Stranica 55 od 149 PrviPrvi ... 545535455565765105 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,701 do 2,750 od 7432

Tema: Potpomognuta u ČEŠKOJ

  1. #2701
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Nesto mi se mota po glavi.... sugestije su dobrodosle
    Naime, ustanovila je gin da imam dosta folikula, bez stimulacije. Kaze da pravilno i lijepo rastu. Naravno, to ne znaci nuzno da bi se i dobile kvalitetne js. No, sto ako bi? Sto ako bih dobila dvije/tri koje bi se mogle oploditi. Ja na stimulaciji dobijem jedva 5/6 js od kojih se dvije/tri oplode i dva embrija mi vrate a treca se prestane razvijati. Da ne zakompliciram sada. Zanima me je li itko isao u prirodne postupke u Cesku? Postoji li mogucnost tempiranja (tipo stoperice ili se ona u prirodnim ne daje)? Da li bi ta mogucnost bila realna? Nije doci do Ceske kao do Zg ili Ri, ali sad me bas kopka ta mogucnost. Jer u stimulaciju vise ne idem.

  2. #2702

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Imam pitanjce
    Da li se za testiranje na spolno prenosive bolesti treba naručiti u Petrovoj- transfuzija?

  3. #2703
    nonek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    84

    Početno

    KOliko ja znam ne naručuje se
    Ja ću ići sljedeći tjedan pa ću imati točnu informaciju

    Citiraj elvi prvotno napisa Vidi poruku
    Imam pitanjce
    Da li se za testiranje na spolno prenosive bolesti treba naručiti u Petrovoj- transfuzija?

  4. #2704

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Citiraj nonek prvotno napisa Vidi poruku
    KOliko ja znam ne naručuje se
    Ja ću ići sljedeći tjedan pa ću imati točnu informaciju
    Kaže teta u mailu:
    "Navedene pretrage možete obaviti bez prethodnog naručivanja, radnim danima od 7,30-11,00 sati i ne trebate biti natašte."

  5. #2705
    nonek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    84

    Početno

    E super, hvala ti za info

    Citiraj elvi prvotno napisa Vidi poruku
    Kaže teta u mailu:
    "Navedene pretrage možete obaviti bez prethodnog naručivanja, radnim danima od 7,30-11,00 sati i ne trebate biti natašte."

  6. #2706

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Inače dobila sam povratni mail i od ljekarne u Italiji a vezano za cijene lijekova.
    Stavljam ih u prilogu ako tko hoće iskoristiti. Meni se ne čini jeftinije ?!?!

    [I]"Dear Mrs. L.
    in Italy You can find:
    Gonal: 75UI 1 amp. € 38,58 - 10 amp € 385,73, 300 Ui € 154,29 , 450UI € 231,44, 900UI € 462,88,1050UI € 536.62
    Meropur : 600 UI € 212,58, 1200UI€ 425,17, 75U €I265,72
    Orgalutran : 0,25mg/0,5ml 1 amp. €63.40 5 amp. € 309.00
    You can ask Your doctor for the right dosage.
    We need to know exactly what you need to be sure that it is possible to order. Some of these are not available in pharmacy.
    Best regards
    Farmacia Fernetti

  7. #2707

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj nonek prvotno napisa Vidi poruku
    Cure
    Molim vas pomoć.
    Naime, u petak nam je potvrđen postupak u Pragu.
    E sad što mene muči je sljedeće. Mi ćemo najvjerojatnije 30.06. popodne dobiti info kada moramo biti gore.
    Kako ste rješavali smještaj ako ste bili u sličnoj situaciji. Dakle do zadnjeg trena ne znate kada točno biti gore, pa i ne znam za kada bi rezervirali išta.

    Hvala
    Nonek, ako ste u PFCu mozete se cuti sa jednom osobom vezano za apartman (50€/danu+10€jednokratno za ciscenje), ona je Prague09.
    Mi bi trebali sad u 5.mjesecu kod nje, ako ce sve biti po planu.

  8. #2708

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Elvi u kojoj si klinici? Ja sam u PFC. Idemo prvi puta u Prag. Koja su iskustva?
    Za postupak sam planirala kupiti:
    Gonal 900 x 2
    Menopur 75IU x 16
    Orgalutran x 4
    Ovitrelle x 1
    Ostalo cu kupiti kod njih. Neki ljekovi su jeftiniji a neki skuplji kod njih. Ja uglavnom idem u SLO, osim po Menopure, oni su cini mi se kod nas jeftiniji.

    U Petrovu 3 za markere se ne trebate naručivati, samo dođeš s uputnicom i za 7dana nalazi budu gotovi. Bila sam prije koji tjedan. A vidim da već i imaš odgovor 


    Rominka, mi moramo biti 8DC gore, mm ide tamo na punkciju. Zašto ste mijenjali kliniku i u kojoj ste sada?

    Ja sto sam gledala preko bookinga me ispalo full skupo, pa smo za sad rezervirali na preporuku klinike app za 50€/danu+10€jednokratno za ciscenje.
    Cini mi se dosta kad sad vidim da si ti placala 350€. Koliko ste po danu placali tj.koliko dana ste bili?

    Trolinijski i treba biti endo , tako da se cini super.

  9. #2709
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Bananka, bili smo u PFC-u. Nisu bili detaljni u prvim pregledima. Kada smo se poceli spremati za drugi postupak, tada smo kontaktirali i Pronatal koji su trazili puno vise nalaza da napravim (iz kojih se kasnije ustanovilo da imam trombofiliju) pa smo se na temelju pristupa odlucili promijeniti kliniku. S time da mi idemo u Pronatal u C. Budejovicama. Kad smo bili u Pragu platili smo hotel 170€ za 9 dana, sa doruckom i parking 2€ po danu. Sad u CB je smjestaj bio malo skuplji i bili smo 11 dana, ali tamo je parking skoro svudgdje besplatan. Mislim da se u Pragu moze ful naci smjestaja koji je povoljan. Zapravo je samo bitno znati sto trazis. Nama je bitno da je cisto, da imamo svoje kupatilo i da ima wi-fi i ako se parking placa da nije kao nocenje. Nikad ne uzimamo puni pansion jer osim dorucka do veceri nas nema u hotelu, osim nakon punkcije i ako je bas meni nesto lose.

  10. #2710

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Bananka:
    U PFC smo. Idemo drugi puta u Prag. Išli smo prvi put 10 dana, sa uzv 7 dan tamo (jer koji sam ja sretnik padne mi 8 dan uvijek u nedjelju
    Ovaj put ako uspijemo organizirati UZV tu, ići ćemo vjerojatno oko 12 ili 13.06.
    Smještaj ćemo rezervirati preko ARIBNB. Uzeli smo jednosoban stan sa kuhinjom i obveznim wifi, a parking je bio besplatan između zgrada.
    To nas je zadnji put koštalo 230 kn po danu. Bili smo stvarno zadovoljni jer smo bili 10 min pješice od klinike. A njihov metro je i tako svugdje blizu.
    Za postupak ću kupiti:

    Gonal f 75 UI * 27 kom ili kombinaciju 900+450
    Menopur 75 IU x 27 kom
    Orgalutran x 4 kom
    Ostalo kod njih.
    Mislim da neću uzimati u penu jer se onda moram dvaput bockati. A to mi je koma. mrzim igle

  11. #2711

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Da li netko ima preporuku gdje u ZG mogu obaviti UZV 8. dan ciklusa , jer moj dr. ne radi subotom?!?!

  12. #2712
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Elvi, meni je pen odlican, uopce ne osjetis iglu. To je bilo jedino sto sam si sama mogla dati. Sve ostalo mi je muz davao. A i sad ce biti isto. Nema sanse da si sama dam heparin. Kukavica sam totalna po tom pitanju. A mozes li u bolnici odraditi folikulometriju? Ja sam tako radila kad mi je palo na vikend. Gin bi mi dala up i ja bi se samo pojavila u bolnici i to je to.

  13. #2713
    nonek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    84

    Početno

    Da, u PFC idemo.
    Malo smo gledali preko Bookinga i AirBNB...vidjet ćemo još do kraja 6 mj.
    Vjerojatno ćemo uzet neki apartman, jer mi je glupo plaćati hotelsku sobu po nekoj bijesnoj cijeni, a nemamo namjeru bit u sobi.
    Kad smo već tamo da iskoristimo priliku pa da obiđemo Prag



    Citiraj Bananka prvotno napisa Vidi poruku
    Nonek, ako ste u PFCu mozete se cuti sa jednom osobom vezano za apartman (50€/danu+10€jednokratno za ciscenje), ona je Prague09.
    Mi bi trebali sad u 5.mjesecu kod nje, ako ce sve biti po planu.

  14. #2714

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Evo i odgovora iz Brežica što se tiče cijena:

    Orgalutran 0,25mg/0,5mL – 39€
    Gonal F 1x 900i.e./1,5mL – 305€
    Menopour 75 i.e - 190€.
    Jedina značajnija razlika je Gonal F ako ja dobro gledam. Oko 230 kn u odnosu na HR
    I treba im 2-3- dana da dobave lijekove. Ako netko ima dr. info neka me ispravi
    Moram priznati da sam sve bliže da opet sve kupim, kao i zadnji put, u Zagorskoj
    Posljednje uređivanje od elvi : 05.05.2017. at 13:25

  15. #2715
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ja sam lani u Zg (na trgu) kupila Gonal 75 i.e i platila 700 kn. Meni je to bio totalni sok.

  16. #2716
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj elvi prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i odgovora iz Brežica što se tiče cijena:

    Orgalutran 0,25mg/0,5mL – 39€
    Gonal F 1x 900i.e./1,5mL – 305€
    Menopour 75 i.e - 190€.
    Jedina značajnija razlika je Gonal F ako ja dobro gledam. Oko 230 kn u odnosu na HR
    I treba im 2-3- dana da dobave lijekove. Ako netko ima dr. info neka me ispravi
    Moram priznati da sam sve bliže da opet sve kupim, kao i zadnji put, u Zagorskoj
    Ovo je cijena (190 €)za
    10 x menopur od 75 i.e jer se u slo kupuje cijela kutija...ne moze na komad.

    Gonal f 900 u filipovica je 2462 kn za gotovinu a cetrotide 295 kn za gotovinu.

    Ajme rominka jednu ampulu platila 700 kn???

  17. #2717
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Oo da i jedva ju nasla. Bila potraga za njom kao za blagom. Nedjelja. Uskrs. Vec ispricana prica. No pronasla sam ju.

  18. #2718

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Elvi, jel u Zagorskoj Gonal jeftiniji? Ja idem po ljekove u SLO. A cijena Menopura 190€ je za 10ampula, jer se kupuje cijeli paket kao sto je sanjka vec napisala. Kupim tamo jedan paket, a ostalih po komadima kod nas u Pablu na Ilici.

    Koje injekcije i igle za mijesanje dva menopura koristite, od 2ml i 27" i 22"?
    Posljednje uređivanje od Bananka : 06.05.2017. at 07:23

  19. #2719
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Filipovic u Zagorskoj ulici je jedna te ista ljekarna.
    Napisala sam cijenu pena od 900 i.e

    Jedna ampula gonala od 75 i.e je 210 kn.

    Za mjesanje 2 menopura ti je dovoljna sprica od 2 ml i mijesas sa jednom vodom 2 menopura.
    Iglice imas za kupiti najtanje od 0.4x13

    Ako u protokolu imas i menopur i gonale mozes sve zajedno u jednu spricu mijesati.
    Na jednu vodu ide 3 ampule gonal/menopur.

  20. #2720
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Dogovor je pao. Nakon potvrdjenje ovulacije idem na biopsiju endometrija i scratching pod opcom anestezijom. Prvotno smo mislili da cu napraviti samo scratching, medjutim dr je reka da ucinim oboje. Sad imam pripremiti predopretivne nalaze i krajem tj obavljamo. Tkd, cekam protokol s datumom i krajem svibnja se pocinje s pripremom. Mislim, ja sam app vec rezervirala na sedam dana

  21. #2721

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Dogovor je pao. Nakon potvrdjenje ovulacije idem na biopsiju endometrija i scratching pod opcom anestezijom. Prvotno smo mislili da cu napraviti samo scratching, medjutim dr je reka da ucinim oboje. Sad imam pripremiti predopretivne nalaze i krajem tj obavljamo. Tkd, cekam protokol s datumom i krajem svibnja se pocinje s pripremom. Mislim, ja sam app vec rezervirala na sedam dana
    Rominka, super za dogovor i sretno u pripremama! Gdje ces ici na biopsiju i scratching? Ja sam bila na jednom scratchingu ali nazalost nije pomoglo kod implantacije.


    Citiraj sanjka prvotno napisa Vidi poruku
    Filipovic u Zagorskoj ulici je jedna te ista ljekarna.
    Napisala sam cijenu pena od 900 i.e

    Jedna ampula gonala od 75 i.e je 210 kn.

    Za mjesanje 2 menopura ti je dovoljna sprica od 2 ml i mijesas sa jednom vodom 2 menopura.
    Iglice imas za kupiti najtanje od 0.4x13

    Ako u protokolu imas i menopur i gonale mozes sve zajedno u jednu spricu mijesati.
    Na jednu vodu ide 3 ampule gonal/menopur.
    Hvala sanjka, Gonal imam u PENu a Menopure cu si mijesati u spricu od 2ml. Jedno i drugo si dajem u istu stranu trbuha, a kad ubacim Orgalutran, njega u drugu stranu trbuha. I tako svaki dan mijenjam strane. Jedan dan lijevo Gonal+Menopur, desno Orgalutran, i obrnuto.

  22. #2722
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Rominka super, još malo i krećete!
    Držim fige da sve ide po planu

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  23. #2723

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Rominka sretno. Vidim da nam je svibanj opet ful gas

  24. #2724
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka super, još malo i krećete!
    Držim fige da sve ide po planu

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Hvala dobro si to napisala, da sve ide po planu. Neka ide po planu, samo da se nesto ne izjalovi.

    elvi, budi se priroda pa i mi se trgnuli! Neka nas!

  25. #2725
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Rominka vidim da se bližiš Češkoj ,želim ti svu sriću kao i ostalim curama koje kreću u postupak !!

  26. #2726
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hvala

  27. #2727
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Eko, pacijent prezivo biopsija i scratching obavljeno sinoc, malo bolucka, ali nista strasno. Sad cekam mengu i pocinjem s estrofemom. I blizu je put!

  28. #2728

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure, ukratko odlucili smo se za Pronatal nakon 5 neuspjelih ivf-a...ja sam ok,mm oligoasthenozoospermia tako da nam donator jos uvijek netreba. Da li ima koja curka koja se odlucila za Prag sa slicnom situacijom? Kako ste si organizirale folikulometriju(sve stimulirane ispucala preko HZZO-a) pa da li to trebam kod privatnika? Da li moze biti bilo koji privatnik ili da idem mpo? Ajme tisucu pitanja Ubiti kako se sta sjetim tako cu vas resetati

  29. #2729

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Anin123: Mene iznenadio moj gin i to ovaj HZZO-ovski sa izjavom: "Nije problem. Napravit ću vam ja folikulometriju" A ja pitam što ako bude subota? A on najnormalnije: "Pa odradit ćemo."
    Naravno da se UZV kod njega plaća (redovno 100 kn) ali me ugodno iznenadio kad se sam ponudio. Pa da je i 400 kn, opet mi je jednostavnije nego biti u Pragu još 3 dana više.
    U svakom slučaju me pozitivno iznenadio

  30. #2730

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Elvi mislim da neces morati platiti taj uzv za Prag. Tako sam ja isla svom gin i nisam platila nista samo sam potpisala jedan papir da mi je napravljen uzv i dalje gin rjesava sa hzzo. Sretno.

  31. #2731
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Eko, pacijent prezivo biopsija i scratching obavljeno sinoc, malo bolucka, ali nista strasno. Sad cekam mengu i pocinjem s estrofemom. I blizu je put!
    Sretno draga!

  32. #2732
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Anin dobro dosla. Sve preglede i vadjenja krvi (hormonska slika, kasnije koagulogram, anesteziolog, internist, folikulometrije) mozes obavljati kod svog ginekologa. Potrebno bi bilo ponijeti mu prepisku s dr iz Pronatala tako da ti ima na temelju cega dati uputnice, a i da bude upucen u protokl koji prolazis. U principu imas dva izbora, sve do stoperice obavljati doma i javljati mailom u Pronatal ili neki 8dc (otprilike kad krenu folikulometrije) krenuti na put pa sve obavljati u Pronatalu. Rekla bih da to najvise ovisi o tome kako si mozete posloziti zivot (posao ponajvise) i o financijama. I nemoj se brinuti zbog pitanja, pa zato smo tu da pomognemo

    Mojca, hvala <3

  33. #2733

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Anin, rominka je vec sve napisala!

    Rominka, sretno!

  34. #2734
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Joooooj, napokon sam dobila sutra startam s estrofemima i ostalim buckurisem! Ono kad se veselis menstruaciji - hahahha

  35. #2735

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    Rominka držimo fige
    Kod nas očekivanje da svi nalazi budu gotovi i mislim da bi početkom lipnja trebala početi sa stimulacijom

  36. #2736
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Elvi, pratimo se puno trudnoca ima oko mene zadnjih tjedana. Bas me to veseli!

  37. #2737

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Ajmo cure sad u akciju!
    Mislim na vas, drzim fige

  38. #2738

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Pozdrav cure! Dali je je neko od vas skorije komunicirao sa Pronatalom u Pragu,pisala sam pocetkom nedjelje i jos nisam dobila odgovor od njih?

  39. #2739
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Mi smo u Budejovicama, dobijem odgovor kroz nekoliko minuta, sad kad smo u postupku. A inace kroz koji dan. Posalji im jos jedan mail, ili nazovi da vidis gdje je zapelo.

  40. #2740

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala rominka,opet sam ih kontaktirala,moj mejl im se bio negdje zagubio. Uglavnom sada je sve ok vidim da si u postupku,zelim ti puno srece! Nadam se ubrzo vam se i ja pridruzujem

  41. #2741
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Hvala Mala ponekad kad je velika guzva predvide mail. Nemoj se ustrucavati nazvati ih kad vidis da se nitko ne javlja.

  42. #2742
    Yubi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    Split
    Postovi
    102

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Joooooj, napokon sam dobila sutra startam s estrofemima i ostalim buckurisem! Ono kad se veselis menstruaciji - hahahha
    Jupiiii i sritno !!!
    ..a to s menstruacijom hahahaha ,da mi je neko reka da ću se veseliti menstruaciji mislila bi da je lud

  43. #2743
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Eto vidis Yubi prvo je cekas, pa ne cekas, pa opet cekas pa se nadas da je nece duuugo biti....u kojoj ste vi fazi?

  44. #2744
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Danas mi je potvrdjeno da ce transfer biti izmedju 7-9.06., tako da mi uskoro putujemo. Odlucila sam ovaj put uzeti i embryoglue tako da su mi narucili. App je rezerviran, jos odavno. Ma zapravo, nikad nisam bila spremnija,sto fizicki sto psihicki. Definitivno je FET luksuz (kako kaze jedn moja friska trudnica)

  45. #2745

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    125

    Početno

    držimo fige i šaljemo pozitivne vibre

  46. #2746

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je potvrdjeno da ce transfer biti izmedju 7-9.06., tako da mi uskoro putujemo. Odlucila sam ovaj put uzeti i embryoglue tako da su mi narucili. App je rezerviran, jos odavno. Ma zapravo, nikad nisam bila spremnija,sto fizicki sto psihicki. Definitivno je FET luksuz (kako kaze jedn moja friska trudnica)
    Rominka, ne moram ti nista pisati, sve znas
    Javljaj se, opusti i uzivaj koliko mozes.

    Svim Cehinjama zelim puno snage i srece!

    Mi smo danas 17tt, isli smo jutros na kontrolu i saznali da nam stizu cura i decko

  47. #2747

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Rominka,blizi se polako :D Biska,divno,cestitam! Evo i ja sa vam se pridrizim,pocetak 7 mjeseca bi trebala biti u Pragu :D

  48. #2748
    nonek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    84

    Početno

    Drage moje puno lijepih vijesti
    Što se toga tiče i mi smo početkom 7 mj u Pragu

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka,blizi se polako :D Biska,divno,cestitam! Evo i ja sa vam se pridrizim,pocetak 7 mjeseca bi trebala biti u Pragu :D

  49. #2749

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Nonek neka nam taj 7 mjesec bude uspjesan i donese srecu!

  50. #2750
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Rominka, ne moram ti nista pisati, sve znas
    Javljaj se, opusti i uzivaj koliko mozes.

    Svim Cehinjama zelim puno snage i srece!

    Mi smo danas 17tt, isli smo jutros na kontrolu i saznali da nam stizu cura i decko
    uh, draga moja tvoji miseki rastu, a kao da ste jucer bili u Ceskoj! Moram priznati da je FET totalno drugaciji osjecaj, puno opustenije. Nekako sam daleko optimisticnija nego prije.

    Cure, hajdemo mi ovo ljeto nastaviti trudnicki mala88 i nonek mozda se i vidite. Vjerujte mi da su prijateljstva stecena u Ceskoj za zivot <3

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •