Stranica 5 od 71 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #201
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Darkice sretno s pojacanjem, javljaj novosti
    Ni meni nakon Lucija nijedan dr "ne paše"


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #202
    srecha avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    ,RovinjIstra
    Postovi
    77

    Početno

    Potpis na Darkicu!

  3. #203
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Evo, uglavnom: imala punkciju u srijedu, transfer jučer. Vraćena 3. Dva vrlo dobre kvalitete i jedan osrednje. Jučer sam odmah dobila Brevactid 1500,a danas Decapeptyl. Još mi ostaje primiti 1 Brevactid. Beta 21.04. iako će to biti 22.04. budući je ponedjeljak neradni.

  4. #204
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Bravo Darkice, a kakvu si stimulaciju imala? Ima li smrzlića?

  5. #205
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Darkice, tebi sretno!

    A dr. Lučingera bih podsjetila na rizike višeplodnih trudnoća kojih bi kao ginekolog itekako trebao biti svjestan. Podsjetila bih ga i na preporuku SET-a upravo zbog tih rizika. Podsjetila bih ga i na Zakon o pomognutoj oplodnji u kojem stoji: "U skladu s medicinskim dostignućima u spolne organe žene dopušten je unos najviše dva zametka poštujući načelo sljedivosti." I na kraju bih ga podsjetila na one roditelje koji su izgubili svoje trojke jer se nije pridržavao tih preporuka.

    Dr. Lučingeru, vrhunski ste stručnjak i imate krasan pristup pacijentima. Opravdajte povjerenje koje vam poklanjaju.

  6. #206
    Darkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    519

    Početno

    Treći je transferiran jer je lošije kvalitete i zapravo mu dr Lana nije dala prevelike šanse...a i smatra da je mogućnost trojčeka jakooo mala budući da kod mene nije bio slučaj da sam odmah uspjela ostati trudna. Već su bila dva neuspjeha, pa trudnoća, pa opet dva neuspjeha...i sada je ovo sveukupno šesti po redu postupak. Dr L je izvorno htio dva...ali dr Lana se nije složila upravo zbog kvalitete samih embrija. Odnosno nijedan nije odlične kvalitete....

    Mojca, ne, nema smrzlića...vzano uz samu kvalitetu odnosno manjak iste...

    Sada ostaje čekati i nadati se...a ako ne uspije, opet za Zagreb

  7. #207
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Potpis na frku
    Rizici su preveliki
    I imali smo tuznih primjera koji svjedoce o tome
    I bez obzira na losiju kvalitetu...ne znaci da se i taj ne moze primiti
    Tebi Darkice sretno

  8. #208
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ne poznajem lik i djelo dotičnog majstora... i sama mu zamjeram primjere koje frka spominje, ali smatram da je prilično nije fer spominjati samo loše primjere, istina, internet je često mjesto negativne filtracije, ali ja vjerujem da ima puno više slučajeva sa sretnim ishodom, osim toga u šetnji je s nama bila ponosna majka trojčeka...
    Van ovog foruma tu i tamo naiđem na nekog tko ide kod njega ili na nekog tko ima nekog tko ide k njemu... sve same ok priče, od 5 priča dvije jednoplodne trudnoće iz prvog pokušaja, jedna jednoplodna trudnoća iz drugog pokušaja, a druge dvije su tek počele. Nažalost ne znam detalje o broju vraćenih embrija i dijagnozama.

    Ovo me podsjeća na ono: kad su posvojili dijete, ostala je trudna... takvih ima tek 5%, a svi pričaju o tome kao da je to skoro pa normalna pojava. E pa nije. Nemojte me krivo shvatiti... i jedni izgubljeni trojčeki su previše... ali nije sve tako crno-bijelo.

    Darkice, još jednom ~~~~~~~

  9. #209
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Pa nitko nije rekao da je los doktor, naprotiv
    Nemam iskustva s njim, al skoro sve sto sam o njemu cula su rijeci hvale - to valjda nije bez razloga
    Al ne vidim zasto ne bi upozorili na nesto sto nije ok
    To i dalje ne umanjuje sve ono dobro sto cure pisu

  10. #210
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Evo kod mene je bilo suprotno... jos prije novog zakona kad je pod normalno vracao po 3 zametka (koliko sam stekla dojam), meni je odbio vratiti 3. Rekao je da sam ja niska i sitna,i da je prevelik rizik.
    U sva tri transfera su mi vracena po 2 zametka

    A eto trudnocu docekala u drugoj klinici i sa samo jednim vracenim,kad nisam ni imala nade da bude nesto

  11. #211
    sretna 1506 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    309

    Početno

    Citiraj Darkica prvotno napisa Vidi poruku
    Istina je da dr Lučija možeš nazvati bilo kada. Ako ti se na javi kada zoveš, on te nazove natrag čim vidi. Možšga pitati što želiš, uvijek je spreman objasniti. I fascinantno je koliko podataka drži u glavi! Sjeti se nekih postupaka od ranije i zna koliko smo stanica cca dobili...čak se sjeća i kada je bio uspješniji po dobivanju js. Ja idem k njemu, jer smo se našli, da tako kažem.I meni je ljudina i čovjek u punom smislu riječi! Bitno je da si nađete onoga koji vama najbolje odgovara.
    Štoi se uspješnosti tiče, ne baratam podacima...mislim da nmitko ne barata točnmim podacima...ali mislim da je svakako jedan od najuspješnijih u RH...mislim, ne tvrdim
    Inače, danas sam bila n punkciji...polustimulacija (Estrofemi, Klomifeni i Gonal)...dobila 10 stanica...naravno, nisu sve super...iznadio me je broj, jer inače iz polustimulacije dobijem 4-5 stanica...
    Za transfer ćemo se čuti...ali sutra moja Lučingerica slavi 2. rođendan i sve je ružičasto! Barco ili seka bi bio savršen dar!
    Sve je ovo za Lučingera istina,kad sam ostala trudna,kod njega,tad je radio na VV,često bi ga zvala radi svega što mi je bilo čudno uvijek bi se javio,on je meni poseban dr.možda jer smo kod njega uspjeli i jer nam je bio susretljiv,nasmijan,stručan i iskren,u svakom slučaju meni nešto posebno jer zahvaljujući njemu imam svog sina od 9 godina.

  12. #212
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    Bok svima,
    ja sam nova ovdje. Imam 36 godina i sina iz prvog braka. Sa sadašnjim suprugom pokušavam ostvariti trudnoću već 4 godine. Spermiogram supruga je oligoasthenozoospermia, a ja imam endometrioze i skraćene cikluse. Javili smo se dr. Škvorcu i napravio je uzv, potvrdio moju i suprugovu dijagnozu. Kaže, još nije kasno, iako su se moje zalihe smanjile. Preporučio je prvo kraću stimulaciju, koja kreće ovaj ciklus, odnosno 3dc bi trebala kod njega na uzv, pa će odrediti što i kako dalje. MM i ja pijemo sve moguće čajeve, ostali nalazi su uredni. I eto krećemo. Čitanje info po ovim forumima mi je poprilično zastrašujuće, toliko novih informacija... . Meni se čini da ste vi sve pravi stručnjaci u svemu tome, a ja tek na početku. Ali eto, čini mi se da će mi biti lakše ako se priključim grupi. Ovako se osjećam poprilično usamljeno kad svaki dan provodim sate čitajući o svemu.

  13. #213
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj lemmingsica prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima,
    ja sam nova ovdje. Imam 36 godina i sina iz prvog braka. Sa sadašnjim suprugom pokušavam ostvariti trudnoću već 4 godine. Spermiogram supruga je oligoasthenozoospermia, a ja imam endometrioze i skraćene cikluse. Javili smo se dr. Škvorcu i napravio je uzv, potvrdio moju i suprugovu dijagnozu. Kaže, još nije kasno, iako su se moje zalihe smanjile. Preporučio je prvo kraću stimulaciju, koja kreće ovaj ciklus, odnosno 3dc bi trebala kod njega na uzv, pa će odrediti što i kako dalje. MM i ja pijemo sve moguće čajeve, ostali nalazi su uredni. I eto krećemo. Čitanje info po ovim forumima mi je poprilično zastrašujuće, toliko novih informacija... . Meni se čini da ste vi sve pravi stručnjaci u svemu tome, a ja tek na početku. Ali eto, čini mi se da će mi biti lakše ako se priključim grupi. Ovako se osjećam poprilično usamljeno kad svaki dan provodim sate čitajući o svemu.
    Dobrodošla.
    Super da si nam se pridružila, što god te zanima pitaj.
    I što prije se preselila na trudničke teme.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 20.04.2014. at 13:18

  14. #214

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    potpisujem Mojcu

    lemmingsica dobrodošla

  15. #215
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    bok lemmingsica, baš mi je drago da se pridružio netko Škvorcov jer je o tom dr i klinici jako malo informacija ovdje. nadam se da ćeš nam javiti dojmove i kako napredujete... sretno!

  16. #216
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    lemmingistica, dobro došla na forum.
    I ne daj se obeshrabriti. MPO put nije lak, ali ovdje možeš dobiti podršku i potrebne informacije.
    Javi kako napredeujete i pitaj sve što te zanima.
    Sretno.

  17. #217
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Taman danas pretražujem o Škvorcu, kad ono...vidi vidi... dobrodošla!
    Radončić navodno punkcije i IVF/ICSI obavlja sa Patrikom kod Škvorca...zna li itko išta detaljnije? Kakve su cijene kod Škvorca?

  18. #218
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    A vidi tko nam je svratioooo

  19. #219
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Taman danas pretražujem o Škvorcu, kad ono...vidi vidi... dobrodošla!
    Radončić navodno punkcije i IVF/ICSI obavlja sa Patrikom kod Škvorca...zna li itko išta detaljnije? Kakve su cijene kod Škvorca?
    Da tocno ,njih dvojica su sad kod Skvorca za punkcije i transfer. Sve ostalo Dr. R odrajduje standardno u Viliju. Cijena transfera preko 5JS je 8500 kn sa lokalnom anestezijom. Opca anestesija se doplacuje 1000 kn. Ako ima smrzlica cuvanje je takodjer 1000 kn.

  20. #220
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    dr. R. radi samo privatno kod Škvorca, ne mješa se postupke dr. Škvorca (preko HZZO), tako da ako ste mislile otići kod R. preko Škvorca - uzalud. Tu informaciju imam od same klinike. Osim ako se u zadnjih nekoliko dana stanje izmjenilo, to će nam sad znati reći lemmingistica. I osobno sam bila jako zainteresirana za kombinaciju Škvorc- Radončić- Patrik, ali nije to tako išlo kako sam mislila da će ići.

  21. #221

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Ja cu takodjer kod Škvorca,drago mi je da nas ima,vec sam pomislila da tamo skoro nitko ne ide Za tog doktora Radoncica sam tek ovdje cula,zar je on toliko dobar pa ga prizeljkujete u suradnji...ako je,bas bi bilo dobro da se prikljuci

  22. #222
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    Dakle,

    krenuli sa Femarom 3dc, jer sam low responder. Zatim, danas bila na folikulometriji i samo je 1 folikul na jajniku sa dvije endometrioze. Sutra ponovo folikulometrija, i dao mi je estradiol. Sutra štoperica, pa budemo vidjeli. Što se tiće ostalog tima, izvjetit ću vas tokom idućeg tjedna, kad budem više znala. Ova moja jedna jadna folikulica me baš zbedirala, ali za par dana ću znati više. Hvala

  23. #223
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    Evo, drage moje. Javljam se sa info i dojmovima od dr.Škvorca. Dakle, prije točno mjesec dana sam poslala svoj prvi upit u polikliniku. Nakon samo 4 tjedna od tada, danas sam već primila svoju prvu štopericu. Mislim da brže i profesionalnije nije moglo biti. Bez obzira na ishod, koji ćemo tek vidjeti,moram naglasiti da je osoblje savršeno, a doktor toliko susretljiv i pun podrške, da je to, barem meni, nevjerovatno. Bila sam kod njega jučer (subota popodne) i danas opet (nedjelja prijepodne). S obzirom da imam samo jedan folikul 18mm, ali kaže dr. da ja baš lijep , dobila sam jutros štopericu i slijedi moja prva punkcija sutra popodne.
    Što se tiće dr. Radončića, on vam radi samo privatno. Dr. Škvorc kaže, da kod njega (čitaj: u njegovim prostorijama) radi punkcije, ali samo za svoje pacijentice, a ne i pacijentice dr.Škvorca. Dakle, nisu tim. Ako vam postupak vodi dr. Škvorc, tada njegov biolog radi svoj dio. Ja osobno nisam imala previše informacija o doktorima kad sam krenula u ovo. Sponatno sam se javila jednim upitom putem maila navečer u 9, nakon kojeg su me odmah ujutro zvali telefonom. dr. Škvorc me oduševio i sa jednakim povjerenjem krećemo sa punkcijom sutra.

    Javim se sa daljnjim info. Wish me luck .

    Ako ima još nešto što želite da provjerim iz prve ruke, javite pa ću pitati doktora.

  24. #224
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    lemmi,
    sretno sutra!

    jeste vi već radije radili mpo postupke? kako to da je pala odluka na Škvorca?


    daj pitaj molim te doktora Š. koliko je bilo lani trudnoća iz onih postupaka koje je radio na teret HZZO-a?

  25. #225
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    lemmi,
    sretno sutra!

    jeste vi već radije radili mpo postupke? kako to da je pala odluka na Škvorca?


    daj pitaj molim te doktora Š. koliko je bilo lani trudnoća iz onih postupaka koje je radio na teret HZZO-a?

    hvala inesz!

    odluka je pala slučajno. na netu sam ga pronašla, i samo postavila pitanje koliko se čeka na konzultacije, da bi me ujutro nazvali i rekli da mogu doći za dan-dva. to nam je prvi postupak uopće i sve se nekako na brzinu izdogađalo. ja se pripremila na čekanje, kad ono...

    za trudnoće ti sutra javim.

  26. #226
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Sretno!!!

  27. #227

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Super,bas ti hvala na info...jedva cekam da cujem ostale dojmove.Sretno

  28. #228
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    hvala curke. trudim se ne biti nervozna, ako je to uopće moguće

  29. #229
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Lemm....sretno i čekamo nove infoe
    BTW jesi ti preko HZZo ili privatno kod Škvorca?? Koja je cijena konzultacija i ostalog??

  30. #230
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ginger....drago mi je za tvoj potpis i da me se sjetiš
    Meni je dr R vratio mail sa istim infom kako je i Lemm rekla - znači samo se koriste prostorije od Škvorca za punkcije i Et , a rade dr R i Patrik...

  31. #231
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Lemm....sretno i čekamo nove infoe
    BTW jesi ti preko HZZo ili privatno kod Škvorca?? Koja je cijena konzultacija i ostalog??
    Ja sam preko HZZO. Plaća se samo prva konzultacija 300,00 kn, nakon koje on daje preporuku s kojom ideš svom gin. i koji ti daje uputnicu. Dalje ne plaćaš ništa, osim kao ja put... Put je plaćen ako ti je to najbliža klinika. Meni nije, pa ništa od toga. Cijene za privatno ću danas prepisati, ali mislim da je "tetadoktor" već napisala cijene.

  32. #232

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku

    daj pitaj molim te doktora Š. koliko je bilo lani trudnoća iz onih postupaka koje je radio na teret HZZO-a?
    I mene ovo zanima. Moj postupak br dva, opet ista stvar. Dobili stanice, sve nezrele. Ne znam više kaj da mislim.
    Da li je koja od vas upoznata s IVM postupkom, i da li se to uopće radi kod nas?
    Posljednje uređivanje od Zečurka : 28.04.2014. at 22:35

  33. #233
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    evo mene opet. U 18h aspiracija moje jedine oocite. Sutra u 2 ću znati kako napreduje. Folikul je od jučer ujutro do danas popodne narastao na 22.3 mm, pa je bilo malo napeto da ne pobjegne. Nije bolilo ništa. Ja se nakon sat mirovanja uspješno bez problema dovezla 250 km do kuće. Cijene sam pokupila sve za one koje zanima.

  34. #234

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    napiši ovdje cijene, sigurno ima cura koje će to zanimati

  35. #235
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Zecurka, i ja znam jednu curu koja kod skvorca nije dosla dalje od punkcijr. Puknuo folikul ili nezreli,nesto od toga

    Cini mi se da ima problema s tajmingom,ili nije dosta strucan

  36. #236

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Zecurka, i ja znam jednu curu koja kod skvorca nije dosla dalje od punkcijr. Puknuo folikul ili nezreli,nesto od toga

    Cini mi se da ima problema s tajmingom,ili nije dosta strucan
    Znaš samo za taj jedan njezin postupak ili ih je bilo više? Pitam jer ne bih odmah džonom, događa se i u svim ostalim klinikama, a može biti i više razloga zašto budu nezrele, nije čak uvijek niti tajming u pitanju.
    Samo, meni se to dogodilo dva puta i nije mi baš ni svejedno. Nit baš imam puno izbora, a bome ni vremena za eksperimente

  37. #237
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    meni je tajming bio dobar, ali moja staničica se nije oplodila .

    no s obzirom da je bila samo jedna i da je prvi puta... idemo dalje. za 10 dana krećemo iz početka, samo bogatiji za jedno iskustvo i vjerovatno spremniji nege prvi puta.

    što se tiće cijena kod dr.Š, zbilja ih ima puuuuuno. pa ću ja napisati one koje mi se čine najvažnijima, a vi pitajte ako nedostaje baš ona koja vas zanima.

    IUI= 1.900,00
    IVF-prirodni bez lijekova = 5.000,00
    IVF-stimuliranibez lijekova =7.000,00
    IVF bez ET = 2.000,00kn
    ICSI- prirodni = 6.000,00
    ICSI - stimulirani = 8.500,00
    ICSI bez ET = 3.000,00
    Aspiracija bez JS (negativna)= 1.900,00

    Konzultacije= 300,00 kn
    Spermiogram = 250,00 kn

  38. #238
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    i da, malo sam bila pogubljena jučer u svemu, pa nisam pitala za broj trudnoća... razumjet ćete, prva je to punkcija. ali je baš jučer prije mene gospođa neka izašla sa betom 193 sva happy (preko hzzo-a). dalje ne znam

  39. #239
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Lemmi,

    nemoj misliti da se ne može zatrudniti iz prvog pokušaja.

    Jesi pitala dr koliko je bilo trudnoća iz lanjskih hzzo postupaka (mnoge bi cure to voljele znati prije nego se odluče za polikliniku Škvorc)?

  40. #240
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Lemmi,

    nemoj misliti da se ne može zatrudniti iz prvog pokušaja.

    Jesi pitala dr koliko je bilo trudnoća iz lanjskih hzzo postupaka (mnoge bi cure to voljele znati prije nego se odluče za polikliniku Škvorc)?
    A nisam se sjetila pitati. Bila sam sva u toj punkciji, ali sutra ga svakako zovem za daljnje dogovore, pa ću pitati. Evo zapisat ću si nadlan da ne zaboravim.

  41. #241
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Lemmi, samo hrabro naprijed!

  42. #242
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    nakon moje prve trudnoće prije 12 godina, rezultat je bio da sam pokrenula savjetovalište za trudnice u svom gradu. bojim se i pomisliti šta će biti nakon ovoga.

  43. #243
    lemmingsica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    45

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Lemmi, samo hrabro naprijed!

  44. #244
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj lemmingsica prvotno napisa Vidi poruku
    nakon moje prve trudnoće prije 12 godina, rezultat je bio da sam pokrenula savjetovalište za trudnice u svom gradu. bojim se i pomisliti šta će biti nakon ovoga.

  45. #245

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj lemmingsica prvotno napisa Vidi poruku
    meni je tajming bio dobar, ali moja staničica se nije oplodila .
    Šteta, ali puno sreće u slijedećem postupku Da li su ti možda rekli zbog čega se nije oplodila? Nova biologica je skroz pristupačna i voljna objasniti sve detalje. (Kniewaldi su otišli u mirovinu koliko sam shvatila.)

  46. #246
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Jutro cure
    Lemmi držim palce za dalje
    Dobila sam mail od Škvorca, mogu na teret HZZo, no prvo ih nazvati i odraditi konzultacije koje se naplaćuju - što je malo glupo ako je na teret HZZo, no ok...baš kao i Lemmi imam i ja 200 km do njih pa aj, nije strašno 300 kn.
    Napisano mi je da nazovem za sve daljnje infoe, što ću i napraviti, samo da sastavim pitanja....
    A što se tiče tajminga za punkciju - meni u VG dr T nije 2x pogodio uz sve papire od prije i moje sugeriranje da sve to ide ranije kod mene - dok me dr K nije uzeo i od prve uhvatio stanicu u prirodnjaku....

  47. #247

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    9

    Početno

    Mene zanima jedna stvar.Da li ste nakon konzultacija isle na uzv prije nego su vam dali injekcije i taj uzv platile?Zanima me jer je meni tako rekao na konzultacijama,prvo da dodjem na uzv koji se placa da vidi kakvo je stanje.Vidim da to nitko drugi ne spominje.

  48. #248
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    želimo_bebu, koliko vidim potpis, to u Vg su bili prirodnjaci. šansa da se u prirodnjaku ne dođe do stanice je veća nego da se do nje dođe. stimulirani je druga priča i tu se ne bi smjelo dogoditi da je tajming toliko loš da su sve nezrele. ja bih ipak nastavila s Vg na tvom mjestu...

  49. #249
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Frka...ja bi sad u stimulirani, u tome i je caka, a u VG je sad lista do 2015 skoro.....

  50. #250
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Ali ispucati 1 od samo 4 postupaka preko HZZO-a samo da bi prije dosla na red... Da budem direktnija - itekako bih se interesirala kolika je uspjesnost u Skvorcu. Dobila sam nesluzbenu info da je, naaaajblaze receno, slaba.

Stranica 5 od 71 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •