Stranica 149 od 149 PrviPrvi ... 4999139147148149
Pokazuje rezultate 7,401 do 7,432 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #7401

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Javljaj da li je test pozitivan❤️❤️❤️❤️.... da se radujemo zajedno

  2. #7402

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    36

    Početno

    Citiraj effesolori@gmail.com prvotno napisa Vidi poruku
    Da li nekom donacija nije uspela i zasto? Molim vas neka se neko ukljuci....koji jos problem moze biti u materici.... nemam oziljke nemam miome...imala sam ureaplazmu koja je resena.... imala sam i candidu nekad davno koja je resena.....ako iko ima savet, pomoc sta jos da uradim javite mi❤️
    effesolori@gmail.com ja sam imala jedan ET s 2 odlicne blastice i jedan FET s 2 odlicne blastice, neuspjesno. Donacija js. Maternica savrsena kako dr kaze. Ne znamo sto se dogodilo. Imamo jos 1 smrznutu blasticu i cekamo FET. Dr kaze da se nije poklopilo i da budemo strpljeni. Od jedne cure sam cula da je isto tako prosla pa je s drugom donorkom uspjelo iz prve. Mozda nismo kompatibilne s donorkom, ali to se ne zna. Vidjet cemo. Nadamo se trecoj sreci.

  3. #7403

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Da, ali mene muci sto se primilo.... i to lepo ali he slabo rasla beta kao da je nesto kocilo razvoj....kislim da nije do toga beta od 601 nije mala....jer se ne bi uopste uhvatilo.... da li su ti nesto preporucili da radis, histeroskopija, nk celije?

  4. #7404

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Koliko imas godina....da ma ja bi vila srecnoja da znam da nisam kompatibilna sa donorkom... mene muci ta moja materica.... nekako sve vreme sumljam u nju i ako nikad nisam imala negativan test....nego dve biohemijske i sa mojim losim stanicama.... i sad sa donorkom sam stigla na najvecu Betu ali tu ima jos nesto ili se stanji ili mu fali nesto .... pazi ovo na ultrazvuku dva dana nakon bete od 601 a vec sam pocela da krvarim isti dan bete oko moj endometrijum je 4,5 mm pa zar se u 30 sati vec toliko oljustio jel moguce....

  5. #7405

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Da li su te slali na neke analize endometrija?

  6. #7406

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    36

    Početno

    Imam 39 g. Pitala sam ga trebam li obaviti neke analize, ali rekao je da sacekam jos malo , jos koji postupak buduci da je maternica uredu. Jednostavno se nije poklopilo kad je trebalo. Kod mene se nikad nije ni uhvatilo

  7. #7407

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Ormašica.... zašto ne pokušaš napraviti sama jer ja ne bih imala mira. Nemoguce je da su svi embriji loši.... okej ima tu puuuno faktora još da se desi trudnoca ali ja ne mogu da živim sa saznanjem da nesto svaki put koči razvoj implantacije...skatram da je zadnji put doguralo dovde samo zato jer je embrio bio zdrav...treba videti matericu iznutra...veruj mi meni je dosta svig doktora analiza iscekivanja i te torture cele ali ako cu pokusavati iznova i iznova pa poludecu...ako jos koji put prozivim stalni neuspeh...mlada si..... i verujem da ima neka sitnica tu....doktori nekad idu putem promasaja i dobitaka pa ako bude i kada bude.❤️

  8. #7408

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Tu smo da se posavetujemo. Ja sam uzela paket u Pragu u jednoj Češkoj klinici all inclusive, fet mi je besplatan dokle se god ne utvrde otkucaji srca bebe.... pa sam tu mirna....ali se nadam od srca da cu na histero i nk i mikrobiolosku obradu endića pronaći neki uzrok.

  9. #7409

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Sejla .... javi se kad vidis pozitivan test

  10. #7410

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Cure, kako da promenim ovaj mail u neki naziv , nikako ne mogu da se snadjem?

  11. #7411

    Datum pristupanja
    Apr 2023
    Postovi
    36

    Početno

    Jer mi je dr rekao buduci da mi je maternica ok, on nebi radio biopsiju za sada. Tako da mi je plan strpiti se jos ovaj postupak. Ako ne uspije, onda idemo na novu donorku. Sve si mislim da nismo kompatibilne. Ako ne uspije prvi ET s novom donorkom onda idem na sve pretrage. Svjesna sam da je to duga borba i da ne moze od prve. Tebi se primilo i nije se odrzalo, pa mi je logicno da trazis razlog. I ja bi ranije reagirala na tvom mjestu.

  12. #7412

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Jasno,nadam se da ce biti uspesan,kada ides....ja sam opet u 10 mesecu u Pragu u 9 analize pa cemo videti sta ce biti.... Iglavnom tu sam ako trebas bilo koji info ili pomoc ili podrsku....

  13. #7413
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj effesolori@gmail.com prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Sejla, na kraju je Beta rasla do 601....i samo sam osetila presek u stomaku i za dva dana na 115....tako da ocigledno se nesto desavalo ali vac smo bili posumljali na vanmatericnu....uglavnom idem na te NK stanice iz Endometrija i mikrobiolosku obradu i histeroskopiju sve se zajedno obavlja... i u desetom mesecu transfer.... kakvo je tvoje iskustvo..... ispricaj mi jesi li ti vec bila jednom i uspelo ti je?
    Draga effesolori, ovo je kod tebe očito bila biokemijska, a neki kažu da je to za ubuduće dobar znak. Što se mene tiče, u ovoj smo priči od 2012. Donacija js - svježi transfer uspio iz prve i dobili smo našu curku koja sad ima 10 god. Nakon toga, otišli smo na drugi fet 2016. iz kojeg smo dobili našeg šestogodišnjeg dječaka. Na treći fet smo išli 2021, tada nije uspjelo. I evo sada čekamo ishod 4. feta <3

  14. #7414
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Uskoro ću navršiti 35 god, u ovu priču smo krenuli vrlo mladi, ali sreća u nesreći je bila ta što sam znala svoju dijagnozu i da je donacija jedini način za potencijalnu trudnoću...

  15. #7415

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Ti si jaaaako mlada usla u sve ovo ali sve jedno.... kako nekom odmah a nekom nikad ni pozitivan test....a dijagnoze uglavnom iste....nizak amh....

  16. #7416

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Drago mi je da nisi cekala....vec odmah se osvestila.... i ja sam nakon samo dva vto neuspela sa isto biohrmijskim Beta od 20 ....shvatila da je donacija jedini nacin.... ali mislim da i materica meni zeza....videcemo.... jer mi nije jasno i dalje zasto nije uspelo.... i ne mogu se sa tim pomiriti dok ne vidim ima li problema u istoj.

  17. #7417
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ako dođe do implantacije i rasta bete, rekla bih da nije maternica problem, nego da nešto ne valja s embrijem i da ode u prirodnoj selekciji.
    Maternica bi bila problem da stalno nema implantacije.

    Barem po mom iskustvu i mišljenju

  18. #7418

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Znam i ja sam tako mislila ali nekako mi nesto govori da ima tu jos nesto....jer embriji su zdravi i dobri... ( mislim na donaciju) i vec tri puta imam te biohemijske, dva VTO sa mojim j.s. ali su izgledali kvalitetni isto dakle nikad nisam imala negativan test do sada.... zato moram radi svog mira napraviti to sve jer me kopka imam neki osecaj da nije samo to.

  19. #7419

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Treba mi potvrda da je sve okej....

  20. #7420

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Sejla.... kakvo je stanje...jesi uradila test?

  21. #7421
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Evo beta je 687 Još kao da nisam svjesna i da sve sanjam
    Progeateron mi je malo nizak, pa smo povečali terapiju , uz utrogestan sada i cyclogest. Moram se danas čuti s dr u vezi prvog pregleda. Idemo dan po dan...
    Hvala na podršci
    Posljednje uređivanje od sejla : 16.08.2023. at 08:28

  22. #7422

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Čestitam od ❤️.... uživaj u sreći....

  23. #7423

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Drage ženice,zelim da podelim nastavak moje price sa vama.

    Naime otisla sam na histeroskopiju,ERU, mikrobiolosku obradu endometrija i NK cells endometrija, sve smo uradili u jednom danu i rezultate histeroskopije sam znala odmah- NASLI SU I OTKLONILI SEPTUM 1CM.....nikada niko nije video takvo nesto na ultrazvuku .Niti na 3 D ultrazvuku.
    Sve ostalo je ispalo uredno ERA NA 124 sata receptivnost.
    Nako toga jedan mesec pauza i FET u Pragu 27.11... Endometrij nakon svega toga bolje reagovao na lekove i vise se zadebljao.
    Test 8dpt petodnevne blastice +
    10 dpt plus kao kuca!!!
    11 dpt Beta 548!
    14dpt Beta 1640!
    6+1 veliki smo 3,1mm i kuca nam srce!
    Mojoj sreci nema kraja , ne mogu vam opisati kako se osecam i vilela bih da vristim od srece ali u meni je jos strah.... sad dan po dan.
    Zelim vam reci da uradite sve sto mozete da budete sigurni da je sve ok i spremno za embrij....svu srecu vam zelim....drage moje ❤️

  24. #7424

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Sejla, nadam se da je kod tebe sve okej,ostale curke ako ima novosti pisite.

  25. #7425
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Mi smo u 12 mjesecu bili na transferu s doniranim js i danas nam je trebalo biti 10+3tt ali na uzv je nažalost vidljivo da je plod stao s razvojem u 9tt.
    Moram na medikamentozni prekid trudnoće.

    Imate li iskustva s missed ab nakon donacije i koliko se jeseci čeka u Poronatalu na sljedeći transfer?

  26. #7426

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Jako mi je zao cuti to.... inace retko se takve stvari desavaju na donaciji, obicno su to zdravi embriji koji ako se uhvate, opstanu vecinom.
    Mi evo guramo 16tjedan.
    Ja bih imala puno pitanja za njih....samo napred, drzim fige.

  27. #7427
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Poslala sam im sve nalaze i sad čekamo odgovor s uputama.
    Malo su sporiji u komunikaciji kad nismo u postupku.

  28. #7428

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Trazi objasnjenje i da li oni tamo proveravaju genetski embrion pre nego ga ubace u matericu? To je jako vazno da znas da je zdrav.

  29. #7429

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    63

    Početno

    Mi smo radili i prenatalni test i pokazao je zdravu devojcicu tako da sam zadovoljna sa nasom klinikom Ferticare Prag

  30. #7430
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Pitala sam ih za genetsku dijagnostiku i rekli su da rade.
    Poslala sam im mail prije tjedan dana i još čekam odgovor.

  31. #7431
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj effesolori@gmail.com prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo radili i prenatalni test i pokazao je zdravu devojcicu tako da sam zadovoljna sa nasom klinikom Ferticare Prag
    Čestitam

  32. #7432
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    effesolori, pa čestitam ❤️ sretno do samog kraja, bit će sve to kako treba
    Evo mene nije bilo neko vrijeme, proletjela mi je trudnoća koje je evo već na svojem kraju, u nedjelju mi je 36tt i stiže nam još jedan dječak ❤️ Sve je u redu tako da se nadam da će i još ovi zadnji tjedni i sami porod proći kako treba ...
    Svima veliki pozdrav i sretno u kojoj god fazi bili

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •