Stranica 72 od 149 PrviPrvi ... 2262707172737482122 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,551 do 3,600 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #3551
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Cure moje hvala sto mislite na mene. Evo sad sam uhvatila malo vremena da vam napisem. Kod mene je pravi krimi : krvarenje se dosta smanjilo i endo je danas puno bolji nego u petak sto je bio. Kod donorke folikuli jos mali pa mora u cervrtak opet na UZ i ja isto tako moram ponoviti UZ. Znaci do cetvrtka strpljen spasen. Opa draga kazu da se moze malo u more samo u bazene bolje ne tako da slobodno se bucni jednom i za nas, pusa ❤️
    Antonija, ziggy i sos velika pusa ❤️❤️❤️

  2. #3552
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje hvala sto mislite na mene. Evo sad sam uhvatila malo vremena da vam napisem. Kod mene je pravi krimi : krvarenje se dosta smanjilo i endo je danas puno bolji nego u petak sto je bio. Kod donorke folikuli jos mali pa mora u cervrtak opet na UZ i ja isto tako moram ponoviti UZ. Znaci do cetvrtka strpljen spasen. Opa draga kazu da se moze malo u more samo u bazene bolje ne tako da slobodno se bucni jednom i za nas, pusa ❤️
    Antonija, ziggy i sos velika pusa ❤️❤️❤️
    weee...meni to dobro mirise zasto da ide lako kad moze i komplicirano...bitno da endo se deblja to znaci kraj brljavlenje...

  3. #3553

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Evo meni sada javljeno da mi se tsh vratio normalu,sada je 2 ... Ne znam smijat se il plakat, sto sam morala propustit transfer. Bas se brzo snizio,i to je dobro.

  4. #3554

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Super da se smanjilo..
    Opa..umoci bar nogice za nas
    Puse svima❤️❤️

  5. #3555

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Rominka...kada ti kreces ponovo?

  6. #3556

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje hvala sto mislite na mene. Evo sad sam uhvatila malo vremena da vam napisem. Kod mene je pravi krimi : krvarenje se dosta smanjilo i endo je danas puno bolji nego u petak sto je bio. Kod donorke folikuli jos mali pa mora u cervrtak opet na UZ i ja isto tako moram ponoviti UZ. Znaci do cetvrtka strpljen spasen. Opa draga kazu da se moze malo u more samo u bazene bolje ne tako da slobodno se bucni jednom i za nas, pusa ❤️
    Antonija, ziggy i sos velika pusa ❤️❤️❤️
    Bravooo..neka sve krene prema sretnom cilju❤️❤️❤️

  7. #3557
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo meni sada javljeno da mi se tsh vratio normalu,sada je 2 ... Ne znam smijat se il plakat, sto sam morala propustit transfer. Bas se brzo snizio,i to je dobro.
    i ja sam morala propustiti svijezi transfer...kad planiras na fet?

  8. #3558

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam morala propustiti svijezi transfer...kad planiras na fet?
    Nazalost sada mi obaveze ne dozvoljavaju skorije,vjerovatno ce morati pricekati zimu. Kakva je situacija kod tebe?

  9. #3559
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo meni sada javljeno da mi se tsh vratio normalu,sada je 2 ... Ne znam smijat se il plakat, sto sam morala propustit transfer. Bas se brzo snizio,i to je dobro.
    Hvala bogu mala, bas mi je drago. Mozda cu i ja morati kao i ti pa na FET. Ali nemogu se vise ni sikirati. Sta je tu je. ❤️

  10. #3560
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Bravooo..neka sve krene prema sretnom cilju❤️❤️❤️
    Hvala draga ❤️

  11. #3561
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    weee...meni to dobro mirise zasto da ide lako kad moze i komplicirano...bitno da endo se deblja to znaci kraj brljavlenje...
    ❤️❤️❤️
    Posljednje uređivanje od kaji : 14.08.2017. at 20:37

  12. #3562

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala bogu mala, bas mi je drago. Mozda cu i ja morati kao i ti pa na FET. Ali nemogu se vise ni sikirati. Sta je tu je. ❤️
    Endo ti se deblja draga, a i krvarenje ti se smanjilo pa mozda i mozes odraditi transfer. Ali kako god bilo, ja ti zelim uspjeh, i nase mrvice ce biti tu i cekati nas :D

  13. #3563
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Endo ti se deblja draga, a i krvarenje ti se smanjilo pa mozda i mozes odraditi transfer. Ali kako god bilo, ja ti zelim uspjeh, i nase mrvice ce biti tu i cekati nas :D
    Hvala ti i upravu si mrvice nas cekaju ❤️
    Posljednje uređivanje od kaji : 14.08.2017. at 20:49

  14. #3564
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Nazalost sada mi obaveze ne dozvoljavaju skorije,vjerovatno ce morati pricekati zimu. Kakva je situacija kod tebe?
    situacija je zasad ok...beta pada sto je najbitnije!! vadim ju opet za 10 dana nadam se da bude 0...onda moram ju vaditi 3 puta za redom i ako je i dalje negativna idemo ponovno oko 12mj...nemas brige i fet je uspjesan...barem kod mene!! cak kod pojedine je on bio uspjesan a svijezi ne...hm iako ne kuzim zake obzirom da je donacija...valjda se moraju kocke posloziti ima tu puno faktora za uspjeh..a optimizam je najveci

  15. #3565
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Ja sam kod FETa uvijek opustenija nekako a ima i puno FET-bebica ovdje na forumu, znaci zima je vasa cure. Prag je prelijep kad snijeg pada

  16. #3566

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Cure, dali znate kako PRONATAL radi fet? Koji dan menge bi bio?

  17. #3567

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, dali znate kako PRONATAL radi fet? Koji dan menge bi bio?
    Koliko znam fet je uvijek nakon ovulacije..i onda ovisi jos i koji dan su zamrznuli

  18. #3568
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Ja sam u PFC i transferi su mi do sad bili izmedju 17og i 19 og dc, ja mislim da u pronatalu isto rade tako ali sigurno ce se javiti neka curka sto je bila u pronatal i bolje zna.

  19. #3569
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    I u Pronatalu je praksa izmedju 17. i 19. dc, ali to cete sve definirati.

  20. #3570
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    I u Pronatalu je praksa izmedju 17. i 19. dc, ali to cete sve definirati.
    rominka kakva je situacija kod tebe? kad startaš...

  21. #3571
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Cure moje moram opet kukati. Kod meine jutros opet krvarenje i stomak me boli kao kad imam. Izgleda da se kod mene sve pobrkalo. Javila sam i u prag pa cekam da jave da bar mogu prestati sa ljekovima. Sutra cekamo donorkin UZ i nadamo se da ce kod nje biti sve ok. Ljubim vas sve

  22. #3572

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje moram opet kukati. Kod meine jutros opet krvarenje i stomak me boli kao kad imam. Izgleda da se kod mene sve pobrkalo. Javila sam i u prag pa cekam da jave da bar mogu prestati sa ljekovima. Sutra cekamo donorkin UZ i nadamo se da ce kod nje biti sve ok. Ljubim vas sve
    Uhh bas ti se sad malo zaredalo, iako to ne mora nista znaciti..ali najbolje vidjeti sto ce ti reci.. navijam da sve ipak bude dobro..ali i da nam sutra javis za odlican donorkin nalaz❤️❤️

  23. #3573
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Evo sad su mi javili da sve odgadjamo za oktobar. Hoce ipak da bude friski transfer i trazice mi sad novu donorku a od ove ce zalediti jc i nekome ce biti kako se kaze donirane/ darovane. Ja sam bula i za fet ali dr kaze da imam pravo na jedan friski i hoce da mi to omoguci. Pa smo ja i mm odlucili da je poslusamo. Sutra ipak moram na UZ jer kaze da ovaj ciklus moramo zavrsiti sa ljekovima ali neznam jos kako. Sutra cu vam javiti. Eto curke znaci kako ono rominka kaze jesen je nasa. ❤️

  24. #3574

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Evo sad su mi javili da sve odgadjamo za oktobar. Hoce ipak da bude friski transfer i trazice mi sad novu donorku a od ove ce zalediti jc i nekome ce biti kako se kaze donirane/ darovane. Ja sam bula i za fet ali dr kaze da imam pravo na jedan friski i hoce da mi to omoguci. Pa smo ja i mm odlucili da je poslusamo. Sutra ipak moram na UZ jer kaze da ovaj ciklus moramo zavrsiti sa ljekovima ali neznam jos kako. Sutra cu vam javiti. Eto curke znaci kako ono rominka kaze jesen je nasa. ❤️
    Vjerojatno ces sada polako smanjivati sve..a gle ja sam isto za pokusati sa svjezim, ali naravno ako se ti dobro osjecas i sve je optimalno kod tebe..sigurna sam da ce na jesen biti sve ok..vjerujem da ti se cini da je to jako daleko, ali nije brzo ce to proci ..grlim ❤️

  25. #3575
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno ces sada polako smanjivati sve..a gle ja sam isto za pokusati sa svjezim, ali naravno ako se ti dobro osjecas i sve je optimalno kod tebe..sigurna sam da ce na jesen biti sve ok..vjerujem da ti se cini da je to jako daleko, ali nije brzo ce to proci ..grlim ❤️
    Hvala ti mila ❤️ I ja se nadam sa se ovo vise nece ponoviti puj puj puj mozda moram postepeno prestati sa ljekovima jer je meni izgleda krenuo iduci ciklus zamisli. Pocelo tjelo da se buni izgleda. Zato malo odmora nece skoditi a sto ti kazes sad ce to proletiti kako si mi ti? Ima li kakvih stidljivih simptomcica ?

  26. #3576

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti mila ❤️ I ja se nadam sa se ovo vise nece ponoviti puj puj puj mozda moram postepeno prestati sa ljekovima jer je meni izgleda krenuo iduci ciklus zamisli. Pocelo tjelo da se buni izgleda. Zato malo odmora nece skoditi a sto ti kazes sad ce to proletiti kako si mi ti? Ima li kakvih stidljivih simptomcica ?
    Za sada jos nema.. jos je rano, a mozda i moje tijelo tako reagira na trudnocu ...vidjet cemo...odmori se i skupi energije ❤️

  27. #3577

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    sos15...kako kod tebe napreduje

  28. #3578
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Kaji, nekada nam se stvari posloze "kako ne treba" da bi kasnije ispalo kako se dogodilo najbolje sto se imalo za dogoditi u datoj situaciji. Sad imas i priliku izregulirati cikluse do listopada sto je odlicno. Znam da ti i nije to neka utjeha, ali bit ces ti ok!

    curke, pratim vas, citam, ali sam u ful poslu. Kontroliram hormone sada, pa cu kroz nekih desetak dana znati situaciju. Iako samo poprilivno sigurna da mi je stitna malo smdrana, ali sacekat cu nalaze. Ako bude sve kako mi planiramo u studenom smo gore.

    Sos? Imas kakvih novosti?

  29. #3579
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Upravu si rominka ❤️ Sad sam dobila mail od PFC , u biti isti protokol kao i sada stim da dr ovaj put hoce umjesto synarela spray da probamo decapeptyl inekcije ( nikad nisam imala i tu ce mi trebati vasa pomoc ) moram na UZ cim krvarenje stane i ako nebudu ciste ili neka upala mogu u septembru poceti pulule da nastimam mengu na 16.10 da dobijem i okvirno transfer bi mogao biti 3.11. Samo prije svega moram kontrolisati ovo krvarenje da nije mozda kakva upala jer moje zdravlje je ipak na prvom mjestu. I ljekove mogu odmah prestati su rekli. Uff al se ja raspisa ljubim vas sve ❤️ I sad cekamo nasu ziggy i opa da nas razvesele

  30. #3580

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Decapeptyl ti je ful jednostavan..prvi dan ciklusa kad ti krene ali pusti da koji sat krvarenja prode, dajes si ga u trbuh kao i hormone..ja sam svaki dan ujutro i mora biti u isto vrijeme. U kutiji dobijes 7 kom i to sve ispucas i to ti je to..mozes si ti u bilo koje doba dana ali mora biti svakih 24 h
    Posljednje uređivanje od Ziggy40 : 17.08.2017. at 17:25

  31. #3581
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Cure moje, hvala što mislite na mene. Naše konsultacije su prosle. Osoblje jako ljubazno. Moj muž je odradio spremiogram, mada smo već unaprijed znali rezultat. Uglavnom, dogovorili smo termin za kraj oktobra. Lijekove smo kupili i čekaju u frižideru.
    Jedina mana Pronatala je sto se nalazi u šumi i da bi došli do grada moramo koristiti putic kroz sumu,sto navečer nije bas prijatno.
    Kaji oktobar/novembar je nas. Sad ćemo pustiti Zigy i Opu da se vesele

  32. #3582
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje, hvala što mislite na mene. Naše konsultacije su prosle. Osoblje jako ljubazno. Moj muž je odradio spremiogram, mada smo već unaprijed znali rezultat. Uglavnom, dogovorili smo termin za kraj oktobra. Lijekove smo kupili i čekaju u frižideru.
    Jedina mana Pronatala je sto se nalazi u šumi i da bi došli do grada moramo koristiti putic kroz sumu,sto navečer nije bas prijatno.
    Kaji oktobar/novembar je nas. Sad ćemo pustiti Zigy i Opu da se vesele
    Super sos znaci ipak se vidimo aBd kao sto smo i slutile sigurno ce biti jos cura u nasem vlakicu

  33. #3583

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Cure meni dana 8 dt..za sada nikakvih simptoma...bilo mi nesto malo u trbuhu kao pred mengu, ali sada sve stalo..trbuh lagano napuhan od svega, cice imam osjecaj i broj manje..hahaha..ali kao da bi ja i mogla prepoznati znakove, nikad nije bilo plusa..ali dobro jos 10 dana pa cemo znati istinu

  34. #3584
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure meni dana 8 dt..za sada nikakvih simptoma...bilo mi nesto malo u trbuhu kao pred mengu, ali sada sve stalo..trbuh lagano napuhan od svega, cice imam osjecaj i broj manje..hahaha..ali kao da bi ja i mogla prepoznati znakove, nikad nije bilo plusa..ali dobro jos 10 dana pa cemo znati istinu
    Hoces stvarno cekati jos 10 dana? Ja bih crkla haa haaa puno cura nisu imale nikakve simptome pa su imale pozitivnu betu, ja cvrsto vjerujem u tvoje mrvice

  35. #3585

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Iskreno najvjerojatnije cu izvaditi za tjedan dana..moram priznati vec samo toliko puta isplakala te minuse..tako da bolje da pricekam pa da samo jednom isplacem

  36. #3586
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Evo i mene ..oslusjujem simptomr ali ni sama vise neznam sto je i kako je..jedan dan me boli drob kao pred mengu drugi dan me boli ispod pupka...danas opet nista al me jos uvjek jajnici kod krivog pokreta malo jace zabole...cike u pocetku bile mali vece sad kao da su se smanjile..neznam sto da vam recem..jos pricekati do bete 23.8 i uzivati u ovom stanju dok se ne dokaze suprotnom nedaj Bože

  37. #3587

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Tako je opa..trudne smo dok se ne dokaze drugacije..nadam se da se ipak malo kupas ❤️

  38. #3588
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Nisam isla..neka burica puše pa sam kući

  39. #3589
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Opa, ziggy kako je danas?

  40. #3590
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    ja u petak vadila betu opet sad je 295...javila u petrovoj i opet je moram vaditi u srijedu nadam se uskoro da bude na nuli...od subote imam strasne bolove dolje!!! kao da trebam dobiti ali jace...pa popijem tu i tam ketonal jer zbilja zna zaboljeti...igra zivaca

  41. #3591
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene ..oslusjujem simptomr ali ni sama vise neznam sto je i kako je..jedan dan me boli drob kao pred mengu drugi dan me boli ispod pupka...danas opet nista al me jos uvjek jajnici kod krivog pokreta malo jace zabole...cike u pocetku bile mali vece sad kao da su se smanjile..neznam sto da vam recem..jos pricekati do bete 23.8 i uzivati u ovom stanju dok se ne dokaze suprotnom nedaj Bože
    obecavajuci simptomi mene isto je znalo ispod pupka probadati kod uspjesnog postupka i desna strana kaj da pulsira...drzim fige da bude beta do neba

  42. #3592
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    ja u petak vadila betu opet sad je 295...javila u petrovoj i opet je moram vaditi u srijedu nadam se uskoro da bude na nuli...od subote imam strasne bolove dolje!!! kao da trebam dobiti ali jace...pa popijem tu i tam ketonal jer zbilja zna zaboljeti...igra zivaca
    Draga bas se nekako oduzilo, zao mi je znam kako ti je.

  43. #3593

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Kod mene stanje isto...ali saznat cemo sve za 8 dana...a posto sam kuci stalno mislim da mi je nesto, ustvari nije nista..naravno da mi je ovaj put drugacije jer nisam imala nikakvu stimulaciju, pa me jajnici ne bockaju ko prije.. ali u stvari ne osjetim nista..jedino sto jako malo spavam i to je pocelo od transfera

  44. #3594

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    ja u petak vadila betu opet sad je 295...javila u petrovoj i opet je moram vaditi u srijedu nadam se uskoro da bude na nuli...od subote imam strasne bolove dolje!!! kao da trebam dobiti ali jace...pa popijem tu i tam ketonal jer zbilja zna zaboljeti...igra zivaca
    Uff pa kako sad opet..nadam se da ces na u srijedu javiti ljepse vijesti..grlim

  45. #3595
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Kod mene sve po starom pms bolovi stali..jajnici na krivi pokret još tu i tamo zabole..napuhana jos uvijek jesam...sad jos da prođu ova dva dana i u srijedu idem vaditi betu tako da znamo sto je..

  46. #3596
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Opa i mi s tobom iscekujemo srijedu . Ja sam nestrpljiva kao malo dijete.
    Zigy i ti sitno brojiš

  47. #3597
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    I tako se ja ispišem,a objavljene dvije recenice

  48. #3598
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Jeste li vi uzimale nešto od vitamina ili mjenjale način ishrane pred i u toku postupka? Bilo sta sto bi moglo pomoci?

  49. #3599
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Ja sam uzela prenatal tablete diepharma od 1.5.2017...izbailaa sam kave i cigarete (koje sam ionako slabo koristila)..jela cikle i ananasa..i napravila domaći ljeek od suhih smokava u maslinovom ulju..i sad cekamo rezulatat.

  50. #3600
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Hvala Opa.
    Moram i ja pokušati neke od tih vitamina. Ne pusim,kafu pijem jednom dnevno,ali s obzirom da mi je pritisak prenizak,to je jedini način da se ujutro pokrenem.
    Još nisam pronasla nešto što bi zamijenilo jutarnju kafu.
    Ananas i smokve ću opet poceti. Voće ionako jedem svaki dan.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •