Stranica 47 od 71 PrviPrvi ... 37454647484957 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,350 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #2301
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Hvala vam.

    Jelena, baš mi je žao da Vam ne uspijeva, vidim iz potpisa da ste već puno toga prošli... znaju li doktori zasto neće pa neće?
    Mi se tek spremamo za prvi postupak...

  2. #2302
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj bornastra prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam.

    Jelena, baš mi je žao da Vam ne uspijeva, vidim iz potpisa da ste već puno toga prošli... znaju li doktori zasto neće pa neće?
    Mi se tek spremamo za prvi postupak...
    Ah neznam sta da ti kazem. Biologici je embri bio odlican kao i zadnji put pa opet nista. Tako da mjenjamo bolnicu i trazit cu drugaciji pristup jer ocigledno nesto nije u redu i trazit cu za sebe jos pretraga pa ce mo viditi

  3. #2303
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj jelena30 prvotno napisa Vidi poruku
    Ah neznam sta da ti kazem. Biologici je embri bio odlican kao i zadnji put pa opet nista. Tako da mjenjamo bolnicu i trazit cu drugaciji pristup jer ocigledno nesto nije u redu i trazit cu za sebe jos pretraga pa ce mo viditi

    Mi smo se odlučili na Repromed i doktora R. Čujemo pohvale za njega i biologa Patrika.
    Da, definitivno promijeni bolnicu, od srca vam želim puno sreće i uspjeha... mora upaliti... mora!
    Koje si pretrage sve napravila? Kod mene je za sada sve u redu...

  4. #2304
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Ja se spremam sutra na ET, to će biti 5.dan, jedva čekam saznati kakvi su embriji i koliko ih je ostalo. Imala sam 7 folikula, od tog smo ubrali 6 js (sve su bile zrele) i na svima je napravljen ICSI. Oplodilo se njih 5. To sam saznala drugi dan, a posle ih ne otvaraju do ET pa ne znam kakvo je sad stanje.

    Nadam se da ću imati i za FET
    Posljednje uređivanje od Frixie : 08.05.2017. at 09:06

  5. #2305
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Frixie , sretno sutra na et , nadam se da ce biti nesto i za smrznuti

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  6. #2306

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Lost_in_Wonderland prvotno napisa Vidi poruku
    Zulta zavisi u kojim si fazama ciklusa bila na konzultacijama. Najbolje je ici u prvoj fazi ciklusa od 2- 7.dc kada lijecnici mogu dobro vidjeti endometrij i AFC
    Evo odgovora koji smo dobili od poliklinike Betaplus:

    "Jako nam je žao zbog nastale nesuglasice.
    Preko HZZO nismo u mogućnosti ponuditi Vam postupak.
    Naš ugovor sa HZZ-om vrijedi do 30.06.2017. i isti je popunjen.
    Razlog Vašeg dolaska na druge konzultacije je određivanje protokola sa urednim nalazima sa kojim se pacijenti i stavljaju na listu.
    Kada će nam se obnoviti novi ugovor nažalost ne znamo.
    Mi Vam možemo ponuditi termin kod dr. Dmitrović za daljnji dogovor."

    Krajnje smo razočarani, bili smo kod njih na konzultacijama krajem 3.mjeseca kad se čekala obnova ugovora sa HZZO. Isti je obnovljen i nismo stavljeni na listu unatoč tome što smo rekli da želimo u postupak.
    Meni je ovo u najmanju ruku bezobrazno, ne znam da li je itko imao ovakvo iskustvo s njima, ali mi smo jako razočarani.
    Iz ovog je vidljivo da jedino što je njima u cilju jest izmusti što je više novaca moguće od pacijenta.

    Mi tražimo drugog doktora.

  7. #2307
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Imaš mjesta kod Škvorca preko HZZOa ako imaš većinu nalaza da ne gubiš vrijeme s prikupljanjem.

    Ako imate blažu dijagnozu trebali bi proći 1-2 AIH-a prije stimuliranom IVF-a. Ako ih imaš već obavljene, nema neke vidljive prepreke za krenuti.

  8. #2308
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Frixie mene zanima koliko se ceka kod Skvorca sada i dali je istina da je i dr.Dubovecak poceo raditi postupke? Ako je, zanima me imamo li pravo izbora kod kojeg zelimo ici ili?

  9. #2309

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    20

    Početno

    Žao mi je Zulta...nažalost izgubljeno vrijeme...javite se Škvorcu kako je Frixie rekla!Nadam se da ce te krenuti čim prije. Sretno!

  10. #2310
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Koliko sam upoznata dr. Dubovecak ne radi punkciju i transfer. To radi isključivo dr. Škvorc.
    Dr. D radi npr. sono hsg i folikulometrije. To znam ziher, jer znam cure koje su išle
    k njemu na to. Zna često biti prisutan i kad bilo sto dr. Š radi, ali punkcije i ET radi isključivo dr. Š, drugačiju info ja nemam niti poznajem curu kojoj je on to radio.

    Ako imaš sve uredne nalaze koje poliklinika traži (piše ti na njegovoj web stranici pod obradu) možeš odmah s novim ciklusom u postupak. Rade stalno, cijeli tjedan od ponedjeljka do nedjelje, bez obzira na blagdane (ja sam npr. imala fm za praznik rada). Ugovor mu je do 30.06.

    Ako se odlučiš za njih, jer rade preko HZZO-a, najsigurnije ti je nazvati i dogovoriti za konzultacije (300 kn). A do konzultacija pribavi nalaze koje on traži. Ja sam mu tako došla i da nisam imala folikularnu cistu, krenuli bi s novim ciklusom odmah u postupak.

    Jedino, ako procijeni da treba radi pravdanja HZZOu prije IVF-a raditi AIH, iskreno će ti reci. Ako imaš povišen TSH odrediti će ti terapiju i tek kad padne možete krenuti. Ali, velim najbolje je na konzultacije, tamo iskreno i otvoreno popričaj s njim.

  11. #2311
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Apdejt!
    Jučer smo radi hiperehogene sluznice od 5,3mm odustali od zakazanog ET-a. Smrzli smo blastice i idemo u prirodan FET

    Dr. Škvorc je napomenuo (a imam i napismeno na povijesti bolesti) da FET ne plaćam, jer se broji pod ovaj stimulirani postupak iz koje smo imali za kriopohranu, ali samo trebam donijeti novu uputnicu.
    Uglavnom, dobili smo 4 blastice (2AA i 2BB) i to je do sad najbolji rezultat.

  12. #2312
    Mala28 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    181

    Početno

    Do kada Škvorc ima ugovor? kad im je godišnji?
    Dvoumim se između SD i škvorca...

  13. #2313
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    mala28 Škvorc ima ugovor do 30.06.

  14. #2314

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Ali će mu sigurno produžiti do kraja 9. mjeseca ili do kraja godine

  15. #2315
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Ma da, tak i ja mislim.

    Evo jedna friška info, frendica je bila na ET-u u poliklinici Škvorc i transfer je radio dr. Dubovečak.

  16. #2316
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Pozdrav cure...

    ponovljeni spermiogram kod doktora R je pokazao OLIGOASTENOZOOSPERMIA- ima čak i nešto pokretnih spermija, uglavnom su slabiji ali ih ima! I preporučen nam je ICSI. Prvi sp je bio azospermia.

    Tako da vjerujem da MM ne mora niti na biopsiju niti na punkciju!

    Koja su Vaša iskustva?
    Definitivno smo se odlučili za doktor R jer je njegov pristup i način rada do sada savršen... još moram izvaditi neke nalaze koji će biti gotovi sljedeći tjedan i onda se odmah spremamo za postupak!

  17. #2317

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Cure koje idete u Repromed- rade li folikulometrije,punkcije ,transfere vikendom? i u posljepodnevnim satima preko tjedna?
    Rade li u 7 i 8 mjesecu?

    Planiramo k njima u postupak pocetkom srpnja...

  18. #2318
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Frixie prvotno napisa Vidi poruku
    Apdejt!
    Jučer smo radi hiperehogene sluznice od 5,3mm odustali od zakazanog ET-a. Smrzli smo blastice i idemo u prirodan FET

    Dr. Škvorc je napomenuo (a imam i napismeno na povijesti bolesti) da FET ne plaćam, jer se broji pod ovaj stimulirani postupak iz koje smo imali za kriopohranu, ali samo trebam donijeti novu uputnicu.
    Uglavnom, dobili smo 4 blastice (2AA i 2BB) i to je do sad najbolji rezultat.
    super rezultat! sretno!

    ovo da FET iz HZZO postupake ne naplaćuje je posve normalno. meni naprosto nije jasno kako druga privatna klinika to naplaćuje prema cjeniku za privatno fudnirane postupke, tj 4500 kn.

  19. #2319

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Bornastra pa to Je super, mi smo isto Kod njega isli na icsi jer su mm isto nasli nekoliko pokretljivih I eto sve se dobro zavrsilo. Drzim ti fige da sve I Vama bude ok.

  20. #2320

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje idete u Repromed- rade li folikulometrije,punkcije ,transfere vikendom? i u posljepodnevnim satima preko tjedna?
    Rade li u 7 i 8 mjesecu?

    Planiramo k njima u postupak pocetkom srpnja...
    Najbolje ti je nazvati ih i pitati, meni su i punkcija i transfer pali na radne dane tipa pon i sri. Nisam siigurna da rade nedjeljom ali najbolje ti je nazovi i pitaj tako ćeš inati info iz prve ruke. Sretno

  21. #2321

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    Odradili smo treci FET u Beti+, sada su 2 blastice na cuvanju, iako preko HZZO i dalje 4200 kn za svaki FET...

  22. #2322
    bornastra avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj JUHU prvotno napisa Vidi poruku
    Bornastra pa to Je super, mi smo isto Kod njega isli na icsi jer su mm isto nasli nekoliko pokretljivih I eto sve se dobro zavrsilo. Drzim ti fige da sve I Vama bude ok.
    Draga, hvala ti.

    Bogu hvala da je uspjelo kod tebe od prve!! I sretno do kraja!
    I ja se nadam i vjerujem pozitivnom ishodu!
    Pošaljem ti privatnu poruku...

  23. #2323
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Lutza prvotno napisa Vidi poruku
    Odradili smo treci FET u Beti+, sada su 2 blastice na cuvanju, iako preko HZZO i dalje 4200 kn za svaki FET...
    Lutza sretno!
    ~~~~~~~~~~~~

    Jesi pitala u HZZO-u z ovo naplaćivanje Fet-a kod postupaka na račun HZZO-a?

  24. #2324
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    super rezultat! sretno!
    Hvala ti
    Citiraj Lutza prvotno napisa Vidi poruku
    Odradili smo treci FET u Beti+, sada su 2 blastice na cuvanju, iako preko HZZO i dalje 4200 kn za svaki FET...
    Ne znam, stvarno mi nije jasno. Možda da tražiš od HZZO-a povrat novaca, kao Inesz predlaže. Jesi što pitala dr. D o tom?
    4.200 kn nije malo, a imaš pravo na neplaćanje.

    Sretno, nek ti ovaj sad bude dobitan FET! Jel prirodnjak ili ste išli od početka s estrogenom?
    Posljednje uređivanje od Frixie : 18.05.2017. at 10:12

  25. #2325

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    2 Ines: pitala sam na puno telefona i poslala nekoliko mailova, ali jos nema odgovora. U HZZO kazu da neke klinike imaju drugacije ugovore vezane za MPO postupke pa stoga rade na taj nacin.
    Frixie: ovaj puta smo isli u prirodnjak, nakon transfera uzimam 2 x2 utrica i 1 estrofem.

  26. #2326
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Lutza super. Plan je takav sad i kod nas, prirodnjak. Idem na 8dc na prvu fm, da vidimo kako folikul napreduje i kakav je endo.

    Jesi li počela u kojem prijašnjem FETu s progesteronom nakon O, znači prije transfera? Ili je praksa u Beti nakon transfera?
    Pitam jer neki kreću s progesteronom prije.

  27. #2327

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Curkeee, ja sam jučer krenula s klomifenima i pijem ih do ponedjeljka, kad idem na UZV, i onda vjerojatno još malo menopura. Ovo mi je prvi postupak, u Beti sam kod dr. Bračun.

    Istovremeno sam jako vesela i sretna i jako uplašena i nervozna kako će se sve razvijati i završiti.

  28. #2328
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Jos nisam čula da se utrici uzimaju tek nakon transfera. Jel to samo u beti ili? Meni je R rekao obavezno nakon punkcije, čudi me da doktori oko osnovnog nemaju isto mišljenje.

    November - sretno nadam se plusu!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #2329

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    November, drzim fige!

    Mi se danas pozdravili s dr.Dmitrovic, sve je super na uzv, a sad hrabro u prave trudnicke vode

  30. #2330
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    November, drzim fige!

    Mi se danas pozdravili s dr.Dmitrovic, sve je super na uzv, a sad hrabro u prave trudnicke vode


  31. #2331

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Hvalaaaa!

    bubekice divno!

    Da, htjedoh pitati, da li mi je potrebna anestezija pri punkciji ili mi je dovoljan onaj neki njihov koktel? Neće biti neki bijesan broj folikula pošto sam u blagoj stim. Prag boli mi je inače prilično visok, ako se to računa Ali opet, ako zaista stravično boli ne želim se mučiti.

  32. #2332

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja sam na 4 folikula uzela koktel i uopce se ne sjecam punkcije

  33. #2333
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Ja sam i s 4 folikula uzimala anesteziju. Ipak si onda ful opušten i dr. nesmetano i brže može obaviti punkciju.
    Ne scimas se na ubod.
    Ne znaci da je užasno bolan, al nekako imam osjećaj da se ipak žena malo "stisne", zgrči... kak da to velim

  34. #2334
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Još nisam išla na punkciju, ali mene dr. pitala već sada hoću li koktel ili opću anesteziju. Kaže da je opća za one koji nikako ne podnose bol i da od 20-ak punkcija dnevno, koliko ih obave u bolnici, u prosjeku 1-2 žene traže opću.

  35. #2335
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Ja obavezno svaki put uzimam anesteziju. Ako vec imam izbor da je mogu uzeti apsolutno mi se ne da durati bol.

  36. #2336

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Ja nisam uzimala opcu Imala sam 4 jajne stanice I sve Je Bilo gotovo za 5 min i nisam nista osjetila, ovisi sve kakav Je doktor I ako Ima mirnu ruku.
    Posljednje uređivanje od JUHU : 18.05.2017. at 22:31

  37. #2337

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Onda neću bezveze plaćati ako nije baš baš baš potrebno!

    Inače, od klomifena zasad nemam nuspojava, normalna sam ko i uvijek :D Jedino (ne znam jel oni mogu utjecati na raspoloženje?) sam jučer imala višesatno plakanje. Kao neka patnica iz meksičke sapunice sam tulila nad svojom sudbinom. Sama sebi sam išla na živce, al nikako prestati. Danas sam opet normalna :D

  38. #2338

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    Hvalaaaa!

    bubekice divno!

    Da, htjedoh pitati, da li mi je potrebna anestezija pri punkciji ili mi je dovoljan onaj neki njihov koktel? Neće biti neki bijesan broj folikula pošto sam u blagoj stim. Prag boli mi je inače prilično visok, ako se to računa Ali opet, ako zaista stravično boli ne želim se mučiti.
    November, ja sam ti isto kod punkcije uzela koktel i uopce se ne sjecam punkcije , nije boljelo nista, imala sam 3 folikula, a moj prag boli je isto visok

  39. #2339
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Jos nisam čula da se utrici uzimaju tek nakon transfera. Jel to samo u beti ili? Meni je R rekao obavezno nakon punkcije, čudi me da doktori oko osnovnog nemaju isto mišljenje.
    Znam cure koje su u KBC Ri i kojima je dan progesteron svaki put tek nakon transfera ...

  40. #2340

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    2 Frixie: U prirodnim ciklusima sam krenula sa progesteronom tek nakon transfera, a u stimuliranom ciklusu prije transfera, s tim da sam kod prvog transfera (u prirodnom ciklusu) koristila samo utrogestane, a sada u ovome koristim i utrogestane i estrofem 2mg od dana transfera. Isprobavaju opcije, to mi je sama doktorica rekla.

  41. #2341
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Jel si kad trebala vaditi estradiol ili progesteron?

  42. #2342

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Kako to mislite da se uopće ne sjećate punkcije? :D Zar toliko omami?

    Nakon koliko ću doći k sebi?

    Valjda neću pričati nebuloze.

  43. #2343
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ja sam taj koktel dobila kad sam radila rtg HSG, omamljenost je trajala 10-ak minuta, i malo sam pričala gluposti ali kad je bol krenula nekako vise nisam bila omamljena. Ali ne znam koliko punkcija boli jer sam ja imala 20 folikula i uzela anesteziju. Probudila se kasnije i doslovno se je sjećam ničega


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  44. #2344

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Odradila sam 6 punkcija na vv s normabelom i ketonalom i svaku sam bila vrlo prisebna i nije jako boljelo iako je bilo i po 30ak folikula.
    U beti sam uzela dolantin i on me totalno sljusnuo, sjecam se da sam u nekom trenutku zakljucila da bolje da sutim jer da nisam u stanju rijec reci bez fufljanja. Po time da se ne sjecam punkcije mislim da se ne mogu sjetiti koja je bila sestra, kaj smo pricali, jel boljelo, nista. Na vuku sam sve pratila, kako nose epruvete, koja pjesma svira, pricala sa sestrama o svemu

  45. #2345
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    probala sam koktel - malo omami, malo ublazi bol, al i dalje me bolilo poprilicno
    dolantin - nisam primila kod punkcije, vec kod drugog poroda i to je meni blagi uzas...bilo mi je strasno zlo, a bol je i dalje bila stravicna...nista nije pomoglo
    opca - zaaaaakoooooon!
    i dobila sam lokalnu kad sam bila i zadnjem prirodnjaku, znaci injekciju u rodnicu i to mi je bilo ok za taj jedan
    za 3 i vise folikula bih uvijek trazila samo opcu

  46. #2346

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj Frixie prvotno napisa Vidi poruku
    Jel si kad trebala vaditi estradiol ili progesteron?
    na Vuku sam radila hormonske pretrage pa su po tome dali terapiju u Beti+. Konkretno u Beti+ nisam radila nikakve pretrage.

  47. #2347

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Odradila sam 6 punkcija na vv s normabelom i ketonalom i svaku sam bila vrlo prisebna i nije jako boljelo iako je bilo i po 30ak folikula.
    U beti sam uzela dolantin i on me totalno sljusnuo, sjecam se da sam u nekom trenutku zakljucila da bolje da sutim jer da nisam u stanju rijec reci bez fufljanja. Po time da se ne sjecam punkcije mislim da se ne mogu sjetiti koja je bila sestra, kaj smo pricali, jel boljelo, nista. Na vuku sam sve pratila, kako nose epruvete, koja pjesma svira, pricala sa sestrama o svemu
    respect draga Bubekica na punkcijama sa toliko folikula na Vuku, mene moja punkcija unistila, i psihicki i fizicki...

  48. #2348

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Frixie ja sam u toku stimulacije u Beti jednom vadila estradiol.
    Na vuku vade estradiol i progesteron na svakoj folikulometriji i na dan pocetka stimulacije.

  49. #2349
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    Mene vise onako zanima radi FET-a to vađenje estradiola i progesterona.

  50. #2350
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni su u Beti vadili estradiol samo zbog rizika od hipera kod pune stimulacije. Po tome je dr gledala u kakvoj sam opasnosti i koliko injekcija još da mi daje
    Ni kod njih niti kod L-a inače nisam vadila ništa u postupku

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •