Stranica 122 od 149 PrviPrvi ... 2272112120121122123124132 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,051 do 6,100 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #6051
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Cestitam inada i moja beta je bila sl. 1733 curka je sretno
    Posljednje uređivanje od Ženica75 : 20.12.2019. at 11:06

  2. #6052
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sejlaaaaa, kako vam je dobro krenulo, bilo bi predivno! Hocete li familijarno u Prag ili solo?

  3. #6053
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Sejlaaaaa, kako vam je dobro krenulo, bilo bi predivno! Hocete li familijarno u Prag ili solo?
    Hvala draga, pa evo vidjet ćemo, ali sve više maštam i veselim se odlasku, nastavljamo trend: 6/12, 6/16 i 6/20 Pa kako bude, doma već imamo ostvarenje svih snova, ali želimo još dati priliku ovome što imamo, pa kad bi se ostvarilo ajme sreće
    Imamo još vremena, al kad se zahukta i krenu pripreme, pisat ću Dotad vas pratim i svima želim svu sreću
    Posljednje uređivanje od sejla : 21.12.2019. at 08:31

  4. #6054

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Ja sam isto dobila 1 kutiju 20 komada ali sam u dogovoru sa svojim doktorom malo produzila konzumaciju istih. Sinoc sam bila na pregledu i vidjela se 2 srca kako kuckaju Sretni praznici

  5. #6055

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Alondra koje predivne vijesti!!! Čestitam!
    Sretan Božić svima koji slave!

  6. #6056

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav nova sam na forumu moj muž je radio biopsiju i nažalost nije bila uspješna. Tako da smo odlučili na spermu donora u Pragu. Molim konkretne odgovore jel mi može netko reći kako to ide preko hzzo koliko financiraju i koliko se čeka?

  7. #6057
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    MarijaLena, dobro nam došla I mi smo bili na donaciji preko hzzo-a, samo što se radilo o js. Potrebno im je dostaviti liječničku dokumentaciju iz koje je vidljivo da je donacija jedini mogući način ostvarenja trudnoće, te zahtjev za podmirenje troškova liječenja u inozemstvu koje ispunjava dr mpo. Čeka se par mjeseci, ovisi...
    Nažalost, refundiraju samo djelomično, oko 1000 E (ako se nije što u međuvremenu mijenjalo).
    Jeste li odlučili o praškoj klinici, ili još razmatrate? Moj je savjet poslati mail na više njih, pa odlučiti koja vam se čini najboljim izborom za vas
    Sretno u planiranju !!!!!
    Posljednje uređivanje od sejla : 03.01.2020. at 13:56

  8. #6058

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    42

    Početno

    Alondra!! Prelijepe vijesti draga! Veliko bravo za vas troje junaka Srecna Niva godina svima!

  9. #6059

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Bok cure Dakle, naša priča se puno prebrzo razvija, i tako eto nas nakon mjesec i pol od početka već u istraživanju klinika po Pragu -.- Trebamo savjet: je li pametnije raditi TESE u Hr pa voziti smrznuto tkivo u Prag, ili raditi tamo? Ako se ne nađe materijala opcija je donor. Da li sve klinike usklađuju po izgledu, obrazovanju i krvnoj grupi? Ako bude materijala radili bi PGD. U cijeloj toj priči - PFC, Pronatal ili Europe IVF? Ja za sad naginjem prema PFC jer je dr tamo vrhunska, ali me plaši ovo da nju nitko ni ne vidi :/ Help

  10. #6060
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Osobna je odluka, ali ipak nekako mislim da je najbolje sve odraditi tamo. Nadam se da ćete uspjeti tako, no ukoliko ipak dođe do potrebe za donacijom, donor se bira prema osnovnim fizičkim kaakteristikama (građa - tt i tv, boja kose i očiju, krvna grupa). Odabir klinike je po meni stvarno subjektivan, odlučuju sitnice Sretno i dalje

    Alondra, čestitke i samo sretno do samog kraja

  11. #6061

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Hvala, sejla!

  12. #6062

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Hvala Durmire i Sejla i od mene Pink F. Mi smo imali nakon biopsije zaledjen materijal u Sloveniji, ja sam se raspitivala kako da ga prebacimo do BiH ili Praga, nikad mi niko nije odgovorio, a sto se tice carine rekli su mi da trebaju posebne dozvole pa smo mi na kraju na suprugovo insistiranje odustali od tog materijala. Slazem se sa Sejlom i mislim da je bolje raditi sve na jednom mjestu. Klinike su zaista sve dobre mislim da greske nema koju god izaberete. Sretno vam!

  13. #6063

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj Alondra prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Durmire i Sejla i od mene Pink F. Mi smo imali nakon biopsije zaledjen materijal u Sloveniji, ja sam se raspitivala kako da ga prebacimo do BiH ili Praga, nikad mi niko nije odgovorio, a sto se tice carine rekli su mi da trebaju posebne dozvole pa smo mi na kraju na suprugovo insistiranje odustali od tog materijala. Slazem se sa Sejlom i mislim da je bolje raditi sve na jednom mjestu. Klinike su zaista sve dobre mislim da greske nema koju god izaberete. Sretno vam!
    Meni su rekli iz PFC da se moze prenjeti i dali mi kontakt neke firme da ih kontaktiram, a iz Europe IVF su rekli da nije nikakav problem i da ce oni to izorganizirati da nama bude lakse. Kao unutar EU nije neka drama. Mi bi mozda radije kod nas napravili TESE jer imamo super urologa, a i mozda bi bilo lakse tamo da je on pokretan, a ne da ga razrezuckaju isti dan kad meni bude punkcija. Ali nismo pametni zapravo, vazemo jos sve. Puno odluka :/

  14. #6064

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, supruga i ja smo se odlučili ići u češku na donaciju jajnih stanica. Čitao sam malo o tome, pa mee zanimaju preporuke/iskustva... u koju kliniku otići?
    hvala vam na svim odgovorima...

  15. #6065
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Pozdrav Ljubek12,
    evo mi smo prošli donaciju js, i imamo doma dva uspjeha iz prve Mi smo bili u Pronatalu u Pragu. Ovo ljeto planiramo na zadnji transfer preostalih smrzlića. Ukoliko imate nekih pitanja i nedoumica, pitajte Uvijek mi je drago cuti kako napreduje netko sa slicnom pricom

  16. #6066
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Cure iz PFC-a, koji su to liječnici dr. Hulvert, Svabikova i Savelyeva? Neki novi? Iskustva?

  17. #6067

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav svima na forumu,uspješno sam pročitala sve stranice jer sve mi koje se spremamo na donaciju js ,zanima sve!puno hvala na vašim iskustvima pomoci i odgovorima!cestitam svima koji su uspjeli i čekaju i drzim fige svima!
    Mi se spremamo put Čeških Budejovica oko 11,12.02.2020.(dan punkcije donatorice) i jako smo uzbuđeni (ja jedva cekam)

  18. #6068
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hulvert je renomirano ime na podrucju MPO-a u Češkoj. Da se o njemu naci clanaka i clanaka, dok ove dvije su mladice i jos imaju za papati. Vjerum da bi Hulvert i Hlinka mogli biti jako dobar tim.

  19. #6069

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    Izgleda da cijela poruka nije prosla,...pitanje je bilo drage moje da li ste vi ponavljale pretrage hormona TSH,FSH i dr... prije odlaska na punkciju i transfer?

  20. #6070

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure iz PFC-a, koji su to liječnici dr. Hulvert, Svabikova i Savelyeva? Neki novi? Iskustva?
    Svabikova je bila moja doktorica! Izvrsna, mlada dokica, temeljita i stručna. M.M je bio toliko oduševljen s njom da je inzistirao da nam ona bude na transferu
    Evo nas u 27 t.t.

  21. #6071

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Kad ste imali telefonske konzultacije s PFC, jeste li pricali sa dr ili koordinatorom? Imate li priliku komunicirati sa dr bez da fizicki idete u Prag?

  22. #6072

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Pink Fairydust prvotno napisa Vidi poruku
    Kad ste imali telefonske konzultacije s PFC, jeste li pricali sa dr ili koordinatorom? Imate li priliku komunicirati sa dr bez da fizicki idete u Prag?
    Mi smo išli na konzultacije u Prag. Dogovorili u 2 klinike termine i u 4 dana izleta razgledali grad i osobno porazgovarali sa doktorima i koordinatorima. Na svakom od tih sastanaka su me i pregledali uzv. Ako je ikako moguće preporučujem da osobno odete na konzultacije.

  23. #6073

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    76

    Početno

    Deva moji nalazi su bili oko 3 mjeseca stari tako da nismo nista ponavljali.
    Pink Fairydust mi smo videopozivom razgovarali sa dr Kult iz Europe IVF gdje je on imao naše nalaze i prethodne protokole ispred sebe koje smo prethodno proslijedili koordinatorici na mail. Sa PFC i Pronatalom nam nisu nudili razgovor sa liječnicima a nismo ni mi tražili tak da ne znam.
    Nase bebice su 12 tjedana stare i super napreduju obje pozdrav svima

  24. #6074

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    Alondra hvala za info,tako su i moji nalazi ali zbog promjene tableta( bila sam na femoston pa sad zbog usklađivanja ciklusa na cycloprogynovi)pa si mislim ako je neka razlika se desila valjda bi mi naglasili da ponovim!u svakom slučaju hvala i uzivaj u svojim srecicama

  25. #6075

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Svaka cast koordinatorima, al oni su ipak samo administrativno osoblje koliko kuzim. Meni je nebulozno upustiti se u ovakav proces a da nisam porazgovarala s dr osobno. A buduci da Ceska nije bas blizu ja sam nekako mislila da ce svi imati opciju konzultacija telefonom/ videopozivom ili cime vec :/

  26. #6076
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Hvala na info! Pripremamo se za fet pa...

  27. #6077
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Draga Sneki, sretno!!!! Lijepo je čitati stare nickove

    Da se nadovežem na razgovor o konzultacijama, mi smo išli osobno i moram reći da nam je to jako puno značilo, možda čak najviše psihički...to što smo porazgovarali s dr, dobili odgovore na sva pitanja, dr me pregledao....

  28. #6078
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Bok cure jel netko uzima Clexane ja sam sad u 37. Tt ostala mi jos jedna injekcija pa ako nekom bas zatreba jedna do kraja terapije da ne kupuje kutiju od 10 poklanjam ovu jednu...vrijedi do7/2022.

  29. #6079
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Sanrio prvotno napisa Vidi poruku
    Svabikova je bila moja doktorica! Izvrsna, mlada dokica, temeljita i stručna. M.M je bio toliko oduševljen s njom da je inzistirao da nam ona bude na transferu
    Evo nas u 27 t.t.
    Meni je iz 5. pokusaja tek sa Svabikovom uspjelo!!

  30. #6080

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    156

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je iz 5. pokusaja tek sa Svabikovom uspjelo!!
    Meni iz prvog!

  31. #6081
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure jel netko uzima Clexane ja sam sad u 37. Tt ostala mi jos jedna injekcija pa ako nekom bas zatreba jedna do kraja terapije da ne kupuje kutiju od 10 poklanjam ovu jednu...vrijedi do7/2022.
    prestajes s terapijom? I ne nastavljas nakon poroda?

  32. #6082
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Sanrio prvotno napisa Vidi poruku
    Meni iz prvog!
    tek je tada dosla u PFC nas 5. Put...blago ti se

  33. #6083
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    prestajes s terapijom? I ne nastavljas nakon poroda?
    Da prestajem tako su odlucili nasi jer nemam indikacije za uzimanje Clexana...u PFC preventivno su dali i eto uspjelo je...nasi hematolozi su se slozili da ne treba ali nisu niti odbacili da nije pomoglo...ugl.dovoljno do 37.tt.

  34. #6084

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Mia86, Ženica75, i ostale cure koje imate iskustva sa mutacijama MTHFR i PAI, moze li pomoć. Vidim da ste vi koristile neke terapije. Meni je MPO rekao da za ove blage ne treba ništa i da one ne mogu utjecati na začeće. Možete li mi poslati info kakve ste terapije koristile, koji lijek i u kojoj dozi, od kada ste krenule s terapijom. Moze i u pp.

  35. #6085

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    14

    Početno

    Pozdrav,

    Ja sam od transfera koristila fragmin 5000jedinica. Rečeno mi je da ga koristim 40dana nakon poroda, ali to će mi reći dr u bolnici kad rodim kroz koji dan Imam heterozigotni tip gena (ct) MTHFR-C677T i PAI-1 delecijski genotip (4G/4G) i rečeno mi je da mogu i bez fragmina, ali ne moze stetiti pa....

  36. #6086

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Možeš li mi još reći koliko postupaka si imala, iz kojeg si uspjela i jeli uz fragmin?

  37. #6087
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Carmen77 prvotno napisa Vidi poruku
    Možeš li mi još reći koliko postupaka si imala, iz kojeg si uspjela i jeli uz fragmin?
    Za MTHFR mutaciju iskljucivo aktivni oblik folata (5 methil..nesto) +b12 spray better you (bolhe se apsorbira)...PAI 5g (nista indikativno za clexane) al eto preventivno do 37. Tt..dalje ne zbog mogucih krvarenja / komplikacija ipak razrijeduje krv...hematolog je bio misljenga da uopce ne treba al eto ginekolog u bolnici rekao da u praxi kod njih uzinaju do 37.tt

  38. #6088

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Hvala na uputi. Sad sam uzela methyfolat i B12. Niko mi dosad nije to naglasio. A kod mene na nalazu Folna 81, duplo iznad gornje granice. Pitat ću još i za clexane.

  39. #6089

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Cure, treba mi pomoć oko podnošenja zahtjeva za HZZO... Naime dr. iz Petrove mi je popunila zahtjev, ali mi nije upisala na početku zahtjeva podatke o mom OIB-u, adresi i broju moba i mailu. Nije stavila križić kod prijevoza koji predlaže. Znam da će odobriti (ako uopće odobre) samo javni prijevoz, ali ipak...
    Trebala bi zahtjev sa svom dokumentacijom poslati sutra ujutro, jer mi je već muka od otezanja... Mogu li sama kemijskom olovkom nadopisati što nedostaje (barem te moje podatke)? Jučer sam jednostavno zahtjev s kovertom samo stavila u torbu bez da sam provjerila..sva sretna nakon što sam po onoj buri i muci uopće iz Zadra uspjela doći do Zagreba. A taj zahtjev smo čekali kao ozeblo sunce da konačno krenemo dalje.... Pomagajte….

  40. #6090

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj branca_i prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, treba mi pomoć oko podnošenja zahtjeva za HZZO... Naime dr. iz Petrove mi je popunila zahtjev, ali mi nije upisala na početku zahtjeva podatke o mom OIB-u, adresi i broju moba i mailu. Nije stavila križić kod prijevoza koji predlaže. Znam da će odobriti (ako uopće odobre) samo javni prijevoz, ali ipak...
    Trebala bi zahtjev sa svom dokumentacijom poslati sutra ujutro, jer mi je već muka od otezanja... Mogu li sama kemijskom olovkom nadopisati što nedostaje (barem te moje podatke)? Jučer sam jednostavno zahtjev s kovertom samo stavila u torbu bez da sam provjerila..sva sretna nakon što sam po onoj buri i muci uopće iz Zadra uspjela doći do Zagreba. A taj zahtjev smo čekali kao ozeblo sunce da konačno krenemo dalje.... Pomagajte….
    Da, sama ispuni sve sto ti fali

  41. #6091

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Lovelife prvotno napisa Vidi poruku
    Da, sama ispuni sve sto ti fali
    Super, hvala

  42. #6092

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    24

    Početno

    Lovlife, ima li sta nova? Vi ste trebali iza nove ici na transfer?
    Oprosti sto ovako upadam, sjecam te se sa teme nizak amh i visok fsh i lh, a kako imamo slicne nalaze pratila sam.

  43. #6093

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    488

    Početno

    Citiraj Bozna prvotno napisa Vidi poruku
    Lovlife, ima li sta nova? Vi ste trebali iza nove ici na transfer?
    Oprosti sto ovako upadam, sjecam te se sa teme nizak amh i visok fsh i lh, a kako imamo slicne nalaze pratila sam.

    Hvala Bozna na pitanju, da tako je bio plan, no Papa test mi je pokazao veliku upalu, pa sam to sada sanirala..
    A u kojoj fazi ste vi? Isprika ako si pisala, nisam sve redovno čitala ..

  44. #6094
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno Potpomognuta u ČEŠKOJ

    Poštovane/I
    Molim vas sve koji imate iskustva s PGD bilo u Češkoj ili negdje drugdje da napišite.
    Kod nas je kariogram ok, kao i sve ostalo. Ali do trudnoće ne dolazi.
    Kako ja imam ADPKD(genetsku bolest bubrega) , dr s rebra nam je prilikom genetskog savjetovanja predložila da ako ne uspijemo u HR nek odemo u inozemstvo probati s PGD metodom.

  45. #6095

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Ja se od svog podužeg posta nisam javila. Uglavnom, kontaktirali smo Pronatal u Pragu i s koordinatoricom smo u komunikaciji.
    Tražili su nas hrpu nalaza. Za neke od njih nismo nikada ni čuli.
    Uglavnom, ja samo pored ovih redovnih pretraga trebala napraviti i nalaz na trombofiliju, a suprug fragmentaciju DNK, mikrodelaciju kromosoma Y i nalaz za cističnu fibrozu.
    Još jedino čekamo nalaz za cističnu fibrozu (MM), a ove koje smo i dobili mi niti ne znamo protumačiti.
    Mene su u međuvremenu stavili na probni ciklus (MOCK) s Estrofemom i kasnije još i Utrogestanom da vide kako mi endometrij reagira. 8. dan ciklusa sam im javila debljinu (9mm) i kao super sam odreagirala osim kaj sam izgleda zbog toga dobila cistu koja bi trebala otići s menstruacijom.
    Kad prođe ovaj ciklus moram ponovo ovdje na UVZ da se potvrdi da je cista otišla.
    I dalje ništa ne znamo.... vjerojatno čekanje.
    Koliko je vama trajalo da nađu kompatibilnu donoricu? I koja je procedura s usklađenjem ciklusa s donoricom?

  46. #6096
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Cure ima koja da ide u Europe Ivf?
    Javila mi se njihova koordinatorica.
    Kolika je cijena konzultacija preko vibera?

  47. #6097

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    Gregibela nama su donatoricu pronašli kroz 60 dana ali ja nisam mogla uskladit ciklus s njom pa nismo isli na svježi transfer nego zamrznuli.uskladivale smo sa cyclo proginova tabletama ali eto ja nisam izreagirala nikako,nisam dobila m!svaka klinika ima svoje postupke sa različitim tabletama a to sve mozes pitati svoju koordinatoricu.
    Nama je sad vrijeme čekanja m i ponovni protokol za zadebljanje endometrija! Ako bude dobro debljanje idemo po prvog smrzlica,inace dobili smo ih ukupno 7 (3x1 i 2x2) i u ponedjeljak su bili svi zamrznuti!
    sretno svima i zdravlja i srece zelim!!!

  48. #6098
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    I nama su donorku u Pronatalu pronašli za otprilike 2 mjeseca. Što se tiče usklađivanja, javili su mi kada onaočekuje svoj ciklus pa da svoj uskladim prema njenom u dogovoru sa svojom ginekologinjom, pa sam koristila Duphaston, a s 1.d.c. Estrofem 3x2 za pripremu endometrija( i oba puta je bio 8mm).
    Gregibela, sretno i javi za što god treba

    I ja sam se baš ovaj tj čula s klinikom, dobila sam popis pretraga koje je dobro obavit prije fet-a, i ako bude sve u redu i po planu, lipanj je opet naš
    Posljednje uređivanje od sejla : 19.02.2020. at 20:01

  49. #6099

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav ženice! I mi smo u Pragu. Donacija js. Europe ivf. Donorku su nam našli relativno brzo ali nismo uspjeli uskladiti ciklus pa sad imamo 4 zaledjena embrija... Pitala bi za intralipidne infuzije. Koristyi li ih neko i kakva je sad procedura po pitanju toga? Upravo sam na dobrom putu da mi dijagnostikuju lupus. Povišena ds DNA at. Imam i hashimoto, trombofilije... Razmišljam da ne idem u fet nespremna. 8 godina je iz nas, puno potrošenih novaca i puno neuspjeha. Imam 44 god i ti smrzlići su nam mislim zadnja šansa.

  50. #6100

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    95

    Početno

    Citiraj Deva123 prvotno napisa Vidi poruku
    Gregibela nama su donatoricu pronašli kroz 60 dana ali ja nisam mogla uskladit ciklus s njom pa nismo isli na svježi transfer nego zamrznuli.uskladivale smo sa cyclo proginova tabletama ali eto ja nisam izreagirala nikako,nisam dobila m!svaka klinika ima svoje postupke sa različitim tabletama a to sve mozes pitati svoju koordinatoricu.
    Nama je sad vrijeme čekanja m i ponovni protokol za zadebljanje endometrija! Ako bude dobro debljanje idemo po prvog smrzlica,inace dobili smo ih ukupno 7 (3x1 i 2x2) i u ponedjeljak su bili svi zamrznuti!
    sretno svima i zdravlja i srece zelim!!!
    Želim puno sreće s endometrijem!
    U kojoj fazi su ti zamrznuli embrije? Jesu čekali da dođu do blastocista ili ranije? O čemu to ovisi?
    Jel onda još dodatno plaćaš zamrzavanje i transfer ili je to u ukupnoj cijeni koju si platila za postupak s donoricom za svježi transfer koji je trebao biti?
    Svakako javi kak napreduje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •