Stranica 129 od 149 PrviPrvi ... 2979119127128129130131139 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,401 do 6,450 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #6401

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    Gregibela sretno, drzim fige

  2. #6402

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Mausflee prvotno napisa Vidi poruku
    Gregibela sretno, drzim fige
    Hvala!! Bome nam i trebaju

  3. #6403

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Lovelife, da cudno mi je, pitat cu jos dok bude uzv. Ja moram 10 dan ciklusa pa cu pitati i kakvo je stanje kod donorke 10 dan.
    Poliklinika ivf europe.

    Gregibela, sretno i javljaj se.
    Mausflee sretno i tebi.

  4. #6404

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Gregibela, sretno!

  5. #6405

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Cure koje su sad isle u Prag - je li potreban test na covid ili saml potvrda od klinike? Mi planiramo ici pocetkom 8. mjeseca.

  6. #6406

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Violeta32 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje su sad isle u Prag - je li potreban test na covid ili saml potvrda od klinike? Mi planiramo ici pocetkom 8. mjeseca.
    Dovoljna je samo potvrda od klinike. Jedva ju je i pogledao (slovenac). Austrijanci su nas samo propustili, nisu nista ni pitali, a na granici s Ceskom nigdje nikoga (kao da nema granice).
    Bar je tako bilo jucer...
    Uglavnom smo po gradu mi jedini ludjaci s maskama.
    U klinici ju trebate imati.

  7. #6407

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Hvala svima na drzanju figa, slobodno drzite i dalje. Upravo cekamo da cujemo jesu li nasli kojeg plivaca kod muza. Koordinatorica je jako ljubazna. Meni malo pao kamen sa srca kaj se tice mog endometrija. Trazila sam pregled i dr kaze da je izvrstan

  8. #6408

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Opet reze poruke...
    Uglavnom, ako sve bude ok, transfer je u nedjelju.

  9. #6409

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Gregibela, odlično za endometrij! Sigurno je lakše kada se dio po dio slaže.
    I sad baš vidim tvoju poruku za transfer! Ako imaš volje i ako te forum ne izbaci, javi kako je bilo, koliko ste čega dobili. A sad uživajte do nedjelje!

    Tinca, da, meni su rekli da je meni i donorki UZV oko 10. dana i onda će se vidjeti kad bude punkcija. Možda su i kod vas tako mislili, ali se nije koordinatorica precizno izrazila. U svakom slučaju, pitaj.
    Kako je u IVF Europe? Jeste li zadovoljni? Oni nemaju koordinatorice za ove krajeve koliko sam shvatila. Kako ide s nalazima onda? Mislim, sve je više-manje jasno iz nalaza na kojem god da su jeziku valjda ili?
    Posljednje uređivanje od Brananis : 14.07.2020. at 11:06

  10. #6410

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Zadovoljna sam za sad s klinikom.
    Imaju koordinatorice, mislim da cak dvije koje znaju jezik, moja je Irena al mi se prvo javila Jelena.
    Poslala sam im nalaze koje sam imala, trebala sam ponoviti samo par njih, ostalo su mi priznali stare.
    Imali smo i razgovor s doktorom preko vibera na hrv, koordinatorica je prevađala.
    Na mailove i viber koordinatorica brzo odgovara.

  11. #6411

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Tinca, drago mi je čuti da si zadovoljna, iščitala sam temu i vidjela sam da se uz PFC i Pronatal spominje i ova klinika, no nisam znala da imaju koordinatorice za naše krajeve. To možda i nije presudno, ali valjda se čovjek osjeća ugodnije kada može razgovarati o tim temama na hrvatskom.

  12. #6412

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Naravno, mi uvijek imamo nekih pitanja pa je dobro da nas se razumije

  13. #6413

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Nije me dugo bilo na temi pa dok moja mala Pražanka spava na meni rekoh samo da svratim i poželim vam svima plusiće velike ko kuća i školske trudnoće!
    Lovelife, tebi posebno šaljem tonu pozitivne energije i ne sumnjam da je to TO!
    Za sve žene koje tek ulaze u ovu priču i koje razmišljaju da li je to put kojim trebaju krenuti, koje imaju strahove i dvojbe vezano za donorske stanice i kako će se osjećati i prihvatiti činjenicu da nose dijete koje nije genetski njihovo ili od njihovog partnera, želim samo reći da su sve bojazni i strepnje nestale u trenutku kad sam ugledala to predivno čudo i da ni u jednom trenu to dijete nije bilo ničije nego NAŠE!
    Prošla su tri mjeseca od poroda a ljubav i povezanost je svakim danom sve veća a način na koji je Ljubav došla na svijet je postao potpuno i apsolutno nebitan!
    Jedino za čim žalim je što se nisam ranije odlučila za Prag i donorstvo!
    Jer bi tako rado poduplala ovu sreću ali me godine koče.
    Samo hrabro, drage moje suborke!

  14. #6414

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Sanrio ❤️❤️❤️ hvala ti na divnim riječima!
    Hvala na podršci i želim ti sve najljepše u životu!

  15. #6415

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Sanrio, predivno si to rekla
    Posljednje uređivanje od gregibela : 19.07.2020. at 14:56 Razlog: Odrezana poruka

  16. #6416

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Update od mene:
    Dobili smo 8js od donorice i na ogromnu srecu su bili uspjeli naci dovoljno plivaca kod MM. Koristili su metodu “Micro fluid sperm sorting”. (Glavno da je u Vinogradskoj dijagnoza bila Azoospermia, znaci 0). Do danas su se od toga razvile 2 blastociste (jedna bolja, druga malo losija) i 3 morule. Prvotno smo mislili ici na vracanje samo jedne blastice, ali s obzirom na razvoj embrija odlucili se ipak da nam vrate obje blastice. Uzeli smo i Embryoglue. Inace, danas mi je 22 dan ciklusa... Ove morule ce pustiti do sutra da vide hoce li se razviti do blastica, pa bi ih onda zamrznuli. A sad 2 tjedna neizvjesnosti...
    Evo i malo preporuka sto se tice Praga... Ako idete na postupak u Pronatal Santorium, stvarno bih preporucila da smjestaj uzmete negdje u gradu. Klinika je bas izvan svega, a tamo zapravo provedete jako malo vremena. Prag je predivan, cijene su prihvatljive. Cuvajte se tramvaja, na zebri ne staju (vjerojatno oni imaju prednost za razliku od Zg). Ne znam kakav je put preko Linza, ali mi smo preko Beca i Brna zapeli u gadnoj koloni slepera. Od Brna prema Pragu je autocesta uglavnom u radovima pa su svako malo suzenja i ogranicenja.
    Eto drage, ako vas sto zanima, pitajte...

  17. #6417

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Sanrio, hvala na ohrabrujućim riječima.
    Gregibela, drago mi je na dobrom rezultatu, držim još fige za morule! Jesu li vam već možda javili za njih? Javljaj nam kako se osjećaš, sve nas zanima, sigurna sam.
    Hvala ti na informacijama o Pragu, svaka dobro dođe. Mene zanimaju ove tehničke stvari, put i smještaj pa ako imaš kakvih savjeta ili preporuka, samo piši. Otpočetka sam mislila da idemo autom, ali muči me parking, po Pragu se ionako mislimo kretati javnim prijevozom. Onda sam kratko razmišljala o putovanju vlakom jer sada imamo redovitu liniju, no ipak je vlak krcat pretpostavljam, a u autu smo sami. Kako ste vi riješili parking? Vrijeme je da krenem s tim jer idemo sredinom kolovoza, bojim se da ne zakasnim.
    Kakva je procedura na povratku? Nema nikakvih samoizolacija ili tako nešto kada se uđe u RH?
    Posljednje uređivanje od Brananis : 20.07.2020. at 10:22

  18. #6418

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Draga Brananis,
    Mi smo smjestaj rijesili preko HomeExchange-a. Njihov smo korisnik oko godinu dana i odusevljeni smo. Tako da je nama smjestaj ustvari bio besplatan. Uspjeli smo dogovoriti stan od 80+ kvadrata s parkingom u blizini centra (Karlin). Isli smo s autom koji je stajao sparkiran osim kad smo u 2 navrata isli u kliniku. Inace smo uzeli i svoje el. romobile i uglavnom smo na njima ili pjesice istrazivali predivan Prag. Ovdje korona kao da je zaboravljena. Maske se mogu vidjeti tu i tamo na kojem turistu. Koliko znam, nema nikakvih komplikacija na povratku u Hrv, ali evo mi taman krenuli nazad pa javimo ako nesto bude. Nazad cemo preko Linza jer nam je prisjeo put preko Brna. Javimo jel bolja varijanta.
    Jos nam nisu javili za morule, odnosno jesu li se razvile do blastocista. Sto se tice osjecaja oko postupka i svega, ne znam kaj bi rekla. Kroz sve postupke u Hrv sam imala i 100 simptoma i nista, pa nije bilo uspjesno, tak da sad pokusavam kaj se toga tice biti “tabula rasa”

  19. #6419

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Gregibela, držim palčeve za blastice da se uhvate!
    A ideja sa el.romobilima vam je genijalna.
    Mi smo uzeli hotel blizu klinike, zbog parkinga i da smo za svaki slučaj bliže klinici, ostalo smo sve javim prijevozom u grad, točan je u minutu.
    U Prag smo išli preko Linza i bilo je dosta dobro.
    Cure, ja sam radila testove i pozitivni su! 3 od njih su neki kineski sa e baya, a 2 u paketu iz dma, ali je njima prošao rok trajanja.. no mislim si, da nebi svi bili bili( lažno) pozitivni. Što vi mislite?

  20. #6420

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Jeeeeeee, draga Lovelife, mislim da je to to
    Posljednje uređivanje od gregibela : 20.07.2020. at 12:34 Razlog: Odrezalo poruku

  21. #6421

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Odrezalo poruku pa nastavljam....
    Lovelife... Preeedivno!!!!! Presretna sam kad cujem pozitivne vijesti u ovoj grupi❤️ Nema sanse da bi svi bili lazno pozitivni. Koliko sam ja skuzila, jedino mogu biti lazno negativni. Koji ti je danas dan od transfera?

    Super nam je bilo s romobilima. Mi smo htjeli malo izbjeci javni prijevoz zbog korone. Mi smo taman krenuli na put kad se kod nas ponovo zahuktalo pa smo bili mozda malo bespotrebno paranoicni

  22. #6422

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    I opet odrezalo poruku....
    Javili nam da se jedna morula razvila u blasticu i ona je zamrznuta.

    Lovelife ces vaditi betu? I koliko su ti Prednisona propisali? Vidim da su vecinon svima davali 1 tbl/dnevno, a meni rekli pola

  23. #6423

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Gregibela ❤️❤️❤️
    Danas mi je 12.dan, mislim sutra ili u srijedu vaditi betu.. jel ju moram ponavljati? Jer u tom slučaju moram na drugi kraj grada opet po uputnicu..
    Meni su pripisali isto pola tablete tog Prednizona, 2.5 mg..
    Sto još imaš od terapije? Kako se osjećaš?
    Mene je prvih tjedan dana bolilo, čak tjedan i pol sam stalno osjećala “neka zbivanja” dolje

  24. #6424

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Ovdje samo divne vijesti!
    Lovelife, prekrasno je čuti da imaš pozitivan test! Ne vjerujem da bi svi bili pozitivni bez razloga. Kad piškiš ponovno? Kad je beta?
    Gregibela, hvala na informacijama i super za blasticu, imate i za bracu/seku A morule se ne zamrzavaju? Nisam upućena u sve to.
    Isto sam dobila 1 tbl Decortina.
    A što se tiče rezanja poruka, prestala sam pisati na mobu jer stalno reže poruke, na laptopu napišem u Word pa kopiram. Naravno, to je nemoguće kad si na putu.
    Posljednje uređivanje od Brananis : 20.07.2020. at 13:02

  25. #6425

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Ja bih na tvom mjestu izvadila betu i javila svom ginicu kolika je. Mozda nema potrebe za ponovnom vadjenjem, nego ti on zakaze pregled kad treba.
    Ja nakon svega nemam zivaca ici vaditi betu u bolnicu upravo zbog zezanja s uputnicom, guzvi, a sad i posebnih protokola zbog korone pa cu ici privatno. Ustedim si puno zivaca.
    Od terapije sam dobila 3x2 Utogestana, 3x1 Estrofem i 2,5 mg Prednizona.
    Zbivanja dolje osjecam i prije transfera, ponekad, valjda od svih tih tableta/vaginaleta. Nekad ne osjecam nista i onda sam sva zabrinuta...
    Draga Lovelife, ti sad brige na stranu i uzivaj u pozitivnim testovima

  26. #6426

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Cure koje ste išle preko HZZO-a, imam još pitanje vezano uz rješenje koje smo dobili. Na njemu je datum 29. svibnja pa budući da vrijedi 90 dana, trebalo bi sve biti u redu, odnosno ne treba ga produživati. No, u njemu piše da im trebam javiti termin primitka na liječenje kako bi oni izdali potvrdu. E sad, mi smo kao dobili termin, ali to je sve još okvirno, nije u dan. Trebam li čekati točan termin ili šaljem ovako?

  27. #6427

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala Gregibela i Brananis
    Ma privatno je najbolje, ali neda mi se vise davat novce, jer vitamini ovi, pa sprej onaj, a placa mi se srozala skroz.. Ali nije bitno, sve za naše srećice..
    Test sam radila 9.i 10.dan i danas, 12.dan

  28. #6428

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Brananis, ja vise nisam sigurna, ali pitaj ih preko maila, ili im javi okvirni datum, jer u dan je teško točno znati mjesec dana ranije

  29. #6429

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Gregibela i Brananis
    Ma privatno je najbolje, ali neda mi se vise davat novce, jer vitamini ovi, pa sprej onaj, a placa mi se srozala skroz.. Ali nije bitno, sve za naše srećice..
    Test sam radila 9.i 10.dan i danas, 12.dan
    Ma znam, meni je vec muka kad pomislim koliko novaca smo se nadavali... Vec ti je 9.i 10. dan pokazivalo pozitivan test??
    Uh, 9. dan od mojeg transfera ce biti nasoj kcerki rodjendan, to bi joj bio najljepsi poklon. Zbog nje smo i imali snage za dalje... Taman smo bili na rubu odustajanja kad su nas njene suze za sekom potaknule da ipak damo sansu Pragu.

  30. #6430

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Da, 9.dan je pokazalo 2 crtice.. Kažu kada su blastice u pitanju, moze i tako ranije test.
    Sretno!

  31. #6431

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Lovelife, onda ću tako, hvala!

  32. #6432

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Lovelife, cestitke od srca!

  33. #6433

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Lovelife najiskrenije čestitke! I meni je pokazalo deveti dan. Evo još jednom hvala na čestitkama, moje cure rastu, imaju obje preko 2 kg sa nama su

  34. #6434
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Lovelife, daj izvadi betu da ti se ta divna brojka ureze u pamcenje <3 bit ce lijepa brojcica, sigurna sam!

  35. #6435
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Lovelife, ma to je toooo Sretno draga i napiši nam ogromnu betu!!!!

  36. #6436

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Lovelife, čestitam draga, javi nam ogromnu betu

  37. #6437

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Gregibela, sretno, da ti ova 2 tj u iscekivanju produ cim prije!

  38. #6438

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Drage moje ženice, stigao nalaz bete: 1199.33!!
    Hvala vam puno svima, Rominka, Sejla, i ostale cure od stare ekipe na forumu Hvala vam za sve odgovore, uvijek ste imale vremena za odgovor❤️
    Joj tresem se od sreće

  39. #6439

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje ženice, stigao nalaz bete: 1199.33!!
    Hvala vam puno svima, Rominka, Sejla, i ostale cure od stare ekipe na forumu Hvala vam za sve odgovore, uvijek ste imale vremena za odgovor❤️
    Joj tresem se od sreće
    Draga cestitam od srca!!!!
    Samo se ti tresi od srece, imas i zasto
    Prekrasne vijesti!!
    Nego, jel bi to mogli biti twinsici

  40. #6440

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Hvala draga Gregibela! Nisam sigurna, ali čini mi se visoka Beta
    I tebi želim isto ❤️, kao i svim curama s kojima dijelimo ovaj put

  41. #6441

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Lovelife cestitam, prekrasna beta. Neka bude skolska trudnoca ❤

  42. #6442

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    60

    Početno

    Lovelife cestitam od srca, bas htjela pitati kakva je situacija ❤❤❤ Ja sam vadila betu 2 puta jer im je bitno da se uredno dupla i nakon toga mi je ginekologica javila termin kad da dođem kod nje. Btw mene je isto mao boluckalo prvi dan odmah nakon transfera i narednih dana kao neki leptirici, to je ono sto sam odmah na prvu primjetila, mada sam surfala ovim forumom za simptomima da vidim da li imam sta od njih i nisam imala skoro nista sta su curke navodile.
    Mali info za one kojo idu u Pronatal Prag, mi smo isli par puta preko Linza i bilo je super, preko Brna smo isli samo prvi puta i to je bilo koma jer je cesta bila dosta u radovima, a to je bilo u 9 mjesecu znaci da i dalje isto.
    Drzim fige svima koji idu, mi planiramo u 8 mjesecu, cekam menstrauciju krajem 7 pa cemo vidjeto endometrij i sve ostalo.

  43. #6443
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje ženice, stigao nalaz bete: 1199.33!!
    Hvala vam puno svima, Rominka, Sejla, i ostale cure od stare ekipe na forumu Hvala vam za sve odgovore, uvijek ste imale vremena za odgovor❤️
    Joj tresem se od sreće
    Cestitam od srca Ta tvoja beta mirisi na duplice. S obzirom kako je visoka ne trebas ju ni ponavljati, a i mogla bi ovaj tj vec na prvi uzv. Jedva cekam da se javis - hihihi

  44. #6444

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    63

    Početno

    Lovelife, čestitam! Divne vijesti, uživaj u visokoj beti Nadam se da će Gregibela nastaviti u tom tonu.

  45. #6445

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Draga Rominka, i cure koje znate, kako se naša trudnoća računa? Meni je zadnja m.bila 16.06.,a transfer 08.7.-5 dnevne blastice..?
    Hvala Brananis! I ja očekujem Gregibelu u klub

  46. #6446

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Meni svi ginekolozi racunaju od 1dana zadnje menstruacije. Menstruacija bila 12.11. a transfer 5dn blast. 3.12.

  47. #6447
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Lovelife, racunat ce po zm. U biti sve ovisi tko te vodi. Moja je vodila po transferu, ali razlika nam je bila 2 dana izmedju trasfera i zm pa je rekla da ce po transferu kad vec tocno znamo sve. Ovako odokativno, rekla bih da ce tebi biti razlika i veca od dva tj...imas na netu ivf kalkulatore pa pokusaj sama chekirati.

  48. #6448

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Hej cure.Je li koja imala sličnog iskustva?
    Stomak grudi bole od 2 dana embriotransfera
    9 dan nakon embriotransfera blastocista test negativan.
    Da li je koja imala iskustva mozda sa kasnijim pozitivnim testom,ima li nade

  49. #6449

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Lovelife, čestitke od srca! I kod tebe će izgleda biti double trouble

  50. #6450

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    97

    Početno

    Lovelife, čestitam, pratila sam te sa pripremama prije FET-a, drago mi je da je bilo uspješno. Kod mene status quo, kako ne radim radi korone, čistim apartmane, dosta fizičkog posla, tako da sam van planiranja. Tako je to u životu, planovi su jedno, život često nešto sasvim drugo. Uglavnom, puno uspjeha.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •