Stranica 128 od 149 PrviPrvi ... 2878118126127128129130138 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,351 do 6,400 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #6351

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Lovelife, ja sam turistički djelatnik, bon stop terenski rad po suncu, smjene nekad i po 12 sati. Za mene je ljeto uvijek bilo vezano uz extra fizičke napore. Ove godine je pandemija učinila svoje i prvi put nakon dugo godina nisam u luđačkom tempu. Moja jedina trudnoća u životu, koja je bila prirodna, desila se u proljeće. Svakako sam mišljenja da je najvažniji osjećaj mira, opuštenosti, i vjerujem da ostvarenje trudnoće nema puno veze sa godišnjim dobima, čisto sa individualnim osjećajem pozitive svake od nas i, naravno, drugih medicinskih okolnosti. Meni je isto bilo nemoguće dosada planirati išta od travnja kad bi startala s poslom pa sve do kraja listopada. No ove godine je sve drugačije. Baš se radujem da ću ipak moći zaplivati, odmarati, pa kad se ispune uvjeti i malo popuste vrućine, idemo. Mislim da ću obaviti transfer 1 E.

  2. #6352

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Panta13, da razumijem te.. Ti si nakon ET išla raditi ili si bila doma do bete?
    Sejla, sigurno ti je kraj sk.godine i samim time i mir donio opuštenije stanje i to je sigurno pripomoglo. I hvala na podršci ❤️

  3. #6353

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Lovelife, sve sam dosadašnje MPO postupke u RH (ukupno 4 postupka ) i u Češkoj (1 postupak) odradila u zimskim mjesecima, nakon završene poslovne sezone.
    Znala sam biti jako umorna od posla a već bi počinjala sa stimulacijama i folikulometrijama u klinici, kako bih imala što duži period da vidim hoće li uspjeti prije potvrde nove poslovne sezone. Uvijek u pressingu radi vremena, nabijala sebi termine, žurila, nervirala se... Inače, sve ovo me natjeralo da poradim na sebi, starim modelima ponašanja...
    Želim ti uspješne pripreme za FET. Bilo bi super da izvjestiš kako je prošlo.

  4. #6354

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Panta13, podsjećaš me na mene sto se posla tiče, i sada hvatam termine, trci vamo-trci tamo, malo sam u stresu..
    naravno, sve ću javiti.
    Danas kontrolni uzv..
    Panta a koji dan si imala transfer i kako si se pripremala, Estrofemom?

  5. #6355

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Lovelife, meni je ET sa doniranim stanicama bio 18 dn ciklusa, embiji su kultivirani 5 dana. Uzimala sam estrofem 8 mg dnevno.

  6. #6356

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Nije me dugo bilo, no da javim novosti... Sa puna 33 tt, zbog otvaranja i preeklampsije, rodile se moje dvije djevojčice, trenutno su u inkubatoru, teške oko 1500, i 1600 gr. Djeluju mi jake, no vidjet ćemo, mi smo pozitivni, a i doktori su. Nadamo se dobru!

  7. #6357
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Draga Alondra, čestitke na rođenju djevojčica Želim vam što brži oporavak i da sve bude u najboljem redu, samo neka rastu curke

  8. #6358

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Alondra, čestitke na djevojčicama, želim vam brz oporavak❤️

  9. #6359
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Nije me dugo bilo, no da javim novosti... Sa puna 33 tt, zbog otvaranja i preeklampsije, rodile se moje dvije djevojčice, trenutno su u inkubatoru, teške oko 1500, i 1600 gr. Djeluju mi jake, no vidjet ćemo, mi smo pozitivni, a i doktori su. Nadamo se dobru!
    Alondra, cestitam ti od svega srca! Nista ne brini, cure ce biti ok, one su ti zilavice. I moji su pozurili, cura je imala 1,80 i pala na 1,60 i nakon 21 dan smo dosli kuci. Oboje super napreduju, ali curka je definitivno veci borac.

  10. #6360

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Drage cure, danas mi 16.dan ciklusa - endo 6.7 cm, kaže mi koordinatorka da treba doći iznad 7.5 da planiramo transfer..
    uzimam 3x 4 mg Estrofema, i 2x dnevno Lenzetto sprej.. jedem ciklu,ananas i brazilske oraščiće.. u petak opet uzv.. da li imate kakav savjet da se još popravi endometrij?

  11. #6361

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Hvala svakoj rodile su se sa skoro 1800 i 1600, pa im je pala kilaža (očekivano), sad su tu negdje, čas dobro čas se bore sa nekom infekcijom, do sad se svašta prošlo pa se nadam da će i ovo proći dobro Praške bebe su to

  12. #6362

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Lovelife, je li moguće da ti promjene protokol? Sigurno su imali žena koje su imale sličnu kliničku sliku kao i ti što se tiče endometrija. Da pitaš je li stigneš možda uvesti neke izmjene terapije?

  13. #6363

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Panta13, Hvala ti na odgovoru.. pa ne znam da li se može ista uvesti sada u ovom ciklusu vise.. Mislim da uzimam maksimalne doze.. Pročitala sam da su neke cure išle i 26.dana u transfer.. Ja bez Estrofema i Duphastona nemam ciklus, tako da sam, čim sam krenula u ciklus pitala hoće li mi biti dosta 3x2 mg Estrofema. Povećavali su mi dozu do ove sada..
    Koji dan uopće može biti zadnji za transfer? Jer meni se endometrij povećava, već u pon je bio trolinijski, ali sam se prepala sto ako ne dodje do 7.5

  14. #6364
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure, danas mi 16.dan ciklusa - endo 6.7 cm, kaže mi koordinatorka da treba doći iznad 7.5 da planiramo transfer..
    uzimam 3x 4 mg Estrofema, i 2x dnevno Lenzetto sprej.. jedem ciklu,ananas i brazilske oraščiće.. u petak opet uzv.. da li imate kakav savjet da se još popravi endometrij?
    Pokusaj vaginalno stavljati estrofem - ima lokalni ucinak. Meni je bio kasno uveden jer endometrij nikako da pocne rasti, ali vaginalno i u dva dana se situacija popravila.

  15. #6365

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Rominka, hvala na odgovoru, a to si sama na svoju ruku ili su ti rekli? I postoji ja pijem 3x2 tablete, kako da to rasporedim onda? Meni nisu spominjali vaginalno

  16. #6366

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Ja sam na pocetku koristila 3×4mg estrofema pa su mi povecali na 4×4mg, et smo imali 22dc i bio je uspjesan. Bojala sam se da je to prekasno ali ispalo je dobro.

  17. #6367

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Inada za odgovor ❤️.. ja jedem toliko ananasa i cikle da samo na tome živim..
    Rominka, da li si stavljala vaginalno kod zadnjeg Feta? I kako onda kad moramo početi stavljati utrogestan? Kako si ti?
    Meni je sutra uzv 18.dan ciklusa. Koji je uopće zadnji dan za transfer? S time da su kod mene ciklusi pod hormonima..

  18. #6368
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Love, moja mpo gin je rekla da nema veze koliko ananasa i cikle pojedeš. Možda nešto pomogne, ali nisu čuda. Tako da, nemoj se toliko forsirati time

  19. #6369
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka, hvala na odgovoru, a to si sama na svoju ruku ili su ti rekli? I postoji ja pijem 3x2 tablete, kako da to rasporedim onda? Meni nisu spominjali vaginalno
    u dogovoru s dr. Nakon transfera nastavila sam s crinone gelom a estrofem piti do kraja 12tt

  20. #6370

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Drage cure, da vam javim, danas endo 8.3!
    Hvala vam puno, na svim odgovorima, savjetima, hvala sto postojite❤️

  21. #6371
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Kako ste ga podebljali na kraju? Znaci, spremas se

  22. #6372

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    41

    Početno Pomoc molim :)

    Drage zenice, evo nakon citanja vase grupe moram se javiti jer trebam savijet.
    Naime prijavili smo se za DS u Pronatalu Sanatorium, prije mjesec dana. No jucer kordinatorica javlja da su nasli donoricu i vec da joj je ciklus za tjedan dana. Moj je naravno vec gotov i menstruaciju dobijam na kraju mjeseca. Moje pitanje je pa sto se to odmah tako brzo pronalazi donor? Nisu me nista u Pronatalu trazili osim osnovnog fenotipa, hormoni, spolne bolesti... nisam ih nista niti stigla pitati oko donorice, ne znam trebam li zapravo osim fenotipa sta traziti? Niti jedan skype razgovor s doktorom nismo imali, niti su rekli o kojem se dr. radi.... Eto malo sam zatecena, jos u modu neuspjelih IVF-ova pa ako mi mozete dati je savjete ili komenatre
    Sorry na dugom postu pozz svima

  23. #6373

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Rominka, znaci pila sam 3x 2tablete Estrofema, i pisala sam u Prag da lu mogu i kako vaginalno.. rekli su da da, tako da sam ja stigla samo 3x staviti vaginalno, ali očito je imalo efekta.. znaci rano(budila sam se u 3h) ujutro 1 oralno, 1 vag., popodne 2 oralno, navečer 1 oralno, 1 vag.
    Daa, spremamo se. Danas krenula sa utrogestanima, ali sam tek prvu dozu stavila oko 12.30 kada sam došla s posla.. Nije ništa kasno?
    U srijedu imamo termin u Pragu! Joj ja sam jako Uzbuđena

  24. #6374
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Odlicno! Bas mi je drago da je estrofem odradio svoje i da si spremna. Ne znam zasto ne daju vaginalno odmah, ali eto. I meni je savjet dala pak lani,,pa sam se konzultirala s dr i upalilo je. Imate li priliku malo lutati ili vam je sve na knap?

  25. #6375

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala draga Rominka. Ja isto ne znam zašto oni čekaju sve zadnji čas, ne samo oni nego i naši. Jedna cura mi je rekla za sprej, pa sam pitala u Pragu dal može taj sprej, oni može. Pa onda po forumima i grupama našla za Estrofem vaginalno.. ne kužim, sve moramo znati i pitati.
    Nismo u gužvi, od pon.sam na bolovanju tako da idemo u miru Božjem, i najradije bi bila do bete doma, jer su ispali jjo proračunati čim sam rekla da me neće bit tjedan/dva.

  26. #6376
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Draga Limun, dobrodošla!
    Da, baš vam se brzo sve odvilo, što je s jedne strane super Po meni nema potrebe ništa drugo tražiti o donorki. Sad biste se trebali javiti u kliniku, reći kada tebi očekivano počinje ciklus, pa će dati prijedlog za usklađivanje. Meni su u mom postupku usklađivanja ciklusa s donorkom morali produžiti moj ciklus Duphastonom.
    Ukoliko želite, mislim da imate pravo zatražiti barem kratak sastanak preko skype-a, ako su u mogućnosti. Mi smo svojedobno osobno bili na konzultacijama (Dr Mardešić), i znam da nam je to jako puno značilo.
    Sretno dalje u planiranju, piši kako napredujete i naravno pitaj štogod treba

  27. #6377

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    41

    Početno

    Citiraj sejla prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Limun, dobrodošla!
    Da, baš vam se brzo sve odvilo, što je s jedne strane super Po meni nema potrebe ništa drugo tražiti o donorki. Sad biste se trebali javiti u kliniku, reći kada tebi očekivano počinje ciklus, pa će dati prijedlog za usklađivanje. Meni su u mom postupku usklađivanja ciklusa s donorkom morali produžiti moj ciklus Duphastonom.
    Ukoliko želite, mislim da imate pravo zatražiti barem kratak sastanak preko skype-a, ako su u mogućnosti. Mi smo svojedobno osobno bili na konzultacijama (Dr Mardešić), i znam da nam je to jako puno značilo.
    Sretno dalje u planiranju, piši kako napredujete i naravno pitaj štogod treba
    Draga Sejla
    Hvala puno. Da traziti cu skype konzultacije pa bar nakratko. Odgovorila sam koordinatorici kada mi je ciklus, ali naravno nema odgovora jos Primjetila sam da bas nisu azurni u odgovaranju ali valjda hoce na vrijeme ne mogu se jos oko toga uzrujavati. Vidjela sam da i zenice ovdje na forumu imaju slicne probleme u komunikaciji s koordinatorima.
    Hvala puno na odgovorima sigurno cu imati jos 100 pitanja
    Pozdrav veliki

  28. #6378

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Drage moje cure, da vam se javim, danas je bio FET, vratili 2 blastice..

  29. #6379

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Lovelife! Sretno od srca! Navijam za dobre rezultate!

  30. #6380

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Lovelife, sretno!!!!
    Mi se spremamo pocetkom 8 mj.
    Kakva je situacija u Češkoj, gdje ste odsjeli?

  31. #6381

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala vam drage cure.
    U Češkoj je relativno ok, neki nose maske po gradu, neki ne.
    Mi smo odsjeli u hotelu Michael jer je on na 5 minuta od klinike.
    Na dan transfera sam odmarala, 2 šetnjice oko hotela radi cirkulacije.. Dan nakon transfera smo išli doma(autom), i sad me kopka nije li to prebrzo? I neke žene kažu da ne osjećaju bas ništa nakon transfera, ja sam bas osjećala, kao neka bockanja, ne mogu to opisati.

  32. #6382

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Bok, cure! Nije me bilo neko vrijeme i vidim da ima mnogo novosti! Alondra, čestitam! Nadam se da su curice već snažnije i veće

  33. #6383

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Dva puta napisala poruku, odrezalo ju i izbacilo me. Sad ću biti jako kratka.
    Rominka, držim fige! Javljaj novosti.
    Limun, dobro došla!
    Tinca, jeste li pronašli hotel? Preporuke?
    Mi idemo sredinom kolovoza, počinje uzbuđenje!

  34. #6384

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Nisno jos pronasli hotel, to mi je u planu ovaj vikend.
    Muci me to da neznam koji dan ce biti punkcija, pa da ga rezerviram.
    Kako su u hotelima s promjenom datuma rezervacije?

  35. #6385

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Nije me bilo neko vrijeme ovdje na forumu... Cestitke svima sa praskim bebicama

  36. #6386

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Mi sad u ponedjeljak idemo prvi put u Prag (nakon 2-3 god pokusaja ovdje). U utorak je punkcija donorici. Moramo drzati fige na najjace da muzu uspiju naci kojeg dobrog spermica (s obzirom da su nalazi kriminalni) i da meni ne bude prekasno za transfer. ET bi trebao biti sljedecu nedjelju sto ce meni biti 22 dan ciklusa i malo me frka toga s obzirom na cinjenicu da mi se ciklus skratio na 25-26 dana. A i brine me moj endometrij koji je 8. dan ciklusa vec bio 13 mm pa ne znam sto ce biti do tog 22. dana...
    No, idemo puni pozitivnih misli i s nadom da cemo se i mi vratiti s praskom bebicom u trbuhu. Ide mozda jos netko sljedeci tjedan, da se podruzimo?

  37. #6387

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    Pozdrav svima i čestitke na bebama

  38. #6388

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Gregibela, sretno! Mi smo bili ovaj tjedan. U koju kliniku idete?

  39. #6389

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Zelim ti smireno i sretno cekanje pozitivne bete!!
    Idemo u Pronatal. Ne mogu reci da sam odusevljena komunikacijom i pristupom, ali sad je kasno za mijenjanje...

  40. #6390

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Gregibela, i ja tebi želim da sve dobro prođe! I mi smo bili u Pronatalu.
    Mene malo ljuti to da mi moramo sve znati (iščitavati grupe i forume i onda njih pitati), i to sve živo..
    Ali mislim da je većina ista.. barem koliko sam primjetila po drugim komentarima.
    Moja koordinatorka je bila Andrijana, ok mi je bila.

  41. #6391

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Gregibela, i ja tebi želim da sve dobro prođe! I mi smo bili u Pronatalu.
    Mene malo ljuti to da mi moramo sve znati (iščitavati grupe i forume i onda njih pitati), i to sve živo..
    Ali mislim da je većina ista.. barem koliko sam primjetila po drugim komentarima.
    Moja koordinatorka je bila Andrijana, ok mi je bila.
    Bas to... Ljuti me sto su nas trazili hrpu pretraga, za koje pola od njih nisam ni cula prije, na sto smo se naravno totalno izmrcvarili da sve obavimo. A onda kad je sve krenulo, kao da nisu ni pogledali te nalaze. Ja sam ih morala upozoravati i sto se tice uskladjivanja s donoricom i kolicinom estrofema. Stavili mi protokol kao da imam normalne duljine ciklusa i kao da imam normalni/stanjeni endometrij, a ja sve suprotno. Da ih nisam upozorila, ne znam kaj bi bilo... a to bi trebao biti njihov posao. Tak da mi je sve to malo neozbiljno. Jedina prednost je eto sto imaju liberalnije zakone pa tamo postoji mogucnost donacije. Ne znam gdje bi nasim MPO doktorima bio kraj kad bi to bilo moguce kod nas. Nasa koordinatorica je Jelena.

  42. #6392

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Gregibela, potpuno te razumijem.. Ja sam bila u velikoj dilemi koju kliniku izabrati, jer smo išli na donaciju jc. A moj suprug ima gen na cisticnu fibrozu. Ne bi to znali da nismo morali sve te nalaze napraviti.. Uglavnom, meni je Mpo Dr.u Petrovoj rekla da oni nama ne smiju ništa sugerirati, ni za jednu kliniku, a da neke rade, citiram: “kao na divljem zapadu”; i na kraju mi je rekla da smo dobro odabrali.. Meni je te sekunde pao kamen sa srca. Jer, em sto je teška odluka sama po sebi, em ne znaš koga bi pitao za savjet. Tako da je meni to značilo da mirnije idem. Ali svakako kod tebe su trebali pažljivije pristupiti..
    ja sam isto ispitivala: jel može Lenzetto sprej? Jel može Estrofem vaginalno? Daj brate mili, jel ja sama sebe vodim ili klinika kojoj plaćamo vise od 5000 eura??! Ali uvijek je bilo puno ljudi, kada sam bila tamo.

  43. #6393

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Draga Lovelife, sad mi je mrvu lakse nakon tvog komentara. Da, definitivno sve to nije lako... mi odlucili zadnju sansu dati Pragu. A iskreno, svi postupci kod nas su nas stvarno vec previse iscrpili, i financijski i fizicki. Samo kad pomislim da sam zadnje 2-3 godine konstantno bila pod hormonima, jos smo super

  44. #6394

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno Novo

    Sad vidim da sam krivo označila, Lovelife, držim fige i javljaj novosti.
    Ne znam što je, stalno me izbacuje forum i reže mi poruke. Pokušat ću sutra.
    Posljednje uređivanje od Brananis : 11.07.2020. at 23:28 Razlog: Odrezana poruka

  45. #6395

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno Koji su papiri potrebni za prelazak granice s obzirom na coronu (Prag)

    Sad vidjela da mi je odrezalo skroz poruku. Anyway zanima me koji su papiri potrebni za odlazak u Prag od curka koje su bile nedavno @Lovelife s obzirom na coronu. Mi planiramo u 8 mjesecu, idemo na doniranu jajnu stanicu. Ovo nam je treci puta, prvi puta se nije primilo, drugi puta je bila trudnoca, ali nazalost u 10 tjednu srce prestalo kucati, sad idemo ponovno, treca sreca

  46. #6396

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Drage moje, mene muci jedna stvar, javila mi je danas koordinatorica da je punkcija donorke 5.8.i da mogu racunati da je to fiksan datum.
    Pa kako mogu oni znati tocan datum punkcije, pa svaki ciklus je to drugacije ili?

  47. #6397

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Tinica18, da malo čudno da već sada znaju da će js biti zrele točno 5.8. Koja poliklinika?

  48. #6398

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Mausflee prvotno napisa Vidi poruku
    Sad vidjela da mi je odrezalo skroz poruku. Anyway zanima me koji su papiri potrebni za odlazak u Prag od curka koje su bile nedavno @Lovelife s obzirom na coronu. Mi planiramo u 8 mjesecu, idemo na doniranu jajnu stanicu. Ovo nam je treci puta, prvi puta se nije primilo, drugi puta je bila trudnoca, ali nazalost u 10 tjednu srce prestalo kucati, sad idemo ponovno, treca sreca
    Evo, mi prije 2 sata presli granicu sa Slo. Pitao nas gdje idemo i jel imamo kakav papir. Pokazali smo potvrdu od klinike. Prije puta sam to trazila koordinatoricu. Sve proslo ok.

  49. #6399

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Mausflee, nama je koordinatorica poslala te potvrde da u tom periodu moramo biti u Pragu zbog liječenja, ali nas nitko ništa nije pitao na granici, ni za tamo, ni u povratku.. to je bilo prosli tjedan. Da li sada idete sa novom donorkom? Da li znate zašto nije uspjelo prvi puta?

  50. #6400

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    Draga Gregibela i Lovelife hvala vam puno na odgovorima. Ne idemo sa novom, ovo nam je zadnji embrij od prve donorke, bilo je 4 embrija sveukupno. Prvi puta mislim da nije uspjelo jer sam bila bas pod ogromnim stresom, psihicki sam bas bila u rasulu, drugi puta skroz druga prica, masazama i meditacijom sam se dovela bas u super stanje, nakon transfera sam sat vremena slusala meditaciju i bas sam se osjecala super, nekako sam znala da ce biti uspješno. No, onda se desila corona i potres i mislim da mi je stres ponovno bio koban. Uz to sam imala hematom, pa sam morala cijelo vrijeme i mirovati, no ginekologica mi je rekla da hematom nije razlog pobacaja, da se jednostavni nekad desi da srce prestane kucati. Imala sam kiretažu nakon toga. Idem u srijedu na dijagnosticku histeroskopiju, to su mi preporucili iz Praga, pa cemo vidjeti sta ce reci. Inace imam 40 godina i dijagnoza da sam u ranoj menopauzi od cca 35-te.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •