Stranica 2 od 71 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #51

  2. #52
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Bok cure,
    nova sam u mpo,danas sam išla na konzultacije u Vinogradsku.Samnom je sve ok osim hipertireoze i epi,mm loš spermiogram asthenoteratozospermija.
    S obzirom na njegov nalaz i s obzirom na moje dijagnoze i terapiju koju uzimam preporučen nam icsi u prirodnom ciklusu.
    Ostala sam šokirana kad mi je dr rekao da imamo pravo samo 2 puta preko hzzo-a,a da ostalo plačamo.
    Rekao je cijenu za prirodni icsi oko 7000-8000 kn.To me je šokiralo.
    Pa sad mene zanima ako ima koja cura koja je išla u polikliniku Vili kod dr.Radončića na prirodni icsi da kaže kolika je točno cijena?
    Ili ako netko drugi zna ukupnu cijenu postupka i način plačanja?
    Gledala sam na stranici ali ne mogu naći cijenik.
    Hvala na pomoći

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Imaš na stranicama Beta plus MPO cijenik,piše IVF/ICSI transfer 3.dan cuijena 4.500 kn. Sretno...

  4. #54
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Da Snelly, preko HZZO-a imaš pravo pravo na dva IVF-a/ICSI-a u prirodnom ciklusu
    Inače u Viliju se više ne rade postupci

    Na stranicama Betaplusa imaš kompletan cjenik
    IVF/ICSI u prirodnom ciklusu jest 4500 kuna
    cijene su kod svih privatnika više, manje iste

  5. #55
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    Amazonka, molim te, jedno potanje. Da li dr.Radončić radi u Betaplusu? Ja sam se tek počela zanimati za njega, pa koliko sam skontala spominjala se Vili klinika i Beta, da radi u obje...ili tako nekako?

  6. #56
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Doktor Radončić je radio u Betaplusu do nedavno, ali spletom nekih zamršenih okolnosti više ne radi tamo. Ja sam krenula kod njega i sad sam ostala praktički bez MPO doktora jer je otišao. Inače radi u Viliju ali tamo ne rade postupke.

  7. #57
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Uglavnom sada se njegov transfer iščekuje napetije nego onaj Luke Modrića
    Posljednje uređivanje od Argente : 20.12.2013. at 12:24

  8. #58
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Cure,ja sam se jučer čula sa dr.Radončić u vezi cijene icsi u prirodnom ciklusu.Rekao mi je da će se postupci još neko vrijeme raditi u beta plus poliklinici...

  9. #59
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Uglavnom sada se njegov transfer iščekuje napetije nego onaj Luke Modrića
    hahaha, a evo vidim i ja hvala na infu. vjerovatno će neko napisati kada se tačno i šta bude znalo detaljnije o transferu sezone

  10. #60
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Citiraj mostarka86 prvotno napisa Vidi poruku
    Amazonka, molim te, jedno potanje. Da li dr.Radončić radi u Betaplusu? Ja sam se tek počela zanimati za njega, pa koliko sam skontala spominjala se Vili klinika i Beta, da radi u obje...ili tako nekako?
    Cure su stigle odgovoriti prije mene: Ne, stjecajem okolnosti dr. R. više ne radi u Betaplusu.
    Uostalom sve se vidi na njihovoj web stranici koja je vrlo jasna i to u podnaslovu popis suradnika.
    U Viliju kao što je više puta rečeno ne rade se postupci više od godinu dana...
    Hoće li i gdje raditi postupke, još se ne zna...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Uglavnom sada se njegov transfer iščekuje napetije nego onaj Luke Modrića
    Arđo majstore

  12. #62
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Dobro, ali ovo što snelly piše je novi moment, to da joj je rekao da će se postupci još neko vrijeme raditi u Betaplusu...e sad, je li to značilo "postupci će se raditi" ili "postupke ću raditi?"

  13. #63
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Uglavnom sada se njegov transfer iščekuje napetije nego onaj Luke Modrića

  14. #64
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Prije svega vam svima želim sretan Božić i da vam želje čim prije postanu stvarnost.
    Zanimalo bi me ideli tko kod dr L u IVF centarodnosno kakva je trenutno situacija tamo. Nisam bila tamo od ožujka...a kako ponovo planiramo, zanima me ima li kakvih novosti...nadam se ne onih neugodnih...Jel' došlo do promjene u cijenama? Itd.
    Zahvaljujem svima koji mi dogovore. Možete na pp da ne gušimo temu.

  15. #65
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Prije svega vam svima želim sretan Božić i da vam želje čim prije postanu stvarnost.
    Zanimalo bi me ideli tko kod dr L u IVF centarodnosno kakva je trenutno situacija tamo. Nisam bila tamo od ožujka...a kako ponovo planiramo, zanima me ima li kakvih novosti...nadam se ne onih neugodnih...Jel' došlo do promjene u cijenama? Itd.
    Zahvaljujem svima koji mi dogovore. Možete na pp da ne gušimo temu.
    Ima li kakvih novosti u IVF Centru kod dr. Lučingera? Kakve su cijene?
    Jesu li i dalje gužve? Molim Vas da te podatke kažete javno a ne putem pp-a.
    Poanta i jest u tome da javnim pisanjem korisne informacije budu svima dostupne.
    Smislenim pisanjem i korisnim informacijama sigurno nećete gušiti temu.
    Hvala.
    Posljednje uređivanje od amazonka : 27.12.2013. at 20:47

  16. #66
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Pozdrav svima,
    Javljam se na ovaj podforum prvi put, pa ukratko moja "povijest bolesti":
    od 2008 od 2010 sam prošla kroz 2 spontane trudnoće (obje završile prije 12 tjedna ), nekoliko ciljanih ciklusa sa klomifenima, nekoliko inseminacija kod dr. Lučingera i 1 stimulirani IVF isto kod dr. Lučingera. - sve bez uspjeha. U očekivanju drugog IVF-a prirodna trudnoća i dijete koje ima sad nešto više od 2 godine.

    Kako radimo na drugom djetetu već godinu dana, krenuli smo opet u IVF vode. Imamo dogovor u Betaplus za sljedeći tjedan na konzultacije.
    E, sad moja pitanja:
    1. ja bih definitivno preskočila AIH i išla odmah na IVF - mogu li to tražiti (na žalost, nemam nikakve papire od dr. L. o prethodnim postupcima)?
    2. Također vidim tamo niz pretraga koje traže (prohodnost jajovoda, DNA spermiograma) a koje nemaju smisla za IVF. Mogu li reći da ne želim te pretrage?
    3. I zadnje: na njihovim stranicama je i niz nalaza (markeri i još neke) koji su potrebni za IVF. Kad sam išla kod Dr L. ništa od toga nismo radili, pa mi sad nije jasno jel to nužno ili je sve stvar dogovora?
    Hvala!

  17. #67
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Što se tiče dogovora za stimulacije, aih/ivf, to se sve možeš dogovoriti. Stvarno poslušaju tvoje želje, pogotovo jer si već bila u mpo vodama i nisi totalni početnik. Tako da vjerujem da će se složiti za preskakanje aih-a.

    Pretrage pred postupke - one zakonske moraš imati (markere na hepatitis i na hiv, krvna grupa za oba partnera - to bi te svugdje trebali tražiti. I ja sam ih radila kad sam bila kod L-a). Ove ostale će ti oni reći jel trebaju i koliko ima smisla.
    Prohodnost ja nisam radila jer smo išli odmah na ivf zbog spermiograma, ovo dna spermiogram isto ne znam jel itko radio. Spermiogram običan bi trebalo napraviti, kakva je bila situacija kad si prije išla u postupke?

    Uglavnom imaju puno preporuka i opcija što raditi, zato je najbolje da saslušaš dr, ali onda i kažeš svoje mišljenje i želje. Neće te siliti na nešto što ti ne želiš

  18. #68
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Hvala, Vrci!
    Prije kod dr L. stvarno nismo ništa radili, donijela sam CB koje sam imala od prije par mjeseci i još neke nalaze (spermiogram, kariograme, TORCH... - to smo radili zbog ove dvije neuspjele trudnoće). Ali dr L nije ništa tražio više od toga. Ma možda i zato jer je to bilo baš u onom periodu njegovog odlaska sa VV (sjećam se da sam dio pregleda odradila na VV, a dio u Metalčevoj) pa mu je valjda bila gužva oko svega...
    Drago mi je da se može sve dogovoriti tamo s njima!

  19. #69
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Mislim da će te obvezno sad tražiti:
    krvnu grupu, hep i hiv za oba partnera
    tvoje hormone
    mužev spermiogram
    tvoje briseve

    Dalje ovisi o tome što se dogovorite i što dr kaže. Mene prvo bilo malo frka predložiti što i kako hoću, ali sam skužila da dr sluša. Ja dala ideju ,ona mi pojasnila što misli i zašto - i zajedno smo došle do dogovora. To mi se jako sviđa

    Kad ideš tamo, i kod koga?

  20. #70
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    CB imam iz 11 mjeseca
    Spermiogram smo već radili kod njih prije Nove godine - astheno...
    Hormone moram napraviti - to znam
    krvne grupe imamo od prije (to se ne mijenja, pa će valjda priznati par godina stare)
    Znači, još hep i hiv.

    Idem 7.1 kod dr. Dmitrović. Ja ću njoj ponijeti što imam, pa neka kaže što još treba....
    Više ne trebaju one potvrde psihijatra i pravnika? - to smo morali raditi za dr. L.

  21. #71
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    O pa onda većinu imate riješeno. Brisevi ti vrijede, spermio isto, krvna grupa. Znači da, hepatitisi i hiv.
    Ponesi sve što imaš Ja sam bila kod nje, sigurno ćeš biti oduševljena. I ako nešto zaboraviš - slobodno se s njom komunicira preko maila, sve će ti pojasniti i tako.

    One potvrde po novom zakonu srećom više ne trebaju

  22. #72
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Hvala puno Vrci, sad mi je već nekako lakše...
    Ovako kad krene čovjek čitati što sve treba, misli da je toga puno previše...

  23. #73
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    zato je najbolje da saslušaš dr, ali onda i kažeš svoje mišljenje i želje. Neće te siliti na nešto što ti ne želiš
    Ovako je bilo i kod nas.

  24. #74
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Cure, kako radi dr. Dmitrović? Jel ona u Betaplusu radi svaki dan ili samo određene dane?

  25. #75
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj Moe prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako je bilo i kod nas.

    Moe mogu li te samo pitat koliko ti je amh? Vidim da si napisala da ti je nizak,moj je jako nizak 1,4 pmol (imam samo pola jajnika)

  26. #76
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Citiraj lavko prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kako radi dr. Dmitrović? Jel ona u Betaplusu radi svaki dan ili samo određene dane?
    Za mpo pacijentice i postupke mislim da je svaki dan tamo.
    Za konzultacije i ostale preglede (ako ih jos radi), imaju rasporede. Znam da je bila dva dana u tjednu popodne kad sam ja isla na kozultacije,ne znam za dalje

  27. #77
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj Anitsirk 84 prvotno napisa Vidi poruku
    Moe mogu li te samo pitat koliko ti je amh? Vidim da si napisala da ti je nizak,moj je jako nizak 1,4 pmol (imam samo pola jajnika)
    10,5 pmol/l

  28. #78
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Za mpo pacijentice i postupke mislim da je svaki dan tamo.
    Za konzultacije i ostale preglede (ako ih jos radi), imaju rasporede. Znam da je bila dva dana u tjednu popodne kad sam ja isla na kozultacije,ne znam za dalje
    Hvala ti!

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima,
    nova sam na forumu, ali nazalost nisam nova u ovim vodama. Pripremam se za novi postupak pa me zanima da li netko ima neke svijeze info vezano za dr. Radoncica? Da li covjek radi ili ne radi postupke?
    I naravno, sretno svima i da nam ova godina bude dobitna!!!

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    drage moje,
    prijateljica se sprema kroz par mjeseci u postupak, iako je nagovaram na drzavnu kliniku da ustedi novcice, posvadjana je s tom idejom i inzistira na privatniku. o privatnicima se nazalost u posljednje vrijeme slabo pise, o nekima nikako.
    konkretno ju zanima ivf centar i poliklinika ivf, dobila je preporuku od svojih prijateljica. ali ja moram biti mali od foruma i malo prokopati. kakvo je stanje tamo? ima li svjezih informacija? kakvi su protokoli? rade li jos uvijek isti lijecnici kako pise na njihovim stranicama?
    prijateljica od mene ocekuje svojevrsnu "presudu", a ja nemam pojma o privatnjacima.

  31. #81
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Od ta dva izbora,ja bih radije ivf centar. Iako, treba odvagnuti i neke druge stvari (recimo ja sam od tamo otisla jer se radi samo ujutro,nema anestezije nikakve i slicno)

    U ivf centru radi samo dr. L.

    Za protokol ovisi kakve su dijagnoze i stanje,to napamet ne moze znati
    Posljednje uređivanje od Vrci : 15.01.2014. at 19:53

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    znam za anesteziju (no comment), ali nema nikog tko se svjeze javio od tamo, nikakve ideje o trenutacnim protokolima...

  33. #83
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Iskreno, ja sam jedna od onih koji se kane nastaviti liječiti u IVF centru.
    I rado bih prije prvih konzultacija htjela doznati iz prve ruke: ima li gužve,
    kakvo je radno vrijeme', koliko se dugo čeka?

    kakva su vaša iskustva?

  34. #84
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Radno vrijeme je samo ujutro. Mislim da je doktor tamo negdje do 1, nikad nisam bila kasnije. A i onda vec ostatak osoblja odlazi.

    Guzve su bile dosta velike,kazu da su i sad tako. Ali doktor to ok odraduje. Nekad sam bila gotova brzo, a nekad upadnu konzultacije pa sam cekala pola sata ili dulje

  35. #85

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Radno vrijeme je samo ujutro. Mislim da je doktor tamo negdje do 1, nikad nisam bila kasnije. A i onda vec ostatak osoblja odlazi.

    Guzve su bile dosta velike,kazu da su i sad tako. Ali doktor to ok odraduje. Nekad sam bila gotova brzo, a nekad upadnu konzultacije pa sam cekala pola sata ili dulje
    Moram reći da imam samo riječi hvale za dr L. Od prvog dana je bio dostupan od 0-24, javljao se i sa godišnjeg, konkretno s plaže i UVIJEK je uzvratio poziv ili poruku istog dana ako se tog trenutka nije mogao javiti.

    Gužve su velike, ali ja nikad nisam čekala previše jer sam mu naglasila da ne želim kasnit na posao i onda objašnjavati zašto kasnim. Čak sam kod njega išla i na injekcije savko jutro, a UZV svaki drugi dan.

    Ja osobno nisam puno znala o MPO ni protokolima, ali mi je sve objasnio i savjetovao kako misli da je najbolje.

    Nema anestezije, ali mene nije osobno puno ni boljelo ili ja možda imam visoki prag boli iako sam prvi put dobila 10 js.

    Ja sam vjerojatno malo i subjektivna (zbog bebice koja je na putu, ali me se najviše dojmio ljudski pristup jer nisam imala osjećaj da sam mu samo broj na papiru.

  36. #86
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Pa to stoji, i meni je bio super. Ali nakon vise neuspjeha sam ipak odlucila da mi treba nesto drugo. Plus svi drugi nedostaci koje sam pomalo uocila.

    Evo od privatnika preporucujem i Betaplus, ja sam tami dobila vise informacija, totalno druge protokole, i eto promjena je bila uspjesna. Malo su mi sire sagledali cijelu zdravstvenu situaciju, i smatram da je to velik plus.
    A i s doktorica je bila uvijek dostupna,cak i u 10 navecer kad sam popiskila lagani plusic na testu

  37. #87
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Mislim, svatko hvali svoje jel, evo realno sto su meni bili plusevi u Betaplusu:
    Rad ambulanti i doktora popodne,na vecinu uzv sam isla nakon posla
    Besplatan parking,nisam morala brinuti o tome da li moram produljiti
    Ljubazno osoblje, sestre i svi doktori
    Doktorica stalno dostupna, razmijenile smo hrpu mailova, sve sto sam se naknadno sjetila pitati mi je pojasnjavala
    Mogucnost anestezije za punkciju (rekla sam sama sebi,ne mogu vise ici niti na jednu punkciju koja ce boljeti)
    Fleksibilni su oko dogovora za protokol, postovali su moje zelje

    I za IVF Centar mogu reci da je doktor super,iako sam ga znala vidati i na losije dane,kad nije bio raspolozen. Stvarni je stalno dostupan na mobu i pamti sve pacijentice. Ali eto,meni neke stvari vise nisu tamo odgovarale

  38. #88
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Zar stvarno nema nikoga u postupcima u privatnim klinikama? Pišite cure, zanimaju nas iskustva

    Mene evo recimo zanima ima li netko smrzliće kod dr. Lučingera te da li znate kad se i koliko to plaća? Čuvanje mislim?

  39. #89

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Zar stvarno nema nikoga u postupcima u privatnim klinikama? Pišite cure, zanimaju nas iskustva

    Mene evo recimo zanima ima li netko smrzliće kod dr. Lučingera te da li znate kad se i koliko to plaća? Čuvanje mislim?
    Evo ja sam imala smrzliće kod dr L i nije mi ništa naplatio, ali već sam mu bila stara mušterija pa možda zato

    Mislim da se inače plaća kad se odmrznu, a samo čuvanje je oko 1000kn ( to sam vidjela po forumu i po drugim privatnim klinikama jer je i mene zanimalo koliko to košta)

    Sretno!

  40. #90
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Ima li koja cura da je kod Škvorca?

  41. #91
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Pozdrav svima.
    Evo nesto novo, moglo bi zanimati cure iz Istre.
    http://www.gynnova.hr/Obrada-neplodnosti-S16991
    Sretno !

  42. #92
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    pak, welcome back!

  43. #93
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    Potpisujem od rijeci do rijeci dr l uvijek dostupan spreman pomoci I kad mi je bill najteze on me je dizao I tjerao Naprijed,,,,,

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1

    Početno gdje ići na umjetnu oplodnju - privatne vs. državne klinike

    Drage (i dragi),

    nova sam na forumu, pa se unaprijed ispričavam ako se ne snalazim!

    Ne znam u kojoj temi da otvorim moje pitanje:

    Već dvije godine pokušavam ostati trudna, kod mene je sve u redu a dijagnoza supruga je ASTHENOZOOSPERMIJA (smanjena pokretijivost spermija). Bili smo u poliklinici Vili kod dr. Radončića na pregledu prohodnosti jajovoda i konzultativnom razgovoru, preporučio nam je inseminaciju. Sada se dvoumim gdje otići na postupak, tj. zanima me kako se odlučujete da li ići u privatnu kliniku ili neku od državnih bolnica na postupak umjetne oplodnje? Da li su u pitanju (samo) financije, osoblje, kvaliteta i sl.?

    HVALA!

  45. #95
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim, svatko hvali svoje jel, evo realno sto su meni bili plusevi u Betaplusu:
    Rad ambulanti i doktora popodne,na vecinu uzv sam isla nakon posla
    Besplatan parking,nisam morala brinuti o tome da li moram produljiti
    Ljubazno osoblje, sestre i svi doktori
    Potpisujem.

    Bila sam samo 2 puta na konzultacijama. Liječnik je super, nikad ga ne bih mijenjala. Testove smo obavljali preko uputnice jer je rekao da privatno nećemo dobiti na vremenu, ne forsiraju zaradu.
    Ne čeka se ni minute.
    Sestra mi jako strpljivo pokazala kako da se pikam, baš mi je posvetila vremena i strpljenja.
    Ako imaju postupak, znaju biti u poliklinici i subotom/nedjeljom.
    Znam da moraju biti ljubazni jer su privatnici, al osjećam se kao da je to iskreno kod njih.

    Bila sam prije dosta godina kod Lučija, tada još na VV-u, i nije me slao na vađenje hormona. To mi je neobično, al možda je imao razloga, pa ne znam što da mislim o tome.

  46. #96
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Mi idemo privatno. Razlozi: humaniji pristup (ipak je to osjetljiva tema i, khm, područje), sve ide brže, ne čekamo se red satima (u čekaonici prepunoj ljudi kao prosjak plodnosti).
    Cijena nije zanemariva, ali ak ću izdvojiti lovu za nešto, nek to bude beba. Ionako ne trošimo na druge stvari.
    Pretrage nismo plaćali jer smo ih obavljali na uputnicu, a termine nismo dugo čekali (ionako se čeka prvi ciklus zbog hormona).

  47. #97
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Saša, dobrodošla, ali odmah te moram ispraviti da umjesto 'umjetne' koristiš izraz potpomognuta oplodnja.
    Za prve konzultacije izabrala si dobrog liječnika.
    Hoćeš li nastaviti liječenje u privatnoj ili državnoj ovisi samo o tebi.
    U privatnim klinikama dobivaš individualni pristup,adekvatno liječenje, nema čekanja ali to i košta.
    Naravno, uz postupak sama plaćaš dodatno i lijekove.
    O privatnim klinikama možeš se informirati na ovom podforumu.
    Informacije o državnim klinikama možeš pronaći isto tako na zasebnim, tematskim podforumima.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    cure imam pitanje, sad citam da su cijene IVF/ICSI stimuliranog postupka vise od 5 j.s kod aspiracije oko 9000-10000 kn, sta spada u tu cijenu? da li sam postupak aspiracije ili i folikulometrije, obrada sjemena kod oplodnje, et...?

  49. #99
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Sve osim lijekova i anestezije (u betaplusu,oni dijele tih 5js). I smrzavanje, tj.cuvanje viska se plati posebno,al u to nisam sigurna kako ide

  50. #100
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    A uzv-i za praćenje folikula isto ulaze u tu cijenu?
    Ako se ide preko HZZO-a isto se plaćaju lijekovi?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •