Stranica 87 od 149 PrviPrvi ... 3777858687888997137 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,301 do 4,350 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #4301
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    I ja se pridruzujem dobrim vijestima iz Praga. Danas 16dnt beta 2371

    Sretno svima u novim postupcima!

  2. #4302
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Cure, rasturile ste <3 zelim vam predivne, easy going, trudnoce! Woohooooooo

  3. #4303
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Antonija, je li sve proslo u redu?

    Ja sam danas imala dogovor za histeroskopiju. Dobila sam uputnice za predoperativnu pripremu i zapravo samo moramo sacekati slijedeci tj da krene i tad se moram javiti u bolnicu da odrede dan kad ce obaviti. Malo sam se iznenadila sa cu morati lezati noc tamo jer sam nekako stekla dojam da to ipak rade ambulatno. No, i to cemo obaviti. A nakon toga u slijedecem ciklusu slijedi priprema za FET.

  4. #4304
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija, je li sve proslo u redu?

    Ja sam danas imala dogovor za histeroskopiju. Dobila sam uputnice za predoperativnu pripremu i zapravo samo moramo sacekati slijedeci tj da krene i tad se moram javiti u bolnicu da odrede dan kad ce obaviti. Malo sam se iznenadila sa cu morati lezati noc tamo jer sam nekako stekla dojam da to ipak rade ambulatno. No, i to cemo obaviti. A nakon toga u slijedecem ciklusu slijedi priprema za FET.
    I ja sam cula sa se negdje mora ostati preko noci. Meni su radili sa punom narkozom ali ambulantno. Morala sam kod njih lezati jos 2 sata i onda neko mora doci po tebe. Sve je bilo ok, nasli su samo mali polip od 9 mm i tada su ga odklonili. Ciklus iza sam isto isla na FET. Sretne pripreme draga i da sto prijes docekas pozitivnu betu

  5. #4305

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam cula sa se negdje mora ostati preko noci. Meni su radili sa punom narkozom ali ambulantno. Morala sam kod njih lezati jos 2 sata i onda neko mora doci po tebe. Sve je bilo ok, nasli su samo mali polip od 9 mm i tada su ga odklonili. Ciklus iza sam isto isla na FET. Sretne pripreme draga i da sto prijes docekas pozitivnu betu
    Isprike na upadanju kao padobranac
    Kaji,
    u kojoj si bolnici bila?

    Ja idem na Sveti duh 23.02.2018., ( petak ) pa se onda vraćam doma za vikend i 26.02.2018. ( ponedjeljak ) je planirana histeroskopija.
    Ne znam kako rade ali nekako se nadam da će me pustiti doma nakon nekoliko sati ali obzirom na moj dijabetes nekako sumnjam...
    Nakon toga sam sljedeći ciklus u pripremi za FET u Pronatalu u Budejovicama.
    Nadam se da će biti više sreće...

  6. #4306
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Tasha1981 prvotno napisa Vidi poruku
    Isprike na upadanju kao padobranac
    Kaji,
    u kojoj si bolnici bila?

    Ja idem na Sveti duh 23.02.2018., ( petak ) pa se onda vraćam doma za vikend i 26.02.2018. ( ponedjeljak ) je planirana histeroskopija.
    Ne znam kako rade ali nekako se nadam da će me pustiti doma nakon nekoliko sati ali obzirom na moj dijabetes nekako sumnjam...
    Nakon toga sam sljedeći ciklus u pripremi za FET u Pronatalu u Budejovicama.
    Nadam se da će biti više sreće...
    Jutro tasha, ja sam u pragu u PFC a histeroskopiju sam radila prosle god u njemackoj jer tu zivim. Mozda da pitas cure koje su u postupcima na SD kako oni rade. Sretno

  7. #4307
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Tasha1981 prvotno napisa Vidi poruku
    Isprike na upadanju kao padobranac
    Kaji,
    u kojoj si bolnici bila?

    Ja idem na Sveti duh 23.02.2018., ( petak ) pa se onda vraćam doma za vikend i 26.02.2018. ( ponedjeljak ) je planirana histeroskopija.
    Ne znam kako rade ali nekako se nadam da će me pustiti doma nakon nekoliko sati ali obzirom na moj dijabetes nekako sumnjam...
    Nakon toga sam sljedeći ciklus u pripremi za FET u Pronatalu u Budejovicama.
    Nadam se da će biti više sreće...
    Tasha, mi se onda vidimo u Budejovicama (sinkronizirani su nam ciklusi)
    objasnila mi je moja gin vezano za histeroskopiju. Ostaje se koji sat nakon budjenja, ali kako je kod mene problem s trobofilijom zele me zadrzati preko noci zbog sigurnosti.

  8. #4308

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    Rominka,
    ja sam baš jučer bila kod hematologa i za ovaj postupak dobila Clexane, nadam se da će pomoći...
    Moram se samo raspitati koja je cijena i da li se više isplati kupovati ga u Češkoj ili Hrvatskoj...

    Ja predviđam da smo u Budejovicama početkom 4 mjeseca...nadam se da ne griješim...

  9. #4309

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    104

    Početno

    Rominka,
    ja sam baš jučer bila kod hematologa i za ovaj postupak dobila Clexane, nadam se da će pomoći...
    Moram se samo raspitati koja je cijena i da li se više isplati kupovati ga u Češkoj ili Hrvatskoj...

    Ja predviđam da smo u Budejovicama početkom 4 mjeseca...nadam se da ne griješim...

  10. #4310
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Tasha, ja sam gore platila 31€ kutiju (s time da mi je taj clexane u "penu" i puno ga je lakse davati nego nas), a kod nas kutiju platim 280 kn.

  11. #4311

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Nestale su iz grupe moje poruke od jutros gdje pišem o penu i stvari koja me jutros zabrinula i odgovori od Carott. Ako je preraslo u dopisivanje koje se trebalo nastaviti u pp naše isprike. Pisala sam ovdje jer sam imala situaciju, zabrinuta sam i pitala sam za mišljenje. Sve ok, ali samo mi nije jasno gdje si u zašto nestale poruke.

  12. #4312
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    postovi su preseljeni na odgovarajuće teme:

    samodavanje injekcija:
    http://forum.roda.hr/threads/30090-s...77#post3031977

    Dodatni postupci uz IVF/ICSI - stručne preporuke, učinkovitost i iskustva pacijentica:
    http://forum.roda.hr/threads/92401-D...va-pacijentica


    a sada hrpa postova ide na "odbrojavanje" i na "nakon transfera"

    molim vas da se držite pravila foruma, nije fora činiti kupus od ove jako važne teme
    Posljednje uređivanje od Inesz : 18.02.2018. at 09:12

  13. #4313

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    jedan savjet svima koji putuju avionom. Obvezno idite dan ranije radi eventualnog kasnjenja kao meni sad npr [emoji4]
    Srecom idem dan ranije...

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  14. #4314

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam
    ma nisi mi dosadna...pa svi odgovaramo kad mozemo i kako mozemo...
    dobro si postupila..naruci si lijekova vise pa da mozes odluciti...ovo sto meni pise npr 1.dan je 1.dan stimulacije a ne ciklusa...cisto da znas...

    Meni je cudno bilo to s mjehuricem pa sam nekad istisla a nekad ne...

    ako ti sto zaboravim odgovoriti javi mi...

    ja sam uzela svega npr za min 8 dana stimuacije pa onda narucivala za 2 po 2 dana...

    u ladici je drzati ok...za Orgalutran

    i da jedno lijevo od pupka a drugo desno

    Ljudi sorry ali Giti ne mogu poslati poruku...pa joj osgovaram ovdje...nemojte brisati dok ona ne vidi pls

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  15. #4315

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Zagreb (Tresnjevka)
    Postovi
    310

    Početno

    Cure moje, od posla ne stignem puno otici na forum...ali mislim na sve vas...vidim da ima dosta plusica ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️i tako sam sretna zbog vas.
    Ja sam veceras upravo pisala Mirni u Pfc da mi posalje protokol i da vidim sto se sve treba ponavljati tako da vjerujem da cu u 4 mj krenuti u svoje nove pobjede...
    Svima od srca veliki zagrljaj ❤️❤️

  16. #4316
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Ziggy40 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moje, od posla ne stignem puno otici na forum...ali mislim na sve vas...vidim da ima dosta plusica ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️i tako sam sretna zbog vas.
    Ja sam veceras upravo pisala Mirni u Pfc da mi posalje protokol i da vidim sto se sve treba ponavljati tako da vjerujem da cu u 4 mj krenuti u svoje nove pobjede...
    Svima od srca veliki zagrljaj ❤️❤️
    Ziggy bas te lijepo citati ❤️❤️❤️

  17. #4317

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    pozz iz Praga svima [emoji16][emoji56][emoji3]

    S aerodroma s Uberom do Clariona za 17 eur, a taxi uzima 40eur!

    Hotel je odlican, jako cist!
    jako su flexibilni zato je bolje rezerv.preko maila jer do 18h isti dan mozete otkazati...
    toliko za pocetak!

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  18. #4318

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Drage moje koliko unaprijed ste rezervirale smještaj? Mi ćemo vjerojatno u hotel. Ionako trebam čekati UZV jer prije ništa ne znam, hože li se ili neće produžiti stimulacija. Imate li kakvih savjeta sa rezerviranjem?

  19. #4319

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje koliko unaprijed ste rezervirale smještaj? Mi ćemo vjerojatno u hotel. Ionako trebam čekati UZV jer prije ništa ne znam, hože li se ili neće produžiti stimulacija. Imate li kakvih savjeta sa rezerviranjem?
    Gita nikakav problem s hotelom samo mailom javis do 18h da neces doci taj dan..npr u Clarionu..jedan dan sam zaboravila javiti pa tek javila u 22h navecer i nije bio problem ...isto tako s krajnjim datumom...pogotovo sad kad im nije guzva ...i rezerviraj vec sad i to vise dana pa onda otkazujes...ja sam to napravila 3puta ...bas su mi oni to rekli da napravim nego da ostanem bez rezerv.

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  20. #4320

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    evo punkcija gotova...ni osjetila nisam..10 min anestezije...rezultat:

    11 folikula
    11 oocita (7MII i 4 MI)
    endom. 14.8 mm

    vise nego odlicno!

    sad odmaram i cekam da me puste van...

    sto je MI a sto MII?

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  21. #4321
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    evo punkcija gotova...ni osjetila nisam..10 min anestezije...rezultat:

    11 folikula
    11 oocita (7MII i 4 MI)
    endom. 14.8 mm

    vise nego odlicno!

    sad odmaram i cekam da me puste van...

    sto je MI a sto MII?

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    MI = oocit metafaze I (nezrelim),
    MII = oociti metafaze II (zreli)

  22. #4322

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    cure moje kod mene cijela momčad [emoji23]
    8 oplodjenih za sad..u subotu transfer [emoji4]
    Samo ne znam koliko da ih vratim 1 ili 2....
    Happy!

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  23. #4323
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Zenice koliko dode put autom Zagreb-Prag najbrza ruta?...dizelas gorivo? vinjete Slovenija i Austrija? Ceska?

  24. #4324

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    [QUOTE=Carrot;3032485]cure moje kod mene cijela momčad [emoji23]
    8 oplodjenih za sad..u subotu transfer [emoji4]
    Samo ne znam koliko da ih vratim 1 ili 2....
    Happy!

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok[/QUOT
    Draga Carrot pokušavam ti poslati pp. To je super vijest, samo neka se sve nastavi tim tokom.
    Ja mislim da bi ja vratila 2. Ne znam jel tada ima kakvih većih rizika, ali tako sada razmišljam.

  25. #4325

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zenice koliko dode put autom Zagreb-Prag najbrza ruta?...dizelas gorivo? vinjete Slovenija i Austrija? Ceska?
    via michelin ti sve izracuna...

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  26. #4326
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zenice koliko dode put autom Zagreb-Prag najbrza ruta?...dizelas gorivo? vinjete Slovenija i Austrija? Ceska?
    Nemas puno km - nekih 650 ugrubo. Slovenska vinjeta ti je najskuplja i vrijedi samo 7 dana, ne noci! Slo je 15€, Austrija 9€ (10 dana vrijedi i mozes kupit digitalnu), i Ceska je 12,50€. Gorivo ti je naisplativije tankirat kod nas pa u Ceskoj i to u pogranicnoj zoni (tamo je uglavnom najjeftinije). Najgora ti je opcija ici preko Brna jer je asfalt uzas. Druge dvje opcije su ok - ili idesna Znojmo-Jihlava-pa lovis autoput Brno-Prag, ili na Graz-Linz-Budejovice-Prag. Na odredjenim dijelovima ruta imas tunelarine po Austriji i uglavnom su izmedju 7-11€. Racunaj si otprilike nekih 150 €. Mi konkretno do Budejovica imamo 700 km i put nas izadje 120€. S jednim tankom gore i vozikanje po gradu i okolici i na povratku drugi tank do doma.

  27. #4327
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zenice koliko dode put autom Zagreb-Prag najbrza ruta?...dizelas gorivo? vinjete Slovenija i Austrija? Ceska?
    mi smo putovali busom " Flix bus" za nas oboje povratna karta 860kn...katnjak,wc,aparat za kavu,napitke i grickalice,wifi....obzirom da je zima i snjega ima ta opcija nama je bila najbolja

  28. #4328

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Cure i admin moje isprike što pišem ovdje. Carrot opet ne mogu poslati. Natipkala sam i neće kaže da je opet pretinac pun. Izbriši sve. Uglavnom, ono za nalaz u redu na kraju, njezin propust, vadit ce gore svakako te vrijednosti. Pisat cu ti ujutro sve.

  29. #4329

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    Carrot sretno danas na transferu...
    hvala drage moje na svemu!
    Evo me prije 5min izasla s transfera.
    Od 11 folikula i oocita se oplodilo 8.
    Danas su mi ih pokazali snimljene na ekranu...uzela sam onu PiCSI metodu...suze mi dosle...i 2 smo vratili i 3 zaledili. 3 ih je odllucilo da ipak nece sa mnom na put [emoji4]



    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  30. #4330
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Cure muci me utrogestan na poslu/putu...jel mogu te dvije kuglice popit da one imaju isto djelovanje kao i vaginalno?...zaboravila pitat ginića...

  31. #4331

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure muci me utrogestan na poslu/putu...jel mogu te dvije kuglice popit da one imaju isto djelovanje kao i vaginalno?...zaboravila pitat ginića...
    moze ili vaginalno ili oralno..neke cure kazu da ga oralno ne podnose nikako...
    valjda muka i to...

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  32. #4332
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure muci me utrogestan na poslu/putu...jel mogu te dvije kuglice popit da one imaju isto djelovanje kao i vaginalno?...zaboravila pitat ginića...
    Nemaju bas u potpunosti isto djelovanje, ali mozes popiti. (Neki ga pripisuju samo oralno, dok neki vaginalno) Samo, pazi da ne vozis nakon sto popijes. Izaziva vrtoglavicu i pospanost i nije pozeljno upravljanje strojevima/vozilima.

  33. #4333
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    hvala drage moje na svemu!
    Evo me prije 5min izasla s transfera.
    Od 11 folikula i oocita se oplodilo 8.
    Danas su mi ih pokazali snimljene na ekranu...uzela sam onu PiCSI metodu...suze mi dosle...i 2 smo vratili i 3 zaledili. 3 ih je odllucilo da ipak nece sa mnom na put [emoji4]



    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    koliko su onda stari danas?? prekrasno..neka se prime cvrsto i nikam narednih 9mj

  34. #4334
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Hvala cure..na brzom odgovoru ko uvijek...ujutro i navecer cu vaginalno a oko 16h onda oralno

  35. #4335

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Antonija Mia prvotno napisa Vidi poruku
    koliko su onda stari danas?? prekrasno..neka se prime cvrsto i nikam narednih 9mj[emoji813][emoji813][emoji813]
    ako ne racunam dan punkcije onda su stari 4 dana...stadij morulica.. ali kazu da je to super...oni ned ne rade..

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  36. #4336
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    ako ne racunam dan punkcije onda su stari 4 dana...stadij morulica.. ali kazu da je to super...oni ned ne rade..

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    meni isto su 2 morule...i predhodni uspjesni ali (kratko) isto morule,sad laganini i samo pozitiva....

  37. #4337

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    ako ne racunam dan punkcije onda su stari 4 dana...stadij morulica.. ali kazu da je to super...oni ned ne rade..

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    Carrot super! Sad ih lijepo čuvaj. I izbriši inbox kad stigneš. Ne mogu ti poslati pp

  38. #4338

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj Gita 10 prvotno napisa Vidi poruku
    Carrot super! Sad ih lijepo čuvaj. I izbriši inbox kad stigneš. Ne mogu ti poslati pp
    Ma nemam niti 1 poruku u PP..molim vas neka mi netko objasni zasto se dogadja da mi ne moze netko poslati poruku??

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  39. #4339
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nemam niti 1 poruku u PP..molim vas neka mi netko objasni zasto se dogadja da mi ne moze netko poslati poruku??

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    sad sam i ja pokusala sad i onda kad si bila na punkciji i nisam mogla...zake?? misterij

  40. #4340

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj Carrot prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nemam niti 1 poruku u PP..molim vas neka mi netko objasni zasto se dogadja da mi ne moze netko poslati poruku??

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok
    Carrot neće nikako. Čak sam mislila da sam te slučajno blokirala. Uglavnom, ok sam, ništa me ne boli. Ležim cijelo popodne. Kako se osiječaš? Što su ti rekli, jel moraš mirovati nakon transfera?

  41. #4341
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Molim vas da budete sažeti, informativni i da dijelite korisne informacije.


    Molim vas, ponovno, nemojte chatati, vibrati i ostalo. Ovo je tema vezana uz specifičnosti MPO-a u Češkim klinikama, neka te posbne informacije ostanu dostupne svima kojima trebaju.

    Za ostalo, osim chata, imate duge teme foruma.
    Npr. vibrajte i šaljite lijepe želje na temi Odbrojavanje, o svemu vezanom uz stanja nakon embriotransfera imamo temu Nakon transfera...

    Postoje pravila foruma, pročitajte ako niste.

  42. #4342

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    Inesz shvatili smo, samo smo imali problem s forumom. Slobodno obrisite poruke ove zadnje.
    lp

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  43. #4343
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Znaci ovako, Pronatal je nakon 4 neuspjela postupka, prije novog FET-a zatrazio histeroskopiju od mene. Do sad je protokol bio: estrofem (varira ovisno o stanju endometrija), prednison, clexane (zbog trombofilije), utrogestan oralno. Sad, za petti postupak razgovaramo, osim histeroskopije, da bi mozda mijenjali protokol, odnosno da bi isli u prirodnom ciklusu i cekali ovulaciju. Kazu da inace nisu skloni tome, ponajvise zbog udaljenosti, no kako moje tijelo uvijek reagira na hormone, smatraju da bi mozda neopterecen organizam bio bolja opcija. Cini mi se da je ovo neko novo razmisljanje iz ceskih klinika (ponajvise zbog te udaljenosti), pa ukoliko itko ima slicnih iskustava s njima bila bih zahvalna na podijeljenom iskustvu.

  44. #4344

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,209

    Početno

    Romi, ja znam slučaj, moja prijateljica, koja je išla u PFC na postupke. Nakon 8 neuspjelih stimuliranih postupaka (od toga 1 x trudnoća ali spontani, 1 x biokemijska), što IVF-a, što FET-a, prijedlog je bio ići na FET u prirodnom (samo štoperica) i uspjelo je. Sada njen mali ima 13 mj.
    Znam da je bila tu na forumu, da li još tu i tamo pogleda, ne znam, ali možda ti se i ona javi. Ako želiš mogu je pitati da li ti mogu dati njen prv mail, pa da se tako s njom povežeš i vidiš kako je kod nje sve išlo.

  45. #4345

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    192

    Početno

    bmaric...jeste li vi isli dalje ili odustali?

    ______________________________________MM 35 Azoo. Ja 36 sve ok

  46. #4346

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Rominka,ja sam uspjela iz FET-a u prirodnim ciklusu u PFC-u.
    Prije toga sam kod njih imala 2 sviježa ET-a ( ništa),3 FET-a uz estrofem (ništa) i onda na moje inizistiranje FET u prir.ciklusu i bingo!

  47. #4347

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Pola poruke mi se izgubilo..
    Prati se folikul i kad bude oko 20 mm ide štoperica i za 7 dana ET (ako se radi o blasticama)
    Želim ti isti scenarij!

  48. #4348
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka,ja sam uspjela iz FET-a u prirodnim ciklusu u PFC-u.
    Prije toga sam kod njih imala 2 sviježa ET-a ( ništa),3 FET-a uz estrofem (ništa) i onda na moje inizistiranje FET u prir.ciklusu i bingo!
    Nina, hvala na javljanju. Mogu li te pitati, koji su ti razlozi bili za prirodni ciklus? Mene jedino strah sto ako se desi neki glupav ciklus? Blastice se vracaju. I ja sam imala 2 ET-a i 2 FET- do sad. Mene i estrofem smrda i treba mi desetak dana da se organizam navikne i meni to nije neko optimalno stanje za vracanje embrija. Mislim da mi je organizam ipak izmucen tom borbom. Jesi li primala mozda Prednison ili ?

  49. #4349
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Pratim ovu zadnje jako zanimljvo...ja sam hipo /hashi, mthfr..1xsvjezi et...2feta ...

  50. #4350
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Evo kopiram svoj post sa poslije transfera da nepisem opet:

    Bas danas su mi opet pisali iz praga, sad mi preporucuju intralipidnu infuziju, 3 se dobiju ukupno. Valjda to sad daju kad je bilo vise biokemijskih i ranih pobacaja. Radi nekih celija koje imaju zene sa hasimoto i ostale autoimunske dijagnoze. Dali ste cule za to? I dali je mozda neko vec primao? Poslali su mi i link ali nisam stigla jos procitati. Ako ima neko da zna bilo sto o tim infuzijama bilo bi mi drago da se javi da nam napise malo nesto o tome.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •