Stranica 18 od 71 PrviPrvi ... 816171819202868 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #851

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    mislim da kod mene problem leži u implantaciji nakon transfera...ili nekom još neotkrivenom faktoru

    dosad smo u postupcima dobivali zrele oocite i uglavnom smo došli do faze blastociste...

    amh mi je ok tako da još ne razmišljamo o donaciji...

    u Prag bi išli zbog boljih metoda i laboratorijskih uvjeta

  2. #852
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj frodda prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da kod mene problem leži u implantaciji nakon transfera...ili nekom još neotkrivenom faktoru

    dosad smo u postupcima dobivali zrele oocite i uglavnom smo došli do faze blastociste...

    amh mi je ok tako da još ne razmišljamo o donaciji...

    u Prag bi išli zbog boljih metoda i laboratorijskih uvjeta

    ovo me baš zanima, kojih boljih metoda i lab. uvjeta? SRETNO u svakom slučaju i slažem se sa sushi, biokemijske znače već mnogo iako vjerujem da ti to nije neka utjeha. Kakvu si terapiju već primala do sada i kakav je bio response? koliko j.s. i koliko embrija? daj se upisujte u ovu statistiku - please!
    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...mrzlica/page10

  3. #853
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Kadauna koliko znam imaju metode koje se ne pružaju u HR državnim klinikama poput LAZT, ASET, EmbryoGen, PICSI, MACS, PGD/PGS, video monitoring razvoja embrija. Sve je objašnjeno na njihovoj web stanici.

  4. #854

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Za EmbryoGen mogu napisati da sam pitala embriologa u Sistini (Skoplje) i rekao mi je da ne koriste jer su misljenja da nepomaze.

  5. #855

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Cure, koje ste bile kod dr.R.u postupku trebam informacije.
    Di ste vadile krv za hormone, dolje u Breyeru?
    Koliko ste placale?
    Da li se radi punkcija i ET ujutro,popodne ili navecer? Da li dr.R.daje nakon ET aspirin ili sl.?

  6. #856

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    Dr.R ne preporuca Breyer,predlozio mi Synlab ili Sunce.
    O cjenama vidi na int.stranicama lab.
    ET smo radilo uvjek navecer oko 21h,i daje aspirin do odedjenog tjedna trudnoce.

  7. #857
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Ja sam ovaj tjedan u beti kod prof.V
    Javim vam kako je proslo i sto nam predlaze.

  8. #858

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    sara79 javljaj iskustva!!

  9. #859

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    Od sutra sam pikalica kod dr.R u viliu.kasnila nam m tjedan dana.

  10. #860
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    sara79 javljaj iskustva!!
    Naravno, javim sve detalje

  11. #861
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Njuskalica prvotno napisa Vidi poruku
    Od sutra sam pikalica kod dr.R u viliu.kasnila nam m tjedan dana.
    Sretno
    Kakav si protokol dobila??

  12. #862

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    4

    Početno

    cao svima ja sam nova ovde ...ovako ja i muz imamo problema da zacnemo bebu u maju ce dve godine otkad se trudimo prirodnim putem jer stvarno to zelimo..on je isao na preglede razne i ustanovljeno mu je daima sve zenske hromozome 46 XXX sad ..doktor nas je uputio na jos jedan test iduce sedmice da se vidi imal li ijedan muski hormon makar bio slab ali da ima onda bi mogli potpomognutom oplodnjom postici da imamo bebu ja se nadam da ce biti dobri rezultati ..sta vi kazete o tome jeli se iko susreo sa ovim kao ja?

  13. #863

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj Njuskalica prvotno napisa Vidi poruku
    Od sutra sam pikalica kod dr.R u viliu.kasnila nam m tjedan dana.
    Hvala Njuskalica za odgovor na moje pitanje.
    Sretno! I mene zanima protokol
    Ja cu ici sa sljedecom m, ako bude sve ok, u postupak s puregonom.

  14. #864

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    5 dana po 100IU puregona
    6 dan uzv
    6 dan dodajemo orgulutran u kombinaciji sa puregonom
    U proslom postupku koji je bio dobitan imali drugaciji protokol pa smo malo na iglama ali vjerujemo mu pa cemo vidjet.

  15. #865

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj kolacic prvotno napisa Vidi poruku
    cao svima ja sam nova ovde ...ovako ja i muz imamo problema da zacnemo bebu u maju ce dve godine otkad se trudimo prirodnim putem jer stvarno to zelimo..on je isao na preglede razne i ustanovljeno mu je daima sve zenske hromozome 46 XXX sad ..doktor nas je uputio na jos jedan test iduce sedmice da se vidi imal li ijedan muski hormon makar bio slab ali da ima onda bi mogli potpomognutom oplodnjom postici da imamo bebu ja se nadam da ce biti dobri rezultati ..sta vi kazete o tome jeli se iko susreo sa ovim kao ja?
    Kolacic, nemam iskustva, ali sigurno ces na ovom forumu naci nekog sa istim ili slicnim iskustvom. Vidim da si vec i na drugoj temi pisala. Drzim fige da se nađu muski hormoni!!

  16. #866

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Njuskalica, dođoh ti samo zavibrati za uspješan postupak!!!

    sretno

  17. #867
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj kolacic prvotno napisa Vidi poruku
    cao svima ja sam nova ovde ...ovako ja i muz imamo problema da zacnemo bebu u maju ce dve godine otkad se trudimo prirodnim putem jer stvarno to zelimo..on je isao na preglede razne i ustanovljeno mu je daima sve zenske hromozome 46 XXX sad ..doktor nas je uputio na jos jedan test iduce sedmice da se vidi imal li ijedan muski hormon makar bio slab ali da ima onda bi mogli potpomognutom oplodnjom postici da imamo bebu ja se nadam da ce biti dobri rezultati ..sta vi kazete o tome jeli se iko susreo sa ovim kao ja?
    kolačić,
    dobro došla na forum.
    tvoj muž vjerojatno ima Klinefelterov sindrom, kromomski poremećaj spolnih kromosoma kada sukod muške osobe umjesto jednog X kromosoma prisutnona dva X kromosoma, tako da tvoj muž ima kromosomsku sliku 47, YXX. Kod muškaraca sa ovim poremećajem smanjeno je lučenje testosterona, testisi su slabo razvijeni (postoje i druge morfološke karakteristike), i vrlo često nema proizvodnje spermija, ili je ta proizvodnja vrlo oskudna.

    Znači, tvoj muž nema rti X kromosoma kako si gore napisala (46, XXX), jer takve poremećaje imaju osobe ženskog spola.

    Jeste li radili hormonske pretrage? Ima li spermija u ejakulatu? Ako nema u ejakulatu, da li ste tražili spermije u tkivu testisa?

    Ako se kod tvog muža može naći spermija bilo u ejakulatu, bilo u tkivu testisa, onda kroz izvantjesne oplodnje metodom ICSI imate šansu za ostvarivanje biološkog roditeljstva.

    Ako nema spermija, parovima gdje muškarac ima Klinefelterov sindrom za ostvarivanje roditeljstva savjetuje se oplodnja doniranim muškim spolnim stanicama ili posvojenje.

    Sretno!

  18. #868
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Cure, Tjedan borbe protiv neplodnosti je preda nama:

    http://forum.roda.hr/threads/87751-T...28#post2759128

    Pridružite nam se u subotu 25. 4. u 11 sati na Trgu bana Josipa Jelačića na 4. šetnji "Zajedno za plodnost"!
    Bit će lijepo kao i svake godine!

    Pozivam vas da promijenimo avatare u avatar Tjedna borbe protiv neplodnosti koji je dostupan u glaeriji foruma pod Avatar/uredi avatar
    http://forum.roda.hr/profile.php?do=editavatar

  19. #869
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Cure moje evo ja bila danas u beti kod prof. Vlaisavljevica

    Joj neznam od kud bi krenula.
    Predlozio je jedan mjesec kontracepciju, od 21 dc decapeptyl i od 3dc da krenemo sa 375 iu gonala. Kaze tri dana sigurno 375 iu pa bi isao 6 dc prvi uz i onda bi vjerojatno malo njih smanjio i uveo menopure. Cetrotide bi isto dodao al kaze to ce kasnije odluciti kad vidi koliki su folikuli.

    Pa ovakav sam slican protokol imala u petrovoj samo bez kontracepcije. Zapravo menopur nisam u petrovoj imala vec samo gonale.
    Pitala sam ga za Elonvu i misljenja je da to bas nebi islo i da cu vjerojatno slabo reagirati. Kad sam mu rekla da sam imala slican protokol i da od 10 lijepih folikula dobila 3 js nije imao bas uvjerljiv odgovor na to. I zato sam jos rekla da sam misljenja ako cu slabo reagirati na Elonvu i dobit dvije tri js nista drukcije nisam imala ni sa hrpom gonala i da sam vise za Elonvu.
    Nismo se bas nasli i mislim da necemo tamo ici i iz tog razloga sto je pokusao da opet radimo sve nalaze kod njih na sto mi nismo pristali. Rekla sam da ne dolazi u obzir jer smo sve nalaze radili privatno u 12 mjesecu i da ako bas nesto treba mozemo sgram ponovit, drugo ne.

    To bi nas doslo 3200 kn

    Kako meni sad ciklusi idu, trebala bi dobit pocetkom petog mjeseca i trebala bi tada krenuti sa kontracepcijom jer kad bi ciklus iza isla palo bi tako da bi sa stimulacijom krenula oko 22.06. sto njemu ne odgovara jer je u sestom mjesecu tu a to bi nas i u sedmom malo zakacilo tako da gospon dr. tad neradi. Onda tek dolazi u 10 mjesecu opet u betu.

    Sve u svemu nas ovaj covjek nije dojmio niti ulio nekakvo povjerenje...

    Nesvidja nam se i idemo dalje.

  20. #870

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    sara79 hvala što si podijelila svoje iskustvo i mišljenje!
    uzet ću ga u obzir jer sam planirala ići kod njega ako ne uspije ovaj postupsk...

  21. #871
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Da, svi su na kontracepciji da se "pogodi" punkcija kad je prof. V u Beti. I ja sam dobila Decapeptyle od 20. dana ciklusa kako bi se ujednačili folikuli i spriječile ciste. Sutra druga folikulometrija...

    Nalaz ni jedan nisam ponavljala niti su me tražili.
    Posljednje uređivanje od Varnica : 16.04.2015. at 19:39

  22. #872
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Ja sam misljenja da oni u beti puknu tako da se ponove nalazi pa kod koga upali da ga ozene. Znam za slucaj gdje je dr. D trazila i uspjela u tome sto smatram nekorektnim.
    Osobno poznam par.

    Al dobro svatko ima pravo izabrati i odvagnuti gdje bi bilo najbolje ici u postupak i gdje se osjecas ugodno i u kojeg doktora imas povjerenje.

  23. #873
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    sara79 hvala što si podijelila svoje iskustvo i mišljenje!
    uzet ću ga u obzir jer sam planirala ići kod njega ako ne uspije ovaj postupsk...
    Draga moja di si ti sad u postupku?

  24. #874
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    sara79 hvala na izvjestaju .
    Ja mislim da ako budem isla negdje privatno u Hr. to ce onda biti tamo gdje ce udovoljiti mojim zeljama. Mislim kada vec dajem tolike novce da bi to svakako trebala i dobiti.

  25. #875
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Nama nitko nije predložio ponavljanje nalaza. Ali da je, ne bi pristali.
    Koliko sam mu ja papira stavila na stol, nije se ni snašao!

  26. #876
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Za ljekove imaju neki deal sa jednom ljekarnom, ali sam ja inzistirala da mi napišu recepte pa da sama nađem najoptimalniju opciju. I našla sam.

  27. #877

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    sara79 ja sam u Petrovoj.

  28. #878
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    Nama nitko nije predložio ponavljanje nalaza. Ali da je, ne bi pristali.
    Koliko sam mu ja papira stavila na stol, nije se ni snašao!
    Pa da, i mi nismo pristali.
    Za lijekove znam, bas je to spomenuo al sam istog misljena kao i ti da trazim najoptimalniju opciju a to je slovenija.
    Mene bi stimulacija oko 1600 € sto mi se isplati otic u brezice po lijekove.

  29. #879
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    sara79 ja sam u Petrovoj.
    Nek ti bude uspjesan

  30. #880
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam misljenja da oni u beti puknu tako da se ponove nalazi pa kod koga upali da ga ozene. Znam za slucaj gdje je dr. D trazila i uspjela u tome sto smatram nekorektnim.
    Osobno poznam par.

    Al dobro svatko ima pravo izabrati i odvagnuti gdje bi bilo najbolje ici u postupak i gdje se osjecas ugodno i u kojeg doktora imas povjerenje.
    neki liječnici traže ponavljanje, ovisno o zastarjelosti nalaza ili laboratoriju gdje su radjeni...ali bi trebali argumentirano obrazložiti razloge pacijentima, zar ne

    mi smo u beti dobili sličan dojam 2013., doduše vezano uz tražene dodatne pretrage nakon sgrama, pa se nije radilo o takvim ciframa.

    svejedno mi se čini da se općenito, osim o povjerenju, radi i o tome da se većina pacijenata ne usudi postavljati pitanja...

  31. #881
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj sushi prvotno napisa Vidi poruku
    neki liječnici traže ponavljanje, ovisno o zastarjelosti nalaza ili laboratoriju gdje su radjeni...ali bi trebali argumentirano obrazložiti razloge pacijentima, zar ne

    mi smo u beti dobili sličan dojam 2013., doduše vezano uz tražene dodatne pretrage nakon sgrama, pa se nije radilo o takvim ciframa.

    svejedno mi se čini da se općenito, osim o povjerenju, radi i o tome da se većina pacijenata ne usudi postavljati pitanja...
    Slazem se sushi.
    Al moji nalazi zbilja nisu bili stari i odmah sam mu to rekla i jos su radjeni privatno u synlabu u 12 mjesecu.

    Zato cure pitajte i ne ustrucavajte se.

  32. #882
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, ja sam zvala BetaPlus i naručila nas kod dr.V 17.4. na konzultacije
    Imaju još jedno mjesto za taj datum pa ako netko misli neka požuri!
    Sestra mi je rekla da mogu upasti u postupak već u 6.mj. jer preko ljeta dr.V ne radi (7. i 8. mj.)
    Maca jesi bila na konzultacijama???

  33. #883
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ne, odustali ipak...idemo u pon kod Škvorca pa javim dojmove . Zakljucili smo da bi nam bilo preveliko financ.opterecenje vec u lipnju ici privatno u postupak. Pokusat cu sada kod Škvorca (ako nam se svidi na konz.),a ako ne onda na jesen privatno

  34. #884

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    Sutra idem na folikumetriju nakon 5 dana bockanja.vec jucer sam pocela osjecat u jajnicima da se nest dogadja a koristim malu dozu 100 IU puregon

  35. #885
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, odustali ipak...idemo u pon kod Škvorca pa javim dojmove . Zakljucili smo da bi nam bilo preveliko financ.opterecenje vec u lipnju ici privatno u postupak. Pokusat cu sada kod Škvorca (ako nam se svidi na konz.),a ako ne onda na jesen privatno
    maca,
    hoćeš pitati o statistikama uspjeha? koliko je bilo kliničkih trudnoća u postupcima u 2013., koliko je djece rođeno iz tih postupaka? hoćeš pitati i za 2014. godinu? koliko ima kliničkih trudnoća i trudnoća koje napreduju, koliko je već djece rođeno iz postupaka u 2014. godini?

  36. #886
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Inesz-pitat ću, evo zapisujem na papirić

  37. #887
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    maca sretno sutra!

  38. #888

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj Njuskalica prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra idem na folikumetriju nakon 5 dana bockanja.vec jucer sam pocela osjecat u jajnicima da se nest dogadja a koristim malu dozu 100 IU puregon
    Njuskalica, sretno danas na folikulometriji! Javi nam kak je bilo. Drzim fige da je sve ok. Da li vadis i E2 u labu? Da li su fm ujutro,popodne/navecer ili po dogovoru?

  39. #889
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Njuskalica prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra idem na folikumetriju nakon 5 dana bockanja.vec jucer sam pocela osjecat u jajnicima da se nest dogadja a koristim malu dozu 100 IU puregon

  40. #890
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, odustali ipak...idemo u pon kod Škvorca pa javim dojmove . Zakljucili smo da bi nam bilo preveliko financ.opterecenje vec u lipnju ici privatno u postupak. Pokusat cu sada kod Škvorca (ako nam se svidi na konz.),a ako ne onda na jesen privatno
    Nestrpljivo cekamo dojmove
    Sretno

  41. #891
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Evo da se javim pošto vidim da vas zanima
    Dakle, razgovor je bio vrlo ugodan i detaljan (45 min) . dr.Škvorc je vrlo sipmatična oosba i dobila sam dojam da je spreman i otvoren za suradnju, u niti jednom trenutku se nije postavljao "iznad" nas ili mu bilo teško nešto objasniti. S te strane smo zadovoljni. Pregledao je svu našu papirologiju, u detalje se raspitao o stimulacijama i rezultatima naših dosadašnjih postaupaka. Uz sve što sam mu donijela (svu dokumentaciju iz postupka u Petrovoj od prije mjesec dana) on još želi da mm napravi bakteriološki bris ejakulata (zbog cryptozoospermie na dan oplodnje u prošlom postupku), te da ja napravim kompletnu krvnu sliku i urinokulturu (to me nitko do sada nije tražio) te je mislio da napravim i anti mullerov nešto (?) ali onda je ipak odlučio da nema potrebe jer su mi LH i FSH u redu. Evo, to su neki nalazi koje me nitko do sada nije tražio.
    Pitala sam za uspješnost-rekla sam da sam vidjela na njihovoj stranici postotke uspješnosti ali da me zanimaju kliničke trudnoće i broj živorođene djece...kaže da im je kod žena do 38 god. uspjeh kliničkih trudnoća između 30-35%, a iznad 38 god. nešto manji. Za porode nije bio siguran, kaže da tu statistiku vodi bilogica, a ne on.
    Sve ostale nalaze koje imamo priznaje, ništa (osim ovog dodatnog) ne treba ponovo raditi-čak je i mom mužu rekao da bakter.bris bolje obavi preko uputnice (iako se može i kod njih).
    S obzirom na našu dijagnozu/godine/prošle postupke i 2 trudnoće kaže da su nam šanse za uspjehom relativno dobre ali naravno, sve je stvar sreće tj. puno toga se mora poklopiti baš u pravom trenutku da do trudnoće dođe.
    Ugovor im je do 30.6., mene bi stavio u postupak u lipnju, dao mi je recept za yasmine da si njima "poštimam" ciklus jer bih morala dobiti menstruaciju najkasnije do 10.6. da riješimo sve dok traje ugovor.
    Kaže da vjeruje da će im ugovor opet obnoviti i da se misle javljati na natječaje i dalje, kaže da se oni sa svotom od 8500 kn uspiju pokriti u stim.postupku jer im MPO nije primarna djelatnost te već od prije ima anesteziologa/biologa u timu jer rade MPO postupke i privatno.
    Ono što se naplaćuje kod njih (HZZO ne pokriva) su te konzultacije (300 kn), 1 UZV 8-12 dc. mjesec prije kretanja u postupak (300 kn) i anestezija (1000 kn). Ukoliko ima blastocisti za smrznuti to je pokriveno HZZO-om godinu dana. FET ne pokriva HZZO, košta 2500 kn. Kaže da im je bio HZZO u nadzoru prije par tjedana tzv. "clean room" pa im je napomenuo ta 2 propusta i da se nada da će i to riješiti.
    Eto, sve u svemu smo zadovoljni - odlučili smo pokušati kod njega u lipnju
    Posljednje uređivanje od maca2 : 20.04.2015. at 21:54

  42. #892
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Super maca
    Ti i ja cemo se u stopu pratit doslovno.
    Kod mene bi od sredine sestog mjeseca trebala menga stic i krecem sa stimulacijom.

  43. #893
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj Cakican prvotno napisa Vidi poruku
    Da, tako mi je rekao dr V, a potvrdila i Dr Romana. Dr Vlaisavljevic samo i iskljucivo radi sa svojim ebriologom, tj Borutom.
    Ja sam jučer imala aspiraciju kod prof. V i nije bilo tog njegovog embriologa već njihova biologica, tamo zaposlena.
    Da li je itko bio na aspiraciji kod prof. V, a da je tamo bio i taj Borut?

  44. #894
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Joj cure... zapelo mi za oko ovo: "taj Borut", znam da je bez loše namjere to napisano, ali zbilja ne izgleda ni ugodno ni pristojno...


    Radi se o prof. dr. Borutu Kovačiću, izvanredni prfesoor na Sveučilištu u Ljubljani za područje Biologije stanice, embriolog u Univerzitetskom Kliničkom Centru Maribor.


    http://www.ukc-mb.si/ivf/kdo-smo/ose...-univdiplbiol/

    Prof. dr. Borut Kovačič, univ. dipl. biol., je diplomiral leta 1989 na Oddelku za biologijo na Biotehniški fakulteti v Ljubljani. Istega leta se je kot mladi raziskovalec pod mentorstvom prof. Vlaisavljevića zaposlil v Splošni bolnišnici Maribor, kjer je bil vključen v razvoj ustreznih in vitro pogojev za začetek rutinskega kliničnega programa zunajtelesne oploditve pri človeku.



    Z ustanovitvijo Laboratorija za reproduktivno biologijo je prevzel delo biologa – embriologa. Danes je vodja tega laboratorija. Leta 1993 je magistriral na Biotehniški fakulteti iz področja kriobiologije. Doktorsko disertacijo je ubranil leta 1999 na Medicinski fakulteti v Ljubljani, kjer je habilitiran kot izredni profesor za področje Biologija celice.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 22.04.2015. at 17:58

  45. #895
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Ni ugodno ni pristojno- za koga?!
    Nije ga bilo.
    A ovo je samo forum.
    Da li je netko bio u Beti plus na postupku i da je tamo bio taj embriolog?

  46. #896
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj sara79 prvotno napisa Vidi poruku
    Super maca
    Ti i ja cemo se u stopu pratit doslovno.
    Kod mene bi od sredine sestog mjeseca trebala menga stic i krecem sa stimulacijom.
    Neka nam je onda zajedno uspješno i sretno
    Gdje ćeš ti ovaj put?

  47. #897
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Neka nam je onda zajedno uspješno i sretno
    Gdje ćeš ti ovaj put?
    Tako je, nek nam je uspjesno i sretno
    Odlucili smo se za dr. R (Vili)

  48. #898
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Razmišljam o konzultacijama i kod dr. R, zanima me gdje on radi postupke mislim punkcije i ET, znam da se folikulometrije rade u Viliju...
    I jel ima opciju anestezije kod punkcije?
    Više neznam gdje sam što za koga od tih mpo doktrora pročitala, sve mi se izmješalo.
    Pa ako netko znade bila bih zahvalna za informaciju.

  49. #899
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Dr. R. punkcije i embrio transfere radi u poliklinici Škvorc. Prilikom punkcije možeš zatražiti opću anesteziju.
    Svakako preporučam konzultacije. Sretno.

  50. #900
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Hvala na odgovoru.
    Super za anesteziju, to mi je bitno.
    Odlično, onda ću svakako posjetiti i njega.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •