam se danas iznervirala jako. Mene je jako strah. Pravi sam slabić. Nadam se da će proći. I onda se još i uspjela posvađati sa MM ma krasno..eto...
    Hvala draga i tebi isto. Nisi slabic, sve mi strahujemo htjele ne htjele. ❤️

  47. #4147

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Mala sretno, ja sam sad tek skontala da si bila na transferu. Koji dan ti je?
    Hvala draga, danas mi je 6 dnt. Kako vi napredujete sa pripremama, dokle ste stigli?

  48. #4148
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala draga, danas mi je 6 dnt. Kako vi napredujete sa pripremama, dokle ste stigli?
    Danas sam 7 dc. U petak idem na UZ da vidimo kakav mi je endo. Za donorku jos nisu nista javili. Ja mislim da bi pocetak iduceg tjedna mogli putovati. Decapeptyl sam puno bolje podnijela nego synarel spray i nekako super se osjecam ne ureklo se puj puj puj tebi draga drzim fige i ocekujem lijepu betu da nas sve razveselis

  49. #4149
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Mala drzim fige, kada betu vadis?
    Kaji sretno nam bilo, ja sam 6dc. Jesi ti u PFC, mozda se i sretnemo ?

  50. #4150
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Mala drzim fige, kada betu vadis?
    Kaji sretno nam bilo, ja sam 6dc. Jesi ti u PFC, mozda se i sretnemo ?
    Jesam draga, znaci pratimo se a mozda i vidimo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •