Stranica 4 od 71 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #151
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    moram Bluebelli, Inesz, Gabi25 dati za pravo, nije ok prikazivati uspješnost po ET, nikako i to se ne radi ) osim privatnih klinika možda.


    Mislim da niti danas nema u svim državnim klinikama (pa i privatnim) jasni kriteriji o tome što se zamrzava a što ne. Meni i dalje smeta što VV zamrzava morule 4. dan a ne znamo nikoga da je zatrudnio od morule zamrznute 4. dan. Drugo je Bluebella kojoj je zamrznuta morula 4. dan u CZ (to je očekivani stadij razvojni za taj dan) nakon odmrzavanja su je pustili do blastice i takvu vratili 5. dan ako sam dobro shvatila.

    Ne znam točna koja je politika Vuka , koliko sam upratila to Vg ne radi, oni puste takve embrije do 5. dana pa ako se razviju do blastice - zamrzavaju inače ne jer je embrij očito zastao u razvoju. To bi i Vuku bilo sigurno pametnije tako raditi. Ali dok svi naši embriolozi ne prođu istu edukaciju, dok se svi ne drže istih kriterija, možeš se frigati- svi će opet raditi kako znaju, umiju i hoće na koncu.

    ali da Betaplus boosta malo svoje rezultate, brate boosta - iako mi se i dalje ne čine lošima uopće!

    Ali moram primjetiit da im je udio populacije starijih žena (38plus) visok i vjerujem dijelom i rezultat odbijanja svih žena 42+ u državnim klinikama.

  2. #152
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da niti danas nema u svim državnim klinikama (pa i privatnim) jasni kriteriji o tome što se zamrzava a što ne. Meni i dalje smeta što VV zamrzava morule 4. dan a ne znamo nikoga da je zatrudnio od morule zamrznute 4. dan. Drugo je Bluebella kojoj je zamrznuta morula 4. dan u CZ (to je očekivani stadij razvojni za taj dan) nakon odmrzavanja su je pustili do blastice i takvu vratili 5. dan ako sam dobro shvatila.
    Nije mi sad baš jasno što si htjela reći s ovim... koja je razlika između morule zamrznute 4. dan na VV ili morule zamrznute 4. dan u PFC-u? jesi možda mislila da na VV zamrzavaju morulu 5. dan?

    p.s. meni je bila vračena morula koja je bila na prijelazu u blasticu jer je kasnio trasnfer.

    p.s.s. zamrzavanje morule po privatnim/stranim klinikama se radi zato što se svaki transfer plaća. ne dožive svi embriji 5.dan pa im je bolje zamrznuti što veći broj morula i imati što više FET-ova jer svaki naplate (npr. 600€ je FET u PFC-u). Da idem sad opet u postupak u PFC ili bilo gdje privatno nebi dala da mi zamrznu morule nego isključivo blastice.

    sad smo skrenuli s teme mpo-a u privatnim klinikama.... možda da nas moderatori prebace

  3. #153
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Sigurna sam da je Kadauna mislila baš to Bluebella, morulu na 5.dan a ne 4. - ali isto moram demantirati jer imamo barem jednu forumsku trudnoću iz morule 5.dan, iz MB ina33, zar ne? Jedina ikad? Inače je, koliko sam ja upućena, puno veća selekcija između 3. i 4. dana nego između 4. i 5.
    i dobro si Bb primijetila da ste zastranile, a sada i ja s vama

  4. #154
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ajoj - koje sam gluposti napisala u gluho doba noći (što meni ponoć jeste, nije to više moje vrijeme, više je ovo u zoru )
    pa se sama ovdje ispravljam :

    moram Bluebelli, Inesz, Gabi25 dati za pravo, nije ok prikazivati uspješnost po ET, nikako i to se ne radi ) osim privatnih klinika možda.


    Mislim da niti danas nema u svim državnim klinikama (pa i privatnim) jasni kriteriji o tome što se zamrzava a što ne. Meni i dalje smeta što VV zamrzava morule 5. dan a ne znamo nikoga da je zatrudnio od morule zamrznute 5. dan. Drugo je Bluebella kojoj je zamrznuta morula 4. dan u CZ (to je očekivani stadij razvojni za taj dan) nakon odmrzavanja su je pustili do blastice i takvu vratili 5. dan ako sam dobro shvatila.

    Ne znam točna koja je politika Vuka , koliko sam upratila to Vg ne radi, oni puste takve embrije (=morule 5. dan) do 6. dana pa ako se razviju do blastice - zamrzavaju inače ne jer je embrij očito zastao u razvoju. To bi i Vuku bilo sigurno pametnije tako raditi. Ali dok svi naši embriolozi ne prođu istu edukaciju, dok se svi ne drže istih kriterija, možeš se frigati- svi će opet raditi kako znaju, umiju i hoće na koncu.

    ali da Betaplus boosta malo svoje rezultate, brate boosta - iako mi se i dalje ne čine lošima uopće!

    Ali moram primjetiit da im je udio populacije starijih žena (38plus) visok i vjerujem dijelom i rezultat odbijanja svih žena 42+ u državnim klinikama


    I sad ovo što je Argente napisala, je vijest koju sam čekala ili zaboravila. Ini33 su zamrznuli tu morulu 5. dan i odmrznuli i ostala je trudna iz takve morule? ili su joj taj embrij koji je je bio 5. dan tek morula pustili do 6. dana da se ipak razvije do blastice i onda zamrznuli?

    Ako je prvi slučaj - onda se posipam s pepelom i to uvelike jer je upravo to što sam tražila. Nadam se da će Ina33 ovo pročitati.

  5. #155
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Dakle drage moje cure i ako ima još kojeg dečka osim mene tu. Dogodilo se čudo!!!!!!!!!!!!!!! Nakon 4 i nešto više godina!
    Draga popiškila plus nakon što joj je kasnila 5 dana.
    Radili betu jučer, ona je iznosila 670!!!!!!!! Smijali smo i plakali istovremeno. Trenutno smo u oblacima ali znamo da je to tek početak. Sljedeći korak je ponovna beta u ponedjeljak i ako bude sve u redu ultrazvuk u srijedu.

    Uglavnom još ne možemo vjerovati da se ovo nama dešava, do sada su uvijek bili minusi i nule na testu i papiru pa je ovo veliki šok za nas, ali idemo dan po dan za sada.
    Inače stavili smo sve postrani jedno vrijeme od prošlog postupka, posvetili se više sebi, gradnji kuće, jedino što smo odradili je posjet bioenergičaru kao jedan zadnji korak prije sljedećeg postupka i to je bilo to. E sad, što je pomoglo? To samo dragi Bog zna....

  6. #156
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj M@tt prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle drage moje cure i ako ima još kojeg dečka osim mene tu. Dogodilo se čudo!!!!!!!!!!!!!!! Nakon 4 i nešto više godina!
    Draga popiškila plus nakon što joj je kasnila 5 dana.
    Radili betu jučer, ona je iznosila 670!!!!!!!! Smijali smo i plakali istovremeno. Trenutno smo u oblacima ali znamo da je to tek početak. Sljedeći korak je ponovna beta u ponedjeljak i ako bude sve u redu ultrazvuk u srijedu.

    Uglavnom još ne možemo vjerovati da se ovo nama dešava, do sada su uvijek bili minusi i nule na testu i papiru pa je ovo veliki šok za nas, ali idemo dan po dan za sada.
    Inače stavili smo sve postrani jedno vrijeme od prošlog postupka, posvetili se više sebi, gradnji kuće, jedino što smo odradili je posjet bioenergičaru kao jedan zadnji korak prije sljedećeg postupka i to je bilo to. E sad, što je pomoglo? To samo dragi Bog zna....
    a čestitam od srca. slučajno upala i reko da vidim kako vi stojite!

  7. #157
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Matt predivne vijesti samo neka se tako nastavi

  8. #158
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ajme Matt čestitam od srca, predivne vijesti, uljepšali ste mi dan vas dvoje! Jesam ti rekla da ce doći i vaše vrijeme<3

  9. #159
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Polikliika Cito, za 2012. godinu, rezultati:

    http://www.cito.hr/download/cito_ivf...stika_2012.pdf

    393 ivf/icsi-stimuliranih, blago stimuliranih i postupaka u prirodnom ciklusu. uspješnost izražena prema dobnim skupinama i prema započetom postupku.

    133 trudnoće ukupno.

    Međutim, kao trudnoću računali su svaki pozitivan nalaz bhcg-a pa su tako uračunate u uspješnost sve biokemijske i sve trudnoće koje su završile spontanim pobačajem.

    Na kraju izvješća o uspkešnosti za postupke iz 2012. godine (dakle, sve te trudniće su završile ili rođenjem ili na neki drugi način)

    "Spontani i biokemijske trudnoće 20%"

    Od 133 ostvarene trudnoće imali su 107 trudnoća koje napreduju, ali ne vidimo podatak koliko je iz tih trudnoća rođeno žive djece.



    Pohvalno je objavljivanje rezultata, ali većina mpo pacijenata zna što ih zanima u tablicama statistike-zanima ih koliko je rođeno djece. Iskustva neuspjha, iskustva biokemijskih i spontanih mnogi su već prošli. Pacijenti žele vidjeti koliko se djece rodilo iz postupaka, koliko je beba nakon mpo postupaka otišlo doma iz rodilišta sa svojim roditeljima.

    Zar je to tako teško napisti u statistikama?

    Ne vjerujem da je teško dođi do podataka o broju živorođene djece....

    ....samo...

    ...tada bi postoci uspješnosti bili puno niži!

  10. #160
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Matt, cestitam vam od srca i zelim urednu trudnocu!
    A tko prvi sazna, nek odmah objavi gdje ce dr R nastaviti IVF praksu

  11. #161
    Hoću bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    217

    Početno

    M@tt E to te ja pitam:DDD Čestitammmm

  12. #162
    boogie woogie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Genève
    Postovi
    302

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Polikliika Cito, za 2012. godinu, rezultati:

    http://www.cito.hr/download/cito_ivf...stika_2012.pdf

    393 ivf/icsi-stimuliranih, blago stimuliranih i postupaka u prirodnom ciklusu. uspješnost izražena prema dobnim skupinama i prema započetom postupku.

    133 trudnoće ukupno.

    Međutim, kao trudnoću računali su svaki pozitivan nalaz bhcg-a pa su tako uračunate u uspješnost sve biokemijske i sve trudnoće koje su završile spontanim pobačajem.

    Na kraju izvješća o uspkešnosti za postupke iz 2012. godine (dakle, sve te trudniće su završile ili rođenjem ili na neki drugi način)

    "Spontani i biokemijske trudnoće 20%"

    Od 133 ostvarene trudnoće imali su 107 trudnoća koje napreduju, ali ne vidimo podatak koliko je iz tih trudnoća rođeno žive djece.



    Pohvalno je objavljivanje rezultata, ali većina mpo pacijenata zna što ih zanima u tablicama statistike-zanima ih koliko je rođeno djece. Iskustva neuspjha, iskustva biokemijskih i spontanih mnogi su već prošli. Pacijenti žele vidjeti koliko se djece rodilo iz postupaka, koliko je beba nakon mpo postupaka otišlo doma iz rodilišta sa svojim roditeljima.

    Zar je to tako teško napisti u statistikama?

    Ne vjerujem da je teško dođi do podataka o broju živorođene djece....

    ....samo...

    ...tada bi postoci uspješnosti bili puno niži!

    I kako mogu stavljat 35 i 40 godina u istu kategoriju? Svasta! http://www.advancedfertility.com/ima...e-cdc-2010.gif

  13. #163
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Matt dragi Bog zna..... On donosi radost nakon svega!!!!! Drago mi je zbog vas i ulijevate mi nadu!!!!
    Želim vam samo najbolje!!!
    Posljednje uređivanje od Krtica : 16.03.2014. at 20:53

  14. #164

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    vrtim stranice poliklinika i naiđoh da je poliklinici Škvorc produljen ugovor sa HZZO-om do 30.06. pa za sve koji duuuuugoooo čekaju po drugim klinikama na termin, stavljam link pa se javite:

    http://www.poliklinika-skvorc.hr/ind...ovor-s-hzzo-om

  15. #165
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj ivica_k prvotno napisa Vidi poruku
    Matt, cestitam vam od srca i zelim urednu trudnocu!
    A tko prvi sazna, nek odmah objavi gdje ce dr R nastaviti IVF praksu
    pa evo Tetadoktor je već napisala da je poliklinika Škvorc u Samoboru produžila ugovor s HZZO-om do 30.06.2014. a ja čujem da će tamo raditi među ostalim i dr. Radončić i embriolog Patrik Stanić

  16. #166
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    M@tt, predivne vijesti!
    Sretno do kraja!
    Baš ste mi uljepšali mrzovoljno jutro....

  17. #167
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    pa evo Tetadoktor je već napisala da je poliklinika Škvorc u Samoboru produžila ugovor s HZZO-om do 30.06.2014. a ja čujem da će tamo raditi među ostalim i dr. Radončić i embriolog Patrik Stanić
    Opa! Fina klinika, pojačan tim i to kako - navali narode!

  18. #168

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    pa evo Tetadoktor je već napisala da je poliklinika Škvorc u Samoboru produžila ugovor s HZZO-om do 30.06.2014. a ja čujem da će tamo raditi među ostalim i dr. Radončić i embriolog Patrik Stanić
    A ja cujem da ce samo pacijentice dr.Skvorca ici preko hzzoa,a pacijentice dr.Radoncica ce placat,jer navodno dr.S. samo ustupa prostor dr.R.

  19. #169

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Pobjegli mi krivi znakici,htjela sam na kraju staviti

  20. #170
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Pa nazovite Skvorc i pitajte

  21. #171
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    A ja cujem da ce samo pacijentice dr.Skvorca ici preko hzzoa,a pacijentice dr.Radoncica ce placat,jer navodno dr.S. samo ustupa prostor dr.R.


    Cure, zovite i pitajte da li će i dr Radončić raditi postupke preko HZZO-a u poliklinici Škvorc.

    Pitajte i koliko je dr Škvorc imao trudnoća iz lanjskih 100 postupaka na teret HZZO-a, ne vidim da se je Poliklinika Škvorc oglasila glede te uspješnosti na svojim web stranicama

  22. #172

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    35

    Početno

    drage moje ja sam trudnica iz IVF postupka na uputnicu kod Škvorca. Danas smo 16+1. Nemojte biti tako stroge jer ne pišu svi po forumima ,a što se tiče pojačanja ni to vam ništa ne znači jer i standarni tim je itekako kvalitetan i mislim da ih potcjenjujete na neki način. Meni ovo nije niti prvi postupak niti zahvat tako da vam iz vlastitog iskustva mogu reći da sam prošla cijelu Petrovu(mislim na cef) od prof.Šimunića,Vrčića,Kasuma,Baldanice,Crvenkov ića(koji više nije tamo) ,Vuk vrhovec davne 2005 kod dr. Lučingera ,privatno ivf poliklinika, u viliju kod tako vam dragog Radočića radila histeroskopiju,u Mariboru kod Vlaisavljevića...ma bilo je tu svega,no želim reći da sam se susrela sa poprilično MPO doktora i Škvorc je jedan od vrlo pristupačnih i korektnih doktora koji se stvarno trudi,a biolozi da ne pričam,vrlo ljubazni i dragi. Sve u svemu tamo vlada vrlo prijateljska atmosfera, meni osobno najugodnija od svih do sad. I usput da vam kažem da ne hvalim jer sam ostvarila trudnoću pa sad kao svima preporučam jer meni je ovo 7 trudnoća ( djece nemam),dakle ostvarila sam trudnoću u svim klinikama do sad sve iz ivf postupaka nijedna prirodna.

  23. #173
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    antalya, a tko su biolozi u Škvorcu sad kad Kniewalda nema?

    ja, nažalost, čujem da nisu imali previše uspjeha
    ali ako je vijest da će dr. R i Patrik Stanić tamo raditi točna, vjerujem da će se to promijeniti.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    35

    Početno

    meni je prvi glas da njih nema jer ja sam bila kad su bili oni i jedna mlada biologica Sonja. Na transferu mi je bila gđa.kinwald i njen muž ,a samu oplodnju je radila Sonja sa kojom sam to detaljno dogovarala budući da sam isključivo htjela transfer blastica . Na kraju je i bilo tako ,vratili su mi 2 blastice peti dan ,a dvije blastice zamrznuli. Zamrzavanje se ne plaća prvu godinu jer ga pokriva uputnica (eto ako nekoga zanima). Mislim meni je i Patrik super i svaki put sam se uspjela sa njim u Petrovoj sve lijepo dogovorit tak da je i on super izbor ako je tako. Treba nazvat i pitat tamo,a vidim da na njihovoj stranici ništa nisu mjenjali po tom pitanju.

  25. #175
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj nina977 prvotno napisa Vidi poruku
    A ja cujem da ce samo pacijentice dr.Skvorca ici preko hzzoa,a pacijentice dr.Radoncica ce placat,jer navodno dr.S. samo ustupa prostor dr.R.
    ajoj, ovo bi bilo baš loše, lošeeeee...ali ne bi me začudilo
    bio bi red da R/P tim odradi barem dio postupaka preko HZZO, inače je to čista navlakuša koja ne služi na čast ni Radončiću ni Škvorcu
    tko sazna nek javi!

  26. #176

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    I ja sam danas cula da ce R raditi samo privatno...

  27. #177
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Moramo uvesti smajlića s prstom dolje :\

  28. #178
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Škvorc je odradio blizu 100 postupaka na teret HZZO-a.

    ne vidim da je izvjestio na svom webu o broju postignutih trudnoća.

    ono što smo čuli o uspješnosti tih postupaka ne djeluje nimalo ohrabrujuće.

    za ovaj novi set postupaka koji idu na teret HZZO-a opet čujem da za te postupke nema "pojačanja" u smislu iskusnog mpo subspecijaliste i iskusnog embriologa.

    cure, koje namjeravate u postupak preko HZZO-a kod Škvorca, zovite, pitajte koji će dr raditi te postupke, pitajte koji embriolozi će raditi postupke...

    napišite nam što ste doznale ...
    Posljednje uređivanje od Inesz : 22.03.2014. at 15:58

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ajoj, ovo bi bilo baš loše, lošeeeee...ali ne bi me začudilo
    bio bi red da R/P tim odradi barem dio postupaka preko HZZO, inače je to čista navlakuša koja ne služi na čast ni Radončiću ni Škvorcu
    tko sazna nek javi!
    dakle, probat ću napisati kako sam ja to shvatila iz svega što sam čula. Ugovor sa HZZO-om ima dr Škvorc i njegov tim i nitko drugi ne smije u njegovo ime odrađivati postupke.

    a što se tiče postupaka koje će tamo odrađivati dr Radončić, to su njegove privatne pacijentice i na sličan način je do nedavno radio u poliklinici Beti plus.

  30. #180
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    t.d. to je već drugi par rukava
    antalaya pa što se dogodilo da si svaki put do sad izgubila trudnoću (ako sam dobro shvatila), želim ti sreću s ovom

  31. #181
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj tetadoktor prvotno napisa Vidi poruku
    dakle, probat ću napisati kako sam ja to shvatila iz svega što sam čula. Ugovor sa HZZO-om ima dr Škvorc i njegov tim i nitko drugi ne smije u njegovo ime odrađivati postupke.

    a što se tiče postupaka koje će tamo odrađivati dr Radončić, to su njegove privatne pacijentice i na sličan način je do nedavno radio u poliklinici Beti plus.
    Nije mi ovo nikako jasno, pa ako tamo radi onda je i on dio tima?
    Ili "Putujuća klinika ER ovog proljeća sa svojom svitom gostuje u poliklinici Škvorc"

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    35

    Početno

    ineszono što smo čuli o uspješnosti tih postupaka ne djeluje nimalo ohrabrujuće. od koga ste to čuli? mislim kad se već svi razbacivate informacijama onda neka se zna i od kuda vam te informacije jer na početku ove teme jasno piše da je ovo informativni forum ,a ne chat pa bi bilo fer da se iznose samo provjerene informacije ,a ne neka tamo nagađanja tipa rekla kazala.

  33. #183

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi ovo nikako jasno, pa ako tamo radi onda je i on dio tima?
    Ili "Putujuća klinika ER ovog proljeća sa svojom svitom gostuje u poliklinici Škvorc"
    dakle, dr Radončić nije zaposlenik poliklinike Škvorc već će se folikulometrije raditi u Viliju, a punkcije i transferi u Samoboru

  34. #184
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    I dalje ne kužim kako ovaj može gostovati u klinici od ovog drugog i time ne biti član njegovog tima, ali nema veze, ionako mi ne treba pa odustajem

    antalya, pa u tome i je problem, što nema statistika pa nagađamo - kako za Škvorca, tako i za druge (mahom državne) klinike...Kada nisu transparentni naravno da se tada plasiraju rekla-kazala informacije, eto ja se nadam da im je u interesu da ih demantiraju i da će statistike osvanuti već sutra.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Cure bok,

    ja sam nova ovdje, ne znam da li sam odabrala pravu temu ako nisam uputite me gdje da pišem
    Suprug (37 g.) i ja (34 g.) uskoro bi trebali krenuti na MPO (suprugov spermiogram je loš) imam sto pitanja ni sam ne znam od kuda da počnem pa ću napisati samo par.
    Dobili smo preporuku da odemo kod Dr. Lučingera da li je netko bio kod njega?
    Da li mi netko može u kratkim crtama napisati koja je procedura prije odlaska u kliniku, da li treba neke testove obaviti prije ili će nam doktor sve reći kad dođemo na pregled?
    Hvala unaprijed

  36. #186
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ili "Putujuća klinika ER ovog proljeća sa svojom svitom gostuje u poliklinici Škvorc"
    Dakle Argente
    (uvijek branim ER al na ovo sam odvalila od smijeha)

  37. #187
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    Citiraj Kristyna prvotno napisa Vidi poruku
    Cure bok,

    ja sam nova ovdje, ne znam da li sam odabrala pravu temu ako nisam uputite me gdje da pišem
    Suprug (37 g.) i ja (34 g.) uskoro bi trebali krenuti na MPO (suprugov spermiogram je loš) imam sto pitanja ni sam ne znam od kuda da počnem pa ću napisati samo par.
    Dobili smo preporuku da odemo kod Dr. Lučingera da li je netko bio kod njega?
    Da li mi netko može u kratkim crtama napisati koja je procedura prije odlaska u kliniku, da li treba neke testove obaviti prije ili će nam doktor sve reći kad dođemo na pregled?
    Hvala unaprijed
    U principu će ti doktor sve reći kada dođeš u polikliniku, ponesi svu dosadašnju medicinsku dokumentaciju, a ono osnovno što će nakon toga trebati su cervikalni brisevi, PAPA test, hormoni, biljezi na hepatitis A, B i C, HIV, WAR (sifilis), nalaz Kg i Rh faktora, kopija osobnih iskaznica, kopija vjenčanog lista ili izjave o izvanbračnoj zajednici, OIB.
    Sretno i javi kako ide!

  38. #188

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    29

    Početno

    Ja sam bila kod Škvorca u 11. i 12.2013., 2xprirodni postupak ali ništa od trudnoće.Slažem se da je dr. i ekipa izuzetno ljubazna i profesionalna.Sad sam se ponovo naručila na full stimulirani postupak.Pitala za Kniwalde i zaista više ne rade, na moju veliku žalost. Biolozi su, kako ste naveli gore, mlada biologica i biolog iz Petrove. Ja sam odlučila ponovo pokušati, jer na neku drugu kliniku preko HZZO bi trebala čekati mjesecima a sa prisitupom u poliklinici Škvorc sam doista zadovoljna.

  39. #189
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Nolice kada točno krećeš u postupak, jesi li zakazala prve konzultacije i kod kojeg liječnika?
    Ako jesi, kakvu stimulaciju si dobila?

  40. #190
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Ja sam Lučijeva pacijentica od 2010. i imam jednu dvogodišnju Lučingericu i trenutno idemo po pojačanje!

    Citiraj Kristyna prvotno napisa Vidi poruku
    Cure bok,

    ja sam nova ovdje, ne znam da li sam odabrala pravu temu ako nisam uputite me gdje da pišem
    Suprug (37 g.) i ja (34 g.) uskoro bi trebali krenuti na MPO (suprugov spermiogram je loš) imam sto pitanja ni sam ne znam od kuda da počnem pa ću napisati samo par.
    Dobili smo preporuku da odemo kod Dr. Lučingera da li je netko bio kod njega?
    Da li mi netko može u kratkim crtama napisati koja je procedura prije odlaska u kliniku, da li treba neke testove obaviti prije ili će nam doktor sve reći kad dođemo na pregled?
    Hvala unaprijed

  41. #191

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Ja se takodjer premisljam za Škvorca ali me demotiviraju negativni komentari o uspješnosti...zna li netko kakvi su ti novi biolozi sto su dosli i nesto vise o doktoru?

  42. #192
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Nisu došli biolozi, nego jedan biolog, Patrik Stanić koji je u Škvorcu vanjski suradnik, dakle očito je na ispomoći.
    Radi se o biologu iz Petrove bolnice s velikim iskustvom koji iza sebe ima uspjeha.

    Lilian, pitanje tamo planiraš postupke preko HZZO-a ili privatno?
    Posljednje uređivanje od amazonka : 28.03.2014. at 17:17

  43. #193

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Planiram preko HZZO-a...zasto pitas?

  44. #194
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Pitam jer mi u startu nije bilo jasno. Svakako iskoristi termin preko HZZO-a, zašto ne, dapače,
    i sretno!

  45. #195

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Hvala amazonka,tebi takodjer sretno.Nisam bas sigurna hocu li tamo ici.Da mi je malo vise informacija o njima ali nitko ne pise..jesu li bas toliko neuspjesni?

  46. #196
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Službenih statistika još nema ni za jednu kliniku (uglavnom ovdje govorimo o državnim klinikama) pa tako ni za Škvorca, pa se eto za sada o uspješnosti samo nagađa. Ne znam i ne želim sugerirati ovo ili ono, ali činjenica je da se na lijekovima štedi u većini državnih klinika a k tome se na stimulirani postupak čeka mjesecima. Sudeći po pisanju drugih kod Škvorca ako ništa drugo, nema tolikog čekanja...

  47. #197
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Kristyna prvotno napisa Vidi poruku
    Cure bok,

    ja sam nova ovdje, ne znam da li sam odabrala pravu temu ako nisam uputite me gdje da pišem
    Suprug (37 g.) i ja (34 g.) uskoro bi trebali krenuti na MPO (suprugov spermiogram je loš) imam sto pitanja ni sam ne znam od kuda da počnem pa ću napisati samo par.
    Dobili smo preporuku da odemo kod Dr. Lučingera da li je netko bio kod njega?
    Da li mi netko može u kratkim crtama napisati koja je procedura prije odlaska u kliniku, da li treba neke testove obaviti prije ili će nam doktor sve reći kad dođemo na pregled?
    Hvala unaprijed

    Nisam bila kod dr. Lučingera, ne poznam ga, ali pratim prijateljicu koja je trenutno u postupku... i iako sam bila prilično skeptična forumskim pričama hvale, zbilja mogu reći da su njene priče porušile sav moj skepticizam. Osim profesionalnosti, tu je jedna visoka razina ljudskosti, brige i jednostavnosti u komunikaciji.

    Ali, ja ne bi bila ja kad ne bi opet rekla: ako si to možeš priuštiti obiđi ih sve, pa vidi tko ti najbolje "sjeda". Meni je to jako važan faktor.
    Sretno, javi kako ide!


    I... Darkice, sretno s pojačanjem!

  48. #198
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja sam isto čula za Lučija od sestre moga socijalnog ginića (medicinske sestre, ne sestre-sestre) da je Luči ljudina i da ga se moglo zvati na telefon u svako doba i to još i dok je radio u državnoj bolnici...
    Što se uspješnosti tiče, to ne znamo jer khm, ni od koga nemamo statistike ali selo priča da on svakako jest među najuspješnijima...

  49. #199
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Darkice, kako je kod Lučingera?

  50. #200
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Istina je da dr Lučija možeš nazvati bilo kada. Ako ti se na javi kada zoveš, on te nazove natrag čim vidi. Možšga pitati što želiš, uvijek je spreman objasniti. I fascinantno je koliko podataka drži u glavi! Sjeti se nekih postupaka od ranije i zna koliko smo stanica cca dobili...čak se sjeća i kada je bio uspješniji po dobivanju js. Ja idem k njemu, jer smo se našli, da tako kažem.I meni je ljudina i čovjek u punom smislu riječi! Bitno je da si nađete onoga koji vama najbolje odgovara.
    Štoi se uspješnosti tiče, ne baratam podacima...mislim da nmitko ne barata točnmim podacima...ali mislim da je svakako jedan od najuspješnijih u RH...mislim, ne tvrdim
    Inače, danas sam bila n punkciji...polustimulacija (Estrofemi, Klomifeni i Gonal)...dobila 10 stanica...naravno, nisu sve super...iznadio me je broj, jer inače iz polustimulacije dobijem 4-5 stanica...
    Za transfer ćemo se čuti...ali sutra moja Lučingerica slavi 2. rođendan i sve je ružičasto! Barco ili seka bi bio savršen dar!

Stranica 4 od 71 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •