Stranica 17 od 71 PrviPrvi ... 715161718192767 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #801
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Meni su rekli da sve folikulometrije idu u tu cijenu koja je na webu, a ovisi i o broju stanica.
    Ja sam dala sve nalaze koje imam, ono kaj nisam imala tipa AMH nisam ni radila.
    Za sada sam dala za ljekove: 100 kn kontracepcija i 1000 kn za 21 decapeptyl. Predviđaju još 30-40 Menopura, ne znam za cetrotide ni koja štoperica će ići.

  2. #802
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je napravila i moja prijateljica - sve privatno. Al nema potrebe, puno toga se moze rijesiti preko hzzo - brisevi, papa, hormoni, markeri, krvna grupa i sgram.
    Da to je ca.3000 kn privatno. Opet se nakupi toga i ostane za platit bar 25 000 kn. Al sto je tu je....tko sebi moze odvojiti mislim da netreba niti sekunde razmisljati.

  3. #803
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Nažalost nemam novca na "bacanje" - da imam ne bih dvojila i sve bih riješila privatno. Ali i preko HZZO je išlo brzo, u 5 tjedana sam/smo uspjeli povaditi sve potrebne nalaze (hormoni, s-gram, KG, brisevi, papa, zarazne) - išlo bi i brže da nismo vezani danima ciklusa uz hormone i papu . A ovih 3000 kn što bih privatno dala mi je skoro polovica stimulacije.
    Baš sam pričam s mm što napraviti za ovaj privatni postupak-odreći se mora i krečenja stana ove godine ili dići neki brzinski kredit na godinu dana i tako to riješiti...
    A baš sam se nadala da ću izbjeći taj "privatluk" ovaj put i riješiti sve preko HZZO-ali nakon ovog postupka u Petrovoj ne pada mi više na pamet.

  4. #804
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost nemam novca na "bacanje" - da imam ne bih dvojila i sve bih riješila privatno. Ali i preko HZZO je išlo brzo, u 5 tjedana sam/smo uspjeli povaditi sve potrebne nalaze (hormoni, s-gram, KG, brisevi, papa, zarazne) - išlo bi i brže da nismo vezani danima ciklusa uz hormone i papu . A ovih 3000 kn što bih privatno dala mi je skoro polovica stimulacije.
    Baš sam pričam s mm što napraviti za ovaj privatni postupak-odreći se mora i krečenja stana ove godine ili dići neki brzinski kredit na godinu dana i tako to riješiti...
    A baš sam se nadala da ću izbjeći taj "privatluk" ovaj put i riješiti sve preko HZZO-ali nakon ovog postupka u Petrovoj ne pada mi više na pamet.
    Maco i onaj tko ima novaca netreba ga bacati i bahatiti se s njim.
    Mi smo odlucili ne ici na more a nesto cemo od lijekova provuci na karticu...ne sve al nesto da. Nemam ja ni volje ni vremena gubiti vrijeme na bolnice i njihova eksperimentiranja.

  5. #805

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja sam racunala da bi nas s lijekovima trebalo ispasti oko 17-18kkn... Naravno, sve ovisi koliku dozu primas i cega, al mislim da je 25kkn ipak malo previse.
    Samo markeri privatno kostaju 2500kn, tako da mislim da je tvoja prijateljica potrosila vise od 3000kn za ovo sto sam nabrojala.

    Ovu moju je postupak s lijekovima izasao cca 20000kn, a primala je veliku dozu lijekova - 4 ampule dnevno, imala blastice i smrzlice. I najvaznije - ostala trudna iz prve

  6. #806
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Veliki su to novci i steta je ne iskoristiti i smanjiti troskove kada imamo pravo odraditi neke osnovne pretrage preko hzzo-a.
    Mozda se u buducnosti neka od nasih klinika sjeti i omoguci pacijentima placanje na rate npr. ovako nesto

    http://www.ivi-fertility.com/en/patients/financing/

  7. #807
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam racunala da bi nas s lijekovima trebalo ispasti oko 17-18kkn... Naravno, sve ovisi koliku dozu primas i cega, al mislim da je 25kkn ipak malo previse.
    Samo markeri privatno kostaju 2500kn, tako da mislim da je tvoja prijateljica potrosila vise od 3000kn za ovo sto sam nabrojala.

    Ovu moju je postupak s lijekovima izasao cca 20000kn, a primala je veliku dozu lijekova - 4 ampule dnevno, imala blastice i smrzlice. I najvaznije - ostala trudna iz prve
    Ma to sam ca napisala....znam da je skuplje kad se racuna za oboje....toliko je ona za sebe platila. Al markeri nisu toliko bubekice. U steli su radili i cini mi se da su markeri i krvna grupa oko 1450 kn. 2500 nije sigurno.

  8. #808

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Super ako je povoljnije. Meni je tako rekla moja prijateljica, ali mozda je ona skuplje prosla, znam da je antitalent za trazenje jeftinije opcije.

  9. #809
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Jooooj smanjite si troškove ako možete i ako vam lova treba-ako ne, onda raspaliti sve kod njih. Moja rođaka je sve odrađivala u Betaplusu, nije još krenula na IVF jer non stop neka bakterija-ali kaže da joj tamo briseve smrdali 2x, jednom kontaminirano, drugi put ne znam točno no ...na kraju je popiz.i otišla soc. i sve obavila gratis. A love imaju na bacanje...iz ZG je...meni su ovo ogromni novci što spominjete..

  10. #810
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Jooooj smanjite si troškove ako možete i ako vam lova treba-ako ne, onda raspaliti sve kod njih. Moja rođaka je sve odrađivala u Betaplusu, nije još krenula na IVF jer non stop neka bakterija-ali kaže da joj tamo briseve smrdali 2x, jednom kontaminirano, drugi put ne znam točno no ...na kraju je popiz.i otišla soc. i sve obavila gratis. A love imaju na bacanje...iz ZG je...meni su ovo ogromni novci što spominjete..
    Troskovi su da se onesvjestis.
    Kad ti je beta draga??? Jel piskis testic prije??

  11. #811
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Jesu veliki su, ali opet kad gledam na što ljudi troše novce i dižu kredite ovo mi se čini sasvim opravdan razlog (naravno, tko može).
    Mi smo u postupku u MB potrošili oko 3000 eura na sve skupa (uključen i put/benzin), ali to su mali novci kada znamo da smo dobili dijete
    Naravno, priča je puno teža ako željeni rezultati izostane, pa trebaš ići još koji put...e to je već ozbiljna svota novca
    Kažem, nadali smo se ovaj put to izbjeći ali ništa od toga...moramo još pregruntati čega ćemo se odreći (žao mi je zbog djeteta da ne idemo na more) ali nekako ćemo još za jedan postupak pregurati!

  12. #812
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Super ako je povoljnije. Meni je tako rekla moja prijateljica, ali mozda je ona skuplje prosla, znam da je antitalent za trazenje jeftinije opcije.
    Da vjerojatno ovisi od laboratorija. Neki su skuplji neki jeftiniji.
    Al nije ni bitno. Tko voli i moze nek izvoli.

  13. #813
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Sutra možda test, četvrtak beta

  14. #814
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prosli tjedan zvala u betu i rekle mi cure da ce dr. V biti tu 16.04. pa eto tako da znate....konz.i uz 1000 kn.
    Uhh

    1000 kn za konzultacije i ultrazvuk?!

    Mi smo konzultaije i ultrazvuk kod prof. V. u privatnoj ordinaciji u Mariboru prije tri godine platili 50 eura. Do Maribora i nazad je 3 sata vožnje, plus 50 eura troška za put... Sve skupa 100 eura, eto 250 kn jeftinije nego u Zagrebu. Visoka cijena zaista.

    Čini mi se kao fina metoda guljenja mpo pacijenata. Ljudi koje ne mogu imati djecu vrlo su osjetljiva grupa, platit će u nadi da će dobiti bolje uvjete, platiit će svoju nadu u imanje djeteta, dati sve kako bi imali djecu...

    ... ali 1000 kn za utrazvučni pregled žene i konzultacije za nešto što se u MB donedavno plaćalo oko 380 kn... to mi se čini zbilja nefer način zarađivanja...

  15. #815
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra možda test, četvrtak beta
    Drzim fige da ugledas plusic

  16. #816
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Uhh

    1000 kn za konzultacije i ultrazvuk?!

    Mi smo konzultaije i ultrazvuk kod prof. V. u privatnoj ordinaciji u Mariboru prije tri godine platili 50 eura. Do Maribora i nazad je 3 sata vožnje, plus 50 eura troška za put... Sve skupa 100 eura, eto 250 kn jeftinije nego u Zagrebu. Visoka cijena zaista.

    Čini mi se kao fina metoda guljenja mpo pacijenata. Ljudi koje ne mogu imati djecu vrlo su osjetljiva grupa, platit će u nadi da će dobiti bolje uvjete, platiit će svoju nadu u imanje djeteta, dati sve kako bi imali djecu...

    ... ali 1000 kn za utrazvučni pregled žene i konzultacije za nešto što se u MB donedavno plaćalo oko 380 kn... to mi se čini zbilja nefer način zarađivanja...
    Da je visoka cijena je. Visoka je i kod dr. D od 650 kn. I to mi je puno. Trebaju ga platit pa deru po pacijentima, a da cemo dobit bolje uvjete hocemo. Al izmjenit nista nemozemo.

  17. #817
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Je li zbilja u BetaPlus dolazi i embriolog Borut Kovačič?

  18. #818
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Da je visoka cijena je. Visoka je i kod dr. D od 650 kn. I to mi je puno. Trebaju ga platit pa deru po pacijentima, a da cemo dobit bolje uvjete hocemo. Al izmjenit nista nemozemo.
    bolje uvjete od čega? i što su uvjeti?

  19. #819
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    bolje uvjete od čega? i što su uvjeti?
    Bolje uvjete cu imati svakako vec sam u petrovoj imala.

  20. #820

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra možda test, četvrtak beta
    Pa zelim ti isto sto i meni i svima sto cekaju betu.

  21. #821
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zelim ti isto sto i meni i svima sto cekaju betu.
    miuta jel to imas plus???

  22. #822
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ma to Miuta zeli meni ako sam dobro shvatila...

  23. #823

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    miuta jel to imas plus???
    Ne draga jos nisam vadila nego mislim na zelije:D

  24. #824

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to Miuta zeli meni ako sam dobro shvatila...
    Da tako je draga zelim ti velkiiiii plussss

  25. #825
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Je li zbilja u BetaPlus dolazi i embriolog Borut Kovačič?
    Ja sam već s dvije razl.strane tako čula, iako nisam danas to pitala u klinici kad sam zvala...ali ako je to mi je dodatni poticaj/plus da odem tamo
    Mislim da se u konačnici ne razlikuje tako puno cijena kod dr. V ili kojeg drugog dr. u Betaplus-razlika je samo u tih 350 kn za 1.konzultacije/UZV.
    A i dr. L je tu negdje s cijenama +/- 1500-2000 kn, a nema anesteziju

  26. #826

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Da, tako mi je rekao dr V, a potvrdila i Dr Romana. Dr Vlaisavljevic samo i iskljucivo radi sa svojim ebriologom, tj Borutom.

  27. #827
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Hvala Cakican-vrlo zanimljiva info

  28. #828
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Poliklinici Škvorc su produljili ugovor s HZZO-om do 31.6.2015. , pa eto ako nekog zanima
    Mi ćemo i tamo na konzultacije pa vidjeti što će nam reći...imam pravo još na 3 stimulirana i 2 prirodnjaka preko HZZO-a, a pošto sam rekla da u državne klinike više ne idem ovo mi se čini kao zanimljiva alternativa!

  29. #829
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Bila sam u četvrtak u Beti + na uzv. Imam nešto sitno antralaca, pa je prof odlučio pojačati dozu Menopura na 4 ampule dnevno, startam u utorak. Bez Cetrotida i s Decapeptylom do kraja. Prva folikulometrija 14.4.
    Prestala s kontracepcijom u četvrtak.

  30. #830

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    maca2 kako to misliš dva prirodnjaka preko hzzo?
    ja mislim da prirodnjaka preko hzzo možeš imati koliko god... ili sam u krivu?

  31. #831
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj tanatana prvotno napisa Vidi poruku
    maca2 kako to misliš dva prirodnjaka preko hzzo?
    ja mislim da prirodnjaka preko hzzo možeš imati koliko god... ili sam u krivu?
    Ne, ne možeš. HZZO plaća 6 postupaka IVF-a od čega 2 MORAJU biti u prirodnom ciklusu, dakle bez ikakve stimulacije (osim možda klomifena-on se ne računa) i 4 idu s konkretnom stimulacijom.

  32. #832
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    U krivu si...samo 2 prirodnjaka..

  33. #833

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Hvala cure, izgleda da sam ja to zaključila iz nekih starijih postova.
    Ovo me sad nije baš razveselilo s obzirom da ću baš morati ići u prirodne postupke zbog lošeg odgovora na stimulaciju.

  34. #834

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Tanatana, od ukupno 6 postupaka koje imas preko hzzo mozes max. 4xstimulirani i min. 2xprirodni. Ali mislim da mozes i sve 6x na prirodni i da stim.uopce ne koristis.
    Ako si npr.imala vec 1xstim. i 1xprirodni, onda mozes na jos 4xprirodna (ako ne reagiras dobro na stim.,kako si napisala).
    Posljednje uređivanje od Bananka : 06.04.2015. at 19:08

  35. #835

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Hvala Bananka na odgovoru.
    Da, ne reagiram dobro, u stimulaciji Gonalima bile su samo dvije folikule koje su aspirirane, ali nije bilo jajne stanice.
    Tako da razmišljam sad ići na prirodnjake da se ne mučim inekcijama (vjerojatno privatno).
    I da ove stimulirane iskoristim u nekim protokolima za low respondere tipa ovog:

    http://www.rbmojournal.com/article/S...485-4/fulltext

    Pronašla sam na internetu prezentaciju od dr. B sa Hrvatskog kongresa o reprodukcijskom zdravlju, kontracepciji i IVF-u; Šibenik; 17.05.2014 u kojoj spominje isti/sličan protokol za low respondere pa me zanima da li je koja od vas odradila ovakav protokol i koja su iskustva.

    evo protokola iz prezentacije:
    aGnRH uvijek umjesto HCG-a
    Odlaganje svih ET (kriopohrana svih zametaka i FET u slijedećem prirodnom ciklusu)
    Dvostruka stimulacija za “low respondere” letrazol+klomifen+gonadotropini+aGnRH
    DHEA u predikciji ishoda prve stimulacije
    2.-4. dan letrazol 2,5 mg/dan
    potom 150 IU HMG svaki drugi dan
    Od 2. dana kontinuirano klomifen 25 mg/dan svaki dan do aGnRH
    /kriopohrana svih zametaka/
    Od 2-3 dana nakon punkcije letrazol 2,5 mg/dan sve dok folikuli nisu 14 mm + HMG 225 IU kontinuirano do davanja aGnRH

    Možda bih trebala postavti ovo pitanje na drugoj temi, ili otvoriti svoju, ne znam...

  36. #836

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    Bila sam u četvrtak u Beti + na uzv. Imam nešto sitno antralaca, pa je prof odlučio pojačati dozu Menopura na 4 ampule dnevno, startam u utorak. Bez Cetrotida i s Decapeptylom do kraja. Prva folikulometrija 14.4.
    Prestala s kontracepcijom u četvrtak.
    Varnica sretno i javi nam kako ide. Ti si kod dr. V ako se dobro skuzila. Ja sam imala sve isto sto i ti al sa gonalima jos. agonist/antagonist protokol.
    Sretno

  37. #837
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj tanatana prvotno napisa Vidi poruku
    Da, ne reagiram dobro, u stimulaciji Gonalima bile su samo dvije folikule koje su aspirirane, ali nije bilo jajne stanice.
    Tako da razmišljam sad ići na prirodnjake da se ne mučim inekcijama (vjerojatno privatno).
    I da ove stimulirane iskoristim u nekim protokolima za low respondere tipa ovog:

    http://www.rbmojournal.com/article/S...485-4/fulltext

    Možda bih trebala postavti ovo pitanje na drugoj temi, ili otvoriti svoju, ne znam...
    tanatana, o protokolima za low respondere je najbolje na "nizak amh, visok fsh...", vidjela sam da si već našla
    vjerojatnije je da će te savjetovati da ideš s mini stimulacijama nego prirodnjacima...imaš puno informacija na toj temi

    gdje si se liječila? u koju pvt kliniku misliš ići?
    ("nije bilo jajne stanice" znači obično krivi timing štoperice ili punkcije...)

  38. #838
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    tanatana, o protokolima za low respondere je najbolje na "nizak amh, visok fsh...", vidjela sam da si već našla
    vjerojatnije je da će te savjetovati da ideš s mini stimulacijama nego prirodnjacima...imaš puno informacija na toj temi

    gdje si se liječila? u koju pvt kliniku misliš ići?
    ("nije bilo jajne stanice" znači obično krivi timing štoperice ili punkcije...)
    Potpisujem sushi.
    Ma kakvi prazni folikuli i folikuli bez js. To im je samo izgovor.

  39. #839

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    sushi,
    trenutno sam na Sv. Duh, a nakon što ispucam prirodnjke tamo, razmišljam da idem u betaplus

  40. #840

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Molim info... gdje sad radi dr. Radončić? u viliju ili kod škvorca?...i gdje obavlja konzultacije, postupke?

  41. #841

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Frodda, dr.Radoncic radi u Polikliniki Vili na Ilici i tamo obavlja konzultacije i folikulometrije, a za postupak koristi samo prostorije od Polikliniki Skvorc u Samoboru.

  42. #842

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Bananka prvotno napisa Vidi poruku
    Frodda, dr.Radoncic radi u Polikliniki Vili na Ilici i tamo obavlja konzultacije i folikulometrije, a za postupak koristi samo prostorije od Polikliniki Skvorc u Samoboru.
    Hvala na odgovoru, jel znaš možda da li radi na ugovor sa Hzzo ili isključivo privatno?

  43. #843
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Koliko znam, isključivo privatno.

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

  44. #844

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Frodda, kao sto je eryngium napisala dr.R.radi iskljucivo privatno.
    U Poliklinici Skvorc kod dr.Skvorca mozes ici preko hzzo-a.

  45. #845

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Hvala na odgovoru, tako sam i pretpostavila.

  46. #846

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Nema ma cemu, tu smo da si pomognemo!
    Da li vec znas gdje i kada ces u postupak?

  47. #847

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    iskreno ne znam, u velikim sam dilemama...skupljam novce za Prag, a u međuvremenu bi možda odradila još jedan postupak ovdje...

    ...spremam se za 8. ivf

  48. #848

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Joj, zao mi je da si toliko postupaka prosla! Koja je vasa dijagnoza, ako smijem pitati i ako zelis ovdje napisati?
    Mozda da odes na konzult.kod dr.Skvorc preko hzzo, citala sam samo dobro o njemu. Nazovi ih i pitaj. Za nas su oni 'otpali' jer kad sam ih lani zvala za nas 'slucaj' (azoo) rekli su mi sestre na tel.da ne rade punkcije kod muskih.

  49. #849

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    dijagnoza je idiopatska neplodnost, kao sve je ok ali trudnoće nema...zapravo imala sam dvije biokemijske i to obje iz ivf potupaka

    muž i ja smo prošli sve pretrage i sve je u najboljem redu, ali do spontane trudnoće ne dolazi...

  50. #850
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj frodda prvotno napisa Vidi poruku
    dijagnoza je idiopatska neplodnost, kao sve je ok ali trudnoće nema...zapravo imala sam dvije biokemijske i to obje iz ivf potupaka

    muž i ja smo prošli sve pretrage i sve je u najboljem redu, ali do spontane trudnoće ne dolazi...
    i dvije biokemijske bi trebale značiti nešto...možda će vam zaista dobro doći drugo mišljenje, možda i koji dodatni nalazi. žao mi je zbog tolikog broja postupaka frodda...

    ne zamjeri što pitam, u Prag ste mislili na donaciju ili?

    sretno dalje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •