Stranica 66 od 71 PrviPrvi ... 16566465666768 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,251 do 3,300 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #3251

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    0407 jako mi je žao. Isplači se, i onda odmah plan za dalje. Mene jedino to drži normalnom!

    Cure imam pitanje, u subotu idemo na jednu svadbu, smijem li ja popiti čašu alkohola? Ako ne smijem naravno da neću, al reko da pitam. Pitat ću još i dr sad na uzv...Znam da neki dr čak preporučaju pivu u postupcima. Al ako ima i najmanje moguće nuspojave na postupak naravno da ću biti na vodi!

    Btw zasad nemam nikakvih poteškoća od puregona. Čist sam normalna :D

  2. #3252
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    November, krenulo pikanje!!! Držim fige, jako jako!
    Ja ne znam jesam li pila alkohol u postupku, znam da nisam dojila.
    Jesi preko HZZO kod Š?

  3. #3253
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    November, od čaše (ovisi kojeg alkohola - rakija i pivo nisu isto ) neće sigurno biti ništa. Znam da su meni nakon transfera rekli da se odem opustiti i na neku finu večeru (babica namignula i kaže da mogu i pinkicu popiti).
    Nisam popila jer se nekako nisam ugodno osjećala i imala bih grižnju savjesti, ali sam popila jednu malu pivu između punkcije i transfera 5. dan

  4. #3254

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    0407 zao mi je, drzi se, znam da nije lako, ako sam dobro skuzila imas jos i smrzlice? Nek ti to bude utjeha da nije sve tako crno..
    Nazalost kad bi znali sto se događa i zasto postupak ne uspije bili na konju.
    Imas jedno dijete iz prirodne trudnoce?
    Oprosti mozda nisam dobro pokopcala :/

  5. #3255

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Da cure hvala vam na rijecima imam dijete i to mi je utjeha al sta cu kad si zelim vec 10 god drugo....ovo moje dijete je najvise tuzno jadna molila se svako vece i kaze nije fer lako meni shvatiti al njoj...pokusala sam skrivati al nemozes ..dok neznas da je uspjesno al nema veze godine su tu valjda j stanice nisu kvalitete i to jw jedan razlog al ove druge su pustili do blastica i zamrzli ih a ove mi vratili 4 dan morule ....a ne kuzim sigurno mislili da ni ove nece uspjeti pa vratili ove da se utjesim......ne odustajem znam da nisam jedina sada cu se odmoriti piti sve ove vitamine i dalje da popravim ako nista kvalitetu j.st...to se jos moze pa tko zan mozda se i prirodno desi cudo......ako ne vratim se na fet samo neznam kako ko ima iskustvo sa odmrzlim jel usepjesno
    Oprostite na dugom postu..

  6. #3256

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    0407 nemamo ti sto oprostit, uvijek je lakse podijelit svoju bol s nekim..bar ja tako mislim.
    Vjerujem da nije lako, ja isto imam curicu od 5 god iz prirodne trudnoce a za drugo sam morala ici u postupak (otkrili smo muski faktor za koji prije nismo ni znali).
    Imas i smrzlice i vjerujem da neces odustati od njih.
    Koliko imas god?

  7. #3257

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    39..40 u 7 mj....jebg...zato govorim a za drugo se borim iskreno kad mi je lana navrsila godinu dana ...imam zamrznute i bas citam da ima veca stopa trudnoca u zamrznutih da se bolje razvija pa mi nije jasno jer istrazivanja govore a ja nemam iskustva sa fetom jer strah me da se to kad odmrzne isto prestane razvijati kad sam takve srece ....da i kod mog muza su u zadnjih par god...pao malo spermiogram ima dovoljan broj ali manje pokretljivi astenozospermija....pa se radio icsi...

  8. #3258

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    sarasvati da preko hzzo sam.

    evo mene s uzv, danas mi je 6.dc i nakon 600 jedinica puregona imam ukupno 7 folikula, a 2 su možebitna još dodatno...dobila sam još 3 dana pikanja puregonom, i pet i sub dodatno i orgalutran...pa ćemo vidjeti u nedjelju stanje, dr kaže aspiracija između utorka i četvrtka, još ne zna.

    nemam nikakvih nuspojava zasad, osim živčanosti, ali bože moj takav mi je i karakter :D

    razmišljam hoću li platiti 1000 kn anesteziju ili stisnuti zube, i skoro pa smo sigurni da ćemo uzeti anesteziju.

  9. #3259

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    A za čašicu alkohola dr je rekao da ništa što je umjereno ne može škoditi.

  10. #3260
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Želim ti pravovremenu aspiraciju! Od mojih 14js, 4 samo bile zrele
    Za anesteziju ne znam sto bih rekla. Kako sam imala dosta js, poslušala sam savjete i uzela je.

  11. #3261
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    November, ja sam imala 9 zrelih js i šibnuli su mi neki koktel kroz infuziju.
    Na ljestvici od 1 do 10 meni je bol bila oko 2.5, ali prag boli je individualan. Po meni je opća anestezija skroz nepotrebna, ali, naravno, svatko odlučuje za sebe.
    Sretno!

  12. #3262
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Munkice, ali znaci da si ipak nesto dobila!
    Kako sam ja prespavala vađenje, o tome ne znam nista, ali jako dugo sam se pripremala za braunilu.

  13. #3263
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Jesam, ali sam bila budna i svjesna cijelo vrijeme. Osjecala sam kako me sve hladi od dezinficiranja alkoholom, a bogme je i speculum bio leden.
    Zapravo mi je speculum uvijek bio najneugodniji i flaster koji drzi braunilu i cupka dlake...

  14. #3264
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Cure da li je netko bio u nedjelju na transferu kod dr.Š

  15. #3265
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam, ali sam bila budna i svjesna cijelo vrijeme. Osjecala sam kako me sve hladi od dezinficiranja alkoholom, a bogme je i speculum bio leden.
    Zapravo mi je speculum uvijek bio najneugodniji i flaster koji drzi braunilu i cupka dlake...
    Mislim da opcija ni ne postoji kod nas. Bar ne kod Š.

  16. #3266

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    U Beti sam dobivala koktel u venu, Dolantin i Normabel, i bila sam omamljena ali nisam spavala, nisam ništa osjetila.
    To škvorc nema, ne znam što ima, ali isto ide u venu, nije opća ali spavam 10 min.

    Držite mi fige za punkciju sutra!

  17. #3267
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Vidis, neobično da nisam nikad pitala sto sam dobila, ali zaspala sam kao malo dijete.

    Sretno, November!!!!

  18. #3268

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,752

    Početno

    Citiraj November prvotno napisa Vidi poruku
    U Beti sam dobivala koktel u venu, Dolantin i Normabel, i bila sam omamljena ali nisam spavala, nisam ništa osjetila.
    To škvorc nema, ne znam što ima, ali isto ide u venu, nije opća ali spavam 10 min.

    Držite mi fige za punkciju sutra!
    Ako si spavala onda je bila opca kratkotrajna anestezija!

  19. #3269

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Dobili smo 7js i odličan spermio.
    Sve prošlo ok, želim pohvaliti anesteziologa koji je divan!!!
    Sad čekam sutra da vidimo oplodnju.

  20. #3270
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    To je odlicnooo,sad tulum u labosu

  21. #3271
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Vjerojatno je isti kao kad sam ja bila, a taj si je stvarno dao truda smiriti me i pripremiti za, meni, najgori dio stavljanja braunile.

    Veselimo se sutrašnjim dobrim vijestima!

  22. #3272

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Zadovoljni smo dobivenim js i dr i ja. S obzirom na stimulaciju, koja nije bila prejaka, to je čist ok!
    Ako ću imati 2 za prenijeti odmah i 1 za smrznuti, bit ću najsretnija na svijetu!

    Ne znam kad javljaju, odmah ujutro ili?

  23. #3273
    cerepaha avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    117

    Početno

    November, mene je biologinja zvala sljedeći dan negdje oko 11-12h.

  24. #3274

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Izdržati ću nekako dotad!

    Imate li kakva iskustva sa embryoglue? Mogu ga uzeti (plaća se), ali ako nema smisla neću...iako čitam neke studije, navodno je to ok stvar.

  25. #3275
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Tako su i mene zvali, oko 11 sati. Ja nisam koristila embryoglue, pa ne znam iz prve ruke, ali sam čula pozitivna iskustva s njime.

  26. #3276

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Kže mm da uzimamo, ne želimo se poslije gristi zašto nismo i što da jesmo.

  27. #3277

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Od 7 js, jedna je bila nezrela (ili sva nikakva ne znam), pa je otpala.
    Od njih 6 oplodilo ih se 4.
    Sutra me zovu opet da vidimo kako napreduju i hoće li biti transfer u subotu ili u ponedjeljak...
    Biologica kaže kako je to odlično. Ja sam onako...Ne znam ni sama. Samo nek se lijepo dijele.

  28. #3278
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    November, dobro je za prvi dan, imas li danasnje vijesti?

  29. #3279

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Od 4 oplođene jedna se nije dijelila, 3 jesu, s tim da je jedna od te tri jako loše, a 2 su super, pravilno i te 2 vraćamo sutra.

    Od 7js ja imam 2 za vratiti i nula smrzlića. Malko sam razočarana. Nećemo embryoglue uzeti na kraju.

  30. #3280
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Vjerujem ti, ali u odnosu na moje iskustvo s 14js, 4 zrele i 0 oplođenih, sve izgleda dobro.
    A opet, te dvije su itekako dovoljne, zar ne?

  31. #3281

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Naravno da jesu, MM se baš potrudio da me oraspoloži i utješi, on je jako sretan i kaže mi da sam jako nezahvalana i bezobrazna prema ta dva zametka koja imamo! Haha, ali da u pravu je, neću tugovati

  32. #3282

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Kod mene su 2 mrve. 3.dan i imamo morulu i 12st. Biologica kaže da su divni i savršeni, na moju skeptičnost na taj brz razvitak kaže da ne brinem i da su zaista kvalitetni...
    Sad čekanje!

  33. #3283
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Kad vadis betu?

  34. #3284

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    7.6. je beta

  35. #3285
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Bit ce beta velika ko kuca . Ja taj dan idem na uzv prije m i nadam se da mi nece opet prebacit postupak

  36. #3286

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Nadamo se! Danas sam blago rečeno katastrofa (plačem bez prestanka). Sve one emocije koje su bile pod kontrolom za vrijeme postupka sad su odlučile izaći.

    Držim ti fige! Dr Škvorc je ljudina, obožavam ga. Pitala sam ga na transferu kad možemo u novi postupak ako ovaj na uspije nedaj bože, rekao je da ga ne zanima to pitanje, jedino što ga smijem pitati je kad mogu na prvi pregled u trudnoći

  37. #3287
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Dobro ti je rekao,samo pozitiva,rekla sam da ce bit plodno proljece . Ja sam vec sad malo napeta jer mi je stalno u glavi da mi ne pomakne opet za mjesec dana iako me zapisao i jajnici me bole.

  38. #3288

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Ako te je zapisao, zašto bi ti pomaknuo? Neće!

  39. #3289
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Bila sam i za 5mj zapisana, hahahaha. Jel mislis test radit prije?

  40. #3290

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Naravno, u subotu prvi, imam ih 5, radit ću od subote do srijede svaki dan jedan, do bete u četvrtak idući :D

  41. #3291
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Vidim opremljena si skroz bit ce plusicaa

  42. #3292
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    November kako si? Kako se osjecas? Ja evo radila kontroli tsh 1.27 i ft4 17.69 i bas mi je to popravilo dan

  43. #3293

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Pišem na temi Nakon transfera da ovdje ne zachatavam...imamo pozitivan test i čekamo betu, trebala je biti u četvrtak ali pošto škvorc kaže obavezno 2x vaditi u razmaku od 2 dana, vaditi ću srijeda-petak.
    Tsh je cakum pakum ))

  44. #3294
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Ajmeeee pa to su odlicne vijesti. Cekam onda srijedu da javis ogromnu betu

  45. #3295
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Kak se ide kod Skvorca na folikulometrije? Svaki drugi dan ili? Ja sad cekam m da se piknem i onda 6dc na prvi uzv

  46. #3296
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Ja sam isla na folikulometrije 6 i 9 dc. Punkcija 12 dc i transfer za 5 dana.

  47. #3297

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Isto kao i Chiara, osim transfera - 3.dan. kod njega se ide gotovo uvijek koliko mi je rekao 6dc i 9dc, i onda vidite za dalje.

  48. #3298
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Hvala puno nadam se da bude dobitni. November jesi vadila betu danas?

  49. #3299

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    765

    Početno

    Jesam, beta je pala prilično, rekao je dr prekinuti terapiju i čekati M, te se javiti u osmom za dalje.

  50. #3300
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Bas mi je zao,bila sam sigurna da je to to

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •