Stranica 12 od 71 PrviPrvi ... 210111213142262 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #551
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    fuksija jeste ih zvali opet danas? nadam se da si ok

  2. #552

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Pa nisam ih zvala...muz veli da ih zovem..veceras idem po stopericu tam..da ih zovem?

  3. #553
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    A kako si sad?

  4. #554

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Sad sam bolje..glava me jos boli ali ne kao nocas, malo mi zuji u glavi..osjecam jajnike, ne bole me al osjetim da su veci i ne usudim se nis fizicki raditi..citala sam upute od eutyroxa..moze bit da je od povecane doze

  5. #555
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    fuksija, ali zašto nemaš broj ili mail od doktora? MIslim, ako si kod privatnika, ne bi li to trebalo biti normalno, da je ti je dostupan ma kako god?

  6. #556

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Pa nemam pojma..nemam nis..nemam ni ikakvu povijest bolesti od kad sam kod Podobnika..

  7. #557
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Fuksija, ako si uzimala klomifene glavobolja ti može biti kao nuspojava.

    Ako ništa drugo, neka ajmo reći povijest bolesti će ti pisati u otpusnom pismu nakon et-a.

    Čuvaj živce i sretno za dalje!

  8. #558
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    fuksija, kako si, si bila na stoperici?

  9. #559

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Jesam..u 21h.. Brevacid...sad me strah da mi ne pukne prije vremena..idem u utorak..
    Sestra mi je rekla da mi je lose vjerojatno od hormona..

  10. #560
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Neće puknuti.
    Opusti se, svi smo imali te strahove, ali su folikuli bili na broju na dan punkcije.
    Držim fige!

  11. #561

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Joj, puno hvala na utjehi puno mi znači..

  12. #562

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    fuksija

  13. #563
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Zna li netko kako radi dr. L kroz 12 i 1 mjesec zbog blagdana? Hvala

  14. #564

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Citiraj mimi81 prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko kako radi dr. L kroz 12 i 1 mjesec zbog blagdana? Hvala
    radi do 20.12.ne znam kad se vraća.

  15. #565

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav curke,
    želim pohvaliti cijelu ekipu poliklinike Škvorc....od tete čistilice do samog doktora divni....profesionalni...temeljiti....iskreni što puno znači.....
    provela sam godinu i pol u

    IVF centru i ništa se dogodilo nije....

    odlučila sam okušati sreču kod dr.Škvorca- prvi posjet....prvi postupak....jedna stanica......trudna sam 10 tj...

    Jedini trošak u cijeloj prići je bio 1000 kn za anesteziju prije punkcije......
    naime poliklinika Š.ima ugovor sa HZZO.....

    jedno veliko hvala prekrasnoj ekipi dokrora Švorca kao i njemu samom...

    svima vama želim punoooooooo sreće i uspjeha....

  16. #566
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Snjezana, dobrodošla i čestitke
    Kakav protokol si imala kod Škvorca, kakva ti je dijagnoza?

  17. #567
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Evo me opet ovdje na temi...danas nazalost neuspjesan pokusaj FET-a u MB (embrij nije prezivio odmrzavanje). Prica s MB tu zavrsava jer nemamo vise "smrzlica", a s obzirom da nam je sada MPO zakon bolji nego 2010. kad smo zbog njega "pobjegli" u MB, sada bi pokusali ovdje.
    Pretpostavljam da imam pravo na sve postupke jos? Kod nas imam 1 stim u Petrovoj iz 2009.- znaci jos 4 stim. I 2 prirodna mogu obaviti ako se ne varam?
    Zbog cekanja u bolnicama nekako naginjem tome da probamo kod Škvorca (iako sam jako malo saznala o njemu/njima) barem jednom dok skupimo lovu za privatnika (99% naginjem Beti+).
    Procitala sam sad cijelu temu i ono malo info o Škvorcu su o.k. - posebice ovih zadnjih par o ostvarenim trudnocama.
    Mislite da je to o.k. plan?
    Za drzavne bolnice i njihov pristup/odnos jednostavno nemam vise volje i zivaca :ne zna:

  18. #568
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    snjezana77 cestitam! Tvoj post me bas ohrabrio u planu!
    Vrlo rado bih detaljnije cula o postupku, nova si pa ti ne mogu poslati poruku nazalost.
    Zanima me jesi bila na prirodnjaku ili stimulaciji (kojoj) i je li bio IVF ili ICSI? Koje si sve nalaze morala imati prije postupka i koliko si cekala od 1.konz. do ulaska u postupak?
    Dijagnoza i godine?
    Mogu li se folikulometrije raditi poslijepodne?
    Je li dr. spreman prihvatiti ajmo reci sugestije za vrstu protokola/ljekova? S obzirom da imam nekoliko postupaka s razl.protokolom i stimulacijom i vrlo razl.reakcijom (znam sto mi bolje odgovara, sto nikako ne)?
    Sorry sto sam te zatrpala pitanjima, hvala unaprijed!

  19. #569

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    ....ispod sunca zlatnoga....
    Postovi
    156

    Početno

    Snjezana77 čestitam!

    da i ja bi kao i maca2 rado detaljnije čula o postupku?

  20. #570

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Samo da komentiram..u proslom ciklusu sam imala folikulometrije i ovitrelle i to me kostalo oko 800kn i to kao vise jer sam placala masterom..a sad ista stvar,pila sam klomifen i dobila brevactid i racun je 940kn i to kao popust na gotovinu..i na racunu samo pise mpo postupak?? Ne kuzim, ista stvar a druga cifra..

  21. #571
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da komentiram..u proslom ciklusu sam imala folikulometrije i ovitrelle i to me kostalo oko 800kn i to kao vise jer sam placala masterom..a sad ista stvar,pila sam klomifen i dobila brevactid i racun je 940kn i to kao popust na gotovinu..i na racunu samo pise mpo postupak?? Ne kuzim, ista stvar a druga cifra..
    u istoj klinici? zar vam nije paket folikulometrija 500kn, neovisno o tome koliko ih je? gdje kupuješ štoperice? brevactid je jeftiniji od ovitrelle koliko znam...

  22. #572

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Pa da, u istoj klinici..nisu sad stavljali na racun stavke..folikulometrija je 500kn..ispada da je stoperica 450?? U to je ubrojeno i davanje stoperice..ne kupujem ju ja nigdje, nisam znala ni da mogu..dok sam veli doci tad i tad po stopericu..ne znam ni koju dok mi ne daju..kaj da pitam za sljedeci put da kupim..posto je to?

  23. #573

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    35

    Početno

    snjezana77,sretno do kraja i veliki potpis na svaku tvoju riječ...naša mrvica već ima 3 i pol mjeseca...hvala dr.nenadu škvorcu i cijelom timu što su pomogli da nakon dugih 10 godina uđe sreća u naš dom i ispuni nam srca neopisivom ljubavi...sretno svima

  24. #574
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Štoperica 450, opala, dobru maržu ima!
    Šta nije Brevactid nešto tipa 120 kn (vjerojatno je fuksija dobila 5000 na 5 folikula)?
    Davanje bilo koje injekcije intramuskularno je 50 kn kod općeg doktora/na hitnoj, na Ginekologiji bodu džabe...ccc

  25. #575
    stela10 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    89

    Početno

    Maca2, Evo i ja sam u postupku kod Škvorca, i također pohvaljujem sve osoblje i da dr. je otvoren za sve razgovore i sugestije. Rade ujutro, popodne, vikend; sve je stvar dogovora. kod mene je nažalost uspjeg 2 puta izostao ali trenutno sam u postupku pa treće sreća
    Ja sam bila na dogovoru u Vinogradkoj i prema njihovoj listi sam napravila sve pretrage. obzirom da su me u Vg odgodili otišla sam Škvorcu i priznali su mi sve pretrage. Od mog poziva do prve konzultacije prošla su 4 dana!!! i siti mjesec sam bila u prirodnom postupku međutim pobjegli folikul.

  26. #576
    stela10 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    89

    Početno

    Štoperica 450? Ja Ovitrelle plaćala 120 kn!?

  27. #577

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Znaci doktor mi napise recept i ja samo odem u ljekarnu po to? A tko ce mu ju dati? Ne znam jel bi sama mogla..jel ju mogu donijeti da mi ju oni daju?

  28. #578
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    ok, ali...vi niste pitali što plaćate? i zašto su cifre drugačije?
    btw, jel to fiskalni račun? čini mi se da po zakonu na računu moraju biti iskazane jedinične cijene, po stavkama...

    nisam ni znala da se lijekovi mogu kupovati preko klinike... jeste vidjeli cjenik lijekova? mi smo ih uvijek kupovali u ljekarni...jednostavno dobiješ privatni recept od mpo-ovca. na temelju njega možeš dobiti hzzo recept za klomifene od primarnog ginekologa, a štopericu kupiš sama. možeš otići negdje (ili kod njih, da) da ti ju da sestra, kao što je napisala Argente par postova gore, ili si ju možeš sama dati (može i u trbuh), nije strašno kao što se čini... brevactide 5000 smo plaćali oko 160kn, a mislim da se da naći i 10-20 kn jeftiniji za cash. kutija klomifena je oko 100kn ako ju kupuješ, koliko se sjećam.

    žao mi je što ste se našli u takvoj situaciji, uz neuspjeli postupak... jer po ovome što pišeš, uskraćene su vam neke od najosnovnijih informacija na koje kao pacijenti imate pravo

  29. #579

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Ma nema cjenika za lijekove..i nisam ni znala da mogu tako..ne znam, mozda misle ak imam brdo para za ivf da mi nije bad dati par sto kuna za lijek..a je..svaka kuna mi je bitna..
    I da,to je fiskalni racun na kojeg uvijek cekamo 10min da ga isprintaju, sto li vec..i ne pise nis po stavkama. Velim, na prvom je pisalo folikulometrija 500kn, terapija 300tinjak..a sad je pisalo mpo postupak 940kn..
    Bas cu pitati doka sljedeci put za sve to..meni je sve prvi put pa nisam upucena..a po obicaju, da nema foruma i dalje bi bila neupucena..

  30. #580
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Hmm, Mpo postupak!? Valjda neuspjeli Mpo postupak ili folikulometrije+lijekovi?
    Svakako trazi pojasnjenje.

    I to je, koliko sam shvatila, po posebnim cijenama za pacijentice dr A!?
    Koliko bi normalno kostalo?

  31. #581
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Ajoooj, Fuksija...em vam nije uspjelo, em su vas dobro 'oženili'.

    Baš mi je žao. Mogli su vam bar pojasniti što konkretno i koliko plaćate...Traži pojašnjenje.
    Posljednje uređivanje od amazonka : 09.12.2014. at 22:10

  32. #582
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Tipično.
    Ja nisam tražila 3D snimku, dapače, odbijala sam ju imati, Podobnik ju je pod normalno napravio i naplatio bez pitanja.

  33. #583
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    nisam ni znala da klinike mogu prodavati lijekove

    nama je dr. nabrojao par ljekarni gdje su štoperice najjeftinije i nazvao ih da provjeri imaju li ih na stanju u tom trenu... pretpostavka da netko želi bacati lovu jer se odlučio za privatnu kliniku ili nije imao drugog izbora bi bila žalosna
    fuksija, ova tema je super http://forum.roda.hr/threads/62220-G...eftiniji/page4

  34. #584

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Ma mislim da to nije nis jeftinije za njegove pacijente..to je sad sve isto

  35. #585
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci doktor mi napise recept i ja samo odem u ljekarnu po to? A tko ce mu ju dati? Ne znam jel bi sama mogla..jel ju mogu donijeti da mi ju oni daju?
    ja sam si sama davala stopericu.

  36. #586
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    pa vjerojatno možeš, pa ti ju da sestra...nekako mi je to normalno.
    a da nazoveš i pitaš?

  37. #587
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Slabo se pise,al bila sam kod Skvorca nevezano za mpo, i jako puno parova dolazi (nacuje se zasto su dosli...).
    Znaci ima postupaka, samo slabo forumasa i malo informacija

  38. #588
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ja sam zvala kod Škvorca jučer, imaju ugovor samo do 31.12. tako da ništa od postupaka preko HZZO-a kod njih ove godine više...ako obnove ugovor krenut će s postupcima u ožujku 2015. opet...

  39. #589
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A što od siječnja do ožujka, ništa jel?

    Meni je baš žao da nakon svega ne žele objaviti statistiku

  40. #590
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Dobila sam i ja mail od Pol. Škvorc vezano uz postupke, i rečeno mi je da nazome ili pišem sredinom 1 mj...valjda će do tada imati info...

  41. #591
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Da, kažu da će ministarstvo tek u siječnju objaviti natječaj, pa onda mora proći neko vrijeme za prijavu i objavu rezultata natječaja...s postupcima ne vjeruju pa će početi prije ožujka, tako su i prošle godine rekli su mi...ali isto kao i zelimo-bebu kažu da nazovem sredinom siječnja za info

  42. #592
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Pitanje!
    Može li se u BetaPlus plaćati na rate postupak - Amex ili neka druga kreditna kartica? Ili u nekoj drugoj privatnoj klinici?

  43. #593
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Koliko znam, privatnici ne daju na rate. Al svejedno pitaj,mozda se sto promijenilo

  44. #594

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Da li ima netko iskustvo s privatnim klinikama i biopsijom testisa u mpo postupku?

  45. #595
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Zna li netko kad Lucinger dolazi s godisnjeg?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  46. #596
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj maca2 prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje!
    Može li se u BetaPlus plaćati na rate postupak - Amex ili neka druga kreditna kartica? Ili u nekoj drugoj privatnoj klinici?
    Moze karticama na rate mislim
    U svakom slucaju moze na master pa placas kako hoces

  47. #597

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Imam pitanje u vezi klinike Podobnik
    Budući da sam u zadnjem postupku ovulirala prerano i punkcije nije ni bilo vec me sad strah da se ne bi opet nesto slicno ponovilo pa me zanima da li rade punkcije vikendom (pod anestezijom) ako mi tako padne ovulacija..a nekak sam si zbrajala i kakve sam srece tak bi nekak moglo biti..
    I drugo, mogu li i gdje sama kupiti stopericu (ovitrelle, brevatcid) i posto? Da mi bude jeftinije..

  48. #598
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    štoperica se može kupiti na privatni recept u mnogim zagrebačkim ljekarnama. zapravo, ako nazoveš ljekarnu i naručiš štopericu koju trebaš, sigurno će je imati kroz par dana. pitaj svog mpo dr da ti napiše bijeli (privatni recept).

  49. #599
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    štoperice imaš gotovo uvijek na stanju u ljekarni Pablo, Ilica (smijem li ovo pisati?), tako da ne moraš naručivati...samo eventualno provjeriš telefonom. mislim da je isto vrijedilo i za ljekarnu u Zagorskoj.
    cijena brevactide 5000 je oko 160kn u Ilici. koliko znam, ovitrelle je skuplji, ali ne znam cijenu.
    treba ti privatni, tzv. bijeli recept od tvog mpo-ovca.

    za 2 klinike u Zg znam da rade punkcije i subotom i nedjeljom (tj. liječnik kod kojeg smo radi, pa pretpostavljam i ostali)...mislila sam da to vrijedi za sve klinike. najbolje da nazoveš i pitaš svog dr

  50. #600
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Pozdrav svima da se i ja javim ..
    I mi smo u postupku za bebicu pikamo se menopurom danas nam je 3 uvz i idemo privatno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •